Új privát üzeneted érkezett!

Angel :P
Mai babatapikat küldöm!

Dalmácia :P
Neked is küldök babatapit!

Fanni
fanni73
 
 


Fendike, cél szentesíti...........kitartás, nem kell sokáig szúrnod már!!!!!!!!

Angel, Dalmácia ragacsok indulnak!+++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!Angel babatapikat küldöm Neked +++++++++++++ Pandácska Puszi Dórikának :D Hannácska sok -sok tüszőt kívánok Neked ,reméljük nagyon szépek lesznek ,jó szurizást(Ha az jó tud lenni)nekünk igen ,mert ilyenkor már egyre közelebb kerülünk a célunkhoz :lol: Nyuszipuncs :lol: Végre találtam valakit aki négyet kapott vissza ,látom Neked meglett az eredménye 2 babócád lett ,ez nagyon nagy öröm ,Mi is erre várunk,jaj de messze van még a 20.aHArcika :D Mindent köszönök ! Puszika
dalmácia
 
 

 
 

Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni,van egy nagyon szép kis filmem ,nekünk való de 4,22Mb méretű ,így nem tudom feltölteni .Valami trükköt szeretnék kérni amivel sikerülhet :lol: üdv Dalmácia Mindenkinek köszönöm a babatapit :D
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! :D

Baba,
hááát, nincs kizárva a duplázás sem, kerültek be annyian! :)

Hanna,
már megy a szuri, mint a karikacsapás, igaz? :wink: Drukk a tüszőidnek!

Mereszt,
szegény, sajnálom, hogy így tud fájni a fogi... :(
Lehet, hogy másikat kellene? A múltkor is így fájt?

Fendike,
nem tudom, mi van, most nekem is jobban fáj a progiszuri :? Pedig még csak 4-nél tartok...

Dalmácia,
viszontdrukk! :)

Fanni,
köszi! :P

Lafead,
köszi! :)

Két napig most nem fogok tudni jönni fórumozni, valszeg csütörtökön leszek legközelebb!
angel37
 
 


Sziasztok!

Dalmácia! Sajnos én sem vagyok nagyon fiatal, már 33 vagyok. De nálunk is sok petesejt lett, jól osztódtak az embrik, így biztos azért javasoltak max. kettőt.

Neked is és Angelnak is millió drukk, babaragacs!

Szerintetek ha jövő héten csütörtökön megyek az Istenhegyi Géndiagnosztikára (pontosan 12. hét lesz), és rákövetkező héten hétfőn vagy szerdán normál nőgyógyihoz, az jó? Ma 2 hete voltam utoljára normál nőgyógyinál, de már úgy szeretném én is megint látni, tudni, hogy minden OK.
gömböcske
 
 


Angel :P
Pihenj sokat! Tudod, aztán ha kibújik a baba, már úgysem lesz rá időd :wink: Drukkolok nagyon!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Gömböcske,
Miért ne lenne jó? Vagy hogy érted ezt a kérdést?
Vendég
 


Angel, Dalmácia
kamionszállítmány melynek rakománya babatapi, indítva :)

Hanna, :)
tüszőnövesztéshez+++++++++++++++++
tobi
 
 


Hali

Angel,Dalmácia
Mennek a ragacsok!

Mi holnap megyünk Uh-ra, igyekszem reggel menni, mert egyeskére most tudnak vigyázni a nagyszülők és a vonatjuk megy délután! kíváncsi vagyok!!! Mikor is jön a finish?????

Nekün anno csak max. 2-t adott a doki!
Ez mitől függ????

Kép
anid
 
 


Angel!

Én is küldök még ragacsot! :P :P
Tavaly is fájt,de közel sem ennyire.Majd holnap megkérdem a dokit,de végülis ki lehet bírni. :roll:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Volna egy kérdésem:(Hatcika látsz??)

900-as Gonalt szúrok már 6 napja 150-es egységgel! tehát már el kellett volna fogynia! Még mindig van a tollban! valamit rosszul csinálok???

