Új privát üzeneted érkezett!

Anid,
Gratulálok jó randit nekik :wink:

Angel,
Annyira drukkolok hogy az már fáj :lol: a párodnak igaza kell hogy legyen :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Nincs jó hírem ,ma reggel kellett tesztelnem de sajnos csak egy csík lett,hívtam Harcikát azt mondta menjek vérvételre ha tudok de sajnos ezen a héten dolgozom :cry: Még van remény bennem :D Mindenkire sokat gondoltam ,nagyon vigyázzatok magatokra :) Üdv DAlmácia
dalmácia
 
 


Dalmácia! :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Angel,
++++++++++++++
Kép

Dalmácia,
Hanyadik napnál vagy?
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Angel! Drukk!!!! ++++++++++++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Dalmácia!
Nem lehet, hogy túl korán teszteltél? Még ne add fel!!!

Angel!
Nekem is volt egy fél csepp vér, mikor amúgy is meg kellett volna jönnie, de azután szerencsére semmi :-) Valószínüleg a beágyazódás történt akkor. Én majdnem feladtam a vér láttám, de a jobbik eszemre hallgattam, és másnap is sokat pihiztem. Nagyon drukkolok!!

Felhívtam a dokimat a hátrahajló méh téma miatt, és azt mondta, hogy vissza fog állni, ebből soha nem volt még probléma, aludjak hason.

Már nagyon várom a csütörtököt, akkor többet tudunk majd a Babócáról (akkor megyünk az Istenhegyire).
gömböcske
 
 


Angel?????????

Kép
Kép
emma1976
 
 


Angel!!! Hol vagy???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csajok!

Nagyon köszi a drukkokat!!!!
Megvan mind a 4 babóm.
Holnap 11 órára megyünk értük. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!
Hanna! EZ Igen!!! :D Mind a 4 beköltözik a pociba? Drukkolok.
Dalmácia, szerintem is várj picit, és tesztelj később.
nani72
 
 


Hali
Most telefonáltam a laborba: a 7-ből négy termékenyült meg! Holnap pontosítják,mikor kapjuk vissza!
A mennyi eldölt,max.2-t kérünk vissza!
Én nagyon bízom,mert az első kör napra mennyiségre pontosan ugyanígy alakult! :lol:

Dalmácia
Szeirntem várd meg a vérvételt!

ANGEL??????????????????????????????????????????

Kép
anid
 
 


Nani! Nem költöznek be mind a négyen. Szóval vagy 2, akkor lesz 2 fagyibaba, vagy 3, ha 1 nem annyira szép.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek, de még nem jött el az én időm. :cry:
HCG szintem 8, doki azt mondta, hogy vagy méhen belül elindult valami, vagy méhen kívül van. Ha nem jön meg rendesen, akkor vissza kell mennem UH-ra. Ez van.

Hanna, Anid,
++++++++++++++
angel37
 
 


Anid! Gratula!!!!!!!!! Ez nagyon jó hír. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel! Hol vagy???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel! :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
anid
 
 


Anid,
További drukk!!

Angel,
Nem tudok mit írni ez annyira igazságtalan :cry: azt hittem most majd sikerül olyan szépen alakult minden :cry:
Vendég
 


Sziasztok

Angel
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
pedig annyira szorítottam!!!!!!!!!!!!

Anid
Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és ha a Mágus és a biológus 3-at ajánl? :wink:

Persze mindenkinek ezerrel mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Angel,
:( :cry: :cry: :cry:
ez tényleg igazságtalan!!!!!!!!!
kaáliban voltam reggel én is, nem te voltál aki fejét lehajtva nagyon izgult?????

Anid, Hanna
+++++++++++
+++++++++++
_ismeretlen_
 


Köszönöm Csajok!

Fendike,
voltál te is?
Fogalmam sincs lehajtottam-e a fejem... az elején olvastam, utána nézelődtem asszem. Oly nagyon nem izgultam, túlvoltam egy hóttnegatív teszten, nem voltak nagy várakozásaim. De lehet, hogy kívülről így néztem ki... A bejárattól jobbra ültem, fehér, apró virágos felsőben! Na én voltam? :wink: Téged miről lehetett (volna) megismerni?
angel37
 
 


Angel! :(
Ez nem igaz, annyira úgy éreztem, hogy sikerülni fog! Sajnálom nagyon! :cry: :cry:

Dalmácia!
:(

Hanna!
Drkkolok holnapra! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Angel,
akkor nem te voltál, ő balra ült és feltűnően borzasztóan izgult...
én 9 körül mentem, sorban álltam barna-fehér csíkos pulcsiban, aztán hamar bementem a dokihoz...
Harcikától akartam is kérdezni, hogy ott vagy-e, de akkor pont nem találtam, utána meg siettem el...

Mégegyszer sajnálom, bár most tudom, hogy nincsenek vígasztaló szavak.. :cry:
_ismeretlen_
 


Donika,
én is nagyon reménykedtem, azt hiszem, ez volt eddig a legígéretesebb ciklusom :(
Talán majd a fagyibabák! :oops:

Fendike,
Sztem épp elkerültük egymást! :?
9 körül megvolt az eredményem, lehet, hogy épp bent voltam a dokinál! (Csodálkoztam, hogy ilyen gyorsan, legutóbb sokkal többet vártam.) Mikor kijöttem, ott volt Harcika a recepción, beszéltünk is pár szót, mielőtt eljöttem.
angel37
 
 


Angel! :)

Figyelemmel kísértem, hogy mi van veled.... Nagyon sajnálom! Olyan biztató volt.... :cry: Folytatás? Mikor lesz fagyis???

Kép Kép
kismokus
 
 


Szia Kismókus!

Aranyos vagy! De sajnos ez van. :(
Ha minden jól megy, októberben. De biztos nem péntek 13-án! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Angel, nem tudok mit írni, annyira drukkoltam!!! :cry: :cry: :cry:



Hanna, neked ezer drukk holnapra!!!! :wink:
Vendég
 


Dalmácia! Nagyon sajnálom!

Angel! Jajjjjj neeeeeeeeeee:-( Ez már nem igaz!!!!Sajnálom és drukkolok, hogy ne legyen méhenkívüli, mert azt végképp nem érdemled meg! Ne kelljen átélned azt, amit én átéltem!

Anid és Hanna! Nagyon drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
:( :( :( :(
Sajnálom.Én is nagyon drukkoltam.De az jó,hogy már a fagyikra gondolsz... :wink: Csodálom az erődet és a kitartásod.

Hanna!
Mennek a drukkok holnapra.

Anid!
Nekked is mennek a drukkok.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Szia Angel!
Nagyon sajnálom, nagyon szurkoltam és bizakodtam. De gondolj arra, milyen nagy dolog, hogy ott várnak Rád a fagyibabák. Majd ha "megemésztetted" a történteket, akkor kapcsolódj ki, és teljesen mással (pl. egy jó nyaralás) próbáld lekötni magad. Az egyik ismerősöméknek egy sikertelen lombik utáni nyaraláson összejött természetes úton. Ők sem akarták elhinni, hogy ez megtörtént velük.
gömböcske
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok!

Sannah,
te hogy vagy?

Mereszt,
nincs más választásom! :wink:
Drkukkolok neked! Fáj még a hasad a fogitól?

Baba,
Nem hiszem, hogy méhenkívüli lenne, a pufi hasamnak mára nyoma sincs, komolyan, mintha a vérvétel eredményre várt volna!

Gömböcske,
Sajnos természetes úton esélyem nincs, ha nyaralunk, ha nem. De biztos ki fogunk kapcsolni egy hosszú hétvégére vmikor szeptemberben.
Mást nem is tudok tenni, örülök a fagyibabáimnak, és várom, hogy mehessek értük!
angel37
 
 


Angel!


Sajnos még mindig nagyon fáj a hasam. :cry: Azt mondta a doki,hogy nincs semmi elváltozás,valószínű a hormonnokra reagálok így.Azt eddig is tudtam,hogy nagyon rosszul viselem ha a hasamban valami változás van.(Petevezeték átfújás,cisztaleszívás után 40 fokos láz és az annyira fájt estére,hogy már sírtam a fájdalomtól.Pedig nem vagyok egy lázasodó típus és nyafogós sem,a férjem szerint nagyon magas a fájdalomküszöböm.)De a baba mindent megér!!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok! Pandácska -A 15 .napon vagyok ma :) Harcika azt mondta ha szerdán vérzem akkor sajna nem vagyok babás :cry: Angel-NAgyon sajnálom :cry:
Anid -Gratulálok nagyon ügyes vagy :lol: Hannácska -Holnap nagyon ügyi legyél :lol: Szorítunk a szépségeknek :lol: Mereszt -Vigyázz nagyon a pocakodra ,remélem már nem fog sokáig fájni :D Mindenkinek üdvözletem küldöm ,további szép estét mindenkinek ,köszönöm ,hogy itt lehetek köztetek Ti nagyszerű emberek vagytok így ismeretlenül is :lol: Dalmácia Kép
dalmácia
 
 


Sziasztok!

sajnálom hogy eltüntem,de volt egy kis gond velem,és rengeteg volt az elintéznivalónk is.

Nyuszika!
Nagyon sajnálom,de a másik baba biztos ott marad.
Remélem jol vagy azért,nagyon régen beszéltünk.

Angel! :cry: :cry: :cry: :cry:


Pandácska!
Neked mekkora a babád,mert mi voltunk a Brendonban 4d-n,de ott 20cm-re mondták,de az szerintem lehetetlen,és 177g-ra.
Szerintetek ez baj?

Ja!És kislány a miénk is,Orsinak fogják hívni.

Fanni!
Nagyon jo nyaralást,és attól hogy nem írtam sokat olvastalak,és mostmár jön a te időd hamarosan.

Szép estét mindenkinek.
Csiperke
csiperke
 
 


[quote="csiperke"]N írta:csiperkeeked mekkora a babád,mert mi voltunk a Brendonban 4d-n,de ott 20cm-re mondták,de az szerintem lehetetlen,és 177g-ra.
Szerintetek ez baj?

kismamás téma :D kismama topik.
anno azért lett létrehozva, hogy ne itt a babára vágyakozók előtt legyenek a babás témák kibeszélve, mert nekik ez rosszul eshet.

írok oda Neked :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Angel, köszi már jobban, de még izgulok egy kicsit, majd jövőhéten jobban leszek, ha tudom, hogy kezdhetünk.

Csiperke! Gratula a kiscsajhoz!!!!
Vendég
 


icsilya!
Igazad van,és elnézést kérek mindenkitől.
Nagyon buta vagyok!!!!!!!!!!!!!
Bocsánat!ne haragudjatok!

Csiperke
csiperke
 
 


Angel!

Nagyon szoritottam a hatterböl, borzalmasan sajnalom! :cry: Megertem azt is, hogy alig varod a fagyikat en is igy voltam vele es az sikerült is! Tiszta szivemböl kivanom Te is igy jarj majd!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Angel! Sajnálom! szorítok, hogy ne méhen kívüli legyen, tudom drága barátném (babaimádó) min ment keresztül!

Harcika te a Kaáliban dolgozol? :oops: és miről lehet felismerni? :lol:

Mindenkinek mennek a babaragacsok, drukkok és ölelések. annyira régóta nem vagyok itt, és részletezve még nem bírok írni!
Vendég
 


Hanna,
Mennek a drukkok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc, Boni, Csiperke,
köszönöm!

Mereszt,
szegény, sz@r lehet, hogy ennyire fáj :( Nem vagyok hasfájós, de el tudom képzelni, rosszul tűröm a fájdalmat. De igen, a babaért ki lehet bírni!

Sannah,
jövő héten UH? :wink:

Hanna,
++++++++++++++

Anid,
na mikor lesztek és hányan?
angel37
 
 


HAli
Nioncsenek jó híreim!
Csak egy petesejt indult osztódásnak! A biológus azt mondtahogy az szép és azt visszarakják!

Én tudom,hogy a természetes úton törőnö fogantatás esetén is egy petesejt van,meg minden,de van a természetes lemorzsolódás....

Szóval most el vagyok keseredve!
Dokibával még nem beszéltem! :cry: :cry: :cry:

Kép
anid
 
 


Nagyon elkezdtem bőgni az imént, Katám meg odakucorodott az ölembe és ő is sírt. Én tudom,hogy már megadatott a csoda nekünk,meg hálás is vagyok érte,de annyira jó lett volna!

Kép
anid
 
 


Sziasztok

Anid
ne sírj! abból az 1-ből is lehet kistesóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!
majd írd meg hogy mit beszéltél dokibával!
én nem rég beszéltem vele telefonon, olyan jó volt hallani a hangját!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Anid,
:(
Le nem mondj erről a ciklusról, tényleg 1-ből is lehet baba!
Persze, az ember biztosabbnak érzi, ha van több...
Az előző is elsőre sikerült, igaz? Ha így van, akkor azért jó esélyed van!

Erika,
atyaisten, már a 28. héten tartasz! :wink:
angel37
 
 


Anid,
Meglátod ebböl az egyből milyen szép tesó lesz :wink: Mikor mész beültire?
Vendég
 


Holnap 10 és10,30 között kell jelentkezni!

Én tudom, meg összeszedem magam, de az,hogy nem hogy fagyibabát enm tudok produkálni,még a sejtek sem fürgék!
lehet hogy túl korán jött ez nekem a szülés után??
Nem tudom!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. 2 kismanót kaptunk vissza.
Harcika és a dokim szerint is extra szépek. :lol:
Lett két fagyibabám is.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok

Anid
fel a fejjel
Nagyon drukkolok nektek!

Hanna
babaragacsok elküldve

Angel
igen már a 28. héten tartunk. Ma a Mágus mikor hívtam ő is azt kérdezte hogy hányadik héten is? Tizen hányadik? Meg is lepődött nagyon ő is hogy már itt járunk!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hanna,
akkor nincs más hátra, mint babatapacs ezerrel! :wink:
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?