Új privát üzeneted érkezett!

Judit :P
Nekem önmagában egyik sem magas, csak egymáshoz viszonyulnak rosszul, pont a másik magasabb, mint kellene... De lehet, hogy tényleg csak turbózás :wink:

Hanna :P
Azért lehet ám, hogy minden OK, hiába is vérzel. Szóval drukk holnapra!

Fanni
fanni73
 
 


Fanni: :lol: 8) :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni!
Remélem, nem lesz semmi gond. :?
Az első lombikom ilyen rosszul indul. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Sziasztok lanyok,

jo sokat irtatok,meg nem is tudtam elolvasni mindent igy most csak gyorsan:

Donika,
nagyon nagyon szurkolok neked holnap,ne add fel hiszen latod mennyi pozitiv pelda van+++++++++++++++++++++++++

Angel,Anid,
mennek a tuszonovesztgeto drukkok++++++++++++
Hanna,Sannah
ti is hamrosan bealltok a sorba hajra!!!!!!

Fendike,
hogy vagy?Hanyinger?
Mikor mesz UH-ra?

En ma voltam vervetelen es most hivtam oket elivelg minden rendben :lol: A jovo heten ujabb vervetel es aug.14-re kaptam UH idopontot azt mondtak elobb kar menni :shock:

Bocsanat de most csak enniyre volt idom holnap potolok
Petitp
petitpois
 
 


Sziasztok!

szeretnék csatlakozni hozzátok. 2 éve próbálkozunk. A férjemmel a szegedi kaáliba járunk, és ma tudtuk meg, hogy nagy valószínűséggel csak lombikbabánk lehet.

igyekszem majd visszaolvasni.

kati
katica30
 
 


Petipois!
Örülök, hogy jó híreket kaptál.

Katica!
Üdv itt. Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel! Nagyon boldog szülinapot!!!!!!!(az enyém is lesz nemsokára :oops:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika! Irtóra drukkolok neked! Tudom, hogy nagyon nehéz, de erősnek kell lenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindenképp én is azt ajánlanám, hogy menj el másik orvoshoz is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Icsilya! Mesélj, hogy vagytok?Milyen a legkisebb trónörökös? Eszik rendesen? Alszik sokat, hogy anyukája is pihenhessen?

Pandus! Mi újság? Hiányollak!

Katica! Üdv itt is! Miért csak lombik? Milyenek az eredmények?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="babaimado"]I írta:babaimadocsilya! Mesélj, hogy vagytok?Milyen a legkisebb trónörökös? Eszik rendesen? Alszik sokat, hogy anyukája is pihenhessen?


köszi a kérdést :D

kis zabagép, 2.940 grammal született, ma 6.5 hetes és 4.900 gr (ca. :D pénteken 6 hetesen 4.800 volt pont). Sokat alszik, és tényleg jó gyerek egy szavam nem lehet rá, szó szerint néha unatkozom mellette.
Összesen 2 húzósabb napunk volt, az egyik a mai, a másik az előző hidegfrontkor, kicsit ezek szerint frontérzékeny.
(bár ma az én fejem is iszonyúan fáj)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katica :D
jó helyre kerültél, ha kérdése van írj, igyekszünk segíteni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya, Te mászlista vagy!!! :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


mász=máz :lol: (csokimáz) :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Orsi. :lol: :lol: :lol:

Katica! Miért lombik?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Drukk holnapra
Kép

Katica,
Üdv :D

Baba,
Én itt vagyok te írsz mostanában keveset :wink: jól vagyok szokásos... te?
Vendég
 


Sziasztok!

Angel, happy birthday to you! ( ezt most énekeltem) Nagyon drukkolok!!
Fanny, Te hogy állsz?

Anid, értem, akkor drukkolok most nagyon, ha nektek Angellel sikerül én sem maradhatok ki remélem!!!

Hanna, neked is drukk, neked is sikerül biztosan.

Donika nagyon szurkolok, minden rendben lesz.
Vendég
 


Pandus!

Köszi, rámfér. :?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Petitpois,
na ugye nő az az érték!!!!! :D
nekem azt mondták, hogy aug. 10 körül lenne már tuti szívhang, ehhez képest 7-én megyek, meglátjuk... :roll:
14 az tényleg tuttttti!

Katica,
üdv! :D
Mi a baj nálatok???

