Új privát üzeneted érkezett!

Lafead és Tobi! Aranyosak vagytok!
Tobi! Én meg neked drukkolok nagyon és az ébredés miatt ne aggódj!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, Mereszt,
drukkok nektek holnapra! :) :) Minden OK lesz!

Tobi,
akkor nemsokára szúrsz! :wink:
angel37
 
 


Baba!

De jó,hogy te is jössz!!!! :P :lol: :P :lol: :P :lol:
Te mikor érsz oda?
Nekem punkcio lesz.Neked inszem?
Küldök privit.

Tobi!
Akkor neked kedden drukkolok. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 

 
 

Mereszt! Válaszoltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel,
Bizonyám! :) kevesebb, mint 1 és 1/2 óra :lol:

Baba,
igyekszem :wink:

Baba, Mereszt
++++++++++++++Drukk holnapra ++++++++++++++++++
pusz
tobi
 
 


Sziasztok!

Baba, Mereszt, Anid! Holnapra nagy drukk!!!!!!!!!!!

Tobi! Neked természetesen keddre mennek a drukkok. :wink:

Egész hétvégén nem tudtunk jönni. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszönöm a drukkokat,nagy szükségem van rá.Nem szeretnék úggy járni,mint tavaly. :? :roll:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt!!!

Nyugi! A Csajok azt mondták, csak pozitívan!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mondani én is szoktam....
Ti hogy tudtatok napi 4 l folyadékot meginni?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba,
Mennek neked a drukkok holnapra+++ Minden rendben lesz és elkezdődhet egy szép méhen belüli terhesség :wink:

Mereszt,
Neked is mennek a drukkok holnapra+++++
Vendég
 


Sziasztok!

Már azt hittem sose javul meg a fórumunk... :)

Jucmuc!

Nagy-nagy gratula a kisfiúhoz! Megint bebizonyosodott, hogy az én megérzéseim nem sokat érnek :) Először úgy gondoltam, hogy ikrek lesznek, aztán meg, hogy tuti kislány :)

Mereszt, Baba!

Drukk holnapra :)

Tobi!

Az aláírásodhoz be tudod másolni az idézetet, és akkor nem kell minden levél végére külön odabiggyesztened. Laptetej/segédletek/profil :arrow: itt lefelé görgetsz az aláírás mezőig, és oda beillesztheted. Remélem érthető voltam :oops:
Az avatarhoz béna vagyok, az enyémet is a férjem csinálta, de már több, mit egy éves a kép... Nagyon kicsire le kell kicsinyíteni a képet, hogy engedje a net betenni.

Anid!

Nálatok mi újság? Nem jött meg, ugye? Holnap akkor vérvétel?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pandus! Nagyon köszi!

Mereszt! Válaszoltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

fanni: nagyon drukkolok, hogy ez a lombik sikerüljön++++

mereszt: drukkolok++++

baba: drukk holnapra++++

anid: annyira sajnálom :cry:

tobi: drukkolok++++

rólam: e héten, csütörtökön lesz apának egy vizsgálat. :?

katica
katica30
 
 


Merszt, Baba
Küldök pozitív energiát +++++++++++++++++++++ és majd ezt követi a pozitív teszt +++++++++++++++++++++++ :wink:

Évi,
köszi a segítséget, később megcsinálom

Anid,
++++++++++++++
tobi
 
 


Köszi mindenkinek..lassan indulunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mereszt, Baba,
Ügyesek legyetek, gyertek majd beszámolni! :) :)

Anid,
+++++++++++++

Tobi,
repi megvolt? :wink: Holnap jön a te napod!

Katica,
drukk apának csütörtökre!
angel37
 
 


Sziasztok!

Baba :P , Merszt :P
Drukkok!

Katica :P
Köszi!

Anid :P
Mi a helyzet Veled?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P

Mi újság?

Nemsoká kezdheted szúrni a longot! :)
angel37
 
 


Angel,
Megvolt :P , holnap kb. ilyenkor lesz :)

Fanni,
mikor is kezdesz szúrni? 20.-a körül?

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt Lányok!

Végre süt a nap, de nem sokáig!

Mindenkinek mennek a drukkok! ++++++++++++

Én csütörtök reggel megyek Krizsa dokihoz!
Vendég
 


Tobi!

Ügyes vagy :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tobi,
izgi! :lol:
Gondolom már érzed a hasad rendesen! :wink:

Bella,
mi lesz, konzi?

