Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Mamacka: Na mi legyen??? Megbeszéltétek apával??? Mert más is érdeklődött, de addig nem akarok nekik választ adni, míg nem tudom, hogy hogyan döntöttetek.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Örülök, h megoldódott az ababizbasz probléma :D

Borcsa!
Jó, h jelentkeztél! :)
Pancsoló Farkaskoma, és NagylányLuca nagyon édik. :)

Scullyx!
Júúúj. Fejelés nálunk is bejövős. Jah, és pont tegnap volt, amikor Alex szintén megfejelt, de hátulról az orromat, és dettó nekem is vérzett. Mindez szopi közben. Érdekes volt mindenesetre…

Boscó!
Hiszti az Alexnél is megy. :( Nála az a gáz, ha álmos, akkor simán fejelgeti a padlót. Amíg a habtapin van, semmi gond, de, ha a parkettán jön rá a hacacáré, akkor pluszban még azért is ordít… :( Szal agyas. :)
Édesek a képek. Fannika nagyon ari. És a kutyik is mekkorák már. Beszarás…

Anita!
Csak nem fújja arra a rosszaságot a szél.. ;)
Joghurt passz, még nem adtam Alámnak.

Lidke!
Igen bosszantó a hisztiznek. És még tetőzi, h nem is szokott ilyen lenni.
Próbáltam én is mindent tegnap, de hiába. Apa mondta, hagyjam ott az ágyon, ahol altatom, ne pakolgassam az ágyába. Ma már ott hagytam, csak kiszöktem mellőle. Aztán hallom a bébiőrbe, h valami nagy nagy pakolás van a szobájában. Őkelme már az ágy mellett áll, és légzésfigyelő madzagját rángatja eszeveszett módon. :) Édes volt:)

Livi!
Gratu a Tüncikének a lépegetéshez! :)

Cory!
Király, h teccik a vezetés. Mondtam, én rutinpályán karamboloztam, amikor vezetni tanultam? :D:D:D:D

Meli!
Sajnálom, h szomorú vagy. Rendeződni fog minden, nyugi! Én ilyenkor azt szoktam mondani, h minden csoda 3 napig tart! ;) Kitartás!

Csillus!
Kitartás nektek is a fogakhoz! Szépen belehúzott Dominó!

Vali!
Tényleg nem tudom. Voltunk sétálni tegnap is. Még el is áztunk a Barbival. (Mondja valaki, h nem sétálunk eleget! :))
Sajnálom a betegséget! Gyógyuljatok meg Ti is hamar!!!

Olgo!
De jó, h Te is előkerültél! Nagyon csinik a csajok együtt! :)
Szoktatok még erre felé jönni?

Ildi!
Te kis Te! Biztosan fog apa örülni Prágának! :) Kíváncsi leszek a D betűre a homlokán, amikor meglátja a határt! :D
Natika csúcsszuperaranyos :) Elsőre aszittem mákot adtál neki. :D:D:D:D

Eszti!
Jobbulást nektek! Reméljük gyorsan átszalad rajtaok ez a fránya vírus.

Annácska!
Ügyik vagytok!!! :)

Nyúlanyó!
Helyzet, javulóban. Sikerült 2x45 percet aludnia ma. De legalább nem volt zizi mellé. :) Már majdnem alukált is fél 8-kor, aztán meggondolta magát. De már alszik. :) Már nem aggódok, csak „hírtelen” sokk volt amit tegnap művelt… De hát gyerekből van… ;)
Szépségesek a csemeték! :)

Vok!
Jobbulást nektek! Talira tessék meggyógyulni!!!!

Mamacka!
Ügyi vagy még most is a fogyival!!!

Babcika!
Nagyon édes Lilkó! Az a séró! És a huncut mosoly.