Donika!
Annyiszor eszembe jutottál ma, holnap gyere minél hamarabb, szorítok nagyon, remélem megnyugtatnak!!!!!!
_ismeretlen_
 


nah, beszéltem Harcikával. terhesség kor számításánál: PUNKCIÓ -14 nap...
ezek után nem tudom, hogy Kovács doki miért számolta nekem máshogy... de mind1 is :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, :D
ez remek hír számomra, így reménykedhetek a jövő keddi szívhangban, különben valósz. korai lett volna... :roll: :D

Harcika,
írtam egy privit!!!!!
_ismeretlen_
 


Sziasztok Lányok!
Aug 16-án megyek először a Kaáliba, azt szeretném kérdezni, a szokásos hormonvizsgálatok ,nőgyógy és spermakép mellett csinálnak inzulinos vérvizsgálatot is? mert nekem az még nem volt eddig.
nani72
 
 


Terhességi hetek kiszámítása a lombikosoknál:
Amikor az IVF-es kismamát megkérdezi a választott szülésze, mikor volt az utolsó mensi?? azt kell mondani, amikor a punkció történt mínusz két hét! mindegy , hogy valójában nem pont akkor volt. Ezután a szülész kiszámolja a gesztációs hetek számát: utolsó mensi /amit bemondtott az asszony/ mínusz 3 hó, plusz egy hét. Ez a terminus ideje, vagyis a várható szülés időpontja. Tankönyvileg ez a kiszámítás módja. Amikor a lombikos babát nézzük az ultrahangokon végig ENNEK megfelelő lesz a nagysága és a fejlődése, és a szülés is.
Tehát amikor ti a tesztet csináljátok kb. 3-4 hetes terhesnek "számítotok" az embrió fejlődése szempontjából, ennyi hetes maga a terhesség. /annak lesz kisebb a baba, értelemszerűen, aki később kapja vissza, az kb 3 hetes./
tudom, hogy ez nem pont az, amikor beteszik, de higyjétek el, így van, ekkora maga a "terhesség".
Mivel a szívműködés biztosan a 6. héttől mutatható ki, ezért van az, hogy a tesztet követően még két hetet kell erre várni, akkor lép a 6. hétbe és kell legyen szívműködés. Hamarabb csak találgatni lehet, jó lesz-e? /meg izgulni még jobban/

Fendike!
válaszoltam, nézd meg.
harcimokus
 
 


Köszönjük, ez így teljesen logikus és érthető!!!!!!!
_ismeretlen_
 


Donika! SoKat gondolok rád!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Pandus! Semmi különös nincs velem.Hányingered?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="nani72"]S írta:nani72ziasztok Lányok!
Aug 16-án megyek először a Kaáliba, azt szeretném kérdezni, a szokásos hormonvizsgálatok ,nőgyógy és spermakép mellett csinálnak inzulinos vérvizsgálatot is? mert nekem az még nem volt eddig.

nem, azt máshol kell megcsináltatnod.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Harci,
Köszönjük :D hogy leírtad akkor tényleg jól mondták nekem.

Baba,
Hányinger nincs de még hányok. Jól lenne msn-en dumálni.
Vendég
 


SZiasztok!

Baba,
köszi :)

Sannah,
köszi neked is! :)
Viszondrukk! :wink:

Petit,
szuper, hogy minden OK! :)

Katica,
üdv itt! :)

Donika,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna,
+++++++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Tudja vki, Donika hányra megy????

Úgy drukkolok neki!!!!!!!
_ismeretlen_
 


Fendike,
Én nem tudtom de nagyon drukkolok nekik!!!!!
Vendég
 


Donika mintha 10-11 órát írt volna... de azért a nyakam erre nem tenném.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


visszakerestem 11-12 órára megy.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,

szoritok nagyon++++++++++++++++++
petitpois
 
 


Sziasztok!!!

Donika! ++++++++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi,
köszi :D

Hanna,
???
Vendég
 


Sziasztok!

köszi mindenkinek az üdvözlést.

mára már kicsit megbarátkoztam a gondolattal, hogy csak lombik lehet. tegnap tudtuk meg, hogy a férjem eredménye nagyon rossz lett. nálam csak magasabb prolaktin szintet találtak, arra bromot kell szednem. most próbálok keresni az uramnak szegeden egy jó urulógust, aki megvízsgálja.

írnátok néhány sort magatokról, így könnyebb lenne megismernem a társaságot. köszi.

katica
katica30
 
 


Donika,
+++++++++++++++++++++++++

Hanna,
+++++++++++++++++++++++++

Katica,
üdv!
Nálunk is kiskatona probléma van.

