Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi na hogy megérzetem hogy otthon vagytok?? pont ma tűnődtem mi lehet... meg a 15-ét is!!!!!!!!!! :lol: :wink:

várjuk a történeted és a képeket :wink:


Fatima szuppppppppppppppper hogy - a tenyésztés!!!!!!!!!!!!!!!!
egy kisebb agyalnivalóval kevesebb :wink: :wink: :wink: :wink:
és ezzel az optimista hozzáállással most Tarek is kapott egy nagy adag pozitív energyt ám! :wink:

pusszok mindenkinek!!
lmkata
 
 


Sziasztok! Ma felhívtam a Balog Doktort és pénteken megyek hozzá! Remélem minden rendben lesz Nagyon rendes volt a telefonba.Mindenkinek köszönöm a segítséget!Sziasztok!Ageli
ageli01
 
 


Sziasztok!

SZILVI
ma voltunk az előkészítőn és rádkérdeztünk Fatimával, bennt vagy e még. De mondták, hogy már délelőtt hazamentetek. Egyrészt örültünk, hogy hazamehettetek, másrészt viszont tök jó lett volna találkozni. No mindegy. A lényeg, hogy otthon vagytok és remélem minden okés!
Írj ide is nekünk pocisoknak, hogysmint mentek a dolgok odabent!
És azért remélem innen sem tűnsz el, még ha át is mész az anyukákhoz! :wink:

Timi, nemsokára bepötyögöm az előkészítőn elhangzottakat és küldöm privibe!

Pussz Mindenkinek!

Niki

Kép
niki30
 
 

 
 

Ageli, örülök, hogy sikerült a választás! :lol:

Kép
niki30
 
 


Timi, a beszámoló holnapra tolódik. Bocsi. :oops:

Kép
niki30
 
 


niki30:
Szép jó reggelt :D !
Ráér :D .Most úgyis indulok a dokihoz,most derülki mi lesz a menet.Utánna CTG,utánna UH,úgyhogy csak 2 körül érek haza szerintem.De amint haza értem feljövök ide :D .
Na pussz
És még 1X köszi

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Nahát, nagy a csönd!
Kerekpocak
Találtam egy programot, használtam is :lol:
Most kiderül mekkora sikerrel.

Képek: Kép Kép Kép Kép

Kép
übi
 
 


Még kettő:
Ne haragudjatok, hogy elfoglalok egy oldalt, többet ígérem nem teszem!!!!!!

Kép Kép

Kép
übi
 
 


Roland nagyon szép kisbaba!
Gratulálok hozzá! :D

Kép
niki30
 
 


KATI!
Gyönyörű kisbaba Roland, igazán büszkék lehettek rá! Gartulálok!!
Foglalj csak el nyugodtan akár több oldalt is!! :wink:
Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

SAJNOS csak most találtam erre a fórumra :(
Olyan kedves itt mindenki és szuper, hogy mennyi mindent meg tudtok beszélni egymással!!! Visszaolvastam az ezévi beszélgetéseket és rengeteg újat tudtam meg a kórházról és egyéb pocakos témákról. Jobb, mint bármelyik szakirodalom! :)

Eredetileg az új kórházi rendről szerettem volna valamit megtudni, mert félek, hogy fizetni kell, mert én területileg nem a Jánosba tartozom. Mi már jól kiköltekeztünk és ez a plusz 30% nincs bekalkulálva, tehát jó lenne nem utólag szembesülni avval, hogy mondjuk még 100ezret kell hirtelen előteremteni, holott a dokinak a "szokásos" tarifát tutira oda fogom adni és kórházat sem fogok emiatt váltani, hiszen ragaszkodom a saját orvosomhoz akihez 10 éve járok és végigkövette a terhességem már eltelt 8 hónapját!!!


Szóval tud valaki már valamit erről?
Mennyi lesz és kell tényleg fizetni vagy elég a beutaló??

Köszi előre is!

UTÓLAG GRATULA A SOK GYÖNYÖRŰ BABÁHOZ!!!!
Szebbnél szebbek és alig bírom, hogy nehogy elsírjam magam mikor olvasom a hozzászólásokat, amiben az új jövevényről írtok!

