Új privát üzeneted érkezett!

alberlet..es nem enged a tulaj bejelentkezni...

de a baratom azt mondja, meg a nyaron megoldjuk ezt a problemat...remelem

azert rakerdezek :D
Vendég
 


Csajok!

Vegyetek jó pár csomag 100-as papírzsepit!! :-)
Én még a szülés után is annyit sírok. Pl. ha a tv-ben megható kismamás vagy babás jelenet van, ha ránézek a babámra stb. Szóval eltart még egy darabig. És főleg, hogy nemsokára jön a sok BABA és majd írtok ide róla!!! A gép mellé kell majd előre készítenem....

Kórházi csomag: én egy dolgot hagytam ki és nagyon jó lett volna, a legyezőt. Nagyon meleg van a szülőszobán. Mi egy kis türülközöt vizeztünk be és azt használtuk, nagyon jól esett, mert én nem állhattam fel.

Fatima: a vizilovas pelenkázás csúcs! Nagyon jót mosolyogtam.

Evu: mi sem vagyunk házasok, kb. másfél hónappal a kiírd időpont előtt csináltunk apaságit. Még jó, hogy nem hagytuk az utolsó pillanatra, mert 4-szer kellett elmenni a hivatalba, mire kész lett...

Beni jól van köszönjük!
Sokat alszik, már három órája és éjjel is 6 órát durmolt :-)
Remélem ilyen alvós baba marad....

Kép
viky30
 
 


Köszi Viky, ez jo tanacs, bar meg van idönk, de ezt tenyleg erdemes idöben elkezdeni..

akkor tehat nem mindenki hazas..en ugy gondolom, mert mar beszeltünk rola, hogy mi a parommal majd joval a baba utan fogunk összehazasodni, ha ö is tudja mar elvezni :D majd meglatjuk..
Vendég
 

 
 

Sziasztok.

Fatima: Pampers pelus, nálam ez az eldobható. Vagy hülyeségeket írok?
Csajok most lépek epret venni a piacra, nemsokára visszajövök.
Addig is puszi nektek, látom már nagyon bele vagyunk léendülve a témázgatásba. Olyan jó látni!!!

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok!!

Már én is gondolkoztam azon, hogy átmegyek a Jánosba és pont ezért szeretném kérni a seígtséegteket orvosok terén, kinek milyen tapasztalatai vann???!

Előre is köszi

Kép
kis pupu
 
 


sziasztok, meg nem volt idom visszaolvasni Titeket, most csak Fatimanak, es Andinak: nagyon csini kismamik vagytok!!!!Fatima neked meg1x koszi a kepet, es sztem tok klassz!!! :D :D :D Andi Eszter kucko is tuti!!!nagyon szep!!! :D :D

na rohannom kell sajna :oops: :?
mazsolák
 
 


Tényleg Edus, Te jól vagy? Hogy bírod a gyerekek mellett?
Minden okés?

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, elmentem vásárolni.
Evu: igen, megtaláltam, be is másoltam, de valamiért túl hosszúnak itéli meg a kódot...

Edis

Kép
ediske
 
 


Ediske..

babafalvas a vonalzod, igaz?
Vendég
 


Ediske, próbáltam priviben a kódot bemásolni, de a vonalzómat helyezi be, szóval nem tudom megmutatni, hogy néz ki a kód... :oops: :roll:

Kép
niki30
 
 


Éljen, éljen sikerült!!!!!!

Köszönöm Nektek csajok!!

Edis

Kép
ediske
 
 


gratulalok Ediske, latjuk a vonalzot!! :D

meselj valamit a terhessegedröl!
Vendég
 


Valaki kérdezte, hogy ki a dokim. Dr. Szathmáry.

A terhességem legelején Duphastont kellett szednem, mert állandóan barnáztam a mensim előtt. Elküldött a dokim hormonvizsgálatra, de oda már nem jutottam el, mert terhes lettem. :)

Így indult. Mostanság úgy érzem, mintha keményednék néha esténként szóval most elkezdtem a magneb6-ot.

