Új privát üzeneted érkezett!

Baba drága :P
Ha inszemezni akarsz, mond meg a dokinknak, nem fogja erőltetni a lombikot. De azért szerintem meg akar majd győzni, hogy az hatékonyabb, viszont ha nem vagy rá felkészülve, nem szeretnél nagyobb hormondózist, akkor állj ki magadért. El fogja fogadni a döntésed :roll:
Puszi
fanni73
 
 


Babim Csak határozottan, ahogy eddig is!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni,
egyszerűen nem tartozhatsz abba a 10%-ba! :wink: :P

Baba,
ha ez a kívánságod, akkor folytathatod inszemmel, de szerintem az előző inszem után történtek miatt :( lehet, hogy biztosabb lenne a lombik, elkerülendő, hogy ez esetleg még egyszer megtörténjen...(bocsánat, hogy ezzel jövök).
De majd 23-án kiderül, mit javasol a doki, és a te döntéseddel együtt folytatjátok! :)
angel37
 
 

 
 

Angel :P
Remélem is :wink:
A lombiknál a méhen kívüli pont ugyanúgy benne van a pakliban, mint az inszemnél...
Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
Úgy lesz! :wink: Csak győzzed kivárni! :wink:

Azért az inszemnél lényegesen nagyobb az esély... De tényleg majd a Baba és a doki kitalálják a legmegfelelőbb megoldást!
angel37
 
 


Sziasztok!

Tegnap igazolta a nőgyógyi is, h ott a petezsák és benne egy pici fehér folt! :) :lol: Dobogó szivecskét még mi sem láttunk, majd talán jövő héten a klinikán.
Azt szerettem volna megkérdezni, hogy a doki elküldött vérvételre és uh-ra a klinikára, de azt elfelejtettem megkérdezni h éhgyomorra kell menni?!

Galéria! Én majd csak 23-án megyek a Kaáliba! Hányingered hogy van?

Nők! Nagyon szépen köszönöm és egyáltalán nem biztos h ott nem történik semmi ahol TE vagy! Én is vártam h kezdődjön a 6. inszem....

Fendike! Nagyon szép eredményeid vannak! Akkor szurkolunk h eljussanak addig ameddig a doki szeretné!!!!!

Baba! Szerintem is beszélj a dokival és meg fogja érteni ha Te mást szeretnél!!!

Fanni! Megjött a kedved a lombikozáshoz?! :) :)

Angel! Ahogy rohan az idő, mindjárt augusztus van és TE jössz!!! Utána meg Fanni!!!
2120
 
 


Angel, Fanni! Aranyosak vagytok! Lehet, h. nem egyértelműen írtam. Én teljesen megbízom az orvosomban, amit ő mond, az lesz!Szerintem a Kaáliban tudják mit csinálnak és mindent elkövetnek a jó eredmény érdekében.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zizó!
Gratulálok, ez nagyszerű! :P Milyen vérvételre küldött, azt nem mondta, vagy nem adott papírt, mert ha hormon, akkor biztos nem kell éhgyomorra menni, szerintem! :)
donika
 
 


Nem értettetek meg! Nekem mindegy, azt csinálom, amit mond, csak legyen már babaaaaaaaaaaaaaaa... :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zizo,
gratulálok a petezsákodhoz és a benne lévő kis fehér folthoz! :D
Ha belgyógy vérvétel, akkor éhgyomor! :wink:

Baba,
persze, gondoltam, hogy megbízol, és biztos a lehető legjobb módon fogjátok folytatni! Remélhetőleg minél hamarabb! :)
angel37
 
 


Zizo! Én is nagyon örülök és grt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zizo :P
Nagy gratula a picike fehérhez :P
Igen. Ha lenne véletlenül egy felszabaduló hely holnapra, akkor már kezdenék is :wink:

Baba :P
Jól van, akkor már "csak" két és fél hét és kiderül, hogyan lesz a folytatás.

Angel :P
Te mikor is mész legközelebb a Kaáliba?

