Új privát üzeneted érkezett!

Fendike! :D :D :D :D :D
Ez ÓRIÁSI HÍR, TUDTAM, HOGY SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!! :P
Gratulálok, vigyázz nagyon magadra, és a babucira/babucikra!!
A HCG-d tökéletes, ne parázz miatta, szorítok az UH-ig, mikor mész?

donika

Kép

Kép
donika
 
 


Angel, Sannah! :D
Petitpois után Ti lesztek a következők, és mindenki szépen sorban! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Szia Fendike!

Én is nagyon sok szeretettel gratulálok, nyugodj meg, és pihengess!
További nagyon szép hétvégét!
gömböcske
 
 

 
 

Köszönöm, köszönöm, köszönöm!!! :D :D :D
És már nem aggódom!!! :?

Harcika,
nem értem el, ki volt kapcsolva, 3szor hívtam.
Holnap újra próbálom :roll:

Donika,
UH-ra még nem tudom mikor megyek, próbálok beszélni a dokimmal és gondolom 2 hét mint általában...
De valósz. előtte is megnéz, csak az a kérdés mit látunk... :roll:
_ismeretlen_
 


Fendike!
:D :D :D
Babaeső!!! :D :D

Remélem a Régi topiklakókra és próbálkozókra is rámosolyog az Égi Áldás Kép
Nagyon drukkolok Nektek Lányok! Kép
Vendég
 


Fendike nagyon nagyon gratulálok és örülök Nektek :lol: :lol:
Mindenki sorra kerül :lol:
galeria
 
 


Sziasztok!

Pandus, gratulálunk, nagyon ügyik vagytok. Képzeld el, hogy most ide egy kispandus képet tettem, ( nem sikerült beraknom) hurrá!!! :lol:

Fendike!

ÓÓÓÓÓÓÓrrrriiiiiiiááááááásssssssiiiii grtauláció, nagyon örülök!!!!! :lol:

Donika!!!!!
Nagyon köszönjük, reméljük igazad lesz, de akkor Angel nem fog tudni megmozdulni az óriási adag fagyitól, amit kapni fog tőlem!!! :lol:
Vigyázz magadra ebben rettentő hőségben, iszonyú meleg van.
Vendég
 


Fendike :D
Gratulálok!!! És egy kis megnyugtatás: nekem az Et. utáni 14. napon - kapaszkodj meg - 72 volt a béta HCG-m... :oops: Nem semmi, igaz. Akár biokémiai is lehetett volna. Nekem aznap volt UH is, és ott az látszott, hogy a méhnyálkahártya 11mm-ről, 17mm-re vastagodott, és a petefészkek termelik a sárgatesthormont. Ennyi bíztató volt, semmi több. A végeredmény a mi makk egészséges kislányunk. Szóval a Te eredményeid tökéletesek, és nem csak az én alacsony HCG-mhez képest!!!

Mi csütörtökön voltunk, és megbeszéltük a leleteket a dr-nővel. A férjemé a szokásos 2-3 látóterenként 1 spermium. Nekem viszont most jó lett a 3. napos vérvételem. Nem túl magas a prolaktin. UH rendben. Szeptemberi mensikor kell telefonálnom, és abban a ciklusban kezdem a szurikat - fogigátló tabl. helyett - a 21. naptól. Az októberi ciklusban lesz az akció.

Orsi :)
Te biztos tudod: a fenti látóterenként mért spermiumeredmény milliliterre lefordítva mennyi lehet? (Szerintem 1 millió alatti)

Véda
Vendég
 


Véda :)
sajnos nem tudom. Már nem emlékszem, hogy a páromnál a 2-3 mió/ml az látóterenként mit jelent.
de utánanézek majd.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Pandácska:
Hát én is többször zuhanyzom meg egésznap megy a ventillátor. Még éjszaka is.

Fendike:
Hatalmas gratula nektek. Akkor most már megnyugodhatsz. Ez király. Én éreztem. :P :P :D :D Kép N emhiába babaeő van!!!!!! Mindenkinek sikerül Hurrá!!!!!!

