Új privát üzeneted érkezett!

Jucmuc,
bocsánat, lemaradt! :oops:
Köszi a drukkot, és neked is egy kalappal a holnapi vizsgálathoz, biztos minden rendben lesz! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Fendike!Koszi, megkaptam:)
En nem a Kaaliba megyek vervetelre,Brusszelben elek itt volt a beultetes is.Nekem a belgak is nagyon profiknak tunnek es szuper kedvesek is...
Te csinlasz tesztet a vervetel elott?Es mikor is mesz vervetelre?
En ugy dontottem nem csinalok tesztet (persze csak ha kibirom addig:)Tovabbra is drukkok.. :lol:

Angel,

azert csak egy embriket kaptam mert a belga szabalyok nagyon szigoruak es elsore mindenki csak egyet kap vissza..Hat en ennek az egynek is nagyon nagyon orulok es remelem itt marad velem :D
Mar te is hamarosan kezdesz igaz?

Nyuszi,Gombocske,

koszi a drukkokat es nektek pedig drukk a kov.UH-ig

Orsi
(Bar lehet jobb ha Petitpois-kent irok ala hisz mar van egy Orsi:) nehogy felreertesek legyenek :P
petitpois
 
 


Orsi,
most látom, hogy nem a kaálib jársz, tehát találkozni nem fogunk
állítólag aki ilyen rosszul van utána és hiperstimu gyanús, annak nagyobb az esélye... :D

Angel,
tényleg HCG szuri, remélem segít... :roll:
múltkor kérdeztem, hogy én kapok-e ilyet, erre azt mondta, hogy isten ments, hogy nekem ezt beadja (gondolhatott arra, hogy túl jól reagálok és sok psejt szokott lenni...)- nem akarja a 10 körmét lerágni, hogy hiperstimus leszek-e....
hát most meg magától mondta, mondjuk előtte megvizsgált, megnézte a petefészkeimet

Jucmuc,
drukk holnapra!
most nálam is lett fagyibaba, ha nem sikerülne, te leszel a példa előttem... :D

Nyuszi,
én az ikreknek is örülnék, de alapvetően 1 baba a cél
a férjem méginkább egyet szeretne, de sztem megbarátkozna ikrekkel is.. :D
két barátunknak is vannak ikrei (egyik lombik, másik természetes) és azok a babák nagyon tetszettek nekünk ahányszor találkoztunk, egyszer mondta is, hogy ilyet ő is szeretne... :lol:
HÁT MEGLÁTJUK!!!!! :shock:
:D
_ismeretlen_
 

 
 

Petitpois,
most eldöntöttem, hgy nem csinálok tesztet és vhogy annyira lebeszéltem magam, hogy már fel sem merül
nem is vettem és a kaáliból sem hoztam el
eddig mindig csináltam és már abszolút nem tudom elképzelni, hogy létezik többcsíkos teszt... :D
(múltkor 10. és 11. nap csináltam, persze nega lett és akkor már el is kezdtem barnázni, vérvételre nem is mentem)

vasárnap reggel megyek vérvételre!!!! 12.nap
együtt izgulunk!!! :D
DE JÓ LENNE HA MINDKETTEN ÖRÜLNÉNK!!!
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Fendike
jól teszed hogy nem csinálsz tesztet, én Ákosnál haza hoztam de nem használtam (bementünk vérvételre), most Picurkánál pedig el sem hoztam (ismét vérvétel). Remélem hogy a teszt mentesség neked is olyan szerencsét hoz mint nekünk!!!!!!!

Gömböcske
nagy nagy gratula, és légyszíves ne aggód túl a dolgokat, mert az árt a babáknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anid
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Nekem azt mondta a doki, hogy vérvétel 12 nap múlva mutatja ki, a teszt 14 nap múlva, tehát én ezért nem csináltam tesztet, hanem vérvételre bementem. De bent azt mondták, hogy elvileg 12. napon is kimutatja a teszt, mert akkor már hemzseg a hcg hormon. De jobb nem csinálni, mert mi van, ha lassabban megy fel a hormonszint, nem mutatja ki a teszt, és feleslegesen keserednétek el.
Most annyira jó időszak van, biztosan minden rendben lesz!

