Új privát üzeneted érkezett!

Fendike :lol:
szeretem ezt a fórumot, mégha nem is mindig vagyok aktív :)
15-én megyek Krizsa bácsihoz, előzetes megbeszélésekkor szeptember 10 és 15 közötti időpontra tette a beültit :)

Angel,
Az elsőnél én is 3 embrikét 3 naposan kaptam vissza. Többit próbálták elvinni blaszóig de nem sok sikerrel, még fagyibabás sem lett.
De majd most kitaposod/kitapossátok előttem az utat, jó? :wink:
és
Úgy legyen ahogy Fanni írta :lol:
tobi
 
 


Angel,
már nem emlékszem múltkor mit írtál... :?
én azt gondolom, hogy nagyobb az esély blasztóval, könnyebb a megtapadás
de valósz. hogy ha egy baba akar akkor megtapad, ha nem akkor meg tök mindegy.. :D
_ismeretlen_
 


Fanni,
OK, akkor csakis erről az oldalról fogom nézni! :P

Fendike,
nem látom, hogy könnyebb lenne! :wink:
Azt írtam a múltkor is, hogy sztem jobb nekik bent! :) Aki kint nem éri meg az 5. napot, az lehet, hogy bent esélyes volna! És aki kint eléri a blaszto állapotot, az bent is!

Tobi,
rajtam nem fog múlni, hogy sima ösvényetek legyen! :)
angel37
 
 

 
 

Fanni! Az én éveimet is átírhatod pár nap van már csak..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel :P
Naggggyon helyes!

Baba :P
Nem öregítek senkit :lol:
A pontos napon kérném jelezni a változtatás igényét 8)

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok,

Rossz szonográfiai viszonyok mellett egy szemtelen, magát nem mutató de valszeg egészséges fiú, Hunor baba figyel a pocimban!!!!!!!!!!

Azt mondta a Hajdú drnő, hogy nagyon rosszul mutatja magát, iszonyat ficánkol, meg azt hiszi elfér, és bukfencezni akar, ezért a leletbe be kellett írni, hogy rossz viszonyok mellett látta egészségesnek a kis kukist!!!!!!!!!!!!

Köszönöm a szurkolást!!!!!!!!!!!!!!!!!

Donika, te jössz a tökéletes hírrel!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++
Vendég
 


A férjem aszonta, hogy ez a gyerek annyira utálja a dikikat, mint az apja!!!! :lol: Iszonyat, amit a gyerkőc művelt!Mindig elugrott az uhu elől!
Vendég
 


Lafi!
Gratulálok a jó hírnek, és ezek szerint teljesül a 2. kívánságod is, kisfiú!!!!!!!!!!!!!!!! :D
donika
 
 


Kép

Bár nem lett volna fontos, mert mostanában lányos gondolataim voltak, és az iszonyat "pontos" kínai naptár szerint lány, szóval valahogy már lányt gondoltam, de tényleg mindegy, fontosabb, hogy úgy néz ki, minden oké!
Vendég
 


Lafead! Gratulálok!

Fanni! Akkor majd kedden....

Kiscsillagról tud valaki valamit?

Katica! Mi hír nálatok? Petike? Apavizsg.? Vérvételeid?

Pandus?Angel?Hanna?

Donika! Sokszor vagy eszembe. Mikor tudunk többet?++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
A friss tábla:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lafead :P
Gratulálok!

Baba :P
Akkor kedden átírom :wink:

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Lafead gratula!

Angel! Holnapra nagyon drukkolok!++++++++++++

Fanni! Hű, most látom, már hol is tartok. Paraindulezerrel.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Drukk ezerrel, no para!!+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna, nyugi!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Köszi a nyugtatást. :lol:
Gondolom, azért másnál is megvolt a természetes izgalom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, szépen növekszünk, legalább 10 szép tüszőm van! :D Holnap éjfélkor repi, hétfőn punkció! :D

Fanni :P
Harcika odaadta csomagot! :D Köszi Nektek! :D

Lesz majd progiszuri meg trutymákkúp is! :roll:

És köszi a táblit, látom a javítást!
A kék tábla legfelső helyéről meg már csak a sárgába vihet az út, nem? :wink:

Lafead,
gratu a fütyihez!
angel37
 
 


Hanna :P
Értem a para okát, hiszen Neked ez az 1. lombikod. Na és az utolsó is :wink: De jó, Te is mindjárt babás leszel :lol:

Angel :P
Igen. Én "hátrébb" már nem teszek senkit és kész :twisted:
Holnap repesztő!? A tüszőid pénztárcaspórolós mindenit 8)
Ezermillió drukk! Huhh, kicsit meg is érintett az izgalom szele! Ééééééééén is!

