Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Szilvi!

Gratulálok és jó egészséget kívánok! :)

M.
mircike
 
 


Kép
Kép Szilvinek

Gábor,köszönjük az infót!! Gönyörű a kisöcsi!!!Szép nagy baba lett :D .

KépKép
logi
 
 


Isten hozott Ákos! Sok boldogságot kívánok az egész családnak!

(Ui: 1 éve ilyenkor már én is a kórházban voltam...de Márk még a pocakomban volt)

Sok puszi Nektek

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 

 
 

Kedves Szilvi!

Gratulálok, a 3. kispasihoz. Gyönyörű nagy baba. Sok tejcit kívánok!!!

Gábor, nektek is gratula a kisöcsi születéséhez!!!!!

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Angeli!

Én Serfőző doktorhoz járok, de én is csak a terhességem kezdete óta. Nekem is úgy ajánlották őt. Az eddig tapasztaltak alapján én egy nagyon megbízható és jó szakembernek tartom őt. Nagyon figyelmes és tényleg foglalkozik a betegeivel. Bizonyos dolgokban szigorú, de mindent csak a baba érdekében tesz.
A magánrendelésére lehet hozzá bejelentkezni és 5ezer forint nála egy alkalom. Talán a rákszűrés valamivel több.
Ha szükséged van a telefonszámára, akkor küldöm, csak szólj!

Niki

Kép
niki30
 
 


Gábor, köszönjük szépen, hogy benéztél és megosztottad velünk a nagy hírt!

Az egész családnak nagy-nagy gratuláció! Sok boldogságot és egészséget Ákosnak és Szilvinek!
Vigyázzatok rájuk fiúk!
SZILVIII GRATULÁLUNK! NAGYON ÜGYIK VAGYTOK!

Niki

Kép
niki30
 
 


Ma egy óriásit túráztam, borzasztó büszke vagyok magamra. Voltak benne jó kis emelkedők, de nagyon bírtuk Emmával.
Jólesett, de most jól fog esni egy jó nagy pihenés!

Kép
niki30
 
 


Szia Ákos baba, Isten hozott közöttünk!!!!!!!!!!!!!!!
Szilvi, nagyon nagyon gratulálunk a gyönyörű kis úrhoz!!!! Sok egészséget, sok tejcit, minden jót.
Hihetetlen, hogy végre kinn van!!!

Kép

Kép
b79andi
 
 


NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!

gyönyörűűűűűűű az úrfi!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
és nem kicsi a méretei szerint.... :roll: :wink: :wink:

jó egészséget!!!!

Kata&Lizu
lmkata
 
 


basszus most nézem h bejött amit mondtam :arrow: hogy március 15-i ifjú lesz! :shock: :shock: :shock: :shock:
hűűűha :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8)
lmkata
 
 



Isten hozta a vitézi méretekkel érkezett Ákos babát!!!!!!!
A kis családnak sok boldogságot Kivánok.
Üdv.Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Kedves Übi! Köszönöm a gyors választ! Amit írtál tényleg pozitív,de még várok vasárnap estig a döntéssel,hátha ír még valaki.

Kedves Niki! Neked is köszönöm a gyors és részletes választ! Azt hiszem elkérem az orvos számát,még kérlek annyit írj meg nekem,hogy hol van a magánrendelője a Serfőző Dr--nak.

GRATULÁLOK a kis Ákoshoz és sok boldogságot kívánok Nektek!!!!!

Jó éjt! Ageli
ageli01
 
 


Szilvi és Gábor!

Szívből gratulálok a kis honfihoz! Nagyon sok boldogságot Nektek, jó egészséget az egész családnak!


Ageli,

Balog dokiról csak ismételni tudom magamat. Ha összejön a kistesó, őt is nála akarom megszülni! Sok szülész-nőgyógyászt próbáltam már ki, és nagy mázni volt, hogy a végén ráakadtam.

A nővéremet a kórházban vizsgálta mindig, de azért is, mert ők vidékről jártak be, és nem tudtak volna a magánrandelőbe menni az esti órákban. Én a magánrendelőjébe jártam, de mikor amúgy is mennem kellett valamiért a kórházba (CTG, labor), akkor ott vizsgált meg. 6000 Ft a tarifája, de szerintem az új betegeknél ez egy kicsit már több lesz.