Kép
viky30
 
 


Kata! Roland ebben a topicban is éppolyan dönölűűűűűűűűűű mint a másikban! :wink: :D

Fatima! Örülök a neg-nak, gratulálok hozzá! TArekkel minden rendben, mikor mész legközelebb uh-ra? :D

Angeli! Ide is írom, örülök, hogy jól választottál! :D

Szilvi! Várjuk a beszámolót! :D :wink:

Niki! De jó, hogy Ákos már nem beteg! :D Barnus is lázas volt 2-3 napig, aztán a szülinapjára reggelre mintha elvágták volna, teljesen rendbejött! :D
Szuri! :cry: Ez a 3. dózis volt? Szegénykém! Utána nem lázasodott be?

Emmácskának is már csak 10 hete van? :shock: :D Te jó ég, hogy telik az idő! :shock: NEmrég még icike-picike volt! :wink: Mikor látod őt legközelebb, Niki? Jól vagytok? :D

Viky! Sajnos én nem tudok hozzászólni ehhez a témához, de engem is nagyon érdekel, Csajok! Aki tud valamit, írja már meg légyszi! Biztos volt szó róla a felkészítőn is! Mikortól és mennyit kell majd fizetni! Borzasztó ez a rendszer! :evil:
Már Beninek sincs sok hátra!!!!!!!!! :D Kihez jársz 10 éve? Minden rendben van nagyfiúval?

Puszi mindenkinek, Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok!

Viky: Hát sajnos én sem tudok 100%-os biztosat a fizetésről.

Mivel mi sem a Jánosba tartozunk területileg ezért próbáltam rákérdezni az orvosomnál (aki a meddőségi centrumban dolgozik). Ő azt mondta, hogy júniusig biztos, hogy nem kell fizetnie a kismamáknak. Hogy ez mennyire biztos info azt sajnos nem tudom, hiszen minden pillanatban változtatnak valamit és óriási a bizonytalanság.
Ha megtudok valamit szólok!
Már nagyon a finisben jársz! Hogy érzed magad? Felkészültetek? Apás szülés lesz?

Szilvi: Én is alig várom a beszámolódat! Bár biztos nagyon kimerült lehetsz még...

Übi: Gyönyörű babátok van! Gratulálok!

Niki: Sikerült a málnalevél beszerzése! Rögtön 3 csomaggal vettem..... :D Jövő hét kedden talizunk!

Kép
zsebi32
 
 


Viki, üdv köztünk!
Ugye micsoda jó kis hely ez? :) Én is nagyon szeretek ide járni, annyira jó kis társaság és tényleg mindenki olyan segítőkész. Úgyhogy gyere csak minél sűrűbben!
Ti is már nagyon a végefelé jártok? Hogy érzed magad?
Erről a tarifás rendszerről tényleg mindenfélét hall az ember és már nem tudja, hogy mi az igazság. Sajnos tuti infóm nekem sincs erről.:(
De engem is érdekelne.

Zsebi, örülök, hogy beszerezted. Wow, egyből 3 csomaggal is? :P
Nem bízod a véletlenre! :lol:

Kisjulcsi, kedves, hogy érdeklődsz.
10 hét. Vagy még annyi sem. Ki tudja. De a lényeg, hogy baromi közel van és úgy szalad az idő. Köszi szépen jól vagyunk, nem nagyon tudok panaszkodni. Emma sokat ficánkol, hol itt dugja ki magát, hol ott. Most próbálok egy-két befordulást elősegítő gyakorlatot is végezni, remélem segíg. Egyenlőre még keresztbe helyezkedik el a drága.
Hogy legközelebb mikor látom őt? A szülésnél:) Uh-ot csinál még ugyan a doki, de hogy abból mit fogok látni...
:roll:

Mindenkinek további szép napot!

Nem tudom, hogy ebben a topicban is megosztottam e veletek a befordulós technikákat, de ha nem és érdekel valakit, akkor szívesen bemásolom ide is.
Puszi
Niki

Kép
niki30
 
 


Julcsi, most nézem, Barna most volt 1 éves!
ISTENKE ÉLTESSE ŐT!

