Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Szóval :
újból ígérgetek: :wink:
lefektetem Natust, aztán jövök :wink: :wink: :wink:

Mivel aludtam délután, meg bevágtam fél hektoliter kávét, nem biztos, hogy hamar fogok aludni.Az uram meg tv-t néz(ebből se lesz ma már semmi :wink: :oops: ), úgyhogy inkább netezgetek :D


na, mingyá jövök :wink: :wink: :lol: :lol:
vas
 
 


Szomorúan látom, hogy fogyatkozik a csapat a holnapi taliról :cry:
Hányan leszünk tkp???? Írjátok meg, hogy elinduljunk-e egyáltalán!

Zsu: Örülök a jó hírnek :) Bencének bizti nagy kő esett le a szívéről :)
Ha a fogszabályzó divat, akkor nem is baj, hogy kap a lányod, legalább ő lesz a legtrendibb az osztályban :wink: Csak a pénztárcátok bírja ... :roll:

Boscó: Na persze, hogy attól kék-zöld a gyerek, mert hőmérőzöd :wink: Aztán majd nehogy a Fókuszban lássuk viszont, valami jó kis családi csete-paté sztori keretében :wink: :wink: :lol:

Aliz egyébként makacsul ragaszkodik ahhoz a 2 fogához, ami még tavaly nőtt ki neki, és úgy látszik meg is elégszik ennyivel :? Nem akarok telhetetlennek tűnni, de én jobban szeretném, ha pár darabbal már több lenne a szájában. :roll:

Na megyek eldőlök, és nézek egy kis Coupling-ot, azon olyan jól be tudok aludni, pedig tök jó :? :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó estét!!! MI volt itt ma??? Mindenki kiszabadult? MI megyünk holnap!!!!! Dél körül érünk oda és az étkező résznél lévő elkerített babajátszóban leszünk (körülötte lehet enni).
Mi mindenképpen megyünk, mert kell vennem ezt-azt.
Jó éjt mindenkinek:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 

 
 

Na, vissza is jöttem.Bár majdnem tragédiába torkollott az este, mert az uram itt figyuszgatta mit írogatok, meg köcsögösködött, én meg magamból kikelve ordibáltam, ez meg csak röhögött rajta(m) :shock: :lol:
De már lehiggadtam.(bár várom a következő megnyilvánulását)
Én meg ennek fizettem be ma egy halom lóvét Prágai napok ügyében.
Végre sikerült találni valamit, és ma át is utaltam a lóvét nekik.
Bár nem tudom megérdemli-e ezek után :roll:

Szóval Eszti, akkor nem jössz holnap?
Pedig te kezdted szervezni :wink:

Mi valószínű, hogy megyünk, kiscsibék jól vannak, mehetnek szerintem emberek közé. :D
De Levente bébi neki állt panaszkodni este, hogy fáj a feje, meg a torka.Imádni fogom reggel, ha lázas lesz :roll:

Vali, akkor ti jöttök ugye?
Viszem akkor a katicát. :D

folyt. köv.
vas
 
 


Vanillka!
Érdekes, hogy Alíz hogyan megy, mert Tünci meg inkább kétlépésenként kiegyensúlyoz és úgy megy tovább. Egyébként ilyen cipőkanál már nincs, most a piros-fehér-fekete a divatszín az ikeában.

Meli!
Jobbulás Boginak!

Annácska!
Inkább valami olyasmira: hogyan lehet hetente egy fogat növeszteni. Mondjuk már két hete nem jött új foga, de ami van azt csikorgatja kegyetlenül.

Gyöngyi!
Tünci is tépi a macskákat, ezért fogta a tesóm, hogy el ne szaladjon.

Bartika!
Használja a fogait, mindent megrág, amit talál. Kaját is rág elég szépen.

Nyf!
Király a szöveged így pontokkal! Tök jó elmegyakorlat!

Tali:
Én mindenképpen megyek, mert vázát kell vennem
Szóval jön:
Vanillka
Bartika
Vas Ildi
Én
További jelentkezőket kérek!
Én kb tizenegyre leszek a bejáratnál. Megvárjak valakit? Priviben elküldöm a számom, ha kell valakinek!

Rólunk: ma vettem Tüncinek igazi cipőt. Eddig csak textiltalpú volt neki, de ha már tud járni, akkor legyen igazi. Hát nem szereti, főleg, hogy nem elég puha neki a talpa. Pedig direkt puhát vettem, a gyógytornász "utasításai" szerint. Ha már itt tartunk, úgy néz ki, vissza kell mennünk a jövő héten tornázni, mert észrevettük, hogy a bal térdét alig hajlítja járás közben.

