Új privát üzeneted érkezett!

Hanna,
gratula!!!++++++++++++++++
Dolgozol vagy tudsz pihizni a bébikékkel????

Anid,
nehogy feladd!!! :oops:
Itt volt is egy lány, mostanában nem ír, de ő is egyet kapott vissza és rögtön baba lett...

Dalmácia,
:( :( :(

Sannah,
hajrá!!! :D
_ismeretlen_
 


Erika, Angel!! Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!

Anid!
Ebből lehet baba! Nyugiiiiii

Fendike!
Nagyon szépen köszönöm. A héten itthon maradok velük. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

angel: annyira sajnálom :cry:

nyuszipuncs: sokfelé voltunk voltunk, barátlátogatás paks mellett, móron. jártunk móron, fehérváron. majd utána jött a nyaralás keszthelyen. aztán pár nap a szüleimnél miskolc mellett, aggteleken, lilafüreden is voltunk.
drukk a teszthez++++

hanna: nagyon drukkolok++++

donika: a zsombor név nekem is tetszik :wink:

dalmácia: sajnálom :cry: nem teszteltél korán?

anid: drukkolok++++ 1-ből is lehet baba!

rólam: ma voltam vérvételen, amit a kaáliban előírtak az altatáshoz. 4 kémcsővel vettek le, és még az ujjam is meg lett szurkálva. eléggé rosszul lettem tőle, de most már jól vagyok. ma este megyek kardiológushoz, éves kontroll és az ő véleménye is fog kelleni az altatáshoz.

katica
katica30
 
 

 
 

Angel!!
Miattad jöttem, és annyira drukkoltam... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Katica!

Hát, a vérvételt én sem szeretem. :?
Jó sokat utaztatok. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hali!
Eyg gyors kérdés,a transzfek előtt lehet enni?????

Kép
anid
 
 


HAnna, megy a babaragacs!

Anid!remélem kicist megnyugodtál, Én azért még drukkolok!
Vendég
 


Katica,
köszi!
Ujjadat miért szúrták meg?

Lois,
aranyos vagy, hogy a háttérből követed a dolgokat!
Most így jártam... talán majd októberben a fagyibabák...
Veled???

Anid,
lehet!
angel37
 
 


Hanna! babaragit, 1000 kg-t küldök ma!+++++++++++++++++Ugye, már megint igazam lett!!!!

Anid! Ne add fel! A drukkunk erősít és egy embrike épp elég egy gyönyörű, egészséges babához!++++++++++++++++++

(((((((((((((((((((Angel))))))))))))))))))))))))))))))))))
((((((((((((((((((((Dalmácia)))))))))))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Sajnálattal közlöm megjött a vérzésem úgy ahogy HArcika mondta :cry: Nagyon szomorú vagyok ,na de van még lehetőségem ,remélem a következő már sikerül.Beszélek a Doktorbácsival ,nem tudom mit mond ,lehet azt fejezzem is be!Ő elmondta nagyon nehéz dolgunk lesz :cry: Igazi is lett :(


Lányok ! Ti tudtok valamit a gynevac nevű vakcináról????????Nekem most ajánlották ,hiszen az jó az Én problémámra :cry: Üdvözletem Küldöm :D Dalmácia Kép
dalmácia
 
 


Anid,
Persze lehet!

Dalmácia,
www.gynevac.hu ez az oldala. Mi beadattuk márciusban a párommal együtt.
Vendég
 


Sziasztok!

Angel, csak megbeszélés, majd talán októberben (szerintem) kezdhetek.

Fendike, nagyon aranyos vagy, de majd csak októberben lesz esedékes!!!

Dalmácia, neked mi a problémád?

Anid, nem feladni drukkolok!!!! :wink:

Hanna, babaragacsok nagyon-nagyon nagy szállítmány elindult!!!!! :lol:
Vendég
 


(((((((((((((((((((Dalmácia)))))))))))))))))), nagyon-nagyon sajnálom. MI az a probléma, amiről írsz? :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggeépt!

((((((((((Dalmácia))))))))))))))
Vendég
 


Jó reggeépt!= Jó reggelt!
:oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Boniko! Nem tudsz aludni? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Dalmácia,
sajnálom :(
Miért van nehéz dolgotok?

Sannah,
Ja, hogy most csak konzi lesz!
Akkor lehet, hogy mégiscsak együtt reménykedhetünk majd októberben! :wink:

Hanna, Anid,
++++++++++++++++++++++


Na, nekem mára megjött rendesen a vérzésem. Sok esélyt nem adtam a méhenkívülinek, de azért így nyugodtabb vagyok!
angel37
 
 


Nyuszi,
Neked nem javul már ez a légszomj????
Abban bízom, hogy jobb lesz, eléggé szenvedek tőle és nem is értem mitől van...
Szívem kalapál és két mondat után kifulladok, isteni... :(
_ismeretlen_
 


sziasztok!
Hanna, nagyon örülök, hogy bent a 2 kismanód!
Angel :( sajnálom
Anid, lesz ott kistesó meglásd!