Kép
niki30
 
 


Niki30:

Na megérkeztem.Vannak híreim.Hétfőn császároznak :D .Azt mondták jó nagy baba lesz,legalább 3500gr.
Megkaptam a privit.Nagyon jó és hasznos dolgokat írtál.Köszönöm.Nektek is sok szerencsét kívánok a babához :D .
Majdjelentkezem ha már össze szedtük magunkat.
Küldök neked egy szerencse cseresznyét :D :D :D :

Kép

Pusssz
Kép

Timi
tftimi
 
 


Niki, képzeld, Marci a 34. héten fordult csak be, addig ő is hol keresztben, hol csücsülve növekedett a pocimban. Én már arra készültem, hogy faros szülésem lesz(ami tuti császár lett volna a fiatalúr méretei miatt). Éreztem is, amikor megfordult, nagyon furi érzés. Szóval még bármi lehet.
Engem azzal ijesztgettek, hogy a 30. hét után már nem nagyon van helyük forgolódni, de látod, bizonyított tény :wink: , hogy ez nem igaz!!

Szia Viky! gratulálok Benikéhez! Sajnos nekem sincs infóm az új helyzetről :? .Húú már nagyon ott vagytok a célegyenesben. :wink: :D

Zsóka :)

KépKép
logi
 
 


Timi, örülök, hogy hasznos volt!
Szóval már hétfőn meg is indítják...azta!
És milyen érzés így előre tudni a nagy napot?
Egyébként miért is császároznak? A pici mérete miatt?

Kép
niki30
 
 


Zsóka, igen, én is ebben bízom. Sőőőt, még az utolsó pillanatban is történhetnek csodák.
Érezni lehet tényleg, ahogy megfordul? Milyen?
Egyszerűen csak többet ficánkol, vagy nagyobb a lendület, vagy milyen?

Kép
niki30
 
 


Egy nagyon intenzív(nekem picit fájt is) mozgás, nekem még a pocakom formája is megváltozott. Olyan érdekes érzés, más,mint amikor simán mocorog.De ez is változó, mert van,aki meg sem érzi,hogy befordul a babája. Gondolom függ a méretektől is.
Atyaég, tényleg már a 31.hétben vagy. :roll: Hihetetlen,hogy megy az idő.

KépKép
logi
 
 


niki30:

Azért lesz császár,mert nem fordult meg a kisasszony.Egyszer-kétszer megpróbálta a 35.héten (azt hittem becsinálok),de meggondolta magát és így maradt :D .
Általában ha a 31.-32. hét körül fordul meg a baba azt nem is szokta mindenki megérezni.Csak hát ugye a 35.héten azért már nagyobb a drága.
Egyébként elég furcsa így előre tudni a nagy napot,dehát ez így biztonságos mindkettőnknek,és jól fel tud készülni a műtő gárda.Tudod nekem a szivemmel is van egy kis gond.
Na pussz

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!
Köszi a válaszokat, gratulációkat. Szerencsére a kórházi osztály nem szűnik meg. Találtam a minisztérium honlapján kérdés-válaszokat ebben a témában és én azt hámoztam ki, hogy ha van beutaló akkor nem kell fizetni.

http://www.eum.hu/index.php?akt_menu=5117

Ami fura lehet, hogy ilyen sokan vannak egy szobában vajúdásnál. Ha front lesz és megtellik, akkor összehúzzuk magunkat. A szüléselőkészítőn csak szimpatikus kismamákat láttam, úgyhogy nem hiszem hogy gond lesz és nem is vagyok egy finnyáskodó típus, de ennek ellenére az a véleményem, hogy ilyen intim és bensőséges helyzetben megilletné ez embert a nyugodt és rendezett környezet.

Az én dokim Serfőző László és most hétfőn voltam nála. Azt mondta, hogy Beni már több, mint 3 kg és hosszabb az átlagnál. Pedig én pici vagyok és apuka is átlagos. Jól vagyunk, minden a szokásos úton halad. (lekopogva) Bár már sok a keményedés és messziről el kell kerülnöm minden édességet, mert éppen határérték alatt van a cukrom. De kívánom, hogy ennél senkinek ne legyen nagyobb baja!

