Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Krizsa doki azt mondta nekem a múlt héten mikor nála voltam, hogy a mensi első napjától kell elkezdenem a fogigátló szedését. Létezik ez? Most esett le, amikor a receptet kezembe került.
Vendég
 


Bella,
igen!
Nálam is így volt! :wink:
angel37
 
 


[quote="boniko"]d írta:bonikoonika 28.nap

dalmácia szivi! szép az avatarod
Megdolgoztom érte :l

ol: :wink: Na jó segítség nélkül se ment volna :wink: :D
dalmácia
 
 

 
 

Fanni!!
Ha ezen múlik jövök harmadiknak, hátha így jobban megy :)
Szomorúan olvastam a testvéredről, sajnos én is járatosabb vagyok a témában, mint szeretném :cry: , sok erőt és a legjobbakat kívánom!!!

Angel! :)
A lapar az melyik is?? :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Gyere! :)

Laparoszkópnál kis lukon keresztül beveztett optikával bekukucskálnak a hasüregbe! Diagnosztikus célra is jó, és ha van vmi egyszerre rendbe is tudják hozni!
angel37
 
 


Fanni:
Egy jó kikapcsolódás biztos sokat számit. Hátha télleg nem lesz szükséged a következő akcióra. Nagyon sajnálom a bátyádat, ha pozitívan áll hozzá az már fél siker. A másikfelét meg adja a kezelés. Javulást kívánok neki. " Soha nem szabad feladni még a neház helyzetekben sem. " Vannak még csodák !! Én már láttam egy pár estet.

Snufi: Üdv közöttünk. Itt már jó helyen vagy.

Boni: Nagyon kafa az avatarod!!!! Akkor most hajrá!!

Dalmácia: Javulást neked.

Bella 06: Igen nekem is úgy kellett kezdeni.

Hanna: Babaragacsokat elküldtem+++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Köszönöm Lányok a bátyám nevében is :roll:

Lois :P Angel :P
Csak egy picikét szeretnék kötözködésnek tűnen -pedig nem is!- pontosítani...
A laparaszkóp az maga a műszer, a beavatkozás a laparaszkópia. De egyébként Angel kitűnően írta, egy száloptika, amivel be tudnak kukucskálni és egyúttal ha gond van, meg is tudják oldani.

Voltam ma sokunk Csillagszemű dokijánál.
Long protokollom lesz, tehát ha mégis megjön :wink: , akkor a 21. naptól Suprefact, majd a jól bevált Gonal-F. S megpróbáljuk az 5. napi transzfert, ha az embrikéink is úgy akarják. (Angel, majd leírom priviben, mi benne nálam! a ráció)
Megyek még egy olyan vizsgálatra is, amire a habituális vetélőket szokták küldeni. Valószínűleg negatív lesz, de így 5. lombik előtt talán érdemes megcsináltatni azt is, amire nagyon picike esély van csak.

Szép estét mindenkinek!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Én is sok erőt kívánok a bátyádnak és az egész családnak.Az viszont nagyon jó,hogy van esélye a gyógyulásra és pozitívan áll a dolgokhoz.Szorítok!

Már a mai szurin is túl vagyok!!!!Viszont a hasam egyre jobban fáj.

Kép
Kép
mereszt
 
 


fanni te is csillagszeműhöz jársz? :wink:
Vendég
 


Szeptemberi lombikosok Tobi, Coca, Buborék!
Merre vagytok? Kérnénk bejelentkezést!!!

S keresem még táblai jogainak megerősítéséhez :lol: :
Véda, Beu, Lola, Plutyk
Kérnénk életjelet/helyzetjelentést!

Fanni
fanni73
 
 


Boniko :P
Igen. Tessen megtekinteni a táblában a sorstársakat :wink:
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nem semmi, mennyit írtatok. :shock:

Visszaolvasok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Hogy vagy? (Nem kell ám válaszolni! Én mindig utálom az ilyen kérdéseket lombik alatt... de Neked hátha jól esik 8) )
fanni73
 
 


Köszi Lányok! :D

Fendike: most minden reményem benne lesz,... :roll:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanny :oops: áttanulmányoztam

Hanna továbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Na, nagyon szépen köszönöm mindenkinek a drukkokat.
Jól vagyok. Nem érzek semmit, bár nem is tudom, mit kellene. :shock:

Igaz a petefészkeim még mindig égnek és olyan, mintha késsel szúrkálnak. :oops:

Ma is dolgoztam.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Olvasok itt a hős férjekről.
Az enyémet a vérvételkor szinte kergették a Kaáliban. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Én úgy döntöttem, hogy már nem mondok senkinek semmit, hogy jó vagy rossz jel. Angelnél feladtam. Úgyhogy "csak" drukkolok!
Egyáltalán nem baj, hogy dolgozol. Én az első -első olvasatban sikeres- lombikomnál már a 4. napon dolgoztam, a 7. napon pedig autóval Münchenbe utaztam.... Szóval ez biztosan nem gond :wink: Azért remélem, nem szenet lapátolsz :lol:
Puszi
fanni73
 
 


Hanna :P
Az teljesen mááááás! Az enyém is lesápadt, pedig orvos a szentem :mrgreen: (Úgy is ment be, remegő kezekkel-lábakkal. Mondta, hogy "akasztják a hóhért"...)
fanni73
 
 


Fanni!