Én is akarok már menni! :D Ha a számításom nem csal, kb két hét múlva mehetek! Remélem kapok időpontot! :?
angel37
 
 


Angel :P
Igen, de azért még soká :roll: 27-étől :)
Csütörtökön jönnek a tegyesztől környezettanulmányra, úgyhogy egész hétvégén takarítottunk, meg parlagfüvet irtottunk, mert a kerítésünk mellett, kívül rengeteg volt sajnos.
Én nem is tudom, hogy ilyenkor az nem az önkormányzat dolga lenne-e, hiszen kívül van... De mostmár túl vagyunk rajta, csak 5 óránkba került :?
fanni73
 
 


Angel,
Aham, konzi lesz, meg lehet, hogy vizsgálat is, mert a fogigátlóval akkor fogok a 13. napon járni.
Vendég
 


Évi,
Köszi a segítséget, mégegyszer! :P Avatar szívózik velem de előbb utóbb megadja magát az tuti :)

Angel,
nekem mondod? Nagyon izgi. Érzem a pocim.
2 hét már mindjárt itt van :wink:

Most egy kicsit a főnököm felhúzott. Már márciusban mondtam, hogy kb. mikor lesz a következő lombik. Kollegína most ment el szabira, így nem nagyon örül a dolognak, hogy néhány napig nem leszek. És még én érezzem magam szarul. :evil: Bocs, de kijött.

KépKép
tobi
 
 


Fanni :P
az április óta várakozáshoz képest ez már bakfitty! :wink: Bár tudom, néha épp az utolsó napok tudnak nehezen telni! :roll:

Bella,
akkor valszeg lesz petefészke leállást néző UH is! :)

Tobi,
mondanám magamnak is, de most épp nem aktuális! :lol:

Főnököd örül, nem örül, ez van! Ne érezd magad szarul, főleg, hogy szóltál is - bár valszeg engem is furdalna, - de sokkal fontosabb, ami most nálad következik!
angel37
 
 


Angel :P
Azért aggodalommal teli ám a várakozás az 5. lombikra :shock:
Épp azon gondolkodtam ma reggel, hogy hogy a bánatban tarthatok itt!? Semmi bajunk és az 1. lombik is majdnem sikerült :?
Talán a nagy számok törvényére tudom alapozni a pozitív hozzáállásomat, amire gyúrok, más okom sajna nincs rá...
Fanni
fanni73
 
 


Milyen az a petefészek leállást néző UH? Ugyanolyan mikor az a méhedet nézik meg, vagy kívülről csinálják az UH-t? Bocsi kicsit tudatlan vagyok! :lol:

Fanni,
Most sikerülnie kell. :D

A munkahely nálam is probléma, mivel kis cégnél dolgozom, olyannyira, hogy rajtam kívül csak a két főnököm van, tehát nálam még rosszabb a helyzet. Bár én is már szóltam június végén, de ez nem jelent semmit. Ha minden kötél szakad kilépek! De majd kiderül!:)
Vendég
 


Fanni drága :P
Értem, hogyne, abszolút. Igaz még nem vagyok túl ennyi lombikon, mint Te, de teljesen át tudom érezni... Sztem fogok én is készülni az 5.-re :roll:

Jó ez a nagy számok trv-e! Én is ez alapján gondolom, hogy most már egyszer sikerülnie KELL!!! Ha többön vagyok/vagyunk túl, talán közelebb a siker! Jó paradoxul hangzik, nem? :? :lol:
angel37
 
 


Bella,
sima hüvelyi UH! :wink:
"Üres" petefészkeket kell látni, semmi tüsző! :)
angel37
 
 


[quote="bella06"]M írta:bella06ilyen az a petefészek leállást néző UH? Ugyanolyan mikor az a méhedet nézik meg, vagy kívülről csinálják az UH-t? Bocsi kicsit tudatlan vagyok! :lol:

hüvelyi UH, azt nézik, hogy van-e a petefészkekben növekedő tüsző.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :)
A környezettanulmány flottul szokott zajlani. Persze családgondozója válogatja, de én ritkán hallottam rosszat erről. Inkább a szobák elrendezésére kíváncsiak, meg hogy ti hogyan funkcionáltok otthon. Családviszonyok. (Szépen végig vezetitek őket, vagy otthon kócosan, veszekedve fogadjátok őket :lol: )
Nálunk körbejártak, megkérdezték hol lenne majd a szobája, fekhelye? Mivel fűtünk? Ilyesmi.
Biztosan minden rendben lesz.

Én is izgulok ám! Mindig 5-6 max.7 petesejtem volt. Olyan jó lenne több. Nem tudom, a szülés mennyire változtatott a nehezen stimulálódomságomon. a mensi közbeni erős görcsök például eltűntek. Jövő héten pénteken kezdem szúrni a Suprefactot, ha a heti UH minden rendben lesz.