Én is iszom málnalevél teát már két hete és puha a méhszájam, ami jó jel és lehet, hogy pont ettől. Ma emelem is az adagot kettőről három nagy csészére.

Baba sokat csuklik és először megijedtem, de a doki szerint az neki nem rossz, attól fejlődik a tüdeje de én mégis sajnálom, hogy úgy rázkódik szegényke.

Timi biztos fogok rád gondolni mikor kedd reggel megyek NST-re, mert te már a babád mellett pihensz akkor valamelyik szobában. Drukkolok!! Nem tudom mi a jobb, hogy tudod mikor történik meg, vagy ha váratlanul akar kibújni.... Gondolom úgyanúgy izgulsz vagy talán még jobban...

Kép
viky30
 
 


Sziasztok!

Ugy néz ki csak az az egy véletlen éjszaka volt sirás. Azota elég jol alszik. Ha hasra rakom teljesen felemeli a fejét és ugy nézelödik. Ja és állandoan csuklik. Ez mitöl lehet. Jo vagyok, hogy itt kérdezem, ahol majdnem mindenki szülés elött van és elsö babás. :D

Viki! Én végül nem a Jánosban szültem. Ott területen kivül voltam és volt egy fix 4000 ft és + napi 800 ft. Ennyit kellett fizetnem a korháznak. A Jánosban nem tudom miként müködik, de probáld felhivni öket. Talán a betegfelvételen tudnak segiteni. Én ott tudtam meg a pontos összeget.

Krisztina

Kép

Kép
vagika
 
 


Viki, ugyanza az orvosunk. Én is Serfőzőhöz járok :lol:
Jó hallani, hogy nálatok is minden rendben.

Kép
niki30
 
 


