Új privát üzeneted érkezett!

Zizo, igen du-n 3-ra megyünk uh-ra, úgy várom :lol: Csak nem Te is aznap jössz?
Én még tartom magam, "csak" hányingerem van, de az megint egyre sűrűbben:(
galeria
 
 


Úristen Nyuszi! És mi van, ha még osztódnak?? Orvos mit mondott??+++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!:D
Haza értünk a Balcsiról, most olvastam igazán vissza!

Nyuszi!
Ez nem semmi, huh, de izgi, Ti lesztek a következő 4-es ikres pár?! :lol: Nagyon szorítok Neked!:P

Angel! :)
Júli 27, nincs már messze, kívánom, hogy az idei nyár Neked is hozzon szerencsét!!!:P

Fendike!
Megy a drukk holnapra!+++++++++++++++++++++++:)

Zizó!:)
Lassan láthatod a picurkádat!

Nálam minden ok, legalábbis remélem, néha émelygek, de nem vészes, valamint a bal kezem, kézfejem sokszor fáj, mintha izületes lenne, a sok hormontól lehet? Vagy teljesen más irányba tapogatózzak? Gondoltam elmegyek ortopédushoz, mert időnként nagyon tud fájni! :( Van valakinek valami ötlete?
donika
 
 

 
 

Donika, Te mikor mész megint uh-ra?

Fürödtél a Balcsiba? Mi is megyünk hó végén és annyi érvet és ellenérvet hallok, hogy nem tudom eldönteni, hogy szabad-e benne pancsizni?
galeria
 
 


Sziasztok, ma voltam Krizsa dokinál :P
Augusztusban lesz inszem :P csakazértis kezdek bízni benne :wink:
3. naptól closti 5 napig, mikor abbamarad a vérzés klion, majd 7. és 9. nap merional, 9-11 nap Uh :P Végülis próbaszerencse, ha nem sikerülne, akkor októberben marad a lombik. Mondta doki bá, hogy hát tudja kevesebb az esély, de nem lehet azt előre tudni, hogy sikerül e rögtön vagy sem, valakinek hadsereggel nem sikerült, de volt olyan, akinek inszem napján csak 6 milla kiskatona lett, és a lány ragaszkodott az inszemhez így is, és baba lett :D azt mondta, ha ragaszkodunk csak a lombikhoz, akkor nem kell inszemezni, de úgy döntöttünk, adunk ennek egy esélyt :wink:
Merionalhoz lehet a tollat használni? csak a fecskendőt kaptam. :roll: toll nélkül bizti nem merem beadni magamnak :?
Nem volt még pé, domináns 18mm-es tüsző baloldalt, szóval rágyúrunk :wink:

Nyuszi
azta, 4 petezsák? :shock: húha, izgi a helyzet :wink:

Mindenkienk mennek a drukkok babásodáshoz, ágyazódáshoz, meg amihez kell :D

Kép
gaby25
 
 


Nyuszika :P
Te jó ég! Ez aztán a mennyei áldás...

Angel :P
Emlékszel, egyszer leveleztünk itt arról, hogy nem a beültetett embrikék számától függ a beültetés sikeressége, hanem ha meg akar tapadni egy is, akkor 1 embrike beültetése is lényegében elegendő. Itt a megtapi a a kulcs... s most Nyuszi engem ebben megint megerősített.

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
Emlékszem! :P
És remélem a következő alkalommal a mieink is meg AKARNAK tapadni! :P
angel37
 
 


Angel :P
Én is 8)
Vagy 3 hónappal előttem fogsz járni, de egye fene, megbocsátom :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Ha nem bánod, nem halasztok most októberig! :oops: :wink: :lol: De most már egyszerűen sikerülnie kell és punktum! :P
angel37
 
 


[quote="galeria"]F írta:galeriaürödtél a Balcsiba? Mi is megyünk hó végén és annyi érvet és ellenérvet hallok, hogy nem tudom eldönteni, hogy szabad-e benne pancsizni?

nyugodtan.
mi 2szer is voltunk nyaralni pocakosan most Lilivel, én mindkétszer medencéztem. a balcsi meg annál tisztább :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Galeria!
Jövő hét kedden megyek ismét UH-ra, akkor már a doktornő fog vizsgálni! :)
Nem fürödtem a Balcsiban, nagyon gondolkodtam, mert apus mondta, hogy nagyon kellemes a víz, de én korábban nagyon könnyen felfáztam, és most semmiképp sem akartam kockáztatni! Egyébként szép tiszta volt! :)

Gabi!
Hajrá augusztusi inszem! :D
donika
 
 


Angel :mrgreen:
fanni73
 
 


nyuszi ez szép+++++++++++++++++

gaby itt is gratula

babim ott leszek :wink:

mindenkinek drukk amihez kell
Vendég
 


Nyuszi,
:shock: hát nem vagy semmi! Te aztán maximalista vagy :lol: én azért drukkolok hogy a kövi uh-on már kevesebb baba legyen de gondolom ezt te is így látod :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszika, gratulálunk, nagyon várjuk a híreket. :lol:

Angel, bár így lenne, írtam neked privit. Irigylem az optimizmusodat, bár a kedveském is azt mondja, hogy sikerülnie kell és kész. :lol:

Icsilya, hogy vagytok? Minden oké?
Vendég
 


Sziasztok!
Nyuszi, ez aztán az áldás! Nagy kíváncsisággal várom a híreket!

Hát Lányok ma megvolt az uh-m,(régi dokinál) endo 12 mm, és lett 3 tüszőm (21,16,14 mm) de sajna pont az elzárt oldalamon. :cry:
Az átjárható oldalamon pedig semmi!!!!!! Tök kivagyok! Ez a hónap ugrott!
Szóval most pihi, nincs kedvem semmi szexhez ebben a hónapban.

Aug-tól már én is Kaális leszek, már alig várom. Főleg, hogy történjen is valami, ne csak kezelgessenek és semmi továbbhaladás.
puszi mindenkinek
nani72
 
 


Nani,
Pedig érdemes lenne otthon ügyködni mert így is lehetsz babás barinőmnek így sikerült spontán amikort elmaradt az inszem :wink:
Vendég
 


Nyuszika! Zizo! :P
Mindkettőtöknek gratulálok innen hátulról, ahol semmi sem történik! :wink:
Nagyon örülök nektek! :lol:

Zizo!
Holnap várlak a hírekkel!

Nyuszika! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszi,
Atya-gatya! Rögtön négy!:)

Babások vigyázzatok magatokra nagyon, a többieknek pedig drukk.
Én ha minden igaz akkor a jövő hét folyamán megyek vérvételre.
Vendég
 


Szia Marcsi!
Mi is győri Kaálisok vagyunk.
Az első alkalommal vittük a férjem leleteit, az alapján azt mondta a doki, hogy csak a lombik jöhet szóba. Nálam akkor csinált egy hüvelyi UH-t, megvizsgált "tetőtől-talpig", meg csináltak volna rákszűrést, de volt friss eredményem, azt nem kellett.
Mensi 3.napján vérvétel, hormonszintek vizsgálata utána 7.-en méh kürtő vizsgálat, az nem volt túl kellemes, de kibírható.
Voltunk vérvételen a Szent Imre úton stb.
Szeptemberbe várható a lombik.
Nálam minden rendben van, csak a férjemnél kevés a kiskatonák száma.
Én Boga dokihoz járok. Szerintem jó fej.
Nekünk is 12.000FT volt az első konzultáció.
A férjemnek sperma mintát is kellett adnia, itt se lett jobb az eredmény.

Üdv Petra!
petra76
 
 


Halihó

Nyuszi!
4! Azta! Gratula!

Angel,Fanni
valóban egy is elég, a ragacs a lényeg!

HArcika
HA pénteken megyek a belgyógyászati érvételre, akkor apultnál mit mondok: kinek a betege vagyok és miért jöttem?
És éhgyomorra kell menni?