Fanni a táblicsku angyala :D , 1 v. 2 oldallal ezelőtt tette föl a frissített táblázatot, ahol láthatod, hogy hol járnak a lányok.


Szedem már én is a fogigátlót :)
tobi
 
 


Szaisztok!

Angel, Pandus, Tobi és Mindenki köszi a drukkokat.
Na, gyorsan beszámolok.
11.-én kezdem a szurikat.
17.-én megyek uh-ra.
Napi 2 fogigátlót szedek.

Tobi!
Hányadik napnál jársz??? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica! :)

Mi kicsit több, mint 1 éve tudtuk meg ugyanezt + nekem is kicsit magasabb volt a prolaktin (bár gyógyszert nem kellett szednem), és most itt szuszog mellettem az én kis Mókuskám! :wink: :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Hanna,
Örülök, hogy rendben vagy és kezdheted hamarosan a szurit :) És mi váltotta ki a vérzést? Azt tudni?

Csodálatos 4. napnál tartok :lol:
tobi
 
 


Tobi!

Azt nem tudni. Azt mondták, mással is előfordult.
Most napi 2 szem fogigátlót szedek.
Hű, gyorsan jövünk egymás után. :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Donika,
???????????
Vendég
 


Hú, Lányok tényleg nagyon együtt nyomjátok!!! :D

Tobi,
minek a 4. napja, mensi, szuri..??? :)
_ismeretlen_
 


Donika! Írjál már!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Látod, hogy nincs baj :wink:
Meddig szeded a fogigátlót? (hétfőig?)

Orsi :P
Olyan jót nevettem azon, hogy néha unatkozol Lili mellett!
1 lány nem egészen tesz ki két fiút, mi? :lol:

Donikát én is nagyon várom...Remélem nincs baj...

Fanni
fanni73
 
 


Fendike,
ja, azt elfelejtettem írni , hogy fogigátlóról van szó :)
tobi
 
 


köszönöm icsilya a választ!
Donika szorítok értetek!
Hanna, akkor drukkolok!
nani72
 
 


Szia Fanni!

Igen, hétfőn lesz az utolsó nap.
Köszi, az aggódást. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="fanni73"]O írta:fanni73rsi :P
Olyan jót nevettem azon, hogy néha unatkozol Lili mellett!
1 lány nem egészen tesz ki két fiút, mi? :lol:

nemis a lánysága a fő, hanem, hogy 1 szem és 4 óránként eszik, a fiúk ketten voltak, Levi 3 óránként Máté 2-2.5 óránként szopott... az azt jelentette, hogy szinte egész nap etettem. :)

és ma felállítottam az irodámban a járókát, aludni ott is tud :wink: csak ne szórjatok köveket rám :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
még a kövezés gondolata sem fordult meg a fejemben :lol: , sőt, ha én is tehetném akkor jó lenne, ha majd a bébi ott lenne az irodában mellettem. De ez más tészta, ennél a cégnél csak a portáig lehet babával menni :twisted:
tobi
 
 


Sziasztok Lányok! :)
Megérkeztem, nagyon-nagyon köszönöm a drukkokat, de eredményt majd csak péntek délután tudok! Sajna a dokim nem tévedett a nyaki redőt illetően, 4, 2 mm, a doktornő és a Bánfalvi doktor is nagyon kedves volt! A drnő elmondta, hogy 80%, hogy egészséges, és 20 %, hogy beteg! :( Mivel kaális baba, meg első, így ő is javasolta a chorionbiopsia vizsgálatot, mert ez a nyaki redő érték, ahogy ő mondta, arra utal, hogy további vizsgálatok szükségesek! Elmondta, hogy ha ez a vizsgálati eredményem negatív lesz, akkor a 18. héten még vár rám egy szív UH, és csak akkor lehet fellélegezni! Szóval nem egyszerű a dolog! :( Ha viszont pozitív, minél előbb meg kel szakítani a terhességet.
A vizsgálat elég kellemetlen volt, de szerencsére nem tartott sokáig, inkább az a sok várakozás! :?
3-4 napig pihenni, leginkább feküdni kell!

Még egyszer nagyon köszönöm a drukkokat, jó érzés, hogy ennyien szorítottak nekem! :)

Harcika! :)
Neked is köszönöm, holnap megyek vércsop.meghatározásra, legalább már azt is tudni fogom.

donika
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?