Angel , Sannah: Ti következtek!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandácska:

A babaneten van szüléskalkulátor és én oda írtam be az utolsó menszi napját és nekem március 7-t ad szülés idejének. Utolsó menszin junius 1, ET junius 14. Debha ugy számolok ahogy Kismókus írta és ET-14nap akkor az május vége.Most hogy van ez?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszipuncs :D
június 14 -14 nap az június1 :) ca. vagy május 31... de ezen az 1 napon igazán nincs mit gondolkodni :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Harcika!
Küldtem egy privit!!!

Köszönöm a sok kedves gratulációt és megnyugtató szavakat! :D

Vitaminnal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy mit ajánlanak mostanában a dokik???
Van esetleg más mint az Elevit, azt elkezdtem már párszor és inkább szednék mást...
Méhpempős mézet és MagneB6ot szedek most, gondolom ha beveszek még folsavat is, az csak jó lehet...

Szerintetek????

Köszi,
fend
_ismeretlen_
 


Fendike :)
ha kiegyensúlyozottan táplálkozol felesleges bármi vitamin.
Falsav mehet a 12. hétig, vas a 20. héttől, magne b6 akár folyamatosan.

én nem szedtem semmit, sem a fiúkkal sem Lilivel, mert egyszerűen nem jut eszembe.

Kismamik
lassan át lehetne költözni a babaváróba :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi,
Én úgy számolom most hogy Et-14 nap ezt mondták a genetikai szűrésen is.

Fendike,
Elevitet már évek óta szedem így az maradt meg rengeteg gyümi zöldség koviubi :lol:
Vendég
 


Fendike! :D
Én a Gravidát szedem a Bérestől, nagyon tudom javasolni+folsav(azt mindenképp) napi 1 szem+ Magne B6!

Orsi! :D
Köszönjük az invitálást!

Véda! :)
A Kováts doktornőhöz jársz? Én is hozzá jártam, biztos jó kezekben leszel! Hajrá szeptember! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi, veszek holnap gravidát, arról már hallottam én is!!! :D
Folsavat ma már bevettem, magneB6-ból eddig 1-et szedtem, abból, lehet hogy többet fogok + méhpempő... :D
Remek lesz, remélhetőleg nem kezdek el ezzel párhuzamosan iszonyatosan hízni... :lol: (bár a cél érdekében...)
_ismeretlen_
 


Fendike:
Még egyszer nagy gratula. Én Gravidát szedek, meg folsavat és Magne B6-ot.

Icsilya , Pandácska : Köszi.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandácska : A kombinált teszten kaptál DVD-t a babáról. Hány perces videódás van?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Most láttam, hogy a National G-n ma 16 órától "Élet az anyaméhben - ikrek" c. műsor lesz, ha esetleg érdekel valakit:)

További jó hétvégét:)
galeria
 
 


Sziasztok lanyok,

bocsanat hogy ilyen keson jelentkezem de csak delutan harom orakor lehetett telefonalnom az eredmenyert.....es pozitiv.. :lol:
Pontos erteket nem tudok nem mondtak csak hogy minden rendben es syerdan kell ujra vervetelre mennem..
Nagyon koszonom mindenkinek a biztatast ...meg kicsit ovatos vagyok de a legszivesebben kikabalnam az egesz vilagnak :lol:

Fendike,
oriasi gratula neked at tudom erezni most mit is erzel :lol: Eletem leghosszabb napja volt a mai.
Bocsi hogy most masnak nem irok de sietnem kell..
Holnap jelentkezem ujra

Petitpois
petitpois
 
 


Petitpois gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Petitpois,
EZ CSODÁS, NAGYON GRATULÁLOK!!! :D :D
És tényleg pontosan tudom mit érzel, tegnap én is egész nap mosolyogtam és legszívesebben mindenkinek elmondtam volna.
A férjem fog vissza folyamatosan, hogy majd a 12.hét után újságolunk, addig csak nagyon szűk körben.

Most tényleg lehet vmi a levegőben, hogy mindenkinek sikerül, biztos nyáron, melegben teljesen más a szervezet...
_ismeretlen_
 


Petitpois! :D

Micsoda örömhír!!!

Gratulálok!!! :D :D
Vendég
 


Nyuszi,
Igen kaptam nagy mozira ne számíts :? 2,5 perc volt az egész uh.

