Új privát üzeneted érkezett!

Jól nézel ki:)

Kép
niki30
 
 


:D :oops:

ti is mindannyian!! :D
Vendég
 


Kép

hopp, egy pocaklako ..a szerelmem :D
Vendég
 

 
 

Kép

csajok, ennyi..nem talalok egesz alakosat, de sztem ennyi eleg is belölem..egyebkent itt meg nem vagyok allapotos..

aaaaaa, közben dolgozom is am kemenyen :D

pusszancs nektek
Vendég
 


Sziasztok!

Evu: te is milyen csini vékony kismama vagy!
Kezd kisebbségi érzésem lenni :-)

A többiek is mind-mind nagyon szépek. Én eddig nem raktam fel pocakos képet, de szerintem én nyerném a versenyt :-)
Párom kedvesen néha bálnácskának hívott, de nem haragudtam, ő nem gondolta komolyan csak viccből mondta és mindig hozzátette, hogy azért így is tetszem neki és tényleg hatalmas volt a pocakom. Nem bánom persze! Alacsony vagyok és a 3,7 kg-os Beninek kellett a hely.
Most megmutatom, hogy lássátok miről beszélek. Nehogy megijedjetek! :-)

Kép

Kép
viky30
 
 


Kép

Kép
viky30
 
 


Viki, tényleg nem semmi a pocód!
Dehát végülis kellett a hely Beninek, érthető!

Kép
niki30
 
 


Viki, aranyos a pocakod, tudod hogy varom mar, hogy nekem is ekkora legyen? :D en önmagamhoz kepest mar 4 kg-ot hiztam, de inkabb cicire...lassan mar tulzas.. :D
de alig varom, hogy oriasi, hatalmas pocakom legyen!!!
en nagyon irigykedem ratok, a nagy hasikra! :D

es sztem hizni is fogok am sokat, mert en alapbol nagyon hizekony vagyok am..csak eddig figyeltem, sok sport, szauna sbt.

de engem ez most nem erdekel, nekem is uj beceneveim vannak mar itthon..pl.hordocska, dagi, de persze mind szeretetböl :D

en valamiert ugy erzem,hogy kislanyom lesz..jövö7en ultrahang, alig varom mar :D
Vendég
 


Evu, megkaptam a fotókat, nagyon csini kismama vagy.
Most még a párom munkahelyén vagyok /egy kis bedolgozás/, ha hazaértem megpróbálkozok én is a képfeltöltéssel.

Tényleg nagy pocid volt Viky, én is olyan izgatottan várom már, hogy nekem milyen lesz.

Megvolt az UH, megcsodálhattam a kis izgő-mozgó picurkámat.

Na most már indulok hazafelé, sziasztok!

Kép
bvica
 
 


Vica, kivancsian varom a kepeket :D

meg egy ora melo, aztan 7vege 8)
Vendég
 


Sziasztok!!!

Mindenki segítségét szertném kérni......Nagyon tanácstalan vagyok hol szüljek augsztusban!!!!
A János kórház is szóba jött és szeretnék alaposan körba nézni!!!
Segítsetek tanácsokkal, élményekkel, kinek milyen tapasztalatai vannak a dokikkal, stb.......
Előre is ksözi minenkinek!!!

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok !

Én is csatlakoznék hozzátok, mert valószínű, hogy a János kórházban fogok majd szülni.

Van-e köztetek v.ki,aki területileg nem ide tartozik, de itt jár terhes gondozásra?Fizetős lesz-e így, vagy nem ?

A véleményetekre lennék kíváncsi az osztállyal kapcsolatban. Én eddig még nem jártam ott, az orvosom magánrendelőjébe járok, aki a Jánosban dolgozik.

Kép;

Kép
angyalka1
 
 


Szia Angyalka!!

Én sem ide tartoznék területileg, de sajnos a Margitba már nem mehetek.
Átkerültem a Jánosba területileg, viszont a dokim a II.-s számúba megy!!!
Én meg kétségbe esve azon hezitálok, hogy augusztusba hova menjek szülni???

