Új privát üzeneted érkezett!

Ma olyan meleg van, hogy meglátjátok külön babaragacsok nélkül is ott maradnak a babócák, ahol a helyük van!:) De biztos, ami biztosra menjünk és mindenkinek, akinek most szükséges van rá babaragacs küldése indul.

Vigyázzatok magatokra a közlekedésnél is ebben a nagy melegben.
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc!
nagyon édes a kisbabika! Gratula hozzá!!! :lol:

Angel! Mindjárt hétvége és itt az utolsó tablika ideje, nekünk kell majd progiszuri? Ezt nem mondta még nekem a doki. :roll:

Nyuszi, majd üzenj, hogy mi volt az uh-n!

Fendike! Mindenhol vannak rosszindulatú és kellemetlenkedő emberek, de a barátnőm mondása szerint mindenkinek van keresztje, nekünk ez adódott.
Egyébként lehet, hogy ez furcsa, de nekem az összes barátnőm lombikkal lett kismami, lehet, hogy vonzom az ilyen csajokat. 6 csaj közül már csak ketten vagyunk, akik még várnak, remélem nem sokáig!!! :roll:
Vendég
 


Angel!
Hú, már csak 1 bő hét, és kezdődik a hajrá, nagyon szurkolok! :D

Nyuszi!
Holnap hová mész UH-ra, a Kaáliba?

Fendike! :P
Én otthon csináltam tesztet a 11. napon, és a 13. napon mentem vérvételre, nagyon izgultam, én megvártam az eredményt 1 óra alatt megvan! Én úgy voltam vele, hogy ha nem olyan jó a vérvétel eredményem, akkor is legalább beszéljük meg a továbbiakat, ahogy Fanni is írta, meg ki kellett íratnom utrot!
Továbbra is megy a drukk, kitartás, és nyugalom!!!!! :P

Jucmuc! :)
Én is gratulálok az eredményhez, biztos megnyugodtál! Ezt a vizsgálatot a 12. héten mindenképp elvégzik, vagy ezt Te kérted? Olvastam, hogy ha már ilyenkor látszik az orrcsont, az már tényleg nagyon pozitív a Down kór kizárásában! :D
donika
 
 

 
 

Sannah,
ez változó. Az elsőnél nem kaptam, csak az Utro volt, a másodiknál igen. Most még nem beszéltünk róla, de szerintem most is lesz! :)

Te leszel nemsokára a 4. csaj! :lol:
angel37
 
 


Orsi :P
A Choragonra is rákérdezek :wink: Köszi!

Donika :P
Csak a pontosság kedvéért Angel írta, hogy érdemes megvárni az eredményt, de persze akár én is írhattam volna, mert egyetértek :wink:


Nyuszika :P
Holnap várunk a hírekkel. Már bizti lesz szívhang!

Hanna :P
Te merre kószálsz? Mikor kezdesz?

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok Lányok,

Choragonra mikor van szükség (bocs a butuska kérdésért) :oops:

Mindenkinek megy a drukk babára váróknak és a pocakosoknak is :D

Tobi
tobi
 
 


Az én dokim tuti nem lesz bent hétvégén, de lehet ettől függetlenül, hogy megvárom az eredményt, még nem tudom.

Petitpois,
köszönöm a ragacsokat, remélem hatnak :D
te is kapsz progiszurit???
mensinek semmi jele??

Én tök változóan érzem magam, de fogalmam sincs mi mitől lehet, úgyhogy a tünetekre nem figyelek...(utro, progi, choragon...) :roll:

Sannah,
én is drukkolok, hogy te legyél a következő!!!
akkor neked picivel könnyebb, ha a környezetedben is vannak hasonló problémák..
Ha Ti itt nem lennétek, kb. úgy érezném magam, hogy csak nekem van ilyen problémám, csak én vagyok ilyen szerencsétlen... :?

Borzasztó idő van kint, aki tud menjen légkondiba, hűsöljön otthon!!!!
_ismeretlen_
 


[quote="tobi"]C írta:tobihoragonra mikor van szükség (bocs a butuska kérdésért) :oops: i

Chorangonra a tüszők megrepesztéséhez lehet szükség, ugyanezt a feladatot látja el az ovitrell is. HCG tartalmú injekció, ami lezárja a tüszők érési folyamatát.
Petefészkek állapotától függően transzfer után is szoktak adni belőle a siker érdekében.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni! :D
Bocsi, biztos a meleg teszi..! :? Hogy vagy, most vagy szabin?

Sannah! :)
Te mikor kezded a szurikat?
donika
 
 


Donika :P
Semmi gond :wink:
Jól vagyok, köszönöm. Szabira a jövő héten megyek. Csak belföldi rövidke utazásokat tervezünk, abból viszont 3 is lesz a hétvégékkel együtt összesen 9 "szabi"napban :roll:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Angel, nagyon jó lenne!!!! :lol: :lol: :lol:

Fendike!