Petipois,
Hatalmas gratula :lol:
Vendég
 


Petitpois! :D
Gratulálok, szuper! hát Lányok ez csodálatos, mondom én, hogy mindenki szépen sorban babásodik! :P

Fendike!
Igen folsavból lehet akár 2x1-et is szedni, én is gondoltam rá, de a gravidában is van folsav, és én azért szedek csak napi 1-et, ahogy gondolod! :D
Mi is várunk a 12. hétig, remélem minden rendben lesz, néha úgy beijedek, nehogy vmi gond legyen!
Ma is fájdogál a bal oldalt lent, mintha meghúzódott volna, remélem nem kell rosszra gondolnom!? :oops:

Galeria! :)
Hogy vagy, picurkák?

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois,
gratulálok! :)

Csajok, mostanában csupa zebrás hírek vannak, talán nem is volt olyan, hogy vkinek nem sikerült! (Legalábbis nekem úgy tűnik.)
Mit mondjak, jól feltettétek a mércét, leégne a pofám, ha megszakítanám a sort! :oops: :roll: :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Petitpois!

Gratula, jaj, de jó újabb baba/ák!!! :lol: :lol:

Angel!
Most aztán tripla izgalom, nehogy mi rondítsunk bele a statisztikába!!!! :wink:

Donika, remélem igazad lesz!!!!
Vendég
 


Donika,
sztem az hogy szúr nem rossz jel, egy barátnőmnek az elején hónapokig szúrt az egyik oldalom és nemrég szült... :D
Teljesen parás volt tőle, dokitól is áll. azt kérdezte, hogy mi szúr, de sztem nem jöttek rá.. :roll:

Angel,
nem fogsz semmit megszakítani, ez egy ilyen időszak, babás leszel és kész... :D
_ismeretlen_
 


Jó reggelt!

Végre lehült az idő és lehetett nagyon szundizni :D

Angel,
Mi kitapostuk az utat te meg csak szépen mész rajta :wink: letérni nem fogsz mert jól látható :lol: Most már rajtad a sor kötelező babásnak lenned és Fanninak is :wink:
Vendég
 


Donika, az a szúró-húzó érzés teljsen normális, nő a méhed és a szalagok húzódnak. Nekem minden egyes nap szúrt iszonyat érzés, de 11. héten elmúlt,mintha elvágták volna.Szóval ne aggódj!!!!Ez tök normális, amíg nem görcs!
Vendég
 


Jó reggelt!

Fendike, Petitpois gratulálok! :D :D :D
Vendég
 


Fendike, Lafead! :D
Köszi, aranyosak vagytok, biztos a méh szalagok húzódtak, mára már sokkal jobb! :)

Lafead!
Mikor derül ki, hogy kisfiú, vagy kislány? Te hol voltál Down szűrésen?

Fendike!
Mikor mész vérvételre? Szurkolok, bár tudom, hogy csupa jó hírrel fogsz jönni! :P

Sannah! :D
Igazam lesz, majd meglátod! :lol: Mikor is kezded a szurkát?

Angel!
Ugye péntektől szuri, már küldöm a drukkokat! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Tegnap bevettem az utolsó fogit, és igeeen, péntektől megy a szuri! :D

Na jól van, rajtam/rajtunk ne múljék, hogy folytatódjon a sor! Iparkodni fogok, mert különben kapok a fejemre! :wink: :lol:

Igaz, Sannah? :wink: Igaz, Fanni! :P
angel37
 
 


Én is mint Pandus az Istenhegyin voltam, de nekem el kellett még mennem a négyes tesztre is, mert nem lettek a vérhormonok szuperok, most sem, de azért már jobb arányt adatak ki. 1:7000 a Down (szemben 1:1160-nal a 12. héten) és 1:8200 a nyitott gerinc.
Szóval mostmár nyugi van, 4 hétig paráztam ezerrel.....uhunk jó volt, csak a hormon nem......afp viszont jó, 0.85 lett.
Vendég
 


Fendike, Petitpois
Hát ez szuper! Hatalmas gratula!!!!! :D :lol: :P

Angel,
Hajrá! Éljen a szuri :D

Angel, Fanni, Sannah és a többiek
:D ilyen babaeső mellett mi sem maradhatunk szárazon :D

Tobi
tobi
 
 


Lafead!:)
Örülök, hogy most már minden redben, biztos nagy volt az izgalom!