Szabit ne is mondjátok, no komment :twisted:

Véda

Véda
Vendég
 


Köszi az infókat Lányok!
Vendég
 


Angel :P
Neeeeeem! A fagyisodnak sikerülnie kell. És az én 5. lombikomnak is... Csak úgy kijött belőlem... így hétfő reggel...

Véda :P
Köszi. Nálunk csak én leszek otthon, de már látott minket együtt a nő és ő mondta, hogy elég, ha egyikőnk otthon van. Azért írom kicsivel, meg igazság szerint nem e topik témája. Ha az 5. le sem írom... akkor úgyis átmegyek arra a topikra, ahol erről leveleznek. De bízom benne, hogy maradhatok és csak túl előregondolkodtam :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
De jó is volna! :P
Persze, hogy sikerülni fog, nekivágni csak így szabad! :lol:

Véda,
biztos rendben lesz az UH! :)

Most jut eszembe, hogy még augusztusban, mikor jelszót kellett változtatnom a gépemen az egyik programhoz, épp a szúrások idején, az a remek ötletem támadt, hogy legyen a jelszó "suprefact". Hát nem jött be! :roll: Azóta már úgyis újra más! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Jajj, nagyon jót nevettem! Tudod mi a jelszavam?
Blasztociszta4, ugyanis ennyit szeretnék az 5. napra :lol:
Puszi
fanni73
 
 


és remélem, nekem bejön :roll:
fanni73
 
 


Fanni :P
:lol: Nahát remélem neked bejön! :wink: :wink:

Ha mostanság váltanom kell, megpróbálkozom a "fagyibaba"-val 8)
angel37
 
 


Nagyon egyfelé jár az agyunk! :lol:
Biztos a munka teszi! :wink:
angel37
 
 


Mindenképp javaslom :lol:
Legalább minden belépésnél (is) eszünkbe jut, hogy van miért izgulni mostanában 8)
fanni73
 
 


Mereszt :P
Mennyi az annyi????

Baba :P
Izgulsz még? :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Helló Csajok!

Részünkről ez a lombikos kör lezárult!
Vasárnap megjött a Mkulásom!(Furi,hogy mindneki máshogy hívja!) :wink:

Harcika!
Köszi, szerintem lezárható a kartonom(vagy telefonáljak be?), majd okt.5.-én találkozunk!

:lol:

Folytatás?!
Januárban! :P :P :P :P :P
Addigis megyek olvsó üzemmódba!

ÉS DRUKKOLOK MINDENKINEK

MILLIÓ PUSSZANTÁS
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anid
 
 


Anid,
Sajnálom, hogy nem sikerült. Januárban újra várunk! Persze jöhetsz addig is! :wink:
Ha a smiley-kból lehet következtetni, úgy látom, nincs rossz kedved! Ennek örülök!

Fanni :P
ha egy pillanatra elfelejtenénk, akkor jusson eszünkbe a munka közepén is! :wink: :lol:

Mereszt, Baba,
???
angel37
 
 


Anid, nagyon sajnálom. :cry:

Mereszt?Baba?Hogy vagytok?
Vendég
 


Anid :(
Beírlak januárra.

Angel :P
Tényleg. Napközben is be-be kell újra lépni :)

Lafi :P
Hogy-hogy Hunor vagy Lelle? Nem biztos, hogy Hunor?

Fanni
fanni73
 
 


Angel
De az van, csak álcázom! :lol:
Muszáj!

Sajnos annyi más bajom van,hogy nincs erőm elhagyni magam,mert akkor bedepizek, és az egy szörnyű betegség,örülök,hogy túlvagyok rajta.
Meg már sírtam eleget! :lol:

Kép
anid
 
 


Fanni, a múlt heti uhun a nődokim Lellét látott.....így gyors bejelentkeztünk 4Dre, holnap este megyünk,hogy kiderüljön, hogy van kuki vagy nincs kuki! :lol:
Vendég
 


Anid!
:cry:
Vendég
 


Lafi :P
Akkor feltétlen várunk az infoval :P
S érzéseid szerint???
fanni73
 
 


Anid,
jól teszed, így is kell! Máshogy nem megy!!!

Lafead,
tééényleg, egyszer már kukit láttak! :shock:

Lehet, hogy hülyeség, egyszer azt hallottam, hogy az előfordul, hogy nunist néznek kukisnak, de fordítva nemigen...

Szal én Lellére tippelek! :)
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?