Alvás:
Napközben vagy cicivel, vagy babakocsiban levegőn séta közben tudunk aludni. Én még kétszer altatom, ha este hatkor alussza a másodikat, akkor is le bírjuk tenni maximum tízig. Persze előtte van egy félórás ordítás, mert nem akar törölözni, nem akar pelust, nem akar pizsit. Viszont a cicire elalszik mindig este.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


sziasztok
Most csak rövid leszek tulajdonképpen azért jöttem, hogy akkor holnap mi lesz az Ikeával?

Találkozunk valahol?
Eszti írta, hogy 11 de hol találkozzunk?
Barti te csak délre jössz?
Nyf?
....még valaki?

Én egy kicsit ki vagyok mai napunk meglehetősen fárasztóan alakult... egész nap úton voltunk összesen négy munkát adtunk le apa egyet én hármat.... most már jó lenne pénzt is kapni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Leadtam a bélyeget... kiderült egyik otthon maradt... leadtam az illusztrációs anyagot... és még délután megtudtam, hogy ma még le kellene adnom egy kerámia anyagot... szerencsére csak emailben egyenlőre... de ahhoz nekem ma este még tárgyfotózáshoz kellett látnom...
Képzeljétek gyermekem egész nap aludt... egy kicsit meg is ijedtünk nincs-e valami baja... hatkor már apja ébresztette fel a kocsiban, hogy no most már mi van... onnantól hazáig végigbőgte a hátralevő negyed órát Sad
Reggel tízkor indultunk este hat körül értünk haza... közben csak annyit ébredt fel amennyit kiszáltunk a kocsiból de az kb össz-vissz másfél óra... normálisan szinte annyit szokott aludni nappal mint amennyit ma ébren volt... nemtudom így hogy alakul az éjjel...

Most alszik... én meg még próbálom az utolsó leadásom teljesíteni... :(


Anita
Tegnap olvastam az esést csak nem reagáltam... ma egész nap az eszemben voltatok... annyira megrázza az embert ha csak egy kicsi bajuk is esik... örülök, hogy csak egy kis horzsolás lett a vége
mi történt a babával akiről írtál, hogy kiesett a hordozóból??? Mi lett vele?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sze.l.v.! Örülök, hogy tetsz.k! :lol: Csak írtam, írtam, és miután elolvastam, én sem tudtam követni... ezért gondoltam pontozok. :)

IKEA
Mi is megyünk, kb. 11-kor érünk oda. Van még valaki, aki ekkor jön? Ki jön még Bartin és Valin kívül? Mire én géphez ülök szervezni, már mindenki szuny... :( Szóval, reggel még tárgyaljuk meg, jó? Lidke? Marcsi? VasIldi?

Jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


ha minden oké, megyünk mi is.Kb. 10 fele indulnuk, Natus megtízóraizik, aztán indulunk.
Egy kicsit tud aludni útközben.Mire az én hipersebességemmel beérek Pestre, úgyis idő lesz :wink:

én felmegyek a kajás részehez a játszó mellé, amit Barti is mondott :D

jóccakát :D :D :D
vas
 
 


Lyly: boldog szülinapot Bencének!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Én is olyan 11 felé megyek... reggel még pizzát kellene sütnöm...
Ti egyből enni mentek? vagy azért az Ikeát is körbejárjuk? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eszti lemondta? :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, csak bekukkantottam. Holnap úgy dél felé érkezünk, és fölmegyünk az éttermi játszóhoz.

Most megyek visszaolvasni.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ja! Hozzánk Apuci is csatlakozik majd olyan 2 óra felé. :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Csajok, egyezzünk meg abban, hogy 11-kor tali, de konkrétan hol legyen? Az emeleti játszó mellett?

És akkor jön:
Nyf
Mamacka
Vanillka
Bartika
Vas Ildi
Én

Mamacka!
Én az alsó részben vásárolok, oda meg úgyis a játszó mellől kell lemenni.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Jó reggelt!

Ha megyünk, 11 körül mi is ott vagyunk. Akkor először az emeleti játszót célozzuk be, később ráérünk megvenni, amit kell.

(Tökre fáj a fejem, és hányingerem is van, de remélem csak a fejfájástól :( Reggeli után benyomok egy algopyrint nasinak, ha elmúlik, akkor megyünk, ha nem, akkor nem merek elindulni emberek közé, mert ki tudja nem-e valami vírus lappang bennem :roll: :evil: )

Majd még jelentkezem.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Boscó!

