Új privát üzeneted érkezett!

Pandus
Nagyon boldog szülinapot!Mit kértél ajcsinak? Én évek óta minden alkalomra (szülinap, névn., Karácsony, stb.)babát kérek:-) Most pénteken lesz a névnapom és most is azt kértem:-))

Fanni! Ne izgulj! Mindenki, köztük Harcika is azt mondja, hogy a babás leendő Anyucik azt érzik, hogy meg akar jönni, aztán kiderül, hogy 9 hónap mensimentesség vár rájuk:-) Neked is ezt kívánom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, Fendike :P
Aranyosak vagytok, de sajnos ez az 5. lombikom (4+1)... és eddig mindig tudtam már ilyenkor a végeredményt... :?
Nem feszül, nem püffedt. Akár maratont is mehetnék futni :roll:

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

Nem feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adom a ragacsokat kamion számra.Nekem még nem kell így mind a tiéd.Ne add fel.Pár nap és boldogan közlöd a hírt,hogy babás vagy.Nagyon nagyon szorítok neked.Puszika neked.
csiperke
 
 

 
 

Fanni,
tudom én, hogy ismeri már az ember a szervezetét, de amíg nem bizonyosodik be az ellenkezője, addig hidd el, hogy sikerült!!!
Annyira nem lehet tudni, hogy nálad is épp milyen tünetekkel v. nemtünetekkel jár! :)
Meg ott a kulcs is! :P

Naaa +++++++++++++++++++++++++++++++++++! :D
angel37
 
 


Lányok!
A Decapeptylből (remélem jól írtam le :oops: ) hogy lehet fél adagot beadni? Mert ugye azon nincs ilyen adag jelzés...
Vendég
 


Baba, Fendike
Köszönöm szépen :D azt hiszem lehet sejteni hogy mit kértem :wink:
Vendég
 


Panda,
vhogy sejtem, én is mindig ugyanazt kívánom, kezd kicsit uncsi lenni.. :D
Nekem ilyen nevű szurim nem volt.. :?
_ismeretlen_
 


Fanni! Nekem ma valakik azt írták egy másik fórumon, hogy legyek már pozitív! Most én írom ugyanezt neked!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pandus :P
Sajnos nem tudom.

Baba, Csiperke, Angel :P
Amíg nincs vérzés, addig persze reménykedem. Egyébként a progi szuri mellett megjön?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni! Sajnos én nem tudom erre a választ.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Icsilya:
Nekem is változó. Ma a 29. napon vagyok és még mindig 37.1 a
hőm.

Hanna: Szióka!!!

Fanni:
Ma teszteltem egy negatívat. Bár semmi jele annak hogy
megakarna jönni. Remélem nem most akarnak begajdulni a
hormonjaim. Két nap mulva majd megismétlem a tesztet. Lehet hogy egy kis babaragacs nekem is jól jönne. Neked meg drukkolok nagyon. Neked mikor kell tesztelni vagy vérvételed lesz? Kitartás!!!

Angel: Köszike. De nem élem bele magam majd meglátjuk.

Ebba: Üdv közöttünk

Lola:
Rémes ez az egész és kívánom neked hogy minnél hamarabb rendeződjön ez az egész

Nők:
Egy picibaba mindig feldobja az embert. De már nemsokára te is a karjaidban tarthatod a te babydet.

Harcika:
Köszönjük hogy írtál. Szomorú hogy korházban van. Én azért szorítok neki továbbra is, bízva hogy még van miért.....
Azért ha majd monthatsz pontosabbat hogy hogy van akkor légyszi jelentkezz. Mond meg neki hogy nagyon drukkolok neki és kitartás.

Zizo: Drukkolok neked ++++++++++++++++++++++++++++

Pandácska: Sok szép tüszőt növeszgessél. Boldog szülinapot..

Csiperke: Írok privit

Fendike:
Még semmi. Pedig sose szokott késni inkább hamarabb jön 2 nappal. Már kezdenem kéne a gyogyszert és most nem jön. Persze ha pocaklakó miatt nem jön az jo volna.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni,
Tényleg legyél pozitívabb persze könnyű annak mondani aki nem élte azt át amit te de végülis még progi szurit most kaptál elöször lehet ez hozza meg a sikert és most van baba bőven a pocidban szóval biztos lesz legalább egy aki úgy dönt hogy veled akar maradni! Nagyon drukkolok te igazán megérdemelnéd már!
Vendég
 


Nyuszi!
nem tudom megmondani, mert nem veszi fel a telefont :cry: /nekem se :cry: :shock: / Nem jelent jót :cry: Úgyhogy friss infók nincsenek...
Talán Hanna hoz, de az se tuti
Fanni!
Progi mellett az a jellemzőbb, hogy meg tud jönni. A Duphaston tbl az, ami egyértelműen visszatartja akkor is, ha nem terhes.De azt inszemnél szoktuk inkább adni.
harcimokus
 
 


Harcika : Köszi. Írtam neked privit

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi :P
Köszi!