Timi, de akkor ezek szerint megpróbálta a kis drágaság...ez mindenképp értékelendő.
Ma már olyan rutin ez a császár, hogy biztos minden rendben lesz.
Szorítok nektek nagyon!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de délelőttöt nem éppen friss gyerekágyas anyukáknak ajánlott pihenéssel töltöttem. Tegnap mire hazaértem kiderült, hogy „nincs zokni” se alsógatya stb…., stb…….. Akkor gyorsan mostam 5 adag ruhát.
Ma reggel 7h-kor itthagytak mint „ eb a sz…-át”, azóta se kép, se hang. Romeltakarítás, mert jön a doktor néni + a védőnéni.
Tehát a beszámoló:
15-én du. 6h körül úgy éreztem mintha valami készülne, de nem volt komoly, tehát gyorsan kivasaltam. Közben hívtam a szülésznőt, olyan mintha fájásaim lennének, de ne készüljön, majd szólok, ha keményedik a dolog. A fiúk egész nap a barátnőmnél játszottak, megkértem, hogy ne hozza őket haza, inkább a férjem visz hálóruhát nekik. Háromnegyed hétkor elment itthonról. 7 h-kor elfolyt a magzatvíz, így hívtam a férjem, hogy igyekezzen + a szülésznőt, hogy ő is jöhet a kórházhoz. Még megzuhanyoztam, na akkorra már éreztem, hogy mi az a fájás. Fél nyolckor indultunk Érdről, autópálya, leállósáv, buszsáv elakadásjelzővel. 8.03h-kor értünk az osztály bejáratához. 2-3 perces fájások, ja a kezdetekkor 15 percesek voltak, de azok nem fájtak ennyire és minden átmenet nélkül lett 2-3 perces. Nem tudtam, hogy hol áll a vajúdási szak, csak annyit, hogy nagyon fáj és EDU-t fogok kérni. A lépcsőn felmenni már a kínok-kínja volt. Szülésznő várt, megvizsgált és azt mondta, hogy egy órán belül itt a gyerek, nincs értelme semmit adni. Kaszá dokibá 2 órányira volt, úgyhogy telefonáltak neki, hogy lassíthat, mert nem fog ideérni. Mint kiderült, éjjel ment haza és később indultak vidékre. Sóvágó doktornak telefonáltak, de mire ideért én már megszültem. Budapest le volt zárva.
Na, vissza az eseményekhez. Elkísértek a szülőágyra, CTG-t rámkötötték. Ügyelet orvosok a műtőben császároztak, sehol egy orvos. Azonnal jöttek a tolófájások, közben az egyes szülőszobán kb. 9 órája vajúdott egy kismama és az ő aranyos doktora átjött / lehet, hogy nem jól írom a nevét Vyganth doktor/ és segített Ákost világra hozni. Mindenki megdöbbent, hogy még mennyi magzatvíz volt bent. Se egy vágás, se egy repedés. Ákos 20.37 h-kor megszületett. Apa elvágta a köldökzsinórt és rámtették. Hihetlen volt. Csak imádni lehetett. Sóvágó doktor is befutott és nyugtázta, hogy őrá itt már semmi szükség. Az ügyeletes is odaért és megkérdezte, hogy én vagyok e az aki fű alatt szült, mint egy besurranó. A segítő doktor bácsi megnézett, megvárta és megvizsgálta a placentát + levette a köldökvért. Anikó a szülésznőm, mindvégig toppon volt, segített és maximális szakértelemről tett tanúbizonyságot. Megcsináltuk volna orvos nélkül is, ha nem lenne előírás a jelenlétük. Ezután került sor arra, aminek az elején kellett volna megtörténnie, kitöltöttük a papírokat. Nem volt idő rá. Nagyon jó, hogy volt a férjem, mert sokat segített. Anikónak tudta mondani egy-egy reakciómnál, hogy az most mért van és hagyjon egy kicsit stb….
Pánikban voltam, amikor az osztályra értünk és folyton azt hajtogattam, hogy bocsánat és nem akarok ám hisztizni, csak nagyon fáj.
A szokásos idő letelte után kisétáltam egy 5 ágyas kórterembe,mert csak ott volt hely. Egy éjszakát maradtam, aztán átvittek egy 3 ágyasba. Igaz, hogy nem vágtak, de a farkcsontomat valami érte, mert azóta is fáj + ahogy szétfeszítették a lábam, a lágyékhajlatban lévő szalagok kifeszültek és az első két nap csak csoszogni tudtam. Ma sem vagyok sokkal gyorsabb, igaz ez már csak az elindulásra korlátozódik.
Ákos nagyon nyugodt volt, csak a cukros víznek és a tápszernek köszönhetően mind a mai napig nem akar szopizni. A tej ömlik belőlem, mert rendszeresen fejem és azt itatom vele. Trükközök folyamatosan, és nem adom fel, hogy megtanítom a cumisüveg helyett szopizni. Azért csak tegnap jöhettünk haza, mert szívzörejt hallott a gyerekorvos és a kardiológus, csak kedden rendelt. Valóban van, ezért 2 hét múlva kontroll. Nagy az esély rá, hogy kinövi.
Az ott dolgozókról csak csupa jót tudok írni és mondani is. Mindenki nagyon kedves és segítőkész. A kaja az olyan, amilyen. Biztos gondolják, hogy nem etetnek túl minket, úgyis minden kismama mihamarabb vissza akarja nyerni a versenysúlyát, vagy azért, mert a látogatók úgyis hoznak.
Anikó megkért, hogy írjam le nektek a következőt: a szülőszobán nem nézik, hogy megborotválkoztál e, szőrős e lábad, pedikűrösnél mikor jártál utoljára stb… Tehát, ami minket zavar, az őket nem zavarja. Az a lényeg, hogy ne görcsöljünk dolgokon, mert akkor a szülés is nehezebben megy.
Az első éjszakán 3x evett, büfizett és aludt. A köldökcsonk talán holnapra leesik. A fiúk imádják, Gáborka remeg érte alig enged mást hozzányúlni. Apa kezéből is ki akarja venni. Árpika nem nagyon meri megfogni, ő csak fölé hajol vagy puszilgatja. Megbeszéltük, hogy ma este gyakoroljuk megfogni, hogy ne féljen tőle és nagyon örült, hogy ezt felajánlottam. A kissrácnak nagyon jó étvágya van mert 40-50ml-t simán megeszik és nem mindig tartja a 3 órát.
Még egyszer a méretek: 4150g, 58 cm, 37 cm fej, 36 cm mellkas.
Ezzel a levélhosszal az elmúlt napok lemaradásait azt hiszem bepótoltam.
Ezt a hosszúra sikerült beszámolót mindkét Jánosos topikra beteszem.
Puszi mindenkinek!
:lol: Képek folyamatban!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Jajj Szilvi, annyira jó volt olvasni!
Tulajdonképpen pikk-pakk megszülted Ákost. Hihetetlen komolyan!
6-kor érzed a fájásokat, fél 9-re meg már kinnt is van a pindur. Ilyet! :shock:
Nagyon sok gratula!
Megnyugtató azért, hogy minden simán ment veletek és hogy ott bennt is normálisak a körülmények. Leszámítva, hogy a dokid nem ért oda, ellenben volt egy csudiklassz szülésznőd.
És az 5 ágyasban nem volt rossz? Mondjuk gondolom, akkor baromira nem azzal voltál elfoglalva....
A 15 perces fájások hirtelen 2-3 percesek lettek....úúhh. Ez az amire az ember nem számít.
Gátmetszés sem volt, ez szuper!
Szopizás: ne is add fel, próbálkozz, próbálkozz! Tudod én, aki csak könyvből már másoktól hallja ezt. :)
Azért van egy kis segítséged ugye?


