Új privát üzeneted érkezett!

NIKI HAJRÁ!!!!!!!!!!!!DRUKKOK!

Fatima, írtam! :D

Andi, ez tök durva!!! De nem értem, mert a szülőszoba ajtaját elvileg nem lehet kívülről kinyitni...( nem kilincs, hanem gömbszerűség van rajta??!!) Nem értem??!!! Talán kitámaszthatták??!!! :evil: :evil: :x :( különben teljesen jogos volt a kitörés, felháborodás.Sztem mi is hasonlóan reagáltunk volna.
mazsolák
 
 


Sziasztok.

Sajnos ezekszerint lecserélték kilincsre azt a gömböt!!!! :twisted:
De ami a pláne volt, hogy a dokik nem mertek rájuk szólni, vagyis illedelmesen beszéltek Velük, pedig azt hiszem, nem így kellene. Ezek konkrétan nem értettek a szép szóból. Először a szülésznőnek vittek virágot, aztán egy kis üdítőt az anyukának, majd cseresznyét, majd csak úgy megnézni a babát és stb... Volt ott minden. Csapkodtak, hangoskodtak és még sorolhatnám. Ilyenkor miért nincs ott egy biztonsági ember, aki ezeket helyre rakja??? vagy netán kikíséri az épületből?
na jó abbahagyom még mielőtt eldurran az agyam!!!

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Tudod Andi, nem könnyű, mert ha vki merne nekik szólni, akkor mindjárt jönnének a jogaikkal, meg, h diszkrimináció, és még hasonlók.. :oops: :? :( :evil: :evil:
de érdekes, mert itt szörnyülködtem, mialatt a soraidat olvastam, párom kérdezte, mi az??!!!, olvasom neki hangosan a soraidat, mire ő is pont azt mondta, amit te is, h "Ilyenkor miért nincs ott egy biztonsági ember, aki ezeket helyre rakja??? " :x :x :evil: :evil: :( Teljesen jogos a kérdés. Csak azon rimánkodok, ha én leszek hasonló helyzetben, akkor nem lesz ilyen..de hát ezt nem mi választjuk meg... :oops: :?
(Ráadásul nem egy bnőm mesélte, h miután megszült, ott volt "frissen", kómásan, kihasználva eme helyzetet lenyúltak vmijét...Jobb ezekbe nem is belegondolni. Nekem azóta már bevállt taktikám van, és a legfontosabb, semmi pénz nincs nálam, csak a mobilom...na hagyjuk, mert elrémísztünk itt mindenkit. :oops: :? 8)

Kitartást az utolsó hetekhez, napokhoz! :D

jaj, cseresznye, most én is tudnék enni, de itt sajna nincs... :( :cry:

na pusszok, jó éjt, remélem, Fatima még "beköszön" :D
mazsolák
 
 

 
 

NIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Niki, kéz- és lábtörést!

Nagyon drukkolunk Nektek!

Doren

Kép
Kép
Kép
doreen
 
 


Jo reggelt csajszik :D

Mlandi...elolvasva azt, amit irtal, hogy mit lattal a szüleszeten..en nem is tudom, ez mindenhol igy van vajon csajok? mert ha mashol nem, en nem biztos, hogy itt akarok es igy akarok szülni!!felolvastam Lacinak ezt a ´hiradast´, mire ö...inkabb nem irom le, hogy mit mondott..de eldöntötte, hogy be akar menni a szüleszetre megnezni mi van ott, es utana majd megbeszeljük, hogy hol szüljünk..
egyaltalan nem volt jo erzes elolvasni ezt, de jo, hogy megtudtam..mert nekem egyaltalan nem mindegy, hogy hol es hogyan elem majd meg eletem legszebb pillanatat!!..na mindegy, minden nap tanul valamit az ember..de azert ez eleg kemeny lehetett..

mas tema..Niki!! uristen, remelem jol van!!

nagyon szep idö van, ma rövidbe öltöztem, nem lehet ezt mashogy kibirni :D

remelem mindenki jol van, pusszancs
Vendég
 


evu: köszönöm kérdésed, jobban vagyok. Ma megyünk UH-ra már alig várom, hogy láthassuk Lucát. Remélem kapok képet és akkor majd fölteszem.

