Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

oké, Eszti :D

De hozzál túrót magaddal, oké????
aztán megsütöm :wink:
vas
 
 


ÁÁ, úgy nem jó, úgy kéne, hogy mire kiérnék, már készen legyen, ééééééééérteeeeeeeeed. :)

Súlyokkal ne sokkoljatok, és úgyis Benyó vezet a legkisebb súly kategóriában. :)
Vendég
 


ja, szóval legyen kész???? :shock: :shock: :shock:

okéka. :P

akkor várj holnapig, mert ma nincs itthon túró, és ma már nem megyek ki az ajtón :wink:

jaj, ne má, Benyóka olyan édes kis mini fiú.
kellenek a mini fiúkák a mini csajoknak, :wink: :wink: :wink: :wink:
vas
 
 

 
 

olyan marha vagyok, itt ülök, ahelyett, hogy infráznám a fejem :roll:
vagy vasalnék :roll:
bár az infra fontosabb lenne :?
vas
 
 


új ötlet:
ha megveszitek a majdnem szembe lévő telket csekély 17 milláért, akkor majdnem szomszédok leszünk, aztán te is kaphatsz a sütimből néha :wink: :wink: :wink:
oke :?: :?:

tényleg, mi a helyzet telek-ügyben????
vas
 
 


Ildi, most van egy újabb verzió :shock: , Wekerle, házikó, felújít, beköltöz. 8) Amúgy még semmi konkrét, de most ezeket nézegetjük. :)

Túróm van nekem amúgy, házi, a fagyiban, én túrógombócnak őrzöm. :)

Azért jó lesz az a pénteki daim torta. :)
Vendég
 


és miért pont Wekerle?
én még sose jártam arra.
nincs az túl messze a várostól?
jó, Gödöllő sincs közel, de 15 perc az m3-on, simán lehet menni, a pesti közlekedés meg mint tudjuk gáz :roll:

oké, akkor maradunk a daim tortánál :D
már megijesztettél, hogy megint neki kell állnom sütni :wink:
(nem ám :wink: )
vas
 
 


Edit, látod, leesett a hó, amitől paráztam egész télen.
(és nem teszteltem le a téli gumikat :shock: :roll: )
úgyhogy nem tudom elmesélni, milyen volt :roll:
vas
 
 


Oké csajok, tudom, hogy azért raktátok péntekre a talit, mert nem akartok látni minket. :evil: :evil: :evil:

Mamacka
Mi van Áronnal ?

Vali
Tegnap nekem is sokat aludt Levi, szerintem érzik a havat és a hideget. Ma voltunk kint és nagyon tetszet Levinek a hó. :D

Barti
Nálunk egyelőre semmi híre a hasmarsnak, de nem is várjuk. :)

Ildi
Látom ma nagyon formában vagy. :D Írjál csak én szívesen olvasom. :)
Voltam Gödöllőn egy turiba, jó kis ruhákat vettem Levinek. Most nyitnak felnőttet is. Biztos ismered a rendőrség utcában a kereszteződésben, sajna nem tudom az utca nevét.

Betegnek jobbulást.

Na megyek valamit főzni az uramnak. :wink:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Ildi, Wekerle frankón Pesten van, szóval nincs messze. :) Az Europarknál kezdődik, metró is van, busz is van, szóval azért jó helyen van ám. :)
Vendég
 


Adjon Isten! (tavaszt)
Hűűű, itt nagyon pörögnek egyesek!!! 8)
Jelentem megjött anyós pajti a korai vonattal, már kivasalt, főzött nekem isteni husilevest és már sokkal jobban vagyok!!! :wink:
Pötyike eddig stabil, hát nem az én immunrendszerem örökölte, az világosan látszik (hál'Istennek). :lol:
Szóval Eszti, írj fel minket is az IKEA talira. :lol:

Mamacka!!! MI VAN VELETEK??? Jelentkezz! Annyira aggódok Áron babáért, hogy vele álmodtam. :(

Na mentem feküdni, Pötyikét szellőztetik. :D

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Edit, arról a turiról beszéltem egyszer.Én tök szeretem, baromi édes göncök vannak ott. :D
És tényleg nyitnak felnőttet is?
Imádom az angol rucikat :P
Eddigi angliai utaim alkalmával jól be vásároltam mindig.De most már itt is vanak, és ócccsók.