Köszönöm szépen! :wink:

Donika!

Aug. 10.
Vendég
 


Orsi,
Köszi! :D
Dokifüggő, hogy transzfer után milyen injekciót, gyógyszert vagy kúpot kap az emberlánya a siker fokozása érdekében?

Fendike,
babaragacs+++++++++++++++++++++ :)

Szép napot ebben a rekesztő hőségben :)
Tobi
tobi
 
 


[quote="tobi"]D írta:tobiokifüggő, hogy transzfer után milyen injekciót, gyógyszert vagy kúpot kap az emberlánya a siker fokozása érdekében?

stimuláció és dokifüggő. Mivel a szervezet máshogy reagál minden stmura, ezért stimunként is eltérő lehet, de persze orvosa válogatja, hogy miket ad.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Két pici dobogó szív van a pocakomban. Jó helyen tapadtak. Bár van egy kis bevérzés ami remélem felszívódik.

Donika: Nem a Kaáliba voltam UH-n hanem ahol lakom. A Kaáliba augusztus 1-én kell menni UH-ra.

Fanni: Kellemes kikapcsolódást kívánok nektek


Fendike:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Petitpois:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszika :P
Köszönöm 8)
Akkor minden rendben, gratulálok, biztos nagyon jó volt látni őket! Gondolom azt mondták a bevérzésre, hogy feküdnöd kell, de a két kis pöttömke mindent megér, igaz?
Csinálhatnál új tickert, hogy mindig lássuk, hol tartasz!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fendike,
++++++++++++++++ :)
Ma is azt mondom, várd majd meg az eredményt! Én is megvártam legutóbb is, nem volt a dokim, a doktornő mondta meg az eredményt, és adott konzi időpontot a dokimhoz is!

Fanni :P
Jó lesz az a 3 hosszú hétvége! Csak ennyire őrült meleg ne legyen! :wink: Belföldön belül hova tervezitek?

Sannah,
egészen pontosan hogy állsz most? :oops: :wink:

Nyuszi,
gratula a szívecskékhez!
A bevérzés nem attól van, hogy eredetileg 4 zsákocska volt? Vigyázz magatokra! :)
angel37
 
 


Nyuszi,
gratulálok! :D
pihenj sokat, hogy felszívódjon!!!!

Tobi,
utrot sztem kap mindenki
progiszurit változó, inkább többszöri sikertelenség esetén és ha hormonálisan indokolt
choragon szurit azt hiszem leginkább Krizsa doktor szokott adni, különben 10 feletti petesejtszámnál ritka, hogy adnak
_ismeretlen_
 


Angel :P
9 nap, 2 hétvége, meg a napok közte :P
Zánka, Lovas és Balatonszabadi. Közben egy kicsit otthon is leszünk 8)

Így előre is elnézést, de Fendikének :P csak jövő hétfőn vagy kedden tudom majd kiutalni az addigra neki járó zebrát :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
ja, akkor kicsit félreértettem, de így logikus! :D

Jó kis Balatonozás! 8)
angel37
 
 


Fanni,
de jó lenne!!!
Nem haragudnék, de tényleg! :D :D
Ez még eszembe se jutott, hogy kaphatnék zebrát, teljesen hihetetlennek tünik... :roll:
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Petitp.,

Köszönöm! :D Igen, olasz a ferjem. Miert csak felig olasz?

Fanni,

Oksi, megbeszèljük. :D Nagyon szep helyekre mentek majd! :D


Nyuszi,

Köszike! :D Gratulalok a babokakhoz! :D

Sanna,

Köszönöm, aranyos vagy! :D

Donika,

Szerintem ezt mindenkinel elvegzik. Nem tudom…. :roll: Tölem kerdezte a doki, hogy szeretnenk-e az amniot mondtuk, hogy nem es ezt ajanlotta. Persze erdeklödtem baratnöimnel is akik mar szültek.
Igen, nekem neztek az orrcsontot is minden rendben. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Nyuszi,
gratulalok a ket pici szivecskehez,vigyazz nagyon rajuk!Es koszi a ragacsokat is:)

Jucmuc,
a papa olasz a mama pedig nemet:)))jo kis keveredes :lol:

Fendike,
kuldom a mai adag ragacsot++++++++
En nem kapok progiszurit csak utrot,remelem az is eleg lesz..

Sannah,drukk neked is az augusztusi szurikhoz++++++

Fanni,
es is jo pihenest kivanok nektek..