Én ma kezdtem a clostievést, jövő hétre kaptam nagynehezen időpontot uh-ra. Tulképp nem is volt már szabad időpont, valahogy betuszkoltak. Remélem nem fog ezért rondán nézni rám dokibácsim?!
szép napot!
nani72
 
 


Nani,
Köszi.
Nem fog! És a tüszőidre sem! :wink:
angel37
 
 


Angel!!
Persze, hogy követem mi történik veled, korábban mindig egymást kergettük :D Úgy emlékszem tavaly augusztusban is meg karácsony körül is. Csodálom a töreltlen optimizmusodat, hogy képes vagy újra és újra folytatni :)
Én az utolsó kisérlet óta nem foglalkoztam a baba-kérdéssel, és amíg nem sikerül egy kis lelkesedést kicsiholni magamból addig önző módon csak magammal és a férjemmel törődöm :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel! Nagyon köszi!

Nani! Nagyon drukkolok neked! (itt is)
Közel cél. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna tudnék, csak mennem kellett dolgozóba! :lol:
Vendég
 


Lois,
igen, igen :) Decemberben majdnem fogit is kértem tőled, csak végül nem volt rá szükség!

Dehogy vagy önző! Ha most így jó, akkor ne is foglalkozz a témával! Majd érzed, hogy mikor jött el az idő!

Engem valami nagyon hajt :oops: , mindig alig várom a következőt, de nem bánnám, ha már egyszer nem lenne következő... :oops:

És még mindig nagyon tetszik az avatarod! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Tudjátok ki volt nálam?????

Nyuszipuncs!!! 8) :lol: 8) :lol: :lol: 8) :lol: 8) :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HALI
Képzeljétek felébredt még kettő petécske, így háromból választhattam!
Vissazkaptam egy 8 sejtest (ő az erősebb) és egy 3 sejtest,a harmadik sajna nem volt jó.
De így egy kicsit több a tesóra az esély! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma még pihizek, aztán holnaptól már újra bevetem magam az életbe!
elég nehéz visszatartani Katát,hogy ne csimpaszkodjon rajtam,nem is érti,hogy mért nem veszem fel!
Elkértem a négyrekeszes tartályt,amiben az embriók vannak!Emlék!

Orsi
Azért lehet emelgetni a gyerkőcőt nem????

Kép
anid
 
 


Anid,
nagyon jó hír! :)
++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Anid!
Ez ám a jó hír!!!!!!!!!!!!!! Drukkolok!!!!!!!!++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Anid! Én is nagyon drukkolok és örülök, hogy még jobbak az esélyeid!+++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Anid hipp hipp hurrá+++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok! Sannah- Babaimádó-Angel

Az fsh hormonommal van gond túl magas 14 -es ,ez az Én nagy problémám :( Előszőr a páromat kellett kezelésbe venni :lol: Kevés katona volt a gond ,eltelt 2 év ,mire a Kaáliba értünk a Papi szuper eredményt produkált :wink: Köszönettel tartozom egy nagyon szupi természetgyógyásznak :D Mert a gyógyszerek semmit nem változtattak!!!!!A Párom már nagyon utálja a tökmagot ,paradicsomot ,na meg a mézes lapocskát ,ja és még garnéla rákot kellett ennie :wink: Ez a Mi kis történetünk röviden .



Angel! Fel a FEJJEL !!!! Következőt is eggyütt csináljuk ?????





Anid ! Nagyon szuper vagy :lol:





Hanna !!! Babaragi indul++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Pandácska !! Köszönöm szépen :lol: Vigyázz nagyon Magadra ,meg a pocak lakóra :D

Üdvözletem küldöm Mindenkinek ,vigyázzatok magatokra :wink:
DAlmácia Kép
dalmácia
 
 


Anid, hurráááá,nagyon örülök! Aranyos dolog, hogy elkértétek a tartályt. :)
Szép napot mindenkinek!
nani72
 
 


Szia Dalmácia!

Petra vagyok, ritkán írogatok, de folyamatosan olvasgatlak benneteket, hogy hasznos információkat szerezzek. Most szeptemberbe megyünk a Kaáliba lombikra, de olvastam, hogy a férjednek is volt problémája, de helyre jött egy természetgyógyász segítségével. Ha tudnál róla bővebbet írni, hogy hol található, ki az ....stb.

Köszi Petra!
petra76
 
 


HALI

Tegnap elfeljtettem rákérdezni,hogy mikortól kell elklezdeni szedni az antibiotikumot,amit kiváltottam:Doxycylin
Tudja valaki?

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Anid,
elvileg közvetlen a punkció utántól kellett volna... Nem tudom, feltétlenül be kell-e szedned most már, ennél a lombikomnál nekem nem is írt fel a doki!

Drukk! +++++++++++++++

Érdekes lesz majd megmutatni a gyerkőcnek a tartályt, hogy valamikor ebben volt! :D

Dalmácia,
értem. :? Elsőre tényleg a legtöbb nőnek nem sikerül, bár van itt ellenpélda bőven :wink: ,majd a második!
Nekem is azt mondta a doki, hogy nehéz lesz, bár az oka teljesen más. Hát látom, hogy nem megy könnyen! :?

