Új privát üzeneted érkezett!

okszi Fatima, igy lesz!!

jo szorakozast a talin :D
Vendég
 


Zsófi, Samu hihetetlenül édes ezzel az óriás medvével. K...va jó ez a kép! Hallod, ez olyan újságba beküldős fotó!

Fatima a leírtakkal maximálisan egyetértek. Ugyan vannak nehezebb napok a terhesség alatt is és az ember kedve is változó lehet, de a kellemes és szép dolgok mellett minden eltörpül. Nyílván ez akkor igaz, ha nincsenek komplikációk és alapvetően minden rendben a terhesség körül.

Csajok helyzet van. Ma voltunk ctg-n, végülis minden rendben volt, de a dokim megkonzultálta valami proffal, hogy már hétfőn reggel feküdjek be és másnap lesz a nagy nap.
Szóval hétfőn mindenféle vizsgálatok, vérvétel....és kedden császároznak. Annyira izgulok. Mondtam is, doktor úr kérem, én erre még nem készültem fel...
:roll: :roll:

Na szal, uccsó hétvége kettecskén apával. Megpróbáljuk romantikusan eltölteni, hiszen most egy jó ideig nem fogunk tudni egymásra figyelni. Legalábbis nem úgy, ahogy eddig.

Egyébként ma (meg már pár napja) megy a hasam is...állítólag ez is egy előjele a szülés közeledtének. Ma kis görcs is volt....minimális.

Kép
niki30
 
 


Juj Niki, ez nagyon izgalmas!!! el sem tudom kepzelni mit elhetsz most at :D

nagyon drukkolok nektek!
Vendég
 

 
 

Evu, köszi.
Jah, és Ti holnap mentek uh-ra, ugye?
Biztos minden rendben lesz. Ha lesz fotó, akkor mindenképp tegyél fel a pindurról! Na meg, lehet kiderül a neme is neki?

Kép
niki30
 
 


Evu, köszi.
Jah, és Ti holnap mentek uh-ra, ugye?
Biztos minden rendben lesz. Ha lesz fotó, akkor mindenképp tegyél fel a pindurról! Na meg, lehet kiderül a neme is neki?

Kép
niki30
 
 


Niki, igen, holnap megyünk, mar nagyon izgulok :D
az uj ultrahang kep felkerül ide, persze :D
remelem lesz kedve mininek ´modellkedni´jo lenne sokat latni belöle :D

csüt.ön nem dolgozom, de megprobalom mar otthon felrakni a kepet, bar azt hiszem laci sem dolgozik, es lehet, hogy kirandulni fogunk..ja..engem most vervetelre fognak küldeni, ugye? afp..na majd meglatom, de ahogy lesz idöm, megmutatom nektek :D

jo lenne megtudni a nemet, de sztem nem fogja megmutatni, bar mi meg mindig kislanyt erzünk :D

nem is meseltem, hogy kis pupu, aki bejelentkezett ide, az öcsem baratnöje, es hat ök is babat varnak :D
dupla öröm a draga nagyszülöknek :D es ez nem volt lebeszelve 8)

vicces..

ma ebedre tonhalsali volt nalam, de en mindig es mindig a csokit es a fagyit kivanom...aaa, olyan nehez megallni :(
Vendég
 


Kispupu akkor a sógornőd? Hát ez tényleg vicces!
Együtt élitek át akkor a várandósság és anyaság örömeit :):)

Kép
niki30
 
 


igen, ha mindannyian hazasok lennek, akkor a sogornöm lenne :D

neki mar nagyon szep nagy hasija van :D

biztosan babazunk majd együtt :D
Vendég
 


Igen és evunak köszönhetően vagyok itt köztetek...... :lol:
Köszönöm Evu :P

Kép
kis pupu
 
 


szivi :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hatalmas vihar van itt most Zuglóban, akkorákat dörög, majd leszakad az ég. Benike meg békésen alszik szerencsére :-)
Egész nap nyűgös volt és sírt, most már tudom miért.

