Új privát üzeneted érkezett!

Ez közös ötlet volt. Egyetértettünk abban, hogy ősmagyar nevet akarunk, leírtuk, mi tetszik, összehasonlítottuk, pontoztuk stb. és végül meglett A NÉV!!!!
Vendég
 


Angel!Már küldöm is a babaragit!++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
drukk és babaragacs előre indítva!!!!! :D :D

Gömböcske,
nekem sincs hányingerem (egyelőre.. :roll: )
pedig magamat ismerve, egy dologban biztos voltam, hogy ha egyszer végre babás leszek, tuti hányni fogok
érdekes dolgok ezek!!! :D
_ismeretlen_
 

 
 

Sziasztok!

Angel
Hajrááááááááááá Hajrááááááááááááááá Hajrááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!

Hányinger: ne aggódjatok hogy nincs, nekem Ákosnál sem volt, és most a kistesónál sincs, nem is volt egyszersem,!
Állítólag fiúknál nem olyan gyakori mint lányoknál!
És nálunk a kistesó is fütyis lesz - férfiuralom! Ügyi ez a Mágus!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Angel!
HAjra! CSak ügyesen!!!
Mennyit is kapsz vissza!

Erika
Mi is pedzegettük ezt a fiús témát!
:P

Hányinger
Nekem sem volt, pedig én még a saját összegubancolódott hajszálaimtól is öklendezek!

:twisted:

Kép
anid
 
 


Angel,
Hatalmas drukk rengeteg babaragacs+++++++++
Vendég
 


Angel! :)
Megy a drukk és a ragacsok! :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Angel :P
Ezerrel megy a drukk és a babaragacs! :lol: :lol: :lol:
tobi
 
 


Angel drukkkkkkkkkk++++++++++++++++
Vendég
 


Angel! :D
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P
donika
 
 


Sziasztok!

Angel!
Én is nagyon szorítok!!!

Érdekes, amit írtok, mert nekem olyan megérzésem van, hogy fiú lakik bennem. Mik a tapasztalatok, ezek a megérzések be szoktak jönni? Nekünk különben teljesen mindegy a neme, a lényeg, hogy egészséges kis babóca legyen.
gömböcske
 
 


Gömböcske,
én meg kislányt érzek, de nálunk is TELJESEN MINDEGY mi jön, csak minden rendben legyen.

Hát ezekkel a tünetekkel én úgy vagyok, hogy mindenre van példa meg ellenpélda is, én nem hiszek bennük.
Mondják, hogy a has állásából is lehet következtetni, de szerintem az abszolút alkati kérdés, semmi köze a baba neméhez.
Anyukámnak aki 2 lányt szült mindkétszer csúcsos előreálló hasa volt, mindenki mondta neki állandóan, hgy tuti fiúk, és egy pillanatra nem volt rosszul egyikünknél sem...

Angel!!!!
SZORÍTOK!!! :D :D :oops:
_ismeretlen_
 


Angel!
+++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon szorítok!
Vendég
 


Sziasztok!

Gömböcske
megérzés: én úgy voltam vele hogy mindegy, elsőre legyen amit apjuk szeretne (fiú), most azért szerettem volna 1 lánykát is.
De én mindkétszer azt mondta hogy fiú, sosem hagyta el a számat az a szó hogy lány a pocaklakó, pedig azért gondoltam rá hogy jó lenne, de szerintem valahogy a tudatalattim tudta hogy fiúk :lol:, hiába szerettem volna 1 lánykát is, mert ügye 1 lány más mint a fiú, sok szempontból is :lol:!

Sziasztok

Erika

Ui:
Angel
Hajrááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
sok sok babaragacs már repül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

Majd akkor a 3. Apróság lesz kislány ;-)

2 hét múlva, pont a 12. héten megyek az Istenhegyi Géndiagnosztikára, végül átkértem magam Hajdú drnőhöz. De jó lenne, ha minden OK. lenne!!! Ott esetleg már a neme is látszani fog. De persze nem az a lényeg, tényleg.
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Angel! Drukkolok!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Angel ma 3 gyönyörűséges embrikével a pocijában távozott a Kaáliból. A többi gyönyörűség a fagyasztóan pihen :)
Fanni
fanni73
 
 