A kórházas történet nagyon felháborító, hihetetlen, hogy nem küldték ki őket! Felháborító!

Edis

Kép
ediske
 
 


Juj Ediske, de irigyellek, hogy lathatod ma Lucat :D en is legszivesebben minden nap mennek uh-ra 8)

Varjuk a kepet persze :D

Minike ma 17 hetes :D :D eljen eljen eljen!!!
Vendég
 


NIKI, bár már nem olvasol, de nagyon nagyon szorítok én is!!!!Istenem, nemrég csábítottunk át a másik topikból és már így elszaladt az idő....
Rendben lesz minden, biztos kezekben vagy!!!!!! Aztán ha hazjöttetek irány az anyukás topik!!!! :)

puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok.

ÖRÖMHÍR: Emma baba ma reggel egészségesen megszületett!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D
Niki, Emma és Feri jól vannak.
A többit majd Feri leírja.
Puszi csajok.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ELJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


GRATULÁLUN EMMÁHOZ, NIKI ÉS FERI!!!!!!!!!!!

NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS ÖRÖMÖT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAMU&ZSÓFI
kerekpocak
 
 


Kedves Niki és Feri!

Isten hozta kislányotokat! Jó egészséget és sok boldogságot kívánunk szeretettel!!!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Gratulálunk Emmához!!!!!!!!!!!!

Kép
kis pupu
 
 


[size=24]KEDVES NIKI ÉS FERI!!!

GRATULÁLUNK MI IS EMMÁCSKÁHOZ, JÓ EGÉSZSÉGÉT, SOK BOLDOGSÁGOT ÉS HOSSZÚ ÉLETET KÍVÁNUNK NEKI!!!!

VERUSÉK
[/size]

Kép
buborka.
 
 



Éljen, éljen!!!! :lol: :lol: :lol:
Szívből gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!!!!


Zsu

Ja, és persze várjuk a részleteket!!

Zsu
svs
 
 


ÚÚÚÚRISTEN!!!!

SZÍVEM MINDEN ÖRÖMÉVEL KÍVÁNOK EMMÁCSKÁNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Niki és Feri!
Tudtam, hogy minden rendben lesz!
GRATULÁLUNKK!!!! :lol: :lol:

fatima
 
 


Niki: Gratulálok én is, és jó egészséget kívánok!!! :)



Csajok: a szülőszobás bemászkálós sztorit azért kéretik normál helyiértéken kezelni.
Ez nyilván egy egyedi eset volt. Nyugi van és higgadtság. Az emelkedett hormonszintet ne pazaroljátok feleslegesen. Minden rendben lesz :)

M.
mircike
 
 


SZÍVBŐL GRATULÁLUNK EMMA BABA SZÜLETÉSÉHEZ, NIKINEK MIELŐBBI FELÉPÜLÉST ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNUNK!!
PUSZI,ZSÓKA,BORKA,MARCUS
Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok.

Mircike: Én is remélem, hogy ez egy egyedi eset volt!!!! De ha egyedi is volt, minden kórházban megtörténhet. Sajnos. Ettől még nem ment el a kedvem a szüléstől, mert ha ez az eset velünk történik meg, azt hiszem nem maradt meg volna a lábán a tisztelt bejárkáló, nemre, korra és hovatartozásra tekintettel sem...
A nővérek és a dokik normálisnak látszanak, csajok az ilyet le kell szarni!!!! :D
Fatima: merre jártál, nem voltál fenn régóta, már azt hittem valami baj van?

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Niki, Feri és Emma!

Én is szívből gratulálok!!! :)

Megjöttem az UH-ról, minden rendben. Luca most is Luca maradt, nem láttunk fütyit. :)

Edis

Kép
ediske
 
 


Na hello csajok!