Ma kicsit el vagyok keseredve mert tegnap delutan es ejszaka tobbszor is menzis fajdalmaim voltak szurt meg minden...Mindig ijedten futottam a wc-re...:((Nem akarok tul sokat ezen ragodni de nagyon nehez..
petitpois
 
 


Petitpois,
te hányadik napon vagy??
nekem is feszít, pont most kezdett nagyon, abszolút érzem a petefészkeimet... :?
én pont ma vagyok a 28. napon, múltkor 27re megjött, de akkor nem volt progiszuri
és ma van 9. nap ET után

Nálad???
Neked ez első lombik ugye???

Hú, drukkolok, lassan eldől, tudom mit érzel... :?
_ismeretlen_
 


Petit,
a legtöbben, aki ilyet tapasztalatak, most babások! :wink:
angel37
 
 


Szia Fendike, Petitpois!

Nagyon drukkolok Nektek, de most tényleg annyi pozitívum van babásodás ügyben, biztos lassan megnyugodhattok.

Az én környezetemben is mindenki simán terhes lett, ezt nagyon kellemetlen volt átélni, hogy nálunk meg semmi. Olyan szomszéd is lakik az Anyukám házában, aki mindig, amikor meglát fennhangon érdeklődik, hogy mikor lesz már baba. Elég rémes...

Szerintetek a Kaáliban illik pénzt adni, ha sikerült? És ha igen, akkor mennyit? Mi a szokás?

Nyuszi! Gratulálok a 2 szívhanghoz, vigyázz magadra, és a Csöppségekre! Remélem következő UH után már én is hasonló híreket mondhatok.
gömböcske
 
 


Gömböcske,
aláírtuk, hogy tilos a hálapénz, gondolom ti is! :wink:
angel37
 
 


Fendike,
köszi :)
+++++++++++++++++++ Otthon vagy végig az ET után?

Nyuszi, Jucmuc
gratula a babócákhoz :) , vigyázzatok magatokra

Petitpois,
csak pozitívan ++++++++++++++++++++

Olyan babásodási hullám van a topikon, hogy jó nézni :lol:
Tobi
tobi
 
 


És a kacsintás mit jelent?
Adjak avagy sem?
gömböcske
 
 


Gömböcske :P
Szerintem pénzt semmiképp, el sem fogadnák. Valami ajándékot vehetsz, de én részemről inkább csak akkor adnék, amikor már megszületett a kisbabám... (Nem riogatásképp, de az a biztos... Kicsit olyan ez, mint előre a medve bőrére...?) De ez csak 1 vélemény.
Fanni
fanni73
 
 


Ne adjál.
Kacsintós smiley csak egy hangulatjel, de tehettem volna éppen csodálkozósat is, hogy nem tudod, hogy nincs hálapénz, de inkább egy ilyet raktam. :wink:

Ha valami apró ajándékot akarsz adni az orvosnak és a nővéreknek, azt lehet. De ezügyben sztem talán inkább a babásokat kérdezd, hogy mit adtak.

Úgy tudom, egy képnek a babá(k)ról, majd ha megszülettek, szoktak örülni.
angel37
 
 


Kedves Fanni!
Igazad van teljesen. Csak tudod, innentől már nem a Kaális orvoson múlik, ő megtett mindent, és eddig legalábbis sikerült. De inkább majd ha megszülettek a Picik. De jó lenne már ott tartani!
Azért gondoltam, hogy rákérdezek Tőletek, hogy mi a szokás.
gömböcske
 
 


Szia Angel!
Köszi Neked is a választ!
gömböcske
 
 


Gömböcske,
nekem ismerőseim úgy csinálták, hogy amikor megszületett a baba, vittek vmi ajánkékot, ők pl. egy képet.
Sztem kérdezd meg a lányoktól a recepción, hogy a Te dokid vajon minek örülne, mivel tudsz örömet szerezni?!
Már biztos van benne tapasztalatuk! :D

Tobi,
ma jöttem először dolgozni.
Először 3.nap mozdultam ki, utána minden nap volt vmi dolgom, de csak napi 1-3 óra, többit próbáltam lazítani.
De vezettem, otthon pakoltam.... csináltam mindent végülis, de csak úgy módjával.
Hogy bevált-e azt még nem tudni... :D
_ismeretlen_
 


Nyuszika! :)
Nagy-nagy gratula! :lol: Take it easy! Biztosan minden rendben lesz! :wink:
Vendég
 


Fanni:
Nagyon jó érzés volt látni is meg hallani is a szívhangot. Igen pihizni kell . Az új tickerrel kapcsolat szeretnék segítséget kérni. Nem tudok 2 nyuszikát rárakni.

Fendike:
Köszike. Mi is megvártuk az eredményt. Én a helyedbe megvárnám.Akár milyen is az erdmény megtudjátok beszélni hogy hogyan tovább. De ott van az a babóca. Én szorítok neked.

Angel:
Köszike. Nem tudom hogy a bevérzés attol van-e. El is felejtettem rákérdezni. Neked is mindjárt lehet szurkolni.

