Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek köszi.
Drukkolok továbbra is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Petit, Beu,
köszönöm!

Sannah,
vagyok, köszi! Nálad mi újság? :)

Hanna,
Már 8. nap este? :shock: Ez ám a türelmetlenség! :lol:
Nagyon halkan gratulálok! :)

Anid, Mereszt,
++++++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok!

Hanna,
Gratulálok!:)

Anid, Mereszt
++++++

Nekünk október vége, november eleje felé lesz a beültetés!
Vendég
 

 
 

Ó, bocsánat, lemaradt!

Erika, Bella,
Boldog névnapot! :wink:
angel37
 
 


Angel,
Köszi! :) :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna:
Egyenlőre csak csendben gratula. :P :P :P Vigyázz magadra. Hurráááááá

Anid , Mereszt:
Neked is mennem a drukkok? ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba: Hajrá szombat

Fanni : Most már te jösz!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Boldog Névnapot a névnaposoknak!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilyen jó hírekre érdemes benézni!
Hanna!Gratulálok!!!! :P :P :P

Voltam ma UH-on.A dokim azt mondta,hogy nagyon jól haladunk és kiült az öröm az arcára.(Nem nagyon tud hazudni.)Kérdeztem,hogy várhatóan mikor lesz punkcio,mert a férjemnek be kellene írnia a szabit.Szerdán vagy pénteken.A szerdát valoszínűbbnek tartja,de csak hétfőn tud majd biztosat mondani.Sok tüszőm van,tudom,hogy ez nem jelent semmit,mert tavaly sem volt bennük semmi,de legalább a remény még megvan.
Ja,apa vénát talált a hasamban,azért olyan nagy a folt :roll:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot a Névnaposainknak!!!!


Kép

Anid! Babaragacs ezerrel!!!!!!!!!

Mereszt! Drukk a tüszőcskéknek!!!!

Csajok!
Görcsölök és barnázom. Ez normális? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna :shock: pihenjél!
Vendég
 


Mereszt,
jól van, szépen haladnak a tüszők! Most kell is, hogy legyen mindben petesejt! :)

Szúrjatok a másik oldalra!

Hanna,
a dolog sajnos tényleg kétesélyes :roll:
Reméljük, hogy a jobbik! Sok babás tud itt ilyen jelekről beszámolni! :wink:
++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Boni!
ok

Angel!
Tudom, ezt a dolgot. Most pihenek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hannácska! Pihenj, vigyázz magadra!!!
Anid, mereszt drukkkkkk!

Nálam megvolt a tüszőleső, van egy 18 és egy 15 mm-s a jó jobb oldalon :D , és egy 18 mm-s a bal elzárton. Párom spermái kiválóak, hétfőn inszemre megyünk!!!!!!!!!!! Nagy boldogság, hogy ide eljutottam.
puszi mindenkinek , szép hétvégét!
nani72
 
 


Nani!
Nagy gratula! Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! Megérkeztem a Doktor bácsitól,ami jó hír beleférek a decemberi lombikba :lol: A rossz :cry: mütétet javasolt már be jelentkeztem ,12 .én megyek beszélgetésre :? Hiszteroszkópia-Laparoszkópia :? Volt már valakinek???Ha igen, írjatok mire számíthatok!Bevagyok rezelve ,de mindent a cél érdekében.

Fanni ! Beírsz a táblicskuba? decemberi punkció,ha minden rendben megy :roll: Köszönöm DAlmácia
dalmácia
 
 


Dalmácia!

Nekem ilyen még nem volt, de nagyon drukkolok Neked!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, emeld a magne b6-ot!!!mennyit szedsz belőle amúgy?én néha be-bekaptam egyet, ha görcsöltem, vagy ittam magnézium pezsgőtablettát.

