Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :D

Az LH szuri a Luveris, en is kaptam. Akkor ezek szerint nincs szükseged progi szurira igaz?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok lanyok,

most csak onzo modon magamrol mert kicsit el vagyok keseredve.
Ma reggel voltam vervetelen(ET utan 14.nap) es most hivtak a korhazbol hogy a HCG szintem 134 -es :cry: es csak lassan emelkedik.Probaltak vigasztlani hogy ez nem olyan nagy baj de azert most kicsit elbizonytalanodtam..Tunetem csak annyi hogy neha erzekeny a mellem de az sem allandoan...Nem tudom..A ferjem szerint otthon kellen maradnom,szerintetek?
Ja es jovo heten hetfon kell ujra verveltre menni UH-rol nem volt szo.... :cry:
petitpois
 
 


Petitpois :!:
Azt megmondták, hogy vasárnap mennyi volt?

Judit :P
Nem tudom... de nyugodtan add el, mert "nem tudom"-ra nem tarthatod meg :roll:
Köszönöm a lehetőséget!

Fanni
fanni73
 
 

 
 

Judit :P
Te miért kaptál Luveris-t?
Fanni
fanni73
 
 


Petitpois,
azt kéne tudni, hogy amikor először nézték mennyi volt
akkor lehetne látni, hgy emelkedik-e rendesen
nem tudod megkérdezni?????
(az valószínű elég egyéni, hogy mennyi, a doki is arra fókuszált, hogy szépen emelkedik... :roll:

Az otthon maradást nem tudom, nekem is ez a legnagyobb dilemmám.. :oops:
A férjem szerint jobb ha lekötöm magam és dolgozom, én viszont vhogy úgy érzem, hogy nyugisabb lennék otthon.
Most is majd leesek a székről, olyan álmosság, fáradtság van rajtam.
De sztem az lesz, hogy várok még 1-2 vizsgálatot, hogy minden rendben van-e és utána eldöntöm...
_ismeretlen_
 


Petipois,
Jól írták a lányok az lenne a lényeg hogy emelkedjen jó lenne tudni hogy mennyi volt vasárnap :roll: Drukkolok!!!!!!!
Vendég
 


Fanni,Fendike,Pandacska,

sajnos a vasarnapi erteket nem tudom, a mait is alig birtam kiszedni beloluk.(szerintem nem akarjak hogy feleslegesen aggodjunk esetelg utannaolvassunk stb) Vegul is nem birtam tovabb es felhivtam a korhazat megegyszer es az asszisztens beszelt futolag egy orvossal aki azt mondta hogy szerinte ez egy nagyon jo ertek ne izguljak :shock: Hat lehet csak megnyugtataskepp mondta de most kicsit lenyugodtam ugysem tehetek semmit..Meg vegul is azt mondta a nover hogy lassan de azert emelkedik ez azert biztato nem?
Ez egy hosszu hetvege lesz :? Bocsi hogy ennyit omlengek csak ugy kikivankozik most ez belolem :oops:
Fendike,
te kapsz most Utrot vagy csak progiszurit?Szerinted normalis hogy ket napja faj egy kicsit a felhelyezese?Es az alhasam is fajdogal neha :?

Angel,
mennek a drukkok tovabbra is, hajra pentek..Izzitod mar a szurikat? :wink:
Szep estet mindenkinek,
Petitpois
petitpois
 
 


Petitpois,
én kapok 3ampulla progiszurit és mellé 2x2 utrot
a kúptól már 1 hete viszketek, égek, mondtam is a dokinak, hogy szóljon ha abbahagyhatom, mert eléggé szenvedek tőle és valósz. elég a szuri is

a hasam nekem is fájogat, jönnek-mennek a kisebb 'görcsök'.. :oops:
állítólag ez normális :shock:

Lányok,
a vonalzónál melyik formátumot kell bemásolni (lilypieról..)????
_ismeretlen_
 


Fendike,
Ezt a kódot kell: PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
Vendég
 


Sziasztok!

Sannah! Remélem, hamarosan. :wink:

Most szedem a fogigátlót. Kedden megyek Uh-ra, akkor megtudom, hogyan tovább. :lol:

Végre találkozok Harcikával. Olyan régen láttam. :lol: :lol: :lol:

Jön még valaki kedden?

Petipois! Drukkolok! Nyugi!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Panda,
köszi!!
Bár még nem merem feltenni, lehet, hogy megvárom a szívhangot.. :D

Hanna,
sztem én is megyek kedden, gondolom 9 körül.
Te??
_ismeretlen_
 


Szia Fendike!