Köszönöm mindenkinek a gratulációt, nagyon aranyosan vagytok!

Mi örülünk nagyon az ikreknek!
gömböcske
 
 


Gömböcske!
Gratulálok! :D
donika
 
 


[quote="gömböcske"]N írta:gömböcskeekem azt mondta a doki, hogy vérvétel 12 nap múlva mutatja ki, a teszt 14 nap múlva, tehát én ezért nem csináltam tesztet, hanem vérvételre bementem.

nagyon egyéni, hogy kinek mikor mit mutat a teszt.
nekem a fiúkkal már a 9. napon pozitív lett, amikor a biokém terhességem volt akkor is, Lilivel a 11. napon lett kétcsíkos.
vérvétel a 11. napon már egyértelműen mutat, viszont akkor még megvan a biokém terhesség lehetősége magas HCG esetén is, ezért jobb a 14. napon vérvételre menni, mert magas HCGnél akkor már szinte kizárt, hgy biokémiai terhességről van szó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gömböcske!
Gratulálok a két pocaklakódhoz! :D
De ugye nem dupla aggódás? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Petitpois,
ja értem! :) Végülis egy is elég! :D

Jövő péntektől szúrok majd!

Fendike,
10 fölötti petesejszámom volt, és beülti után kérdezte a doki, hogy nagyon feszülök-e, mondtam, hogy nem, és akkor jöhetett a Choragon :wink:

Hajrá csajok, összesen 4 csíkot várok tőletek! :)
angel37
 
 


Angel,
Hú tényleg mindjárt kezdesz :lol: Ha jól számolom áprilisi babád lesz :lol: az szép hónap :wink:
Vendég
 


Hali!
Nyuszi
Én 27-én kezdem a szurkálást! :shock: :shock: :shock:
Visszük nyaralni az egész szuris cuccot! Még jó, hogy az utolsó két napra esik ez az egész, bár a nyaralás második hete a Balcsin lesz, hát addigra már szép lila lesz a hasam! :shock:

Nők
Én is fogyni akarok/illetve akartam, de úgy látom nem fog sikerülni.

Angel
Akkor fogjuk egymás kezét! :P :lol:

Kép
anid
 
 


Anid! :)
És milyen fogyókúrákkal próbálkoztál? Én sajnos már sok mindennel, inkább kevesebb, mint több sikerrel. :(
Amit sikerült leadnom, azt vissza is hízom. Van egy súly, aminél megáll a hízás (hála a jó égnek), de nekem az már túl sok(k)! :oops:

Na mindegy is, ez egy babás topik, nem pedig fogyókúrás. Te inkább most a babára összpontosíts! :wink: Szorítok Neked! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nők,
Én 90 napossal fogytam most -8 kilót! Nekem eddig ez jött be a legjobban!
Vendég
 


Nők
Én semmilyennel! Előbb utóbb lesz időm a mozgásra is, bár egy egyéves után azért rohangálok eleget!
Lehet, hogy eddig voltam gebe??? :P

Összpontosítok én ,csak hát félek!Mert túl sok a kérdés bennem!

Kép
anid
 
 


Pandácska,
nekem is tetszik! :wink:

Anid,
tényleg kézenfogva fogunk haladni! :)
angel37
 
 


Angel

Látom, már, hogy te is a jövő héten kezdesz!!!
Hűűűű,de izgulok!!!!

Kép
anid
 
 


Anid,
bizony, jövő péntek! :) Még 6 fogi a héten!

Mit fogsz szúrni? Én Suprefacttal kezdek, másnaptól Gonal.
angel37
 
 


Bella! :)
Küldtem PÜ-t!

Anid! :)
Ne félj, minden rendben lesz! :wink: :P
Vendég
 


Nők,
én is küldtem válasz pü-t:)
Vendég
 


Sziasztok!