És a lényeg: Gödöllőn jártál, és nem jöttél be ??????? :roll:

nem azért raktuk péntekre, hogy te ne jöhess, te kis butus :wink:
Ez a legjobb mindnekinek, látod :D

látod, épp neked írtam az előbb, te meg megjelentél :wink:
vas
 
 


Ildi
azért én tuti kimerszkednék :D :D :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszti, ha az jó helyen van, meg nektek tetszik is, akkor áldásom rá :D
Pedig titokba reménykedtem, hogy szomik leszünk egyszer :wink:


Bartika, jó hogy már jobban vagy!!!
Akkor gyógyulj meg te is péntekig, aztán talizunk!!!! :D

Asszem, most lelépek(kicsit lámpázok, amíg alszank a dedek)
Lassan 3 órája
(ezt tőlem örökölték :wink: )

csak vártam ezt a nyomorult e-mailt, nem szeretném, ha az uram este bekapcsolja a gépet, és elolvassa a postát, erre ott figyel egy prágai szállásfoglalás. :roll:
ciki lenne :oops:
Már múltkor úgyis megtalálta az utiköynvet, amit vettem.Csak hebegtem-habogtam, hogy miért van az ott, és kié, aztán elhúztam a csíkot :wink: :roll:
(hát, hazudni nem tudok)
vas
 
 


Ildi
Másik két babával és mamával voltam ,az én fenekemet fuvarozták. :oops: :wink:

Valamikor mostanában nyitnak talán a héten,sajnos az agyam zokni elfelejtettem. :oops:

Nem baj ám, egy taliról mi is hiányozhatunk :lol: :lol:

Jönnek a szüleim ,majd este benézek még.



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszti,
Wekerle nincs messze tőlünk az teljesen jó hely, szerintem.
Barti,
de jó, hogy jobban vagy. Anyu nekem is kivasalt múlt héten. Olyan jó volt.
Vas,
alakul a súlya a lányodnak. Tényleg jó lenne már látni Téged és a lányod! A múlt héten, amikor kiszbadultam én is elmentem turiba. Olyan csini rucit, pöttyöst vettem Lidinek. Ő persze beöltözött, amikor megkapta a rucikat. Tiszta nőci. :D :D
Vali,
Lidi is nagyokat aludt ma, biztos van valami a levegőben.
Tünde,
milyen jófej apa, hogy hazaugrott hóembert épiteni.
Cory,
jófej az oktatód. Drukk a rutinhoz :D !!!
angi79
 
 


Na látom csak riadóztatnom kellett, és előkerültetek :wink:

Babetta: Nem tudsz péntekre szabit kivenni? :lol:

Ildi: Szerintem még ezt is keveselni fogja, imád matekozni :shock: Bezzeg ha diktálni akarok, akkor rögtön nyafog, pedig lenne mit gyakorolni, elég rusnyán tud írni :?

Tünde: Apa nagyon rendi, hogy így szalad haza a lánykájához :)
TV-vel mizu? Sikerült alakítani rajta?

Barti: Tök jó, hogy gyógyulgatsz :) Szupi, hogy van aki segítsen :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Én is akarok egy anyóst!!! Vagy bárkit, aki kivasalja a hegyekben álló gönceinket!!! Tök irígykedve olvasom, hogy miket írtok! Nekem Anyu csak akkor segít, ha dolgozom (havi másfél nap), akkor is csak Kevézik. A szülés után is csak egy húslevesre voltam jó nála. (Na jó, meg két hétre átvette a munkámat, mert azt még muszáj volt befejezni.) Ahhh, nem panaszkodom tovább!

Volt nálunk megint az új védőnőnk. Megállapította, hogy Keve még túl sokszor szopik, az ő korában már csak reggel és este kéne. :shock: Ezután megkérdezte, hogy megjött-e már nekem. Mondtam, hogy igen, erre közölte, hogy "Pedig az lett volna az utolsó remény. Sok baba akkor abbahagyja a szopást." :shock: Persze, nekem meg robbanjon szét a mellem! Csütörtökön dolgoztam, hat órán át nem tudtam szoptatni, hát, szó szerint olyanok lettek a melleim, mint a kő. Azt is mondta, hogy milyen sok mindent tud már a gyerek (szerintem nem tud többet, mint a többiek), úgyhogy majd biztosan a beszéd fog nála késni. :shock: Micsoda összefüggések! :roll:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Másra most nincs időm! Hivatalos forrás, hogy Ágiboszi néha olvasgat bennünket! Így kicsikét megkésve, de

Ági!!!