Én 10:30-ra vagyok beírva, de mehetek hamarabb, hogy találkozzunk. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pénteken megmondom, hogy mire jutottunk a dokival.
Múltkor mondta, hogy hétfőn vagy kedden menjek, mert aztán elmegy szabira.
Én minél később mennék, hogy többet lássunk.. :D
_ismeretlen_
 


Elhiszem. :lol:

Én is így lennék.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Fanni,
úgy lesz! :P Nehogymár ne! :wink:

A bizonyítás sajna valóban nincs meg...

Petit,
köszi :) Izzítom! :lol:
Remélem minden rendben van veletek! Próbálj hinni a dokinak, hogy jó az érték!

Fendike,
én is viszkettem az Utrotól, de érdekes módon csak az első lombiknál, a másodiknál nem! Szóltam a dokinak, és onnantól szájon át szedhettem.
Egyébként én is arra gondolok, hogy nem elég a progiszuri magában? Főleg, hogy 3 ampullát kapsz!

Hanna,
jó fogizást, drukk keddre! :)
Én pénteken járok majd arra!
angel37
 
 


Angel,
nekem meg az elsőnél nem volt panasz, most meg hol rosszabb, hol jobb... :(
sztem is elég lenne a szuri, lassan elhagyom a trutyit.. :x
_ismeretlen_
 


Petitpois,
hogy vagy?????
_ismeretlen_
 


Sziasztok,

Hanna,
koszi, en is neked keddre :)

Angel,
huh mar csak egyet kell aludni.Mit fogsz szurni?Bocsi ha mar kerdeztek de szita az agyam :)

Fendike,
en nem viszketek az utrotol csak eget.De akkor ugy latom ez normalis.Holnap vervetlere mesz vagy Uh-ra?

En kezdek bedilizni lassan ugyhogy ma reggel jol le is szurt a ferjem(jogosan)..Arra ebredtem hogy nem feszulnek a melleim igy gyorsan kirohantam, csinaltam egy tesztet..Persze lett csik igaz nem olyan eros mint a control abkban de jol lathato :oops:
Azt hiszem le kell allnom egy kicsit :?

Meg egy kerdes,a jovo heten penteken indulnank nyaralni autoval kb 900 km-re.Szerintetek ez baj ha ennyit utazok most?

Petitp
petitpois
 
 


Fendike

koszi jol semmi tunet,neha hasfajas....talan most pici mellfeszules. :shock:
Drukk holnapra :P
petitpois
 
 


Fanni :D

Nem kerdeztem ra külön, hogy miert kapom annyit mondott az orvos, hogy ez egy LH injekcio es, hogy egy kis rasegites.
Gondolom kicsit alacsinyabb volt az LH szintem.

Söt most, hogy utananeztem biztos. Mert az FSH-m az rendben volt tutira. Itt a link erdemes elolvasni:
http://www.dr.info.hu/drinfo/pid/0/medi ... 0000062704

Remelem tudtam segiteni es nagyon de nagyon-nagyon szoritok, hogy ez a mostani lombik minden eddigi nehezsegert karpotoljon!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Ma elmentem UHra.

Van egy pici dobogószívecskés babuci a pocakomban.

Puszika Mindenkinek!

(6+4)

Petitpois!
Az a babci ott van! :D
Vendég
 


Aranykavics,
Gratula :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Petit,
honaptól Suprefact, holnapután jön hozzá a Gonal-F! :)

Drukkok a babádnak, hogy erősödjön! :wink:

Aranykavics,
gratulálok! :)
angel37
 
 


Aranykavics,
GRATULA!!!! :D
Én is tartanék már ott nagyon...

Petitpois,
én is figyelgetem magam, nekem feszülnek a melleim folyamatosan, szédelgek és kezd egyre többször hányingerem lenni, amitől nem vagyok túl boldog.
És estére nagyon befáradok.
Holnap elvileg vérvétel, de szeretném ha legalább már azt a petezsákot is meglátnánk.

Elvileg holnap leszek pont 5 hetes, sztem a petezsákot már kéne látni, esetleg az embrikét is benne.