Pandus :P
Jóvanna :oops:

Köszönöm, Harcika :P
Holnap reggel megyek progiszurira, mert nincs itthon a férjecském!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Nyuszi,
szerintem a hormonok miatt kitolódik a ciklus, nekem ált. 27napra jön meg, most meg 34-re jött...
De remélhetőleg nálad MÁS miatt késik.. :roll:

Olyan jó lenne tudni, mi van KISCSILLAGGAL.... :shock:
_ismeretlen_
 


Sziasztok!

Nyuszi! Babaragacs indul!
Fanni! Neked is babaragacs!!!
Zizo, Baba! Lassan ti is teszteltek!!! Nagyon drukkolok!
Remélem, Minkenki jól van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Köszi.
*-ról nincs híred?
Fanni
fanni73
 
 


Szia Fanni! Nincs semmi új infóm. Harcika amit írt én is annyit tudok. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok

Fanni
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Pandácska :)
[color=darkred]BOLDOG SZÜLINAPOT[color=red]
Vendég
 


FANNI!!!!!
én borzasztóan szorítok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Fanni :)
Én nagyon szorítok neked! Tudod, a remény hal meg utoljára. :wink:

Nyuszipuncs!
Köszi, aranyos vagy! Kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!!

Messziről szugerállak benneteket, küldöm felétek a pozitív energiát :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Fanni és Zizo! Mindjárt meglátjátok, milyen a 2-csíkos teszt:-)

Hanna! Köszi.

Én is nagyon szomorú vagyok és aggódok *miatt

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nők,
Köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok,

szeretném a segítségeteket kérni. Én egy éve estem át a Nyírő Gyulában az első lombikomon, ami sajnos nem sikerült. Nagyon megviselt, ezért adtunk egy szünetelő évet magunknak. Most viszont szeretnénk egy igazán jó orvossal előre lépni valamilyen megoldás felé. A Kaáliról már sok jót hallottam, de sajnos személyesen még nem ajánlott nekem senki orvost. Kérlek írjátok meg (akár priviben is) kihez fordulhatnánk bizalommal, ki az aki tényleg nagyon segítőkész. A Nyírőben sok rossz tapasztalatom volt, oda már nem szeretnénk járni. :cry:

Előre is köszi a segítségeteket!
T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
nagyonnagyon szorítok! ++++++++++++++

Nyuszi,
nega teszt :?
Azért ez lehetett kicsit korai! :wink: A hőd biztató!

Üdv Tapedli!
Szerintem itt bárkit kérdezel, szívesen fogja ajánlani a dokiját! :wink: Én Krizsa doktorhoz járok! :)

Ha betelefonálsz és konzultációs időpontot kérsz, és még nincs választott dokid, akkor ahhoz kapsz időpontot, akihez a leghmarabb tudnak adni! :)
angel37
 
 


angel,
köszi az infókat. Krizsa doki eddig 2-vel vezet :wink: Viszont ahogy látom bárkihez kerülök nem fogok csalódni :D

köszke!
T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Kiscsillagnak én is nagyon sok pozitív energiát küldök!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++......

Sajna nekem is megjött. :cry: Pedig már 2 hete késett és kezdtünk reménykedni a spontán bébiben.

Tapedli!
Üdv!Én is a Nyírőből szöktem... :lol: Nekem az a véleményem,hogy teljesen mindegy melyik orvoshoz kerülsz,mindegyik profi!A Nyírő után le fog esni az állad,hogy itt milyen kedvesek és segítőkészek.+Várakozni se nagyon kell.
Sok sikert!

Fanni,Zizo,Baba!
Mennek a babaragacsok!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


mereszt,
a Nyírő után csak jobb lehet. Nagyon köszönöm, hogy írtál és sajnálom, hogy megjött.

Mindenkinek, akinek szüksége van rá én is küldök sok pozitív energiát!

T
tapedli
 
 


Sziasztok.
*
sikerült a férjjel kommunikálnom. /felhatalmazott , hogy megírjam/
Két angyalkával több figyel már bennünket tegnap óta. :cry: :cry: :cry: Részleteket nem mondok, tekintettel rájuk és rátok is, mert nem kell úgy gondolom senki lelkének.
Kiscsillag kiborult, nem tudni mikor jön közénk / s,hogy jön-e még…?/ :cry:
Most erő kell neki. Nagyon sok.
harcimokus
 
 


Harcika! Köszi az infót!