Kép

Kép
donika
 
 


Jó reggelt!!!

Holnap megyek újra vérvételre és vizsgálatra, bár nem tudom mit fogunk látni, sárgatestet gondolom biztos... :roll:
Az ugye még nem derülhet ki, hogy hányan vannak???? :shock:
_ismeretlen_
 


Angel,
Éljen hajrá szurik++++++++++ :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok lanyok,


mindekinek nagyon szepen kosoznom a gratulaciokat,remelem minden rendben lesz.
Szerdan reggel kell ujra vervetelre mennem....

Fendike,
holnap uh-t is csinalnak?Van valami tuneted?
En az Omnibionta-t szedem(nem tudom otthon lehet e kapni)+mehpempo+folsav

Angel,
hajra pentek mar csak negyet kell aludni..En mar most kuldok drukkot hogy idoben megkapd :lol: ++++++++++++++++++++++++

Sannah,
drukk neked is++++++++++ :lol: Te mikor kezded a szurikat?
petitpois
 
 


Petitpois,
Méhpempő szedése mi támogat? Mikortól kezdve szeded?
tobi
 
 


Fendike!
nem derül ki !!! Majd két hét múlva legkorábban.
Most a véreredmény a fontos nekünk, látni csak a sárgatesteket fogjuk, és megvastagodott méhnyálkahártyát.
harcimokus
 
 


Tobi,

en kb ket honapja eszem mar minden nap egy kiskanallal,a legjobb szerintem a termeszetes
mezben elkevert pempo..Nagyon gazdag feherjeben es vitaminokban,(foleg B) a mehek"tejenek"s nevezik,taplalekkiegeszitokent terjedt el.
petitpois
 
 


Petitpois,
tünetem annyi, hogy szédelgek és néha hányingerem is van... :( , ami vhogy nagyon korainak tűnik...
a hasam néha fájogat, remélem nem gáz, hogy egész nap a m.helyemen ülök, nem strapás, csak vhogy néha úúúúgy ledőlnék... :D ű

Neked??

Harcika,
gondoltam, hogy nem látni, de azért rákérdeztem, hátha.. :D
már akkor is nagyon happy leszek ha megfelelően nő a HCG-m és a dokim elégedett azzal amit lát.. :roll:

Azok nagyon örüljenek akik most kerülnek sorra, mert tuti babásak lesznek.. :lol:
_ismeretlen_
 


Fendike :D Petitp. :D

GRATULALOK!!!!

Kép Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Orsi! :D

Nagyon jol leirtad ezt az AFP-s dolgot igy mar teljesen tiszta nekem is es legalabb megnyugodtam, hogy nem ertettem felre semmit.

Az is lehet, hogy itt nem is nezik a 16. heten...Nekem eddig semmit nem mondott rola az orvos csak ezt a 12-13. heti szürest kellet megcsinalnom de persze meg mondhatja...

Fendike! :D

Nekem a 15. (!!!) napon volt 164 a hcg-m. Ne izgulj biztos, hogy minden rendben van!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a Kaáliban. Szeptemberben lesz a következő inszem, ha a jó oldalon fog érni a petesejt, mivel ugyebár a műtéttel kivették az egyik petevezetékemet:(.Ha nem sikerül, akkor dec. lombik. Addig 2 inszemre van össz. lehetőség..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Nálam is csak egy petevezeték volt használható és mindig volt a jó oldalon petesejt pedig volt hogy csak 1 db volt összesen :wink: Nyugi most már minden rendben lesz és jöhet a baba :D
Vendég
 


Csak nehoy méhenkívüli legyen megint

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Petitpois: Hatalmas gratula neke. Most már vigyázz magadra

Pandácska: Köszi

Fendike: A vérvételi eredményed szuper lesz. Tuti!!!

Angel , Sannah :
Most már rajtatok a sor. Mennek a drukkok a szurihoz. Nem fojátok megszakítani a sórt mert most mindenki babásodik!!!! Szorítok nektek!!!

Baba: Hajra szeptember!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?