Októberben megyek a fagyibabáimért! Neked is vannak?

Hanna,
+++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


[quote="anid"]O írta:anidrsi
Azért lehet emelgetni a gyerkőcőt nem????

én emelgettem... kettőt... végig :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Dalmácia :D
a gynevac az fsh-ra semmi hatással nem lesz, teljesen más a funkciója.
a kutatás szerint a hüvelyflóra normális állapotának megőrzésében lehet szerepe, ami hatással van a teherbeesésre.

de eléggé 2 táborra osztja az orvosokat!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Dalmácia! Nagyon szorítok a következőhöz!!!

Nani! Szia! :lol:

Petra! Üdv itt!

Anid! Jaja, ahogy Angel írja, a punkció napjától kellett szedni. Jó a tartály sztori. :lol: Drukkolok!!! ++++++++++++++

Angel! Köszi a drukkot. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ötleteket kérek:
ma a 29. cn-on vagyok. Tegnap óta barnázgatok. Tegnap egy csepp volt. Általában akkor van, ha pisilek... :oops: (bocsánat).
AZ a gondom, hogy nem tudom, mikortól kezdjem számolni az 1 cn-ot. Tudom, hogy akkortól szokta mondani Harcika is, hogy ha piros, de nekem legutóbb is csak barnám volt 1-1,5 hétig. Kicsit érzem mintha görcsölgetnék, de anniyra enyhe, hogy ezt akár be is képzelhetem :oops: Így hogy telefonáljak UH időpontért (9-10. cn-ra kell kérni akkor, amikor megjött) :cry: ??Hogy kezdjem szedni a Clostilbegytet? Mi van, ha elkezdem, aztán kiderül, hogy pár nap múlva megjön és később kellett volna, de mi van, ha nem kezdem el és végig cska barna lesz??? Jajjj...de utálom ezt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Anid,
Örülök hogy lett több babócád :wink: Nekem a punkció napján kellett kezdenem a Doxyt. Mennek a babatapik :wink:
Vendég
 


Baba,
ha rendesen beindult, az az 1cn! Mindig így számolom! Szokott nálam is úgy lenni, hogy pár napig csak pecsét van vérzés előtt (barna, piros), de ez még nem számít. Lehet, hogy még várnod kell, de be fog indulni egyszercsak!
angel37
 
 


Jó lenne, ha sietne már!!Nagyon türelmetlen vagyok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Akkor most neked ezért drukkolok, hogy gyorsan tudjál kezdeni!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Hanna és neked is megy a mai ragi és Anidnak is, meg mindenkinek, akinek szüksége van rá, megy a drukk!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
tudom, ez szörnyű idegesítő tud lenni :roll: , főleg, hogy az ember már türelmetlen, és haladni akar, de biztosan jönni fog!

Egy picit esetleg rásegíteni? :wink: Szex, egy kis bor, meleg fürdő, meg talán felülések (na ebben nem vagyok biztos), de az előző három kellemesebb! :lol:
angel37
 
 


Akkor a gyószer most kimarad!
Harcika
Ez nagy baj????

Fúú,rendetlen vagyok!
:oops: :oops: :oops:

Egyébként miért is kéne /kell szedni?

Kép
anid
 
 


[quote="anid"]A írta:anidkkor a gyószer most kimarad!
Harcika
Ez nagy baj????

Fúú,rendetlen vagyok!
:oops: :oops: :oops:

Egyébként miért is kéne /kell szedni?

jól olvastam, hogy a doxiciklinről volt szó?
nem nagy baj, és mániákusan kerülöm az antibiotikumokat egyszer sem vettem be. vagyis Lilinél már mondtam Kr. dokinak, hogy ne írja fel, mert nem kell, és fel sem írta.

amúgy gyulladásmegelőző, meg egyéb szerepe lenne....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anid,
nem nagy baj, mondom, hogy nekem most fel se írta a doki, pedig rá is kérdeztem!
Sztem ha a punkció után vmi gyulladás fellépett volna, az már előjött volna!
angel37
 
 


Angel!!! Sajnos nekem nincs fagyibabám ,jövőhéten megyek Kr.dokihoz ,majd írok mit mond !!!Nem tudom talán kikell várnom a 3 hónapot ,na de mindent a maga idejében :(

Petra!!!A természetgyógyász neve Tóth Attila -Tel :06 30-215-0538

Zuglóban van a rendelője,nagyon közvetlen rendes ,Én nagyon megvoltam vele elégedve :lol: Még most is tartom vele a kapcsolatot ,mert a tisztított élő vizet is tőle szerzem be ,előszőr Reikivel megvizsgálta a Párom .Utána azokat ette amiket leírtam már .De szerintem menjetek el hozzá veszíteni semmit nem veszíthettek :lol: Ha gondolod üzenj,

kérek nektek időpontot :lol: :wink:

Üdv Dalmácia
dalmácia
 
 


Harcika !!!!Te mit szólsz a Gynevachoz ???Szükségem van nekem arra???Tudom sok gyogyi nem segít ,na de hátha :cry: Válaszod előre is köszönöm !!!! :wink: Dalmi :D :wink:
dalmácia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?