Szóval lényeg a lényeg, otthon vagytok, minden okés, fiúk örülnek, és mindketten jól vagytok!
Annyira ügyes vagy! Büszkék lehetnek rád a fiúk!

Kép
niki30
 
 


niki30:
Köszi a szurkolást rám fér :D .
Addig is jók legyetek!!!!


viky30:hát köszi,hogy gondolsz rám :D ,de végül nem a Jánosban fogok "szülni",csak oda jártam szülésfelkészítésre,mert az volt közel,én a Szabolcs utcában leszek

Na jók legyetek!!!

Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi!!!! sorstárs!!!!!! szia!!!!!!!! én is programcsaszi voltam ám!!! azaz Lizu !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
érdekes tudni a napot, mi???????? én 3 héttel előbb tudtam meg. mndtam ha már így alakult, semmit nem szólok bele, lesz amikor lesz ideje a dokibának.
elővette a noteszét, és hmmmmm Kata, ráérsz okt. 12-én csütörtökön? mondom persze. eer ő: oké akkor beírtalak.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha gondolod és van kérdésed, szólj!
pussssssssz
lmkata
 
 


most olvasom h nem is a jánosban szülsz. én sem ott szültem végül :wink: :lol: :lol:
érdekes, vagyunk ezzel így itt néhányan, de olyan szuper ez a topikos csapat h semmi pénzért nem mennék már el innen :lol: :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


Szia Szilvi!

Én épp szülésznőt szeretnék választani.
Hogy hívták a Te szülésznődet?
Fentiek szerint javaslod őt, ugye?

A segítőkész doki a dr. Wiegandt Péter adjunktus lehetett.
Nekem is ő a dokim - és tényleg nagyon jó!

Kép
lilli 81
 
 


Sziasztok!

Timi
Gondolok rátok hétfőn, minden rendi lesz. Majd ha már otthon lesztek, íjr!!!!!!!!!! Esetleg, ha valakivel olyan viszonyba vagy innen a topikból, küldhetnél neki egy sms-t, hogy képben legyünk! Légyszi!!!!!!!!!!