Fanni
fanni73
 
 


Köszönöm szépen csajok!!! :lol:

Baba! Na elolvastam megint! :) Bocs, most ha jól értettem, a lombikig várni kell, addig meg úgy is belefér még egy inszem is... és ha azt vesszük h az első sikerült! Akkor azért elég nagy esélyed van!!!! :) Ugye?!?! :) Bocs ha megint nem jól értettem... :oops:

Ami a beutalón van:
T.vérkép
T.vizelet
Vércsoport+Ra
Máj-vesefunkció
Toxoplasma
VDRL

Köszi a segítségeteket!
Már többször meg akartam kérdezni, h nem bánjátok ha itt maradok veletek, annak ellenére h végül még sem a Kaáliban jött össze a babó?!? :oops:
2120
 
 


Fanni :P
augusztus 3, tüszőnézés! :D

Zizo,
igen, ez éhgyomros! :wink:
angel37
 
 


Zizó!
Szerintem éhgyomorra menjél, a T.vérképnél a cukrot is nézik, és azt mindenképp éhgyomorra érdemes, szerintem. :?

Nem az a a lényeg, hol jött össze a babó, hanem, hogy összejött, és Te ide tartozol! :D Sztem a többiek is hasonló véleményen vannak!
donika
 
 


Éhgyomorra kell menni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zizo: Nagy nagy gratula!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni,
Nagyot nevettem a lottós írásodon :lol: Meglátod sikerülni fog :wink: Sikerült az első és most az utolsó is így szép kerek :wink:

Zizo,
Gratulálok a petezsákhoz :D én is most megyek ilyen vérvételre.
Vendég
 


Zizo :P
Micsoda kérdés!?

Pandus :P
Úgy legyen :D
Hogy vagy?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Úgy lesz :D Jól vagyok rókásan de jól :D
Vendég
 


Zizo! :)
Még egyszer gratulálok! :P :wink:

Vérvételre éhgyomorra menjél, nekem is hasonlóakat néztek a műtét miatt, és szigorú éhgyomor (ezt mondta a doki). Egyébként tényleg nem történik semmi, mert a júliusi műtétemet át kellett tenni szeptemberre... :( Bár amilyen szerencsés vagyok az életben, már nem is kellene ezen csodálkoznom. :x Szóval addig parkoló pálya, egy pici nyaralás, sok-sok fogyókúra, és hajrá szeptember! :wink:
De azért Titeket figyelemmel tartalak ám (ez nem fenyegetés akart ám lenni)! :shock: :wink:
Vendég
 


jah, vérvétel :D
aki megy, előtte fél órával igyon meg fél liter sima vizet. Ez azért fontos, hogy az érrendszer fel legyen töltve folyadékkal, és sokkal könnyebb lesz vért venni tőle.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika, Angel, Fanni, Nyuszi, Pandácska, Nők ...
Nagyon szépen köszönöm a gratulációt!
Vérvételre éhgyomorra fogok menni!

Orsi!
Köszönöm, ezt mindenképpen észben tartom! :)

Zizo
2120
 
 


Sziasztok!
Én új vagyok a fórumon, eddig csak olvastalak Titeket. Mindenkinek nagyon graulálok! Akik még a dolog előtt állnak, nagyon drukkolok, fel a fejjel!
Nekünk júniusban volt a 2. lombik, és vasárnap derült ki, hogy sikerült. :D A véleményetek szerint ilyenkor mit lehet, illetve nem lehet csinálni? Pl. dolgozni menni, tömegközlekedni lehet -e, mert amióta kiderült, hogy sikerült, inkább továbbra is itthon maradtam, csak a közeli boltba mentem el. A hasamat kicsit puffadtnak érzem,más tünet nincs.
Köszi a segítséget!
gömböcske
 
 


[quote="gömböcske"]v írta:gömböcskeéleményetek szerint ilyenkor mit lehet, illetve nem lehet csinálni? Pl. dolgozni menni, tömegközlekedni

ha nincs vérzésed, görcsöd, bármi probléma, akkor mindent lehet csinálni!