Istenem..annyira sajnálom, hogy el sem tudom mondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiscsillag! Gondolok rád és kívánom, hogy az élet kárpótoljon ezért a szörnyűségért! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok

Kiscsillag
nem tudom hogy mit is írjak, mert csak sírok és sírok

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Én is így vagyok! Ülök a munkahelyemen és könnyel tele a szemem......azt sem tudom, hova nézzek, hogy ne lássák..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Harci,
köszi, hogy megírtad.

Kiscsillag,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Rengeteg erőt kívánok! Ez nagyon igazságtalan az élettől, szívből remélem, hogy egyszer kárpótolva leszel!
angel37
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


* :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Csak nézek magam elé bénulatan már hosszú percek óta és most sem vagyok okosabb, hogy mit is írhatnék, csak annyit, hogy ide bármikor jöhetsz, sírni, vígasztalást kérni, bíztatni, később újra bizakodni, ha majd úgy gondolod.
Neked és férjednek is rengeteg erőt kívánok.
Szeretettel,
Fanni
fanni73
 
 


Kiscsillag!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nem tudtam leirni a neved a sirástól :cry: :cry: :cry:
A saját vetélésem jut eszembe... Rengeteg erőt kivánok, hogy kimássz ebből, amit most át kell élned, de ha most ugy is tünik, hogy itt a vége mindennek, legyenek Előttetek azok a jó példák, amik mégis mutatják, hogy Ti is fel fogtok állni!
Sirjátok ki Magatokat egymás vállán, CsillagApa, Neked nagyon sok türelemre lesz szükséged a következő hónapokban. És enyhülni fog a bánat, és ujból készen álltok, és sikerülni fog!
Minden nap eggyel közelebb visz a babához!
Ezt az én férjem tanitotta nekem, mikor ugyanezen mentünk keresztül, mint most Ti!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Én teljesen lebénultam és nem térek magamhoz.
Az 5. hónap küszöbén?? Ilyen van??
Ez borzasztó, igazságtalan és nincsenek szavak... :cry: :cry:

NAGYON SOK ERŐT KÍVÁNOK!!!!
_ismeretlen_
 


csajok!a fogamzás-beültetés e.és u.topikba feltett egy lány 2 videót!
fantasztikusan jók!nem lehet zokogás nélkül végignézni!
lola29
 
 


lola,
hol van az a topik???
_ismeretlen_
 


Kiscsillag!
Azt hiszem kevés olyan szörnyűség van, mint ami veletek történt! :( Egyszerűen nem lehet, mit írni, annyira fáj!
donika
 
 


Fendike!

babanet társalgó-fogamzás-beültetés előtti és utáni érzések
oryandy írta ma,ott van a cím,rá kell klikkelni
lola29
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag és Tomi! Én nem tudok mit írni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kiscsillagom!

A szívem szakad meg értetek:((

Várni fogok rád, jelentkezz ha lesz kedved újra kommunikálni (élni :cry: )!

Millió puszi:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kiscsillag :(

Nagyon sajnálom. Csak ülök itt a gép előtt, és a könnyeimet nyelem. Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön lelkileg is rendbe jönnöd. Biztos vagyok benne, hogy a férjed támogatására mindig számíthatsz, de mi is itt vagyunk neked, ha úgy érzed, szeretnél valakivel beszélni, vagy csak kiírni magadból a fájdalmat. Nem én vagyok itt a legtapasztaltabb, de ha bármiben tudok segíteni nyugodtan keress meg, az elérhetőségeimet itt megtalálod. :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Fendike:
Az előző ciklusomban 5 nappal jött hamarabb mint vártam. Hát majd kiderül

Hanna , Nők : Köszönöm szépen

Mereszt:
Nagyon sajnálom hogy megjött. De szerintem nálam is ez fog történni. Kitartás

Kiscsillag:
Annyira sajnálom ,bár tudom hogy ezzel már nem változtathatok meg semmit. Nagyon sokat gondoltam rád. Veled sírok. Kép Ha majd lelkiekben felépülsz egy kicsit akkor gyere közénk mert várunk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lola, köszönöm, megtaláltam.
Tényleg nagyon szép...
_ismeretlen_
 


Fendike!
Nem akarlak elijeszteni, de sajnos van ilyen, nem is kevés. Ebben a topicban Bzsuskának és nekem is hasonló szörnyüségben volt részünk, még idősebb terhességgel :cry:
De: én azóta a 2. babámat várom (vagyis össz. a 3.-at), és Zsuska is nem sokkal jár mögöttem!
Bármennyire fáj, talpra kell állni, és ha el nem is lehet felejteni, de az ürt betölti az egészségesen megszülető kisbaba.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: