Új privát üzeneted érkezett!

Lafead,
gratula, hogy minden rendben az izgő-mozgó pucussal :)

Donika,
nagggyon örülök, hogy nálatok is minden rendben van a babócával :D , most már tessék megnyugodni :D minden rendben lesz

Petitpois, Katica,
Jó nyaralást! és Szép időt! :)

Angel,
hétfőre megy a drukk ezerrel, aztán pedig megy a babó ragacs :) jó helyen lesznek odabben a tündérkék :P

Hanna,
nyugalom (bagoly mondja ..... :) ) hamarosan ott lapul majd a pocidban a CSODA :P Mikor is? Hányan? :)

Gömböcske,
pihenj sokat, vigyázz a pocak manóra :D
tobi
 
 


Sziasztok!

Donika, nagyon nagy gratula, látod, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni - jó tudom, én is tövig rágtam volna a körmeimet - minden jóra fordul!!!!

Hanna, hogy vagy???

Angel, láttam már nem vagy itt, de ezer drukk és szorítás. Sikerülnie kell és kész!!!!!

Tobi, Petitpois, Fendike, köszönöm a drukkokat rám fér, kezdek igazán izgulni.

Fanni, nemsokára te jössz!!!
Vendég
 


Gömböcske :P
Persze, betettelek a táblába. Innentől rendszeresen kell jártnod, szerencsédre már inkább a babavárósba :wink: Mi is mind oda vágyunk 8)
Légy szíves írd még meg, hogy melyik dokihoz jársz.
Fanni
fanni73
 
 

 
 

Tobi!
:D :D

Sannah! :D
Akkor érted is lehet izgulni! Már biztos írtad, bocsika, de mikor lesz a punkció?

Angel!
Hajrá hétfő!+++++++++++++++++++++++++++++++++
donika
 
 


Gömböcske,
pihenj sokat és nagyon vigyázz a babócádra!!!!!
hihetetlen, hogy egy kis élet megszűnik és a másik szivecske ott dobog mellette... :roll:
én nagyon várom már, hogy kedd legyen és megtudjam mi van a pocakban, de látom, hogy ez még igencsak bizonytalan és változhat.. :shock:
_ismeretlen_
 


Angel! Már csak kettőt kell aludni :D +++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Donika!
Azért nem viselt meg, hogy már csak egy baba van, mert a másik szépen fejlődik. Belegondolok, 2 hónapja ugráltam volna örömömben ettől a mostani helyzettől is! Persze nagyon sajnálom a másikat, őt is boldogan vártuk volna. Hát meggondolta magát :-(

Ma szinte egész nap fekszem, ebédelni keltem fel, és most internetezni. Reggel megint volt barna folt:-(, de azóta szerencsére semmi. A Kaálit is felhívtam, azt mondta az egyik aszisztensnő, hogy szerinte az utrogstan mellékhatása.??? De egy kis barnától még nem kell megijedni.

Fanni! A Kaáliba Kovács Péterhez jártam, de elvileg már elbocsátottak "normál" orvoshoz.

Nagyon szép hétvégét Nektek!
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
az utrogestantól is simán lehet a barna, 2 úton is.
1. van aki nem bírja
2. az utro feláztatja a méhnyakat, ami a terhesség alatt amúgy is érzékenyebb és a felszínén futó hajszálerek nagyon könnyen megpattannak. Ez a megpattanás vérzést nem okoz, csak barnázást mert annyira minimális, hogy mire távozik már csak barnás folyás lesz.

aggodalomra szerintem semmi ok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tüntem el csak nem volt internet elérhetőségem. De olyan sok minden történt ez alatt az idő alatt hogy alig győztem visszaolvasni. Közben mi is voltunk a Kaáliba UH-n és minden rendben van. Nagyon szépen fejlődnek a picurok. 23.-án megyünk kombinált tesztre.

Donika:
Hatalmas gratula neked és a picurnak hogy minden rendben van. Most már megnyugodhatsz.