Fanni
fanni73
 
 


Angel,
Jövőhéten már kismama leszel :lol: :lol: és úgy is maradsz 9 hónapig :wink: hétfőre mennek a drukkok++++
Vendég
 


Angel!
Ez igazán jó hír! Nagyon drukkolok Neked!!!! ++++++++++

Fanni!
Igen, első és utolsó. :lol: Bízom benne, igazad lesz.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi, Pandácska! :D Így legyen!

Fanni,
akkor azt már csak félve mondom, hogy egy Ovitrelle-t kaptam csak, pedig kettőre számítottam (múltkor annyi volt). :oops:

Köszi a drukkokat, izgulok ám én is! :wink:

Két hónap múlva kb te is itt fogsz tartani, remélhetőleg utoljára! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Nem is baj. Annyi mindent kell majd venned, drágák ám ezek a babacuccok :wink:
Hmm, kb. 2,5 hónapra saccolom. Addig valahogy csak kihúzom. Majd izgulok helyettetek :lol:

Hanna :P
Naná, hogy igazam lesz 8)

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok lanyok,

Lafead,
gratulalok a ficankolo kisfiuhoz :lol:

Angel neked is gratula ugyesen novesztgettel.
Szoritok neked hetfon+++++++Es a jovo heten mar vissza is
kerulnek a torpok a jo meleg pociba :lol:

Donika,
drukkolok hogy ma jo hireket kapjal..

Lanyok,
en ma elkoszonnek harom hetre ugyanis egy ora mulva indulnunk nyaralni..es nem leszek netkozelben.Szeretnem hogy ha visszajovok legalabb negy zebra(de lehet tobb is :lol: )ugrana a tablaba..
Szoval Angel,Anid,Sannah,Hanna HAJRAAAAA+++++++++++
En aug 14-en megyek UH-ra remelem minden rendben lesz,Fendikenek majd kuldok sms-t.Tunetem nem nagyon van csak a mellefeszules de ezen mar probalok nem agyalni....
Mindenkinek kellemes hetveget
Petit
petitpois
 
 


Fanni! :lol: :lol: :lol:

Petitpois! Jó nyaralást! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Petit :P
Jó nyaralást, pihenj sokat, láss szépeket!
Fanni
fanni73
 
 


Donika?????

Lafead,
gratulálok a kis fütyishez!!!
Neked most csak egy 'sima' UH volt??? Vagy hogy vizsgálták, hogy biztos egészséges-e???
Sztem a lombik kissé bezavar a kínai naptárba.. :D
(azért én is kiváncsi leszek... :D )
_ismeretlen_
 


Jó reggelt!

lafead: gratulálok, ez jó hír :lol:

baba: petikét majd németországban műtik vmikor ősszel. most még hízik. én tegnap óta eszem a bromot. majd lombik lesz ősszel.

fanni: bár új vagyok itt, bevennél a táblába? 30 éves vagyok, a szegedi kaáliba járok (Krizsán doktonőhöz). 1.lombik lesz, még nem tudom, hogy pontosan mikor, vmikor ősszel. kiskatonák miatt. köszi

hanna: nyugalom, drukk++++

angel: drukk a hétfői punkcióhoz++++

petit: jó nyaralást!

rólam: tegnap óta eszem a bromot. kicsit tompa a fejem tőle, de megvagyok. ma elutazunk nyaralni, csak hó közepén jövünk haza.

mindenkinek mennek a drukkok++++

katica
katica30
 
 


Petit, jó nyaralást!

Donika?????

