Új privát üzeneted érkezett!

Baba!

Az időt én is szeretném sürgetni!!!
Nagyon drukkolok!

Sannah!
Mindenki máskor ér meg az örökbefogadásra,vagy sosem.Erőltetni tényleg nem szabad,mindkét félnek akarni kell,nekem szerencsém volt,mert egyetlen pillanatig sem kellett győzködnöm a férjem,mi "együtt értünk". :P Nekem több lombikhoz nem lenne lelkierőm. :oops:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt:

Hát igen, mindenki más és más, de szerintem ő hajthatatlan, ismerem már 15 éve, ha valamire azt mondta, hogy nem akkor ha megszakadtam akkor is nem maradt a vége.
Aztán lehet, hogy egyszer majd megváltozik, de mostanában biztos nem fog, előttünk még az 5 lehetőség. Azt szeretnénk végigcsinálni.
Vendég
 


Baba: ++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

 
 

szia Évi! Nekem most volt az első inszemem, Szmatona doki a kezelőorvosom. Nagy ajándék volna, ha úgy járnék ,mint Te a kislányoddal! Nálunk különben csak az a baj, hogy az egyik petevezetőm nem átjárható. Jelenleg clostival telt a hónap, amitől lett is az átjárható oldalamon 2 tüsző (18-15mm-s) a 11. ciklusnapon.Most utro-t szedek.
nani72
 
 


HALI

Megcsiáltam azt a tesztet is,amit a transzfernél kap az ember lánya! Az is negatív! :cry:

Holnap elmegyek vérvételre,vagy ma, de egy kcsit el vagyok havazva: barátosném két gyerkőcével van kórházba, úgyhogy nekiek főzök,meg összeszedem ami kell és délután meg megyünk manóval hozzájuk! Szóval zűrös! na jó,meg bennem van,hátha még nem jön meg ma sem és esetleg holnap sem....
Csak azt nem tudom,hogy mit csináljak az Utro golyókkal,meg a szurival! :shock:
Dokibának telefonálok!

Öribaba: nálunk sem jön be! Mindne tiszteletem azoké,akik ebbe belevágnak(mindkét oldalról).

Évi
Tényleg szerencsétek volt! nekünk 4 inszem votl,de rémálommá alakult!

Kép
anid
 
 


Szép jó reggelt! :lol:

Jucmuc,
Köszi :P Kisfiú? Kislány? Gyere a hírekkel :)

Hanna,
Hajrá babóca :P Kösziku :)

Mereszt,
Viszont kívánom, hogy nőjenek a tüszőcskéid, már most is szép mennyiség :) . Mi pénteken 1/2 4-re megyünk. Ti?

Baba,
Nyugi, Nyugi, Nyugi! Minden rendben lesz! :D

Házassági évfordulós témára visszatérve nekünk augusztus 24-én volt a 11.
Boldog Évfordulót akinek volt, van és lesz! :)

Nálunk a herebiopsia miatt a donorsperma került feltvetésre, mint megoldási lehetőség. Apus nehezen emészti meg, sőt azt mondta inkább öribaba legyen :? , remélhetőleg minden rendben lesz és nem kell ezen filózni. Ha meg kell majd akkor döntünk. Nem könnyű az tuti. :?
tobi
 
 


Baba megy a drukk az uhuhoz!!!!

Anid, sajnálom, de még ne add fel, jó?! neked is +++++++++++
Vendég
 


Tobi, pont a szülinapomon volt az évfordulótok! :lol: jó kis nap. miénk augusztus 27.én volt a 2. :lol: de már 12 éve együtt jóban-rosszban :lol:

nani drukkolok hoyg úgy járj, mint Évi

((((((((((((((Anid))))))))))))))))


Sannah hát igen, mindkét féenk akarni kell nagyon. drukkolok, hoyg sikerüljön a saját....

MIndenkinek szép napot, mindenkinek menenk a drukkok, ragacsok amihez kell!
Vendég
 


Boniko,
Utólag is Boldog Szülinapot! :lol: az tuti, hogy jó kis nap :wink:
tobi
 
 


Tobi köszi! tényleg jó volt :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Anid! Én még drukkolok!! ++++++++++++++++++

Mereszt, Tobi! Péntekre drukk!!!!!!

Bonikám! 5 nap és átjárhatósági.

Baba! Nagy drukk a mai uh-hoz!!!! +++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Andi,
:? de azért még drukkolok hogy a vérvétel kellemes meglepetés legyen++++

Jucmuc,
Na bejött a megérzés? :D
Vendég
 


Sziasztok!

Anid,
:( :( , de mindenképp várd meg a vérvétel eredményét, az a biztos, és addig ne hagyd abba progipótlást!

Mereszt,
na most vannak tüszők szép számmal! :lol:

Baba,
gratu a tüszőidhez! :)
Az érzesek ismerősek... :roll:

Tobi,
az jó, ha szúrkál! :wink: Drukk holnapra!

Fanni :P
nálad helyzet?
angel37
 
 


Angel :P
Jelentem 1. ciklusnapon vagyok. 21. naptól, azaz szeptember 27-étől indul a Suprefact :D
És tudom, hogy ciki így 5.x-re, de nem emlékszem, hogy mikor kell mennem UH-ra... A Suprefact 10. napján, vagy ha megjön a Supre után? Help!!!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
Na erre gondoltam!:wink: Bár azért sajnálom, hogy Horvátország nem jött be...

UH-s kérdésben sajnos nem tudok segíteni, long-om még nem volt.
angel37
 
 


Fanni :)
Én a 6X-re megyek, és én sem vagyok 100%-ig biztos benne, de úgy rémlik, hogy 21. cn-tól Suprefact, és ha megjön, akkor a 3.cn-on UH + vérvétel, ha oké, akkor aznaptól mehet a másik szuri. (Nálam anno 2001-ben így volt, de hogy ebből a szempontból változott-e a protokoll azt nem tudom.)

Viszont akkor nagyjából egyszerre kezdünk!!! :lol: Én most vagyok 6.cn-on, és még a Suprefact előtt megyek a 14.cn-on UH-ra. Te mikor mész?

Véda
Vendég
 


Véda :P
Ez aranyos kérdés volt. Nem tudom, mikor megyek. Pont ezt akartam megtudni, hogy mikor is kell menjek UH-ra :lol:
Majd Harcikát megkérdezem.

Angel :P
Köszi. Én is...
fanni73
 
 


Fanni, Tényleg jól hangzik :lol: De én arra gondoltam, hogy a jelenlegi ciklusodban mikor mész UH-ra. Azt értem, hogy a Supre megkezdése utáni UH-ban nem vagy biztos. Vagy Suprefact előtt már nem is mész? :roll:

Véda
Vendég
 


Nem megyek, Véda. Nincs is értelme szerintem... esetleg a 21. napi vérvételnek lenne, de már ismerjük annyira a ciklusom, hogy akkor már bizti indulat a Suprefact.
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Fanni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na végre,erre vártam,hogy mikor kezdesz már!Hurrá,akkor most már végre tőrténik valami a hónapban.
Tényleg,a kocsitok az kész,vagy még horváthban megcsinálták?
Öribaba!Tudom,hogy csak elindítottátok,de mindem tiszteletem a tiétek,én dolgoztam dolgoztam kórházban,és olyan gyönyörű gyerekekről mondtak le,hogy ........ .Amikor kiderült hogy nem lehet babánk akkor majd meg hasadt a szívem,hogy hazahozzak egyet,de hát nem ugy megy az,és sírtam amikor jött egy pár és vihették haza,hát mit mondjak,azok voltak olyan boldogok......és csak az tudja igazán átérezni,aki ebben a cipőben van.


Anid!Még ne add fel!


Csiperke
csiperke
 
 


Hali
Beszéltem a Kaáliból valakivel(nem mutatkozott be), a dokibához nem kapcsolhatnak be,mert új szabály van: rendelési időben csak akkor kapcsolnak, ha rosszul van az ember, így csak velük beszélhettem.

A két negatív teszt elég biztos, hagyjam abba a gyógyszerek szedését, és ha hétfőig nem jön meg, akkor menjek vérvételre!
:? Addig nem zárják le a kartonom! :(

Ennyi.....
Most szar napom van.....

Kép
anid
 
 


Csiperke :P
Szia :D
Aranyos vagy! Igen, kezdünk végre :lol:
Kocsit még kint megcsinálták, már csak le kellene festetni, de erre még nem volt időnk... :oops:

Nekünk az ismeretségi körünkben több öribaba is van, mind nagyon szépek és értelmesek. (1 helyen 2, másik helyen 1-1 babó)
Azért remélem, hogy lesz biológiailag saját babánk...


Anid :?
Ez nem jó hír :(

Fanni
fanni73
 
 


Anid, nagyon sajnálom. :cry:
Vendég
 


Anid,
:( :(

Azért hátha! Számomra azért onnantól biztos a nem, ha láttam a 0 hcg-t...

Igen, azt asszem írta Harcika egyszer, hogy nem kapcsolnak dokit, mert sok időt elvesznek ezzel a várakozóktól.

Fanni :P
Lesz, méghozzá jövő ilyenkor már foghatod is! :wink:

Nem festitek új színre a kocsit? Olyan lenne kicsit, mintha új lenne! :D
angel37
 
 


Angel :P
reméljük vannak tüszőszcskék

Fanni,
hajrá!!!

Anid,
:cry:

Hanna, kösziku :)
tobi
 
 


Anid sajnálom a rossz napot! :cry:

CSiperek, tényleg nagyon rossz lehetett látni, ahogyan mások viszik haza a babákat, és örülni, hoyg legalább ők boldogok.most már enm kórházban dolgozol?

HAnna névadóanyu :wink: reméelm minden rendben veletek :lol:

FAnni, Véda nagyon drukkolok, hyog mindekettőtöknek sikerüljön a 6. Most már nagyon megérdemelnétek(persze mindenki más is)
Vendég
 


Angel :P
Neeeem, szép az ezüst. Na és így "csak" 3 elemet kell festetni, amúgy meg egy egész autót...

Tobi :P Boni :P
Köszi!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
az tényleg szép! Maradhat! :lol:

Tobi,
naná, hogy vannak! :D Hisz érzed is rendesen! :wink:
angel37
 
 


sziasztok!
Anid, sajnálom a - tesztet. :(
nani72
 
 


Angel,
amíg Suprefactot szúrtam addig jobban éreztem, most már csak gonal megy, így nem nagyon szúrkál. DE bizti ott növögetnek, most éppen szép csendesen :lol:
tobi
 
 


Boniko :)
Aranyos vagy! De az igazi, a nagy-nagy drukk, menjen csak a Fanninak. Ő az, aki igazán megérdemli. Velünk már egyszer kegyes volt a sors. (Van egy 6 éves tündérkénk az 5.lombikból.) Nekünk még egy vérszerinti baba hab a tortán, de nehezen hisszük, hogy ez a csoda velünk még egyszer megtörténhet. Ezért is állunk sorban öribabáért :wink:
Azért kis drukk jöhet nekünk is :oops:

Fanni :roll:
Most már sejtem.

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Donika!

Köszi a leírást, most már ezt is tudom :) Ne haragudj, nem teljesen vagyok képben, de te lombikos vagy inszemes babát vársz?

Mereszt!

Jó sok tüsződ lett! Ebből akár két tesója is lehet Dórikának :)


Baba!

Neked is szép "tüszőbabáid" vannak :) Drukkdrukk :)

Nani!

Jó lenne beindítani az inszemes sikerszériát is :) Kívánom, hogy járj úgy, mint én! :) Babát mindenkinek!

Anid!

Sajnálom a tesztet... Érzel egyébként mensis tüneteket? Azért még drukkolok, hogy ne jöjjön meg :)

Tobi!

A donorsperma tényleg kemény dió... Na de arra nem lesz szükség :)

Fanni!

"A" tervre fel! Jól gondolom, hogy ha elkezdődnek már a szurik, utána gyorsan telik az idő?

Véda!