Lafead: Neked is nagy garula a jóhírhez.

Angel:
Mennek a drukkok neked hétfőre utána meg a babaragacsok

Sannah: Neked is mennek a drukkok

Gömböcske: Pihenj sokat és vigyázz a picurra.

Hanna:
Nagyon szorítok neked. Sikerülni fog. Küldtem neked az emailre képeket . Megkaptad?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Szia Orsi!
csak eddig nem volt semmi ilyen jel, de lehet, hogy most kezd a szervezetemnek nem tetszeni az utro?

A párom orvos (nem nőgyógyász) barátja azt javasolta, hogy használjam tovább az utrot, mint ahogy az orvos felírta (hétfőig kéne 3*2, utána kellene csökkenteni az adagot), ő biztos nem tudta, hogy attól is lehet a barna. Ő arra gondolt, hogy biztos ami biztos.

Nyuszi! Gratulálok a 2 szépen fejlődő Csöppséghez!
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
akármikor kijöhet.
de ha eddig semmi gond nem volt, akkor lehet, hogy csak egy hajszálér. no, meg nálad sokkal inkább a másik babának tudom én be, neki fel kell szívódnia, ami járhat ilyennel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Donika!
Nagyon örülök a jó hírnek! :P :P

Angel!
Mennek a drukkok hétfőre.

Fanni!
Szeptemberben lesz a lombikom,már szedem a fogigátlót.14-én kell mennem UH-ra.

Jó éjszakát!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt!
Megláttam hogy irtál :D Jól vagytok? Kicsi lánykád szépen növöget? Ugy látom a képen, hogy nagyon vidám baba!
Sok sikert kivánok a lombikhoz, biztos összejön, mert más a lelked mostmár :) . Majd figyelem a hireket, csak kicsit be vagyok havazva, nem könnyü 2 ilyen picivel...

[url=https://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Gömböcske,

amikor én barnáztam az elején, azt mondta a doki, hogy a biztosnág kedvéért szájon át is vegyek be egy tablettát pluszban, esténként, hátha nem szívódik fel rendesen (vagyis a barnával visszajön).
a barnázás miatt nem is úgy hagytam abba az utrot, ahogy kellett volna, hanem fokozatosabban, a 12. hét után még 2 hétig használtam, és mindig csak 1-1 szemmel csökkentettem. (2 napig 5 szem, 2 napig 4 szem, stb.)

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Mereszt! :)
Milyen édes nagylány lett Dórika! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!

Angel, ezer drukk holnapra!!!Gondolok rád!!!

Nyuszika, nagyon köszönöm.

Donika! Még nem tudom, 10-én kezdem a szurikat. Aztán meglátjuk.

Hanna, neked is ma volt az utolsó fogi?
Vendég
 


HALI!

Sziasztok! Megjöttünk a nyaralásból, próbálok vissazolvasni, de annyi midnen történt!

Donika
Éljen, hogy semmi baj nincs! NA ugye! Tessék csak pihenni, és pocakosodni!

Angel
HAjrá holnap!
Hozzád képest én csigamódon közelítek a punkció felé!
Még csak most jött meg, pedig már 8/9 napja adom a suprefaktot, aztán valamikor a jövő héten UH (az előző körben is kellett még adni tovább a szurikat, aztán a Gonalból is lement két doboz). Olyan türelmetlen vagyok!!!

Sannah
Te rövid,vagy hosszú programon vagy???

Gömböcske
Nekem anno a barnázásra vörösbort ajánlott a doki(pont suliban voltan, na néztek volna a kollegák, hogy kuncsorgok borért tanítási időben! :P )Szépen, óvatosan hazamentem és lepihentem, ittam egy pohár bort és aludtam délután! :P

Nagy pocak korán témában(Bocsi :oops: de nem tudom ki kérdezett rá): nekem is nagy volt, már egy hónaposan terhesnadrágban jártam! :oops: De én ne legyek példa, mert extrém módon híztam.A szerveztem minden korábbi koplalást bepótolt! :oops: :oops:

Kép
anid
 
 


Sziasztok!