Kép
kis pupu
 
 


Evu, milyen aranyos kis pocid van! Nagyon csini kismami vagy! :)

Viki, hát Beni csinált magának rendesen helyet! Jól kibérelte a pocidat! :)

Emese! Eltűntél! mi újság??!!!! :shock: :roll:

Fatima??!! Merre jártál ma??!!! :shock: 8) Figyu fejnélküli pocis kép sincs??!! 8) Nem küldesz nekem priviben, ha Salim nem örül eme dolgonak! Megígérted, h látlak a találkán, de nem úgy alakult!!!!! :( :cry: Írok ám! :)
mazsolák
 
 


Fatima, én ezt nem értem..!!
egy oldallal korábban leírod a pontos címedet, meg a párod nevét.. kicsi Tarekről és a pocakról meg nem lehet képet kapnunk :?: :?:
nem értem a logikát ! :shock: :oops:

puszi

M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok!

Alakulnak azok a pocakok!!!! :D :D :D

Az jutott eszembe, ma reggeli közben, hogy Fatima, Niki, Andi, marha édesek lehettetek, ahogyan három pocakos csajszi ül egy kávézóban (vagy bárhol), és röhögcsélnek, úgy, hogy közben majd leesnek a székről. :D :D :D
Nem néztek nagyot az emberek?

Na, én is kedvet kaptam pocakos képhez. Mindkettő utolsó nap készült. Az egyik biztosan ismerős környezet sokak számára már. :D :D
Bizony, 2,5 óra múlva, már Maját a karomban tarthattam. Nem is olyan vészes ez a szülés!!! :lol: :lol:

Üdv: Andi

Kép

Kép

Kép

Kép
b79andi
 
 


Andi tök szép kismami vagy pocakkal, és anélkül is!!!! :D :D

[quote]B írta:izony, 2,5 óra múlva, már Maját a karomban tarthattam. Nem is olyan vészes ez a szülés!!!


ha nem írod, el sem hiszem!!!!!!! :oops: 8) :? Az arcodon sem lászik semmi fájdalom, semmi puffadtság ( tudod a vizesedés miatt, bár ez is kismama függő) Szal nagyon csini voltál még közvetlenül a szülés előtt is!!!!!! :D

én is akartam mindig ilyen képet, de vhogy nem jött össze, talán majd most! 8) :wink:

na metem a dolgomra! :) pusszok, és további szép napot+jó pocakosodást - már akinek még van -, üdv:e
:D
mazsolák
 
 


Andi, úr isten, ez tényleg hihetetlen, hogy 2,5 órával szülés előtt ilyen higgadtan, nyugodtan és tök helyesen ücsörögsz. Azta!
Nagyon szép, formás hasid volt. :wink:
Te is élvezted gondolom a pocakos időszakot.

Kép
niki30
 
 


Kellemes 7véget lányok!

Indul a grillparty! :D Vigyázzatok magatokra es pihizetek sokat.

Pusszancs
Vendég
 


Sziasztok.
Megpróbálok én is feltenni valami képet magamról.
Húú, nagyon szép kismama itt mindenki, és olyan jó dolgo látni azokat akikkel levelezgetünk, így már tudom a neveket arcokhoz kapcsolni. Bocsi csajok, de vizuális típus vagyok! :D
Megvettük az elektromos mellszívót (Avent) és képzeljétek van benne kézi is!!! :lol: Kipróbáltam... hi-hi... :oops: :oops: :oops:
Összeraktuk a kiságyat, a pelenkázót, épp most állt le a mosógép tele baldahinnal, huzatokkal, babacuccokkal....
Zajlik az élet. Olyan jó látni már a kiságyat és benne a matracot, ez már olyan nagyon anyukás és apukás érzés. :D Néha el is pityergem magam, ahogy odanézek. Majd csinálok róla fotót, ha készen vagyok totál.
Visszatértem, bocsi csajok, de nagyon nehéz elszakadni a gyerekszobától + keresgélem a megfelelő képeket, de sajnos mindegyik nagyobb 250 kb-nál. Holnap csinálunk kis felbontásút csak nektek!!!