[quote="lafead"]E írta:lafeadz közös ötlet volt. Egyetértettünk abban, hogy ősmagyar nevet akarunk, leírtuk, mi tetszik, összehasonlítottuk, pontoztuk stb. és végül meglett A NÉV!!!!
Sziasztok ! NEkem hétfőn volt a visszaültetés ,4 gyönyörű ANGYALKÁT kaptam vissza :lol: Eltelt 4 nap és ugy érzem ,szétrobban a Mellem !Szerintetek ez lehet a következménye a sok hormonnak ,vagy az angyalkáim ragaszkodnak hozzám !Jaj de jó lenne,Olyan messze van amég aug 20.a Nagyon nehezen mennek a napok ,pedig tele vagyok pozitív gondolatokkal:-)Sok sok baba raggancs mindenkinek akinek szüksége van rá ,Én még csak most ismerkedek a nevekkel ,igyekszem majd mindenki név szerint megemlíteni:-)Puszika Nektek és az ANGYALKÁKNAK Kép
dalmácia
 
 


Szia Fanni! Köszönjük a jó hírt!!!!
Angelnek sok-sok babaragacs!!! +++++++++++++++++++++++

Dalmácia! Üdv itt! Babatapi!!!! +++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="hanna30"]S írta:hanna30zia Fanni! Köszönjük a jó hírt!!!!
Angelnek sok-sok babaragacs!!! +++++++++++++++++++++++

Dalmácia! Üdv itt! Babatapi!!!! +++++++++
Köszönöm szépen :-) Kép
dalmácia
 
 


Angel, hurrá!!!!!!!!!Babaragacs útban feléd!!!!!!!!!!!!!!!Kis-angelek tapadjatok, kapaszkodjatok!!!!!!!!!!+++++++++

Dalmácia üdv itt! Kis-dalmáciák ti is kapaszkodjatok!!!!!!!++++++++++
Vendég
 


[quote="lafead"]A írta:lafeadngel, hurrá!!!!!!!!!Babaragacs útban feléd!!!!!!!!!!!!!!!Kis-angelek tapadjatok, kapaszkodjatok!!!!!!!!!!+++++++++

Dalmácia üdv itt! Kis-dalmáciák ti is kapaszkodjatok!!!!!!!++++++++++
Köszönöm szépen ! A kérdésemre válaszolsz,ha megkérlek.nagyon feszülnek a melleim ez lehet ,már annak köszönhető!Légyszíves írd meg Neked milyen tüneteid voltak :-)Köszönöm előre is Kép
dalmácia
 
 


Dalmácia,
A mellfeszülés ilyenkor lehet a hormonok hatása is nekem nem volt tünetem csak beülti után 3 héttel. Meg nem is érdemes figyelni őket becsapósak lehetnek. Drukkolok+++
Vendég
 


[quote="pandácska*"]D írta:pandácska*almácia,
A mellfeszülés ilyenkor lehet a hormonok hatása is nekem nem volt tünetem csak beülti után 3 héttel. Meg nem is érdemes figyelni őket becsapósak lehetnek. Drukkolok+++
Pandácska ! Nagyon köszönöm a válaszod! Gratulálok a Babádhoz:-)
dalmácia
 
 


Dalmácia, a mellfeszülés ahogy Panda is írta, valszeg a hormonoktól van, amiket kaptál. A terhességi tünet később jön a beülti után 2-3 héttel, de inkább 3!
Vendég
 


[quote="lafead"]D írta:lafeadalmácia, a mellfeszülés ahogy Panda is írta, valszeg a hormonoktól van, amiket kaptál. A terhességi tünet később jön a beülti után 2-3 héttel, de inkább 3!
Köszönöm szépen Neked is :-)Sok -puszi a Kicsi angyalkádnak Hunor bébinek Kép
dalmácia
 
 


Dalmácia :P
Üdv.
A mellfeszülés 3. napon már LEHET a baba jelzése, igen, de valóban lehet a hormonoktól is.
Fanni
fanni73
 
 


ANGEL :P
A mai babaragacsot küldöm :!:
Fanni
fanni73
 
 


Köszönöm Neked is Fanni:-)A legérdekesebb dolog még ami még a mellfeszüléssel párosul,olyan hőségérzetem van!Ezt tudni kell ,Nekem soha nincs melegem ,na de most majd meg sülök.Nem akarok magamnak fájdalmat okozni ,csak ezek érdekes dolgok:-)Dalmácia Mindenkinek sok sok babaraggancs++++++++++++++++++++++++++++++
dalmácia
 
 


Angel!
Mennek a mai drukkok!!!!!!!!!!!! :D

Dalmácia!
Neked is drukk! :D :D
donika
 
 


Angel
CSak ügyesen!!!!!Mennek a ragacsok!!!!!!!!!!!