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Sziasztok!

Gratulálunk! Ákos szép nagy babóca! Jó egészséget és sok tejcit!

Szép szombatot mindenkinek, jövő héten jön a hideg, ki kéne használni ezt a naposnak igérkező szombatot!

Valaki segítsen, hogy kell lekicsinyíteni a képeket!Légyszi!!!


Kati
übi
 
 


Ageli, írtam Neked privit!

Kép
niki30
 
 


Kati, írtam privit.... hogy segítek kicsinyíteni....megkaptad?
amúgy milyen progival próbálkozol?
(én ma ráérek....)
lmkata
 
 


Szia Niki! Nagyon megörültem annak,hogy írtál privit ,de nem jött meg sajnos! /ageli@citromail.hu/ Légyszi küldd át mégegyszer!Köszi!

Übi! Nem tudod Molnár dr-nál mennyi a vizitdíj és hol van a rendelője?


Köszi!Sziasztok! Ageli
ageli01
 
 


Jaj Niki,nagyon béna vagyok ,mert én a maileim között kerestem,de már megtaqláltam! Még nem nagyon ismerem itt a dolgokat,de már sikerült!Köszi! Még egy kérdés ha én a kórházba tudnék csak menni hozzá ,szerinted az lehet probléma? Ugyanis nekem az nagyon kiesik, viszont a kórház közel lenne.

Mariann !Köszönöm!
Ageli
ageli01
 
 


Ageli, hát azt látod nem tudom, hogy lehet e hozzá menni a kórházba. Szerintem nem. De esetleg hívd fel és kérdezd meg tőle.

Kép
niki30
 
 


Szia Ageli!

Megkeresem a névjegykártyáját, azon rajta van a rendelő címe, de úgy emlékszem a Bécsi úton van. Szerintem, ha kórházba akarsz menni egy dokihoz, mond meg neki, hogy Te hajlandó vagy, hogy fizess egy bizonyos összeget akkor is, ha ott fogad. Én az Istvánba jártam így dokihoz. Odaadtam a pénzt (kevesebbet mint a rendelőbe), de legalább mehettem reggel munka előtt, és a parkolás is könnyű volt. Amúgy a Blahára kellett volna beautóznom és parkolnom. Hát nem lett volna könnyű, ráadásul csak hetente kétszer du. volt rendelés.
Ja, az összeget nem tudom, de megkérdezem az egyik ismerősömtől, akinek ua helyettesítő orvosa volt, nála szült, és nála is maradt annyira jól megértették egymást.

Imkata
Letudnád esetleg írni? Áttudok küldeni képet emailben, de hát nem zargathatlak mindig amikor kell egy kisebb méretű kép.

Anaci
Írtan tegnap privit!!!!


Szép estét!
übi
 
 


A kórház - magánrendelő választáskor azt is figyelembe kell venni, hogy a magánrendelőjében (vagy a bármilyen rendelőjében) ott van a kartonod, a számítógépes feljegyzései. Rólad, az előzményekről, a terhességről. A kórházban nem biztos, hogy mindenre emlékezni fog, nem biztos, hogy van elég ideje.
M.
mircike
 
 


Szia Mircike!

A kórházban nem dokumentálják? Én úgy tudtam, hogy a vérvétel eredménye és minden egyéb egy perc alatt előkereshető. Nekem a CTG-n mondta a hölgy, hogy Ő is kitud bármit nyomtatni amit szeretnék. Lehet, hogy félreértettem.

Akkor Angeli ennek is nézzél utána, mert az tuti, hogy fejből nem emlékezhet mindenre.