Bőven jut a drukkból nektek is :)

Nekem most valahogy lassan telik az idő, olyan messze van még az a 19-e. Meg utána még, mire kezdünk... Teljesen be vagyok zsongva, mióta ide írok tiszta lelkes vagyok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Véda :P
Édes vagy, hogy ezt mondod, de sajnos (?) babát nem érdemeink szerint kapunk :twisted: , mert akkor pl. nekem már régen lenne :lol:

Évi :P
Igen, még 20 nap és szúrhatom magam! Nagyon várom már 8) Onnantól tényleg hipp-hopp és pocimban az embrikék :D
19-éig velem sem történik még semmi, de nincs is már az olyan messze :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok Csajszik! :D

Kisfiam lesz! :D :D :D Teljesen egeszseges, minden porcikaja rendben van es kukis! :lol:

Annyira boldogok vagyunk! :D

Pandacska :D

Nem jött be az ismerös megerzese... :lol: :lol: de en mar napok ota mondogattam a ferjemnek amikor Sofia-nak hivta a babat, hogy ne igyon elöre a medve börere mert en maskepp gondolom... :lol:

Tobi :D

Nagyon szoritok, hogy ne kellejen döntenetek!

Anid :D

Sajnalom. :(

Fanni :D

Ugy örülök, hogy hamarosan kezdesz! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit :P
Írásos dokumentáció van róla, hogy kedden még kislányt gondoltál :D
Egyébként meg gratulálok a kisfiatokhoz! :lol:

Köszi :P
Puszi
fanni73
 
 


Jucmuc! :D
Gratulálok a kis fütyishez!

Anid!
:( :(

Mereszt! :D
Drukk!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba!
Mi a helyzet?

Évi! :)
Nekem volt 3 inszemem, de egyik sem sikerült, aztán az 1. lombik meghozta a régen várt boldogságot! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Bonikám! Köszi jól vagyunk! (mevoltazelsőrosszúllét)

Jucmuc! Gratula a Kisfiadhoz!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!


Tobi!
Sajnos nem találkozunk holnap,mert mi fél 9-re megyünk és remélem fél 11-re végzünk.De majd gondolok rád. :wink:

Az,hogy sok tüszőm van nem jelent semmit,mert tavaly 7 tüsziből lett 1 petesejtem!Azért néha ábrándozom és olyankor még azt is sikerül elhinnem,hogy most akár 3 is lehet.
A hasam egyre jobban puffad és már a melleim is nagyon fájnak.Tavaly nem voltak ilyen intenzív tüneteim. :oops:

Baba!
Mi újság?

Jucmuc!
Gratulálok a kis kukishoz!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Holnapra nagy drukk!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!

Gratulálok a kisfiadhoz!

Mereszt!
Gondolok rád holnap!

Anid!
Még ne add fel!
beu9
 
 


Hali
Jaj,lányok én nem tudom mit gondolja!
Azért a dokibával októberben (azt mondta akkorra kérjek időpontot)leülünk megbeszélni a dolgokat! Ő szerinte is ráérek csak max. hétfőn menni a vérvételre,ha addig nem jön meg!

Ha valikt sértek a mostani soraimmal, bocsánat,csak kiírom magamból!

Lehet,hogy a jóisten tesz próbára, s mivel szkeptikus voltam az egy jó beindult sejtecske miatt, úgy gondolta nem érdemeljük meg.

Én ebben hiszek,már Katánál is ezt gondoltam, hogy ők választanak,mármint a babák!Valahol ülnek fenn egy csillagon és várnak ránk, szülőkre!
Hiszem, hogy van még fenn nekünk egy kis lélek!
Januárban szeritnem újra jelntkezem! :D

Addigis, midnenkinek azt kívánom,hogy teljesüljön minden álma!
Mi meg agyonszeretgetjük Katánkat! :P

Sok puszi!

Kép
anid
 
 


Anid!
jaj :cry: pont én voltam, akivel beszéltél! Teljesen emlékszem rá, de nem is tudtam, hogy te vagy..lehet nem figyeltem a névre :cry:
Azért még reménykedünk, mondtam is, hogy addig nincs lezárva, míg nincs vérzés. Látom dokinak is azonos a véleménye.
Nem feladni! Senkinek se!!!!!!!