Kép
anid
 
 


Visszaolvastam, mert 2 napig lényegében nem voltam. Gyorsan ment... Mindenki szabin van? :lol:

Gömböcske :P
Nem gond. Biztos az tévesztett meg, hogy én írtam a hírt :wink:

Dalmácia :P
Miért 4-et kértél és kaptál vissza? Ki az orvosod?

Fanni
fanni73
 
 


Angel! Mai babaragit is küldöm, nekem úgysem kell! NAGYON DRUKKOLOK!

Dalmácia! Remélem, hogy nemsokára kiderül, hogy Te is babás vagy!Szorítok neked is nagyon!+++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Gondoltam nektek is megírom hogy voltam ma uh-on minden rendben van szépen fejlődik!! Meglestük a nemét is... kislány :lol:
Vendég
 


Szia Pandácska!
Gratulálok a Pici Lányodhoz, és hogy minden rendben!

Dalmácia! Neked is nagyon drukkolok! Tényleg, hogy hogy 4-et kaptál vissza? Nekem 3-at sem javasoltak, csak kettőt.
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Itt a 3 kis szépség a pocakomban! :lol:
Tényleg nagyon szépek voltak, az egyikük egy szabályos kis virág, biztos ő a lány! :wink:

MINDENKINEK köszönöm a rengeteg ragacsos drukkot! :oops: :D

Fanni,
köszi a híradást! :P
Majd kiötlök egy tesztnapot (ami vérvétel is lesz egyben) a tábli kedvéért, sztem 12. v. 13. nap lesz! :)

Dalmácia,
üdv és drukk!
A cicik becsapósak lehetnek ám, ez enyéim a hcg szuritól szinte betonná válnak! :shock: Most csak egyet kaptam, nem is olyan beton, mint az előzőeknél! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok ! A Krizsa Doktorhoz járok ,a 7 petesejtemből csak 4 termékenyült meg ,ezért kértem mind vissza:-)Én nagyon boldog vagyok ettől a 4 ANgyalkától:-)Az első stimulációm nagyon rosszul sikerült 5 -ből sajnos egy sem termékenyült meg :-(
most nagyon felvagyok dobva ettől a 4 -es számtól ,remélem megtapadnak 3-an vagy 4 en :-)Mindenkinek babaraggancs++++++++++++++++++++++++++Dalmácia
dalmácia
 
 


[quote="pandácska*"]S írta:pandácska*ziasztok!
Gondoltam nektek is megírom hogy voltam ma uh-on minden rendben van szépen fejlődik!! Meglestük a nemét is... kislány :lol:
Nagyon nagy gratuláció a Kislányodhoz,vigyázzatok Magatokra :lol: Kép
dalmácia
 
 


[quote="gömböcske"]S írta:gömböcskezia Pandácska!
Gratulálok a Pici Lányodhoz, és hogy minden rendben!

Dalmácia! Neked is nagyon drukkolok! Tényleg, hogy hogy 4-et kaptál vissza? Nekem 3-at sem javasoltak, csak kettőt.
Gömböcske! Te biztos nagyon fiatal vagy ,Én viszont ÖREG mint az országút:-)Nekem FSH gondom van bizos azért kaptam többet ,mert így sem biztos szeretnének megtapadni:-(Dalmácia
dalmácia
 
 


Sziasztok

Dalmácia
Üdv itt!!!!! És Hajrááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pandácska
:lol: - és mi lesz a neve??????

Angel
Hajrááááááááááááááááááááá
és persze mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gömböcske
:cry: sajna nem lesz 3., apjuk azt mondta neki elég kettő, és végülis már a másodikra is úgy kellett rábeszélni és unszolni, de ez sikerült minden téren :lol: , de mégegyszer nem adná be a derekát.
És eddig nagyon szerencsések voltunk (mindkétszer elsőre), és így félnék is a csalódástól nagyon (hogy nem sikerül). És végülis azért remélem hogy 3 fiú melett jó sorom lesz :lol: !

