Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Mamacka!
[img]
http://www.dentinox.de/sgcms_images/tex ... 7468b4.jpg[/img]

Hogy nálatok hol lehet kapni nem tudom, de nálunk megtalálható szinte minden nagyobb patikában és kb 1000ft körül van fogkrémestől. De láttam már fogkrém nélküli változatot is, de az nem tudom mennyi de kettő van egy csomagban.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Adós vagyok egy köszöntéssel:

Eszti, Benyónak Boldogságot, Egészséget Kívánok Születésnapja Alkalmából!!! (bocsi, hogy így utólag, de most kezdek észhez térni a betegségből és még csak ma kapcsiztam be a gépet...)

Talizóknak jó mulatást mára, sok-sok képet kérünk majd!!! :D

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 

 
 

Mamacka! :)
Küldtem PÜ-t. Megkaptad?

Jó, h tudtál aludni. :) Szegény apa. Remélhetőleg "rájön" kicsiÁron, h apánál nincs cici, és nem akar majd ébredni éjjel.

(én annó, az ostobaságom, és a tudatlanságom miatt nem adtam éjjel Alexnek cicit, csak ringattuk, mert azt hittük, h a hasa fáj. Oly jeleket produkált. Lehet emiatt szunyál éjjel, nem tudom...)

Ígérem többet nem írok mini betűvel :):):):):):):)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Jah, Era!

Drukkok mennek továbbra is!
Martinnak is boldog 11 hót! ;)

Talira nem tudunk menni, már biztos. :(

Kép

Kép
nancsika
 
 



cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,

Annácska, köszi a lehetőséget, szuper jó volt a tali. Remélem sok képet tesznek fel a többiek, én nem vittem gépet...

Csajok, olyan jó volt veletek, Anita szuper, hogy feljöttetek csak emiatt, Boti olyan édes, mindenkit csak puszilgatott. :) :) És tök komálja Benyó haverját. :) Kis dömperke, husigombóc, megzabálom, olyan édes.

De minden babóca nagyon aranyos volt (csak Anitáékat ritkán látom!!), Zsu, a kislányod nagyon kedves, tényleg. :)

Benyó jó nagyot aludt a tali után, jól kifáradt, meg összevissza evett (banán, főzi, kölesgolyó), de jól éreztük magunkat nagyon. :)

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Na itt vagyok

Dobom a képeket, ha sikerűl, aztán majd még jövök

Annácska: Mégegyszer köszi mindent. Írok privit neked, majd olvasd el, pusza

Kép

Kép

Bocsi, ennyit tudtam fényképezni, viszont a Lili úgy kifáradt, hogy 2 és fél órát aludt a kocsiba, mi meg csak rótuk a köröket. :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na jönnek a képek, de csak a fele a többit majd fürdés után. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Anita
A várva várt kép :D :D :D :D :D
Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Annácska!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a lehetőséget! Nagyon nagy rumoli maradt utánunk?

Babetta! Levi meddig aludt a csatazajban? Ki maradt utoljára? Olyan rossz volt hazamenni, de Pötyi is totál kiütötte magát...

Era! Szorítok neked, kedden tessék jelentkezni!

Olgo! Nagyon cuki képet sikerült csinálni Heniről... sajnos sokat nem fotóztam... állandóan olyan érzésem volt, hogy senkivel nincs időm beszélni, mert rohanok a lányom után (nem is értem miért akart folyton a kijárat felé sprintelni... :roll: ).

Anita! Örülök, hogy veletek is sikerült talizni végre! Boti tényleg zabálni való, ahogy puszilgatott mindenkit!!!

Na, most csak ennyire volt erőm, még vendégek jönnek ma este.

Puszi:
Barti

LUCA Kép
Boti, Benyó, Luca hátulról és Pötyi Kép
HENI Kép
BOTI és ANITA Kép
MARTIN és Pötyi Kép
MARTIN és PÖTYIK 2 Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Részemről ennyi kép volt ,ami használható.
Mi nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is megyünk. Most jól megijesztettelek titeket ugye? :D

Zsu
Mire te felteszed azt a sok képet ,amit a lányod csinált, azt hiszem az éjszakád is rá megy. :D Rendben hazaértetek?