Képek:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Vali,
jobbulást a kiscsajnak! Remélem gyorsan meggyógyul.
Eszti,
remélem tényleg hamar átmegy rajtatok ez a fránya vírus. Drukk!!Vasárnapra már fittinek kell lenni. :D
Babci,
gyönyörú Lilkó!! Annyira jók a képek!!
Olgo,
én nem kaptam pü-t- :( A képet majd elküldöd emailban? Gyere és írj, amikor tudsz.
Vas,
jól hangzik a meglepi. Tök kiváncsi vagyok, hogy apa majd mit szól. :) Natka annyira szép.
Vok,
jobbulást!!!

Mindenkinek kellemes 7végét!
angi79
 
 

 
 

Nancsi,
jók a képek. Főleg az első, ott olyan kis huncut Ala. :)
angi79
 
 


Drága Gergő!!! Nagyon boldog első születésnapot kívánunk! Isten éltessen sokáig!!!

[quote="cory"]s írta:coryms-t kaptam Kép
"SZeretettel értesítelek, hogy a mai napon 14:15-kor 3700g súllyal 56cm-esen megszülettem. Király Gergely Farkas"

Gratulálok Borcsáéknak Kép


Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Na, sikerült kicentizni az időt :D

Nem tudom, hogy tudok jönni, ezért szobroztam :lol:

Jajjj, mennyi beteg babácska és család! Jobbulást mindenkinek, bocsi, hogy most nem sorolom!

Nancsi, édes kölök Ala! Rosszaságot nem fújja egyelőre a szél, tünemény volt ma is a fiam, viszont nagyon viharos lökések vannak odakinn :? De utálom....

Babci, elképesztően édes a csajod! Köszi, hogy megmutattad nekünk!

Eszti, remélem, ennyi volt nálatok a dögrovás! Sajna ezt is. Na, és szegény Petit se irigylem! Gyógyuljatok a partyra! :lol:

Angi, ma aztán sokáig ébren voltál :wink:


Most már én is húzok az ágyikóba! Jó éjt!

(Épp ma egy éve, hogy itthon van velünk Botond, itt horkantgat minden éjszaka! De jóóóóó! :D)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Livi!
Nálunk ez az elengedem, újra odafordulok, megint elengedem... megy kb. három hónapja! Addig csinálja csak, amíg a tejleadó reflex be nem indul. Én a cumit készenlétben tartom, és mikor elengedi a szájába tömöm, és rögtön ki is húzom, akkor gyorsan visszafordul szopizni. Különben még el is nevetgél magában két szívás között. :lol:
Lépegetéshez gratula!

Cory!
:oops: Ezt el is felejtettem! 2006.04.05
Én is utáltam a hajnali vezetést, de az oktatóm azt mondta, hogy fogok én még ennél fáradtabban is vezetni, és akkor is észnél kell lennem. Én mondtam, hogy én ugyan csak akkor fogok vezetni, mikor minden ideális hozzá, de fáradtan biztos, hogy nem! Akkor még úgy képzeltem... :lol:

Meli!
Összezördülést anyukáddal sajnálom! Apukád nem akar beszélni vele az érdekedben? Esetleg közvetíthetne...
Az én anyum mostanában klímaxol! Elég nehéz vele. Fura dolgai kezdenek lenni. Mindig mondom a páromnak, hogy az a szörnyű, hogy én is ilyen leszek! :roll:

Ildi!
A férjed nem akar Prágába nenniiiiiiiiii? :shock: :shock: :shock: Anyum egyedül ment Velencébe, mert az apum nem akart menni. :lol:
Natika nagyon édi!

Babcika!
Lili fantasztikusan aranyos! Tényleg szupik a képek!

Rólunk:
Mobilantennás valami sehol, pedig már a mai (tegnapi) reggeli is kijött belőle! Az a baj, hogy nem vagyok benne teljesen biztos, hogy lenyelte, mert tegnap este a vállamat megkarmolta az antenna vége, mikor a fülemhez szorítottam vele a telefont. Erről eszembe jutott, hogy már előző nap is megkarmolt, úgyhogy lehet, hogy már akkor sem volt rajta, csak akkor nem is figyeltem föl rá, mert nem a gyerektől vettem el. Abban sem vagyok biztos, hogy mikor tegnap elvettem a Kevétől, akkor az antenna nyálas volt. Ja! És baromi lelkiismeret-furdalásom van!
Szerintetek vigyem orvoshoz, ha nem kerül elő a kupakocska?

Mesélek egy vicceset is! Ma megálltunk a troli megállóban egy mami mellett, aki megkérdezte, hogy mennyi idős a baba. Mondtam, hogy 10 hónapos. Ő: Aranyos! Én: Köszönöm! Ezt a pár mondatos ismeretséget már elégnek tekintette a következőhöz: "Innen nagyon húz a szél, takarja be az arcát!" Nem szóltam. Folytatta, hogy de takarjam be jobban, és a kapucnit is adjam rá! Határozottan rászoltam, hogy jó az úgy, erre még neki állt följebb! :lol: Hozzátenném, hogy még csak egy kis szellő sem volt! :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kép Pancsi után ma este Kép

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


A lényeget elfelejtettem! :oops:

Beteg babuciknak, anyuciknak, apuciknak jobbulást!

GERGŐ! ISTEN ÉLTESSEN! :D

Nancsika!
Nekünk sem jött be, hogy otthagyom. Keve egyszerűen utánam jön. Alex édes lehetett, hogy kihasználta a váratlanul jött szabadságot egy kis rosszalkodásra! :lol: :lol: :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Gergő baba, boldog születésnapot!!!

Lidke, ha ennyire nem vagy biztos benne, én talán elvinném megnézetni, inkább, minthogy bent maradjon véletlenül. :roll:
Keve ilyen barnabőrű, vagy csak a fényképen tűnik annak? Mint egy kis latin bika...8) :lol:

Vali, jááááááááj, remélem ti sem konyultok le, hááátha. :?

Zsu, Benyónak ünnepelnénk a szülinapját. :wink:

Jó hírem van, de még lekopogom: úgy tűnik, átment rajtunk ez a fránya vírus. Én ma reggel már TEJESkávét ittam, bent maradt, nem fáj a gyomrom, és éhséget is érzek.

Benyó este még megevett egy fél banánt, és benne maradt, szépen iszogatta az izotóniás italt, jót aludt. Éjszaka egyszer felébredt, nagyon szomjas volt, bevágott 2 dl vizet, most reggel is 2,5 dl izotóniás italt, még mindig alszik. Fosi és hányi már tegnap 2 óta nem volt, szóval remélem, hogy tényleg "csak" ennyi volt.

Nancsi, de édes Alex. :)

Eszter, ti hogy vagytok???
Vendég
 


Jó reggelt,

A gyerkőim még mindig alszanak (apa is), nem tudom, hogy ez most jó, vagy rossz jel. Este mindenesetre egy Germicid-C-vel tettem le Alizt, lehet annak a hatása ez a mai átaludt éjszaka.

Borcsa: Gergőt Isten éltesse sokáig! :D

Eszti: Hú de jó, hogy jobban vagytok! Mindenesetre nagyon biztató, amiket írtál, szupi, hogy ennyivel megúsztátok. :)
Apa hogy van?

Nancsika: Alex elképesztően huncut pofikat tud vágni, látszik rajta, hogy benne van minden rosszcsontságban :)

Angi: Mizu a gépeddel?

Lidke: A saját megnyugtatásom miatt én is megkérdeznék egy dokit, hogy mit gondol. Szerintem egyébként nem lehet nagy gond, de biztos ami biztos, legalább telefonon kérdezz rá, hogy ilyenkor mi a teendő.
Keve nagyon szívdöglesztő pasi :wink:

Anita: Nagyon aranyos vagy, hogy ezért képes voltál kivárni az éjfélt :) Olyan jók ezek a visszaemlékezések :)

Na megyek, ólálkodok egyet megint Aliz szobájánál, hogy mi a helyzet :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, remélem ti is megússzátok. :)

Apa jól, már megjárta a piacot, és hozott nekem kakóscsigát. :)
Vendég
 


Gergő bébi! Nagyon boldog első szülinapot kívánunk neked!!!

Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Gergő: boldog szülinapot!!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket!

Anita!
Szelet mi sem szeretjük. Örülök, h nektek jó napotok volt :)

Lidke!
Hűűű, akkor lehet meg sem csócsálta a bigyuszt? Jó lenne. Szerintem hívd fel a dokit, meséld el a storyt, hátha mond valami okosat. Hogy most azonnal vidd el, vagy ne aggódj. Igazából én sem tudnám, mit tennék… :oops: De lehet elvinném, nehogy később gáz legyen…
Haláli sérója van Kevének. Nagyon édi! :)

Eszti!
Kira, h jobban vagytok! Hajrá Bence, le a vírusokkal! ;)
Kakóscsigát dobjál ide is :)

Vali!
Valszeg a kúp. Alex mikor lázas volt, a kúptól Ő is nagyokat szunyált. 12-14 órát. Mást nem nagyon tehet. Jó az, ha alszik!

Jaj csajok! Olyat álmodtam! :)
2 hete 3-asunk volt a 6-os lottón. Múlt héten 4-esünk. Erre azt álmodtam ma, h most meg 5-ösünk lesz.:) Áááá, nem vagyok ám készen, egy kicsit sem :D:D:D:D:D

Jah, és jelentem, Alex 10 óta alszik :D

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok, 3 mondatra jöttem :)

Gergő: nagyon boldog szülinapot kívánunk neked

Babcika: köszi a képeket, nagyon szép a lányod, tudod igazi Lili :)

Scullyx: Jó, hogy többször jössz mostanába, sajnálom az orrcidat, ugye jöttök a talira?????

Ja 4. mondat: fosis babók gyógyulgassatok

megyek mert hiszti van

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


GERGŐ BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Vanilka
Alíznak jobbulást :) Neked miért kell kioperálni a bölcs fogaidat? Nekem is még csak egy nőtt ki, de szerintem a többi már nem is fog kinöni ha eddig nem jött ki.

Nancsika
Nagyon aranyos Alex, tényleg nagyon huncut a mosolya, kis csibészke :lol: ÁLMOD válljon valóra :)

Lidke
Öreganyó édes, szeretem mikor olyan nagyon okosak :) :)
Keve nagyon cuki kis pasi :)

Eszti
jó hogy jobban vagytok :) akkor lehet bulizni is :) képeket készíts :!:

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Gergő


Isten éltessen!

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vanilka
beszéltem vele... de abban maradtunk,hogy még várjunk vele... pedig nekem nagyon tetszik
Ő eleve fémvázasat szeretne... én meg utánnanézek ennek használtan...
Köszönöm,hogy vártál rám és ne haragudj, hogy csak most szólok, de férjem belázasodott így kiment a fejemből...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


jaj és jobbulást Alíznak..
nem jól van ez így...
Kép

ez a hülye mleg idő... mindenki beteg... ráadásul megmarad az összes kártevő.. nálunk már virágoznak a fák...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


:D GERGŐ :D

E napon minden érted van!
A nap csiklandozó sugara,
a lágy szellő
s a madarak csodás dala.

Ma neked nő a virág,
mely ontja csodás illatát
s neked érik a gyümölcs,
ami beszívja a hajnal harmatát.

Ha jő az este
s megjelennek a csillagok,
hidd el, ma neked ragyognak
és az égre azt írják
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!