Neked már régen akartam írni, csak mindig kimegy a zokni agyamból. Kérdezted, hogy mit csináltunk a penészes fallal. Hát én csak simán lemostam hypós vízzel, és szépen lejött. Gondolom ebben közrejátszott az is, hogy valószínűeg sikerült megtalálni, hogy honnan nedvesedett a fal, és az megszüntettük. Legalábbis remélem. Azóta minden oké. (Kopp-kop-kopp :))

Zsu!

Akkor megnyugodhattok Bence fogait illetően nem? Lesz ott fogacska :) A lányod meg divatos lesz a fogszabályozójával :)

Livi!

Tündi annyira édes a fogacskás képen :)

Azért teljesen boldog éppen nem vagyok... Tegnap voltunk tanácsadáson, és a Dóri már harmadik hónapja szinte dekára ugyanannyi súlyú, 8750 gramm. És szerintem törpi is, 72 centi. Azt mondta a dokinéni, hogy ezek az adatok jók lennének egy egyéves gyereknek, csak a tendencia nem tetszik neki, hogy nem hízik. Kaptunk 4 hét haladékot, ha addig megint nem történik változás a súlyában, akkor kivizsgálás. Mert az igaz, hogy beteg is volt, meg fogai is jönnek, de ez akkor sem állapot. Tudom én, hogy nagyon rossz az étvágya, a gyümölcsön kívül semmit nem eszik meg igazán szívesen. Komolyan aggódom miatta... :cry: Nem érdekli a pépes se, a darabos se, a babakaja se, a felnőtt kaja se, már minden kombinációt próbáltam. Keserves minden etetés. Ha bárkinek bármilyen ötlete van, azt nagyon szívesen veszem, mert én már kifogytam... :cry: És nagyon aggódom érte...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Felébredek 5 perccel ezelőtt, és ki szuszog az egyik ágyban, aminek üresnek kéne lenni???
Hát Levente gyerek!! :shock: :shock:
Basztikuli, a bőgés határán vagyok.
Azt mondja nem érzi jól magát. :roll:

Úgyhogy pápá ikea, pápá csajok.Ez az én formám.
Sorozatosan teszik tönkre az előre kitalált programjaimat.
Szombat délelőtt Natasa.
Szombat este az apja.
Mai délelőtt Levente.
Kíváncsi leszek, mi lesz még.
:evil: :evil:

Na, most megyek, meg nézem, mitől nincs jól.
Láza reggel nem volt, megfogtam a fejét. :roll:

na, csá, jó talizást :)
vas
 
 


Évi, sajnálom, hogy Dóri nem hízik és nem is nagyon akar enni.Szopi mennyi van még?
És abszolút csak a gyümölcsöt akarja megenni?
Hát, nem sokat tudnék segíteni, mert nekem jó evő gyerkőceim vannak(voltak) :)
Most a héten szenvedtem Natikával, hogy mindig elfordította a fejét,meg kiköpte emit a szájába raktam.
El tudom képzelni ezek után milyen rossz lehet, ha nem akar enni. :?
vas
 
 


Egy kis sinlac gyümölccsel?
Natasa szereti nagyon az ízét.
Először csak felhízlalás miatt adtam, de most már bármilyen olyan főzibe keverem bele, amit magában nem szeret, azt így megeszi. :D
vas
 
 


Ildi!

Szopi van még háromszor egy nap, ez elég jó. Nem csak a gyümölcsöt eszi meg, keverhetek bele egy pici husit vagy zöldséget, de csak picit. És az egész katyvaszból nem eszik meg sokat, max másfél decit. A Sinlacot a Dóri is szereti, az egyetlen kaja, amit még mindig szívesen eszik. Mi a túrót rontottam el ennyire ???????????????

Leventének jobbulást!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vali!
Nekem is szétmegy a fejem, úgyhogy még én sem döntöttem el, hogy menjünk-e, nem akarunk senkit megfertőzni. Mondjuk délután mindenképp megyünk, de ha nem leszek jól, maximum messziről integetünk majd.

