Új privát üzeneted érkezett!

Orsi nagy nagy gratula és nagyon jó egészséget kívánok :D Orsi mikorra volt kiírva?

Nyuszi, igen köszi, bár fájdogál a pocim, és a barna még mindig megjelenik, de nem idegesítem rajta, annyian mondták, hogy nekik is volt ilyen. Most az uh-t várom, de nagyon :lol:

Donika, Neked vannak tüneteid??

Raniko, mi újság??

Igen Kiscsillag :cry: nagyon jó lenne, ha Ő is velünk lenne, de az a helyzet, hogy hasonló esetben én sem tudnák olvasni. A múltkori lombik után hetekig be sem néztem, majd szépen lassan vissza és amikor már teljesen túl lettem rajta akkor tudtam csak írni :cry:
galeria
 
 


Galéria!

Azt hiszem 2 hét volt neki hátra.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! :D

Sannah :D

Köszönöm szepen, jol vagyok, csak borzalmasan faradt egyfolytaban…

Raniko :D

Kitartas, nemsokara tesztelhetsz! :D Drukkolok!

Galeria :D Donika :D

Gratulalok!!! :D :D :D :D :D

Nyuszi :D

Drukkolok Neked nagyon, hogy tapadjanak a picikek!

Orsi :D

Isten hozta Liliket idekint sok boldogsagot es tejcsit kivanok nektek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Jucmuc!

Örülök, hogy jól vagytok! Puszi! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Icsilya! :D :D
Gratulálok!
Remélem jól vagytok, sok tejecskét és babamosolygós percet kívánok Nektek!
Küldj képet!

Millió puszi!
plutyk
 
 


Sziasztok

Galéria:
Drukkolok neked hogy minden rendben legyen. Mikor kell menned UH-ra? Tudom egy kudarc után idő kell mire az ember lelke begyógyul.

Jucmuc: Köszike. Te is nagyon vigyázz magadra pihizzél sokat.

Csiperke?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Donika, Galéria
Hatalmas gratula nektek :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi,
Neked is nagy nagy gratula jó egészséget és sok tejcit kívánok :lol:

Nyuszi,
Mennek a babaragacsok :wink:
Vendég
 


Helló Pandácska: Köszi a ragacsokat jól jönnek. Hogy telt a heted?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Jól :lol: nővéremnél pihentem meg voltam az új dokimnál uh-on :D mikor kell tesztelned vagy vérvételre menned?
Vendég
 


Sziasztok!

Nyuszi egy hatalmas adag babaragacs a hétvégére+++++
29-én megyek uh-ra a Kaáliba. Addig most kb úgy izgulok, mint a tesztig :lol:

Donika, Neked mikor kell menni uh-ra?

Pandácska, hogy vagy?? Hová fogsz járni dokihoz? A Kaáliba már nem is kell menned?
galeria
 
 


Galerias,
Máv kórházat választottam és ott egy dokit. A Kaáliba nem kell mennem de még jelentenem kell magamról hogy hol tartunk :D
Vendég
 


Jaj bocsi :oops: csak simán Galeria :lol:
Vendég
 


Szia Nyuszika!

Nagyon sok ragacsot küldök neked és a 4 picurkádnak!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi tegnap voltunk a Kaáliba,megnéztük,és láttuk a pici szivét ahogy már dolgozik.Már nem megyünk a Kaáliba.
Jol vagyok,csak a gyomrom van ki,de nem baj.
Gratula mindenkinek,most már mindenki babás lesz.

Plutyk:Hát elég gáz a főnököd.
Angel!
Már biztos szép helyeken jártok. :lol: :lol:

Puszi mindenkinek.

Fanni???????????????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csiperke
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gartula aki babásodott!!!

Jucmuc, pihenjél sokat !! Hogy bírod a meleget? :D

Icsilya! Nagyon sok boldogságot a kis Lilinek és óriási gratuláció ! :lol:

Csiperke! Neked is gratulálok, jaj de jó neked! :lol:

Elég sokan babásodtak, ez nagyon jó jel!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska: 28.-án kell tesztelnem vagy vérvételre mennem. A Kaáliba nem 12 hetes korig lehet menni?

Galéria:
Köszi a ragacsokat remélem olyan jól ragadnak mint nálad. Én egy nappal hamarabb megyek mint te . De addig izgulhatunk mind a ketten. Én drukkolok neked!!!

Csiperke:
Köszi a ragacsokat. Gratulálok az ügyes kis pocaklakóhoz. Biztos nagyon jó volt látni a szívverését. Szorítok neked továbra is. Mi van a gyomroddal? Émelyegsz?

Fanni: Megjött a hétvégén ? Tudod kezdeni a szurikat?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi,
Hát nem tudom valakinek addig kell valakinek meg nem gondolom ha minden okés nem ikrek meg ilyesmi akkor mehetsz is tovább.
Vendég
 


Pandácska: Köszi az infót

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Icsilya! Gratulálok! Jó egészséget a legújabb jövevénynek és sok finom tejcikét!! :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Raniko?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Baba :D Raniko hétvégén nincs netközelben, majd csak holnap munkahelyén lesz, már én is nagyon várom mi újság :lol:
További szép estét:)
galeria
 
 


GAleria! Neked is! puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!

Húúúúú, babazápor :lol: hip-hip-hurrrrrráááááááááá :D
Mindenkinek gratula a pocakosodáshoz! Vigyázzatok Magatokra!

Orsi,
Gratula és sok egészség Lili babának és a mamának! :)


Néhány nappal ezelőtt szó volt az inzulin rezisztenciáról. Nektek mekkora érték esetén írtak föl gyógyszert? Volt mellékhatás?
tobi
 
 


Sziasztok!

Tobi, ugye ez a terhelés amit kérdezel. Nekem az volt, az éhgyomorra 9 körül volt a terhelés után 1 órával kb. 51 és erre kaptam meforalt amit 1x1-ről 3x1-re kellett volna felvinni, de nagyon nem bírtam. Hányingerem volt nagyon és ment a hasam, így napi 1 vagy 2 veszek be attól függ mennyire vagyok jól.

Nálad mi a helyzet??

Raniko??????????? :roll:

Többiek remélem mindenki jól van!! Icsilya talán már otthon is van:):)
galeria
 
 


Sziasztok Lányok!

Aranyossak vagytok hogy így izgultok!
Bevallom nem csináltam tesztet! :roll:
Kicsit még barnázgatok de olyan érdekes ez a barnázás.
A cicim nem érzékeny ezért igazából nem is nagyon foglalkozom vele.

Remélem mindenki jól van!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Ez aztán az erő, én nem bírnám és nem is bírtam ki, hogy ne teszteljek. Dokihoz mikor mész? Elvétve nekem is van még kicsi de már közel sem annyiszor és már a hasam sem fáj úgy.

Hogy bírod ki, hogy ne csinálj?
galeria
 
 


[quote="galeria"]E írta:galeriaz aztán az erő, én nem bírnám és nem is bírtam ki, hogy ne teszteljek. Dokihoz mikor mész? Elvétve nekem is van még kicsi de már közel sem annyiszor és már a hasam sem fáj úgy.

Hogy bírod ki, hogy ne csinálj?