Übi

Kép
übi
 
 


A kórházban végzett vizsgálatok eredménye persze előkereshető. Még évekre visszamenőleg is. A rendelőben szerintem egyszerűbb az adatbázis, könnyebb egy 'kartont' átnézni egy másodperc alatt. Főleg, ha más kórházban más beavatkozások is voltak az előéletben.
Én legalábbis úgy értelmeztem, amikor az orvosom erről beszélt :) Engem is vizsgált meg a kórházban, főleg a végén, ctg-k után, de alapvetően a rendelőjében írogatott mindenfélét a gépébe, ott azonnal naprakész volt.
A kórházban alapvetően rohanás volt mindig, mivel ott megvan a saját dolguk, a fekvőbetegekkel :)
M.
mircike
 
 


Szóval pontosan az első mondat :) a kórházban végzett labor és bármilyen egyéb vizsgálatok a kórházban természetesen visszakereshetők.
M.
mircike
 
 


Szóval pontosan az első mondat :) a kórházban végzett labor és bármilyen egyéb vizsgálatok a kórházban természetesen visszakereshetők.
M.
mircike
 
 


Szilvi gratulálok Ákos érkezéséhez!!!

sok sok puszi Nektek!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


SZILVI! TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÁKOSKA MEGÉRKÉZÉSEZ!!!
MILYEN NAGY ÉS ÉDES PICI BABA! VIGYÁZZATOK MAGATOKRA! SOK-SOK TEJCSIKÉT NEKI ÉS BOLDOGSÁGOT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!

Fatima/Nikusz! Barnus bejelölt benneteket iwiw-en!
S.Niki! Te vagy iwiw-en?

Angeli! Én is a Balog dokihoz jártam! Tényleg nagyon jó, ahogy Mariann írta, és tényleg elfoglalt a kórházban, ahogy Mircike írta. A magánban minden doki "odaadóbb"és figyelmesebb a pácienseivel mint a kh-ban, ez tény! Szerintem ha a kh-ba akarsz járni, akkor meg bárkit választhatnál. Miért pont ezt a 3 dokit akarod? Vannak "ráérősebbek" is! Én egyébként a Balog mellett szavazok, de ő a kh-ban tényleg nagyon rohan, mert az ő keze alá tartozik az egész szülészet (ő a vez.főorv.).
Jó választást!

Puszi mindenkinek! Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Julcsi,

Balog doki "A" vezető főorvos? De nem az osztályvezető, ugye? Az a Lintner, ha jól tudom.

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Julcsi,

Most látom csak: Banabásnak nagyon boldog első szülinapot és még sok-sok ennél is boldogabbat! Mi volt az ünnepi menü a kis halacskának?

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Sziasztok Lányok! Egész nap nem voltam otthon,alig vártam már ,hogy megnézzem mit írtataok!
Julcsi! Azért választanék közülük,mert az itt olvasottak alapján/alaposan visszaolvastam/ őket tartom nagyon jóknak,márpedig én nem vagyok egyszerű eset/terhességi cukorbetegség stb./,ezért nem mehetek tapasztalatlan dokihoz Egy közeli rendelőbe még csak csak eljutnék,de 2 lánykám van,egy olyan munkahelyem,ahonnan nem tudok akármikor eljönni és munka után a kislányomért megyek a bölcsibe........Szóval a kórház viszont egy ugrás lenne.Egyébként a Balog dr-nak hol van a magánrendelője? Köszi a választ!Ageli


Übi! Ha megtalálod a névjegykártyát esetleg légy szíves küldd el privibe ,meg ha esetleg tudsz még róla az ismerősödtől valamit .

Neked is nagyon köszönöm! Ageli



Niki! Neked is köszönöm!Ageli
ageli01
 
 


SZILVINEK ÉS ÁKOSNAK NAGY NAGY GRATULA!!!!!!!! MEGSZÜLETETT ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Isten hozott Ákos idekint !! hatalmas gratula nektek !


Marcsi és Laura

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Mariann! :D
Köszönjük a köszöntést a halacskám nevében is! :D Marcikának is boldog 3 hetet kívánok! :D Hogy van a drága? Jó kisfiú? Van elég hamikája? Tudsz pihenni? Mikor mész kontrollra, jól vagy?

A menü, amitől most fáj is a hasam rendesen: töltött dagadó, marhapöri, bakonyi sertésszelet, meg hát ugye a torta, amiből már sikerült többször is ennem.
Barnus is betortázott :D , meg leharapta a marcipán Shrek fejét :wink: , egészben akarta lenyelni, alig tudtam kihalászni a szájából, persze volt érte vísítás. De a hajától a zoknijáig tiszta torta lett! :lol:

Dokik! :) A szülészet-nőgyógyászat vezetője a Lintner, a Balog doki meg a helyettese, a szülészet vezetője. Hogy aztán melyik az osztályvezető, passz. Valószínű, hogy a Lintner, ha a 2 számít egy osztálynak, nem tudom.