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Szia Andi!

De jó, akkor már nálatok is áll a kiságy. Tök szuper!
Megy már a mosás, aztán jön a vasalás. Jajj ez már olyan jó. Én is úgy élveztem ezt a részét.
Tegyetek fel majd akkor képeket, kiváncsi vagyok rá!
Bár Feri azt mondta, valamikor átszaladunk megkukkantani. Persze ha már kész lesz és még én sem szülök...

Megvettük ám az utazóágyat. 7990 Ft volt. Nagyon jó, bár kicsit körülményes a kinyitása, összecsukása. De lehet, csak be kell járatni.
Meg kaptunk kölibe egy jópofa fonott fotelt. Olyan klassz az is!

Na puszi Mindenkinek!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok Csajok!

Na tegnap is és ma is sikerült elég pörgősre vennem a napot!
Ezért nem tudtam jönni... :(

Találkával kapcs.: - szerintem tényleg állat lenne talákozni amikor már mindenkinek lesz akkora a babája, hogy lehet azért egy kicsit hosszabb időre is kimozdumlni. Talán úgy szeptember vége felé. Hátha olyan jó idő lesz idén is ősszel, mint tavaly. :?:

Addig is persze Zsu és Viki mi nyomhatunk majd light-os találkát. OK???

Angyalka és Kis Pupu! - Üdv Nektek!!!
Ha jól tudom a csajok közül szinte egyikőnk sem a Jánosba tartozik területileg. És talán pont nemrég hallottam olyat, hogy nem lesz fizetős ezután sem.

Asszem Kis Pupu neked azért egy kicsit kellemetlenebb a helyzeted, mert ha a dokid a II.-be ment, akkor bizony el kell döntened, hogy mész-e utána vagy akkor a Jánosban kell találnod dokit (már ha akarsz választottat?). Ha a János mellett döntesz, hidd el, nem hozol rossz döntést!!! :)

Edusom! - Tudom, hogy megígértem, hogy talizunk a találkán, de sajnos nem jött össze. :(

Csajok!!!! Higyjétek el, hogy nem azért nem teszek fel képet, mert iszonyat ronda vagyok vagy ilyesmi.... :) Niki és Andi pl remélhetőleg tudja igazolni, hogy egész normális és létező ember vagyok! De tudjátok mit????? Holnap csinálok egy képet magamról (mert nagyon nem is van olyan, ami ide való) és megmutatom magam! OK??????????

Marcsi! - Így te is megnyugodhatsz! OK??? :P :D :P :wink:
Amúgy meg alapból azért nem akarta a férjem, hogy kép kerüljön fel rólam, mert eleinte nem értette ezt az egész babanetesdit. Most hogy már itthon vagyok és látja, hogy a gép előtt kikkel és miről csetelek, így már érti, hogy ez tök jó és fontos nekem. Mással nem tudok a várandóságomról beszélni... De ezt tudjátok! :)
Szóval nem egy konzervatív f*sz a férjem, különben ő akkor nem lenne annyit a nyílvánosság előtt, de azért kicsit tartott ettől a virtuál témától.

Na ezt jól megaszontam! :D
:D :D :D :D :D :D

fatima
 
 


fatima !!! várjuk a pocakos képet!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Én is jövök még egy képpel, mert csak arcnélkülit tettem fel. Ma végre csinálunk egy olyat amin nem szoptatok vagy hálóingben vagyok. Baba születése előtt vettünk új fényképezőt, mert a régi már egy ideje bedöglött így sajna szinte alig van valami. Viszont ma megyünk az első sétánkra a parkba! Ez jó alkalom lesz.

b79Andi: Szépek a mindenperces pocakos képeid! A szülöszoba előtere tényleg ismerős :-) Úgy látszik Majácska alvássával nincs gond nálatok sem. Nagy lekopogás!! Nektem volt már nagyobb kiruccanás?

Gyakorló anyukák:
Alon, Edus
és aki erre jár:
Napközben Beni folyton csak enne és követeli a szopizást. Igy sokszor óránként is adok neki, mert nem tudom elnézni ahogy tömködi az egész kezecskéjét a szájába és azt szívja és közben sír keservesen.
Szerintetek be kellen tartani a szigorú három órás etetést?
Viszont ma is aludt éjjel 5 és fél órát, aztán 4 órát. És most is alszik. Felkelteni sem akarom az evés miatt.....
Igy nappal csak az övé vagyok, viszont éjjel tudok aludni.

Fatima: meg sem fordult a fejünkben, hogy ronda lennél. Amúgy a szüléselőkészítőről én sejtem ki lehetsz. Nem te voltál aki zavarba hozta az előadót a strepto bacival? Amúgy az én párom is aggódott a netes irogatások miatt, de végülis mi történhetne? Monjuk valaki felismer a kórházban. Olyat úgysem írunk ami kellemetlen lehet ránk nézve vagy emiatt ránk szállna valaki, szerintem ugyanannyi az esély bármi veszélyre, mint a való életben, mondjuk a közértben vagy a munkahelyünkön. Most már ő is belátta szerencsére.

Angyalka, Kis pupu: én csak ajánlani tudom a Jánost. Itt ebben a topikban olvashatjátok a 125. oldalon a leírásomat. Annak a végén összefoglaltam a kórházról a véleményemet. A lényeg, hogy bármelyik kórházba mehettek és válaszhattok orvost is, nem lesz semmi fizetős! A szobában ahol voltam, két kismama is volt, akinek nem volt választott orvosa sem és mégis nagyon elégedettek voltak. Nekem fontos volt a saját orvos, így éreztem magam biztonságban. Ha kéritek az előrhetőségét akkor priviben megadom. Szerintem érdemes itt a fórumon visszaolvasgatni, ha van időtök mert már nagyon sok tanácsot adtunk tanácstalan kismamiknak. Mindenki dícsérte a saját dokiját.

m-l-Andi: jajj de jó lesz újabb babakuckót látni.
Várjuk!

Mindenkinek Üdvözlet!!

Viki

Kép
viky30
 
 


[quote="fatima"]
írta:
fatimaCsajok!!!! Higyjétek el, hogy nem azért nem teszek fel képet, mert iszonyat ronda vagyok vagy ilyesmi.... :) Niki és Andi pl remélhetőleg tudja igazolni, hogy egész normális és létező ember vagyok! De tudjátok mit????? Holnap csinálok egy képet magamról (mert nagyon nem is van olyan, ami ide való) és megmutatom magam! OK??????????



Fatima, mi iwiw-en ismerjük egymást, szóval tudom, h. nagyon csini vagy !!
és várjuk a pocakképet ! éljen !

M.

Marcsi

KépKép
alon
 
 


[quote="viky30"]
írta:
viky30és aki erre jár:
Napközben Beni folyton csak enne és követeli a szopizást. Igy sokszor óránként is adok neki, mert nem tudom elnézni ahogy tömködi az egész kezecskéjét a szájába és azt szívja és közben sír keservesen.
Szerintetek be kellen tartani a szigorú három órás etetést?
Viszont ma is aludt éjjel 5 és fél órát, aztán 4 órát. És most is alszik. Felkelteni sem akarom az evés miatt.....
Igy nappal csak az övé vagyok, viszont éjjel tudok aludni.



Viki, még nagyon az elején vagytok. szóval szerintem amíg be nem áll rendesen a tejtermelődésed, kb.1-1,5-2 hónap {anyukánként változó} addig ez teljesen normális, h. nem feltétlen lakik jól még egy szopira. {ilyen nálunk is volt az elején, én majd megőrültem tőle, h. nem tudtunk sétálni sem nyugisan elmenni, h. jajistenem mikor kér újra kaját}
Laura nem volt pocakfájós, ezért nálunk nem kavart be, h. az elején süürüübben kapott.

viszont ami fontos:
- már most az elején se hagyd cicin elaludni {a bealvás nem jelenti azt, h. jól lakott !!}, hagy küzdjön még egy kicsit, ez a tejtermelődésnek is jó, meg hátha kiszív még vmit.
tudom az elején az egész nap egy merő szoptatás :lol: :evil: , de meg lesz később a gyümölcse, mármint h. jó sok tejed lesz, és akkor lehet időre etetni már
- szal ha már beáll a tejed szép mennyiségre, akkor viszont feltétlen told ki az etetési időket. nem rögtön drasztikusan, de fokozatosan érjétek el a 3 órát !
- ha tudsz, akkor fejjél minél gyakrabban az elején, nekem nem volt sok tejem alapjáraton, de a fejéssel szép lett a hozam. {ha beállt a tejed mennyisége, nem fontos már - bár én csináltam, mert úgy voltam nyugodt, h. fagyasztottam szüükösebb időkre, v. h más is meg tudja etetni, ha nekem el kellett mennem}

most ennyi jutott eszembe, de biztos még a többiek is írnak vmit.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Viki!

nálunk is hasonló volt a helyzet, mint Marcsiéknál, vagyis Nálatok, az elején Bende szinte óránként éhes volt, és én szopiztattam is. Két ok miatt, hogy ne legyen éhes, meg hogy legyen több tejcim. Valóban nehezebben tud elindulni bárhová az ember, mindig féltem is, hogy elindulunk sétálni és éhes lesz :lol: :lol: :lol: :lol: , aztán fokozatosan beállt a dolog, és valóban nem drasztikusan, előszőr 1,5 óra, aztán 2, utána 3 :)

puszi!!!

Fatima, én is várom a pocis képedet!!!

mangó
mangó
 
 


ja és elárulom, hogy én sem keltettem fel kaja miatt... :)
mangó
 
 


Kép

Íme az első beígért kép! Szerintem nagyon szarul sikerült, de nem ez a fontos! Úgyis a pocimra vagytok kíváncsiak. Nem???? :D :oops: :D

fatima
 
 


Kép

És itt egy mosolygós is. Sajna ez sem különb.... :P :wink:

fatima
 
 


Fúúúú de csini vagy Fatima!!!!! Nagyon szép a Tarek-lakosztály! :lol: :wink: Te is az a tipus vagy, akin hátulról nem látszik,hogy babát vár.
Egy biztos, szőke kékszemű gyerkőcötök nem lesz :D :wink: .

Andi, nagyon szép kismami voltál, a pockó mérete nem semmi :shock: :) .

KépKép
logi
 
 


Sziasztok.

Ahogy ígértem, lefotóztuk a babaszobát, vagyis az ágyikó részét + engem! :lol: :lol: :lol: Kép
Kép

Nos, ezek vagyunk, Esztike és Én. Kicsit megnőttem az utóbbi időben, de azt hiszem ezt most éppen nem bánom!!! :D :D :D
Puszi

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok!

Fatima, szerintem tök jók a képek. De nekem nem vagy újdonság :D
Hol készült a kép? Az új lakásban?

Andi, de aranyos lett a kiságy :) Látom, kikerültek a kis afrikai állatok is a falra, helyes :lol:
A szoknyás kép is jó lett. Végre tudod hordani :) Hol készült ez a fotó?

Kép
niki30
 
 


Zsóka! - Köszönöm szépen! :) :oops:
Ezt mondta a férjem: "Pont ilyen rosszra sikeredett képet tezsel fel?" De mondtam neki, hogy nem ez számít. Legalábbis asszem! Én sajnos amúgy sem vagyok egy fotogén típus! :(
Annak viszont tényleg örülök, hogy nem lettem egy bálna... Hátulról max az veszi észre, hogy valami "nem stimmel", aki tudja, hogy azért nekem jóval karcsúbb a derekam! :)

Andi! - Nagyon szép Eszter kis "sarka"! Én is most készítettem el Tarek ágyát. Mármint most tettem fel a lepedőt, a rácsvédőt és a kis ágyneműjét is. :)
Majd megkérem apát, hogy azt is fotózzuk le! :)

fatima
 
 


Na azért az enyhe túlzás, hogy jók a képek Niki! :D
De hát ez van! :)

Jajj csajok! Segítsetek nekem!
Kb egy hete kezdődött, hogy nagyon zsibbadnak a kezeim csuklótól lefelé (tenyerem). Főleg amikor alszom és nem mozgatom őket. Eleinte azt hittem, hogy azért van mert elalszom... De mostmár tutira tudom, hogy nem azért van. Be is vannak dagadva. A gyűrűmet sokszor nem is tudom felvenni! :(
És ma a lábaim is hasonlóak lettek. Megnyomkodtam, és hát sajnos egy kicsit ödémás (így kell írni???). De az is csak bokától lefelé.
Mit csináljak? Nyílván egy "kis" vizesedésről van szó! Pedig nem is eszem sósan. Sőt! Mindig úgy főzök, hogy szinte mindenkinek rajtam kívül utána kell sóznia az ételt.
Valami tipp???

fatima
 
 


Sziasztok.

Végre sok-sok kép, méééég....

Fatima: hozzám képest te egy vékony kis virágszálacska vagy. Olyan jó Neked. Várjuk a babasarok képeit. :lol:

Niki: ma ünnepeltük az egyéves házassági évfordulónkat.
Gondoltunk egy nagyot és felmentünk Dobogókőre, ahol egy hatalmasat sétáltunk, fagyiztunk, majd megálltunk egy étteremnél és egy nagyot ebédeltünk. Gyönyörűszép idő volt, hétágra sütött a nap. Kicsit már lihegek az emelkedőkön, de elhatároztam, hogy minden nap egy félórás séta talán karban fog tartani. Mikor jöttök???

Viky30: kíváncsian várjuk az első séta élménybeszámolóját!!! :D

Evu: a munkát ne vidd túlzásba, csak lazán...
Nagyoon szép kismama vagy, hányinger és ehhez hasonló apróságok nem jelentkeztek??? Vagy már írtad???

Képzeljétek, pénteken rámjött a szülési para, azaz kicsit elpityeregtem magam a páromnak, hogy félek az egésztől... :cry:
Majd olvasgattam a neten és azt írták, hogy minél jobban pánikol a kismama a szüléstől, annál inkább hosszabb lesz. No, ez egy kicsit visszahozott az életbe. De azt hiszem kell egy kis pánik az életbe.
Tömören ennyit.
Holnap megyek laborra. Ezt sem nagyon szeretjük Eszterrel, de mindíg megbeszélem Vele a dolgot. Ilyenkor vércukrot is mérnek??? Elfelejtettem megkérdezni a dokimat.
Puszi csajszik.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok!

Marcsi, Mangó: köszönöm a jó tanácsokat. Megnyugtattatok, hogy nálatok is hasonló volt a helyzet. Türelmes leszek! Kezdtem izgulni, hogy már be kellett volna jobban indulnia a tejnek. De akkor még van időm, fejek én is szorgalmasan. Délutánra mindig szinte teljesen elfogy és tápszert kell adni. Lehet, hogy akkor még később lesz egész nap.....

Fatima: szerintem nagyon szép vagy a képeken, bár én nem láttalak még. Helyes a pocakod!! A vizesedéstől ne félj, a terhesség végén normális, de fontos hogy a vérnyomásod rendben legyen, mert a kettő együtt már probléma lehet. Ha csak egy kis vizenyő van akkor igyál és egyél eleget és pihenj, pihenj, pihenj! És időben vedd le a gyűrűidet.

Andi: te is csoda csini vagy és Eszterke kuckója is!

Jó rátok nézni!

Puszi

Viki

Kép
viky30
 
 


Ismét szasztok.

Fatima.