Anita
Remélem ti is hazaértetek és Boti végig aludta az utat.
Te vezettél? Remélem tényleg nem gond a laszti. :oops:
Na mit szólt a párod a képhez? :)
Tényleg jó volt látni Botit már élőben. :)

Barti
Majdnem másfél órát aludt Levi. :) Mi 4-kor jöttünk el, és még Boriék maradtak addig ,mert Eszter is elaludt, ja és Peti is.

Eszter
Így már más, :wink: de mindig sokszor írod ,hogy valaki beteg ,ezért nekem soknak tűnt. Remélem már jobban vagytok. Legközelebb a Tündéhez megyünk ,azt hiszem, de lehet ,hogy csak viccelt. :D :D

Boscó
Holnap fényképezem , és küldöm :)

Na lépek rendet rakni ,mert szalad a lakás, de az is lehet ,hogy lefekszem és akkor nem látom. :D

Képeket rakjátok, akinek még van.

Jó éjszakát mindenkinek. :)


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Szuper lehetett a tali, nagyon jók a képek! :) Milyen nagyok már a gyerkők!

Mi ma babaúszáson voltunk, most először, Domka nagyon élvezte:)

Ez a tanuló kutya amúgy mit tud? Olyan sok mindenkinél látom, de élőben még nem volt hozzá szerencsém.

faby
 
 


Sziasztok!

Megint jöttem gyönyörködni a babákban! :D És írtó édesek!
(Csak Bartika utolsó két képén nem ismertem fel sem az anyukát, sem a babcikát :oops: Kikvagytok? :wink: :oops: )


on-line kipróbálható FP kutya
http://www.ajatekbolt.hu./index.php?men ... t=17&page=
Vendég
 


Hazaértünk,csak kissé vehemens fiamat még csak nem rég sikerült lerakni (bár gépelek már egy jóideje). Na, közel sem azért, mert végig szunyálta az utat. Képes volt 1 órácskát aludni, mikor végig zötykölődött a seneke :roll: Már csak az út végére fogyott el a türelme. Még elmentem vásárolni vele, mert útközben apára csörögtek, hogy ugorjon már be az irodába, van egy kis meló. Mikor mentünk apjáért, már iszonyat visított az autóban, aztán megörült, hogy hazaértünk, és még 8-ig játszogatott :shock: Kíváncsi leszek ezek után az éjszakára....

De a lényeg, NAGYON-NAGYON JÓL ÉREZTÜK MAGUNKAT, ÖRÜLÖK, HOGY OLYANOKKAL (Gyöngyi, Era, Vali, Zsu, Barti, Olgo) IS SIKERÜLT TALÁLKOZNI, AKIKKEL POCISAN NEM!!!

Babák annyira szépek, aranyosak, ügyesek, okosak. Hihetetlen, hogy lassan már mindenki ácsorog, totyog...

Annácska, köszönjük szépen a lehetőséget. Tök égő, mikor jöttünk el, még Anyukád ugye bezárta utánunk az ajtót, de hogy odanyögtem volna vmit... :? Szóval, ezer bocsánat és köszönjük neki külön!
Szép családod van nagyon! Látom, Annamari és Bori lányai jól egymásra hangolódtak.

Vali, veletek szemben is égek: KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A KUTYUST MÉGEGYSZER!
Édes a csajotok, be kell neki szerezni egy kutyust, hadd táncizzon egész nap! :lol:
Ti is szépek vagytok. Vince farsangi képei klasszak.

Edit, kép :D Boti csak megszagolta, hogy van - e kaksi Levinek :wink:
(Egyébként, látom, hoztam a formám, szokás szerint szuper képek rólam... bár most legkevésbé mi számítunk a képeken :cool: )
Nagyon cukor Levi! Az a mennyiség, amit eszik... kész :shock: És ő is kis vigyori. Mennyit aludt végül? Boti jól segítkezett ezek szerint az altatásnál! :lol:

Barti, Pötyike is annyira édes! Olyan kis kedves volt, mikor felállt a combomba kapaszkodva és nézett rám. Drágaság!

Olgo, Henike is olyan kis aranyos, csendes, jó kislány! És nagyon ügyes a járikálással! :D

Era Martinja komolyan hatalmas. És a szemei élőben is ugyanolyan gyönyörűek.

Angi, Lidi meg annyira nagy csaj már, és hatalmas! Jó volt látni benneteket!

Gyöngyi, Lili is nagyon aranyos. Szegényke, akkor tényleg jól elfáradt, de látszott is rajta!