Nálad legalább az nem para, hogy hány babád van... :D
_ismeretlen_
 


Aranykavics! :D

GRATULALOK!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Aranykavics! :)
Gratulálok! :) :lol: :P :wink: :D
Vendég
 


Aranykavics,
hatalmas GRATULA,vigyazz nagyon a kis dobogoszivure :P
petitpois
 
 


Aranykavics
Gratulálok! :D
Vendég
 


Aranykavics!
Gratulálok! :D

Petitpois!
Az utazásról kérd ki az orvosod véleményét! Továbbra is megy a drukk, szugeráld, hogy szépen fejlődjön! :D

Fendike! :D
Neked miért nézik állandóan a HCG-et, holnap vérvétel ismét, de már kétszer voltál, én ezt nem értem? :oops: Ez valami új rendszer? Én egyszer voltam vérvételen! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Aranykavics, nagyon-nagy gratuláció!!!!! :lol: :lol: :lol:

Hanna, mikor kezded a szurikat?

Fendike, nekem az első lesz és ha "valóban elkaptam a fertőzést" akkor reményeim szerint ...... . Holnap meg fogod látni, amire nagyon vágysz,

Angel, nagy drukk holnaptól, ügyes legyél mutass nekem példát, hogyan kell csinálni!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Angel! Köszi! Mégis beelőztél. :lol: :lol: :lol:

Sannah! Még nem tudom. :oops: Kedden az uh után, remélem, többet megtudok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Aranykavics!
Nagy gratula!!! :D vigyázz magatokra!
nani72
 
 


Sziasztok lanyok,


Angel,
huh ma van a nagy nap,mennek a drukkok! :)

Fendike,
neked is drukk a vervetelhez de ugyis rendben lesz minden :D

Donika,
koszi :lol: szugeralom szorgalmasan es beszelgetek is vele,remelem hallgat ram/rank :P .Az orvost mar megkerdeztem ok azt mondtak nem gond : :? Kicsit elbizonytalanodtam...

Lanyok a hetvegen nem tudok jonni ugyhogy kellemes hetveget mindenkinek 8) (Azert meg Fendike miatt benezek del korul :D )

Petitp
petitpois
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos velem ma nagyon rossz hírt közölt a nőgyógyászom, nyaki redő 4 mm, és kb. 2,5 mm kellene, hogy legyen, egyébként szépen fejlődne! :( :( Mondta, hogy menjek el kromoszóma vizsgálatra, ő a SOTE I -t javasolta, 2 hét múlva sort kerítünk rá, de nem mondta ki szó szerint, de készüljek fel arra, hogy el kell venni! :( Hát majd megpróbálok, de nagyon nehéz lesz!

Ezzel senkit nem akartam elijeszteni, hiszen minimális az esély, hogy másoknak is ezt mondják, sajna, én kifogtam! Ez van! :cry:
Totál magam alatt vagyok, nem kívánom senkinek ezt az érzést!

donika

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Most voltál nyakiredőn??? Nem korai ez én 12+2 voltam amikor mérték :roll: biztos hogy ilyenkor is pontos eredményt mutat??? Én akkor is nagyon drukkolok hogy egészséges legyen és kiderüljön hogy megtarthatod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Donika :D
azért 1 nyakiredő mérés nem jelent semmit, elég sokmindent láttam én már.
Legutóbbi a bnőm esete, akinél az istenhegyin 1:3as arány kött ki a beteg babára, de a kromoszómavizsgálat szerint makk egészséges a kisfiú.
A vastagabb nyaki redőn kívül más rendellenességet is látott? orrcsont, végtagok hossza, önmagában a nyaki redő kevés.

szóval elég sokféle kimenetele lehet még ennek, amig nincs diagnózis ne készülj fel semmire, OK?

esetleg addig is, hogy ne agyalj feleslegesen én javasolnám, hogy menj el Hajdú Krisztina drnőhöz, ő az egyik legjobb genetikus ma Mon, megírom, ha gondolod, hogy hol rendel magában, ahol 1- 2 napon belül fogadni tud.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


[quote="pandácska*"]D írta:pandácska*onika,
Most voltál nyakiredőn??? Nem korai ez én 12+2 voltam amikor mérték :roll: biztos hogy ilyenkor is pontos eredményt mutat???

nyaki redőt 11-15 hétig lehet mérni, tehát ilyenkor már lehet. viszont nagyon könnyű elmérni, mert jó síkban kell lennie a magzatnak, és azt nem mindig jól kapják el.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Igen légyszi, priviben küld már el a Hajdú Krisztina doktornő telefonszámát, és címét, hogy hol rendel!
Egyébként orrcsont, stb nem mondott, annyit mondott még, hogy a 10 hetesnek megfelelő méretű, nincs vele gond, de vastag az a nyaki redő! Szépen mozgott, olyan hihetetlen! :(
Azért most egy kicsit erőt öntöttél belém, hátha mégis van esélyem, bár úgy lenne! :)
Ja és még azt is mondta, hogy ha a kromoszóma vizsgálatom is jó lesz, akkor is nagy esély van arra, hogy valami szervi baja lesz, szíve, bármi, tehát ő semmiképp sem javasolja, hogy tartsam meg! Szerinta 1, 2%, hogy egészséges lesz! Na itt kikészültem!:cry:

Pandus!
Én csak azért mentem el hozzá, hogy felvegyen, de mondta, hogy kiskönyvet sem ad, mert szerinte ezt el kell vetetni! Szóval én nem kértem, hogy nyaki redőt, vagy bármit mérjen, gondoltam csak megnézi, hogy minden ok, és mégsem lett az! :(

Kép

Kép
donika
 
 


[quote="donika"]J írta:donikaa és még azt is mondta, hogy ha a kromoszóma vizsgálatom is jó lesz, akkor is nagy esély van arra, hogy valami szervi baja lesz, szíve, bármi, tehát ő semmiképp sem javasolja, hogy tartsam meg! Szerinta 1, 2%, hogy egészséges lesz! Na itt kikészültem!:cry:

OK... válts dokit... ez hülyeség amiket írt!
lehet, hogy így van (sajnos), de ennyiből ilyet mondani hülyeség és felelőtlenség, nem szabad így állni egy beteghez sem.
és 4mmes tarkóredővel elég sok egészséges gyereket tudok.
írtam pü-t.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Donika, én nem szeretnék bele vau-vau, de a barátnőmnek iker terhességnél a SOTE I-en azt mondták az egyik kisfiú beteg lesz és inkább vetesse el, mert rossz lesz egy egészséges mellett egy beteg gyermek. Kétszer vizsgálták, de egyszer sem egyezett meg a mért eredmény. Ő erősködött, hogy nem és majd ő felneveli stb, tudod, amikor már az ember 10 évet vár és sikerül ... . Szóval később elment máshová, nem tudom, hogy pontosan hova és ott is megvizsgálták és azt mondták semmi baja a fiúknak, megszülettek, gyönyörű szép pasik lettek, akik ma már bölcsisek és kicsattannak az egészségtől és féktelenül elevenek.
Szerintem hallgass Icsilyára és nézesd meg máshol is. Tudod több szem többet lát alapon!!!! Drukkolok!!!! :wink:

Angel, elkezdted?????

Hanna, majd írd meg, hogy mit mondtak!!!!
Vendég
 


Sannah!
Köszönöm, kedves vagy, megfogadom Icsilya tanácsát! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika

az én ismerősömnek is épp 4 mm lett a nyaki redő.
El kellett mennie chorionbiopsiára, ami teljesen negatív lett, azóta már megszületett az egészséges babája.
Próbálj meg a rosszra nem is gondolni, látod mennyi ellenpélda van!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el csak nincs internet hozzáférésem . A párom elutazott és egyenlőre nincs leptopom. Csak időnként tudok lenni egyenlőre.

peptitpois:
Pihenj sokat . Drukkolok neked a jövőheti vérvételhez. A doki biztos tudja az előző eredményedet. Az a lényeg hogy emelkedjen.
Én a helyedbe nem mennék olyan meszire.

Fendike:
Nyugalom. Neked most erre van szükséged. Feleslegesen ne idegeskedj. Az nem tesz jót a babáknak. Minden rendben lesz. Szorítok neked. A petezsákot már fogják látni de nekem csak 7. héttöl volt szívhang.

Hanna:
Szorítok neked az UH-hoz. Szerdán megyünk a Krizsa Dr-hez. Tudunk találkozni? 1/2-9-és 9 körül ott vagyunk.


Angel: Hajrá szurik. Pénteken már tüszőnézőbe mégy? Nagyon szorítok neked!!!

Fanni:
Nekem még egyszer sem vitték el 5.napig. Szerintem a siker még titok marad egy ideig. De most neked is sikerülni fog. Szorítok neked.

Aranykavics:
Hatalmas gratula neked és a kis dobogó szivecskének. Vigyázz magatokra.