Évi!
Keve akkor nem fogadott el semmit a tejcsin kívül, mikor vérszegény volt. Pont ezért nézte meg a doktor nénink (ujjból, egy csepp vér, sírás nélkül), mert szóltam, hogy nem megy a hozzátáplálás. Kapott vasat, attól megjött az étvágya. Bár ő a csak szopitól is hízott havi fél kilót :shock: .
Banánnal, vagy egyéb gyümivel sem szereti a főzelékeket?
Más ötletem nincs, de én sem lennék nyugodt. :cry: Miért kell még várni a kivizsgálással?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


sziasztok

lili a kezemben, szóval bocsi az írásmód miatt

vas:szegénykém, mindig közbejön valami nálatok.Apával este én is orbitálisat veszekedtem. Mi is elutazunk majd, és kiderűlt, hogy focija lesz, és kitalálta, hogy ő akkor felutazik Pestre játszani. Én meg kiakadtam, hogy Zalakarosról nehogy már képes legyen elmenni meccsre. Front van :?

Vali: ugye, hogy pofon egyszerű a süti :?: :) . Jó talizást nektek ebben a "szép" időben.

Mindjárt felrobbanok, hogy megint esik ez a szar, ráadásul a lili is extra hiszti (megint nem aludtunk éjjel)

Barti: Én kihúztam a délelőtti altatást fél 1-re, így most csak egyet alszunk, persze csak akkor, ha reggel 8 után kelünk fel. Kb. 2 napig elég macerás volt az átszoktatás, de aztán megszokta. De szerintem ha bejön a jó idő és kint lesztek más gyerkőccel, jobbal át fog szokni.

Na megyek, mert a lili ellopta a csokisperecet és betúrta a szájába, már elvettem tőle, de tiszta csoki mindene.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


mindig kimarad valaki
zsu: aha még csak 2 fogunk van, de az stabilan :lol:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Tegnap este sírva kikakiltuk a szombati banánt, szóval többet nem adok neki :(

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok

Évi
megértelek én is nagyon aggódnék, és ha már 3 hónapja változatlan súlya akkor miért kell még várni 1hónapot. A helyedbe én a doktor nénivel beszélnék.
Egy kis tanács: Próbáld meg kivárni míg ő éhes és ne kináld semmivel, lehet az a baj hogy mindíg kinálgatod nem? vagy nem tudom milyen időközönként etetsz van valami időrended hogy pl. 3 vagy 4 óránként van fő étkezés, a rendszeresség is nagyon fontos.
lehet a foga miatt étvágytalan, de ezt te tudod te érzed. Mert ha jó kedvű, és másban szében fejlődik akkor aggodalomra nincs ok. De ha kedvetlen, sírós, nyűgös akkor bizti más a probléma. Én megmutatnám a doki néninek.

Ildi
Sajnálom a kicsi fiad, remélem semmi komoly bajt nem szedett össze, ezek a fránya vírusok igazán el takarodhatnának már :)

Lidke
Fejfájás :( :(

mamacka
hogy aludt Áron éjjel?

Bosco
Csak vigyázz nehogy meglássa valami védőnő a foltokat mert tényleg lenemmosod magadról hogy ütöd a gyereket :) :)
Egy ilyen sztorit tudok ám, T,bálinton egyik ismerőssel történt mikor fürdette a párhónapos csecsemőjétt szegénykém úgy szorította a karját a babának hogy kine csússzon a kezéből mert nagyon beolajozta és a picinek ezért nagyon bekékült a karocskája. Másnap jött a nagyon okos védőnéni és meglátta, na ebből aztán volt vita és majdnem elvették tőle a gyereket, vagy el is vették már nem emlékszem. De utána a probléma megoldódott szal nála van a gyerek..........de hát ilyen baromságot :shock:
Gratula a tapsikoláshoz :)

Vali
Fejfájás :( de sz.tem csak a front miatt lehet.

Melitta
Mostantól jó idő lesz :lol: :wink: Jó talizást :)

Mindenkinek aki talira megy, jó vásárlást és jó pletyizést, délután kérjük a beszámolókat.

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok!

Kopp-kopp-kopp szerencsére sem az éjszaka sem ma még nem volt lázas :) , de nem akarom elkiabálni.

Ma elmentem és megvettem a lótifuti babakocsit. Nagyon bejön a kis csajnak, mert mióta összeraktuk csak azt birizgálja. Nem kell neki semmi játék.

Napok óta nekem is fájdogál olyan tompán a fejem.
Vendég
 


Évi!
Még neked akartam írni, h mi is nagyon stagnálunk:

7 hónaposan: 7900gr -70cm
8 hónaposan: 8000gr -74cm
9 hónaposan: 8000gr -74cm
10 hónaposan:8150gr- ?cm
Vendég
 


Kövecske, Zsu!

Köszi nektek is!

Azt mondtaa dokinéni, hogy azért várhatunk még a kivizsgálással, mert egyébként nagyon jól néz ki a gyerek, élénk, mozgékony, formás, minden oké vele. Nem sápadt, nem elesett.

Kövecske!

Kap a főzibe gyümölcsöt, különben meg se enné. Egy-két falatot enne, aztán aharmadikat tuti kiköpné, tehát éhes, de nem ízlik neki. Gyümölccsel jobb a helyzet.

Zsu!

Szerintem a rendszerességgel nincs gond, elég pontos a napirendünk. Dokinéni szerint se kínálgassam, várjak, amíg ő éhezik meg. És ne adjak neki gyümilevet inni, csak max. étkezés után, egyébként csak vizet. Most bevezetjük ezeket a szankciókat, megvárjuk, hogy jobb lesz-e a helyzet, de ha nem, akkor nem várom ki a 4 hetet, irány a kivizsgálás.

Bartika!

Nálunk szerencsére magától alakult úgy a napirend, hogy egyszer alszik már csak napközben. De akkor hatalmasat :) Az lehet, hogy tényleg beválna, ha a délelőtti alvás egyre későbbre tolódna, és egyszercsak összeérne a délutánival :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Meli!

Milyen verdát kapott Boglárka?
Na, most nézem, hogy ő is vigyáz a vonalaira?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Irigylem az Ikeásokat, szeretünk mi is járni, de ebben az ocsmány időben nem nagyon van kedvem kimozdulni.
Egyébként biztos front van, mert nekem is kétnaponta fáj a fejem, néha hányingerrel is párosul.

Évi
ha jókedvű a kiscsaj bizti nincs semmi baj, legfeljebb egy kis vashiány. Szerintem próbálj meg Te szedni vasat, vagy olyan ételeket enni (pl. spenót), hátha az segít.
Én pl. minden héten adok Fülinek egyszer spenótot, vagy sóskát.
Ha nagyon aggódsz szerintem is beszélj a dokival, mert az is nagyon fontos, hogy ne legyél ideges. (De tuti nincs semmi baj)

Mi tegnap bőrgyógyászaton voltunk, mert Fülike combiján volt egy szemölcs, amit leégettek. Szívem szakadt meg, pedig nagyon kedvesek és gyorsak voltak. De már túl vagyunk rajta, viszont 2 napja elég rosszak az éjszakáink, gondolom a fogacskája. (már 7 biztosan van, a többit nem engedi, hogy megnézzem).

Üdv mindenkinek: Ildi + Fülike

Kép
tildiko
 
 


ilyen a lótifutink
Kép
Vendég
 


Na itt vagyok ism.

Nálunk hétfő óta kajálásban az a menő, hogy nem eszi a darabosat (visszafejlődünk). Beadom a szájába, eddig oké, majd ő meg kitolja a nyelvével és grimaszol egyet. Olyan kajával is csinálja, amit eddig simán megevett. Ki érti ezt?

Ha valakinek kell iwiwre meghívó, küldjön privibe e-mail címet

Na lépek, majd jövök

Ja és elállt nálunk végre az eső, juhhhé

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Meli
ez tök jó! hol vettétek és mennyiért? (ha nem titok)

Kép
tildiko
 
 


Meli
Nagyon szupi a járgány, mennyiért vesztegetik ezt arra fele :)
Aki benne ül az is nagyon csini ám :)

Martin most evett meg egy nagytányér krumplis tésztát, de az előbb meg szegénykém akkorát esett hogy felrepedt egy kicsit a szája széle, még vérzett is csórikám úgy sajnáltam :(

V.Ildi
Itthon vagytok, mi van a fiacskáddal, nem lett lázas.?

Ildi
Fülike hogy bírta a kisműtétet, nagyon sírt? hééét foga van, de jó neki :)

Gyöngyi
Nekem Martin akkor csinált ilyet mikor a foga jött, én is csak lestem miért nem eszik, azt hittem megint a torka fáj. Aztán kiderült hogy mégsem hanem a fogacska jön gőzerővel és nagyon dagatt volt az inye.

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Zsu, itthon maradtunk, igen!!! :(
Levente egyenlőre válozatlanul jól van.(bárányhimlő előtti csend :wink: )
viszont én szaladtam már háromszor wc-re :oops: :evil:



Tényleg, szegény kis Füli, hogy viselte?


Zsu, hogy cukkoljalak :wink: , Nasinak a 9.-10.-dik fogai jönnek.
Az egyik rágó már áttörte az ínyt, a másik még csak duzzadt :P
És a 8 első megvan. :P

Meli, jó az új járgány :D

Gyöngyi, akkor a te urad se semmi :wink:
vas
 
 


Beleadott mindent, de hamar túl is tette magát rajta.

Mi is krumplistésztázunk, már magunknak is durum tésztából csinálom, mert Fülcsi mindig kunyerál, mikor mi eszünk.

Kép
tildiko
 
 


Sziasztok,

A tali ismét naggggggyyyoooon nagggyyyyyon jó volt :D Tök jó, hogy megint sikerült olyanokkal is megismerkednem, akikkel eddig még nem találkoztam. Kár, hogy kicsit későn értünk oda :roll:

Ildi: Bakker, ezt a pech sorozatot :evil:
Kiderült már, hogy mi baja Levinek? Jobbulást szegénykének! Csak nehogy a többiek is lebetegedjenek :roll:

Zsu: Krumplistésztát hogy csinálod?? Pirospaprikával és borssal is csúszik Martinnak? :shock:
Szegényke, most nagyon borulós időszakukat élik ezek a manók :(

Gyöngyi: Ne hagyd magad, igazad van! Nehogy már egy alkalmat ne lehessen kihagyni abból a hülye fociból :evil:

Tildikó: Szegény Fülike :( Az a jó, hogy sztem őket annyira nem is viseli meg az ilyen procedúra, mint a szülőket :?

Meli: Jó a járgány :) Látom, Boginak is tetszik, nagyon vagányul feszít benne :wink:

Évi: Remélem, hogy nincs Dórinak semmi baja, és ez a nem evés, nem hízás csak átmeneti nála!

Hétvégén nem tudom, hogy tudok-e jönni, holnap jön a dédimami, aztán vasárnapra esztergomi élményfürdőzést terveztünk (azt már a dédimami nélkül :wink: ) .

Mindenkinek szép hétvégét!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Jöttem babatali képeket nézegetni, de még senki nem tett fel :cry: Irgumburgom :x

A járgány köszöni a dicsiket. Bogikámnak is nagyon bejön. Egész nap tologatta. :)

Tildiko!
Ezt itt Váradon vettük és kb. 9000ft körül van átszámolva. (nem tudom menni most a váltó)

Vali!
fényképezőgépet nem otthon hagyni!
Vendég
 


HAJRÁ BENCE FOGA!!!

Sziasztok!

Egy órája sikerült hazavergődni a taliról. Nagyon jól éreztük magunkat és utólag is elnézést kérünk azoktól, akikkel durván viselkedtünk, de nem vagyunk még cselekedetetin urai. :)

Annácska! Remélem nem baj, hogy megkértelek a zokninizniszre, de tényleg ki volt fingva apjuk és valószínűleg felrobbant volna... Tudtatok órát nézni?

Mamacka, apa mit szólt a szerzeményekhez?

Vali! Köszi mégegyszer a bébiőrzést és basszus, megint nem állítottuk egymás mellé ezeket a kölköket... :)

Folyt. köv. dedem engem kíván...

Mamackát kell a képek miatt noszogatni, mert csak nála volt gép! :)

Puszi

Melitta


Kép
nyf
 
 


Hahóóó!

Én is képekért jöttem! :lol: Mamacka??? Rajtad a világ szeme!!! :wink:
Tényleg szupi volt a buli!!! Még mindig a lazacos ebédet büfögöm vissza... :? :oops: Remélem nem csak ettől van hányingerem... :wink:

Pötyike amilyen fáradt volt, mikor hazaindultunk, annyira megelpően keveset (35 percet) aludt délután. Ez már a vég, tennem kell valamit. Holnap nem alszik délelőtt, punk-tum. :lol:

Na mentem leteszem magam holnapra!

LIBERO nyuszi köll még valakinek????

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Melitta! Nem mondod komolyan, hogy este 8-ig ott voltatok?????
Vagy másmerre is csavarogtatok?
BAsztikuli, miről maradtunk le ezért a 35 perces nyamvadt alvásért??? :roll: :)

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, hogy jó volt, túléltük anyut :D Nagy meló a nagyikat megnevelni, erre rájöttem. :D:D
És jól el is fáradtam, mert Hannára energiabombaként hatott az idegen környezet és alig aludt...

Remélem jó volt a tali! Ott mentem el az Ikea mellett és fájt a szivem...

Livi!
Nagyon komoly az az ismerősöd... :(
A fogakkal meg nagyon rohan a lányod. :D :D

Meli!
Naaaaaaaaaaaaagyon király a kocsi!! Hány kiló? És naaaagyon olcsó! :D

Ildi!
Nem irigyellek!!!!!! :( Jobbulást!!!
Lett végül valami baja Levinek? Te rendbe jöttél?

Nyf!
Tudtam, hogy Zazi ért a géphez, de hogy ennyire??? :D:D:D:D:D

Valaki kérdezte Püspökhatvant, de nem találom ki volt az.... Szóval oda 2 napos kiruccanásra mentünk egy szállóba anyuval meg Hannával. :D

Megyk, mert párom igényel... én meg ááááálmos vagyok!

Jó hétvégét, aki már nem jönne! :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Meli: Már a múltkor is totál homály képeket készítettünk, ezért most annyira nem is erőltettem a dolgot :( Meg úgyis mindig szinte mindenkinél van gép, szal egyel több, már nem oszt nem szoroz :wink:

Melitta: Annácskánál is volt még fotoápárát, én láttam, hogy ő is készített pár fotót :wink: (húúúú de árulkodós vagyok 8) )

Hogy hogy ilyen későn értetek haza???? :shock: Felvásároltátok a fél Árkádot? :)
Mi el sem jutottunk addig, mert akkora dugó volt, hogy negyed óra volt, mire a sarokig kikecmeregtünk :( Sajnáltam nagyon szegény apát, totál rá volt izgulva a börgör king-re :?

Igaz ugyan, hogy nem állítottuk egymás mellé a kölköket, de én alaposan szemrevételeztem Zazit, és hát meg kell mondanom így ránézésre is éreztem 2 kiló súlytöbbletet a javára :D

Megyek pancsizni, addigra talán Vince is befejezni a matekozást. Jó-jó, hogy szorgalmas, meg szereti, de azért este fél 10-kor már elszakadhatna az asztal mellől :shock:
(Arról nem beszélve, hoyg nekem kell kijavítanom ... na már nyaggat is ...)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszönjük, hogy ilyen kedvesen fogadtatok minket! Jövünk máskor is! :wink: Bébik az életben még szebbek, mint a képeken! Keve jól elfáradt, majdnem két órát szunyált a babakocsiban, amit egyébként nem szokott. Attila jót mulatott rajta, hogy hogy ledöbbentetek, mikor megérkezett! :lol:
Én is mindjárt jövök képekkel, bár még nem tudom, milyenek lettek.
Mi is negyed kilenckor értünk haza, igaz, még benéztünk Apuci próbájára, de nem tudtunk sokáig maradni, mert a Keve megállás nélkül Apucihoz akart menni, az meg ott ugye nem járja. :?

Vali!
Még az is oké, hogy fél 10-kor matekozik Vince, de PÉNTEKEN?! :shock: :lol:

Melitta!
Zazi tényleg hatalmas! :)

Mamacka!
Áron egy tündér! Láttam, ő is jól elfáradt!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Frankóóó... akkor csak az én gyerekemben van Duracell elem. :cry:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Jó, hogy nem vártuk meg Apucit, még mindig nincs itthon. :cry:

Akkor, jöjjenek a képek!
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Áron ismerkedik Keve cumijával Kép Keve az ikeás nénivel, aki Attila unokatesója

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: Végre valaki képekkel jött :) Cukik a babók, nekem különösen az tetszik, ahol a 2 fiú teszteli a golyós játékot :lol:

Lehetne egy kérésem?? ... Alizról azt a közeli képet elküldenéd nekem eredeti méretben??? Nagyon jól sikerült róla, köszi :D

Bartika: Enyém gyerek is csak addig aludt, amíg meg nem állt a feneke alatt az autó :( Ez kb 25-30 perc volt :roll:

A beszélgetésünkön annyira belelkesültem, hogy idáig lakásokat keresgettem :wink: De rá kellett jönnöm, hogy rajtunk csak a lottó 5-ös segítene :( Pedig nincsenek is akkora nagy igényeink :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na, itt vagyok megint... végre beájultak a fiúk.

Lidke, el is felejtettem, hogy nálas is volt gép! :)
Örülök, hogy találkoztunk személyesen is, remélem legközelebb beszélgetni is tudunk.

A délutánunkat összekötöttük Mamackával és bejártuk az Árkádot, szopiztunk kakiszag miatt majdnem a folyosón, vettünk ezt-azt, ebédeltünk mégegyet 8) és mikor elfáradtunk felhívtuk apáinkat. Az övék jött, az enyém mondta, hívjak taxit. Tele babakocsival, bömbölő gyermekkel nekiálltam taxit hívni. Gondosan felkötöttem a dedet a kendőbe, beöltöztettetm stb. és kiálltunk az Árkád elé. 10 perc elteltével hív a diszpécser, hogy sajnos nincs autója: mi közben szétfegytunk, Zazi bealudt beöltözve, így visszamentem az épületbe, kihámoztam Zazit és vártunk... apára. Hát így sikerült az este.
Bartika! Nem veszítettél semmit :)

Mamac, hol vagy? Te is kipurcantál??? :)

Na, jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok :)
Évi :)
Sajnos nincsenek igazán ötleteim, hogy mit lehetne tenni, hogy Pipi jobban kajáljon :( A tendencia tényleg nem jó, de bízom benne, hogy hamar megváltozik és nagy kajálós lesz a kiscsajszi :)
Mondjuk a sok ivás csökkentheti az étvágyát :?

Ildi :)
Szerintem a gyerekeid csak azt nem akarják, hogy elmenjetek otthonról, így marad, hogy te szervezed a talit :lol: :lol: :lol:
Leventével mi van? Jobban van már?

Zsu :)
Ezek szerint túl félteni sem szabad a gyerekeket, mert ránk száll a gyámügy :D

Meli :)
Milyen az új kocsi, kipróbáltátok már? Sajna nekünk nem tudod megmutatni élőben, de így képen is nagyon szupi :)

Tildikó :)
Szegény Füli :( Tényleg jobban megviseli a szülőket az ilyen helyzet :roll:

Vali :)
Nem is értetek oda későn :D Jó volt megint dumcsizni veletek :D Aztán ám nagy élménybeszámolót kérek az élményfürdőről :wink:
Hű, tényleg árulkodós vagy :lol: Csak, hogy gyakorlatilag nem is csináltam képet :) Alibiből volt nálam gép :)
Addig örülj, míg ilyen szorgalmas Vini :) Tegnap Annamari este 11-ig olvasott és reggel be is fejezte indulás előtt a könyvet :) Este már másikat kezdett! Kis srtéber :wink:

Livi :)
Erről jut eszembe, Annamari szólt, hogy áruljam el, hogy hol vettem a könyveit, a Libriben vannak a sorozat részei :) Csak nem te is rá vagy kattanva? :wink:

Melitta :)
Ugyan már, ne viccelj! Nagyon szívesen :) Úgy is ott voltam :) A jövő héten viszem :)
Néztünk órát, de iszonyat drága :? Azt hiszem inkább internetről rendelünk egyet :)

Barti :)
Tudod ám, hogy most minden drukkom a tied :D

Eszter :)
Kb egy éve mondtam neked, hogy meglátod, hogy Hannánt könnyebben neveled meg mint a nagyikat :lol:

Lidke :)
Jó volt titeket is személyesen megismerni :)
Még most is jót somolygok apa belépőjén :lol: Látnod kellett volna :lol:
Apa mivel foglalkozik?
Nagyon jók lettek a képek :) Köszi :)

Na, hogy a többiek is értsék, Lidke ránk bízta Kevét egy kicsit... Egyszer csak Keve nagy tempóval megindult az egyik sarok felé, ahol egy ismeretlen férfi felemelte :) Mi csak ültünk, hogy ugye ez az apukája és nem most fogja ellopni Kevét :D Tényleg nagyon muris volt a szitu :D

Mi is későn értünk haza, fél 9-re :D Igaz nekünk közben volt egy úszásunk, meg Árkádozásunk :) Peti nagyot aludt a kocsiban, de itthon magához tért és majd 10 volt mire elaludt :)

Na lépek, mert apa már vár :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Én még kukorékolok itten, Apa sörözni van, nem bírok aludni nélküle... :lol:
Melitta! Kaptál görgőket? Képek naggggyyyon jók!!! Zazi hihetetlen ahogy zsákba kerül, azonnal elalszik... :)

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika! Sikerült görgőket venni. :) Most eszem a mai 3. szelet sütimet... ez már durva :)
Viszont Zazi is megtanult a többiektől enni, mert majdnem egy üveg bébihamit benyomott és idehaza még egy nasi is lecsúszott neki, plusz a számtalan szopi... úgyhogy kifejezetten örültem.

Melitta


Kép
nyf
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?