Itt vagyok- itt vagyok.... Nem vesztem el és semmi baj nincsen. :)Tarekkel nagyon jól vagyunk! Olyannyira, hogy a kiírt dátum előtt 3 héttel ebben a nagy melegben az anyukámat gardírozzuk bútorboltokba és elektronikai üzletekbe. :) :oops: :lol:
Hát igen... vettek az anyumék egy kis garzont, amit még mindenképpen be akarnak rendezni Tarek érkezése előtt. Ők ugyanis vidékiek és mivel anyukám szeretne velem lenni elég sokat a nyár folyamán, így nem a nyakunkon akar lenni, hanem külön, de a közelünkben. Persze azért az első 1-2 hétben itt lesz majd velünk a mi lakásunkban! :wink: :lol:

Meglepő módon tök jól bírom a csavargást! :) Csak a talpam szokott fájni, ha többet gyalogolok a kelleténél.

Ja és képzeljétek!!! Nincsen jele a terhességi toxémiának a kezem és lában dagadása ellenére. A pisimben nincsen semmi gyanús, így valószínűleg azért "dagadok", mert irdatlan meleg van! Szóval nagy a megkönnyebülés!!! :lol: :lol: :lol:

Na ezt elküldöm mielőtt elszállna...

fatima
 
 


Na akkor folytatom...

Andi! Tegnap sajnos nem tudtunk találkozni. :( Olyan 3/4 7-kor ért véget a felkészítő, utána siettünk (anyummal) Nikiékhez. Állítólag akkor mentetek be CTG-re. :) Na sebaj, hátha még máskor... :roll:

Nekem úgy tűnt, hogy Niki beletörődött a ma rá váró eseményekre. Inkább Feri tűnt eléggé feszültnek! De hát ez érthető! Izgult nagyon Nikiért és a pici lányáért! Na de már túl vannak rajta! Ma már a karjukban tarthatták Emmácskát!!! :lol: Olyan jó nekik!!!
Remélem Niki is jól van!!!

A szülőszobai eseményekről én csak nagyon röviden nyilatkoznék! Sajnos valóban nem túl kecsegtető, amit meséltél Andi. De nekem akkor is az a véleményem, hogy igenis az orvosoknak és akórházi dolgozóknak kötelessége rendet tartani a szülőszobában. Nem is értem.... Nem azt mondták, hogy egy vajúdó/szülő nőhöz csak 1 hozzátartozó mehet be?????? Akkor miért engednek be egy egész családot! Engem őszíntén szólva az is zavarna, ha egy kultúrált, de népes család lenne bent valakinél, amikor én ott szülök!!!!
Reméljük, hogy ez csak most egyszer és utoljára fordult elő!!! :)

Edus! Megkaptam a mailedet. Írok szerintem holnap! :) :wink:

Mindenkinek szép estét és jó éjszakát!!!

Puszik,
F.

fatima
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos az a kisebbségi dolgok bármelyik kórházban előfordulhat!
Amúgy ma voltam én is a kórházban este és szerintem láttam a kedves családot!

Abban tudtok segíteni, hogy a CTGre milyen számon kell bejelentkezni? Most mennék először és nem tudom hogy működik.... :oops:
ÉS helyileg hol van? A földszinten?

Köszi,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Szia Verus!

A 11-es épületben van a CTG, a földszinten (ahol az AFP is volt). A telszám: 06-1-458-4657. Itt kell kérni időpontot.

Neked ki az orvosod???

fatima
 
 


NIKI TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK EMMÁCSKA SZÜLETÉSÉHEZ ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET ÉS TEJECSKÉT KÍVÁNOK NEKED ÉS KIS CSALÁDODNAK!

MIllió Puszit Küldök!

Kép
zsebi32
 
 


NIKI + KISCSALÁD, HATALMAS GRATULA!!!!!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, FINOM TEJCSIT, ÉS SOK SOK PUSZIT KÜLDÜNK AZ ÉTEREN KERESZTÜL EMMA BABÁNAK+NEKED! :D :D :D
mazsolák
 
 


Sziasztok,

Niki, nagyon-nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok a kis családodnak!

És most már remélhetően túl vagy a legnehezebb első 12 órán is...
Gyors felépülést!


Ez a szülőszobás sztori tényleg nagyon durva, szerintem is a szülésznőknek, orvosoknak ki kellett volna onnan hajtani őket, ill. be sem engedni. És őszintén nem is tudom hogy történhetett meg, mert én tényleg azt tapasztaltam, hogy nem engedtek be akárkit.
Ennek ellenére valóban bárhol előfordulhat, és én is nagyon remélem, hogy abszolút egyszeri eset volt.
Nem gondolkoznék/gondolkozom kórházváltásban.