Donika:
Biztos hogy ez nem jó érték? Én a helyedbe máshová is elmennék UH-ra. Mielőtt döntök. Azt nem a 12.héten csinálják? Én szorítok neked. Még ne add fel!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Zsuzsi!
Köszi, kedves vagy, bár igazad lenne, nagyon magam alatt vagyok! A doki szerint tegnap töltöttem a 10. hetet, szerinte ezt már 2 héttel ezelőtt a Kaáliban is kellett volna látni, hogy vmi nem jó! :(
Akárhol olvasogatok nyaki redőt a 11. hét előtt nem néznek, ettől függetlenül lehet, hogy neki lesz igaza.
A barátnődnek milyen volt a vizsgálat, kapott érzéstelenítőt, mennyi ideig tartott, és mikor volt meg az eredmény?

Nyuszi!
Még én is reménykedem, bár leginkább a párom önt belém erőt, mert nem vagyok egy gyenge fából faragott vki, de most szétestem, úgy érzem!
donika
 
 


Sziasztok!

Donika,
remélem, hogy minden rendben van a piciddel, és ez nemsoká ki is derül! Én ugyan nem értek hozzá, de a lányok már annyi biztatót írtak, próbálj erre hallgatni!

Sannah,
bedöftem tegnap az elsőt! :D

Nyuszi,
igen, péntek már tüszőnézés lesz! :D
angel37
 
 


Donika,
Én is ezért kérdeztem mert a heteket ugye betöltött hét alapján nézik a dokik és úgy még csak a 10. hétben vagy. Én se hallottam még ilyen korai vizsgálatról. Nagyon drukkolok nektek! Mikor lenne az a másik vizsgálat? Juj most jut eszembe hogy volt egy pár ott a géndiagnosztikán ahol én és nekik is a tarkóredővel volt baj még vastagabb is volt mint neked de aztán csináltak valamilyen vizsgálatot és az kimutatta hogy egészséges a baba. Egy lánynak mesélték úgy hallottam részleteket nem tudok. Szóval még ne add fel!!!!


Nyuszi,
A tarkóredőnek elvileg 2,5 alatt kell lennie.
Vendég
 


Donika
Próbálj nem elkeseredni!!! A 12. betöltött héten kellene ilyet mérni, mert a piciknek nagyobb ez az érték, aztán csökken.
Én nem csak úgy beszélek, végigéltem ezt a kálváriát, 27 mm-es nyakiredő miatt rámhozták totálisan a szívbajt, hogy esetleg beteg a babám. Mi azt csináltuk, hogy az Istenhegyi Géndiagnosztikai centrumba elmentünk a 13. héten vérvételre és uh-ra majd 16 hetesen vérvételre (ez az un. kombinált teszt) és ott kihozták, hogy 1:11000-hez az esély, hogy beteg a baba. Persze azt a 4 hetet nem kívánom senkinek míg meglett az eredmény!!! De onnantól megnyugodhattunk. Én nem vállaltam a magzatvízvételt, mert több volt az esély, hogy egészséges babám elmegy miatta, mint hogy egyáltalán beteg a baba. Persze ez a teszt drága (40000 Ft), de annyit mindenképpen tegyél meg, hogy 12 hetesen megnézeted újra egy jó genetikussal a bébit - pl dr Hajdú Krisztina / Praxis rendelő.
És a legfontosabb, próbálj hinni benne, hogy nem azért kaptad ezt a babát, hogy most gondok legyenek!!!
Mindenben szívesen segítek, akár priviben is! Sok erőt! Puszillak!

Kép
Kép
emma1976
 
 


[quote="donika"]A írta:donikakárhol olvasogatok nyaki redőt a 11. hét előtt nem néznek, ettől függetlenül lehet, hogy neki lesz igaza.

nekem a fiúkkal a dokim a 11. héten nézte, annyi idős lehettem, mint te. aztán a 12. héten is megnézték, és ua. volt az érték, ezért írtam, hogy ennek a vastagsága a 10-14. hét között állandó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya Pandácska, Emma! :)
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Most beszéltem a Hajdú Krisztina doktornővel kedden kell 11-12 órára mennem vizsgálatra, azt mondta, hogy ha úgy adódik rögtön el tudja végezni a chorionbiopsia vizsgálatot, kapok érzéstelenítőt!
Most úgy érzem bármi lesz, már valamelyest felkészülten fogok menni!

Még annyit szeretnék mondani, hogy rengeteg erőt ad, hogy ennyien szurkolnak nekem, köszönöm Lányok! :)
donika
 
 


Donika :D
örülök, hogy sikerült beszélned vele. Annyit tudj, hogy mindenféle biopszia elvégzésénél ő a legjobbak között van ma Mon. Ha bárkivel meg kellene szúratni magam, én is csak hozzá mennék.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?