Nincs benne semmi trükk!
Sokszor láttammár negatív tesztet!
És úgy gondolom hogy ez sem a beágyazódás jele! :roll:
Nekem sem fály már a hasam és csökkent a barnázás is.
Milyen érdekes hogy ugyan azokat produkáljuk azzal az eltéréssel hogy szerintem én nem vagyok babás! :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,

nagyon rég jártunk erre, kb. másfél éve, de most végre nagyon jó hírekkel. :)

Akik nem ismernek, azoknak okulásul röviden a történetünk. Úgy bő 5 évvel ezelőtt - majd 1 évnyi sikertelen próbálkozás után - fordultunk orvoshoz. Az egyetlen, nem megismételt andrológiai vizsgálat alapján úgy tűnt, hogy megvan az ok, a kedves kis ivarsejtek nem nagyon akartak szaladgálni. Mivel akkor páromnál is éppen volt valami gond a tüszőkkel, így a Kaálit ajánlották megoldásul. Itt 3 év alatt összesen négy - végül is - sikertelen kísérletünk volt. A beültetésig mindig rendben ment minden, de sosem akartak megtapadni, illetve a negyediknél az egyik egy pár napig úgy csinált, mintha, de aztán mégsem. A negyedik IVF után áttekintettük az addigi fejleményeket, és itt derült csak ki, hogy a spermakép mind a négy alkalommal teljesen rendben volt. Azaz meddőségünket illetően semmilyen orvosi ok nem állt fenn (természetesen közben az összes nőgyógyászati vizsgálaton - kromoszóma, átjárhatóság, HSG, stb. - átestünk, minden esetben negatív eredménnyel, és a kezdeti tüszőprobléma is csak eseti volt.

Tehát két közbevető tanulságot már le lehet vonni: egy mintavételes vizsgálat nem vizsgálat, meg kell ismételtetni, kerül, amibe kerül. (Utólag már azon se lepődnénk meg, ha kiderülne, hogy elcserélték az andrológiai leleteket...) A másik, hogy minden beültetés után tessék rákérdezni minden részfázisra, hogy hogyan sikerült, mert maguktól nem fogják mondani az amúgy nagyon kedves kaális doktorok!

Aztán fél évre rá spontán teherbe esett mamafán, de az embrió fejlődése a 7. héten leállt, így ki kellett kapartatni. (mindezt a föld túlsó felén...)

Ezután fél évre teljesen újonnan keletkezett endrometriózis miatt laparoszkópiás műtétet hajtottak végre, ami után még fél évig hormonkészítményt is kellett szednie. Újabb egy év elment ezzel. Közben pár kiló fel is ment emiatt, de utána egy kis egészséges diétával és gyógymasszázs segítségével vissza is fogyta őket.
Ekkor találkoztunk egy nőgyógyász ismerősünkkel, aki egy homeopátiás - tk. antropozófikus - gyógyszert írt fel: a neve csak annyi, hogy "Ovarium", a svájci Weleda cég készíti, és a tehén petefészkéből készült kivonatot tartalmaz. Ennek már a második szedési hónapban meg lett az eredménye, így most januárra várjuk babánkat!! :) :) :)

Szóval ne adjátok fel soha!

Üdvözlettel: papafán
babafaan
 
 


Nem feladni, küzdeni, én is negatív voltam, aztán megcsináltam a tesztet ami pozitív lett, így az erőt adott. És én meg vagyok róla győzödve, hogy nem véletlenül ugyanazok a tünetek.

Doki mikor lesz??
galeria
 
 


Galeria,

Igen, terhelésesre gondoltam. Éhgyomorra, majd 2 óra múlva volt vérvétel. 29,5 volt az értéke, határ 29. Dokim azt mondta, hogy szigorú diéta vagy gyógyszer (de annak van mellékhatása, ahogy Te is írtad). Szigorú diétát válaszottam (no cukor, liszt), lemondani lemondok a sütiről, jégkrémről, csokiról, igyekszem teljes kiőrlésű dolgokat enni, de a gyümölcs a gyengém és nyár van. Úgyhogy azt eszek csak mértékkel. Különben laparoszkópiás műtét után kellett megcsináltatni ezt.