Fanni: Super lesz az a kirándulás.Majd gondolok rád. Csak meg ne égjetek.

Jucmuc , Tobi : Köszike

Petitpois:
Köszi. Kitartás . A menszis görcs nem biztos hogy rosszat jelent.

Gömböcske: Köszi szépen. Drukkolok neked.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike,
en ma vagyok ET utani 8.napon de egyebkent meg csak a 24.napon :shock: En ugy latszik nagyon hamar kaptam vissza a babot...Volt mar esetleg vkinke ilyen?Igen az elso lombikom ..Ma kicsit jobb, bar parszor azer bele-bele szur...ennyi tunet..Probalok kikapcsolni de nem megy......
Koszi mindenkinek a biztatast...
petitpois
 
 


Fanni! :P
Kellemes piehenést kívánok, nagyon szép helyeket választottatok! Emlékszem Zánkán még akkor jártam, amikor általánosban táborban voltunk, nagyon szép hely, jó volna visszamenni! :wink:

Nyuszi!
Gratulálok, az egyik ismerősöm 3 embrikét kapott vissza, és 1 babucija lett, és neki is volt valami vérrög, de felszívódott, sokat kellett pihennie! :)

Fendike & Petitpois! :D
Mindkettőtöknek mennek a drukkok!++++++++++++++++++
donika
 
 


Galeria!
Merre vagy?:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
donika
 
 


Petitpois,
hányadik nap kaptad vissza őket???
legtöbbször sztem a 3.napon van az ET
én most csak az 5. nap kaptam vissza őket, ezért vagyok előrébb...
a szúrás azt hiszem jó jel.. :D

nekem múltkor konkrét mensis fájásom volt és meg is jött
de itt többen mondják, hogy az sem feltétlen jelent rosszat

én is nagyon türelmetlen vagyok és fájdogál is, nem tudom, hgy mitől, hol jobban hol kevésbé... :roll:
_ismeretlen_
 


Fendike!
Ne legyél türelmeten, minden rendben van! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi! Bárcsak igazad lenne... :roll: :D
Csalóka, hogy most nem jön meg, ennek nem örülhetek a szuri miatt, attól sokszor nem tud megjönni és lehet hogy emiatt görcsölget.

Neked milyen tüneteid voltak?? Már ha voltak egyáltalán.. :shock:
_ismeretlen_
 


Lányok,
közvélemény kutatok, hgy kinek jött meg szuri mellett is egy régebbi sikertelen lombiknál???

köszi :D
_ismeretlen_
 


Ne kutass közvéleményt!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


P. Orsi,

Ertem. :) Akkor jo vegyes a csalad Veled együtt.. :wink: Nyugi nyugi, probalj meg olvasni tevezni zenet hallgatni, egyszerüen kikapcsolni. Persze elsöre nekem sem ment tudom, hogy nehez.

Tobi,

Köszike! :D

Fendike,

Az elsö beültimnel nekem is volt progi szuri es siman jelentkezett a rozsaszin pecseteles a rendes idöben. Ha nincs baba akkor megjön ez tuti! Aztan persze amikor abbahagytam a szurit akkor jött a cunami...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fendike,

csak egy embriket kaptam vissza a harmadik napon :)
Szerintem se kutakodj most mert azzal csak artasz magadnak..
Kitartas!( :lol: persze maganak is ezt kivanom)

Donika,

Koszi! :)
petitpois
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon meleg van ma, alig lehet bírni.

Angel!

Fogizok. :wink:

Petitpois!
Köszi, neked pedig mennek a ragacsok, de szerintem nem kell, mert tuti a siker ilyen melegben inkább ott maradnak és befészkelik magukat!!! :lol: Azon kivül coca év van!!!! :wink:

Fanni, Te mikor kezdesz?
Vendég
 


egy kis esőt!! légyszi valaki!!

a cisztáim valószínüleg eltávoztak, mert olyan erős vérzésem volt 5 napig, hogy fel kellett hívnom debrecent, hogy mit tegyek. De elmúlt szerencsére. most ismét spontán hónap...hihetetlen, hogy ennyit kelljen várni-gyógyszert szedni-várni-kaáliba járni.
de megéri
ebba
 
 


Fendike! :D
Nem igazán voltak tüneteim, a beülti után kb. 6. napon szúrt egy kicsit a hasam, de az el is múlt!

Kép

Kép
donika
 
 


Nem sikerül feltennem vonalzót, tud vki segíteni? A profilomba az aláírás rovatba beütöm a HTML szöveget, de mégsem sikerül!? :?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Fendike!
Ne csinálj közvélemény kutatást. :wink:

Nyuszi!
Gratulálok! :)
Pihengess!
www.lilypie.com -on tudsz olyan babás tickert csinálni, ahol két nyuszi jelzi, hol tartasz. :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?