(én most Lilivel a megszületése előtti napig dolgoztam :oops: előző nap még vezettem 250 km-t....)

vannak dolgok, amiket érdemes kerülni: pl. olyan sportok, ahol a balesetveszély fokozott, de egyébként semmi extra tudnivaló.
A lényeg, hogy jól érezd magad.

(az evés, ivásra is ugyanez vonatkozik, mindent lehet, mértékkel)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Gömböcske,
Mindent lehet mértékkel de karatézni nem menj és az ejtőernyőzést se most próbáld ki :D Gratulálok nektek :lol:
Vendég
 


jah, haspuffadás teljesen normális, akár végig megmaradhat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a segítséget, és a gratulációt, bár kicsit jobban megnyugodni az első UH után fogok. (Az júl. 16-án lesz) Mindenkinek szép hétvégét kívánok, de még szerintem úgyis benézek, és írok.
gömböcske
 
 


Gömböcske! Én is szeretnék gratulálni neked!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
tőled kérdezem, mert neked nemrég volt a progi szuri.
Nem sugárzott a lábadba némi fájdalom???
Azzal lehet vmit csinálni, vagy ez van és tűrni..???
Érdekes, egyelőre a szuri nem fájt és a helye sem, csak a lábam. :(
Most a kaáliban kaptam, holnaptól a férjem adja, kicsit ijesztő.. :oops:
_ismeretlen_
 


Lányok!

Segítsetek kérlek!
Spermavizsgálat előtt hány napig nem szabad hancúrozni :oops: ?

Marcsi
amarika
 
 


Gömböcske, Zizo gratulálok :D :D :D Nagyon jó hírek:):)
Gömböcske kihez jársz? 16-án hány órára mentek?

Zizo, köszi, elég változó van, hogy nagyon rámtör, van, hogy egyátalán nincs hányinger.

Fendike ez a lábfájásos dolog nekem is szokott lenni, meg néha olyan, mintha a fenekemben lenne izomláz.

Baba:) én az inszemek után nagyon vártam a lombikot annyira bíztam benne, de tény, hogy nagyobb terhelés, mint az inszem.

Nekem ma már picit talán nem annyira, mint két napig de fájdogál a hasam. Ma nem bírtam tovább hívtam a Kovács dokit. Nagyon aranyos volt, mondta, hogy az elmondás alapján nincs különösebb gond, de tudja, hogy ilyenkor nem tud megnyugtatni, úgyhogy, ha tart vasárnapig akkor délelőtt szaladjunk be és megnézi uh-n. Még figyelgetem magam, pihenek aztán majd kiderül. Ha nem akkor mi is 16-án megyünk:)

Fendike, nekem is a férjem adja be egy hete. Hát ügyes de néha csinál "jelölő" szúrásokat, így van, hogy kétszer szúr, még bírom :lol:
galeria
 
 


Galeria, :D
hát én is nagyon kiváncsi leszek, hogy csinálja
szerinte menni fog, meglátjuk... :roll:

hát progi hiányom tuti nem lesz, emellett még kúpozom is magam 2szer, nem ezen fog múlni, az biztos.. :D
aztán ha nem sikerül, legközelebb a szurit kihagyom, a kúp mégiscsak barátságosabb megoldás

Neked jobbulást!!! :D

Amarika,
4-5 napig no hancúr... :D
_ismeretlen_
 


Szia Galéria!
16-án 9-re megyünk Kovács P-hez. A Te Picid mikor fogant? Ti mikor mentek? Neked mennyire fáj a hasad? Én nem nevezném fájásnak, inkább puffadásnak, de lehet, hogy nem jó jel? És néha a petefészkemet is érzem. De amúgy nagyon jól vagyok.

Szia Babaimádó!
Köszi!
gömböcske
 
 


[quote="gömböcske"]d írta:gömböcskee lehet, hogy nem jó jel?