Kép






Köszi lányok a kedves szavakat!
Tegnap este ismét felhívtan anyukámékat. Ő vette fel. Én ugy beszéltem vele, mintha mise történt volna és ő is velem. Egyikünk se említette meg a dolgot.
S hogy min vesztünk össze? Hát azon, h megmertem szólítani, h az az ágynemű huzat nem arra a paplanra való amelyikre ő akarta felhúzni. Persze utána szó szót követett és mind a ketten mondtunk olyan dolgokat, amiket nem kellett volna.
Persze én elhiszem, h csak segíteni akart, de sokszor ő is ugy beszél velem, mintha egy szaros pulya lennék még mindig, nem egy 30 éves nő.
Én elismerem, h én sem vagyok egy könnyü eset (skorpió lévén), legutóbbi melóhelyemen ugy fogalmazott a főnöknőm, h engem "másként kell kezelni"(mint egy ufót??)mert valahogy "nem furcsa, de különleges vagyok", de miben azt nem tudta soha megfogalmazni.
Bocs, az OFF-ért!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna este megszokott időben elaludt... 21 órakor ébredt... 39,1 volt a láza. Hűtőfürdő, mert 7kor kapott nurofent. Azzal lement 38,5re. Aztán kapott kúpot, majd hajnali1kor megint, meg hajnali 6kor megint nurofent. Így !fél9!! kor kelt (átlag 6kor szokott) és már csak hőemelkedése volt 37,2vel. Megy még sajna a hasa. Éjjel 1kor is cseréltünk pelust. Ma meg már produkált egy hátközépig érőt... :D Ülve nyomta és gondolom a nyomástól arra fele ment... vicces volt. :D És naaaaaaaaaaaagyon büdi. :(:(

Most már lassan 1 órája alszik. Kenyérkét nem evett... de nagy érdeklődést mutatott a kutya kajája iránt. :D Viszont cicizik rendesen, és jó sokat. :D Így nem izgulok a kaja és a fojadék bevitel miatt.

Ééééééééééééés a nagy csoda: anyósom emgértette, hogy nem kell basztatni a gyereket és nem jött eb hozzá, és 2 perc múlva le is ment... nem hittem volna!!!


Vali!
Jobbulást! Hogy van Alíz?
A sorbanülést sajnálom!!! :( Előttünk csak 2en voltak... szerencsémre új a doki és még nem 3000ren vannak nála!!!!

Eszti!
Szerencsétek volt! :D Örülök, hogy ti ilyen gyorsan túlvagytok rajta!!!! Párod hogy van?

Lidke!
Hááát, Hanna meglátta Kevét és közölte, hogy őőőőő :D:D Ugye jöttök talira? :D:D (na nem csak ezért) :D:D:D

Gergőnek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!

Nancsi!
Azért ezt fejtsd ki nekem, hogy hogy lehet a rutin pályán karambolózni. :D:D:D:D:D
És ne a 6os lottón hajts az 5re, hanem az 5ösön!!! :D:D:D:D Én csak az alsó részt szeretném megvenni, meg egy nagyobb autót. :D Szóval kb 25 millával kiegyezek. Ez ugye a honoráriumom az ötletért. :lol: :lol: :lol: :wink:

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


"Asszem, benézünk a kórházba... Minél többedik szülés, annál bizonytalanabb vagyok, hogy kell-e menni.
Borcsa"
"SZeretettel értesítelek, hogy a mai napon 14:15-kor 3700g súllyal 56cm-esen megszülettem. Király Gergely Farkas"

Én is visszaolvastam!
Olyan izgi!


:D

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Úgy élvezem ezt a visszaolvasást... olyan fura borzongós érzés... szinte érzem az akkori illatokat... :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


[quote]S írta:ziasztok!!!

1 hét után újra itt! És már nem "Anita férje"...

Visszaolvasni még nem tudtam, csak köszönni jöttem egyelőre, mert már hiányoztatok

Hirtelen úgy látom, hogy új baba Borcsáé? Gratulálok! Bár bővebben, ha visszaolvastam!

Estetleg vki addig is tudna írni egy kis összefogit az elmúlt hétről?

Mi jól vagyunk! Boti bébi fürcsizett, vacsizott, és most alszik Nagyon jó fiú eddig, kivéve az öltözködést és mikor megéhezik...akkor jön a hiszti

Egyelőre ennyi, de még jövök!

Puszi Mindenkinek!

Anita és Botond (6 napos)Anita és



:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép

Ezt a gyönyörű képet is pont egy éve kaptuk! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nancsiék pedig aznap költöztek! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Borcsa: GERGŐ babának Nagyon Boldog Szülinapot!!!