Petikének boldog első szülinapot kívánunk!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Petya!!! Isten éltessen!

Eszti! Wekerle szuper, nekem nagyon tetszene. olyan kis falusi hangulat van, de mégis szinte a városban van... szerintem nagyon jó! Éééés, hozzánk is nagyon közel lennétek, ha nem mennénk boldogítani Babettáékat, node sebaj, mert VokEszti pik-pakk ott van bkv-val és óriásiakat lehet vele csavarogni meg csacsogni!!! :)

Asztalos: ha nem bánjátok, dobjatok nekem priviket. Legjobb lenne mailcím, mert küldenék is ajánlatkérőt... :lol:

Mamacka!!! Mi van veletek?

Tényleg, mikor találkozunk pénteken?
Nem fognak minket kidobni? :lol:

Melitta


Kép
nyf
 
 


Pepe: boldog szülinapot!

Kövecske: én nem vasalok ;)

Voltunk dokinál. Nem vagyok boldog, és akkor még finoman fogalmaztam.
A fiúk nem javultak, Balunak valami zörej van elöl, úgyhogy antibio, köptető, ventolin. Zsománál még nem vészes, ő még csak tüneti kezelést kap, bár a tesók miatt gondolkozott neki is az antibion, de úgyis megyünk szerdán, majd akkor meglátjuk.
Lizának száraz hörghurutja van. Kapott antibiot, ventolint, rectodeltet szükség esetére. Nyitott ablaknál altassam, párologtassak ezerrel, és ha mindezek ellenére fulladna, akkor mentő. Ja, most megy a pasim a dokinénihez a babyhalerért, mert szerdáig kölcsönkapjuk, akkor kontroll.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Úhh, Cory és mindezt hogy bírják? És mehetnek közösségbe?

Melitta


Kép
nyf
 
 


Áááá, nem az én napom :? Bocsi Ági!!!

[quote="cory"] írta:corygiboszi sms-e: "Örömmel tudatom, hogy ma 09:30-kor megszülettem. Súlyom 3950g és 54cm vagyok. Sok puszi: Petike"
Gratulálok Ágiéknak Kép






Fúúúúú, Cory: nagggggyon rosszul hangzik, sajnálom :( JObbulást nektek és sok erőt! Lizának külön drukk, remélem, nem lesz szükség az utolsó variációra...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Cory!
Szegény gyerkőceid! :cry: Jobbulást nekik! Lizánál már volt fulladás, vagy csak esetleg várható? Nyitott ablak ilyen hidegben: :shock: Gondolom, jól be kell hozzá öltöztetni. Drukkolok, hogy gyorsan túl legyetek rajta!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó estét csajok!

Vali, Ildi, olyan jó olvasni titeket mindig jó kedvre derítetek :lol: :lol:

Én nem rég végeztem a vasalással, Martint most tettem le aludni a nagyok még a kádban fürcsiznek.
Bencém megjött a dokitól háááát ő nem érez semmilyen duzzanatot, hogy jönne e a foga , így most csütörtökön rtg. kell menni, Joit is megnézte neki meg fogszabályzó kell :( hurrá, de örülök neki :(

Cory
Ezt még olvasni is rossz :( szegény kis manók, jobbulást nekik.

mamacka
mi van veletek, csak nem megint korházban vagytok :( :( :( ?

Petinek Boldog Szülinapot :) :)

Bartika
anyós :) :) :) Jó hogy jobban vagy :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok!

Nagyon szuperok lettek a képek a taliról, szépek vagytok mind. :D :D

Cory, jobbulást a piciknek, átérzem, Tomdi is hörghurutos volt vagy 3 hónapig, nekünk ugyanezek a gyógyik voltak, kivéve az antibigyedli. Drukk, hogy éjjel ne fulladjon be Liza...+++++

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Végre csend honol idehaza, hurráááá :D

Cory: Jajj szegény manók :( Egyik rosszabbul hangzik, mint a másik :( Nagyon szurkolok, hogy ne legyen semmi gond az éjjel!

