Új privát üzeneted érkezett!

Angel szia! :lol: akkor azt hiszem rád is rádférnek a drukkok! ugye?
Vendég
 


Sziasztok!

Éljen az újann kismami!!! :lol: :lol: :lol:

Úgy látom, hogy most igazán jól állank a csillagok babásodás tekintetében, remélem kistesó projektünkre is hatni fog!

Pont tegnap beszéltünk arról a párommal, hogy a csajszit terveztük csak, és hogy egyszer próbáljuk meg, vagy sikerül vagy nem, és most tessék,megint itt vagyunk!Remélem azért agyerkőcöt nagyobb következetességre nevelem majd! :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudjátok mi a vicces, hogy akik tudják min mentünk keresztül,azért még rákérdeznek, hogy nem próbálkozunk a szexxel csak úgy!? Hátha spontán is megy! :twisted: :twisted:
Ilyenkor nagyon frappáns válaszon godolkodom, de aztán hagyom!
mi a jó büdös francot gondolnak ezek ilyenkor? Azt hogy mi apával nem szexelünk soha? vagy szerintük ez csak gyerknemzésre jó? Lehet,hogy ők ccsak akkor voltak együt,amikor gyereket akartak?
hülye embere vannak! Ja, és ezek az emberek elvileg a barátaink ,akik tudnak erről!PFÚ

Kép
anid
 
 


Anid! :lol: Az embvberek nagyon tapintatlanok és tájékozatlanok is szerintem. El sem tudják képzelni, miken megyünk mi keresztül..
Most jöttem vissza nemrég dolgozni és az egyik kolléga is állandóan regél a babájukról, aki most 8 hetes, hogy mekkora, stb..én meg közben azon agyalok, hogy ha az enyém nem lett volna méhenkívüli, akkor mekkora lenne..
egí másik meg azzal poénkodott, hogy gyereket kell csinálni és kakor majd sok szabim lesz..mintha az úgy menne...

fendike! Drukkolok!!

Angel neked is szorítok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Fendika:Nagyon szorítok neked csütörtökre!!!!!

Angel:NBeked is mennek a drukkok a holnapi UH-hoz

Boniko: Üdv közöttünk .

Anid:
Az ilye tudatlanokkal nem kell foglalkozni. Nektek meg sok sikert a kistesó projekthez. Mindent bele. Tündéri a kis Kata a képen

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Ja képzeljétek ma az ismerős laborosommal levetettem egy HCG kontrolt . Ma vagyok 18.-napos és az eredmény 1038

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Bonikám! Idetaláltál te is a másikból? Írtam privit!
Én csak jó dokit ajánlok neked, ezért ajánlottam a sajátom!Igazam is lett!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi, Nyuszi! :D
Boni, Baba, nektek is! :D :D

Anid,
á, ne is mondd :roll: Már próbálok páncélt növeszteni az ilyen okosságok ellen - több-kevesebb sikerrel.

Múltkor egy nagyokos (OK, tudom, jóindulat), kérdezte, hogy tudom-e, hogy lehet pl. hőmérőzni... Köszi, így 4. lombikos beültimre várva! :shock: Á, ezt még nem próbáltam! :?

Ja, igen, és közben persze ne gondoljak a dologra! :wink:
angel37
 
 


Angel,
én lennék a legboldogabb ha átadhatnám a stafétabotot.. :D

Boniko,
üdv itt, jó helyen leszel!! :D

Anid,
én ezt már megszoktam, borzasztó tapintatlanok tudnak lenni az emberek
de mi úgy megerősödünk itt, hogy meg sem kottyan a sok hülye beszólás :wink:

Nyuszi,
szép ez az érték
ugye kicsit már megnyugodtál?? :)
_ismeretlen_
 


Fendike,
várni fogom! :D

Ja, Nyuszi,
oly nagyon nem értek hozzá, de ez jó magas érték, nem? :wink:
angel37
 
 


Zizó! :D
Most olvastam vissza, hogy ismét van egy kismami, óriási gratula, szuper!!!!! :P :P :P

Fendike! :D
Nagyon szorítok Neked, Te leszel a következő! :lol: :lol:

Angel! :)
Neked is megy a drukk!!!!! :D :D

Fanni!
Hajrá spontán baba! :D :D

Boniko!
Üdv itt, jó helyre jöttél, tuti!:P
donika
 
 


Sziasztok!
még nem olvastam vissza a mai termést, de majd pótolom...
Anid, Bella, válaszok is lesznek!