Angeli!
A Balog doki magánja Zuglóban van, ha neked a János van közel, biztos nem fogja mondani, hogy márpedig Zuglóba menjél, járnak hozzá a kórházba is. Hogy aztán ott fizetnek-e, passz. Gondolom vannak akik igen, vannak akik nem. Ezt meg lehet vele beszélni, hogy mit akar/gondol.
Jó kórház a János, szerintem ne is keress másikat! :D A leendő dokidra meg kíváncsi vagyok. Az lenne a jó, ha megskubizhatnád egy picit a kiszemelteket, hogy dönteni tudjál :wink: Meddig húzod?

Szilvi! Ti jól vagytok? Ákosbaby?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


Sziasztok!
Julcsi! Nem tudnád privibe elküldeni a Balog dr. telefonszámát?Egyébként én őt részesíteném előnyben,és ma döntenem kell,mert már írtam a 12. héten vagyok.A Molnár dr- is szóba jöhet még ,de neki is kellene a telefonszáma.ha ma estig nem sikerül megszerezni,felmegyek mun ka után a Jánosba és ott esetleg elkérem valakitől.Most roghannom kell! Nagyon köszi!Ageli
ageli01
 
 


Edus mi van veletek? Jól vagytok!
Stellina/Niki rég jártál erre!
Fatima átköltöztetek? Holnap találkozunk!

Puszi Mindenkinek!

Kép
niki30
 
 


engem vizsgált a fent említett doki.. azt hittem nem mászok le a a vizsgáló asztalról élve....-de biztos nekem alacsony a fájdalom tűrési küszöböm...
kerekpocak
 
 


Julcsi,

Jól vagyunk köszönjük, de most is kicsit nyügi a drága, szerintem már ő sem tudja, miért. Biztos érzékeny ezekre a durva frontokra. Tejcsi van bőven, pedig rengeteget szopizik a kis Csimpi, és alapvetően nagyon jó kisfiú. Már egyedül tartom a frontot, de szerintem nem lesz gond. Most gyűjtöm a bátorságomat, hogy kitoljam végre a vagány kis piros kocsijában, persze csak ha jobb lesz az idő.

Kontrollra a Húsvét utáni kedden kellene mennem dátum szerint, írtam a dokinak emailt, hogy jó-e neki.


Ageli,

Küldöm Neked priviben Balog doki elérhetőségeit.


Kerekpocak,

Nem lehet, hogy csak jó alaposan meg a kart vizsgálni a dokink? Nem tudom róla elképzelni, hogy feleslegesen fájdalmat okozna a betegeinek.

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


hát elég keményen vizsgál... gondolom kézzel tágítgatott egy kicsit... utána 2-3 óráig vérezgettem. sírtam is.
nem az ő betege voltam, gondolom mindegy volt neki, h mi van. csak ellenőriznie kellett h mi van velem, mert ha felvesznek az osztályra akkor neki kell csekkolnia. én már akkor 1 hete túlhordtam. nyilván úgy volt vele, h ha megpiszkál biztos beindul.. nemtom kit tágítottak már kézzel? senkinek nem szeretném, h átélje.
amúgy a barátnőm szerint s szülésnél nagyon kedves.
kerekpocak
 
 


A kézzel tágításról már én is hallottam, hogy az valami kegyetlen.
De az ilyen fajta módszerekkel már felhagytak nem?

Kép
niki30
 
 


Gratulálok Ákoshoz!

És legalább valaki 15.-én született. Ha már Bálint nem birta kivárni a papirformát. Igy ezentul igazi nemzeti ünnep lesz. :lol:

Puszi Krisztina

Kép

Kép
vagika
 
 


Mariann!

Mi most éjjel 4 orát sirtunk. A végén már én is. :oops:
Az az érzésem, hogy nem elég neki estére a tejcsi. Van, de közelse annyi mint a lányomnál. Akkor nem tudtam hová rakni a sok tejet. Most meg egy cseppet sem tudok szopi után kifejni. Hiába iszom Laktoherb teát, akkor sem lesz több. Kicsit el vagyok kenödve emiatt. :cry: Nem tudom mit csináljak.
Én csütörtöktöl leszek egyedül a 2 gyerekkel. Vagyis csak délutántol, amikor elhozom Dórit a bölcsiböl. A párom délutános lesz ezentul és csak este 10 után jön haza. Hát érdekes lesz hogyan oldom meg a feladatott. :?

Krisztina

Kép

Kép
vagika
 
 


niki: dehogy hagytak fel! sztem kb majd' minden orvos csinálja... az egyik 3 gyerekes barátnőm, közölte az orvosával h nem érdekli ha hosszabb a vajúdás ő vállalja de megtiltja, h kézzel tágítsák.
kerekpocak
 
 


Úr isten!
Tatabányán tágították kézzel annó a nővéremet. Várjunk csak...mikor is :roll: kb 10 éve. Már jó ideje nem hallottam, hogy alkalmazzák ezt a módszert, hiszen van más megoldás is ugye.
Na de ezt mindenképp megkérdezem akkor az orvosomtól, hogy ő hogyan is csinálja. Ettől szeretném magam megkímélni legalább.
De ez tényleg egy kegyetlen módszer lehet!

Kép
niki30
 
 


Hát nem tudom. Én sem tágultam eléggé, de nem vettem észre, hogy kézzel rásegített volna. Pedig ezek szerint biztos feltűnt volna. Ha meg a saját betegeihez nem nyúl így, akkor a máséval miért tenné?

Na mindegy, nem akaromén kétségbe vonni, csak nem túl logikus.

Krisztina, ne aggódj, csak szoptass türelmesen! Amíg gyarapodik a pici, biztosan van neki elég tejcsi! Kétszer is gondold meg, mielőtt a tápszerhez folyamodnál! Azt írják a könyvek, hogy pont annyinak kell termelődni, amennyire szüksége van. Még csak egy éjszaka volt ilyen? Korai még megijedni! Hány kilónál tart most?

Marci most 5 órát volt fent egyhuzamban. Ez alatt 4x szopott, és 3x cseréltem pelust. Most letettem a pocijára. Ha még mindig nem szunyál be, megkeresem benne a Duracell elemet, és kiveszem...

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Marci az energiser nyuszi! :lol:

Kép
niki30
 
 


Hello Mindenkinek!

GRATULA KICSI ÁKOS ÉRKEZÉSÉHEZ!!!!!

Jól elterveztem, hogy a hosszú hétvégét majd babanetezéssel töltöm, aztán persze megszívtam. Megbetegedett apám számítógépe, így sajna nem tudtam netezni! :(

Van ez így....

Amúgy minden OK!

Niki! - Holnap talizunk! :wink:

fatima
 
 


jelentem, engem is tágítottak kézzel ! a saját dokim.
háááát.. asszem a szülésem legfájóbb pontja. én kb. csendben vajúdtam {még EDA nélkül is}, de akkor ordítottam.
hát ez van..

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Csajok!

Mi az az EDA? Már annyiszor írtátok, de sajna nem tudom! :oops: :( :oops:

fatima
 
 


Niki,

:) Tényleg az. És újratölthető. Most kb. 5 órát töltődni fog...


Fatima,

Az EDA az epidurális érzéstelenítés. (az "A" valószínűleg az anaestzis(?) első betűje.

Érzéstelenítés szülésnél gerincen keresztül. Lesz szó róla a felkészítőn, ha még nem volt a "szülés" rész.

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Csajok a kézzel tágítás nem úgy van ám, ahogy a Móricka elkérdezi, úgyhogy nem kell betojni, a fele urban legend. Nem kétlem, hogy Zsófinak fájt, de az nem biztos, hogy tágítás volt. Vajúdás közben, egyáltalán az utolsó napokban minden vizsgálat rohadtul fáj, erre fel kell készülni lelkileg. Fáj és kész.
Puszi. Okoska M.
mircike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?