Raniko
Nekem ettől a bogyótól volt,hogy 47 napig nem jött emg!!!Aztán meg olyan volt, mintha megkéseltek volna és ömlött belőlem a vér! Brrr!
Halálfélelmem volt,mert pont nyaraltunk Romániában, amikor kitört a vérlavina! :cry: :cry: Rettegtem, hogy ott kerülök kórházba, de aztán egy nap altt normalizálódott ahelyzet, meg aszálloda dokija is megvizsgált, ugyanis pont Szovátán voltunk(Medve-tó: meddőségi gyógyfürdő), hát igen én már ezt is kipróbáltam anno, meg a lakást is kimérettük vízerek miatt! :oops:
Az ottani doki mondjuk mondta, hogy ezt a gyógyszert nem leht huzamosabb ideig adagolni! Én egy évig kaptam! Amikor hazajöttünk jól elbeszélgettünk a dokimmal és utána kerültem a Kaálba!

Kép
anid
 
 


Anid :P
Én több, mint 1 évig szedtem és nekem nem okozott ilyesmit... De hogy hosszútávon mit okoz a clostylbegyt, vagy a sok-sok hormon, azt még nem tudjuk...
Egy biztos. Régen mielőtt megjött, "csak" ideges és ingerlékeny voltam, most pedig 2-3 órás éjszakai szívdobogás/nem alvás tör rám. Azért ez nem valami bíztató :(
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok.

Zizo:
Hát nem erre számítottunk. Mindketten meglepődtünk. Már alig várom hogy a jövőhét legyen.

Baba:
Hát csak nem osztódnak! Hát az orvosom is meglepődött és majd meglátjuk a jövőhéten.

Donika:
Ebböl a HCG-böl nem gondolnám hogy ikrek lesznek. Legalább egy baba megmaradjon.

Fendike: Mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++

Gaby: Hajrá inszem és hátha nem is lesz szükséged lombikra

Fanni:
Most mi csak csendben örülünk és majd ha lesz szívhang akkor fogok megnyugodni.

Boniko , Anid: Köszi

Pandácska:
Köszi a drukkot rám fér. Én is bízom benne hogy a következő UH-nál kevesebben lesznek.De legalább egy azért maradjon!!!!

Sannah , Nani , Nők: Köszi de addig még várni kell egy hetet.

Bella: Hát ez az!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


SZiasztok!

Sannah,
nem jött meg a privid :?

Nani,
:?
Az augusztus jó hónap lesz! :wink:

Petra.
üdv a topicon! :)

Anid,
valszeg én is a Kaáliban fogom csináltatni, még nem tudom van-e kedvem a körzetin keresztül! :)
Ennyit mondj, hogy belgyógyászati vérvételre jöttél, abból tudják! :wink: Ha vmi kell, majd kérdeznek még!
Kedden és pénteken lehet 1/2 10-ig, nekem így mondta a doki, és asszem 2.500Ft. Ja, és éhgyomor!
angel37
 
 


Nyuszika Puncsocska drága! :D
Kihagyok egy pár napot és mire jövök. :shock: :shock: :lol: :lol:
Drukkot küldök minden mennyiségben. :D
A lényeg, hogy jó legyen mindegy!!! :D

Azért kíváncsi lettem volna a doki arcára, a tiédre, a párodéra.... 8)

A többi babásnak és nem babásnak nagy gratula és drukk drukk: ++++++++++++++
Vendég
 


Nani!
Tényleg ne keseredj el, a petesejtek vándorolnak, és lehet, hogy mégis beleütköznek apus kiskatonáiba, és akkor nincs menekvés! :D

Fendike!
Gyere, ha már kipihented magad! :)
donika
 
 


Angel
Kávé sem??? :wink: :wink: :wink:

Kép
anid
 
 


Anid,
semmi, az éhgyomor az éhgyomor! :wink: Bármit eszel v. iszol eltolhatja az értékeket. Sztem talán egy pohár víz.
angel37
 
 


Sziasztok!

Megvolt szerencsésen a punkció, halálra paráztam magam előtte, hogy nehogy idő előtt repedjenek, nagyon görcsölt a hasam...

13 sejtecském lett, remélem ügyesen randiznak majd.. :D
Dokim 5.napos blaszto transzfert szeretne, dehát ez majd eldől...