Eszti Benyója meg annyira cukor már maga a megjelenésével is! Zabálni való, komolyan. Szegényke, ő is jól kidőlt a végére.
Boti viszont nagyon megörült a Thomasnak. Egész este itt csihuhuzott és táncolt rá, közben meg tologatta :D

Zsu, Martin szerintem akkor is nagy! :D Olyan jó kisfiú, egy hangja nem volt (nekem furi :lol: ), a lányod meg kis gyönyörűség!

Eszti, Bori, Era, na és asszem Edit tőletek is elnézést kérek Botondka nevében a kissé heves természetéért és a bírkókért! :oops:

Bori, még mindig nagyon csodállak! Hihetetlen, ahogy kinézel a 4 csajszi mellett: csinosan, vidáman, fitten (legalábbis úgy tűnt), elismerésem, komolyan! Édesek a csajócáid! :D

BETEGEKNEK GYORS GYÓGYULÁST! Sajnálom, hogy sokan nem lehettek ott a talin, akik készültek!

Majd igyekszem még jönni, meg a képeket is feltölteni, bár nem nagyon készítettem, mivel csak úgy kattogtak a gépek.

(már annyi hibát kijavítottam, de tuti, még mindig maradt benne: bocsi, csak már alig látok)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Meli! :D
A háttérben gondoltad? Pötyi és Martin mögött, ugye?
Ő Bori (borkadorka) Eszterrel (neki vannak az ikrei: Luca és Eszter na meg a két nagy lány, de ők a másik szobában játszottak a "nagyokkal"...

Zsu! Már vissza is jelöltem Joanna-t. Nagyon szép neve van! Ő is jól érezte magát? Tényleg mikor lesznek képek???
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Mamac, én is sajnálom, de majd biztos megyünk még talira, ha csak el nem titkoljátok előlünk az időpontot :lol: (a többi anyuka legalábbis, aki ma ott volt :D)
Mi is ilyen fogkefét (is) használunk. Abban a készletben volt, amit Meli berakott, és mi is patikában vettük.

Edit, labda, ugyan, dehogy! Használja egészséggel Levi!

Meli, Barti utolsó képén a háttérben Bori anyu látható Eszter lányával. :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,
Lidi is alszik már. Mondjuk ő nem aludt be a tali után, csak később.ű
A tali nagzon jó volt. :D
Annácska,
hálás köszönet!!! Küldöm majd a recepteket.
Anita,
jó volt ismét látni Titeket!! Boti olyan édes volt, ahogy puszilgatta Lidit és mondta neki, hogy baba. :)
Zsu,
tényleg nagyon kedves a lányod.
Mamacka,
nagyon sokat fogytál!!! Jók a képek.
Vas,
ugye elmentetek bulizni? Natka hogy van?
Vok,
jobbulást!!

Most ennyi. Teszek képeket.
Anitáék, Olgoék
Kép
Anna
Kép
Boti
Kép
Anna
Kép
angi79
 
 


Sziasztok

Annácska
Köszönjük szépen :)
Nagyon jól éreztük magunkat, Mindenki nagyon kedves volt és örülök hogy végre személyesen is találkozhattunk.
Bence fiam ahogy néztük a képeket azt mondta hogy ő is jön a következő talira, és bánja hogy most nem jött.
Joanna is nagyon jól érezte magát, azt mondta minden baba annyira édes és aranyos és cuki és...stb volt.


Babetta
Bevallom tényleg rengeteg képet csinált a lányom :) és már egy órája itt ülök a gép előtt és kicsinyítem a képeket, nagyon sok jó lett benne, na akkor elkezdem felpakolni.

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Remélem tetszettek a képek :)
Szép álmokat mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Levi&Lidi
Kép
Kép
Luca, Pöttyi
Kép
Martin, Zsu, Lidi,Anita
Kép
Boti&Lidi
Kép

Ennyi. Jó éjt!!!!

angi79
 
 


Sziasztok :)
Csajok tényleg nincs mit :) Örülök, hogy jól éreztétek magatokat :) A következőt már az udvaron tartjuk :lol:
Kupi nem maradt, csak rengeteg kaja :oops:

Nagyon szupi képek lettek, én is hozok párat :)
Benyó
Kép
Martin
Kép
Boti
Kép
Benyó
Kép
Olgo és Heni
Kép
Edit-Levi
Kép
Bori Eszter lánya
Kép
Olgo kislánya Heni
Kép
Zsu kislánya Joanna és Martin
Kép
Eszter -Benyó
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Bori Luca lánya
Kép
Angi-Lidi
Kép
Eszter
Kép
Alíz
Kép
Boti-Peti
Kép
Vali-Alíz
Kép
Eszter kukucskál
Kép
Martin
Kép
Era-Martin
Kép
Bori ikrei Luca-Eszter
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Györgyi-Lili
Kép
Olgo-Heni
Kép
Luca
Kép
Angi-Lidi
Kép
Edit-Levi
Kép
Vali-Alíz
Kép
Bori lánya Dóra- lánykám Annamari- Bori Anna lánya
Kép
Petka
Kép
Vali-Alíz
Kép
Bori-Eszter
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Holnap még rakok fel egy-két képet.

Jó éjt :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Mi is jól éreztük ma magunkat. Ahogy elindultunk, Martin elaludt és kb. 2 óra múlva is csak az éhség keltette fel. Megjegyzem, este sem kellett ringatni.

Annácska, köszönjük !!!!!

Nagyon jó volt találkozni, azokkal a babákkal és mamákkal, akikkel még nem találkoztunk személyesen.

Bartika Pöttyikéje, elragadott az édes kis mosolyával..., és a Anita Botija, annyira édes, Martint is puszilgatta és szó szerint lehengerelte. :D :D

Zsu!
Nagyon aranyos volt a kislányod, még páromnak is feltünt, hogy milyen kedves, pedig szegényem alig látott az allergiától.

Remélem, a következő talira, már Martin is elindul és tud szaladni a többiekkel.

Képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


JÓ éjt

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Hát egyik baba tényeg szebb, mint a másik! És nagyon ügyesek és ha a szabadba megyünk, akkor már egyáltalán nem is fogunk tudni beszélgetni, mi mamik, mert állandóan utánuk kell szaladgálnunk. :)

Tényleg! Javaslok egy talit a jövő hétre a mostani betegeknek!!! :) Én legalábbis már nagyon vágyom vaahová: kicsit nehezen bírjuk a bezártságot, viszont már csak taknyosak vagyunk. Így pl. a jövő hét végén mi már simán mennénk...

Annácska! Kata nem volt? Nem is hívott?

Jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Babák naaaaaagyon aranyosak, és gyönyörűek, ez a 2006 tél/tavasz úgy látom, egy jó eresztés volt! :lol: Nagyon ügyik is (Keve még messze van az elindulástól)! Képeken látszik, hogy jó volt a hangulat, úgyhogy még mindig irígy vagyok!

Keve jól van, csak este volt pár órát hőemelkedése (életében először), azóta semmi. Kedve is jó, úgy tűnik megúsztuk ennyivel! :D Ennek nagyon örülök, csak miért pont tegnap?! :?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Tényleg csajok, jövő héten egy Ikejás tali valamikor????
Szívesen ennék már egy csokis Daim tortát. :wink: Meg vennem is kéne egy-két dolgot.
Vendég
 


Kép

Ez a kép valami szenzációs! :)

Olyan gyönyörű ez a rengeteg kicsi ember!

Eszti
Ikeás tali nagyon jó lenne!
Oda én is könnyen eljutok! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote]B írta:abanet-találkozó lesz március 11-én!


Örömmel értesítünk arról, hogy Babanet-találkozól lesz március 11-én Budapesten a HUNGEXPO Vásárcsarnok "B"pavilonjában.

Megközelítés:

Vonattal:

* Nyugati pályaudvarról: M3-mal (kék metró vonal) a Deák téri megállóig, átszállással M2-vel (piros metró vonal) az Örs vezér téri végállomásig, onnan a Vásárközpont bejáratáig közlekedő körforgalmú Expo járattal
* Keleti pályaudvarról: M2-vel (piros metró vonal) az Örs vezér téri végállomásig, onnan a Vásárközpont bejáratáig közlekedő körforgalmú Expo járattal
* Déli pályaudvarról: M2-vel (piros metró vonal) az Örs vezér téri végállomásig, onnan a Vásárközpont bejáratáig közlekedő körforgalmú Expo járattal

Tömegközlekedéssel:

* M2 (piros metró vonal) az Örs vezér téri végállomásától a Vásárközpont bejáratáig közlekedő körforgalmú Expo járattal
* Blaha Lujza térről 37-es villamossal a Pongrác úti megállóig