Tobi
tobi
 
 


Tobi, a normál érték mennyi volt? Mert nekem azt mondta a dokim, hogy ha több, mint a 3x akkor kell a gyogyi. Én új endokrinológushoz mentem és Ő kérte ezt a vizsgálatot, úgy néz ki nem hiába:) Amióta szedem ezt a gyogyit nem nagyon kívánom az édességet úgyhogy így könnyebb is megállni. Viszont a tapadás miatt a banánturmixról nem mondok le:)

Babafaan köszönjük a történetet és jó babavárást kívánok:)

A méhpempőt meddig kell/lehet szedni?
galeria
 
 


Sziasztok Lányok!
Bejelentkeztem a múlt héten, mint új tag közétek, aztán úgy jött ki a lépés, hogy nem is tudtam utána jönni.

Gratulálok a pocakosoknak!

Én egyre idegesebb vagyok, ahogy közeledik az első konzultáció időpontja. Sajnos nem vagyok túl bizakodó sem! Próbálom a férjemben tartani a lelket, de időnként bezárkózik, és aggódom, hogy nagyon megviseli a dolog.
Vendég
 


Galeria,
Normál érték felső határa 29. 0,5-el léptem túl.
Banánturmix - felírtam :D jó lesz majd szeptemberben

Bella06,
Tudom, hogy nem könnyű! Próbáljatok meg minél többet beszélgetni. Ne hagyd, hogy bezárkózzon. De ne legyen mindig ez a téma.
Nálunk sem volt könnyű, dettó ugyan ez. Párom saját magát hibáztatta, úgyhogy ápolgatni kellett a lelkét. Utánanéztünk, hogy mi fog történni. Édesen végigkísért az első próbálkozás során, sokat segített.
Nem könnyű nekik/nekünk sem.
Idő, amíg feldolgozza az emberfia/lánya. Remélem sikerül!
Fel a fejjel!
tobi
 
 


Pandácska, Jucmuc! :D
Köszönöm a gratulát, remélem az UH-on is minden rendben lesz!

Nyuszipuncs! :P
Hajrá, Hajrá, mennek a drukkok, nyugalomban legyél, senki ne izgasson fel! :)

Galeria! :D
Bocsi, hogy csak most válaszolok, de képzeld ma én is elkezdtem barnázgatni, meg tegnap óta fájdogál a hasam. Beszéltem a doktornővel, nagyon kedves volt, megnyugtatott, azt mondta, hogy ez természetes, remélem igaza lesz, de azért még izgulok a barnázgatás miatt!
Szóval, ha minden rendben lesz, én is 29-én megyek UH-ra! :D
A hasam hol jobban fáj, hol kevésbé, néha este szinte bele mar, és éhes vagyok (pedig vacsizok), neked nincs ehhez hasonló panaszod?

Egyébként az elképzelhető, hogy az utronak is van olyan mellékhatása, hogy barnázgat tőle az ember, vagy az teljesen más okból van? :?:
donika
 
 


Sziasztok Lányok!

Donika: Köszi a drukkokat. A beülti után 3 napig nem fájt semmim ma meg már annyira fájnak a petefészkeim hogyha le kell ülni m inden bajom van. Szerintetek a Choragon okozhat iloyet? Kicsit aggódom

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi! :D
Szerintem a tüneteid teljesen normálisak, azért próbáld meg, hogy még több folyadékot igyál, sok-sok szénsavmentes ásványvizet!

Icsilya!
GRATULÁLOK, remélem a baba mellett Te is jól vagy! :P
donika
 
 


Sziasztok!

Orsi :P
Gratulálok!
Most akkor kíváncsi vagyok, végül hol szültél, majd a babavárón megnézem, hátha ott írta valaki.

Lányok :P
Megvagyok, és megvagyok, he-he.
Elnézést, hogy ritkán jövök, de annyi minden más van és nekem még nagyon messze a kezdés.
Így még1x kérem, hogy aki a táblában változtatást szeretne, az priviben írjon. Vaaagy, ha valaki gyakrabban jár és szívesen átvenné a tábla karbantartást, nem állnék az útjába :wink:

Nyuszikám :P
Nekem még messze a kezdés, nem szúrom magam, majd csak szeptembertől!

Papafan :P
Gratulálok!
Talán emlékszel rám, nekem Mamafan után 1 héttel kellett küretre mennem ugyanazért... s én még azóta sem vagyok babás.
Ez az ovarium nevű szer mire szolgál?

Fanni
fanni73
 
 


Kép Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.

Remélem, mindneki jól van!
Babatapik! +++++++++++++++++++++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="fanni73"]E írta:fanni73z az ovarium nevű szer mire szolgál?

Fanni


Szia, persze, hogy emlékszem...

A szer tk. a teherbeesést segíti elő - ha ennek egyéb szervi akadálya nincsen. Tehát a gyermektelenségi esetek közül abban a bizonyos megmagyarázhatatlan huszonegynéhány százalékában adhat okot a reménykedésre. Hogy miért hat, azt nem tudni, mert - mint a neve is mutatja - "csak" egy petefészek-kivonat, de tény, hogy hatékony. Mo.-on nem nagyon ismerik, ez az ismerősünk Svájcban praktizált sokáig, onnan tud róla. Itthoni patikában nem is fogod megtalálni.

pf
babafaan
 
 


Pandus?????????,,Eltűntél..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Írtam msn-re!
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!

Na ma reggel csináltam egy tesztet és negatív lett!
Tudtam én de csak a ti kedvetekért csináltam! :wink:
Jól vagyok nem vagyok elkenődve egyedül most az izgat hogy mikor fog rendessen megjönni mert a barnázás kicsit abba marat. :roll:
Látod Galeria én tudok baba nélkül is pont ugyan olyan tüneteket produkálni mint te!!! :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rankio!! A f..be!! Sajnálom!!!!Hányadik cn? :(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Raniko :( :( ezt nem hiszem el, hogy lehet ez???? Hanyadik napon vagy?? De ha még nem jött meg akkor lehet, hogy még korai is nem?? Peddig annyira szurkoltam:(

Nyuszi, sok sok babaragacs++++++++++++++++++

Donika, nekem az elmúlt kb. 4-5 nap alatt, még icipicit fájdogál néha a hasam de ennyi. Inkább hányinger jön elő néha:(
29-én hányra jöttök??
az utronak áll. lehet ez a hatása. De egészen biztos minden rendben van és Neked is pár nap és el is múlik. Az tény, hogy én is akkor leszek kicsit nyugodtabb, ha már láttam az uh-t.
Pihenjél és igyál sokat sztem. Én szedek folsavat, meg magneb6-ot, ennél többet úgysem tehetünk.
Érdekes, hogy én meg nem vagyok éhes sőt, fele annyit eszem. Mondjuk nem is bánom mert már így is elég sok plusszal indulok:(

Pandácska mi újság, meleget bírod? Hétvégére még melegebbet mondanak sajnos:(

Baba Te hogy vagy??
galeria
 
 


Aranyossak vagytok komolyan!
A 28 napon vagyok amúgy és most várom a redes menzsit remélem mielöbb megjön és nem kavart be ez a kis barnázás!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Ha még most kéne megjönnie akkor akár még korai is lehetett a teszt és akkor még akármi is lehet nem???
galeria
 
 


Szerintem is lehet ez még pozitív.
plutyk
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Komolyan erre nem tudok már mit mondani!
Nagyon jól esik hogy így szorítotok nekem!!!
Persze ebből még bármi lehet! :wink:
Ha nem most akkor malyd idővel!

Kép

Kép
raniko
 
 


babafaan!!!

Gratulálok a babásodáshoz!
Le a kalappal elötetek hogy ennyi ideig ezt így kibirtátok!
Tudnál nekem több infót írni erről a készitmányről (Ovarium)???
Lehet e recept nélkül kapni és hogy lehet e orvosi konzultáció nélkül szedni!!! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
hanyadik napon volt az inszem? vagy nem inszem volt?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?