Többi baba és pocaklakó is érezte a közeledő vihart?

Evu: meddig szeretnél dolgozni? 2 hónap mindenképpen kell szerintem, még akkor is ha nincs semmi panaszod. Remélem megteheted, hogy mielőbb visszavonulj.

Niki: Serfőző szereti a keddi napot, nagyon-nagyon szorítok nektek. Már csak egy hét (vagy kevesebb) és Emmácska megszületik! Relaxálj sokat. Én elmeséltem Beninek előre, hogy mire számítson majd, ha kinn lesz és hogy hogyan fog megszületni. Te is szoktál erről beszélni Emmának? Szerintem biztos jót tesz.

Kispupu: Ti már tudjátok, hogy kisfiú vagy kislány lesz? Vagy nem akarjátok tudni?

Fatima: remélem nem ázotok el nagyon hazafelé a kórházból!

Üdvözlet Mindenkinek
Jó ez a hűvös, aludjatok egy nagyot!!

Puszi

Viki

Kép
viky30
 
 


Szia Viki!

Mi tudjuk már lassan két hónapja, hogy a pocakomba egy édes kisfiú növekszik......
Nem kérted de teszek fel képet is:) Kép
Holnap megyünk mi is Uh-ra, már alig várom :P

Kép
kis pupu
 
 


És így nézzünk most ki a nagy munkaközbe.......na jó meglógtam :P Kép

Kép
kis pupu
 
 


Mindenkinek szép és hűvös estét kívánok!

Kis Pupu, nagyon jól néztek ki pici fiaddal együtt. Gratu hozzá!
Meddig dolgozol?

Viki, Téged is keddi napon császározott?
Remélem minden okés lesz.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az előadásról, ott is jó nagy zuhi volt meg mennydörgés!

Niki: Kedd?? Nem úgy volt, hogy 25-én érkezik Emmácska? Vagy én értettem félre valamit? :lol:

Pocak egész nap nem keményedett (tegnap sem), csak mióta elkezdődött a vihar! Szerintetek ez normális?

Zsu

Zsu
svs
 
 


Zsu, de igen, eredetileg a 25.-e volt, de valami miatt előbbrehozták. Egyszerűen így döntöttek a nagyokosok ott bennt, passz, hogy miért.

Kép
niki30
 
 


Na csak most tudtam jönni délelőtt óta!

Niki! ÚR ISTEN! Még annál is hamarabb meg lesz Emma mint amit idáig tudtatok!?! Ez hihetetlen! És mit mondott a dokibá, hogy miért hozza előre a programcsaszit???? :roll:
Remélem nincsen semmi baj, csak egyszerűen szereti a keddi napokat! :)
Iszonyatosan drukkolok! Egy hét múlva ilyenkor már a karodban lesz Emmácska!!! :lol:
Bizony használjátok ki a hátralevő időt Ferivel! :wink: Egy darabig tényleg nagyon elfoglaltak leszetek!!!!

Evu, Kis Pupu! Szóval ti "rokonok" vagytok!?! Tök jó! Biztosan nagy az öröm akkor a családban! :)
Ja! És te is csini kismama vagy Kis Pupu! Mi lesz a kisfiatok neve???

Viki! Én ma nem voltam a kórházban. Gondolom a felkélszítőre gondoltál... A mai előadást már hallottam, így én csak a jövő héten megyek majd.

Amúgy a viharból nem éreztünk semmi Tarekkel. Úgy tűnik nem lesz az a fajta, aki megérzi az iyleneket. Mi meg pont az Árkádban voltunk a férjemmel, amikor "leszakadt" az ég. Már csak a levonulást láttuk! :)

Zsu! Remélem jól vagytok. Kifaggattam amúgy anyósomat. :) Naná, hogy ismer benneteket! :lol: Vicces!!!

fatima
 
 


Fatima, kedden akkor jöttök előadásra?
Hm, hm, öhöhöm, öhöm....szal, érted? Kedden. Ott lesztek Andival a kórházban.
Hát szóval ha magamnál vagyok, esetleg benézhetnétek hozzám.
Felkelni nem tudok, úgyhogy valószínű Emmát nem fogom tudni bemutatni nektek.