Nők: Most már ahogy írtad emlékszem a problémára. Megértem hogy az augusztusra szükségetek van. Amikor az ember ele van feszültséggel és ég nagyon fáradt is hozzá akkor minden nehezen megy. A sok munka után rátok fér egy kis kikapcsolódás és utána frissen indulhattok neki az egésznek. Drukkolok majd neked. Egy igazgató mellett biztos van mit csinálni bőven.

jucmuc: Sok sikert a mai vizsgálathoz

Petitpois:
Köszike és neked is mennek a drukkok. Reméljük ragaszkodó babócát kaptál vissza

Fendike:
Nálunk is egy baba volta cél. De nagyon örülünk az ikreknek.Csak egészségesek legyenek. Nyugi létezik többcsíkos teszt és a tied is az lesz. Vagy király vérvételi eredményed. Küldöm a mai babaragacsokat+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Gömböcske:
Én 11.nap csináltam egy tesztet kíváncsiságból és pozitív lett és erősen látszott. 12.-nap ismét csináltam egyet mert előző nap nem akartam hinni a szememnek és az is pozitív lett. 14.nap voltam vérvételen.

Angel: Akkor a következő te leszel akinek szurkolni kell!!!!!!!!

Anid:
Akkor egyszerre kezditek Angellel. Nekem nem volt lila a hasam a szuriktol. Addig meg élvezd a nyaralást. S feletsd el a fogyókúrát Mi most az ilyesmiböl kimaradunk. Semmi ok az aggodalomra. Szorítunk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Meghívtak minket a barátaink a strandra. Bár én mondtam hogy a vízbe úgysem megyek be de attol még napozhatok ez volt a válasz. A meg párom tudna fürdeni. A pocaklakók mit szólnak a napozáshoz. Hogy bírják?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Gömböcske,
Nekem már a 10.napon pozitív volt a teszt :D
Vendég
 


Nyuszipuncs,
Nagyon vigyázz a nappal! 11-15 óráig nem szabad napra menni és állítólag ma a legerősebb az UV sugárzás! Csakis árnyékban legyél!
Vendég
 


Nyuszipuncs :D
ebben a 37 fokban???
csak és kizárólag árnyékban, napozni majd 15-16 óra után maximum.
mondjuk a vízbe szerintem nyugodtan bemehetsz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi :P
Ha napra mész, akkor csakis 50-es védőfaktor feletti krémmel, mert a terhesség alatt a pigmentáció sokkal erősebb. Ha nem akarsz barna foltokat, amik talán sosem múlnak el, akkor ne napozz inkább...
Remélem, még időben írtam...
Fanni
fanni73
 
 


Bella! :)
Köszi! Üzi ment.
Vendég
 


Sziasztok lanyok!

Huh micsoda nap,azt hittem ma alig lesz munkam es erre meg sem alltam egesz nap.
Fendike! En is vasarnap reggel megyek vervetelre igaz nekem a 14. nap lesz (punkciotol szamitva,itt ugyanis attol szamitjak).... :lol:
Ez nagyon izgalmas nagyon remelem ahogy Angel is mondta negy csikkal gazdagodunk: :wink: A vervetel utan rogton van eredmeny vagy kesobb telefonalnak?Ez hogy mukodik a Kaaliban?Tovabbi drukkok :D
Eldontottem en sem csinalok tesztet inkabb kivarok...

Jucmuc!
Megvolt mar a vizsgalat?Biztos minden rendben van a baboval.
Angel!
A jovo pentek mar nincs messze,hipp hopp eltelik az a kis ido :wink:
Anid,
nekem sem kelkult be egyaltalan a hasam meg is lepodtem rajta.Te adod a szurikat magadnak?
Nyuszi,
a tobbieknek igaza van en sem mennek ki a tuzo napra, 8) vigyazz nagyon magadra

Szep napot mindenkinek,
Petitpois
petitpois
 
 


Sziasztok !