TELJESEN NORMÁLIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne kezdj már most mindenen aggódni, mert azzal csak megnehezíted az elkövetkezendő 8 hónapot... feleslegesen!!4

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Icsilya!
Köszi a megnyugtatást. Neked 4 gyekőcöd van? Annyira régóta nem olvasom a topikot, ezért kérdezem.
gömböcske
 
 


Gömböcske!
Én is gratulálok! :D A puffadás teljesen normális dolog, bár ha többet sétálgatnál, szerintem nem lenne olyan vészes, legalábbis saját tapasztalat szerint. :shock:

Fendike! :P
Hogy vannak a kicsikék, mikor kell menned?
donika
 
 


Donika,
köszi, remekül vannak, 10en szépen megtermékenyültek
holnap is telcsiznem kell és vasárnap is, a terv, hogy csak 5. nap kedden kapom vissza őket...
már ha minden jól megy.. :roll: (remélem 3an eljutnak odáig)
_ismeretlen_
 


Gömböcske :D
3 :) június 15 óta :D két fiú és egy leányzó.
(jah, alul az Orsi én vagyok :) )

Fendike :D
ez nagyon jól hangzik. ha ilyen jó volt a megtermékenyülési arány, akkor jó esélyetek van rá, hogy sokan eljutnak az 5. napig!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :P
A progiszurinál nem, de korábban a gynevac-kal volt ilyen érzésem, már ha egyről beszélünk. Alig tudtam ráállni a lábamra, egy nagyon erős izomláz szerű érzés volt és 1 hét alatt múlt el...
Drukk a további napokhoz!
Fanni
fanni73
 
 


Fendike!
Nagyszerű, szorítok Nektek! :D
donika
 
 


Sziasztok!

Dobok friss táblát!
Buborék, jelentkezz, mi a helyzet Veled!?
Fanni

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
fanni73
 
 


Fendike! :)

Nekem volt ilyen fájdalom-sugárzós élményem a progi-szuritól. :? A fenekemen keresztül sugárzott lefelé (nem tudom pontosan leírni), és a vége felé már komoly fájdalmat okozott pl. felkelni az ágyból. :roll:

Kép Kép
kismokus
 
 


Fanni,
Szülés várható ideje 2008. január 30. Köszönöm :D
Vendég
 


Fanni, Kismókus
köszi!!
mára lábfájdalom elmúlt, viszont a környéke elég érzékeny, nem állítanám, hogy nagyon kívánom a köv. szurit :(
dehát ez van, az ember tényleg mindent megtesz... :)

mind a 10 szépen osztódik, nagyon úgy néz ki, hogy ET 10én

Panda,
de jó neked, már időpontod is van, jól hangzik... :D
_ismeretlen_
 


Helló Mindenkinek!
nagy-nagy segítséget szeretnék kérni SOS!!
Megkezdtem végre a stimulációt Debrecenben. Decapaptil szuri, és Gonal F szuri, meg még E vitamin... Az a lényeg, hogy pont táboroztattam,mikor megjött, és megyek(mennék) megint hétfőtől. Milyen időközönként néznek a stimmu előtt?
mire számíthatok?
Hétfőn megyek Debrecenbe vérvételre, ez lesz a 7. nap. Hogy lesz tovább?
köszike!!!!
ebba
 
 


Ebba :D
doki és páciensfüggő, hogy kit milyen időközönként néznek. Erre semmi szabály nincs. Attól függ, hogy hogyan reagálsz a stimura.
Van, hogy 2-3 naponta, van akit akár naponta is UHznak.
Szóval erre semmi szabály nincs.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ajaj!!! :(
Akkor mi lesz a táborral? :(
ebba
 
 


Fanni
Nagyon köszi a táblát :D Kis rémülettel vegyes izgalom töltött el, hogy ilyen elöl vagyok a zebrásoknál. Igazság szerint Manó a következő, még nem én :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Fanni

Köszi, hogy nem felejtettél el! :D 2.lombik és szeptembert írjál légyszi, de ez még lehet hogy változik. Nagyon köszönöm, aranyos vagy!

Lányok!

Olyan jó, hogy ennyi babásodó lett hirtelen! :lol: Mindenki vigyázzon magára és a még nem zebrások ne keseredjenek, mert mindenkinek sikerül. Nagyon szeretném Fannit látni a tábla sárga részében! :wink:

Minden nap olvaslak titeket és drukkolok!

Szép napot mindenkinek!
buborék5
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?