Lányok! Aki az iwiwen van ismerőseim közt és nem feltétlenül titok, hogy Kaális az jelezze nekem priviben. mert egy közös oldalra tudlak tenni benneteket. És akkor nem lesztek "ismeretlenek" egymásnak :wink:
Csak az szóljon, aki publikus, hogy ide jár, mert az oldalon egyértelmű lesz.
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy már nem nagyon tudok írogatni.
Remélem, mikor hazajövök, sok-sok boldog, mosolygós kismamit látok! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Nagyon jó nyaralást kívánok és hogy hárman gyertek haza :lol: vagy négyen hihi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a kedves fogadtatást! :lol:

Babim mindenhová követlek! :wink:
Vendég
 


Hanna! Jó nyaralást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!
Vendég
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Harcika köszönöm a gyors választ!:)

Hanna,
Jó nyaralást!
Vendég
 


Jó reggelt!

Baba! Milyen virágokat rendeltél?! :) Köszi még egyszer! Csütörtökön délutánra megyek a dokimhoz, neki van Uh-ja. :) Már nagyon várjuk!!!

Nyuszi! No igen két nyaralás között összehoztuk. :) Pedig ha mikor Londonba voltunk nem jön meg akkor most a 6. inszem lett volna, de megviccelt és a repcsi miatt egy héttel korábban jött meg. :lol: Így utólag már nem bánom! :) :) Milyen képekre gondoltál?? Tényleg Te mikor mész Uh-ra?!!?

Boniko! Üdv itt!

Fendike! Nagyon szorítok!!! Szerintem Te is elkapod ezt a "fertőzést"! :lol: :oops:

Anid! Neked is köszönöm! Ismerős amit írsz, nálunk is mindig adják az ölteteket, kicsit nehezen is viselem, de talán ennek most vége lesz! :)

Donika! Neked is köszönöm!!!

Hanna! Jó nyaralást! :wink:
2120
 
 


Jó reggelt mindenkinek!


Fendike:
Hajrá csütörtök. Mennek a drukkok. Igen egy kicsit megnyugodtam.

Hanna: Nagyon jó nyaralást és spontán babázást kívánok nektek.

ZIzo:
Mikor az ember nem számit rá vagy nem éli bele magát akkor történnek a legszebb dolgok. A nyaralós képekre gondoltam. De ha gond küldheted priviben is. Én holnap megyek UH-ra ugyanis a Krizsa Dr szabin van így megbeszéltük hogy nem megyek akkor pestre. Ugyis keresni kell magamnak egy orvost. Hát kerestem is, és megbeszéltünk egy randit holnapra és akkor már megcsinálja az UH-t is. Krizsa Dr-hez pedig augusztus 1-én kell menni UH-ra.

Angel: Ma mész UH-ra ugye?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Zizo! Jujj, de jóóó, végre láthatod!!Milyen doki? Nem kaális, hanem a nődokid?
Narancssárga rózsát szeretnék, bogyókkal gíszítve és gyöngyökkel. Minen pontosan az én utasításaim szerint megkötve

:-))))))))Még nincs megrendelva, a hétre tervezem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Petefészkeim állnak, megvan a kezelőlapom, 27-től szuri! :D
angel37
 
 


Sziasztok Lányok,

Csöndben olvaslak Titeket és nagyon-nagyon örülök, hogy egyre többen közülünk áldott állapotban vannak :D
Hamarosan mi is kezdjük a 2. lombikot

Akiknek aktuális: Jó nyaralást! :)

Babaimádó,
Biztosan nagyon szép lesz a csokrod :)

Fendike,
Csütörtökre +++++++++++++
[/b]
tobi
 
 


Sziasztok lányok!

Rég jártam erre!
Hát én pénteken voltam dokinál de sajna nem lesz inszem.
Rosszul reagáltam a Clostilbegitre lett egy 43mm-es cisztám. :(
Kimarad ez a hónap.
Csütörtökön megyek kontrolra hogy mi történik odabent!

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
nálam ugyanez volt a clostytól a 2. inszemnél, elsőnél mást szedtem (asszem serophene)
és ezután javasolta a doki, hogy próbálkozzunk inkább a lombikkal.. :roll:
_ismeretlen_
 


sziasztok!
Raniko, sajnálom, hogy cisztád lett. Én 4 havi clostikúrát csináltam hálistennek ciszta nélkül, bár nagyon jó eredményeim lettek, mégsem jártam sikerrel. Ne izgulj, egy hónap múlva már nyoma se lesz a cisztádnak.
A nyaralóknak szép időt kívánok, érezzétek jól magatokat!
Holnap megyek középidős uh-ra, de tegnap leesett a hőm 36.5-re, ma 36.6 volt, pedig csak ez a 9. napom. Remélem nem jött előre a tüszőérésem a sok gyogyi-szuritól ?!?!
továbi szép napot!
nani72
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megyek UH-ra. Nagyon izgulok.

Angel : Hajrá 27.-e

Raniko: A clostytol nekem is túlnőttek a tüszőim az inszemek alatt. Volt még 53mm-es is.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Nyuszi, jaj de jó neked, szorítok, hogy minden rendben legyen és várom a híreket.

Angel!

Akkor Te megelőzől három héttel, drukkok mennek majd. Ahogy láttad most nagyon sok babika fogan, szerintem Neked is sikerül most, mert ez az év ilyen.
Vendég
 


Nyuszi! Én is igzulok veled együtt!! :lol: Képeket majd igyekszem hozni, csak azok otthon vannak... Tényleg Neked mikor volt az utolsó mensid?

Baba! Igen nődokihoz megyek holnap délután, Kaáliba majd csak 3 hét múlva, mert akkor jön vissza szabiról Szmatona.
Nagyon szép csokrod lesz az biztos! Mikor is lesz a Nagy Nap? :)

Angel! De jó, az már tényleg nagyon közel van!!!

Raniko! Sajnálom h a fránya ciszta miatt ugrik az inszem. :( Bosszantó tud lenni.

Zizo
2120
 
 


Sziasztok!

Nyuszi,
Gondolunk rád!

RAniko,
Sajnálom! Fel a fejjel!

Baba,
Melyik nap lesz az eskid?
Vendég
 


Nyuszika,
na, UH eredmény? :wink:

Zizo,
holnap te is megbizonyosodhatsz a picidről! :)

Sannah,
így legyen! És akkor meg is van, kinek adom a siker-stafétabotot! :)

Raniko,
sajnálom... ez nagyon bosszantó :?
angel37
 
 


Szept.1.

Boni! Drukk a vérvételhez!!

Raniko! Sajnálom! Nem kellett volna megrepeszteni? Én is kaáli előtt tele voltam cisztával a Clostytól.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok lányok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Időpontot kaptunk a győri Kaáli-ba jövő hétre. Az első találkozón mi történik? Gondolom hogy a 12.000 Ft.-ért talán kontroll is lesz :roll:
Az előzményeink: 5 év próbálkozás, 2 vetélés, nálam minden rendben.

Előre köszönöm,
Marcsi
amarika
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma elmentem az orvosomhoz mer ő is megyen szabadságra. Még ne telt le a két hét a vérvétel után de megnézett Uh-n és tudjátok lehidaltam. 4 db petezsákom van 2db 2mm,1db 3mm 1db 4mm-es. Szivhang még nincs. Jövőhéten csütörtökön kell mennem ujra. Hát mit mondjak beparáztam.

Sannah: Köszike

Zizo: Junius 1-én volt az utolsó menszim

Raniko: Nagyon sajnálom. Kitartás

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszipuncs :shock: :shock: :shock: :shock:
várjuk ki a köv. UH-t.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi,
micsoda?, 4 petezsák? Jesszus! :shock: :shock:
Nagyon kíváncsi vagyok a következő UH-ra, bár gondolom nem kiváncsibb nálad...
angel37
 
 


Sziasztok!
Raniko nagyon sajnálom és szorítok, hogy mihamarább újra tudjátok kezdeni.

Nyuszi ezt nem mondod komolyan???? Mit mondott rá?? Ez azt jelenti, hogy akár 4-es ikrek is lehetnek? Hanyadik napon vagy? A hcg-d mennyi volt? :oops:

Én küszködök a hányingerrel:(:( és az a baj, hogy a gyömbér sem segít, néha kólát kell innom mert az viszont nagyon jó rá, csak félek nehogy ártsak a piciknek.
galeria
 
 


Nyuszi, hány babát kaptál vissza beültin?
galeria
 
 


Galéria :D
én végig megittam a napi fél liter kólámat. Nem ártasz vele, ne aggódj!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jajj, de jó, hogy ezt mondod Icsilya, köszi. Gergőnél jó volt a gyömbér, de most semmi sem használ. Lelkesen kapkodom az elevitet kicsit jobb utána egy ideig, de a kóla annyira jól esik, hogy csuda:):)
galeria
 
 


nekem az elevittől volt hányingerem... már a szagától is. :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya: Mindenképpen megvárom a jövőheti UH-t

Angel: Én is kíváncsi vagyok

Galéria:
A 18.napon csináltam egy kontroll HCG-t az 1038 volt. Ma 20. napon vagyok de szerintem ez a HCG kevés négyes ikerhez. Legalábbis remélem. Hát majd a jövőhéten kiderül
Addig meg izgulhatok

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Galéria: 4-et kaptam vissza a beültin

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Igen, most olvastam vissza, hogy pontosan, hogy is volt, hihetetlen, hogy mindegyik így tovább fejlődött.
APa mit szólt??

Nekem 2800 volt a 18 nap körül volt a hcg. A 12. napon pedig 314, mondjuk akkor nem tudom, hogy jön ki a duplázódás de mindegy:)
galeria
 
 


Nyuszi :D
a HCG alapján én nem gondoltam volna ezt, a kontroll alapján sem :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát most már nem is filózok rajta majd a jövőhéten kiderül

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


[quote="galeria"]N írta:galeriaekem 2800 volt a 18 nap körül volt a hcg. A 12. napon pedig 314, mondjuk akkor nem tudom, hogy jön ki a duplázódás de mindegy:)

elég egyéni, hogy kinek hány naponta. Nagy általánosságban azt írják, hogy 1.5-2 naponta duplázódik.

14. napra akkor ca. 600
16. napra ca. 1200
18. napra ca. 2400
ez így jó is Nálad :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ja, én valamiért azt hittem, hogy naponta, de akkor így tényleg jó:)

Nektek nem fájt, vagy fájdogál néha a pocitok? Nekem ma szinte egész nap, olyan kis alapszinten de fájdogál:( Olyan ilyesztő:(

Nyuszi akkor kitartás jövőhétig. Én 16-án megyek próbálok nem gondolni rá, de nekem is az úgy érzem vízválasztó lesz.

A "beülti előtt és utáni érzések" topicban egy fiú is levelezik a csajokkal, olyan furi:)
galeria
 
 


Galéria :D
nekem végig fájt Lilivel, a fiúkkal meg a 22. hétig.. normális :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Annyira fura ez az egész, biztos sokkal jobban figyelem magam és hát persze öregebb is vagyok négy évvel. De Gergőnél semmi bajom nem volt soha, semmim nem fájt, kis hányinger pár hónapig aztán annyi majd 9 hónap múlva megszületett. Se hasfájás, se több napig tartó barna se semmi, lehet már korral is jár:)

De nem bánom ám, főleg, ha két gyönyörű pindurkát kapunk a végén:)
galeria
 
 


Nyuszika!!!!!!!!! Az igeeeeeeeeen. Hát nem semmik vagytok! :) :lol: Erre gondolom álmodban sem gondoltál. Akkor most alig várod h jövő hét csütörtök legyen. Párod mit szólt?!?!
Csak azért kérdeztem a mensid időpontját, h mihez tartsam magam, de nekem máj. 24. volt, úgyh remélem már lesz szívhangunk is holnap!

Galéria! Ma nekem is fájt délelőtt a hasam, hát nem volt kellemes, de elmúlt szerencsére. Tegnap este én is megismerkedtem kisvukkal, meg is lepődtem. Aztán ma reggel is beköszönt, azóta tartom magam. :) 16-án a Kaáliba mész Uh-ra?

Zizo
2120
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?