Szilvi
A legjobb a szoptatás! Kitartás! Roland tápszert is kap, mert kevés a tejem. Az érdekesség annyi, hogy cicizik is. Nem állítom, hogy az utolsó cseppig kiszívja a tejcit, de erőteljesen próbálkozik. Előbb szopi, aztán tápi. Délutánonként egy kis alma. Van azonban olyan, hogy vagy csak a cumit vagy csak a cicit fogadja el. Olyankor nem szoktam erőszakoskodni, majd Ő eldönti mikor hajlandó tovább étkezni. Egyébként amikor szinte csak fejtem egész nap, hogy ne apadjon el az a kevés tejci ami van, Roland elkezdte szopizni az úját. A védőnőnk szerint az anyai mell hiánya. Lehet benne valami, mert miután visszatértünk a rendszeres cicizésre, szinte nem is csinálja csak nagyon ritkán. Olyankor persze rámtőr a lelkiismeret furdalás, hogy nincs elég tejem, esetleg én rontottam el valamit, és néha könnyes szemmel nézem micsoda lelki defektet okoztam a gyereknek (ez az érzés szubjektív).Borzasztó! :cry: A Kórházban még azt mondták mikor beindult a tejem: "lesz itt tej anyuka" Hát sajna nem lett. ezért gondolom, hogy valamit én rontottam el.
A lényeg, sok sikert!

Most ennyi!

Übi

Kép
übi
 
 


Ugyan ÜbiKati! a kórházban sztem alapból mindenkinek ezt mondják.... nekem is ezt mondták, volt is néhány jó hetünk amikor dőlt a tejci, de csinálhattam én igazából akármit, nem tartott sokáig.
ne okold magad. felnő az a gyerek így is, a cicizés azért még megvan neki, a többi meg nem ezen fog múlni! hm?? :wink: :wink:
lmkata
 
 


Imkata:Hát ez tényleg érdekes :D
Neked ráadásul akkor jó előre megmondták a dátumot.
Nekem azért egy kicsit gyorsanbban zajlottak tegnap az események.Azt se tudtam fiú vagyok e vagy lány :D .Ja és képzeld majdnem beírt már erre a hétre,de aztán úgy döntött,hogy hétvégén inkább nem csődíti össze a brigádot.
De ez olyan furi,hogy végül is a doki dönti el a születésnapját,vagy esetleg a horoszkópját is.
Na nem baj az a lényeg,hogy ez látta a legbiztonságosabbnak.Én bízom benne.Neked miért kellett császározni?

Valószínüleg pénteken engednek haza.Amint lehet írok :D .

Kép

Timi
tftimi
 
 


Szilvi: Hihetetlen volt olvasni a szavaidat! Nagyon ügyes voltál! 2 és fél óra? Repedés nélkül? Ez valami elképesztő teljesítmény!!!!! :shock: A szopizáshoz sok kitartást kívánok, ne add fel!

Lilli81: Nekem is a dr. Wiegandt Péter az orvosom. Nagyon-nagyon szeretem és megbízom benne! Csak azt sajnálom, hogy a tervezett második babámat már nem ő fogja a világra hozni, mert augusztustól nem vállal több szülést....
Abban is reménykedem, hogy hétvégére időzíti Dániel a születést, mert akkor biztos, hogy 100%-osan ott tud lenni a doki, ha hétköznap jön....rizikós a M. Centrumban levő munkája miatt...lehet, hogy lecsúszik róla....
Már most aggódom fölöslegesen?

Nekem sajnos lutri lesz a szülésznő! Bár terveztem, hogy választok, de addig-addig húztam az információk beszerzését, hogy úgy néz ki már nincs esélyem....
De olyan jókat hallottam a Jánosban dolgozó szülésznőkről, hogy ezért nem aggódom annyira. Végül is én is eü.-s vagyok...

Kép
zsebi32
 
 


Szivi!

Üdv. újra itthon! Irígylésre méltó a történeted! Sok boldogságot az egész nagy családnak!

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Köszi, mindenkinek mindent! Bocsi, hogy ilyen szűkszavú vagyok, de fáradok!
Ákos ma 1 hetes, készítettem 1-2 képet + a bratyókkal is. :D
Niki: Kérdezted a segítséget. Nincs senki, egyedül vagyok. Na jó, itt vagytok Ti nekem!:lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bocsi, ha túl sok, de így is nehéz volt szelektálni!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Nagyon szégyenem, hogy dr. Wiegandt Péter nevét nem jól írtam, de sehol nem láttam leírva. :( :cry: A zárómat is Kaszás dokibá írta alá. Sőt, sajnos azt sem tudtam, hogy Péter. :oops: :oops: Rám nézve szegénységi bizonyítvány, de így alakult. Az tuti, hogy ÖRÖK HÁLÁVAL tartozom neki. :lol: :D Egy pillanatig nem éreztette velem, hogy nem az ő beteg vagyok!