Én is ilyen gondokkal küszködöm, de általában ez felkelés után 1 -2 órával elmúlik, legalábbis a láb. A kéz a védőnő szerint egy kicsit necces, ezért minden héten megyek pisire és vérnyomás mérésre.
Én nekem is le kellett vennem a jegygyűrűmet (fájdalom). :cry:
Ne aggódj, ez ilyen melegben normális én úgy tudom.
Pusza

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Gyorsan ezt még le kell írnom:
Andi annyira helyes és csini vagy Te is!!!! Igazán szép kismamák járnak a Jánosba :wink: :D . Eszter kuckója meseszép, igazi kiscsajszis birodalom. :wink:

Sziasztok, jó éjszakát, Zsóka 8)

KépKép
logi
 
 


Viki! - Köszönöm a dícséretet! :)

Andi! - Ne máááár! Ne izgulj a szülés miatt! Fogd fel úgy, hogy egyelőre halvány fogalmunk sincsen, hogy milyen lesz majd. Szerintem felesleges azon agyalni, hogy milyen lesz és hogy vajon fog-e majd fájni, mert tényleg el sem tudjuk képzelni, hogy mi vár ránk. Majd ott minden kiderül! Addig meg élvezd a maradék időt és készülj Eszteretek érkezésére! Csak pozitívan!!!!! Jó??? Így ni: :lol: :P :lol:
Ha akarod küldök Neked egy kis pozitív energiát. Nekem mostanság tök sok van belőle!!! :wink: :D

Vizesedés! Az a baj csajok, hogy a talpam még el is megy, mert az annyira nem fáj, csak ha állok. De a kezem nagyon fáj. Alig bírom kinyomni a mosogató szivacsot. :( És folyton zsiborog! :cry:

A vérnyomásom tutira OK. Sőt nagyon alacsony! Általában 90/60-as. Ettől nem kell hogy tartsak!

Andi! - miért kell pisire menned? Van valami összefüggés a vizesedés és a pisi lelet között???

fatima
 
 


Fatima, nagyon csini vagy, nagyon jók a képek !
vizesedés passz, de lehet, h jobb ha a dokid nyugtat meg.

Andi, te is nagyon csini vagy, és szép a babaszoba is.
szüléstől no para ! mindenki megcsinálta, te is meg fogod, jó kezekben leszel a Jánosban és stramm csajszi vagy! ne olvass-hallgass rémtörténeteket már, nem gáz annyira a szülés. persze fáj, de tudod, mindent a cél érdekében... :wink:

Viky, dettó. ne parázz, h. nincs tejed, mert akkor attól nem lesz.. :wink: lesz és kész, ha meg nem, akkor ott a tápszer.
sok folyadék, leves, RENDES táplálkozás, pihi.. { :roll: }, fejés, és türelem !
vannak ilyen serkentő izék is, tea meg homeobogyó, próbáltad őket?
nem jössz át az anyukás topikba?

Niki, te már nagyon célegyenes !
tudsz majd nekünk vkivel üzizni, ha lehet már kezdeni drukkolni?????
ha jól számolom te akkor fogsz szülni kb, mint én tavaly ilyenkor.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Andi gratulálok! Úr isten hogy elment egy év! De tök jó, hogy már egy éves házasok vagytok! :) És milyen jó kis programotok volt, ez igen!
Az uccsó labor? A cukorterhelés dokitól függ. Nekem volt, de nem mindenkinek csináltatnak már ilyenkor.
Szal, kicsit megijedtél? Jól van, hát ez természetes. De úgyis tudod, hogy végigcsinálod. Ráadásul Csabi ott lesz melletted.

Fatima, ennyire fáj a kezed, hogy még a szivacsot sem tudod kicsavarni. Hjajj. Mondjuk most ez a meleg is....ma nekem is kicsit be volt dagadva. Sajnos nem tudok rá gyógyírt. Hátha valaki...