Jó éjt mindenkinek,
Doren

Kép
Kép
Kép
doreen
 
 


Niki, Feri!!! Mi is szívből gratulálunk pici Emma érkezéséhez!!! :) :) :)

puszi
mangó
mangó
 
 


Niki és Feri szívből gratulálunk Emmácskához! Megint egy család született!

Aztán gyorsan felépülni, babázni és sétálgatni!!!!! De a babázáshoz gondolom mindig van erő. :lol: Mielőbb várjuk a képeket és a beszámolót.

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok.

Ediske: gratula a BIZTOS LUCÁHOZ!!!! GYönyörű kislányka lesz, az tuti!!!
Amikor mi megtudtuk, hogy kislányka lesz a páromat totál elöntötte a boldogság és dagadt a melle a büszkeségtől... hüpp, hüpp, olyan jó érzés volt...
:lol: :lol: :lol: puszi
U.I.: Feri mindjárt felteszi Emmáról a képeket!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Kézcsókolom a Hölgyeknek!

Tegnap 8.40 perckor megszületett Cene Emma, 2350 grammal és 49 centivel. Baba, mama jól vannak és mindenkinek köszönik a jó kívánságokat és a szurkolást.

A diadalittas apuka[/img]

Kép
niki30
 
 


Szia Fatima,

Nagyon szépen köszönöm a telefonszámot, be is jelentkeztem holnap 11.00re :lol:
Most egy kicsit megkavarodtam... Az ugyanaz az épület ahol a szülészet van ugye? :oops:

Nekem dr. Pálmai Bálint az orvosom.
Neked?

Üdv,
Verus

Kép
buborka.
 
 


Kedves Niki és Feri!

Szívből gratulálunk Emmácska születéséhez!
Sok egészséget és boldogságot kívánunk Nektek!
Legyen sok tejecske és Emma nőjön nagyra!!

Sok puszi

Viki és Beni

Kép
viky30
 
 


Annyira örülök Nikinek!!!!!!!

Gratulalok Feri :D most ti vagytok a vilag legboldogabb emberei..

nagyon varom a kepeket :D
Vendég
 


LÁnyok, sztem már az is túlzás, ,hogy a szülészeten bárki bemehet a kórterembe. Ez a legtöbb kh-ban nem így van. Mikor bent feküdtem volt olyan, hogy 8 látogató volt ben egyszerre az ötösben (!!!), mozdulni sem lehetett, nemhogy pihenni meg babázni. szegény kismamák szoptatnak közben ugye csupasz mellekkel. És sztem egy újszülöttekkel teli kórteremben nem éppen a legjobb ezer embernek benn lenni, ,jönni-menni. Ilyenkor mi a megoldás? Kiküldöd a szobatársad látogatóit? Pl. ha szoptatni akarsz? Egyébként ez is az oszt.vez. dolga lenne, hogy ilyen ne fordulhasson elő.
Mindezek ellenére én sem gondolkodnék váltáson, mellesleg a Jánosnak nagy előnye szerintem, hogy a fent emlegetett kisebbség nem nagyon fordul ott elő, ez sztem is csak egy egyedi eset volt. Legalábbis nagyon remélem én is :shock: Ha más nem, én magam küldeném ki az ilyeneket, mondom ezt most. Aztán majd meglátjuk. Lehet tojok majd a külvilágra.
beber
 
 


nekem tök jó volt, h bárki (vagyis a családom és látogatók) bejöhettek a kórterembe. akit ez nagyon zavar az ne a jánost válassza, mert ott be lehet menni.
kerekpocak
 
 


Persze, mindenki más, engem zavart mikor legalább öten álltak körülöttem reggeltől-estig, hát mégha szoptatni is fogok majd. De nem kardinális kérdés, 3 napig ki lehet bírni mindent. Mondjuk én csakis az orvos miatt választom a Jánost, de nyilván mindenkinek más a fontos.
beber
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van ebben az irdatlan nagy melegben! :)
Nekünk az éjszakák nagyon nehezek, mert eléggé meleg a lakásunk! Pláne, hogy így a vége felé maga az elalvás is nagy kihívás! :lol:
Na sebaj! Lassan kibújik Tarek baba és akkor majd nem fűti anyát 2 szív + 2 vérkeringés. :)