Fanni!
privi ment.

új előjegyzési rendszer is lesz, mert nagyon túlterheltek a dokik /is/.
Ennek része a telefonok bekapcsolásának szűrése, a várakozási idő csökkentése érdekében .
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Angel, holnap írok, de én is remélem. :lol:

Anid, nagyon sajnálom, pihenjél sokat és gyűjtsd a lelkierődet!!!!

Jucmuc, óriási gratula a fütyishez!!!! :lol:

Mereszt, drukkolok holnapra!!!
Vendég
 


Fanni :D

Aranyos vagy! :D Egy ismerösünk josolta nekünk a kislanyt es egyszer almomban kislanyt szültem...szerintem ezt irhattam kedden. :wink: 8)

Donika :D Hanna :D Mereszt :D Beu :D Sannah :D

Nagyon szepen köszönöm a gratulaciokat! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Na végre! Napok óta nem jött be a topic!

Sziasztok!

Tobi, Mereszt, Sannah
mi hír van veletek? :)

Anid,
holnapi vérvételhez +++++++++++++

Jucmuc,
gratu a kis pöcsihez! :)

Harcika :)
milyen lesz ez az új előjegyzési rendszer? Vagy még ti sem tudjátok pontosan?
Ugye az azért nem történik meg, hogy ugrik a fagyis ciklusom a köv. cikusban, mert nem férek be... :oops:

Ja, Tobi,
megkaptam pénteken a prividet, válaszoltam is, de azóta az üzeneteknek nincs nyoma!
angel37
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem,hogy végre be tudtam lépni. :twisted:

Baba!

Mi van veled?Mikor mész?

Nekem holnap kell 1O:3O-ra kell mennem.Szerencsére szombaton már jó volt a hormonszintem és a Kovács dr.nő nagyon kedves volt,ellátott egy csomó jótanáccsal.Természetesen mindez Harcikára is igaz,dehát tőle mindig ezt kapjuk. :P Szívvel-lélekkel.
Dórika mintha érezné,hogy nem vagyok túl jól.Rengetegszer odajött ma hozzám és megölelt,vagy ami még ritkább hosszú percekig nyugodtan ült az ölemben. :roll:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Holnap mi lesz neked! Találkozunk!Én is megyek.

Mindenkinek:
Köszönöm a szurkolást, a jó oldalon mért (most nem 3, hanem 2 db) 1 db 16 és 1 db 14 mm-es tüszőket az orvosom csütörtökön. Tegnap Apa beadta a repiszurit és holnap de.megyünk inszemre.
Nagyon-nagyon ideges vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ne idegeskedj, azt megtesszük mi helyetted!Megy a drukk++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok Csajok,
Végre :twisted: , hogy bejött a fórum. :)

Jucmuc,
Gratula a pucus babátokhoz :P

Mereszt,
Megy holnapra drukk! Lesz ott petesejt, megásd! :P
Megelőzöl egy nappal a punkciót illetően :)

Angel,
Sajna az üzid nem jött meg.

Anid,
holnaphoz ++++++++++++. És bizti, hogy vár még rátok babóca :wink:

Évi,
Reméljük, hogy nem lesz rá szükség. Múltkor szépen felébredtek, most is fel fognak remélhetőleg. Azért egy csöppet parázok e miatt. :?

Ma 22:30-kor repesztőszuri és kedden 9-1/4 10 körül punkció :D . Voltak szépen tüszőcskék.

Harcika,
Pontosan mi is lesz az új rend?

Lányok,
Tök hülye vagyok ehhez, hogy lehet az avataromat feltölteni képpel? Most az idézetet bemásoltam és ezt is betölthetem, hogy ha írok mindig megjelenjen?
____________________________________________________
Minden nap megszűnik valami, amiért az ember szomorkodik, de mindig születik valami új, amiért érdemes élni és küzdeni.
tobi
 
 


Baba,
Ne idegeskedj! Minden okés lesz! Megy a drukk ezerrel :wink: [/quote]
tobi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?