Lidke: Gratula a csúcszuper védőnőtökhöz :evil: Engem is folyton b@szogatnak a sok szopi miatt, de tökre nem érdekelnek. Úgy csinálom, ahogy NEKÜNK jó, nem pedig úgy, ami a nagykönyv szerinti elvárás lenne!

Zsu: Hátha a röntgenen biztató dolgokat látnak! Csütörtökig akkor nektek is lehet izgulni :?
Olvastam, hogy már olyan hiperszuper fogszabályozókat gyártanak, hogy szinte nem is látszódik belőle semmi. Mennyibe kerül manapság egy ilyen szerkentyű?

Húzok fürdeni, aztán csicsika, mert ez a havazás engem is leamortizált, reggel meg egyébként is korán kell kelnem, mert megyek vérvétel kontrollra. Brrrrr :?

Jó éjt,

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok:)

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket, nagyon jól esett hogy nem felejtettetek el minket, pedig már ezer plusz egy éve nem irtam , de azért szoktalak ám olvasgatni titeket, és mindig szivesen nézem a képeket, hogy ki mekkora már és milyen ügyes babó. Most is meglestem a talis képeket és olyan édesek rajta a gyerekek, öröm volt bennük gyönyörködni.

Cory ez nem hangzik túl jól, bizzunk benne, hogy semmi baj nem lesz a lánykával.

Gyorsan teszek fel egy szülinapi képet az állandóan kék lila zöld foltos felfedező fickóról, mielött felébred...

Kép


Minden babónak és szüleiknek egészséget és sok sok boldogságot kivánunk...

puszi

Ági és fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok :)
Mamacka :)
Mi van Áronnal???? :roll:

Ágiboszi :)
Nagyon boldog első szülinapot Pepének :)
Kép
Még csak néhány napos volt mikor láttam, most meg már 1 éves :shock: Hihetetlen hogy rohan az idő :)
Egyébként köszi a múltkori tippeket, most már minden rendben :)

Angi :)
Tényleg nyugis kisfiú, de a kórház óta nem bírok tőle egy lépést se tenni :? Remélem hamar túl teszi magát rajta. Ha Annamari itthon van, akkor vele el van akár egy órát is, főleg ha a szobájában lebzselhet :D Amúgy meg jön utánam mint egy kiskutya :roll:
Remélem ti is eljöttök pénteken :)

Vali :)
Apa csinált másik akváriumos képet is mikor a halat nézte, de ez jobban tetszett nekünk :)
Ügyi vagy a példákkal. Vini biztos nagyon ügyi lesz holnap. Megy a drukk neki :)

Cory :)
Ez borzasztó :( Nagyon sajnálom :( Jobbulást nektek :)
Nem semmi időben kelsz :shock: Nekem még a reggel 6 is horror :P
Azért Lizával versenyre kelünk súly ügyileg :)

Ildi :)
Nati aztán belehúzott a hízásba :) Peti csak kullog mögötte :wink:
Oké, te vitted a pálmát :D Az én szülőszobámban 25 fok volt :D

Edit :)
Hű tényleg neked nem jó a péntek :( Akkor majd a párod elhozza Levit :D
Peti is jól megnevette a hót. Pont mire felébredt már értékelhető volt a látvány :)
Néha kell egy kis hazugság :)

Eszti :)
Wekerle tényleg nagyon szép :) A nagyszüleim laknak ott :)

Bartika :)
Örülök, hogy jobban vagy :)

Lidke :)
Hozd a vasalatlanokat én kivasalom :) Imádok vasalni. A régi házban a szomszédnak is én vasaltam az ingeit :D
Szerintem nem komplett a védőnőd :x
Amúgy mit dolgozol?

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annyira aranyosak vagytok hogy így aggódtok!
Köszönjük a drukkokat... nem tudom mi lehetett Áronunkkal...
lehet valamit be evett de nem jövök rá mit... minden friss volt amit kapott.... jó étvággyal ette... remélem ma este nem lesz semmi baj... Ma már semmi baja nem volt teljesen kiegyensúlyozott... vidám...


...annyi, hogy egész éjjel szoptattam, hogy ettől a folyadéktól ne essen el így a leszoktatásnak lőttek... ma éjjel még nem tudom, hogy lesz...