A Babymarkt Babaruhabörze szervezővel kialakított együttműködésnek köszönhetően egy közel 200 négyzetméteres, a börze forgatagától elkerített részen találkozhatnak egymással régi és új babanetesek. Az elkerített részen lesznek székek, asztalok, gyerekeknek játszófelület, a szülők pedig összekapcsolhatják a kellemest a hasznossal - a baráti találkozót kiegészíthetik egy praktikus vásárlással

A Babaneten 2007 február 21-ig regisztráltaknak nem kell belépőt váltani a Babaruhabörzére. Amennyiben az alábbiakban jelzitek részvételi szándékotokat és regisztráltok a találkozóra, úgy a Babaruhabörzére is ingyenes lesz a belépőtök.

REGISZRÁCIÓ A BABANET-TALÁLKOZÓRA

Hagyományaikhoz híven a találkozót batyu-bál jelleggel szervezzük, ételt és italt mindenki hozzon magával legalább annyit, amennyi neki kell és talán másokat is megkínálhasson.

Babanet



Ezt kaptam mint gondolom mindannyian...

Én gondoltam rá, hogy elmennénk... valaki?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok :)
Mindenkinek Köszönöm a dicsiket amiket a lányomról írtatok, örülök, hogy kedvesnek találtátok, :) nagyon boldog volt :) álltalában tényleg ilyen :) de nekem felsem tűnik itthon, mert csak állandóan dirigálok és ezért szerintünk én egy "gonosz" anyuci vagyok! Pedig csak a rendre tanítom őket.

Eszti
A tali jó ötlet de melyik ikeába gondoltad?
Bence nagyon belopta magát Joanna szívébe :)

Lidke
Jó, hogy Keve jól van, és nem lett jobban beteg, :)


Minden baba annyira aranyos volt és nagyon kis kedvesek :)
Haza fele vettünk mi is köles golyót Martinnak nagyon ízlett alig bírtam leszakítani a zacsiról :)
Jaaaaa és azt nem is írtam hogy Marti végig aludta az éjjszakát :) :) este 8-6.30.-ig. szuper nem :)

Anita
anyósom, mesélte hogy milyen aranyos volt Boti ahogy evett, látnom kellett volna! De pont a másik szobában voltam.
Külömben Boti nagyon helyes kis pasi így élőben is.

Babetta
Levi barátom hogy aludt, annyira cuki volt mikor nézte velem a fényképezőt, ő is olyan kis kedves :)

Gyöngyi
Lilit tényleg vidd majd balett órára, nagyon édes volt ahogy pakolta a lábát az abakuszba :) :)

Vali
Alíz egy kis tünemény, édesen rázta a fenekét, zabálni való volt :)

Bartika
Pötyike is egy nagyon huncut kislány, nagyon aranyos, kedves kiscsajszi :)

Era
Martin tényleg hatalmas nagy baba, de hát ez természetes hisz ti is nagyok vagytok :) És micsoda szempillái vannak, nagyon szép :)

Annácska
mégegyszer köszönet, :) Petike jól elfáradt, egyem a kis husát :) az éjjszakátok, hogy telt?

Na megyek, rendbe szedem a családot, mert a gyerkőcök még a leckéjüket sem írták meg és itt nyűzsögnek a hátammögött nem bírnak magukkal,
Puszi mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok!

Nekem ugyan nincs túl közel, de az ikeás talira mi is benevezünk! Melyik nap lenne? Nekem bármi jó, pénteken meg úgyis ott szoktunk lenni.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Szuper jó lehetett a tali! Kár, hogy mi nem voltunk. Éppen ezért:

IKEÁs tali jó lenne!

Nekem a kedd vagy a szerda jó a jövő héten!

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Annyira édesek a bébik. Mit bébik. Lassan felnőttek :)

Ikeás tali lehet ok, ha az Őrsön... Csak kérdéd hogyan jutok be oda... :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Na csajok, akkor kedden az Örs vezér téren lévő Ikeában??? Mondjuk 11-kor?????
Vendég
 


Vagy szerdán? Vagy hétfőn?
Vendég
 


Betti, titeket el tudunk vinni ám. :)

Zsu, észrevettem. :wink:
Vendég
 


Nekem a hétfő és a péntek jó csak. :) :)
Vendég
 


Tali szupi lehetet,gyönyörűek vagytok, de velem annyira kiba**ott a sors tegnap.Se tali, se buli :( :(

Most nem vagyok szófosós kedvemben, időm sincs, de én is megyek az ikejjába jövő héten!!!!

Hétfő, szerda nem jó. :?

pusz, holnap jövök bővebben 8)
vas
 
 


Eszti, én a mandulás daim tortát szeretem :wink: :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Mint mindannyian, mi is nagyon jól éreztük magunkat a talin, bár a vállam kicsit bedurrant Eszter állandó hordozásától. Editék és mi jöttünk el utolsónak, a nagyokat még így is alig bírtam hazarángatni.

Annácska, köszönjük!!!

Nagyon jók a képek! Én sajnos nem fotóztam.

Ja és minden baba tüneményes!

Bori

Kép
borkadorka
 
 



Nekem csak a szerda jó,de látom az pont kimarad. :cry:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Hello Csajok!
Szombat éjjel arra keltem, hogy rohannom kell a budira... azóta megy a hasam és sajnos róka koma is kijött párszor.
Nem tudom hol szedtük össze, csak remélni tudom, hogy nem mi vittük... más nem lett beteg? Pötyike eddig megúszta, én fel kellett hívnom anyósomat holnapra, mert felkelni alig bírok, már megy fel a lázam is.
MIndenkinek szép napot, csak a fényképekért jöttem, nagyon jók lettek (vicces, hogy Pötyike milyen sok képen ott kolbászol a háttérben-látszik, hogy nem sokat ült egyhelyben).
Na megyek is, már ennyibe is belefáradtam, szerencsére Apa totál átvesz minden feladatot tőlem... :roll: :)
Jó éjt mindenkinek...
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Áron megint elkezdett hányni...
Már négyszer... és még mindig öklendezik....

Mindjárt én is az idegességtől....

Itt bőgök... mi lehet vele... annyira sajnálom... kicsi manóm... még jóformán meg sem gyógyult.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ma olyan jó kedve volt... nevetett egy csomót evet jó étvággyal...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Áronbaba!
Gyógyulj gyorsan meg! Szegénykém! :(

Mamacka!
Kitartás! Ez borzasztó! Ezek szerint jól láttad pénteken, hogy még nem százas Áronka! Lehet, hogy azóta is benne motoszkált a vírus!? :roll: Elképzelhető, hogy ezért kelt sokszor éjszakánként. Orvoshoz mikor viszitek? Vagy ügyelet? Drukkolok!

Bartika!
Jobbulást! Reméljük, gyorsan átmegy rajtad!

Többiek!
Ikeás tali?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Az Ikeás taliban én is benne vagyok, nekünk viszont csak a szerda jó (vagy a holnap, de gondolom az már kilőve :) )

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok talisok és nem talisok!

Era!
Tutit az orvos mondhat csak! Remélem pozitív!

Mamacka!
Állítólag gyógyszertárban van ilyen fogkefe, még a nyáron olvastam az egyik babás újságban. Áronkát nagyon sajnálom. Szegénykémnek jobbulást!

Csajok, látszik, hogy nagyon élvezték a mamák és a babák is a talit. Sajnálom, hogy nem lehettünk ott. Nagyon irigy vagyok. Majd legközelebb. Az ikeás taliban én is benne vagyok. Ráadásul mi itt lakunk mellette.

Beteg babócáknak és anyukáknak jobbulást! VIgyázzatok nekem magatokra!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Hajrá Ikeja! Mondom én hogy a póttali is összejöhet még! :) Viszont én péntekre szavaznék, mert szerintem mi még kedden nem szeretnénk közösségbe menni. Már nincs semmi baj, csak az orrunk folyik levezetésképpen, de péntekre tuti jók lennénk! Na?

A képek nagyon jók! A mandulás tortát én is szeretem! Éééés tudjátok mit még? A csipkebogyó levest és a feketeáfonya levest is!!! Nyami!

Mamacka! Mi van veletek? Gyere és írd meg! Annyira sajnálom szegény Áront!!! Jobbulást és gyógymanók mennek nagy iramban! :(

Puszi mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Még valami: nincs a tarsolyotokban eg ymegbízható asztalos, aki szépen, olcsón dolgozik rendes fával (mármint nem bútorlapr alenne szükség brrr!) és vállal egyedi elképzeléseket... és éppen van is szabad kapacitása? És az sem baj, ha megbízható. :(

Melitta


Kép
nyf
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?