Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanni,
jobbulást apukádnak, remélem nincs nagy baj!

Gratulálok a mintalakáshoz :wink: és az évfordulóhoz, a következőn már hárman (v. négyen) lesztek! :P

Mereszt,
akkor indulnak a tapasztók a 3 kis embrikédnek! +++++++++

Dalmácia,
te is túlleszel rajta, ne aggódj nagyon! Persze kicsit izgulni szabad! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok :P

Köszi-köszi mindent!
Apukám állítólag jobban van. Altatják, de jobb is így, mert intubálták, gépen van, így úgysem tudna beszélni. (stroke-ja volt, de enyhébb és gyorsan jött a rohammentő is szerencsére...)

Tobi :P
Drukk f11-re :D

Mereszt :P
Drukk a 3 picinek!

Baba :P
Átírom majd a teszted! Drukk továbbra is!

Zsófi :P
Mikor jön a folytatás? Gondolom mostanában, ha jelentkeztél :wink: Ezer drukk! Gyere, ha van kedved és a táblába is szívesen visszateszlek... ha gondolod!

Angel :P
Nagyon jó lenne, ha 3-an vagy 4-en lennénk a következő évfordulónkon :shock: :oops: :roll: 8) :lol:

Dalmi :P
Nálad elvesztettem a fonalat, de mindjárt visszakeresek.

Boni :P
Én még jópár napig véreztem. Ez normális!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt !

Fanni,
Gratulálok a házassági évfordulóhoz és a sikeres környezettanulmányhoz!:)
Apukádnak mihamarabbi javulást, gyógyulást kívánok!

Tobi,
Nagyon fogok rád gondolni!

Baba, Mereszt!
Hajrá, ++++++++++++
Vendég
 

 
 

Boni,
Meglátod minden rendben lesz!

Tobi,
Azért megnéznélek "Mislen" babaként, ahogy száguldozól a lejtőkön. Nem lesz egyszerű! :D
Vendég
 


Jééé felébredtetetk! :wink:

FAnni Örülök, hogy apukád jobban van!

Bella hiszek Neked! :lol:
Vendég
 


Fanni!
Jön a te időd! :lol: :lol: :lol: :lol:

Apukádnak kitartás,és neked is.
Gratula a tegnapi eredményhez,de ez nem is volt kérdéses.
Mi a folytatás?
Ajándék becsomagolva,vagy tegnap volt?
Nagyon boldog évfordulót,és kívántam én is nektek valamit,remélem teljesül.

Mereszt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tobi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csiperke
 
 


Fanni :P

Nagyon Sok Boldogsagot Kivanok Hazassagi Evfordulotok Alkalmabol! :D
Es persze gratulalok a környezettanulmanyhoz is! Apukadnak jobbulast kivanok!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni !!! Apukádnak jobbulást kívánok !!


Csajok ! Kébzeljétek tegnap ,befenyítettem a Papát ha nem visz a TITANIC kiállításra elválnak utjaink :wink: Na most indulunk,biztos nagyon megrémült :lol: Este beszámolok milyen volt ,már csak CEline Dion hiányzik :D De Párizsba lesz 2008 -ban koncertje ,oda is kitalálok valamit,mert a Párom 11éve azt igérte ha Európába jön Celine ,elvisz most lesz alkalma mert itt lesz :wink: Röviden csak ennyit .Pusza mindenkinek :Dalmi
dalmácia
 
 


Köszönöm szépen a sok jókívánságot! :P

Csiperke :P
Remélem én is, hogy teljesül, köszönjük! :D
Igen, tegnap meg is kapta már az ajándékot. De vacsizni ma visz el, mert a tegnapi nap nem egészen a vártak szerint alakult...
Most még egy tanfolyamra kell menni, aztán elküldik a teljes anyagunkat a gyámhivatalba, oda még be kell vinni, meg munkáltatói igazolást kérnek még, aztán értesítenek, hogy minden renben és mehetünk sorbaállni babáért... Ha csak...

Dalmi :P
Ja, már tudok mindent, képben vagyok!
Azért remélem, -Téged- nyomós oka lesz Apának, miért nem visz el a koncertre :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni hacsak++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Vendég
 


Boni!

Mit mondott a dokid? Vérzel még?
Tovább olvastam közben, bocsi. Közben látom, mit mondott :)

Tobi!

Tök jó híreket kaptál! lehet, hogy már benne melegszenek a pocidban azóta :) Biztos jó erősen megkapaszkodnak :)

Fanni!

Grat a környezettanulmányhoz, ügyik voltatok! Azért én a "hacsak"-nak drukkolok :)
Házassági évfordulótokhoz gratulálok :)
Apukádnak pedig mielőbbi felépülést! A hideg kirázott, mikor olvastam, hogy mi történt vele...

Mereszt!

Akkor már te is többgyerekes anya vagy azóta :) Kapaszkodjatok kistesók! Végül mit mondott a biológus, mehetnek fagyiba a többiek? Vagyis sítáborba :lol: Jobban vagy?

Dalmi!

És hogy viszed magaddal a koncertre az újszülött babádat? :wink:

Éééééééééééés már csak 2 napot kell kibírnom és itthon lesz a férjem. 9 napig volt távol :( Olyan nehéz volt, de mindjárt vége :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello Csajok!
Évi hívó szavára jöttem. Együtt fórumoznak a lányaink. :lol:
Befogadtok? :wink:

Rólunk annyit, hogy Kovács dokihoz járunk a pesti Kaáliban (látom vagyunk így páran... :lol: ), egyelőre a hormon- és kiskatonavizsgálaton vagynk túl, plusz az átjárhatóságin, aminek az lett az eredménye, hogy a bal vezetékem el van záródva.
Pötyike (amúgy Eszter), laparoszkópia után jött össze, sajnos én is endometriózisos vagyok/voltam ( :?: ), de a műtét után spontán sikerült. Most nem megy ennyire egyszerűen, január óta nem védekezünk. Biztos, hogy nem csak a bal vezetékem miatt, valami más baj is lehet. :(
Most hétfőn kell mennem újabb laborba, mert nem néztek eddig progi szintet, pedig középidőben görcsölök és néha barnázom.

MEG TUDJA VALAKI MONDANI mennyi idő a hormon eredmény?
Nálunk nagy a verseny az idővel, mert félő, hogy visszajöhet az endo. Dokim most 3 hónap spontán hónapot javasolt (CLOSTYT kaptam), aztán lombik, mert egy vezetékkel, meg ilyen ciklussal... :roll: Kicsit aggódom, mert nem értem mi folyik odabent. UH-n láttunk múlt pénteken a 11. napon tüsszőt, van rendesen nyákom, de nem megy fel a hőm. Fájdogál a petefészkem is, mint ovuláció estén, de ezek szerint ovulációm nincs? Mi történik akkor az érésben lévő petimmel??? :( Mensim viszonylag rendszeres, 29-30 napos. Nem értem... :cry:

ÉVI!!! Hajrá, már csak két nap!!! Látod milyen hamar eltelt? És mindjárt mentek a Kaáliba is!!! :D

Puszi mindenkinek:
Barti


KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok Lányok,
Benn tapogatózik egy 8-10-12 sejtes virágocska :lol:

Fanni,
Gratula a környezettanulmányhoz és Boldod Házassági Évfordulót. Találtam egy ari vesett.