Ma anyós vigyázott rá délután lassan ott tartok, hogy nem merem rábízni... Mondtam neki, ne adjon a gyereknek semmit mert hányt... erre este meséli, hogy adott neki egy gerezd (konzerv) ananászt...
Ananászt még eleve nem is kaphat nemhogy konzervet és ráadásul hányás után! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


A fogyitól nem lehet baj... kérdeztem doktornénitől, védőnénitől...
Ez amúgy sem koplalós fogyókúra, nem éhezem, minden fontos tápanyagot megeszek sokkal egészségesebben eszem mint amúgy sok zöldséget, gyümölcsöt... ezzel biztos nem ártok neki...
Nemhiszem, hogy azzal használnék neki ha visszatérnék az összevissza evéshez...

Arra gyanakszom, hogy aznap anyum volt vele és egész nap tömte mert, hogy olyan sovány (ami azért túlzás :) ) egyszerűen még a gyomra érzékeny és nem jó telepakolni... a másik gyanúm, bár azt eddig is így csináltuk... hogy a cebiont a szájába csöpögtetem... lehet higítani kellene... :(



Köszönjük, hogy gondoltatok ránk! :)
Megyek is mert félek hosszú lesz az éjjszaka...

Bartika
Mit álmodtál! :)


pussz
mamac

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka: nem tudom, kap-e Áron tejterméket, de ha igen, nem lehet azzal valahogy összefüggésben? Vagy nem lehet, hogy pont ezeken a napokon ettél te lényegesen többet belőlük?
Más ötletem nincs :(

Az éjszakánk okés volt, Liza kétszer ébredt, és békésen szopizott, nem volt fulladás meg semmi :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Mamacka: Húú de jó, hogy jobban van Áron! :) Nagyon rám ijesztettél, hogy tegnap egész nap nem jöttél, már kezdtem rosszra gondolni :?

Cory: Szupi, hogy Lizával sem volt semmi gond az éjjel :)
Csak nem vezetni mész ma reggel is, hogy ilyen korán fent vagy? :shock:

Annácska: A másik akváriumos képet miért nem látjuk?? Majd mi eldöntjük, hogy melyik a jobb :wink: :lol:

Nagyon jó az ötlet, hogy Levit majd az apukája hozza, vele még úgysem találkoztunk, a kiskrapek meg nehogy már kimaradjon a buliból :wink: :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!
A méreganyagok nem a kaja kiegyensúlyoztottsáságól függenek... De mindegy.
Sajnálom, hogy anyós is eteti Áront! Nagyon gáz, amikor nem értik meg, hogy bizonyos dolgok nem úgy müködnek ma már, mint régen... :(:(
Remélem ma éjjel minden rendben volt!

Cory!
Örülök, hogy nem volt fullafdás!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem jó volt a vezetés! :D

Hát, lányok, nálunk kilőve a péntek... ugyanis elvittem Hannát, hogy megnézze a doki, minen okés-e, mert szörcsög és igy nem akartam elmenni Püspökhatvanba... erre nem egy bárányhimlős kislány ül a váróban???? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: És én meg azt hittem,h ogy már csak hegek vannak, mert ugye miért ülne egy fertőző beteg bent.... Annnnnnnnyira elkeseredtem és dühös vagyok, hogy el se tudom mondani.

És csak hogy kiigazodjon az ember. A www.baeanyhimlo.hu-n azt irják, hogy cseppfertőzéssel fertőz a betegség, doki nénim szerint levegőben... Most legyek okos, mi? Mert ha cseppfertőzés, akkor nem kaphatta el Hanna, mert nem érintkezett a kiscsajjal...

Ugye, azt még nem is mondtam,h ogy én még nem voltam bárányhimlős... szóval remek lenne elkapni. :(:(:(:(

Én azért biztonság kedvéért minimum 2 hét karanténba rakom magunkat és nem megyünk gyerekek közé, hátha mégis sikerült benyelni a virust. :(

Megyek, ma még vásárolgatok egy kicsit.

Kellemes napot mindenkinek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Vali: de, vezetni voltam :) Legközelebb 1 hét múlva megyek :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, hú, ez nem hangzik jól :(
nagyon sajnálom a gyerkőcöket(na, meg téged)
Hú, 3 beteg gyereket ápolni nem semmi feladat.
Én múltkor papíron vezettem, kinek mit adtam be(főleg, ha többfélét is szedtek), meg többen, na, akkor már gáz volt, muszáj volt leírni az adagolást, aztán pipálgattam, miután valaki megkapta az adagját.
lehet, hogy nagyon vénülök, annak a jele :wink:
Jobbulást a kicsiknek mégegyszer!! :D
Kép

Ágiboszi Petjének boldog szülinapot!!! :D :D :D :D


Vali, na, megvoltak a matek példák???? :wink:
Tudod mi jutott eszembe tegnap este?
Hogy rólad nem is láttunk pocakos képet!!!
Lécci-lécci :wink: :D
Szerintem a többieket is felcsigáztam :wink:

Mamacka, jó hír, hogy Áron jobban van. :D
De nem lehetne valahogy finoman a tudtukra adni a nagyszülőknek, hogy mit ehet, és mit nem?
Mikor Levente 10 hónapso volt, Korfun voltunk, anyóséknál volt, és megetették párizsivel! :shock:
Tiszta piros volt még több nap után is az arca, és csodálkoztak, hoyg mitől :roll:

Lidke,védőnő :roll: :( :(

Anna, nekem még sok exta volt a szülőszobámban:
6 légzsák
abs
elektromos ablak,
esőszenzor
cd-s rádió(na, ezt szép "csöndben" hallgattam is :wink: :lol: )(egy-két anyázás, b..d meg-olás közepette) :oops:
...........
...........
stb
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak a legszükségesebb hiányzott belőle:az orvos, meg a szülésznő :wink: :lol:



Zsu, örülök, hogy jó kedvre derítünk(pláne, ha egy-két régi"vasildis"sztorit olvastál volna :lol:
(ezt a csajok ragasztották rám, és a történeteimre) :lol: :lol: :lol: :lol:


Edit, és hol nyitják a felnőtt boltot???
Ugyanott?
Vagy máshol??? :D


Puszi!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

vas
 
 


VokEszti, a bárányhimlő a pöttyök kijövetele előtt fertőz 1-2 nappal.
Ha már kinnt vannak a pöttyök, akkor nem.Meg a lappangási időben sem.
Csak mielőtt közvetlen kijönnének a pöttyök, az előtti 1-2 nap. :)

vannak rá szuper bogyók, mindjárt előkeresem.
vas
 
 


Sziasztok

Cory
Szegény gyerkőcök. :( Ezt olvasni is rossz volt. De örülök ,hogy jó volt az éjszakátok. :)

Mamacka
Nem hiszem ,hogy a Cebiontól lenne, mi is úgy adjuk Levinek. A fogyitól se hiszem ,hogy baja lenne ,max tényleg sokat ettél valamiből. Vagy szimplán csak valami hasmars kapta el szegényt.

Csajok
Szeretnétek a két jó pasim megkaparintani mi????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
De nem adom őket. :lol: :lol:
Egyébként péntek délután többen megyünk csaj party-ra :lol: a kórházi szobatársamhoz. A gyerekeket is visszük, és ott is alszunk, persze pasik nélkül. :lol: :lol: .És az esti program miután leraktuk a kölköket, jól berúgunk. :oops: :lol: :wink: Ünneplünk két szülinapot ,az egyik anyukát búcsúztatjuk, mert vissza megy dolgozni sajnos. Azt hiszem ez már elég indok. :wink:

Szóval ne izguljatok értünk, bepótoljuk a bulit. :D

Ma már nem is jövök ,mert szintén hozzájuk megyünk szülinapozni, csak ma a gyerkőcöt ünnepeljük. :D Én csináltam neki a tortát. :D :D Már alakul a recept. :wink: Majd lefényképezem.
Na lépek készülődni.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Azt mondta a csaj,hogy mellette. ha jól emlékszem :oops: :oops: :oops: :oops:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


na, ezt mentse el mindenki, mert többször nem írom le: :wink:


miután érintkezett a bárányhimlőssel a bébi:
heti 1/4 pillet oscillo
ha kijöttek a pöttyök, akkor is adni+ további 2 hétig

ugyanígy kell adni a Vincetoxicum D6-ot, csak azt napi 2*2 golyót.
(nagyobaknak 4*2 golyó)

ha kijöttek a pöttyök, akkor Rhus toxicodendron 15ch 2* 2-3 golyó
amíg új pöttyök jönnek


amint a hólyag elkezd beszáradni, akkor Mezerum 9 ch, ezt is napi 2* 2-3 golyó.


a vincetoxicumot is még további 2 hétig.