Kép
anid
 
 


Anid :P
Mindegyik toll túl van töltve, nekem a 900-asban +75egység szokott maradni!
Fanni
fanni73
 
 


Angel:
A mai babaragacsok elindítva++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dalmácia:
Drukkolok neked és küldöm a babaragacsokat++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mi 3-at akartunk visszakérni de egyet nem fagyasztanak igy 4-et kaptam vissza.

Fendike: Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna:
Hogy vagy? Sok szép tüszőket növesztgessél++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Gömböcske:
Jól számpoltam 23.-án mész az Istenhegyi Géndiagnosztikára?
Én is akkor megyek. Nekünk 10.30-ra van időpontunk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Sok-sok babaragacs mindenkinek, akinek most szüksége van rá!
Vendég
 


Szia Nyuszi!

Igen, jól számolod! Én 14:20-ra megyek. Nekem 11-re volt időpontom, de eltoltuk du-ra, mert a párom is szeretne jönni. Te izgulsz? Én azért igen.

Pandácska!
Csak azon aggódok, hogy már 2 hete voltam utoljára orvosnál, és úgy szeretném tudni, hogy hogy van a kis Gézengúz. Bár ha jól vagyok, akkor remélem ő is jól van.
gömböcske
 
 


Gömböcske:
Kár hogy csusztattátok akkor találkoztunk volna. Mi is együtt megyünk a párommal. Igaz 200km-re el sem engedne egyedül. Igen izgulok én is. De azért bízom benne hogy minden rendben lesz. ogy a te szavaddal áljek- " Bár ha jól vagyok akkor remélem ők is jól vannak"

Volna egy kérdésem: Aki volt már cukor terhelésen az megtudja mondani nekem hogy azt a szirupot amit meg kell inni azt lehet-e ízesíteni valamivel? Nagyon rosz? Nekem még sosem volt ilyen. Szerdán kell mennem.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, a terheléses cukornál lehet citromlét belerakni, mert amúgy egy iszonyat tömény 75gramm cukrot tartalmazó cukros lötty.
A vizsgálat menete:
első vérvétel után megiszod a löttyöt egy kis citromlével, azt vinned kell, a löttyöt max 5 perc alatt kell meginni, de én hirtelen megittam, jobb túlesni rajta.........
aztán kimész és LEÜLSZ ÉS KB NEM SZABAD MOZOGNI sem!!!!!!!
A mozgással befolyásolhatod az eredményt, azért pisilni lehet, nem teljes tiltás a mzgás, de hallottam olyant, aki idement meg odament meg boltban meg ilyesmi...........na ez nem jó.
Vigyél olvasni valót, negyon hosszúa 2 óra!

Hát én voltam ilyenen már vagy 5x...........a pcos-m miatti inzulinrezisztencia miatt kellett,most meg a gestatiosz diabéteszem miatt volt............
Vendég
 


[quote="anid"]V írta:anidolna egy kérdésem:(Hatcika látsz??)

900-as Gonalt szúrok már 6 napja 150-es egységgel! tehát már el kellett volna fogynia! Még mindig van a tollban! valamit rosszul csinálok???

nem csinálsz semmit rosszul, mindig marad benne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="nyuszipuncs"]V írta:nyuszipuncsolna egy kérdésem: Aki volt már cukor terhelésen az megtudja mondani nekem hogy azt a szirupot amit meg kell inni azt lehet-e ízesíteni valamivel? Nagyon rosz? Nekem még sosem volt ilyen. Szerdán kell mennem.

simán magában is meg lehet inni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi,
Az a löty szerintem undorító főleg éhgyomorra :? én is úgy tudom hogy egy pici citromlevet lehet rakni bele(igazi citromot)
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszikám, köszi kérdésedet, jól vagyok. Remélem, Ti is. :wink:

Angel, Damácia! Babaragacs indul! ++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Nehany nev ismeros innen.
Csak azert irok, hogy nektek is erod adjak. Sikerult az elso lombikom, 3 ev sikertelen hazaselet utan.
Miert is vartam eddig? Nektek is babasodast!
katavirag
 
 


Angel, Dalmácia
mennek a mai napi babaragacsok :)

Anid, Hanna
jó tüszőnövesztgetést :) Mikor költöznek vissza az embrikék?

