Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Alig bírom ezt a szörnyű meleget!

Nyuszika! Így legyen! :lol:

Petitpois, Donika! Aug. 10-én.

Tobi, Baba! remélem igazatok lesz!! :lol:
Baba, Te csatlakozol szeptemberben, ugye?

Angel! Nagyon remélem, hogy így lesz, mert roppant izgulok!

Jucmuc! Hogy vagy?
Vendég
 


Sannah! Meglátjuk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fendike :P Petitpois :P
Gratulálok az új babásoknak!

Angel :P
Bizony, előttem jársz, ezért egyszerűen nem törheted meg a sort. Szóval szedd össze magad :wink:

Fanni

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
fanni73
 
 

 
 

Sziasztok!

Gratulálok az új Kismamiknak!!!!! :lol: :lol: :lol:

Angel, Sannah hajrá!!!!!!!

Fanni! Légyszi, javítsd majd a koromat 31-re. :?

Pusz Mindenkinek!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Boldog szülinapot!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Jucmuc,
köszi a megnyugtató HCG-t... :D

Angel, Sannah
HAJRÁ utsó lombik, a fertőzést már rég megkaptátok!!!!! :lol:

Baba,
én is megpróbálnám még a helyedben az inszemet, utána meg max. ott a lombik, amivel sokkal nagyobb az esélyed

Fanni,
köszönöm a táblát!!!!
Múltkor amikor írtad, teljesen hihetetlennek tűnt. (még most is) :shock:
Régen nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom kedvelni a zebrákat.. :lol:
_ismeretlen_
 


Fanni!
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ha jól számolom Petipoisé a 10.zebra az idén :lol: ez azért nagyon jó átlag :lol: és ahogy elnézem augusztusban szeptemberben októberben még legalább ennyi lesz :lol: Mindenki besárgul :D
Vendég
 


Én isa a sárga táblába szeretnék bekerülni:-)!!!!!!!!!!!!!!!Különben besárgulok az irigységtől :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Baba! Én is a sárga táblába való bekerülésre hajtok! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Petitpois,
köszi! :)

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a sárga táblicskuba szeretnék én is bekerülni :)
tobi
 
 


Fendike! Petipois! :)
GRATULÁLOK! 8)

Baba! :)
Hajrá szeptember! :wink:

Angel! Fanni! Sannah! :)
Biztosan csatlakoztok a babások táborához, mert csak így tudjátok átadni a stafétabotot nekünk, akiknek már csak jövőre van esélye a bekapcsolódáshoz! :wink:
Most egy picit önző voltam, de ugye nem bánjátok, ha ilyen sorrendben jönnek a dolgok? :oops: :) :D :P :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Kicsit elkenődtem :( (bocs, hogy ilyennel jövök)
Augusztusban lesz a 2. inszemünk a Kaáliban, ezért szerettem volna egy kis erőt gyűjteni, így végigbogarásztam Fanny táblázatát, hogy lássam milyen esélyei vannak az inszemezésünknek és szomorúan láttam, hogy akinek sikerült, annak vagy spontán, vagy lombikkal!
Megnéztem az új Kaális honlapot is (Harcimókus ajánlásával :) tényleg jó lett :) ), de ott is igaziból csak a lombikról olvastam.
Szóval nem dobódtam fel nagyon :(
DE
akiknek sikerült, nagyon gratulálok, a többieknek sok-sok drukk :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Csajok, köszi a rengeteg biztatást! :D Ááá, ezek után kizárt, hogy ne sikerüljön! :lol:

Sannah, augusztusban rajtunk a sor! :wink: Izgulok kicsit én is, de ennyi kell! :lol:

Fanni,
mostanában mész konzultálni, ugye? :wink: :P

Jó nagy már a tábli! A sárga mező igen csalogató! :lol:

Baba,
remélem az év hátralevő része meghozza neked is, amit szeretnél! :)

Sonjus,
üdv itt!

Hanna,
boldog szülinapot! :)

Hú, jövő héten nálam is lehet módosítani a táblit! :roll: 8)
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!

Angel Sannah:
Most ti következtek és mindnyájan nektek drukkolunk és mindenkinek akik utánatok következnek. Nagyon jó érzés hogy most milyen hosszú távon sikerül mindenkinek. Nem szakad meg a sor mert mindenkire vár egy édes pocaklakó vagy kettő!!!!!

Hanna: BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK NEKED
Te mikor kezdel?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hanna, nagyon boldog szülinapot :D
galeria
 
 


Sonjus,
Hát igen azért inkább lombikkal sikerül de azért vannak inszemes babák is és lehet a te babad is az :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Fanni,Hanna,Nok,Jucmuc,Nyuszi,

Koszonom nektek is a gratulaciot :lol:

Megint kezdek izgulni kicsit mert holnap reggel megyek ujra vervetelre.