Kép
niki30
 
 


Marcsi, igen célegyenes.
Előre tudjuk az időpontot, mert valószínű programozott császár lesz.ű
24.-én befekszem és másnap lesz a nagy esemény. Persze addig bármi történhet, de ne történjen, maradjon még odabennt. Még olyan jól érezzük magunkat így együtt, egyben.
Andinak és Fatimának úgyis üzenek, ha megszületik Emma, úgyhogy akkor ők értesítenek majd titeket. Köszönöm:)

Kép
niki30
 
 


fatima vizesedés miatt hívj!! nekem is volt!! (nem gáz!)
kerekpocak
 
 


Bírom Zsófit! Ő a megmentő tanácsadónk :lol: :lol: :lol: :lol:
Hívd és elmondja!

Kép
niki30
 
 


Zsófi! Van vezetékes telefonotok??? Csak mert a mobilomon alig van egység! :(

fatima
 
 


Niki, én is 25-én szültem {bár 18-ra voltam kiírva} ! frankó nap lesz, meglátod ! :wink:
oké várjuk majd Fatimáékat a hírekkel !

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Jajj Andi! - Majd' elfelejtettem! Gratula a házassági évfordulótokhoz!

Képzeljétek! Amikor a miénk volt (tavaly szeptemberben) megjósolta egy jósnő (tök véletlenül botlottunk belé egy rendezvényen), hogy nagyon hamar fiam fog születni! Hihetetlen, hogy még abban a hónapban valóban teherbe estem! Durva, mi???

Marcsi! - Neked is koszike a dícséretet! :) Remélem mostmár 100%-osan közétek tartozok! :lol: :wink:

fatima
 
 


Szisztok.

Köszönöm a bátorító szavakat, nagyon jól esett. Igen, ha mindenki túlélte, akkor ÉN IS!!!!! :D :shock:

Fatima: a fehérjéket nézi a pisiből, de többet csak csütörtökön tudok mondani, mert akkor megyek.
Igazából ez akkor nem érdekelt, mert akkor a gyerekorvossal akartam randizni, ami sikerült is. Beszélj a dokiddal!!!
Én nem hiszek a jóslatokban, de ez tényleg elég DÚRVA story. :o

Nektek már felírták a gyógyszertári cuccokat? Azon gondolkodom, hogy a kórházba viszek bepantent vagy más javaslat?

Pusza

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok!

Viki: nagyon egy cipőben járunk!!!!!! Maja is szinte óránként szopizik, néha olyan érzésem van, hogy mást sem csinálok, mint tömöm szegénykét. Dehát sír!!! De ez főleg a délelőtti és kora délutáni időkre tehető. Délutánra megnyugszik, és az éjszakát elég jól végigalussza. Persze kopp, kopp, kopp, le ne kopogjam. Eddig akárhányszor írtam, mondtam, később mindig rácáfolt. Mintha hallaná. Szóval, tök jó érzés, hogy más is hasonló, mint mi. :D :D

Csajok, állat jók ezek a pocakos képek!!!!!!!!!!!!!!!! FAtima, értem, hogy mit érzett a férjed, miért nem akarta, hogy feltegyél képeket, de mond meg neki, hogy ilyen jó csajt, ilyen gyönyörű pocakkal ne titkoljon. Mutogatni kell ám!!!!!!!!

Andi, te is naaaaaaagyon jól nézel ki. És olyan édes a baba sarok. Édes rózsaszín, olyan kedvesen, bájos kislányos. Tündérke érkezik oda, tutira!!!!

JA, nálunk ma volt az első nagy túra. Sétálni szinte minden nap megyünk, egy fél órára, de ma lementünk anyukámékhoz. Ők 80kmre laknak. Maja baba nagyon élvezte, pontosabban átaludta az utat, majd mikor odaértünk, anyuék kihozták az udvarra a kiságyat, és olyan naaaaagyon jót aludt a friss finom levegőn. Olyan naagyon kifáradt szegénykém, hogy most este a fáradságtól el sem tudott aludni, csak nagyon nehezen.
Olyan jó idő volt ma végre.

Remélem, másnak is kellemesen telt ez a csodás napsütéses vasárnap.

Jó éjszakát!!!!

Kép

Kép
b79andi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?