Kép
niki30
 
 


Jajjjjjj Niki! Annyira vártam, hogy ezt írd! Én nem mertem megkérdezni, de titkon bíztam benne, hogy te majd jelzel! KÖSZÖNÖM!!!! Ott leszek mindenképpen!!!! :D :D :D Hátha pont ott lesz valaki a családból és Emmát is ki tudja tolni egy percecskére! De ha nem, akkor sincsen gond. Fő, hogy téged láthatlak!!!! :lol: :oops: :lol:

fatima
 
 


Niki: ezek szerint 22-e lesz a nagy nap???? Nem semmi! Akkor most pihizz nagyon sokat és legyetek együtt minél többet!! Drukkolunk majd ezerrel! :lol:

Fatima: hát igen, az "öregek" mindig mindent tudnak, én is csak tőlük voltam ilyen jól informált! Akkor tali? :)

Evu, Kispupu: ez tök jó, legalább közel is laktok egymáshoz?

Zsu
svs
 
 


Fatima!

Nem mondod? :D
Tökre fogok örülni, ha bekukkantotok. Persze most már csak abban kell bízni, hogy észnél leszek és fogadóképes. Bár azt mondják, a másnap szar igazán.

A családomnak meg mindenkinek mondtam, hogy kedden még ne látogassanak, mert úgysem tudok felkelni, meg nem tudom nekik megmutizni Emmát sem....tropa leszek. Nektek is csak azért szóltam, mert ti alapból ott lesztek...aztán remélem csak, hogy tudunk pár szót váltani.
Tudod azért írom ezt, mert fingom sincs, mit hoz ki belőlem ez az egész, hiszen még nem szültem. Persze nem szeretném elhagyni magam, de biztos nyomi leszek még aznap.
Na de sms vagy telefon és akkor egyeztetünk.

Kép
niki30
 
 


Figyi! Ha azt mondják majd a nővérek, hogy nem vagy jól (de Isten őrizz ettől), akkor nyílván nem megyünk be hozzád! Ha jól vagy, akkor is csak egy gyors hello lesz, mert én tutira elbőgöm magam, ha meglátlak! Az meg olyan ciki. SŐT! Lehet, hogy téged is megríkatnálak és azt nem igazán szabad egy frissen műtött anyukának. Szóval csak nagyon körültekintően csináljuk majd, ha minden OK lesz! :) Jó????

Jajj! Már annyira várom!!!!!!!!!!! :lol: :oops: :lol:

Zsu! Az "öregek" már csak ilyenek. Állandóan pletyiznek! Olyanokat is elmondanak, amikre nem is gondolnánk. Pl azt még ma sem értem, hogy az én nevem hogy jött fel a beszélgetés során!?! Na sebaj! Legalább egymásra találtunk! :)
A taliban benne vagyok! Ugye te sem dolgozol már???

fatima
 
 


Fatima, okker!!!! :lol: Majd legfeljebb bőgünk együtt:):)
Köszönöm:):):)

Jah, most beszéltem meg egyébként Ferivel, hogy tájékoztatni fog titeket a fejleményekről. Kg-ok, cm-ek, szemek színe, ábrázat, bőrszín, ilyesmik:):)
Most már tudja, hova kell írnia:)

Na mindenkinek szépséges iccakát!

Kép
niki30
 
 


Jó éjszakát Csajok! Én is megyek, mert kikapok, hogy már régen ágyban lenne a helyem! :)

fatima
 
 


Niki: lehet tudni, hogy hánykor lesz a műtét?

Fatima: nem dolgozok már, simán tudunk időpontot egyeztetni, ha rajtam múlik!

Na jóéjt!