DAlma, nem kell izgulni, előtte egy nappal befekszel, ---persze előtte vér-vizelet-ekg vizsgálat-mellkasszűrés kell---, aztán beöntés este és hajnalban, aztán gyógyi, szuri és alvás.
Kis lyukakat csinálnak a köldökbe és ha kell alulra 2 helyen, nekem nem is látszódik a striáim miatt,olyan striaszerű heg lesz belőle, na szóval ezeken keresztül kis csőszerű eszközt vezetnek be, a hiszteróval a méhet nézik ezen a csövön vagy min keresztül és ha gond van, egy másik eszközzel rendbeteszik, a pvezetékeket és a pfészkeket is megnézik!
Nem kell aggódni, a lapar nem nagy szám.
Fél órával később már fent is vagy és ha jól vagy, másnap hazamehetsz, én csak 2 napra mentem haza, mert állandóan elájultam az alacsony vnyomáésom miatt....
Vendég
 


Hanna!
Igaza van Lafinak, MagneB6 3x2, és szugorú fekvés, nem mászka, fekvés, barnázás nekem is volt, a hasam is fájt, este igyál meg 1 pohár vörösbort, ezeket nekem még anno a Kováts drnő javasolta, és bejött! :)

Dalmácia!
Nekem HSG volt, az nem fáj, csak kicsit kellemetlen, utána fájt a hasam! Laporoszkópiám nem volt, de azt Lafi már látom leírta!

Kép

Kép
donika
 
 


[quote="lafead"]H írta:lafeadanna, emeld a magne b6-ot!!!mennyit szedsz belőle amúgy?én néha be-bekaptam egyet, ha görcsöltem, vagy ittam magnézium pezsgőtablettát.

DAlma, nem kell izgulni, előtte egy nappal befekszel, ---persze előtte vér-vizelet-ekg vizsgálat-mellkasszűrés kell---, aztán beöntés este és hajnalban, aztán gyógyi, szuri és alvás.
Kis lyukakat csinálnak a köldökbe és ha kell alulra 2 helyen, nekem nem is látszódik a striáim miatt,olyan striaszerű heg lesz belőle, na szóval ezeken keresztül kis csőszerű eszközt vezetnek be, a hiszteróval a méhet nézik ezen a csövön vagy min keresztül és ha gond van, egy másik eszközzel rendbeteszik, a pvezetékeket és a pfészkeket is megnézik! Jaj Na eddig nem féltem ,most viszont lehet elájulok :cry: :oops: Jézusom min fogok még keresztül menni ?Nagyon parázok ,na de más is kibírta :o Köszönöm azért ,nagyon kedves vagy .Dalmácia
Nem kell aggódni, a lapar nem nagy szám.
Fél órával később már fent is vagy és ha jól vagy, másnap hazamehetsz, én csak 2 napra mentem haza, mert állandóan elájultam az alacsony vnyomáésom miatt....
dalmácia
 
 


Dalmácia!
Nekem HSG volt, az nem fáj, csak kicsit kellemetlen, utána fájt a hasam! Laporoszkópiám nem volt, de azt Lafi már látom leírta! Az már nekem is volt ,műtét után 5 percel már a dokim nem talált a korházba :lol: Fájt a hasam de nem vészesen ,így utra keltünk a Párommal ,na mire hazajöttünk annyira begörcsöltem mintmég soha ,a kocsibol már csak ölbe tudott kiszedni .Vissza akart vinni a korházba ,de Én nem mentem :wink: Felhívtam a Dokit :lol: AKi azt mondta nincs gáz ,nem is volt csak a nagy fájdalom :? Köszönöm Dalmácia
dalmácia
 
 


Anid-Mereszt -Hanna -Nani ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Nagyon vigyázzatok magatokra ,rossz híreket elhesegetni ,nem szeretnék olyat olvasni :wink: Sok -sok babaragacsos Puszi Dalmi
dalmácia
 
 


Dalma, bocs, nem értelek, miért paráznál???hát alszol, semmit sem érzel, max a beöntést, ami kellemetlen, legalábbis ciki, ha nem jutsz el wcig, de én már olyan kómás voltam a gyógyitól, hogy pl. a szúrikat, amit vénában kaptam sem éreztem már!
Ez nem fáj!!!!Ha nem vagy alacsony vérnyomásos, nem is lesz gond, engem nem engedtek mádnap, csak a köv nap haza, mert nem mertem, nem is engedtek felállni az alacsony vny miatt. De semmi fájás, semmi, nekem a hsg utáni görcs sokkal szarabb volt, azzal jobban szenvedtem, mint ahogy te is írtad, te is szenvedtél a görcstől, na ilyet nem érzel!
Vendég
 


Sziasztok

Angel
köszi szépen!