Köszi a sok jó tanácsot. Egyébbként majd vasárnap mennénk.
Hátha addig még hül a levegő egy kicsit. Egyébbként is árnyékba lennék. A napozást nem ugy értettem hogy kifekszek a tűző napra. Barna foltokat nem akarok

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Jaj Lányok,
nálunk a társaságban megint terhes vki, ez hihetetlen
2en 2 hónapja szültek, egy lány 6 hónapos terhes és most megint egy újabb, aki most lépett a 4. hónapba
és mindenkinél átlagban 2 hónap alatt jön össze, amitől totál szerencsétlennek érzem magam és egyszerűen nem tudom miért érdemlem ezt
a legrosszabb, hogy abszolút nem tudják ezek után megérteni, hogy én min megyek keresztül és csak sajnálkoznak, amit utálok

Ha vki itt a topicon lesz babás, annak vhogy teljesen tudok örülni, de ez nem megy, biztos velem van baj, de már találkozni sem szívesen találkozom velük, főleg így együtt...

Bocs, hogy itt nyafizok, de vhogy kikívánkozott... :oops:

Petitpois,
a vérvétel eredményét asszem meg lehet várni, nem tudom pontosan mennyi idő, még nem voltam, sztem kb. háromnegyed óra... :roll:
_ismeretlen_
 


Fendike!
Teljesen meg tudlak érteni! :D Az biztos, hogy akinek könnyedén összejön a baba, az soha nem fogja tudni átérezni a mi helyzetünket. Van, aki próbál megérteni, és nem kérdezget, mert annyira inteligens, de van, aki egyszerűen nem érti meg, hogy neked milyen nehézségeken kell keresztül menned! :?
De Te ne izgulj, mert Te leszel a társaságotokban a következő, aki be fogja jelenteni, hogy terhes! :D
Fontos, hogy továbbra is nyugodt legyél!, ne foglalkozz velük!!!!!
donika
 
 


Donika,
És még az a kedvencem amikor ezek a lányok, akiknek 1-2 hónap alatt összejött, esküdnek arra, hogy azért jártak sikerrel mert nem görcsöltek rá (ellentétben velem).

Kérdem én, mi a francot tudnak ők a rágörcsölésről???
Addig nem jutnak el, hogy valósz. én sem voltam görcsös az elején, miért is lettem volna???

Na mindegy, ez van, csak néha felidegesítem magam rajta.
Meg azon, hogy sajnálkoznak, abszolút nem vagyok az az alkat aki szereti ha lesajnálják és eddigi életemben idáig erre nem is volt példa...

Vágyam csak annyi, hogy NE KÉRDEZGESSENEK, de úgy tünik, ahogy írtad Te is, ennyire nem intelligensek... :(
_ismeretlen_
 


Fendike,
Nekem is az a kedvencem :wink: :? erre én is mindig azt mondtam hogy köszi két hónap alatt nekem se jutott eszembe görcsölni :wink: Majd meglátod hogy fog kerekedni a szemük ha pár hét múlva bejelented hogy babás vagy :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Fendike,
Ezeket az embereket, illetve, amit mondanak magasról le kell tojni, vagy legalábbis olyan válaszokat kitalálni, amit higgadtan és talpraesetten tud az ember előadni. Sajnos ez baromi nehéz! Én azt szoktam mondani mikor megkérdezik, hogy majd lesz, meg jön, ha akar, mindezt megfelelő hangsúllyal.
DE meglátod Te leszel a baráti körötökben a következő, akinek nemsokára hatalmas pocója lesz!:)

Egyébként tényleg kiakad az ember ilyen esetekben, nekünk az ismerettségi körben májusban volt egy esküvő, de a lány már akkor terhes volt, az első próbálkozós hónapban már összejött neki a baba.

Nyuszi,
Vasárnapra már enyhébb időt mond. Érdemes nézni a www.koponyeg.hu időjárás jelentő oldalt, az esetek 99%-ban bejön, amit itt írnak.
Vendég
 


SZiasztok!