Azzal kapcsolatban, hogy kit és meddig engednek be a Jánosban az anyukákhoz....
Én pontosan azért szeretnék egyedül lenni vagy max 1 szobatárssal, mert sajnos nem mindenki érzi azt, hogy meddig illik látogatóban lenni egy gyerekágyas anyukánál. Nem hinném, hogy egy újszülöttnek arra van szüksége, hogy 4-5-en körbeállják!
Én is nagyon díjazom, hogy bejöhetnek majd a rokonaim és közeli barátaim, de 100%-ig biztos vagyok abban, hogy az én környezetemben nincsenek olyanok, akik úgy gondolják, hogy órákat kell egy kórházban eltölteniük. A látogatás tartson max 10 percig és ne tovább!!! Arról nem beszélve, hogy nem szükséges mindenkit odacsődíteni. Van annak az anyukának lakása, majd oda lehet menni csőstül.... Mondjuk hozzánk tutira nem jönnek majd az első 3-4 hétben!

Szóval én csak azért imádkozom, hogy ha netán nem tudok majd egy ágyas szobában lenni, akkor legyenek olyan szobatársaim, akik hasonlóan értelmesen gondolkoznak erről az egész látogatósdiról!
Bízzunk benne, hogy így lesz!!! :lol: :lol: :lol:

fatima
 
 


Fatima, pont ugyanígy gondolom én is! Én is bízom az 1ágyasban, de nem fakadok sírva ha nem lesz, amennyien vannak a Jánosban az átszervezés óta örülök ha ágyam lesz. Csak ne az ötösben! De azt sem bánom ha meglesz a szép egészséges babóm. De mikor ott voltam komolyan mondom durva volt a helyzet, nem volt fél óra, hogy ne lett volna benn valaki és téányleg voltak szobatársaim akinél egyszerre 5-6-an és órákon át. Hallod, mikor nem tudsz az ágyadról egyik irányban sem leszállni meg félig rajta ülnek, stb. Nemhogy felállni, nehogy valamid kilógjon meg ilyesmi. Mindez persze másodrendű, csak a babával legyen minden rendben, onnantól kezdve ha velem lesz a kis csomagom nem hiszem, hogy nagyon fel tud izgatni bármi ilyesmi.
beber
 
 


Köszi Feri az infót Emmácskáról!

Jaj de édes ici pici lányka lehet!!!!! Már nagyon várjuk a képeket.

Babának, mamának nagyon jó egészséget kívánunk. Jó babázást a pici lánnyal.

Ez az ici pici lányka nem bírt a mamájának befordulni? Nem csoda, hiszen olyan édes pici pocakja volt a mamájának. Jé, már csak volt neki!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok!

Remélem jól bírjátok a meleget! Nálunk 27 fok körül van a lakásban, du. már nagyon szenvedtem! Sztetek nem meleg ez egy pici babónak??

Látogatás ügyben: hát igen, sajna az ilyen irányú intelligencia némelyeknél hiányzik!! Nem is tudom, hogy jut eszébe valakinek leülni más ágyára???? :shock: :shock: Normális ember ilyet nem tesz!!! :oops:
Én azt hiszem egy jó kis 2ágyas szobára vágyok, egy gyakorlott szobatárssal lehetőleg, nem tudjátok, hol lehet ezt előre megrendelni?!?!?!? :lol: :lol:

Nikiéket vajon mikor engedik haza? Talán holnap? Nekik is biztos jó melegük van!

Zsu
svs
 
 


Beber! Én is a legfontosabbnak azt tartom, hogy legyen minden OK a babámmal. De ha én feszült vagyok, akkor sajnos az kihat mindenre. És ez normális. Nem csak a babáknak, hanem a friss anyukáknak is fontos a pihenés! De asszem mindenki érti mire gondolok! :) Az meg hogy valaki leül az ágyamra!?! Ott helyben zavarnám el a picsába. Sajnos az intelligenciát tényleg nem mindnekinek egyformán osztotta annak idején a Jó Isten! :) :lol:

fatima
 
 


Kedves NIKI és FERI!