Nyuszi,
ÚRISTEN!!!! :oops:
Ez vmi hihetetlen, hogy múltkor 3ból semmi, most meg 4ből 4.
Hát tényleg érthetetlen, hogy mikor mitől tapad meg, mi történik odabenn... :roll:
_ismeretlen_
 


Fendike,
hurrá, az szép szám :) elsőnél nekem is ennyi lett! :D Biztos lesz jópár randi! :wink:

Ja, a blaszto meg majd eldől, a biológusok tudják a dolgukat!
angel37
 
 


Fendike :D
szép szám :D nekem a fiúkkal ennyi ltt :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
remélem nekem is szerencsés lesz, jöhetnének ikrek is.. :D
azt álmodtam éjjel, hogy ikreim lesznek, milyen jó lenne.. :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
Nagyon ügyi voltál drukk a randihoz :wink: +++++++++++
Vendég
 


Anid :P
Nem vagyok telejsen képben, de vérvételnél az éhgyomorra azt jelenti, hogy semmit, kivéve csapvizet. Műtétnél utóbbit sem.

Fendike :P
Ez tényleg jól hangzik.

Most olyan lombikozhatnékom van már, eddig még sosem vártam ennyire a következőt. De nekem még várnom kell 3 hónapot...

Fanni
fanni73
 
 


Fanni,
megértelek :? Január eleje óta jutottunk most idáig... főleg az eleje volt nehéz, a fogi óta közelebbinek éreztem.

De el fog jönni! :P

Komolyan azon gondolkodom, hogyha most se sikerül (persze csak elmélet, mert fog :D ), akkor képtelen leszek még egyszer ekkora üresjáratot kivárni, inkább összeszedem a pénzt egy TB nélkülire :oops:
angel37
 
 


Fendike,
Gratula! Reméljük a randi is ilyen szuperszónikusan sikerül!:)
Vendég
 


Angel :P
Látod, nekem ezen már gondolkodnom sem kell, ugyanis ez az utolsó tb-sem :twisted:
De ez most tutttira sikerülni fog! Mármint mindkettőnknek!
Fanni
fanni73
 
 


Fanni :P
ó, igen, tényleg, nálad már ez így ilyen formában nem kérdés... :? De abból szempontból sem, hogy IGEN, ez most már sikerülni fog! :wink:
angel37
 
 


Amúgy azon gondolkodtam, hogy mikor ment a huza-vona a lombik lehetőség csökkentésével kapcsolatban, fel sem merült, pontosabban senki szóba sem hozta, hogy bizony valakinek nem is elég a sikerhez az 5 lehetőség! Pedig Harcika a megmondhatója, hogy ez nem is olyan ritka!
Szerintem azért nincs ilyen a topikunkon, mert nem akarja láttatni mással, nem akarja más reményét elvenni azzal, hogy ezt megírja. Én egyébként ismerek ilyet... Szóval ezért csöppet hamis a mi kis majdnem statisztikánk, de legalább bíztató :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Angyalka :P
Törzsvendégnek járó előjogokra hivatkozva miért nem kéred meg Krizsa dokit, hogy automatikusan írjon be novemberre? Szerintem kb. ott tart a lista. Akkor Te is megnyugodnál, ő meg mosolyogva húzhatna ki egy nevet augusztusban a novemberi listáról :wink:
Puszi
fanni73
 
 


Fanni :P
sajna én is tudok ilyet, de azért a legtöbb pár az 5 alkalom egyikéből kisbabával tér haza! :wink: Bízom ebben! :P

Forognak ilyen gondolatok az én fejemben is :wink: , de sztem nem írnak fel valakit kétszer a listára...
angel37
 
 


Petra!

Köszi az infót, mi is Boga dr. hoz megyünk :D .
Majd még jelentkezek.

Szia,
Marcsi
amarika
 
 


Fanni,
miért is kell neked ennyit várni?????
_ismeretlen_
 


Aranykavics: Köszi a drukkokat :lol: :lol:

Fendike:Gratuláltok a 13 petécskéhez és jó randit a fiukkal Kép . Az igaz hogy 4-böl 4 de a következő UH-ra biztos kevesebben lesznek. Gondolom. Remélem

Angel: Meg se forduljon a fejedbe hogy nem sikerül . Sikerülni fog.

