Új privát üzeneted érkezett!

Galéria! Ez csodás, nagy gratula a 2 picikédhez!!!
(Titkon én is úgy vágyom, hogy ikreim legyenek. Bár ennyi várakozás után bármivel kiegyeznék. :) )
nani72
 
 


Igen én is azt mondtam, hogy mindegy csak egészséges legyen és legyen, de így, még nagyobb az öröm, ha lehet fokozni:):) De hát nyugodt már csak akkor leszek, ha megszültettek és minden rendben lesz:):)
galeria
 
 


Galeria,
Jobb ez az idő de a hányingerhez úgy vettem észre hogy semmi köze. Én meg 20-án megyek kombinált tesztre akkor látom majd legközelebb a babát :D Párod mit szólt a dupla örömhöz? Család?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Fanni! A táblázatba:

Szülés várható ideje: október 8. A neve: Milán

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok!
Minden "csíkoskának" gratulálok! :D

Galéria kicsit irigy, irigy, hogy egyszerre kettő kismanó van. De ez jóindulatú irigység!:)

Kismamák mindenki nagyon vigyázzon magára!

Tegnap beszereztem a nőgyógyitól a beutalókat, úgyhogy, most már minden megvan, hogy elkezdődhessen a kivizsgálás!

Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!

Galéri:
Én is úgy gondolom hogy egy baby van és nem baj. Nekem elég egy csak egészséges legyen. Hanyadik UH-ra mész? Hogy vagy?

Pandácska:
Bocsi elfelejtettem hogy neked már nem kell menni a Kaáliba. Nagy gratula nektek

Angel:
Biztos jó volt. Legalább sikerült kikapcsolódni egy kicsit. Tudsz feltenni képet ?

Hanna:
Már nagyon közeleg az indulás ideje. Csomagolsz már?łirály lesz

Baba: Ti hová mentek nyaralni?

Donika: Köszike. Én is gratulálok a baby méretéhez.

Aranykavics: Köszike.

Nani72:
Üdv közöttünk. A Kaáliban jó helyen vagy. Az idén mindenkike babaeső vár

Galéria:
Kettő? Eddig nem arrol volt szó hogy egy baba van? Gratula!!!! Köszi szépe én is szorítok hogy minden rendben legyen nálatok.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, de igen, hétfői uh-n egy másik helyen voltam ott csak egyet láttak, de ma kettőt:):) 16-án megyek újra, akkor már több minden fog látszani.
Amúgyén teljesen jól vagyok, nagyjából elmúlt a hányingerem is, a hasam szokott néha picit fájdogálni.
Te mikor mész?

Pandácska, mi az a kombinált teszt?

A Férjem nagyon örül, Ő nagyon szerettet volna ikreket, hát a család az pedig aggódni fog szerintem.
galeria
 
 


Sziasztok!

Nani! Üdv itt. Kérdezz bátran. :lol:

Nyuszikám! Hogy vagy? Csomagolnánk már, de estére hullák vagyunk. Azt hiszem a hétvégére már meg lesz minden. :lol:

Galeria! Gratulálok!!!!
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Galériaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!Úristen, nem hiszem el!!4Ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!Hatalmas gratula!!!HA jól emlékszem aggódtál a hcg miatt..na tessék..én megmondtam!!

Nyuszi! Kérdezted a nyaralást! Nem tudom. ESküvőnk lesz, arra gyűjtünk+Kaáli..ha beleférne, jó lenne..vannak vágyak, csak hát..az anyagiak...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Galeria,
http://www.gendiagnosztika.hu/index.php ... &Itemid=41
Itt le van írva hogy pontosan mi ez a lényeg hogy kb. 95%-ban kiszűri a Down-szindrómát. A Kaáliba mondták hogy érdemes megcsináltatni.
Vendég
 


Köszi Baba:)

Pandácska köszi a linket, erről nem is tudtam de ez nagyon jó ezt én is meg fogom csináltatni. Akkor Te azt az elsőt fogod ugye? És elvileg ez a teszt kimutatja a nemét is nem?
galeria
 
 


Hanna, de aranyos ez a kép:):)
galeria
 
 


Galeria,
Nem ez nem mutatja ki ez csak egy uh ahol nézik a tarkóredőt orrcsontot mert ugye az utalhat betegségre meg egy vérvétel lesz. 1,5 óra múlva pedig kész is az eredmény.
Vendég
 


Galéria: Ez nem semmi. Meglepetés. Dupla gratula nektek.


Hanna:
Köszi már jól vagyok. Egy kicsit folyik az orrom de remélem nem lesz komoly.

Pandácska:
Köszi a linket én is átnéztem. Ez a test fizetős ugye.Legalábbis az árakat látva.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


[quote="nyuszipuncs"]E írta:nyuszipuncsgy kicsit folyik az orrom de remélem nem lesz komoly.

az orrfolyás lehet terhességi tünet :wink: nekem a fiúkkal volt ilyen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sannah, Hanna, Angel, Fanni, Pandus, Icsilya, Galeria, Baba, Aranykavics, Nyuszika! :P :P :P :P :P
Remélem nem hagytam ki senkit, Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a gratulációt, és a biztató szavakat! Imádom ezt a fórumot, itt mindenki olyan kedves és segítőkész! :D

Galeria, IKRES KISMAMI! :D
SZUPER, szívből gratulálok!!!!!!!! Látod, teljesült az álmod!!!!!:P:P

Tegnap lejöttünk a Balcsira, és egy netes helyről írogatok időnként!

Még egyszer köszönöm Mindenkinek!!!!! :D
donika
 
 


Nani! :D
Üdv közöttünk, én Kováts drnőhöz járok, nagyon meg vagyok elégedve vele, és az egész intézménnyel, szerintem az összes orvos jó, biztosan jó kezekben leszel! :) Sok sikert, és kitartást kívánok!

Galeria! :)
Legközelebb júli 10-én megyek UH-ra a doktornóhöz, már alig várom! :)

Bella! :)
Neked is köszönöm! Hogy álltok a vizsgálatokkal?
donika
 
 


Nyuszi,
Igen fizetős.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat h csak így eltűntem, de a munkahelyen nem tudtam netezni, itthon meg nem működött egy ideig. :( Most sem túl jó. Visszaolvasni sem nagyon tudtam még. :(

Galéria, Donika, Nyuszika!!!!!!!!
Gratulálok az újdonsült kismamiknak!!!

Úgy néz ki, h nem kell már mennünk a 6. inszemre, sem a lombikra.
Egy hetet késett, persze alig mertem teszteli, de tegnap és ma reggel is erős két csíkos lett a tesztem!!!! Alig akartam elhinni. :lol: Persze alig várjuk h megerősítsék majd Uh-on is!

Puszi Mindenkinek!
Zizo
2120
 
 


Zizókám,
ez hihetetlenül jó hír! :D
Majd az UH is biztos megerősíti! :wink: Mikor mész?
angel37
 
 


Zizo!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Megpróbáltam visszaolvasni valamennyire...

Orsi még nem is gratuláltam Lilihez!!! Az meg tök jó, h végül sikerült Pesten szülnöd!

Angel! Nagyon drága vagy! Remélhetőleg jövő hét csütörtökön sikerül bejutnom a nőgyógyászhoz, mert sajnos Szmatona doki hétfőtől 3 hétre szabira megy. :( De a Kaáliba is megyünk majd Uh-ra júli 23-án! :)

Hanna! Köszönöm szépen! Jó nyaralást Nektek, érezzétek jól magatokat! És augusztusban nagyon fogok szorítani Neked is és Angelnek is!!!

Fanni! Örülök a hozzáállásodnak! :) Most fogyókúrázol?! Tényleg a kert hogy áll? Virágzik már minden?

Pandácska! Gratulálok a hatalmas méretű babához!!! :lol: Jó érzés lehetett látni! :)

Galéria! Gratulálok a két pöttyhöz!!! Azt elhiszem h még jobban lehet ilyenkor örülni! :lol:

Nani72! Üdv itt! Én is Szmatona Dokihoz jártam, bár nekem "csak" inszemem volt. De azért kérdezz bátran, hátha tudok segíteni!

Zizo
2120
 
 


Zizo: Hatalmas gratula neked :lol: :lol: :lol:

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Zizo,
remélem bejutsz, és jó hogy a Kaáliba van már időpontod!
Köszi a drukkot! :)

Hú, akkor júliusban kb három hétig két doki nem lesz a Kaáliban? :shock: Remélem akik maradnak, tudják tartani a frontot! Biztos nem lesz egyszerű...
angel37
 
 


Zizo,
Gratulaaaaaaa :lol:

Hát lányok tényleg hihetetlen ez az év zebra téren :lol:
Vendég
 


Zizo :P
Nagyon örülök, gratulálok nektek!
Már inkább sportolok, nem fogyózom, mert azért nagyon nincs ám miből, de mindenképp jobban vagyok ettől a bőrömben.
Nade hogy Te milyen jó hírrel jöttél :D
Mostan akkor egy táblával odébb teszlek... hamarosan!
Puszi
Fanni
fanni73
 
 


Nézd csak, Zizo :)

Kép Kép
fanni73
 
 


Bocsbánat, odébbugráltak a 4D képek... de most nem is azért tettem fel :P
Szép hétvégéket!
Fanni
fanni73
 
 


Zizo,
ez hihetetlen, de jóóóó!
Gratula nektek, ügyik voltatok.. :lol:

Galeria,
2 baba???? NAGY GRATULA!!!