tehát ha most érintkeztett valaki himlőssel, akkor oscillo+vince


remélem értehetően leírtam :wink:
vas
 
 


Ildi: én úgy tudom, egész addig fertőz a bari, amíg le nem száradnak a pöttyök :(
Mikor Liza beköltözött a pocakomba, akkor beszereztem egy határidőnaplót, amit addig tök cikinek éreztem, de ma már meghalnék nélküle. És én is írom, kinek mit adtam be, csak én a gyógyszer flakonján :D Feliratozom, melyik kié, és írom a napokat.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tegnap esti képek, vacsi közben. :)

Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok

mamacka: Az egyik csajszinak a másik topikban alergiás volt a gyerkőce a tejtermékekre, állandóan hányt és másfél kilót fogyott mire rájöttek. Nem ijesztgetni akarlak, de ennek jobb utána járni

Vali: :) , küldjem privibe a receptet? 5 perc alatt meg lehet kutyulni + 30 perc sütés :)

Vas: Új divatot teremtettem a body-harisnya kompozícióval? Szerintem ez ígyszexise b,mint ha látszana a hónaljig húzott harisnya (a Lilinek legalábbis addig ér) :D

cory: gyógyuljatok meg

era: Mi újság? voltatok dokinál?

Annácska: Bármikor mehet Apa? Kiki keressen, hogy hívják anyudat?


na megyek mert megsüketülök a nyafitól

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Cory, akkor lehet, hogy hülye vagyok, és rosszul tudom. :? :lol:
Bánom is , én hogy fertőz, az a lényeg, hogy Levente is talizott olyan kiscsajjal, aki múlt héten csüt.délelőttre pöttyös lett.
És hétfő-kedd-szerda -csüt.reggel együtt ültek egy autóban, mikor mentek suliba.
De ő már számtalanszor volt együtt fertőző gyerekekel, és sose sikerült neki elkapni.Na, most kíváncsi leszek :roll:
Jövő héten figyuzzuk a pöttyöket. :shock:

Gyöngyi, ja, jó a cucc így:wink:
Tényleg cici középig felérnek a harisnyák néha :lol:

Zabbantós Benyó édes :D
vas
 
 


hát nem tudom...... :?
lehet, hogy a pénteki napunk is elszáll, mint a múlt szombati................. :? :?

Kis Natus itt krákog mellettem a kiságyba. :?
Jó fej, eddig csak az orra folyt.
Most elkezdtem neki adni a sinupret-et.
Majd meglátjuk.
De a kukim kivan már a mocsok téltől(mégha nem is volt),hát pont ez az, a sok hülye vírus nem tudott megfagyni, itt mutálódnak egymással :evil:
vas
 
 


Mamacka! Megáll az eszem anyósodon. Bocsi a személyeskedésért, de belőlem tutti előtőrt volna az anyatigris... :oops:

Azt álmodtam újra, amit a múltkor meséltél a kórházi napokról. Láttam szegény Áront abban a rácsos fehér kórházi ágyban, infúzióval. :roll: Szerencse, hogy jobban van.

Egyébként nekem anyummal vannak olyan bajaim, hogy nem hajlandó betartani, amit kérek tőle és pl. lépten nyomon töm valamit Pötyi szájába, két étkezés között. Lehet, hogy ez másnál nem jelent problémát, de Pötyi ha eszik két kaja között, akkor nem ebédel, vagy vacsorázik rendesen... :( És mikor üvöltök vele, hogy ne etesse már a gyereket, amikor megkértem, hogy ne tegye, akkor meg benyögi, hogy majd akkor eteti, amikor nem látom... :shock:
Na ekkor közöltem vele, hogy ilyen nem lesz és soha nem hagyom nála Pötyit, amikor nem vagyok ott én is. Szerencsére nem vagyok rászorulva, ANyósom gyökeresen ellentéte és vele szinte mindenben egyezik a nevelési elvünk. :lol: Csak, hát szomorúúúú... néha az az érzésem, hogy csak azért csinálja, hogy bosszantson.

Eszti! Mit vacsizott Benya? Már egyedül nyomja a kanalat??? :D

Edit! Húúú, de jól hangzik... bulika, meg minden. És mit szoktál inni ilyenkor??? Én érdekes módon egyszerűen nem kívánom az alkoholt amióta ihatnék. Csak amikor nem ihattam, akkor sóvárogtam utána... :lol:

VasIldi, már megint jót röhögtem a beszólásaidon. Élőben is ilyen vagy??? :lol: :lol: :lol:

Na mára ennyi voltam. Megyek előkeresem a tojásmentes szülinapi tortákat, mert megint nem volt annyi eszem, hogy akkor mentsem el, amikor megírtátok. :( Aztán egy hónap múlva kereshetem. :(

Puszi mindenkinek és tavaszi napsütéses szép napot!!!
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti, túró kenyérrel. :) Imádja. :) Van a piacon bajor biokrémtúró, nem édes, nem összetéveszthető a vaníliás krémtúróval, egyszerűen csak a túró krémesítve van, nagyon finom. Mostanában kezdte, hogy eszi ő is kanállal, de tök ügyesen betalál a szájába....na azért nem mondom, hogy utána nem kell takarítani, dehát előbb-utóbb ügyesedik majd. Ha meg sem próbálja, akkor nem tud ügyesedni. :)
Vendég
 


Na megjártam a vérvételt, hát ez katasztrófa, amit ezek vizitdíj bevezetése indokkal művelnek :evil: 10-kor már majd lefordultam a székről az éhségtől :(

Ildi: Nagyon megható, hogy még este is rám gondolsz :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:
Pocakosképet nem adok, mert szerintem nincs is :oops: :roll: (Egy van amire emlékszem, de az nem publikus, vagy ki kell tenni a 18-as karikát :oops: )

Vince a matekpéldákat ripsz-ropsz megcsinálta, 1 hibája lett csak az egyik feladatban, asszem elégedett lehetek :) Viszont annyira rondán írt az írásfüzetbe, hogy egy csomót kiradíroztam, és újra kellett írnia. Grrrr...

Jajj ne csináld, hogy nem jöttök pénteken! Gyorsan kúráld ki a kiscsajt!

Cory: Na és kiderült, hogy jövő héten melyik nap kell szurkolnunk a rutin vizsgádhoz? :wink:

Babetta: Ti sem unatkoztok a héten, jó sok programotok van :shock:

Gyöngyi: Ááááááá sütni nem szeretek, csak enni :wink: De azért ha átküldöd, megköszönöm :)

Eszti: Benyóka nagyon cuki a kis maszatos képével :D Joghurtot evett?

Bartika: Tökre kiakadtam anyukád hozzáállásán :shock: Én megmondanám neki, hogy vagy úgy csinálja, ahogy te kéred, vagy addig nem is látja az unokáját :evil:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, csak neked: :wink:
(mivel te hoztd fel a vizitdíjat)
egy kis csemege :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

vas
 
 


miért is voltál vérvételen???

Bartika, nem tudom, ilyen vagyok-e élőben is, majd megmondják a csajok, akik ismernek. :P

Mondjuk nem vagyok egy fába szorult féreg típus, az tuti :lol: :wink:

Vali, akkor biztos jó lesz a matekja ma. :D
Én is szeretnék menni már tényleg pénteken.De ha köhög, nem vihetem bébik közé :roll: :(
bakker, csak szívok :(

milyen a 18-as karikás kép??? :wink: :wink: :oops:
Privi?? :wink:
vas
 
 


Sziasztok :)
Mamacka
De jó, hogy Áron már jobban van :)

Vali
Azt mondják, hogy most még neki nem drága a fogszabályzás mert még Joanna kicsi és elég neki csak az éjjszakai, ez 15.000Ft ba kerül, de ha később esetleg felnőttkorában szeretnénk csináltatni neki akkor már valami építettre lesz szüksége és annak elég húzós ára van kb, asszem 60-300.000Ft-ig, van a választék.

Vok
bárányhimlő :( :( :( bár szerintem nem kapta el.

Cory
Akkor az estéd nyugisnak mondható volt, Jobbulást a srácoknak.
Én is mindent felírok a dobozra, kinek mennyi, hányszor...stb :)

Babetta
jó szórakozást a pizsama partihoz, biztos szupi lesz :lol: :lol:

Eszti
Nagyon édes Benyó :)

Ildi
Ilyen homeós recepteket honnan szeded :?:
Natikának jobbulást :)

Bartika
Ha megtaláltad a receptet, be pötyögöd újra mert én is szeretném csak lusta vagyok megkeresni :) köszi :)
Szerintem Ildi élőben még jobb :lol: :lol:

Puszi. :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?