Minden beteg babának gyors gyógyulást!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Gergő,
boldog első szülinapot kívánok Neked!!!

Mamacka,
de ari vagy. :) Ez az egyik kedvencem. :)
Anita,
nem bírtam aludni. Persze család már szunyókált akkor én meg neteztem.
Vali,
kapok egy újat. Most anyuéknál vagyunk és itt netezek, ők meg kényeztetik a kiscsajom. Megint szülinapozunk, mert jönnek a dédiék. Alíz?
Eszti,
de jó, hogy meggyógyultatok!!!! Mindkét cipő nagyon klassz, amit a cipőboltban vettünk. Az egyik Falcone. :)
Eszter,
szegény kicsi Hanna. Jobbulást!
Lidke,
cuki Keve. :)

Csajok,
nem tudtok valami képkicsinyítő programot??? Mert akkor most fel tudnám tenni a szülinapiakat.

angi79
 
 


Angi :wink:
én ACDSee-vel szoktam....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ajándék február 9-én
Kép

Torta1
Kép

Kép

Kép
angi79
 
 


Február 11, a parti

Kép

Torta2
Kép

Kép

Kép

Ez még pénteki kép
Kép

Ajándékbontás
Kép
angi79
 
 


Sziasztok :)
Gergőnek nagyon boldog szülinapot :)
Kép

Eszti :)
Nagyon sajnálom, hogy ti is betegek voltatok :( Jó, hogy ilyen gyorsan kilábaltatok belőle :)
Jó az új képed :)

Olgo :)
Örülök, hogy te is bekapcsolódtál :) Talira feltétlenül gyertek :)

Meli :)
Sajnálom, hogy így összevesztél a mamáddal :( Örülök, hogy kibékültetek :)

Ildi :)
Natka nagyon ínyenc :D

VokEszter :)
Sajnálom, hogy Hanna is beteg :( Szopiztasd amennyit csak tudod :)

Mamacka :)
Úgy látszik akkor ez általános, hogy a betegség után nincs akkora étvágyuk. Petinek sincs még akkora huzata mit azelőtt :)

Babcika :)
De jó, hogy jelentkeztél :) Gyönyörű a csajszi :)

Csilla :)
Nem semmi, hogy ennyi foga van Dominak :) Tali ti el tudtok jönni?

Lidke :)
Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nem lesz semmi baja Kevének, majd kijön belőle :)
Kevének olyan nagyfiús arca van mindig megdöbbenek, pedig fiatalabb Petinél :)

Vali :)
Sajnálom, hogy Alíz is lebetegedett :( Remélem ma már jobban lesz a kisasszony :)

Nancsika :)
Látom Ala már egyetemre készül :D

Angi :)
Nagyon jók a képek :)

Aki nem tudja a tali pontos helyszínét szóljon és küldöm :)

Rólunk:
Peti már jól van, végre újra mosolyog és játszik. Tejcsi van rendesen, este plusz 190-et tudtam lefejni :D
Viszont hajnalban Annamari keltett, hogy hányt :( Egész délelőtt nem maradt meg benne a víz sem, de legalább hasmenése nincs. Szegénykém ma másodszor alszik, pedig sosem szokott.
Remélem ő is hamar meggyógyul :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska
Nekünk doktornéni azt mondta, hogy akár több hétig is elhúzódhat az étvágytalanság!
A tejci nekem szerintem még több is lett hiszen többet is szopott! :)
Annamarinak jobbulást! :(

Áron ma evett kölesgolyót!
Olyan kis ügyes teljesen egyedül teszi a szájába és elnyammogja! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angi
Lidi egy kis tünemény!
Mi van a lábán? cipőcske? vagy a harisnyája olyan mint egy balettcipő?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Annácska
nekem elküldenéd?
Bár most így frissen meggyógyulva egy kicsit tartok társaságba menni :? de olyan jó lenne találkozni...
Én még csak pocakostalin voltam...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


GERGŐNEK EGÉSZSÉGET BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK SZÜLETÉSNAPJA ALKALMÁBÓL!