Gömböcske:
Köszi szépen. Szeretném megkérdezni hogy te hanyadik héttöl kezded csökkenteni az utrót? Nekem ugyan is még senki nem mondta hogy csökkenteni kell majd csak annyit hogy 12. hétig kell.

Angel: Hajrá hétfő++++++++++++++++++++++++++++333

Hanna:
Hol tarol? Mikor kezded a szurit? A szerdai vizsgálatod jó lett ugye?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Melcsi,Kismókus!

Köszönjük jól vagyunk.Dórika hízás és növés terén sablon gyerek,minden ideális.Megtette az első önálló lépéseit és rossz,mint egy kis ördög pl.kimászik a járókából,kiságyból...stb. :shock:

Szoktam nézegetni a másik topicon a babás képeiteket!Gyönyörűek. :P :P Talán egyszer majd én is átköltözhetek hozzátok. :oops:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Nyuszi,
Nekem a 12. héten kellett elkezdenem csökkenteni a 13.hétre leraktam.
Vendég
 


Szia Pandus! Hányingered még van?

ANgel! Nagyon drukkolok holnapra!+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hétvégén itt volt anyukám, azért nem tudtam jönni. :lol: :lol: :lol:

Tobi! Édes vagy. Neme tudom, de ahogy számolgatom kb 2 hét. :lol:

Nyuszika! Megkaptam! nagyon szép!!!! :lol: Vigyázz Magatokra! Ekg megvan. Szombaton kezdem a szurikat.

Sannah! Én reggel veszem be az utolsót. Nagyon együtt haladunk.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandácska:
Köszi az infót. Most legalább én is tudom hogy fokozatosan kell abbahagyni.

Hanna:
Druukolok neked a szurikhoz. Legközelebb majd megint csak hétvégén lesz gépem de addig is dukkolok neked. de mire kezded a szurikat már megint képbe leszek.

Angel : Hatalmas drukk neked hétfőre

Sannah: Neked is szorítok a tüszcskék növögetéséhez

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Szia Nuszikám! Ok. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Donika! :)
Nagyon örülök, hogy minden rendben! Végy egy nagy levegőt, próbáld meg elfelejteni ami volt, és tele optimista gondolatokkal indulj neki a következő csodás pár hónapnak. Hipp-hopp elszalad az idő, és a karodban tartasz majd egy kincset. :lol: Én továbbra is szorítok Nektek! :wink:

Gömböcske! :)
Vigyázz magadra, és pihenj sokat! Minden rendben lesz. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok jó tanácsot és bíztatást! Szombat reggel óta nem volt barna folt :-)

Nyuszi!
Az utsó vérzéstől számítva ezen a héten leszek 10 hetes. (Baba ezen a héten lesz 8 hetes.) A doktor úgy írta fel, hogy ma utoljára használjak 3*2 db-ot, holnaptól 3*1-et 2 napig, majd 2-szer 1-et 2 napig. Utána abba lehet hagyni. De mivel Neked is a 12. héten kell csökkentened, és Zsuzsi is javasolta, hogy fokozatosabban csökkentsem az adagot, így holnap 5 db-ot fogok használni kb. 3 napig, majd 4-et, stb. Tegnap estétől érzem, hogy nagyon csíp az utrogestan, ezért már örülnék, ha nem kéne használni.
gömböcske
 
 


Angel,
drukk ezerrel, gyere majd!!!!!

Gömböcske,
örülök, hogy megszűnt a barnád, mostmár csak a felhőtlen hónapok jönnek!!! :D Próbáld élvezni!!!

Sannah, Hanna
rögtön Ti jöttök, drukkolok! :D :D

Pandus,
tetszenek a nevek :D
Rókakoma ugye már nincs?!?!?!!!
_ismeretlen_
 


Sziasztok!
ANGEL-nek 21 petesejtje lett!!! Holnap jön és írja majd a továbbiakat!
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Angel! Ez nagyon sok, gratulálok, pihenj sokat, mert a petefészkeknek most nyugalomra van szükségük.

Fendike!
Ugye holnap mész a Kaáliba? Drukkolok, kíváncsian várom, hogy hány Babócád van!
gömböcske
 
 


Angel! :)
Nagy-nagy gratula!!! :P
Vendég
 


Nyuszi, Mereszt, Nők, Anid! :D
Köszönöm a biztató szavakat, remélem ez volt a legnagyobb idegeskedés, és most már nyugodtabb lesz a terhességem! :)

Angel! :P
Húúúú, nem semmi, biztos kapsz bőven infúziót! A hasznos tanácsokat úgyis tudod, én nagyon szurkolok!!!!!!!! :P

Gömböcske! :)
Én szombattól kezdtem csökkenteni az utrót, 2 napig 5, 2 napig 4, stb. így mire 12. hetes leszek el is fog fogyni, nekem így mondta a drnő! Örülök, hogy vége a barnázgatásodnak, sajna nekem csütörtökön előjött, de hétvégén csak pihetem, feküdtem, és mára egész minimális már! Gondolom a vizsgálat is közre játszott, meg a sok ideg! :?
donika
 
 


Angel! :P :P :P

Gratulálok!!!!! :lol:

Donika!

Szerintem már csak meg kellene nyugodnod és élvezned a pocakos időszakot!Csak szép és jó dolgokra gondolj! :wink: Minden rendben lesz.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Fanni! Köszi a hírt! :lol:


Angel Gratula!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel,
ez nem semmi, enyhe hiperstimu!!!????
A teendőket úgyis tudod, drukkolok hogy a továbbiak is ilyen jól menjenek!!! :D

Gömböcske,
igen, holnap megyek, már nagyon izgulok!!!!! :oops: :oops:
Ilyenkor konkrétan hallani a szívhangot vagy csak látják, hogy ver ill. mozog az embrió?????
_ismeretlen_
 


Szia Fendike!
Én Hozzád képest 1 nappal korábban voltam (én anno hétfőn mentem), és még nem volt szívhang, csak látszott a szikhólyag, és benne a néhány mm-es embrió. Rá 1,5 hétre amikor mentem, akkor 16,5 mm volt az Apróság, egész pici ember formájú volt, látszott a feje, a teste és a gyorsan dobogó szíve. Hallani nem lehet még ilyenkor a szívhangot, de egyértelműen kivehető volt, látni lehetett a szívdobogást.
gömböcske
 
 


Angel, grat!!!!!!!!!!!!!

Donika, a barna sztem csak az idegtől van. Pihenj egy jó nagy adagot!
Vendég
 


Lafi! :)
Sztem is közre játszik, de azért felhívtam a drnőt, és elmondta, hogy barnázás bőven belefér, lehet az utro, vagy a akár szúrástól is, pihenni, és az utrot +1 hétig rakni! Nagggyon örülök, na de ez a legkevesebb! :D
Te hogy vagy, megnyugodtál már teljesen?

Fendike! :P
Nekem június 1-én volt a beülti, és július 10-én már szépen látszott az embrió, köldökzsinór, stb., és láttam, ahogy dobog a szíve!
Biztos minden rendben lesz! :)

Angel! :)
Hogy érzed magad?++++++++++++++++++++++++++++++++
donika
 
 


Angel, :P

Atyavilág!!!! Gratulálok! :D
Továbbiakhoz is ilyen sikert! :lol:
tobi
 
 


Angel
Azta!!!! Gratula!!
Hogy vagy??