Fendike, én az Istenhegyi Klinikán voltam a 12. heti, a 16. heti vérvételen és a 18. heti genetikai uhun.Krizsa doki ajánlotta őket!
Vendég
 


Katica, neked is jó pihit!
Vendég
 


Katica :P
Igen, beteszlek.
Látom, kicsit későn keltél ma fel :lol:
Fanni
fanni73
 
 


Csajok! :D
Most beszéltem a Hajdú doktronővel, és úgy néz ki nincs kromoszóma rendellenessége a babának!!!! :P Három leggyakoribb kórra szűrték, Down, Edwards, és Patau, 46 kromoszómája van, tehát annyi, amennyinek lennie kell!!!! :P Még a 18. héten vár egy szív UH, remélem ott is minden rendben lesz! Annyira boldog vagyok, hogy elmondani nem tudom! Senkinek nem kívánom ezt az 1 hetet, ez maga volt a pokol!
Nagyon szépen köszönöm a sok-sok drukkot, ismét meg lett a hatása!
Egyelőre nem keresek magamnak itthon nőgyógyászt, hanem a Hajdú drnőhöz fogok járni, aug. 16-án megyek hozzá a Géndiagnosztikai Centrumba! A nyitott gerincet mikor szűrik?

Angel, Hanna, Sannah! :D
Drukkolok nektek!

Petitpois!
Jó nyaralást!

Icsilya! :)
Neked is köszönöm a gyors segítséget a drnővel kapcsolatban, illetve a sok biztatást!
donika
 
 


Donika :P
Ez a hét híre! Naaaagyon örülök!!!
Szép hétvégét, tessék most már megnyugodni!
Fanni
fanni73
 
 


Különben a dokitól, aki így megijesztett, feltétlen elvenném a szakvizsgáját!
fanni73
 
 


Donika, itt is nagy grat neked, nektek!élvezd a terhességet, tegnap óta én is azt teszem!!!!!!!!!

Amúgy azt a 16. héten nézik, figyu, ha nem gáz nektek, feljárni Bp-re, akkor csináltatssátok meg az Istenhegyin a quartett tesztet!Az nyitott gerinc és down-szűrő egyben!De ha esetleg azt nem akarod, akkor csak afpt, nyitott gerincszűrőt is lehet ott nézni, hamar megvan az eredménye ellentétben a kórházi eredménnyel!
Vendég
 


donika: nagyon örülök :lol: :lol: :lol:

lafead: köszi szépen.

fanni: neked is köszi. nyáron próbálom kialudni magam, utána ismét elég keveset fogok aludni.

na megyek tovább vasalni, csomagolni.

katica
katica30
 
 


Donika,
jaj de jó! :D

Ha már az ember lánya lombikra kényszerül, legalább az ilyen (szerencsére fölösleges) ijedelmektől megkímélhetné az élet... :?

Hanna, Petit, Katica,
köszi :) :) :)

Fanni,
főleg, ha mindenből kettő kell! :P :P

Petit,
jó nyaralást!
angel37
 
 


Angel :P
Bizony, gondolj csak bele :wink:
Mindjárt megyek haza, így kívánok neked ügyes szurit holnapra és hétfőn nagggyon drukkolok értetek, s utána meg mégjobban :D
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Köszi! :P

Ma még szúrok 150 gonalt, a hülye kutyulós fajtából! :roll: Na ahhoz sem árt a drukk! :wink:

Jó hétvégét Neked! :)
angel37
 
 


Most esik le, hogy egy óra múlva megyek én is, és keddig nem is leszek gépközelben! :shock:

Fanni,
ha nem bánod, nyomatok majd egy sms-t hétfőn az attrakció után! :P
angel37
 
 


Fanni, Lafi, Katica, Angel! :D
Köszönöm, próbálom elfelejteni ezt a szörnyűséget, és csak a jóra koncentrálni!

Angel!
Továbbra is megy a drukk! :P
donika
 
 


DONIKA!!!!!!HŰŰŰ..EZ ÁM A JÓ HÍR! HISZ EZ FANTASZTIKUS! NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK!Kérlek, mostmár nyugodj meg!
Juhhhéééjjj, huráááááááááááááááá :D :D :D :D :D :D



Angel+++++++++++++++++++drukkolok hétfőre és már előre küldöm neked a ragit!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika,

EZ AZTÁN A JÓ HÍR, HÁLA ISTENNEK!!!!!