Zsu
svs
 
 


niki: ez úgy néz ki, h megcsasziznak- te a megfigyelőbe (intenzív féle) kerülsz, a baba meg a babákhoz. a megfigyelő a 2. emeleten van a szülészet az elsőn. 12-24 óra múlva leköltözhetsz, onnantól lehet a baba is veled. a császár másnapján kb 24 órával később már te vagy a babával tehát tudsz is vele akár jönni menni (én tudtam) . a megfigyelőn is lehet látogatni, de arra készülj, h kb ilyen a helyzet: pucéran fekszel, hasadon homokzsák, katéter stb. rajtad takaró. nekem az esett jól amikor már másnap este (!) jöttek. aznap amikor császároztak arra se emlékszem h mit beszéltem, meg h ki kivel van. az sztem nem olyan látogatós. elég kába vagy és frissen műtött. csak apukám anyu, az öcsém és persze a férjem voltak ott. ekkor samut is felhozta a férjem 2-3 órára. de beszéd helyett én leginkább (az eda utóhatása miatt) remegtem.
kerekpocak
 
 


Jo reggelt csajszik :D

Viki meg nem tudom meddig fogok melozni, majd meglatom, hogy birom, de kb. aug.vegere gondoltam, nov. 01-re vok kiirva. akkor lenne 2 honapom pihizni es felkeszülni Minire :D

Fatima igen, rokonok vagyunk ugymond, szoval egy csalad :D es ezu tenyleg nagyon jo, mert sokmindent meg tudunk egymassal beszelni, amit csak mi ertünk :D

svs003 jelenleg nem lakunk tul közel egymashoz, de most mindket felre költözes var, meglatjuk ki hol köt ki :D de ez persze nem akadaly, es biztosan babazunk majd együtt :D

Csajszik, ma delig melo, utana lepek, este ultrahang :D nagyon varom mar!!!

tegnap en is jol elaztam a viharban, az esernyömet pedig kiforditotta a szel..

nagyon szep napot nektek, vigyazzatok magatokra :D

Evu
Vendég
 


Zsófi, köszi:)

A szülésznő az előadáson azt mondta, hogy a megfigyelőben ott lehet velem a baba, meg apuka is egy-két órára.
Most akkor ez nem lesz így?
A spináltól kába ilyenkor az ember?

Nah akkor oda lehet, hogy jobb, ha nem jönnek be Fatimáék? :roll:
Te figyelj csak, és a műtét napján hogy tud az ember betétet cserélni, mikor fel sem kelhet?

Kép
niki30
 
 


niki30:Megkaptam a privit.Hát akkor kedden nagyon szorítok neked!!!!!!!!!Kitartás!!!Csak az első 1-2 nap rossz egy kicsit,de aztán csodás lesz minden :D .Majd ha meglátod a babádat el is fogsz felejteni minden mást,hogy hol is vagy éppen,és onnantól kezdve már nem is fogsz foglalkozni semmi mással,majd meglátod :D :D :D .Nagyon szorítok!!!!Ha otthon vagytok és már összeszedted magadat írjál!!!Ne izgulj!!!!
Pussszz

Addig is küldök neked 1-2 új képet Rékáról :D az emailedre.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi, köszi szépen.
Oké, küldjed csak!
Puszi

Kép
niki30
 
 


Niki: tegnap volt pont a császáros ea. Azt mondták, hogy nappal a látogatók felvihetik a babát neked, ill, ha van elég személyzet és elcsíped őket, akkor ők is segítenek. Éjjel csak 1 nővér van, és ő ezért nem tudja odaadni a babát!
Megfigyelőben is lehet látogatni, elvileg egyszerre 1 fő, de ezt nem tartják be és mehetnek többen is, hacsak nincs tele a szoba!

Zsu
svs
 
 


Sziasztok lányok!!!

Minenkinek nagyon szép napot!!! :P

Ma végre Uh!!!!