Katavirág, :P
Gratulálok! Vigyázz magatokra!
tobi
 
 


Katavirág :P
Gratulálok!

Angel :P
Mega drukkjaim mára és holnapra, meg csütörökre is, mert nem leszek netközelben. (Tudom, hogy Te sem...)

Dalmácia :P
Drukk neked is. Hányadik napon is vagy?

Fanni
fanni73
 
 


HALI

4 tüsző növöget,illetve még lehet egy-két befutó,de koránt sem annyi,mit az első körben! Akkor 9 kilenc volt és 4 lett használható, így kaptunk vissza kettőt és lett egy babánk!
Na ha most ezt a sort nézem!!! :cry: :cry:
20-án van apunkció és a töbiit majd másnap tudjuk meg!

Mennek a babaragacsok!++++++++++++++++++++

Kép
anid
 
 


Anid :P
Most pedig minimum! 4 petesejted lesz, így minimum 4 esély lesz arra, hogy Katának kistesója legyen :wink:
A 20-ai punkció még olyan messze van, hogy sokkal többen is lehetnek még addig!
Én szorítok! :)
Fanni
fanni73
 
 


Anid! Én nagyon szorítok nektek!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="anid"]4 írta:anid tüsző növöget,illetve még lehet egy-két befutó,de koránt sem annyi,mit az első körben!

nehogy elkenődj emiatt :)
nagyon-nagyon sok tüsző elindulhat még, és ez a négy + 1-2 sem kevés már.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!

Nekem ez a parám. Nem lesz tüsző. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="fanni73"]Katavirág :P
Gratulálok!

Angel :P
Mega drukkjaim mára és holnapra, meg csütörökre is, mert nem leszek netközelben. (Tudom, hogy Te sem...)

Dalmácia :P
Drukk neked is. Hányadik napon is vagy?

Szia ! 9. napon vagyok :lol: Már kevésbé feszít a cickóm ,maradt akkora mint a feszüléskor,a hasam viszont eléggé kikerekedett,remélem 20.án örömmel fogok beszámolni NEKTEK :wink: Üdv Dalmácia
dalmácia
 
 


Dalmácia :P
A punkciótól számított 9. napon? Vagy miért kell 20-áig várni???
Fanni
fanni73
 
 


Hanna :P
Az inszemnél is volt, több is! Akkor sokkal nagyobb dózistól már hogy a búbánatba ne lenne? Ez butaság és tessék elfelejteni!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!Anid sok -sok tüszőt kívánok Neked :wink: Angel !Babaraggancs indul++++++++++++++++++ Pandácska!Puszika a Királylánynak :D Nyuszipuncs! Én tisztán citromlé nélkül ittam ,bár tudtam volna erről a citromléról :P De kibírtam ,engem annak idején 4 napig szurtak ,itattak ,fujattak mindenféle rossz dolgok történtek de kibírtam :lol: Van egy szép mondás Emberi törvény kibírni mindent ,még akkor is ha nem élnek már benned remények és csodák :lol: üdv Neked Hannácska !Sok tüszőt kívánok ,kitartás :wink: Lefead&Fanni! Nektek üdvözletem küldöm :lol: Harcika !Puszi Kép
dalmácia
 
 


[quote="fanni73"]D írta:fanni73almácia :P
A punkciótól számított 9. napon? Vagy miért kell 20-áig várni???
Fanni
Szia! Mert akkor jár le a 14 nap :D Te hammarabb teszteltél?Dalmi
dalmácia
 
 


Anid,
Nem kenődünk el ám!
Igazuk van a csajoknak, messze van még 20-a, gyarapodni fognak slussz-passz :wink:

Hanna,
És Te se gondolj ám ilyenekre, irgum-burgum :) Szépen növögetenek a tüszőcskéid, no para :wink:
tobi
 
 


Sziasztok!

Megjártuk a Kaálit.
Dórika is egész jól bírta.
27-én kezdem a szurikat,most kaptam a tavalyihoz képest egy újat is,a férjecském örül,mert ezzel együtt már 3 x szúrhat majd naponta. :? A dokim is reménykedik,hogy idén nem csak egy petikém lesz.Bár én 2 erőssel is kieggyeznék.

Hanna!
Ti miért féltek attól,hogy nem lesznek petesejtek?Van rá valami okotok?

Angel!
Babaragacsok elküldve.

Kép
Kép
mereszt
 
 


[quote="dalmácia"]T írta:dalmáciae hammarabb teszteltél?Dalmi

tesztelni nem éri meg hamarabb, viszont a 11. napon már lehet vérvételre menni. :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="icsilya"] írta:icsilya
[quote="dalmácia"]T írta:dalmáciae hammarabb teszteltél?Dalmi

tesztelni nem éri meg hamarabb, viszont a 11. napon már lehet vérvételre menni. :D
Icsilyi ! Köszönöm szépen :lol:
dalmácia
 
 


Dalmácia :P
Abban az esetben érdemes vérvételre menni a 11. (de inkább a 12.) napon, ha nem kaptál Choragont, vagy más, hcg tartalmú készítményt az ET után...

Mereszt :P
Mit kaptál?

Fanni
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]D írta:fanni73almácia :P
Abban az esetben érdemes vérvételre menni a 11. (de inkább a 12.) napon, ha nem kaptál Choragont, vagy más, hcg tartalmú készítményt az ET után...

öööö azért annyiban vitatkoznék ezzel, hogy ez így ebben a formában nem igaz :lol: :lol:
én kaptam mindkétszer és mentem is mindkétszer :)

szóval arra kell inkább figyelni, hogy a vérvétel előtti 1 hétbe ne kapjon az ember hcg tartalmú injekciót.
bár Kr. doki nekem azt mondta, hogy 50 feletti HCG szintet injekcióval nem igazán lehet produkálni, tehát ott már gyereknek kell lennie.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
A hcg-nek 10 nap kell, hogy kiürüljön a szervezetből, mármint a szurinak. De nyilván nem csinál akkora hcg-t, mint egy baba :P vagy kettő :P :P
Fanni
fanni73
 
 


no, de Fanni :) akkor most menjen, vagy ne menjen ? :lol:

lehet, hogy tényleg 10 nap. nekem csak a sacc/kb. 1 hét rémlett.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Én visszaszámolnék 10 napot és ha azóta nem kaptam szurit, akkor mennék. De -a biokémiait elkerülendő- inkább a 12. napon :roll:
Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

decapeptyl,gonal-f és merional.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :P
Szép kis koktél :shock: de biztosan meglesz a hatása!
Fanni
fanni73
 
 


Kifejtenéd nekem bővebben?
Tavaly decapeptyl+gonal-f volt.Most először suprafactot akart írni de aztán kérdezte,hogy maradt-e tavalyról valamim és mivel 3 deca. figyel a hűtőben ezért lett ez a vége.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Azt hittem, hogy a decapaptyl is stimu, de ezek szerint az pont az ellenstimu :P
Amúgy meg elszoktam a szuriktól és hirtelen eléggé rémesnek tűnt ez a 3... Pedig lassan kezdhetek én is -legalább már fejben- edzeni :wink:
fanni73
 
 


Nekem is rémesnek tűnik,mert a deca nagyon feszít,elég sok idő mire felszívódik a merionalból pedig 2 kell azthiszem. :?
Dehát mindent a célért!

Kép
Kép
mereszt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?