Azért a dokit, aki így rádijesztett anélkül, hogy előtte mindent körbejárt volna, kivonnám a forgalomból... :twisted:
Ezek után teljesen fellélegezhetsz???
Mi az amire a nyaki redő eltérés utal???
Már csak a nyitott gerinc miatt 'kell' aggódni???
_ismeretlen_
 


[quote="donika"]A írta:donika nyitott gerincet mikor szűrik?


Icsilya! :)
Neked is köszönöm a gyors segítséget a drnővel kapcsolatban, illetve a sok biztatást!

nincsmit. lassan tényleg gyere át a babavárósba! válaszolok ott a nyitott gerinces kérdésre.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="fendike"]M írta:fendikei az amire a nyaki redő eltérés utal???
Már csak a nyitott gerinc miatt 'kell' aggódni???

nem. a nyakiredő eltérés a kromoszóma triszómákra utalHAT. down, patau és van még asszem 3 betegség.

a nyitott gerincet UHval tökéletesen lehet szűrni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika
Nagyon örülök a nagy megkönnyebbülésednek!!!!!
Egészséges az a pici baba, most már ne izgulj!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Babaimádó! :D
Köszi, most már azt hiszem megnyugszom!

Fendike! :)
Sztem teljesen csak akkor fogok fellélegezni, ha majd megszületik, és egészséges lesz, utána majd másért fogok aggódni! :wink:
A drnő azt mondta, hogy a 18. héten vár rám a szív UH, de most nem akarok ezért aggódni, mert behülyülnék! :D

Orsi! :D
Át fogok menni, még kíváncsi vagyok, hogy a Hajdú drnő 2 hét múlva mit fog mondani!

Emma!
Neked is köszönöm! :P Egyébként olvastam a kisfiad születését még akkor, meg is könnyeztem, szerintem mindenki ilyen szülésről álmodozik, mint a tied volt, fantasztikus érzés lehetett! Gratulálok!:D
donika
 
 


Sziasztok Lányok!
Már régen jelentkeztem, mert néhány napokra elutaztunk, de csak belföldre.
A múlt heti pénteki uh-n kiderült, hogy már nem 2 babánk van, hanem csak egy, de vele minden rendben van, a szívecskéje is szépen dobog. :D A másiknak már csak a maradványai voltak ott. :-( Hétfőn reggel Győrben 2 csepp barna volt látható, felrohantunk Pestre, már nem a Kaáliba, hanem a "normál" nőgyógyászhoz, és azt mondta, minden rendben, valszeg a felszívódó embrióból jöhetett, de pihenjek sokat.
Tegnap este megint megjelent pár csepp vér, de ma már nem véreztem. Ti mennyire találjátok aggasztónak a jelenséget? Veletek előfordult már ilyen? Amúgy jól vagyok, egy ici-picit fájdolgál a hasam. Ma az utolsó mensitől számítva 9 hetes+1 napos terhes vagyok (tegnap 7 hete volt a punkció).

DONIKA! Nagyon örülök, hogy jól sikerült a vizsgálat, ahhoz az embertelen orvoshoz semmiképpen se menj vissza!

És még azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy a terhesgondozás hogy néz ki? Az orvosom azt mondta, hogy a 12. héten (aug. 22-én) menjek vissza, és ha minden rendben (nagyon remélem), akkor ő adja a kiskönyvet?

Ha belevesztek a táblába: nálunk is a kiskatonákkal van gond, és 33 éves vagyok. Ez a 2. lombikunk volt.
gömböcske
 
 


Gömböcske :D
teljesen normális, ha van 1 felszívódó babóca. Ne aggódj, pár csepp vér miatt. Pihenj.
Rutascorbint tudsz venni a gyógyszertárban az vérzéskor jó lehet.

kiskönyvet a védőnő adja ki, nem az orvos... de ez is babás téma :) irány a babás!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Orsi!
Köszi a bíztató szavakat:-)
gömböcske
 
 


Donika,
Örülök hogy minden rendben van :D most már azért megnyugodhatsz egy picit :wink:
Vendég
 


Gömböcske! :)
Még nekem sincs kiskönyvem, de ami késik nem múlik! Sajnálom a babád, de úgy veszem észre nem vagy elkenődve, és ez a fontos! :D

Pandus!
Igen megnyugodtam, nem akarok izgulni, remélem most már minden egyenesbe jön! :P
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?