Dalmácia
lapar + hisztero: ne félj tőle, nekem Ákos előtt volt, (a műtét március végén volt, és Ákos - lombik- pedig júniusban már meg is kapaszkodott), úgyhogy remélem, hogy neked is szerencsét hoz,
a műtét max 1 óra, lesz 2 vagy 3 lyukacska a pocakodnál (nekem 3-at csináltak), bennem kicsit dolgoztak is.
előző nap kellett befeküdnöm (vasárnap) és én szerdán mehettem haza,
az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy én a saját helyem helyett a műtét után az őrzőben kötöttem ki, de nem a műtéttel volt gond, hanem utána az ébresztésnél, de persze neked ilyen gondod nem lesz, és jó gyorsan haza mehetel, és utána az idei év decembere lesz életed legszebb decembere!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Angel, köszi jól vagyok, mindjárt kedd!!!! Akkor minden kiderül.

Hanna, nagyon drukkolok, tessék minden tanácsot megfogadni!!!!

Boldog névnapot kivánok én is az érintetteknek!

Anid, hogy vagy??
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna,
Hogy vagy? Elmúlt a pecsét? A MgB6 tényleg jó ötlet!
Drukkolok! :)

Anid, Mereszt, Nani,
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Sannah,
várni fogom a híreket!!! A legjobbakat! :wink:

Dalmácia,
jó hír, hogy beleférsz a decemberbe!
Ne félj a műtétektől, túlleszel rajtuk! Minél hamarabb, annál jobb! Jó, hogy már mész is ezügyben konzultálni!


Azon gondolkodtam, hogyha nem jön össze a fagyis, akkor vajon mire számíthatok? Március :?:
angel37
 
 


BAbaimádó

Legyen ez életetetk legeslegszebb napjai közül az egyik!

Sok boldogságot!
Vendég
 


HAnna hogy vagy? reméelm elmúlt a görcs.

Jelentem 1 cn , bejelentkezem átjárhatóságira!
Vendég
 


LAfi! Köszönöm a felvilágosítást ,már nem is félek :lol: alszom aztán csináljanak amit akarnak :D CSak gyerekem legyen ,sok- sok apró Manóka :lol: De viszont a vérnyomásom nekem is nagyon alacsony :cry:

Angel ! A fagyist mikorra is írtad? Köszönöm kedves szavaid :)


Erika ! Köszönöm a bíztatató szavakat ,igéretet tettem már nem is félek :)

(((((((((ANid -Mereszt -NAni- Angel ))))))))))))) +Babaragi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dalmácia
 
 


Dalmácia ÁMEN!
Vendég
 


Dalmácia,
ha minden igaz a köv. ciklusomban mehetek értük! :)

Boni,
:(
Kaáliban fogod csináltatni?
angel37
 
 


Angel ne legyél szomorú, én sem vagyok az!( valszeg az antibiotikum miatt)

NEM tudom, szerintem nem, mert most kell másra a pénz!
Vendég
 


sziasztok!

hanna: mi újság? drukkolok nagyon ++++

dalmácia: szép az avatorod. nagyon drukkolok a műtéthez++++ ne félj, túl leszel rajta!

baba: sok boldogságot! :D

boni: sajnálom, hajrá hsg!

snufi: drukk a kaálihoz!

petit: merre voltatok nyaralni?

anid, mereszt: mennek a drukkok++++

nani: drukk a hétfői inszemhez++++

rólam: csütörtökön voltam vérvételen prolaktinszint ellenőrzés, és lement. így már csak negyed szem bromot kell ennem. a doki azt mondta, hogy ha a férjem túl van egy vizsgálaton, és nekem is a 3.napi hormonom jó lesz, akkor már a következő ciklusban neki indulunk.

kati
katica30
 
 


Jó reggelt!