Képzeljétek én a szokásos módon bénázok!Nem is Uh-ra kell mennem, hanem holnap vérvételre (3-6 napos mensis vérvétel) és ettől függ, hogy meddig kell még szúrni a suprefaktot. :oops:
Úgyhogy reggel gyorsan megyünk vérvételre, meg egyeztetem a papírjaimat, hogy megvan-e minden leletem az altatáshoz, és a dokibá szerint a vérvétel után 2 órával már tudni is fogjuk hogyan tovább! :lol:

Kép
anid
 
 


Gömböcske! De jó, hogy megszűnt a barna! meglátod, minden rendben lesz, csak nyugi!++++++++++++++

Angel!++++++++++++++++++++++++++++++Pihenj. Drukk! Mikor kell telcsizni? Holnap?

Anid! Akkor hajrá vérvétel!

Fanni! Közeleg a Te időd!!!!!++++++++++++++++++++++++

Pandus! Hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gömböcske, Donika
hát akkor valószínű, hogy még nálam sem lesz szívdobogás, pedig olyan jó lenne... :D
Holnap leszek 6+4, volt akinek már ilyenkor is látták, úgy tűnik ez is változó.. :roll:

Donika,
pihizz sokat, remélhetőleg már túlestél a nehezén! :D
_ismeretlen_
 


Fendike, ami késik, nem múlik:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Látjátok, jól drukkoltatok, köszönöm! :D

Fanni, köszi a tudósítást! :P

Szal 21, először azt hittem a 12-t értettem félre... :shock:
Tegnap nem voltam valami fényesen, mindig fájni szokott punkció után - pláne ennyitől. Ahogy hazaértünk kidobtam egy taccsot :oops: , valszeg túl sokat ittam túl gyorsan, kértem vagy 4 teát az őrzőben, plusz lenyomtam egy fél literes izotóniás italt, aztán felrázott a taxi.
Délutánra sokkal jobb lett! :wink:
A hasam kicsit fáj, de sztem belefér a "normálba"! Iszom a vizet, eszem a fehérjét! :wink:

Nagy izgalmamban elfelejtettem, mikor kell telefonálni, de úgy rémlik 11-12 között! :)
Remélem nem csupa selejtet produkáltam :oops:
angel37
 
 


Angel :P
Szívesen. Máskor is :wink:
Naaaagyon drukkolok. Gondolom, hogy a 11-12 reális, mert elég későn volt a punkciód. Nagyjából 24 óra múlva lehet telcsizni!
Örülök, hogy jobban vagy, de figyeld magad nagyon. Szerintem most nem úszod meg a 4. vagy 5. napi ET-t :twisted: (Vagy beszéltetek már erről egyáltalán?)
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!
Szóval dátum szerint: nekem jún. 19-én volt a beültim, és júl. 27-én már nálam is minden látszott szépen (baba, köldökzsinór, szívhang).

Fendike, mi újság?

Donika, hogy vagy? Akkor Neked mostanában jár le a 12 hét, de jó Neked!

Még nem voltam vér, vizelet vizsgálaton, védőnőnél, Ti voltatok már? A 12 hetes uh előtt elmenjek szerintetek?
Ti tervezitek az Istenhegyi Géndiagnosztikára elmenetelt?
gömböcske
 
 


Angel :D
figyelek ám Rád! Gratula a sok-sok sejtecskéhez!
drukkolok nagyon!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
annyit mondott a doki, hogy a beülti lehet szerda, csüt. v. péntek! :) Ennyi erővel akár miért ne szombat is? :wink:
Gondolom a biológusok majd kitalálják a tutit! Nemsoká megtudom! :) Én továbbra is azt mondom, hogy 3. napon szívesen visszakapnám őket, de ha sok ígéretes embrike lesz... :oops:

Orsi,
köszi! :D :D
angel37
 
 


Csajok :D
akik már így sokadszor futnak neki, vessétek már fel a dupla transzfert. OK tudom, nagyobb a többes terhesség veszélye, de azért 3. lombikok után szerintem már 1 próbát megérhetne....
szerintem

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Na ez egy nem rossz ötlet... :wink:
angel37
 
 


Angel!
A továbbiakban is drukkolunk!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?