Szívből gratulálok Emmácska érkezéséhez!!!!!

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


nagyon sok boldogságot a kiscsaládnak, Emmácska üdv itt köztünk a nagyvilágban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kórterem-látogatók: én nem a jánosban szültem végül, számomra végül szerencsére....
de így hogy baba nem is volt velem az elején, még így is zavart amikor valaki látogató bejött a kórtermünkbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4en voltunk, amúgy hulla jófej csajszikkal :lol:, és csak 2* fordult elő h bejöttek....
szóval én nem is tudom mit csinálnék ha babástul rontanának folyton ránk.... amíg úgy volt h jánosban szülök, végig ez volt a fő parám: milyen szobám lesz emiatt a kórtermes hülyeség miatt...

szóval én nagyon drukkolok mindenkinek hogy kifogjon 1 vagy max 2 személyes szobát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:wink: :wink:

pusszok, kitartás a nagy melegben a már nagyonnagy pocakosoknak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FeriApuka kérünk képet amint lehet! :lol: :lol: :lol: és pusza Nikinek

Kata&Lizu
lmkata
 
 


LMkata, hogyhogy nem a JÁnosban szültél de ott szültél volna? Nem vagyok képben nagyon, csak be-benézek, azt is mostanában kezdtem el. Ha indiszkrét a kérdés, bocsánat :oops: Én meg az UH szerint pont 2 héttel idősebb terhes vagyok mint amennyi vagyok, most jöttem az orvostól.97mm a BPD :shock: ...
beber
 
 


Sziasztok.

Niki , Emma, Feri megkért minket, hogy írjunk pár sort nektek.
Nagyon jól érzik magunkat, a kis Emma már ügyesen szopizik és Nikinek van tejecskéje, amit már le is tudott fejni.
ÓÓÓÓ, majdnem elfelejtettem: a kis Emma már hízott is, olyan jól eszik!!! :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem ma jönnek haza!!!!
Niki: Nagyon ügyesek vagytok, büszke vagyok RÁD!!!!!
Emma baba: csak így tovább, ügyesen szopizni, aludni, kakilni, pisilni... Bár tudom, hogy ez már meg van beszélve anyával!!! :lol:
Feri: Gratulálok a büszke apukának!!!!
Ne haragudjazok, de nem tudok ma fennt lenni, hétfő, kedd magasságába jövök ismét.
Sziasztok.
U.I: Remélem mindenki jól érzi magát, leszámítva a jövő-menő frontok alatti keményedéseket.
Millió puszi mindenkinek.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok Csajok!

Én is beszéltem még pénteken Nikivel, de sajnos nem tudtam jönni, mert vidéken voltunk még 1X "utoljára" az anyukáméknál + az egyik barátnőm lagzijában Szolnokon.

Én is hasonló jó híreket tudok mondani, mint Andi!!! :D

Niki is és Emmácska is jól vannak! :lol: :lol: :lol:
A pici súly ellenére Emmácska abgard (így kell írni???) 10-es volt és csak az átlagos 2 órát kellett inkubátorban lennie!
Szóval erős az a pici csaj, csak ő úgy döntött, hogy majd itt idekint hízik meg az anyuci tejecskéjétőll!!!! :lol: :wink: :lol:

Én is nagyon büszke vagyok rád Niki!!! Fasza csaj vagy és a kislányod is!!! :) A legjobbakat kívánom Nektek!!!

Majd gyere ha tudsz!!! :wink:

Mi amúgy jól vagyunk! Iszonyat ez a meleg, de bírnunk kell még egy kicsit! Mostanra már úgy be van dagadva a lábfejem, hogy kezdek hasonlítani egy kis elefántra!!! :) Sajnos ez van! Dokibá szerint csak a meleg teszi!!! :(

Na puszi mindenkinek!

F.

fatima
 
 


fatima:
apgar
kerekpocak
 
 


Köszi Zsófi!!! :wink:

fatima
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?