Fendike,
ismerős a helyzet, abszolút megértelek! :? :wink:

Mai drukkok! +++++++++++++++++ :)

Petitpois, neked is! +++++++++++++++++

Egyik kedvenc-gonosz mondásom, hogy már azok is teherbeesnek körülöttem, akinek még pasijuk sem volt mikor mi már próbálkoztunk... :roll:

Vki kérdezte a vérvétel eredményt, hogy mennyi idő alatt van meg, ha jól emlékszem 1,5-2 órát vártam!
angel37
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Angel,

Köszike! De jo, hogy mar a jövö heten kezded a szurit! :D

Nyuszi,

Köszi, hogy gondoltal ram, aranyos vagy! :D Ha jol emlekszem Neked is tagnap volt uh igaz? :D

Nök,

Sajnalom nagyon a csuszast de teljesen egyetertek azzal, hogy elmentek nyaralni! Szüksegetek van egy kis kikapcsolodasra!

Fendike,

Ennek most sikerülnie kell, de tudom milyen megnyugtato, hogy vannak fagyibabak! En bevallom öszinten nem biztam benne csak a transzfer elött egy-ket nappal kezdtem remenykedni.
Ami pedig a barati tarsasag hölgytagjait illeti akik ripsz-ropsz teherbe estek...hat sajnos ismerös a szitu. Halvany fogalmuk sincs az egeszröl...csak legalabb maradnanak csendben.. :evil:

Petitpois,

Igen, tegnap este voltunk ultrascreening-en, es minden rendben a babaval! :D Nagyon szoritok Neketek! Ezek szerint ott meg az olaszoknal is szigorubbak az ide vonatkozo jogszabalyok! :(

Lanyok! :D

Tegnapi eredmenyeink: Tarkoredö: 0.6 mm , a baba 56.7 mm, majdben 6 cm!!! :D :D :D

Mindene rendben, nagyon jo volt ujra latni, borzalmasan szep mar most! :D Kb. 5 nap mulva lesz meg az AFP eredmenye. Ja, es az orrcsont is latszott mar!

A placenta elöl talalhato. Pontosabban elülsö. Ez mit jelent pontosan? Jol van igy? Mert ezt itthon vettem eszre, hogy rairtak a papiromra.

Puszi mindenkinek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Jucmuc
elülső placenta: ez még változhat, igaz nekem Ákossal elülső volt végig, max annyi ha császárral szülsz akkor előszőr a placenta és utána a bébi születik meg, vagyis jó véres a dolog, nekem ezt mondta tavaly Ákosnál a dokim!
most hátsófali lepényem van.

Sziasztok

Erika

Mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Köszönöm a megértő szavakat.. :D

Angel,
nálunk is van egy pár akik még nem is ismerték egymást amikor mi már kissé görcsösen próbálkoztunk, a lány 2 hónapja szült... :lol:

Jucmuc,
gratulálok, gondolom mostmár teljesen nyugodt vagy, hogy minden ilyen szépen alakul :D

Én asszem nem is merem megvárni a vérvétel eredményét, talán inkább majd telefonálok, nem tudom még, tiszta para.. :oops:
_ismeretlen_
 


Erika! :D

Köszönö szepen! Akkor ez nem baj igaz? Gondolom Neked sem volt emiatt problemad Akosnal.

Az elöbb elfelejtettem kepet tenni:
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


köszönöm Fendike! Nyugi nyugi nyugi! Szoritok nagyon!!! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit :P
Gratulálok a 6 cm-eshez! Jó, hogy jelentkeztél :)

Pandus :P
Te mikor mész megint UH-ra? Pont napra egyidős terhesek vagytok Judittal :)

Angel :P
Nagggyon irigykedem, hogy már itt tartasz :twisted:

Fendike :P
A legnehezebb pár nap jön, kitartást hozzá! Addig is drukk-drukk-drukk :wink:

Fanni
fanni73
 
 


A körülöttünk mindenki babás témához:
Ma ültettek mellém egy 16 hetes kismamát...
A férjemnél 10 évvel fiatalabb 2 unokahúga is terhes. Egyik a nászúton esett teherbe...
De egyébként a baráti körünkben is minden lány babát vár. Mindenki tudja a problémánkat és engem ezért egyáltalán nem néznek le, legalábbis nekem úgy tűnik... Mondjuk nyilván lesajnálnak, ami tényleg nem kellemes... de mindenképp tudnunk kell, hogy mindannyiónkat az utunk végén egy baba vár... még ha nem is tudjuk pontosan, milyen hosszú az út.