Máténak fogják hívni nagyon úgy néz ki!!! Nekünk már régóta nagyon tetszik ez a név....
Úgy néz ki még három hetet dologzok, és augusztus 30-ra vagyok kiírva. Szívem szerint még dolgoznék, de hát a párom letiltott róla.... :D

Kép
kis pupu
 
 


niki30:A betétet az ápolónő cseréli ki neked,és néha áttörölget,meg a katéteres zacsit is kicseréli.Igyál sokat majd!!!
Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok Csajok!

Niki! Na most aztán jól lelombozódtam! :( De gondolom te is! Főleg azért, mert nyílván arra számítottál, hogy a műtétet követő pár órán belül azért már nem leszel olyan ramatyul!
Hááát őszíntén szólva egy kicsit tartottam én ettől a dologtól. Na sebaj! Majd meglátogatunk máskor! :) Fő, hogy ti jól legyetek és minden rendben legyen a műtét után. Ne kelljen sokat szenvedned!

Zsu! Tudsz valami jó helyet itt a környéken ahová beülhetünk egy teára??? Te mégiscsak tősgyökeres Zuglói vagy... :lol:

Evu és Kis Pupu! Jó UH-ozást nektek ma estére!!! Biztosan nagyon izgi lesz!

Sajnos mi már nem látjuk Tareket majd csak ha megszületik! Viszont a jövő héten hétfőn megyek CTG-re! Lagalább hallom majd! :wink:

fatima
 
 


de niki ott lehet a baba, azt írtam én is, de hát 1-2 órára és csak úgy, h más vki is ott van (pl a férjed) mert magad nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. de nagyon gyorsan elmegy az a nap mert végig fogod aludni! igen nagyon nagyon kába után a az ember. mondjuk engem du 5kor műtöttek és 7 körül jött samu is fel, h mi történt 5 és 7 között arra nem emlékszem, sőt arra se h hogy kerültem ki a műtőből és h kinek mit mondtam, mit csináltam. nem igazán voltam vendégfogadó állapotban a helyehulyázástól meg igen távol voltam, de mondjuk én az egész napot átvajúdtam előtte. de hidd el az h ki cseréli ki a betétet eszembe se jutott, amúgy nem betét van hanem pelenkaszerűen egy lepedőt hajtanakl alád. egy zacskó vizelet jött ki belőlem így a zacsit se nagyon cseréték.
de hidd el, ahogy lekattant a 24 óra már jöttem mentem, hajatmostam, saját lábamon mentem le a szülészetis szintre, foglaltam el a szobámat, szoptattam, samu velem volt már. szal no para. de a műtét után, nem nagyon vettem szívesen h látogatnak. max csaba és a szüleim.
kerekpocak
 
 


Sziasztok.

A tegnapi nap teljesen kimerített, de úgy láttam Ti is éreztétek a frontot. Nekem is elég kemény volt a hasam és igen kába voltam. Du. aludtam egy órát, ami nálam ritkaságszámba megy.
Kis pupu nagyon szép kismama vagy és irigyellek Titeket, hogy rokonságban vagy Evuval, így mindent megtudtok beszélni. Az egyik kolléganőmről most derült ki, hogy 5 hetes terhes. Úgy örültem neki!!! Odabennt mindenki babázni szeretne, csak még eddig nem jött össze, úgy néz ki eljöttem és mindenki teherbe esik!!! :D :D :D
Niki, ne haragudj, de én nem szeretnélek zavarni, főleg másnap, amikor szerintem a hátad közepére sem kívánod a látogatókat, de én ezt már mondtam. DE nagyon szorítok Nektek, hogy minden a lehető legsímábban menjen. Emmának adj egy puszit a nevemben, persze csak a családi puszik után. :lol: :lol: :lol:
A pénteket meg majd még megdumcsizzuk.
Fatima, látom Te nem bírsz a popsidon ülni, hogy bírod ezt a ficánkolást??? Én már egy kicsit fáradékonyabb vagyok, legalábbis a tegnap és a mai nap teljesen elvette az erőmet. Ma Solymárról befelé azt hittem soha nem érek haza, pedig minden járat időben jött. Nyomi idő van.
Na megyek tovább postára, piacra, stb... Kicsit feltuningolom magam erővel.
Várom én is az uh felvételeket és az élménybeszámolókat.
Puszi mindenkinek.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Hello Andi!