H osszú évek óta Te vagy a párom,
Á lmodom, vagy az igazat látom?
Z ord idők is voltak az életünkben,
A lényeg, hogy a szép él emlékünkben.
S orsfordulók csak jönnek és mennek,
S aját életünk, hát jöttek a tettek.
Á ldozat és megbocsátás felváltva,
G ondok és örömök egymásutánba.
I dő folyamába beletartozunk,
É let tengerében együtt utazunk.
V ilág változik körülöttünk folyton,
F elhő ejti a napon is a foltot.
O rgona illata tovaszáll a szélben,
R eményeink ugye nem így foszlanak széjjel?!
D rága kincs vagy nékem, ezt jegyezd meg jól,
U tunk most már csak együtt elfogadható!
L elkünk összeforrt az idő fergetegében.
Ó ra sem forog, csak egymás jelenlétében.
R osszakarók elbújhatnak a föld alá,
A Mi szívünk akkor is egymásra talált.

Köszi a drukkokat! :P
puszi

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam UH-on. Van egy szép nagy tüszőm (miért éreztem én már korábban ovulációs tüneteket magamon :oops: ), és valószínű, hogy vagy ma, vagy holnap megreped. 21. naptól megy a Suprefact. szeptember utolsó hétvégéjén fog megjönni, és okt.1-jén megyek ismét UH-ra, hogy indulhat a Gonal. Tehát az okt. 8. héten lesz minden izgalmas, ahogyan azrra számítottunk is.

Nagyon kezdek izgulni, de olyan pozitív formában...

Minden leendő kismamira szeretettel gondolok: Véda
Vendég
 


Évi ! Még csak TERHES leszek ,mire jön Celine :lol: Életem két nagy álma valósulhatna meg ,egy Évben !Ez lenne az igazi Év 2008 ,már alig várom :wink:

A Titanic kiállítás nagyon megrendítő,ha van kedvetek nézzétek meg :lol: Én már ahogy beléptem magával ragadott minden ,a halk zene ,az a milliő ami ott van .Én tovább is ott maradtam volna ,de a párom nem bírta :cry: Elaludta a nyakát ,így csak szendvedett ,ja és mindig elhagyott ,mert Én leragadtam mint az iszap :D Hétvégén a jegy 3900ft -hétköznap csak 2900-Ft

Pusza Dalmácia
dalmácia
 
 


Tobi,
gratula a virágocskákhoz, drukk nekik!

Barti,
üdv itt!
angel37
 
 


Berti!

Üdv közöttünk!

Tobi!!!
Mennek a babaragacsok!++++++++++++++++++++++++


Nekem sajnos reggel be kell mennem,mert egyre rosszabbul vagyok. :( Szerencsére tudtam beszélni Harcikával és ,mint mindig most is megszállt utána a nyugalom..

Kép
Kép
mereszt
 
 


Nekem sajnos reggel be kell mennem,mert egyre rosszabbul vagyok. Szerencsére tudtam beszélni Harcikával és ,mint mindig most is megszállt utána a nyugalom..


Mereszt !!! NAgyon sajnálom,hogy fáj a pocakod :cry: De biztos minden rendben lesz ,csak nyugi :D Sok- sok Babaragit küldök ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Mereszt +++++++++++++++++++++++++

babim, tobi+++++++++++++++

DAlma csoprtos jegy még olcsóbb, én most arra gyúrok :wink:

Szia bartika, mielőbbi kistesót kívánok!

mindenkinek ölelés, barátnőm itt van, ígynem tok jönni :lol:
Vendég
 


Tobi :P
Ez nagyon tetszik, köszönöm, hogy idemásoltad.

Mereszt :P
Remélem, hamarosan jobban leszel.

Nekem Apukám helyzete válságos, így ha nem jövök pár napig, akkor ezért van. Drukkolok mindenkinek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Halihóóóó!

2. UH-n már 6 tüsző. Még 2*300 gonalra ítélt Mágus, vasárnap ovitrelle, kedden punkció! Addig ezerrel meló. Hétfőtől lazsa, jövök majd gyakrabban.

Puszi hegyek mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


FAnni sajnálom! remélem Apukád jobban lesz, nagyon nagyon sok pozitív energiát küldök NEki!
Vendég
 


Fanni,
Sajnálom ami Apukáddal történt! :cry: Remélem jobban lesz, minél hamarabb!

Mereszt,
Ugye már jobban vagy?
Az az igazság, hogy nekem is szúrkál meg keményedik a pocim, a cicim meg, mint akinek felfújták.
Babatapik ezerrel +++++++++++++++++ :P

Baba,
Úgyszintén babatapik ezerrel+++++++++++++ :P

Berti,
Üdv közöttünk! :)

Coca,
Punkcióig is jó tüszőnövesztést! +++++++++++ :P

Bella,
:lol: remélhetőleg előbb-utóbb, mint mislen baba :wink:

Kösz a drukkokat és ezt nem győzön leírni! :lol:

puszi

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Fanni drága,
gondolok rád, a legeslegjobbakat apukádnak!

Mereszt,
jobban vagy?
++++++++++++++

Tobi,
++++++++++++++

Zöldcoca,
ez egyre jobb!
angel37
 
 


Fanni
Apukádnak a legjobbakat!
Rászántátok magatokat, hogy végigcsináljátok az örökbefogadási procedúrát? Mi tavaly ilyenkor kezdtük, akkor még ti nem álltatok készen erre, ha jól emlékszem... Látod, nekünk is jó ómen volt :D januárra, mire megkaptuk a papírt, már hasamban volt Zalán :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Fanni!

Nagyon drukkolok, hogy mielőbb felépüljön apukád!

Bartika!

Szia :)

Dalmi!

Az más :) Akkor együtt bulizhatsz a pocibébivel :)

Mereszt!

Remélem jobban vagy már!

Coca!

Te is már a célegyenesben vagy! Lesz ott még egy sereg tüsző!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ennyire ijesztő volnék? :twisted: :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia! Évi ! Remélem :wink: Üdvözlet Dalmácia
dalmácia
 
 


Sziasztok ! Lányok tud valaki HANNÁRÓl :?: :?: :?: NAgyon régen nem láttam itt ,vagy csak béna vagyok :?: Nincs kizárva :D Dalmi


FAnni ! Papádnak ! Erőt ,és Kitartást ,sok pozitív energiát küldök ,TE viszont nagyon vigyázz magadra,rád még vár egy nagy feladat nemsokára csak hinned kell benne !!!!Pusza DAlmi

HArcika ! Üdvözletem küldöm Neked ,vigyázz magadra . :D
dalmácia
 
 


Mereszt :) Tobi :) Baba :)
Nagyon szorítok Nektek!!! Tünetekkel - persze, ha nem komolyak - ne foglalkozzatok! Némelyik annyira félrevezető. (Majd ezt magamnak is mondogatom 3 hét múlva...)

Coca :)
Kedden gondolok Rád, és szorítok, hogy minél több szép, egészséges petesejtet sikerüljön leszívni! Lesz AHA, vagy csak embrio glue?

Fanni, apukádért külön szorítok. Kívánom, hogy legyen mielőbb jobban! (Az én apukám is volt intenzíven hetekig, amikor perforált a vakbele. Többször kikerült, majd vissza. De ennek már több, mint 12 éve, és most makk egészséges.)

Boniko :) Most hol tartasz? És Angel :) ? Veletek és Fannival leszünk kb. egyszerrre "babásodók". Vajon ki kezd először? Én október második hetében kerülök IVF-ET-re.

Bartika :) Maradj közöttünk! Az első kislányod spontán fogant?

Véda
Vendég
 


Uff!

Még csak lájtosan ma is, de holnaptól nem tudtok majd lerázni! :lol:

Véda! Éltes koromra tekintettel nekem aztán minden lesz! Ha lesznek elegen, akkor a felét összeeresztik, a másik fele ICSI, aztán AHÁ-zzák őket, aha. :wink:

Estig is minden jókat!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Baba! Merszt! Tobi! Babaragacs ezerrel!!!!!!!!!

Fanni! Környezettanulmányhoz, házassági évfordulóhoz gratula! Apukádnak jobbulást!!!!!!!!!

Angel! Mikor kapod vissza a babákat?

Dalmácia! Köszi szépen, hogy hiányoltál. Remélem, jól vagy.
A héten sok minden összejött, estére meg hulla fáradt vagyok és beesem az ágyba.

Remélem, mindenki jól van Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

3 nap múlva már én is aktívan közétek tartozom.

Évi77: egy napon megyünk a Kaáliba. Te kihez?

Fanni: Apukádnak a legjobbakat.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


SZIAzstok!

Látom mindenki pihenget nagy babaeső előtt! :wink:

Tesó hajrá Kaáli!

HAnna azért ha tudsz pihengess kicist!
Vendég
 


Sziasztok!
Hanna! Jól értem, hogy még nem lehet tudni, hányan lapulnak a pocakodban?

Meg tudja valaki mondani hány nap alatt van meg a hormonvizsgálat eredménye? Holnap megyek laborba és nagyon sok múlik most a progeszteron eredményemen. :(

Húúú, csak úgy repkednek itt a szakszavak, AHA, meg gyógyszernevek... Van még mit tanulnom. No de majd legalább ha odajutunk, akkor lesz kitől kérdeznem. 8)

Véda, igen, Eszter spontán jött össze, de már időpontunk volt a Kaáliba, szeptemberre. Augusztus elején meg nem jött meg. :wink: Biztos már úgy voltam vele, hogy letojom, majd a dokik összerakják. :lol:

Fanni, drukkolok Apudért. Hogy van most?

Dalmácia! Mi pont a múlt héten néztük meg a Titanic kiállítást, engem is teljesen letaglózott. :oops:

Mereszt! Mi volt a dokinál? Miért kellett bemenni? Bocsi, de én még új vagyok és annyira nem vettem fel a fonalat. :oops:

CSAJOK, ki az a Harcika?????

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika!!! Harcika egy ANGYAL :D Majd megismered :!: Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Snufi! Hajrááááá! Indul a menet. :wink:

Boni! Hát ezaz, dolgozom, majd alszom és a szabadidőt is átalszom. :lol:

Bartika! Üdv itt. Nem tudjuk, hány baba van. Kettőt kaptam vissza. A hcg alapján szerintem 1 lesz.
Harcikáról egy szó jut eszembe: Őrangyal!!!! Írjál neki nyugodtan priviben. Segít amiben tud!

Dalmácia! Csak ismételni tudlak. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Baba,Tobi!
Babaragacsok indítva!!!!! :P :P :P :P :P

Coca!

Neked pedig a tüsző növesztők!!!!!!!!


Barti!
Azért kellett bemennem,mert hiperstimuláltak és puffadt meg fájt a hasam+hányinger.Most kapok infuziót,hogy kimenjen belőle a víz.

Voltam tegnap is meg ma is,sőt még holnap is kell mennem.De a pisi még nem igazán indult meg,bár az már jó jel,hogy nem puffadok tovább(93 cm a haskörfogatom).
Ma már enni is tudtam rendesen,csak nagyon fáradt vagyok.
Bent hagyták a branült a kezemben,de miután Dórika tegnap is és ma is "megszerelte" ,ki kellett vennünk.

Baba!
Hogy vagy?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Kép Kép

Évi :P
fanni73@citromail.hu - ide küld el lécci a fotót a kislányodról.

Lányok :!:
Köszönöm szépen. Többet nem is írok Apukámról, mert nem topik téma.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika!

Külldtem privit!

Kép
Kép
mereszt
 
 


[quote="bartika31"]M írta:bartika31eg tudja valaki mondani hány nap alatt van meg a hormonvizsgálat eredménye? Holnap megyek laborba és nagyon sok múlik most a progeszteron eredményemen. :(

azt tudom, hogy amikor hcg vérvétel van, akkor annak a progeszteronja megvan aznap, szerintem a többinél is így lehet.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Meerszt, köszi, én jól, remélem, már Te is jobban vagy!

Fanni, nagyon sajnálom és jobbulást kívánok Apudnak. Nagyon szorítok, hogy jobban legyen!+++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna :P
Drukk a holnapi UH-hoz!

Tobi :P
Neked miért azt írja a vonalzód, hogy 11 nap múlva lesz a vérvétel??? :shock:

Mereszt :P
Mára jobban vagy?

Évi :P Snufi :P
Szerdán mehettek konzultálni. Évi! Na ugye, hogy eljött? :wink:

Bartika :P
Valóban még aznap, vagy legkésőbb másnapra kész a hormoneredmény.

Coca :P
Holnapra rengeteg drukk!

Angel :P
Neked mikor jönnek a fagyik?

Emma :P
Köszi! Remélem, én is valahogy úgy járok, mint Te :D

Baba :P
Hogy vagy?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Baba, Tobi, Mereszt,
mai drukkjaim indítva! :) :) :)

Fanni :P
hogy vagy?

Hanna, Véda, Fanni,

köszi a kérdést!

Tegnap megérkezett miklósbácsi, ma telefonáltam a Kaáliba UH időpontért, jövő hétfőn (24) megyek, 9.cn lesz! :D Annyira sokan vannak, hogy nem is kaptam konkrét időpontot!

Harcika :P
Köszi! És bocs, de nem ismertem meg rögtön a hangod, csak kb a felénél! :oops:
angel37
 
 


Jó reggelt!

Fanni,
Jobbulást apukádnak!

Tobi, Mereszt, Baba
Hajrá, sok-sok babaragacs!+++++++++++++

Bartika,
Üdv. :D

Boni,
Hogy vagy?

Coca,
Drukk!
Vendég
 


Sziasztok!
Ma kellett teszteljek az inszem után. Jelentem : egycsíkos. :(
Most abbahagyom az utro-t és várom a mensit.

Jöhet a köv. inszemhónap. Clostim felírva, mehetek kiváltani. Puszi mindekinek.
nani72
 
 


Sziasztok lányok!!!

Fanni apukádnak jó bulást kívánok remélem hamar rendbejön!!!

Tobi mennek a kis virágoknak a drukkok hajráááááááá! :D
(amúgy van jelentősége annak hogy 8-10-12-es virágocska? :roll: )

Véda d mi kb ugyan úgy haladunk.
Én pont csütörtökön megyek dokibácsihoz és ha minden ok akkor 21-én a 21 napon pont így jött ki :D indul nekem is a szuri.


Tud nekem valaki mondani valamit hogy kb mennyi pénzel készüljek a szurikért???? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


[quote="nani72"]S írta:nani72ziasztok!
Ma kellett teszteljek az inszem után. Jelentem : egycsíkos. :(
Most abbahagyom az utro-t és várom a mensit.

Jöhet a köv. inszemhónap. Clostim felírva, mehetek kiváltani. Puszi mindekinek.


Nani ne keseredj el!!!
Én 3-om inszemen vagyok túl sajna siker nélkül! :(
Nekem a Clostil hatalmas cisztákat csinált szóval még a gyogyival sem volt szerencsém!
Nagyon drukkolok neked és ha megjön a menzsid onnantól megint gyorsan történnek az eseméynek!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani :P
Nagyon ritkán sikerül elsőre, bár ezen a topikon Évinek mégis és Babának is majdnem... Szóval hajrá :wink:

Raniko :P
Köszönöm. (Bellának is és mindenkinek!)
Ezek szerint long protokollod lesz. A Suprefact kb. 7500 Ft, a Gonal teljesen egyénfüggő. De szerintem maximum 60 ezer Ft. Kapsz még tüszőrepesztőt majd, az + 5.000 Ft.
Legalábbis én így emlékszem...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nani,
:(
nagyon ne keseredj el, ez még tényleg "csak" az első volt! Máris jöhet a következő, és hátha ez lesz a te hónapod! :wink:
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?