Fanni :
Neked meg pont azért fog sikerülni mert ez az utolsó TB-s. Krizsa Dr nekem is azt mondta hogy ha ez nem sikerül akkor csinálni kell egy histeroscopot. Én meg mondtam akár hogy sikerül nem lesz harmadik nekifutás. Ennek sikerülni kell. Ha nem akkor így jártam.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike! :D
Kívánom, hogy a 13-as szám szerencsét hozzon!!!!!! :) :) Hajrá balsztó! :D
donika
 
 


[quote="harcimokus"]S írta:harcimokusziasztok!
még nem olvastam vissza a mai termést, de majd pótolom...
Anid, Bella, válaszok is lesznek!

Lányok! Aki az iwiwen van ismerőseim közt és nem feltétlenül titok, hogy Kaális az jelezze nekem priviben. mert egy közös oldalra tudlak tenni benneteket. És akkor nem lesztek "ismeretlenek" egymásnak :wink:
Csak az szóljon, aki publikus, hogy ide jár, mert az oldalon egyérelmű lesz.
Szia HArcika ! VOltam szerdán a KAáliba ,sajnos nem találkoztam veled ,augusztus első hetében punkció :lol: már nagyon várom .Remélem most több sikerrel,szeretnék sok -sok manócskát vissza .Köszönöm az iwiwen a jelölést :) :D Sok -sok puszika
hanna 37
 
 


sziasztok!
az 5 lehetőség kihasználását követően statisztikailag 90 % -ban terhesség jött létre. Hogy melyik kísérletből az 5 közül azt nem lehet tudni. 10 % marad csak az öt után, aki sajna nem lett terhes ezalatt. Hozzáteszem ebben a 40 körüliek és felettiek is benne vannak, akiknél tudvalevő, hogy 5-10 % eredetileg is az esély minden próbálkozásuknál /vagy annyi se, attól függ, hány éves/.
vannak olyan tévhitek, hogy az első, másodikra kisebb az esély. Ezt szeretném eloszlatni!!! Nem kissebb!
nálunk 35 év alattiaknál 40 % körül van, minden orvosunknál.

Fanninak is van még egy, tehát még benne lehet ő is :wink:
hajrá Fanni!!
harcimokus
 
 


Harcika :P
Köszönöm :D
De mit jelent a 90%? A teherbeesést -mert akkor abban benne vagyok én is- vagy a szülést? S az 5 az 5 tb-st jelenti, igaz? Mert nekem 4 tb-s +1 fagyis ugyebár... vagyis elvileg az is 5. S akkor én vagyok a 10%? Vagy én már a 90-ben vagyok, mert egyszer már teherbe estem?
Ha én vagyok a 10%, akkor talán érdemes lenne rendszeresen lottóznom :lol:

Fendike :P
Ciki, de nem is tudom, mikor volt az előző lombikom, mert azóta annyi minden történt, de talán 2 hónapja? S akkor már elvileg novemberre volt csak időpont az én dokimnál, de azért rendi volt, mert felajánlotta a szeptembert és az októbert is. S mivel az 1. terhességem 2 éve októberben volt, gondoltam nem árt egy csipetnyi nosztalgia :wink:
Drukk a randihoz!

Fanni
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Én azért nem szólok angyon hozzá a témához, mert annyira nem vagyok othon a témában, mert még csak a 3. napi vérvételen vagyok túl KAáliban!
Vendég
 


Fanni! Én biztos vagyok abban, hogy mostmár a Te időd is eljött! Hinni kell, emrt SIKERÜLNI FOG!!!Érted????

Amikor az 1. vérvételnél kiderült, hogy gond van, akkor kértem én is az orvosomat, írjon be lombikra, addig meg még belefér pár inszem, de ő azt mondta, hogy ne vegyük el a lehetőséget azoktól, akiknek csak ez az egy lehetőségük van, mivel nekem-ha nem is szerencsésen-de végülis sikerült az 1. inszem (ha úgy vesszük). Egyet is értettem vele, hisz nem akarnék snekitől elvenni lehetőséget, de ..most, hogy nem tudom, végülis mi lesz, elgondolkodtam azon, hogy lehet, h. mégis lombik lesz a vége és sokáig kell várni...én azért bizakodom az inszemben..majd kiderül. Nagyon izgulok, hogy mit fog mondani 23-án.

Fendike!+++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?