A szülésznő elérhetősége megy priviben!
A szopival kapcsolatban, hogy egy „nagy embert” :x :roll: :twisted: idézzek:” Trükkök százait” vetem be, hogy a kislegényt szopizásra bírjam!

Puszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sajnos ismét rohanok, így csak a lényeget:

SZILVI, GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!Ákos, a bratyók csodaszépek, és nagyon hasonlítanak, és te is nagyon szép vagy a képen, olyan, mintha nem is akkor szültél volna. Fáradtságnak, fájdalomnak nyoma sincs az arcodon! Születéstöridet is öröm volt olvasni! :D :D :D

na rohanok, pusszok Mindnekinek, és vigyázzatok Magatokra!! :D ja és üdv az újaknak! :D
mazsolák
 
 


Szilvi, tényleg nem vagy meggyötört. Már bocs, hogy így írom.
Helyesek vagytok.
Drága ez az Ákos fiú is. Olyan kis formás.
Azóta téged emlegetlek az ismerőseimnek, hogy micsoda gyors szülés...

Kép
niki30
 
 


Viky30!
Írtam privit!

Kép
niki30
 
 


Szilvi, fantasztikusan jól nézel ki!! ..és hát a fiúk...naaaaaagyon szépek, pici Ákos gyönyörű baba, mégegyszer gratulálok!!! Meg is hatódtam a képeiteken, annyira szépek vagytok!!!

Timi, én is nagyon drukkolok Nektek!!! Majd írj,ahogy tudsz, és várjuk Rékáról a fotókat! :wink:

Fatima, szuper, hogy jó lett az eredmény!!Hurrá!!

Sziasztok,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Szilvi, nagyon szépek vagytok!!! Ákos gyönyörű!!!!! :lol: :lol: :lol:

Timi, nagyon drukkolok Neked!!!

Mariann, nem akarsz átjönni, az anyukás topicba?
mangó
 
 


Köszi mindenkinek :D .Ezen a topicon olyan rendes mindenki :D .Komolyan :D .
Nektek is jó egészséget kívánok :D

Kép

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Szilvi nagyon gratulálok a pici babához, szerintem a szeme tiszta mamája. Olyan édesek a nagy tesók a picivel.

Úgy látszik én vagyok az örök kérdező. Már megint van egy kérdésem. Elkezdtem inni a málnalevél teát, gondolván itt az idő, és olyan sokan és sokat emlegetik. Ti hallottatok már olyat, hogy valakinek nem jön be? Arra gondolok, hogy én egy csésze után kb 1-2 órával, szabályszerűen rosszul vagyok.
Nagyon sajnálom, úgy néz ki abba kell hagynom, nem bírja a szervezetem, vagy nem tudom mi. Pedig csak jókat hallani, nem gondoltam volna, hogy pont én ne bírnám. :( :( :(

Üdv: Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok!

Néztétek a hiradót?
Április 1-étől fizetni kell. Kórházat lehet választani, de ha ragaszkodsz a saját orvoshoz akkor fizetni kell. 30%, max. 100000ft.

Szilvi!

Gratulálok a gyors szüléshez. Szépek vagytok.

Bálint egyre náthásabb. Minden cici elött szivom az orrát, de igy is szürcsög. :cry:
Pusz
Krisz

Kép

Kép
vagika
 
 


Vagika, nem pont az ellenkezőjét mondták?

Kép
niki30
 
 


Lányok, nem tudja véletlenül valaki, hogy a vizelet leleten a kis kerek hámsejt mit is jelent pontosan?
Nagy a gáz, ha negatív? Nem tudjátok esetleg?
Köszi

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Mit gondoltok, hanyadik héten érdemes a szülésznőket megkeresni?

Szilvi!
Köszi a telszámot!

Kép
lilli 81
 
 


lilli: MOST!
kerekpocak
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?