Tényleg mindenki babásodik, biztos a nagy meleg... :D
_ismeretlen_
 


Mentem elájulok!!
Most kerültem ebbe a topikba, és egyre-másra áldott állapotok vannak! :D
Azt hiszem jó helyen vagyok! :D
Gratula !!!!!!!!!!
nani72
 
 


Hűha, micsoda jó hírek!!!
Szeretettel gratulálok a friss kismamáknak!
Mennyire jó pozitív tesztekről meg uh-król olvasni! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok !

Tiszta babaeső van és ez nagyon jó!! Hihetettlen mindenki babásodik. Mindenki!!!!!

Fanni :
A következő menet a tied. Hol tartol? Utána meg jönnek a többiek!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszikám :P
Édes vagy. Te nem szeretnél a táblába kerülni?
Én kivárom a sorom, mert csak októberben lesz a következő lombikom, igaz nálam a spontán is szóba jön :wink: így ha bárkit is beelőzök, csak spontán szeretném 8)
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Fanni:
Még egyártalán nem biztos hogy októberben szükséged lesz lombikra. Addig még bármi történhet spontán is. Küldök neked privit.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


sziasztok!
Ma adom be a 3. Merional szurimat. 5 napon át, napi 1-et kapok.

Ez a hónapom az utolsó a jelenlegi,még nem kaális dokimnál. Spontán próbálkozunk. Bevallom nem bánnám, ha "bekapnám a horgot", és nem is kéne a Kaáliba menni. Ez azért nagy csoda lenne! (bár hiszek a csodákban) :)
Múlt hónapban is Merionaloztam, szépen "termeltem" is tőle, mindkét oldalon lett 2-2 tüsző, repesztés is volt, de mensi lett belőle. :(
szép hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


Zizo!!!Ez fantasztikus! Gratulálok! Ugye ez spontán sikerült, jól emlékszem? Nagyon szupiiiii!!Merre vagytok Balcsin?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nani: Vannak csodák. Semmi sem lehetettlen.

Baba:
Hogy vagy? Mikor lesz az esküvőtök? Sikerült már mindent megszervezni?

Pandácska:
Az Istenhegyi Géndiagnosztikai Klinikán ajánlottak is valakit vagy mindegy kihezb mész? Gondolom Krizsa Dr küldött.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Szerintem ott mindegy hogy kihez. Igen ő ajánlotta.
Vendég
 


Pandácska: Köszi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni!Köszönöm szépen! El sem hiszem h én is ott lehetek.
Nem tudom nálunk miért pont most sikerült... úgyh bármi megtörténhet nálatok is! Egy kis sport sosem árt! :) Én is elkezdtem tornázni egy pár hónapja, de a nyaralás miatt abba maradt... :)

Fendike, Emma!
Nagyon szépen köszönöm Nektek is a gratut. :)

Baba!
Neked is köszi, hát igen... spontán sikerült!!! :lol: :oops: Tőlem kérdezted h merre vagyunk? Voltunk egy hétig Londonban, meg múlt hét végén Krakkóban. Most itthon vagyunk Dunakeszin! :) Tényleg hogy áll az esküvő szervezés?!
2120
 
 


Alakul. Eddig nem izgultam, hisz nem az első, de most elkezdtem már várni nagyon.Már mindent elintéztem, csak a virágot kell még megrendelni.
Mégegyszer nagyon gratulálok neked! Mikor lesz UH?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Micsoda babaeső van most itt! Remélem sokáig tart majd ez a sikerszéria. :D
Vendég
 


Sziasztok.

Zizo:
A kikapcsolódás megtette a hatását. / Babás lettél/. Biztos nagyon jó volt. Nics képetek amit feltehetnél?

Baba: Írtam neked privit!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Ma voltam 'imádott' Krizsa dokinál, megvizsgált, aranyos volt.(enyém szabin)

Csütörtökön lesz a punkció, várom már nagyon és remélem folytathatom a sikerszériát.. :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
Nagyon szorítunk neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajrá, Fendike! :)
Ha folytatod - márpedig folytatod :D -, augusztusban szívesen átveszem a stafétabotot! :lol:

Holnap 8-ra megyek én is UH-ra! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek!
Múlt hét csütörtökön voltunk első konzultáción a KAáliban Dr KOvács Péternél. mmost kezdődnek a kivizsgálások nálunk. Eddig sajna 2 éve próbálkozunk sikertelenül
Vendég
 


Boniko,
Üdv itt is :D

Fendike,
Mennek a mega drukkok csütörtökre :wink: Sikerülni fog!!!!!!

Angel,
Drukk holnapra azért mész hogy megnézzék leállt a petefészked?
Vendég
 


szia Pandácska! :lol:

Fendike ígyismeretklenül is drukk csütörtökre!
Vendég
 


Pandácska,
igen! :wink: A fogit meg még szedem 22-ig, hacsak nem változik holnap a terv! :)

Boni,
üdv itt! :D
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?