Fendike,
igazabol nincs semmi tunetem sem talan a melleim kicsit erzeknyebbek, talan....Nagyon ritkan faj a hasam de egyre ritkabban..Ezenkivul semmi.... :shock:
Te ma voltal vizsgalaton ugye?Huh drukkolok nagyon de bizti minden rendben lesz...

Babaimado,
hajra inszem! :lol:

Angel,Sannah
nektek pedig tovabbi drukk az augusztushoz..Drukkbol soha nem lehet eleg :lol:

Hanna ,
boldog szulinapot

Lanyok az ugye nem baj ha nincs semmi tunet?Bocsi a hulye kerdesert de ez a bizonytalansag megorit...
petitpois
 
 


Petitpois!
Jaj, olyan hosszú neved van! :D Szóval nyugi, nekem sem volt semmi tüneteme, attól még ott vana a baba! :wink:

Fendike! :)
Gyere a jó hírekkel!

Hanna!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok! Nneked is mennek a drukkok, mert látom, hogy Angel, és Sannah mellet Te is augusztusban mész lombikra! :P

Baba!
Szeptember is mindjárt itt van, és "sárgulhatsz"!!! :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!
Voltam vizsgálaton, sárgatestek vannak, ami jó, petefészek megnagyobbodva...

HCG 354 körül, doki szerint tökéletes, én úgy tudtam, hogy naponta duplázódik és ezért hirtelen azt hittem baj van... :oops:
Pénteken újra megyek vérvételre!

Petitpois,
neked nem mondtak értéket???
A melleim nekem is nagyon érzékenyek, hasra már nem fekszem... :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
Nyugi ha a doki azt mondja okés az úgy is van :lol: emelkedik ez a lényeg :lol: Mikor mész megint uh-ra?
Vendég
 


UH-ra jövő hét kedden!
És utána megint kedden szívhang nézésre Krizsához...
Remélem lesz mit hallgatni... :roll:
_ismeretlen_
 


Fendike,
És neked miért kell ilyen sűrűn uh-ra menned? Miért nem csak a szokásos szívhang nézésre? Bocsi lehet valamiről lemaradtam :oops:
Vendég
 


Petitpois, nyugi,a tünetmentesség nem baj, sőőőőőt örülj neki, hogy nem rókázol!!!! :wink: Én is megijedtem, hogy semmi tünetem sincs, abszolút semmi kiv. a mellfeszülést és kicsit később a mehszalag-feszítést és ennyi.De hidd el, így utólag, nem bánom!!!!
Vendég
 


Fendike!
Tessék hinni az orvosnak, a HCG értéked biztos, hogy tökéletes! Icsilyától ki fogsz kapni, és teljesen igaza lesz! :D
A petefészkem nekem is rendesen meg volt nagyobbodva.

Lafi!
Tök jó, hogy ide is benézegetsz! :D Én pont úgy voltam, mint Te, nem hánytam eddig egyszer sem, viszont melleim rendesen megteltek! :) Kislányt, vagy fiút szeretnétek, vagy már esetleg sejted, hogy melyik lesz?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Bár én ide nagyon ritkásan írok, inkább csak olvasgatok, de valamilyen szinten én is Kaális vagyok, bár végül a lombik előtt összejött spontán, Krizsa dokibácsihoz jártunk...
Szóval háááááááát ha most diplomatikus akarok lenni, akkor azt mondom, hogy ennyi év kínlódás és szenvedés után tök mind1 csak egészséges legyen.....
DE

Természetesen mind1 csak fiú legyen.... :wink: A párom meg lányt akar...........szóval van némi egyet nem értés, de majd ha minden jólmegy, aug. 3-án kiderül :lol: :lol: :lol: !!!!
Vendég
 


Lafead,
Ez tetszett :lol: mindegy csak fiú legyen :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sannah :D

Köszönöm jol vagyok, csak a meleg... :D de latom azt Te sem birod! :D Bar itt most van egy pici enyhüles...

Mennek a drukkjaim! :D :P :D

Es Neked is Angel! :D :D :D

Fendike :D

Nincs mit! :wink:

Hanna :D

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus,
nagyon lelkes a dokim... :lol:
ma elvileg csak vérvételre mentem, de ha már ott voltam, megnézett
jövő héten gondolom azért néz meg, mert elmegy szabira és előtte látni akar... :roll:

Jólvanjólvan lenyugszom, de Panda táblázatában is akár ma már 1700 is lehetne, ehhez képest...????
Na mindegy, gondolom ez mindenkinél eltérő lehet, szervezet függő is... :shock:
_ismeretlen_
 


Fendike!
két naponta duplázódik..!
és akkor most számolj utána, hogy mennyire jó!! :lol: :lol:

és olyan is van, aki nagyon szerényen termel hcg-t alapból /valaki itt említett is rá példát/ , és az emelkedés se olyan tankönyvi mértékű, mégis tökéletesen jól van a baba a pociban.
harcimokus
 
 


Harcika,
köszi, akkor tényleg teljesen jó, mostmár nem stresszelem magam rajta, csak rosszul emlékeztem... :oops:
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!!!!!

1 hét múlva megyek Uh-ra és megtudom, hogyan tovább.
Nagyon izgulok. :oops: :oops: :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Angel, majd tartjuk egymásban a lelket. Ha jól számolom, akkor Te akkor tudod meg az eredményedet, amikor én elvileg "visszakapnám őket"? Írtam privikét is.

Petitpois, köszi! :lol:

Hanna, köszi, Te mikor kezdesz? :lol:

Nők, köszi, remélem így lesz.

Fendike, köszike, de mit értesz azon, hogy "utsó"?

Jucmuc, örülök, hogy minden rendben, most nálunk is van egy enyhúlés, de csak hétvégéig.
Vendég
 


Sannah, :D
úgy gondoltam, hogy ez a lombik lesz és több nem, mert SIKERÜL!!!
Neked nem tudom hanyadik, Angelnek már volt több, tehát ez lesz az utolsó!!!!! :D
_ismeretlen_
 


Petitpois,
gyere majd!!!!

Gömböcske, Galeria????
nyaralás van, nagyon eltűntetek...?!?!?
_ismeretlen_
 


Angel :P
Tegnap voltam konzultáción. De most nem beszéltünk meg semmi korszakalkotót, csak inkább mint Nálad a hosszú fogiszedés, egy kis "történjen valami" megbeszélés volt. Augusztus vége, szeptember elején megyek legközelebb, akkor lesz rákszűrés, meg egy olyan vérvizsgálat, ami nagyon ritka betegségeket mutat ki.
A kölcsönt köszönöm szépen, Harcikánál található. (Szerettem volna beletenni valami fincsi csokit, de azt inkább majd személyesen valamikor, mert félő, hogy már csak valami csokiöntetet kaptál volna...)

Természetesen elfelejtettem megkérdezni, hogy kell-e majd progiszuri, meg a Choragont is szokás szerint :?

Azért egy dolgot mondott a dokim. Mégpedig azt, hogy érdemes megvárni az 5. napot az embrikékkel, mert ha "kint" nem jut el az 5. napig, akkor nem valószínű, hogy "bent" eljutna. Nos, ezt még emésztem...

Fendike :P
Ne izgulj már ennyireeeeee, ott a babóca a pocidban. Tessék mostmár mással foglalkozni! Irgum-burgum!

Petitpois :P
Mi volt a vérvételen?

Lányok! Miért kell mostanában ennyi vérvétel?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
sztem van vmi abban amit a dokid mond, nekem múltkor nem tudtak fagyasztani, mert nem lett blaszto
most meg 4 is eljutott addig, kaptam is, fagyasztottak is
és valószínű, hogy tényleg sokkal nagyobb az esély blasztóval... :roll:
(bár az az egy morula amit múltkor 3.nap visszakaptam, sztem kifejlődött volna... :roll: )

ugyanakkor biztos vannak kivételek, pl. Bodzaszörpi aki pár sejteseket kapott vissza, azok 5. nap tuti nem lettek volna blasztok...
_ismeretlen_
 


[quote="fanni73"]A írta:fanni73zért egy dolgot mondott a dokim. Mégpedig azt, hogy érdemes megvárni az 5. napot az embrikékkel, mert ha "kint" nem jut el az 5. napig, akkor nem valószínű, hogy "bent" eljutna. Nos, ezt még emésztem...

na jó, de akkor miért csinál az intézet egyáltalán másmilyen transzfert? ha csak 5 naposakat csinálnának, akkor egy csomó TB lehetőséget megspórolnának a betegeiknek...

nekem ez kicist furcsán hangzik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :P
Lehet, hogy Bodzaszörpiéi is balsztok lettek volna... ezt nem tudhatjuk...
A dokik azért mindig többet tudnak, mint mi. De én pl. olyan makacs vagyok, hogy amivel nem tudok egyetérteni, azt nem fogadom el...
Talán most, az utolsó tb-s lehetőségemnél megadom a dokimnak a sanszot a bizonyításra :roll: Már annyiszor beleszóltam a munkájába, s sosem lett igazam :oops:
Fanni
fanni73
 
 


Orsi :P
Nekem is furcsán hangzik. Egész biztos, hogy vannak kivételek. Pl. az embikék osztályozásánál ugyebár az 1-4-ig számok között az 1-est egyáltalán nincs értelme visszatenni, a 2-esnek sincs sok esélye, mégis 2-es mutatókkal bizony már több baba is egészségesen megszületett.
Aztán mondjuk ott vannak a nehezen stimulálhatók. Akinek csak néhány embrikéje lesz, annál miért "kísérletezzenek" azzal, hogy megnézik, eljut-e az 5. napig? S én úgy tudom, hogy a megkezdett, de be nem fejezett IVF is elvesz egyet a lehetőségeidből, akkor már miért ne adnának esélyt inkább egy korábbi, noha "nem biztos" beültetéssel?
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
még egyszer sem próbálták elvinni 5.napig???
vagy csak nem sikerült?!?!
_ismeretlen_
 


[quote="fanni73"] írta:fanni73én úgy tudom, hogy a megkezdett, de be nem fejezett IVF is elvesz egyet a lehetőségeidből,

én meg úgy tudom, hogy csak akkor számít az 5be ha történik ET.
ugyanis nem lenne fair mondjuk, ha 1sem termékenyül meg, akkor miért számítana bele, vagy ha a 2. napon elhal mind akkor miért.. stb. stb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :P
Egyszer volt egy 4. napos morulám. Eredetileg 2 morula volt, de az egyik nem fejlődött tovább szépen, s mivel ugyebár már csak 1 volt, ami 5. napra szintén ki tudja, továbbfejlődött volna-e, inkább visszaadták...
S egy másik esetben, amikor 3. napi transzferem volt, még 7 maradt "kint", de végül egyik sem került fagyasztásra...
Fanni
fanni73
 
 


Orsi :P
Ezt nem tudom biztosan. De miután az UH-k is tb-sek, meg a leszívás is, s az is, hogy megtisztítják a kiskatonákat, néhány napig próbáják az embriéket is életben tartani, tehát táptalaj, meg minden... szerintem ezt nem adják ingyen...
Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
hm... érdekes, hogy nem jutottak el addig
ezen hogy lehet segíteni, esetleg tudják a biológusok jobban táplálni???
és mi volt a legelsőnél, amikor elindult???
_ismeretlen_
 


Fendike :P
Szerintem nem tudnak "jobban táplálni".
Az 1. esetben 3. napi transzferem volt.
7 embrikéből 4 termékenyült, 1 nem fejlődött valami szépen, 1 végül elveszett, mert azt hiszem, akkor még nem fagyasztottak 1 db-ot. Szóval 2 db 8x4-eset kaptam vissza akkor.
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok

Fanni
én is úgy tudom mint Orsi, hogy csak az számít bele az 5-be amit vissza is kapsz, vagyis ha nem kapod vissza akkor megmarad az az 1 támogatott!
De szerintem kérdezd meg Harcikát!!!!!!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika :P , Orsi :P
Közben megkérdeztem Zsuzsit, akinek volt ilyen és azt írta, tényleg nem számít bele.
Nade akkor meg ugyebár nem is kifizetődő... :evil:
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni,
Köszi :P És aranyos vagy, de így megkíméltél a csokiszuriktól! :lol:

Így van, legalább történt valami, jobb híján :wink: talán így egy kicsit közelebbinek érezhető! Kezded is a fogit, ha megjön?
Úgy töltsd ám a nyarad hátralévő részét, hogy ez lesz az utolsó kölökmentes nyarad! :wink:

Sannah,
:wink: válaszoltam :)


Biológus nem vagyok, de azért úgy gondolom, csak jobb bent a piciknek, nekem nem fér a fejembe, hogy aki kint nem éri meg az ötödik napot az tuti bent sem... Inkább úgy gondolom, hogy lehet, hogy kint nem bírja addig, de bent lenne esélye... :?

Azt én is úgy tudom, hogy csak akkor ment el TB-s lehetőség, ha ET is van!
angel37
 
 


Angel :P
Úgy legyen 8) (mármint az utolsó kölökmentes nyár)
Még nem tudom, hogy fogigátló, vagy suprefact lesz, de szerintem inkább utóbbi. Ez majd aug. végén dől el. Hja még azt is mondta a dokim, hogy a Gonal-F mellé kapok valami +LH hormont. Talán az is injekció, de ebben nem vagyok bizti.

Tudod, hogy én is mindig ezt mondom az embrikékről. De bizonyítani sem egyiket, sem másikat nem lehet...

Fanni
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?