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! :D

Nagyon köszönöm a dicseretet es nagyon tetszett amit irtal! Erös talpraesett csajszi vagy ezt erzem! :)

A naszutas temahoz: A sogornöm is a naszuton esett teherbe ket eve, es amikor mar egyertelmü volt, hogy baj van es azt is tudtuk, hogy mi a baj, mindig azt mondta nekünk, hogy el kell menni Görögorszagba es jol beborozni majd meglatjatok akkor sikerül! Pedig tudta, hogy hianyzik az egyik fel a dologhoz!
Es a vegere mar anyira faradt voltam az ilyan szolasoktol, hogy nem is valaszoltam ra.

Lanyok!

Hamarosan megyek haza valamikor augusztus elejen. Maradt összesen 68 db progi ampullam amit eladnek.
Azert ennyi mert en mar a következö lombikra keszülve megrendeltem egy ujabb dobozzal amit ki sem bontottam termeszetesen. :D

Arra gondoltam mielött a megmaradt gyogyik topicba irnek megkerdezlek benneteket.

Ha valakit erdekel priviben megbeszeljük.

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni :P
vártam rá eleget! :wink:

Bár kell vallanom, nagyon remélem októberben nem kell már irígykednem, hogy "itt" tartasz! Bár tudom, egy 5. lombik nem éppen irígylésreméltó :( Remélem átadhatom neked a legnagyobb stafétabotomat majd! :lol: És télen már a babavárók között boldogítjuk a mezőnyt! :P

Fendike,
nem ott várni is sztem u.az a para! :oops: :lol:
Egy javaslat, hogy miért várd meg: akkor rögtön behív a doki, és meg tudjátok beszélni a továbbiakat! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok lanyok!

Fendike,
mai adag ragacs elkuldve legipostaval (ebbol sosem lehet eleg :lol: ) Es ne szomorkodj mert neked is lesz babod es elobb is mint gondolnad: :P :))) sztorikat en is tudnak meselni milyen tanacsokat kâptam mar okos emberektol pl gyertyazas stb..Ha csak ezen mulna egesz nap is fejen allnek :wink:
Arrol nem beszelve hogyha a munkahelyemen megyek a folyoson 100 metert minimum 3 pocakos jon minidg szembe...

Angel,
koszi :lol:

Jucmuc,
gratulalok a picikedhez mar egesz kis formas.A te ferjed olasz ugye ha jol emlekszem?Az enyem is, igaz csak felig hihi..

Nyuszi,

ma voltal UH-on ugye?Drukk neked es varjuk a hireket...


Petitpois
petitpois
 
 


Judit :P
Engem a fele, vagyis 34 db érdekelne. Jövő kedden megyek konzultációra és megkérdezem, progiszurit fogok-e kapni. Ha igen, akkor írok privit.
Köszi 8)
Fanni
fanni73
 
 


Angel :P
Úgy legyen 8) , mármint a téli "randi" a babavárón :wink:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]E írta:fanni73ngem a fele, vagyis 34 db érdekelne.

még mindig megvan a choragonom :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :P
csak úgy jönnek-mennek a progiszurik! :lol: :wink:

Jut eszembe a dokival még nem is beszéltünk most a progipótlásról, de már csak lesz! 8)
angel37
 
 


Sziasztok!

Fendike:
Az emberek sokszor gonoszak tudnak lenni és az a baj hogy észre sem veszik. Ne foglalkoz velük. Külömben is ott van a pocakodban neked is a babóca. Majd néznek nagyot nemsokára. Nyugalom.Neked most arra van szükséged. Mennek a ragacsok mára is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Belle06:
Köszike én is abban bízom. Ha nagyon meleg lesz akkor lemondjuk

Jucmuc: Én holnap reggel megyek UH-ra. Örülök hogy minden rendben van a babával. Nagy gratula.

Petitpois:
Holnap megyek UH-ra. Köszi a drukkokat. Én is küldöm neked a mai babaragacsot++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csiperke: Hogy vagy?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?