Katica remélem jobban vagy! ( máshova is írhatnál azért :o) )

Hanna remélem minden rendben

Babim milyen a házas élet? :wink:

MIndnekinek mennek a drukkok, szurkok amihez kellenek!

Szép NApot
Vendég
 


Boni! Kis kíváncsi!Fáradtak vagyunk. Eltakarítottuk a romokat, de jól sikerült! Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba!
Gratulálok és sok boldog évet kívánok nektek,sok kis lurkóval!
Kép
Kép

Hanna!
Veled mi újság?Nem tegnap voltál vérvételen?

Nekem holnap kell mennem UH-ra. :?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Hanna miatt kukucskáltam be, de látom nem írt, remélem minden rendben!!!!!! :oops:

Baba!
Sok Boldogságot! :D

Snufi,
voltál már konzultáción???
_ismeretlen_
 


Baba,
Sok boldogságot nektek :lol:
Kép

Fendike,
Hanna még barnázik de inkább csak utro után viszont a teszt meg nagyon szépen erősödik neki napról napra :D
Vendég
 


Mindenkinek köszönöm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba: sok boldogságot. milyen a házasélet?

hanna: hogy vagy? drukkolok++++

mereszt: drukk holnapra+++

pandácska, fendike: hogy vagytok?

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Baba :P
Sok boldogságot! Most, hogy ez is rendeződött, úgyis jön a babuci :wink:

Hanna :?:

Anid :P
Te hogy vagy?

Fanni
fanni73
 
 


Baba!
Nagyon sok boldogságot kívánok! :D

Pandácska!
Köszi Hannáról a jó híreket, én is benéztem tegnap este, úgy emlékeztem, hogy szombaton megy vérvételre? :oops: A barnázás el fog múlni, nekem 1 hétig tartott, utána semmi! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Babaimádó!

Nagyon sok boldogságot és persze babucikat!!!
beu9
 
 


Baba, sok boldogságot!

Hanna, nagyon örülök az erősebb csíkoknak!

Mereszt, drukk uhuhoz!
Vendég
 


Donika,
Hanna holnap megy vérvételre szóval holnap drukkoljunk neki bár biztos vagyok benne hogy minden rendben lesz :D
Vendég
 


HAnna holnapra Kép
Vendég
 


Hannának nagy drukk!!
katica, jó neked, hogy negyed bromot szedsz, én másfél szemet szedek naponta, így vagyok épp a határérték alatt.
Anid, mereszt drukk!!

Holnap lesz de. az első inszemem, megpróbálok nyugodt lenni.
jóéjt mindenkinek!
nani72
 
 


hanna: sok-sok drukk holnapra++++

nani: nekem egy hónap alatt levitte a bromo, pedig csak fél szemet szedtem belőle. így lett negyed szem.
drukk a holnapi inszemhez++++


jó éjt!

katica
katica30
 
 


Hanna :P
Nagyon várunk a hírekkel!!!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Hanna: Vigyázz magadra és phenj sokat!!!!!!!!!!!!!!

Nani:
Gratula a szép tüszőknek. Hajrá inszem!! Drukk a jó randihoz!!!!

Dalmácia:
Nekem ilyen nem volt de nagyon drukkolok neked++++++++++

Anid:++++++++++++++++++++++++++++++

Angel: Hajrá fagyis babák+++++++++++++++++++++++++

Baba: NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!!! SOK POCAKLAKÓT!!!!

Katica:
Gratula a jó laborhoz s hajrá a következő ciklus. A képeket nem felejtettem el.

Mereszt: ++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Babaimado,

sok boldogsagot nektek :lol: !

Hanna,

DRUKK,DRUKK,DRUKK!!!!!!!!!!!!!!
petitpois
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?