Azt már írtam, hogy kislányunk lesz. :)

Edis

Kép
ediske
 
 


nekünk, ha nagy szerencsenk lesz,akkor szerdan kiderülhet, hogy kissrac vagy kislany..

csajok, senki nem jar Dr. Varga Antalhoz?
Vendég
 


Tényleg nagy szerencse kell hozzá! :)
Nekünk a 18. héten 80%-ra mondták, hogy kislány. A genetikain ami a 20. héten volt már 100%-ra. Mi is láttuk a kis puniját. :D

Edis

Kép
ediske
 
 


:D mi kislanyt erzünk, de ki tudja...


ez az elsö babad Ediske?
Vendég
 


Igen, első! Én végig kislányt éreztem, de körülöttem mindenki kisfiút mondott, mert csúcsos a hasam. Mondtam nekik, hogy az tök mindegy, hogy milyen a formája. :) Amúgy egyre nagyobb és egyre gömbölyödik, semmi csúcs nincsen rajta.

Edis

Kép
ediske
 
 


hat gratulalok!! en is növök minden iranyban :D

jaj lanyok, en ki akarok menni a szabadba...olyan szep idö van...es csak a melo...alig birom ma...mintha be lennek zarva :shock:
Vendég
 


Ediske,merre laksz?
Vendég
 


A farkasréti temető mellett.

Tényleg nagyon jó az idő, de nekem még rosszabb a programom, mint Neked. Fogorvos és utána 8-ig munka..

Edis

Kép
ediske
 
 


oooh...

es mivel foglalkozol?
Vendég
 


elvileg tanulok még amit most nem gyakorlok pedig 5 vizsga+államvizsga van hátra...majd befejezem később.
Amúgy meg 4 órában recepciós vagyok egy wellness-ben.

Edis

Kép
ediske
 
 


És Te merre laksz és mivel foglalkozol? :)

Edis

Kép
ediske
 
 


Ediske, irok priviben
Vendég
 


Sziasztok.

Ediske, örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, jól nézel ki, szép kismama vagy Te is! :D
Sajnos az én orvosom a Rókusból jött át, úgyhogy én nem tudok nyilatkozni, hátha a többiek tudnak valamit a dokidról. De szerintem szülésnél nemcsak a dokid lesz a fontos, hanem a körülötted serte-pertélő személyzet is, akik állítólag nagyon összehangolt, kedves csapat. Bár most eléggé le vannak terhelve az összevonások miatt.
ÚÚ, csajok nem egyszerű ilyen időben bennt ülni egy irodában, úgy sajnállak Titeket, ha tudtok próbáljatok meg ebédszünetben egy kicsit sétálni.
Hogy bírjátok ezt a meleget.
Én most voltam a piacon, de alig vártam, hogy hazaérjek. AZt hiszem be kell szereznünk egy ventillátort.
Evu: nagyon szép kis pocid van, formás.
Na, ismét búcsúzom, megyek a párom elé, mert vásárolnunk kell.
Puszi

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Köszi Mlandi :D

meg 2 szük ora es mehetek haza...az sem leanyalom, 1 orat utazni a tömött buszokon, villamoson :shock:
de utana vegre otthon, mehetünk setalni, vegre elvezhetem a szerelmem tarsasagat :D

szep napot meg lanyok, ujra belevetem magamat a marketing fortelyaiba :D

pusszancs
Vendég
 


Helló csajok!

Kitartás mindenkinek, aki dolgozik, azért csak óvatosan a légkondival!! Én is most jövök a városból, és teljesen kimerültem a melegben!