Édes vagy! Megnevettettél. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem, nem szenet lapátolok. :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy drukkolsz.

Írok privit.

Puszi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!

Az uram helyesbítést követel:

Utálom a tűt, nem voltam boldog, mikor vért vettek és kiderült, hogy nem vagyok AIDS-es. Ezen tök kiborultam, hogy feleslegesen szúrtak meg, ettől függetlenül hősiesen kibírtam, úgy hogy nem is szóltam Hannának, hogy megyek. Annyi történt csak, hogy nem néztem oda és verejtékeztem, biztos a meleg miatt.

Szóval ezt ő üzeni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na ezen meg én nevettem!
Az én férjem is kitartóan tagadja a történet rá nézve már-már ciki részeit, s ha tudná, miket írogatok, hétszentség, hogy követelné az előző hozzászólásom töröltetését, személyiségi jogaira hivatkozva :D
fanni73
 
 


Fanni! Az uram üzeni:
Kikéri magának a férjed nevében is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna Én hiszek a férjednek! :wink: :mrgreen:
Vendég
 


Nnna igen. A férfiak összetartása! :lol:
Csak tű ne legyen feléjük fordítva :lol:
fanni73
 
 


Férjeknek!
Kép :mrgreen:
Vendég
 


Jó éjszakát!
Vendég
 


Boni :wink:
Neked is jó éjt
fanni73
 
 


Boni! Ez király! Jó éjt!

Fanni! Köszi!!! Válasz ment. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Leendő anyukák!

Kaptam egy nagyon jó kis listát.Egy édesanya összeírta a negatív dolgokat egy babával kapcsolatban vicces formában.
Ugyan a szülésről és a szoptatásról mitsem tudok,de a többi bizony igaz.Ezekre a dolgokra is fel kell készülni....
Remélem sikerül egy kis mosolyt csalnom az arcotokra. :?:


http://www.anyalettem.hu/amit-addig-nem ... eked--cikk

Jó éjszakát!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :P
Aranyos, tényleg.

Jó éjt, Lányok! (+ Hanna férje :lol: )
fanni73
 
 


Sziasztok ! Ilyen PApás szuris sztorim nekem is van ,egy szurit már nem volt aki beadja farba ,gondoltam megszúrom magam remegő lábbakkal álltam ,kértem a Párom csak csapjon egy kicsit a kezemre ,mert már 3 helyen jött a vér de a tű még mindig nem volt bent !Azt láttátok volna ,ilyen rémült fejet még soha nem vágott :D Nekem kellett egyedül elrendezni :wink: Na de Mi sokkal keményebbek vagyunk mint ŐK 8) Ha rajtuk mulna szerintem soha nem lenne Gyermekünk :( Pusza Mindenkinek Dalmácia
dalmácia
 
 


Jó reggelt!

Viccesek vagytok!
Mereszt
Én ezt már olvastam,de minden szava igaz! Vinnyogtam a röhögéstől újra!

Mondjuk rámfért,mert a tegnapi nap a BRRRRRRRRRRRRRRR kategória!
A párom szeirnt tisztára olyan voltam,mint aki menstruálni akar!
de lehet,hogy csak a hormonok??? :twisted: :twisted: :twisted: :shock:

Hanna
Sztem nem gond,ha dolozol,legalább figyelemelterelésként müksz.!
Már én sem érzek semmit!
Én nem is tudnék pihenni(egyeske miatt- örökmozgóra sikeredett).
Enyém férj is reklamálni szokott:))))))))))))))

Fanni
Én már a második ilyen protokolon vagyok!
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi
Köszi,beszéltem a dokibával, pihenjek és igyak sokat,és polckoljam fel a lábam(mégis mikor?)
:wink:
A progi leviszi a vérnyomást!

Szuri
Azért este,mert babonás vagyok: az első körben is így csináltuk,mert munka mellett ez volt a tartható időpont, és most egyeske miatt is így jó,apa tutira hazaér!
A beadásnál nem apával van a gond,hanem a körzet dokijaival/ápolónőkkel: nem hajlandóak megmutatni!Örzik a tudásukat!
:roll:

Kép
anid
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :lol:
Vendég
 


mereszt jé , és megtaláltam Babaimádó avatarát :lol:

hú lányok az én párom tuti nem adná be az szurit Nekem, de ő ezt fel is vállalja! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az információt!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni :P
Hurrá, ilyen szuris protokollt szerettél volna, ugye? :wink:

Igen, igen, igazad van a laparos pontosítással :P , tudom, csak nem szeretek mindig tudományoskodni! :oops: A lényeg így is kijött! :) Egyébként már volt ám szerencsém látni laparoszkópos tornyot kéziműszerekkel "élőben" (nem betegként)! :wink:

És egy kis drukkocska, hogy ne kelljen a long sem, hátha Horvátország... :wink: Jöhet a privi!

Hanna, Anid,
hajráhajrá!
A jelekre már inkább én se mondok semmit! :roll:
Csak ++++++++++++++++

Mereszt,
csak ügyesen! :)

Boni,
na a progiszuris tű kb ekkora, mint amit idettél a képen! 8)


Hajnalban PÉ-sen fájt a hasam! :shock: Ez egy kicsit tán korai lenne!
angel37
 
 


Angel :P
Igen. Mintha hipnotizáltam volna. Pont azokat mondta, amiket szerettem volna hallani :P
Suprefact, progiszuri :D

Én még csak a képét láttam, mert a férjem néhány műtétje meg van így örökítve.
Köszi. Az lenne az igazán nagy öröm.

Szerintem is korai lenne... de lombik után minden lehetséges. A 20 napos és a 40 napos ciklus is...

Anid :P
Édes vagy, de akkor én nyertem, mert nekem ez lesz a 3. ilyen :wink:

Hanna :P Anid :P
Mai drukkjaim küldöm. De már nem is fogom írni, mert úgyis minden nap küldöm :D

Baba :P
Merre vagy???

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok lányok!

Fanni!
:cry:
Sok erőt és kitartást a bátyádnak és a családnak!


Nagyon szeretnék ismételten sűrűbben jönni, remélem sikerülni fog!Elvileg szept. végén megyek lombik megbeszélésre és novemberben várható a punkció!

Anid, Hanna!
Nagyon szorítok!
beu9
 
 


Szép jó reggelt ! :lol:
dalmácia
 
 


Fanni :P
Nagyon az van, amit te akarsz! :lol: Ügyes! :wink:
Á, progiszuri is! :wink:

Eddig a két előző stimu utáni ciklusom 32 ill. 28 napos volt. Lehet, hogy most 21 lesz! :shock: Hű, de türelmetlen a szervezetem!

Beu,
szia :), rég voltál!
Jó sokat kihagytatok... Saját döntés v. várólista miatt?
angel37
 
 


Beu :P
Tudom, hogy november, csak kíváncsi voltam, olvasol-e :wink:
Gyere majd többet, ha tudsz!
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok :D
Fanni :lol:
Jogosan keresel, mert tényleg hűtlen voltam az írással kapcsoltabna, bár mindent olvastam. Most már sűrűbben jövök, mert hamarosan kezdünk!!!

Ha megjön - ez kb. most hétvégére várható - telcsi megy a Kaáliba, és időpontot kell kérnem egy UH-ra még a 21.cn előtt, mert ugye - ahogy Nálad is - a 21. naptól megy a Suprefact. És október eleje-közepe lesz az IVF-ET.
Egyébként én 4 lombikot csináltam végig fogigátlóval - sikertelenül, majd az 5.-nél Kulin dr. azt mondta: "Most mindent másképp csinálunk!" És így jött ez a fajta stimu, ami több petesejtet (5-6 helyett 7-et) produkált, és egy gyönyörű kislányt :lol: Rengeteg Utrogestant kaptam, meg volt gyerek aszpirin is beveteve, ezenkívül Choriogonint.

Kívánom, hogy ez most segítsen Neked is, és persze nekem is -újra, utoljára. (Ha nem, akkor megyünk öribabáért... Már alakulnak a papírjaink, őszre lesz jogerős határozatunk!)

Mindenkinek szorítok!
Véda
Vendég
 


Sziasztok véda hozzászólására reagálva : örökbefogadó szülő csak akkor lehetsz, ha van saját lakásod/ házad? :oops:
Vendég
 


Boni :P
Vizsgálják, hogy van-e megfelelő anyagi fedezeted a gyermekneveléshez... így vélhetően igen.
Fanni
fanni73
 
 


Boni :)
Tőlünk a környezettanulmány alkalmával megkérdezték, hogy tulajdonjogilag kié a ház, és mondtuk, hogy családtagé (szüleinké), de hivatalos papírt az anyagi-vagyoni helyzetünkről csak annyit kértek, hogy egy-egy 3 havi jövedelem igazolás, és kész.

Ti is gondolkodtok az örökbefogadás lehetőségén?

Véda
Vendég
 


véda, fnni

igen, megbeszéltük, és úgy goindoljuk, hogy attól mi még lehetünk szülők, ha a természet nem is engedi, és nagyon sok kisbaba van, akinek anyukára és apukára van szüksége!
Vendég
 


megyek, mert hőmérős topik talira megyek

pussz
Vendég
 


Véda :P
Mi is elkeztük az ügyintézést... hétfőn megyük a pszichológiai vizsgálatra. (De csak óvatosságból indítjuk el... lelkileg még nem aktális...)
Fanni
fanni73
 
 


aktális=aktuális
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?