Én tényleg totál aktív vagyok még. Állandóan jövök-megyek valahová! :)
Persze mindenki látni akar még Tarek érkezése előtt, így egy csomó randim van! :wink:

Csajok! Én nem tudom mi van velem, de én semmit nem érzek a frontokból stb. Nem keményedek, nem görcsölök.... :roll:
Olyan mintha csak ki lenne tömve a pocim. Persze azt leszámítva, hogy állandóan izeg-mozog a benne lévő babácskám! :)

fatima
 
 


Zsófi, Te egy igen szerencsés alkat vagy akkor, ahogy mesélted is, másnap hajmosás, jövés-menés.
Nem tudom, hogy nálam ez hogy fog működni, tudod.
Most azt hallottam egy szintén császáros ismerősömtől, hogy a másnap nagyon szar, iszonyat....de akkor nem szabad elhagynia magát az embernek, mert akkor kész, vége...szóval akkor kell erősnek lenni, és igenis kikelni abból a fránya ágyból és erőt venni magán.
Szóval remélem én is erős leszek.
Az úgy viszont tök jó lesz, ha műtét után egy kicsit hármasban lehetünk.
Szal a hozzátartozók is kihozhatják a babát a csecsemőosztályról? Jéé, ezt nem is tudtam, ez tök jó. Mert ha én még nem leszek olyan állapotban, akkor legalább párom ki tudja hozni hozzám meg a látogatókhoz.
Nah, akkor a személyzet cseréli első nap a pelusomat, jól van, jó tudni, hogy nem hagynak tocsogni a vérben (már elnézést).

Fatima, ez nagyon jó hír, hogy ilyen jól viselitek a frontot. Én sem éreztem meg különösképpen. :roll:

Fatima, Andi!
Szóval ez a bejövösdi drágaságaim: majd meglátjuk. Én most azt mondom, örülnék nektek, de lehet, hogy akkor ott tényleg olyan kimerült leszek.....Egy javaslat volt, ha már úgyis ott vagytok, de lehet, hogy még korai lesz. No sebaj csajok, előbb utóbb úgyis bemutatom nektek Emmát:)
Andi, átadom a puszidat.:) Emma annyi csókot fog kapni, hogy nem győzi majd:):)

Uh-osoknak minden jót és várjuk a fotókat!

Kép
niki30
 
 


Na és akkor újabb RÉKA ÉS TIMI FOTÓK

Kép
Kép
Kép

Kép
niki30
 
 


Na csajok ezt nem fogjátok elhinni, újabb tervmódosítás a szülést illetően. :):)
Most hívott az orvosom, hogy kedden feküdjek be és szerdán lesz a császár, mert kedden tumultus lesz és csak későn kerülnék sorra.
Persze nekem tényleg mindegy, h. kedd, szerda, csüt., vagy péntek, oly mindegy, csak olyan vicces, hogy már kétszer körbe sms-eztem a családot barátokat, hogy az időpont végett....

Kép
niki30
 
 


Niki, megértem, hogy így izgulsz, mindenki így lenne!!! Ügyes és erős leszel, csakúgy, mint Emmácska!!!!! Apukának nappal bármikor odaadják a babát! :lol:

Fatima, Andi: jó nektek, ezek szerint csak én éreztem meg a frontot, legalábbis remélem csak amiatt volt (ma eddig semmi keményedés, de ezt lekpogom)! Jó, hogy Ti nem keményedtetek! :lol:

Fatima: nincs túl sok ötletem, de van egy hely a Vezér- Egressy sarkánál, a Spar mellett, ismered? :lol:

Zsu
svs
 
 


Niki, nem irigyllek a hercehurca miatt, de ne hagyd, hogy ez megzavarjon!!!!!!!!!!!

Timi: Réka gyönyörű baba, és Te is nagyon sól nézel ki! :lol:

Zsu
svs
 
 


niki: hát igazából akkor gyógyul jól a seb és akkor fáj kevésbé, ha mozogsz. minél többet mozogsz, annál kevésbé fáj. nekem pl 4 nap után már egyáltalán nem fájt és semmi bajom sem volt. amúgy nem akarat kérdése, az orvosok és nővérek is kihajtanak ám az ágyból, h nem lehet egész nap heverni, mert sokkal rosszabb. nagyon fontos, h
1. rengeteget igyál
2. rengeteget mozogj.
kerekpocak
 
 


Zsófi, köszi mégegyszer.
Megpróbálom betartani és odafigyelni!

Kép
niki30
 
 


Niki drágám! Basszus tökre megértem, hogy egy kicsit ez most felbosszantott. Mire felkészülsz lelkileg, megint módosul a terv. :( Na sebaj, csak ne idegeskedj! Minden OK lesz! És tudom, hogy ugyanolyan stramm anyuka leszel a műtét után, mint amilyen végig voltál a 9 hónap alatt!
Látod! A sors megoldotta a látogatást is! :) Én bizony be fogok hozzád ugrani még kedden a NAGY napo előtt és akkor a műtét napján pihensz majd nyugodtan. Ha szeretnéd és nem vagyok tolakodó, akkor majd bemegyek hozzátok akkor amikor már jól érzed magad. Jó lesz így????

Zsu! Sajnos nem ismerem a helyet. Ugye nem valami késdobáló??? Vagy tudod mit??? Van a Bosnyákon egy cukrászda, ami nemrég nyithatott. Van terasza is. Nem túl olcsó, de egy 2 gombócos fagyi asszem belefér (300Ft)! :) A sütik horror áron vannak! Na mit szólsz??? Esetleg holnap délelőtt valamikor???? :D

Timi! Nagyon szépek vagytok Rékával! Olyan hihetetlen, hogy Réka már elmúlt 1 hónapos! Nemrég még neked drukkoltunk úgy, mint most Nikinek. Ugye a tied is programcsaszi volt? Ráadásul ugyanannál a dokinál. Ugye??? :)

fatima
 
 


Köszi Fatima, aranyos vagy!
Természetesen szeretettel várlak!

Kép
niki30
 
 


Naná, hogy megyek Niki! Majd jelzed, ha már szívesen látsz "vendégeket"! :lol:

Viszont nem fogjátok elhinni! :roll: Most kb 1 órája olyan szinten szivárog a cicijeimből az előtej, hogy csak na! Máskor is volt már ilyen, de általában este szokott.

Nem tudjátok véletlenül, hogy ez mitől van? Ugye nem olyan előjel fajta dolog ez, mint a fészekrakás stb??? Még nem szándékozok szülni vagy ilyesmi. Tareknek még erősödnie kell odabent! :) :wink:

fatima
 
 


Fatima: nem késdobáló, amire gondoltam, de a cuki is szuper! Holnap délelőtt ráadásul semmi dolgom! Mit szólnál a 10:30-hoz?!

Lányok, akinek van kedve és ideje, nyugodtan csatlakozhat természetesen!!!!!!!! :lol:

Zsu
svs
 
 


Zsu! Szuper!!! Nekem is teljesen OK a 10:30! A többit priviben! OK? Ja! És persze, ha bárkinek van kedve csatlakozni, csak szóljon! :)

fatima
 
 


[quote="fatima"]
írta:
fatimaViszont nem fogjátok elhinni! :roll: Most kb 1 órája olyan szinten szivárog a cicijeimből az előtej, hogy csak na! Máskor is volt már ilyen, de általában este szokott.

Nem tudjátok véletlenül, hogy ez mitől van? Ugye nem olyan előjel fajta dolog ez, mint a fészekrakás stb??? :wink:


bármikor folyhat kb.félidőtől terhesség alatt, nem szülési előjel.
viszont azt mondják, akinek már pocakosan is folyik, annak sok teje lesz szoptatás alatt.

Marcsi

KépKép
alon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?