Ediske, kihasználnálak, ha lehet! Nekem Balog Imre a dokim, de szabi miatt lehet, h Szathmárynál fogok szülni! Mesélj róla, akár priviben is, légyszi, légyszi, légyszi!!!!!! :lol:

Köszi,

Zsu

Zsu
svs
 
 


svs003: A Szathmáryról csak pozitív dolgokat tudok mondani. Írtó kedves, van humora és rendkívül figyelmes, türelmes és remek szakember. Az egyik barátnőm mind a két gyerkőcét nála szülte, ezért is járok hozzá. Mit szeretnél róla tudni még? :)

Edis

Kép
ediske
 
 


Fatmia és Andi!! nagyon szépek vagytok!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép
niki30
 
 


Jó reggelt!

Ediske: ez jól hangzik, máris megnyugtattál, köszi! Választottatok már nevet a picinek?

Zsófi: Boldog névnapot!!


Zsu

Zsu
svs
 
 


svs003: igen, választottunk már neki. Luca Sára lesz a becsületes neve. :)

Edis

Kép
ediske
 
 


Jo reggelt csajszik :D

Zsofi, boldog nevnapot, es mindenkinek egy ujabb csodaszep napot!

Ma kirobbano jo kedvem van, szep az elet, szerelmes vagyok es pici babat varok :D

tegnap voltunk a stresszes nap utan egy oriasit setali, nagyon jot tett, ujja születtem :D

holnap vegre ultrahang es latjuk miniket, az uj ultrahang kepet persze majd megmutatom 8)

mindenki jol van? remelem :wink:

pusszancs
Vendég
 


Csajok!

Ki jár, járt tornára? Nekem már nagyon kellene mennem..nem tudtok ajánlani valamit?

Edis

Kép
ediske
 
 


Ediske!

Én a Mom Wellnesz-be jártam Jeges Jutkához. Őt nagyon tudom ajánlani. Nagyon jó órákat tart és a hangulat is szuper.

http://www.momwellness.hu/

Kép
niki30
 
 


én is oda jártam- ill. baba-mama tornára, niki!!!!

köszönöm a névnapi köszöntéseket!!
kerekpocak
 
 


niki30: én is gondolkodtam, hogy elmegyek a MOM-ba, de ott nincsenek rengetegen? Én ettől félek csak. :(

Ami röhejes, hogy egy wellness-ben dolgozom és nincsen kismamatorna. Bár már szorgalmazom.

Edis

Kép
ediske
 
 


nincsenek rengetegen.
kerekpocak
 
 


samu&maci

Kép
kerekpocak
 
 


jaj megeszem!!!!! Samu nagyon edes!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


niki30: mennyibe kerül a MOM-ban egy óra? Van a Halászcsárdánál a Jókai klub ott 500 Ft, de nyáron nem tartanak órát. :(
Gondolom itt egy ezres körül volt, nem?

Edis

Kép
ediske
 
 


kerekpocak: jaj, de nagyon aranyos!!!!!!

Edis

Kép
ediske
 
 


Én az sztk-ba járok, gyógytornászok tartanak kismamatornát, heti 2x (ez a zuglói sztk, de talán máshol is van). Nekem bejön.

Zsu
svs
 
 


Szuper ez a macis kép!!!!!!!!!!!! :P

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!!!

Ma nekem is olyan jó kedvem van! Az átlagosnál is jobb!!!! :lol: Nemtom miért... de fő hogy jól érzem magam!!!!

Zsófi! - Először is: BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Másodszor: SAMU iszonyat cuki a nagy maci mellett! Vajon mikor lesz akkor mint a maci??? :) :wink:
Harmadszor: bocsi, hogy nemhívtalak tegnap! Délután taliztam a barátnőmmel és majdnem 7 volt mire hazaértem. Mivel a mobilom totál le volt "merülve" (anyagilag) és a férjem sem volt itthon, így nem tudtalak megcsörizni ahogy kérted. Az otthonin meg nem mertelek hívni, hátha édes Samu már alszik! Szóval akkor ma délután.... OK?
Negyedszer: köszi a dícséretet! :wink:

Evu! - Örülök, hogy jó kedved van! Csak így tovább!!! Akkor ezek szerint érzed a pozitív energy-t, amit küldtem neked! :?: :lol: :wink:

Niki! - Hogy vagy/tok??? Emma drága hogy érzi magát anya hasában? Érzel bármit? Mármint, hogy elvileg, ha nem lenne program csaszid, akkor is nemsokára eljönne a NAGY nap?

Edus!- Remélem jól vagy/tok! Tudom, hogy iszonyat elfoglalt vagy a 2 kicsi Zs mellett, de azért mesélhetnél egy kicsit magadról! :) Mizujs a pici pocaklakóval??? Ha van időd, írj! Meg várom a mailedet is! :roll: :wink:



[/b]

fatima
 
 


Kép


ime, a pocakom a 16. het elött 1 nappal :D

csajok, Fatima, nem tudom..de ha tenyleg ti/te külditek a pozitiv energiat..nagyon köszönöm!!! ma egy csodszep nap van, megy a melo is, este seta, alig varom!!!
Vendég
 


Evu! Igyekszem küldeni! :)

Bár igaz, hogy én inkább abban hiszek, hogy a pozitív gondolkodás és hozzáállás széppé teszi az ember napjait. Csak rajtad múlik, hogy miként éled meg a várandósságodat. Ha élvezed és szereted minden pillanatát, akkor a vele járó kellemetlenségek el fognak törpülni a szép dolgok mellett. Ha arra figyelsz, hogy mi fáj, mi más, mint azelőtt, akkor úgy fogod érezni, hogy már most csupa lemondással jár a szülővé válás! Ami igaz, de ezt sosem szabad így felfogni! Vannak oylan napok, amikor bizony eszünkbe jutnak azok az évek, amikor önfeledten tettük, amit akartunk és nem volt megállás! Nos, ennek vége! De ennek örülni kell!

Csak így tovább!

Most rohanok egy találkozóra, de délután jövök még!

Bizony ki kell használni a maradék időt! Most még oda megyek ahová akarok! EGYEDÜL!!! :wink:

fatima
 
 


Fatima, teljesen igazad van..tegnap egyszerüen bal labbal keltem fel es ez az erzes sajnos nem mult el egesz nap..de sokat gondolkodtam este, es ma mar tenyleg olyan kiegyensulyozott vagyok, hogy csak na :D

tegnap beszelgettem meg este miniel, es arra jutottunk, hogy alig varjuk, hogy lassuk egymast, es csak ra figyelek ezentul..nem hagyom, hogy elrontsa barmí is a kedvemet..

sztem ezt mindenki mashogy eli meg..nekem meg kell tanulni, hogy mikent zarjam ki pl. a munkahelyi stresszt, mert abbol rengeteg kijar nekem..ez nem könnyü, de ugy erzem jo uton vagyok.

szoval egy a lenyeg..jol vayok es kesz :D
Vendég
 


csajok, en tudok helyesen irni...csak dolgozom közben :D
es nemet nyelvü a laptop, nincsenek ekezetek :(

:D
Vendég
 


Helyes!!!

Én is iszonyat sokat stresszeltem a munkahelyemen! Sajnos tudom, hogy az nagyon nem tett jót Tareknek! De eleinte nem tudtam ellene védekezni! Aztán egyszercsak egy nap azt vettem észre, hogy már nem érdekelnek a munkámmal járó nehézségek! Otthon mindig nyugalom volt/van. A férjem jelenléte és szerete mindig feltöltött!

Rá fogsz érezni arra, hogy mi a legjobb neked és a babádnad! Ehhez idő kell, mert újdonság az egész!

Szerintem stramm csajok vagyunk itt mindanyian! És mindenki BOLDOG!!!

Na rohantam tényleg!

Puszik,
F.

fatima
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?