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok :D
Olvaslak Benneteket minden nap, de írni most nem sokat tudok. Most is csak azért jöttem, hogy erősítsem a drukkokat az összes leendő kismaminak.
Dalmácia, te új vagy közöttünk. Örülök, hogy itt vagy, meglátod, segít az a rengeteg bíztatás, amit itt kapsz a sorstársaidtól. A 4 virágszirom jó jel! (Nálam is volt olyan nagy pofon, hogy 6 petesejtből csak 2 termékenyült meg, viszont nem kezdtek osztódni, így a beülti is elmaradt :oops: Viszont - miután 5X csináltuk végig a lombikot, abból ez az 1 nem beültis program volt, és ennek köszönhetjük, hogy maradt 1 támogatott programunk a kistesóért. Sokszor az ember nem tudja, mi mire jó :lol: )
Neked is szorítok.

Pandácska, akkor most jól látom, hogy Dórika csücsül a pocidban? Gratulálok hozzá!!!

És Angel, ilyen szuperul reagálni a hormonokra? :shock: Nem semmi! A folytatás csak siker lehet. És még a fagyiban is várakozni kis virágszirmocskák... Hát ez a non plus ultra!

Fanni :wink: Nem sokára mi jövünk. Nekem kb. október első napjaiban lesz mensim, és okt. második hetében a leszívás + beülti. Te hogy számolsz? Mikor lesz az akció?

Mindenkinek szép estét: Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Angel nagyon szorítok!!!! :wink:

Fanni! Én melózok. Tényleg nagyon kevesen írnak mostanában. :?

Dalmácia! Drukk!!!

Pandus! Hűűűű, gratula! megmondtammegmondtammegmondtammegyünkfagyizniéstefizetsz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Gömböcske, Dalmácia, Véda
Köszönöm :lol:

Hanna,
Bizony jövök egy láda fagyival :lol: sokan mondták mostanában hogy lányom lesz de szerencsére fagyit csak neked ígértem :lol: :wink: Jó szurizást ma kezded :lol: :lol:

Erika,
Köszi :lol: Dóra lesz ha tényleg kislány lesz azért még megnézem magamnak ha kibújik :lol:

Angel,
További tapaszok ++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Hű, túl vagok az elsőn. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel!!!

A mai babatapi indul!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Erika, Véda, Hanna, Pandácska, Hanna,
köszönöm! :) :) :) :) :)

Pandácska,
gratula kis nunihoz! :lol: :lol:

Hanna,
És milyen volt az első? :wink:
Csak ügyesen tovább!

Véda,
Számomra is várakozáson felüli volt! :oops:

Na ja, minden rosszban van valami jó is... drukk a nemsoká következő kistesó menethez! :wink:
angel37
 
 


Angel,
további drukkok!!!! :D
22 sejt mellett is kaptál HCG szurit???
Krizsa doki nagyon bátor!!!! :D

Panda,
ÓRIÁSI gratula Dórához!!!!! :D

Hanna,
csak ügyesen!!
Hamarosan pocidban a bébik, hát nem izgi????! :D

Dalmácia
+++++++++++++++ :D
Ezer féle tünet lehet, nekem az volt az első árulkodó jel, hogy elkezdtem szédelegni, elég sokat pihiztem, olvastam és közben is éreztem, hogy szédelgek, olyan zizis volt a fejem. Ez volt először fura, mert az első lombiknál nem volt ilyen...
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Angel! Hát, izgultam rendesen. :oops: De simán ment.

Fendike! Igen, most kezdek igazán izgulni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
ugye? Megy ez! :D

Fendike,
beültetés után most nem kaptam hcg szurit!
Feszült (most is) azért a hasam rendesen - Krizsa ugye ezt szokta kérdezni -, így inkább nem. Harcika is javasolta, hogy inkább ne, szegény Kiscsillagnál is épp ezen az egy Choragonon múlott a hiperstimu... :?
Egyébként csak 21 volt! :wink:
angel37
 
 


Ja, Fendike,
amit tegnap írtam, az a tüszőrepesztőre vonatkozott! :)
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?