Betegeknek jobbulást!

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Gergő Farkas köszöni a sok jókívánságot! :)
Holnap vagy után lesznek képek is :) igérem :D
Kapott búgócsigát :) Olyan aranyos, táncol, ahogy pörög-búg :)
A torta kelt almatorta volt, tej-tojás mentes, így az ünnepelt is lakomázhatott.

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Köszönjük a gyógyókat, igazából nem is tudom, hogy mi a helyzet a lánnyal, ma 2x ment fel a láza, de egyébként jókedvű, és rengeteget kajál. De jó lenne, ha megint végigszunyálná az estét, és reggelre kutya baja se lenne!

Minden betegeskedőnek további jobbulást!

Nancsika: Mikor is derül ki, hogy valóra vált-e az álmod?? :wink: :lol:

Zsu: Igazából nekem se jött ki egy bölcsességfogam sem, mert a röntgen szerint, ha akarna se tudna, ugyanis egyik sem kifelé, hanem vízszintesen az előtte lévő fogak felé áll :shock: A terhesség alatt éreztem, hogy kicsit "mozgolódnak", meg azóta is egyszer, úgyhogy doki bácsi szerint jobb lenne megszabadulni tőlük, mielőtt nagyobb galibát csinálnak. Kicsit már így is összébb torlaszolták a többi fogamat :?

Mamacka: Semmi baj, nem késtem le semmiről, csak rákérdeztem.
Apának jobbulást! Nem lehet könnyű 2 betegeskedő pasival :roll:

Meli: Örülök, hogy rendeződik a helyzet anyukáddal :) Apával mi is kb. ilyen marhaságokon szoktunk összekapni :? :roll:

Eszter: Nem irígylem az éjszakátokat :( Ma már nem volt láza a csajnak?

Tünde: Nem vagy valami szószátyár mostanában. Tessék írogatni! :wink:

Angi: Lidi nagyon csinike! :) A torta2 milyen torta volt? Nagggyon gusztaaaa.

Annácska: Szupi, hogy Petike jobban van, Annamarit viszont sajnálom :( Remélem hamar kiheveri ezt a nyavaját! Nagyon ügyesek vagytok a tejcivel.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


KISFARKAS! ISTEN ÉLTESSEN!
Miféle finomság az a süti? Kéremszépen Gergely Farkas első tortájának a receptjét! :) A kicsi kecskét is nagy lelkesedéssel hasznosítjuk! :lol:

Annácska, Annamarinak nagy gyógypusszancs!
Vali Alízkájának is!!!

Esztipeszti, ha kisüt a nap, akkor jövünk felétek szívesen, de ilyen borongós időben az orrunkat se dugjuk ki...

Babetta, ezer éve kérdezted: a házunk alakulgat. Lassan haladnak a belső munkákkal, pláne hogy a kivitelezőnk egy flex-szel elvágta a combját. Így apácskánk amikor csak teheti, ott bütyköl, és mi csak várjuk-várjuk. Ha így haladunk, csak április-május lesz belőle. De nem úszol meg! :lol:

Nancsi, Zaza is Zizi... ez egy ilyen periódus. Én már feladtam - Ő nyert! És hogyan bírtál karambolozni??? :lol:

Évi, abakuszra visszatérve, ha találok alami igazán jót és jutányos áron, akkor belinkelem nektek!

Vokica! Hanna csak ne üzengessen Kevének! De írd csak le bátran, hogy meglátta Keve fotóját és lefosta a bokáját... :lol:

Rólunk: Zazi megtanult lalázni, aminek eredményeképpen az egész feje tiszta nyál, és "klaffog" a nyelvével is. Összekeveri a papát a pápával így ha jön az apja, ha megy, ha csak megemlítjük, állandóan pápázik a kezével. Tánci-tánci a legnagyobb mutatványunk és végre megtanultunk esni, mint egy darab fa és közben nagyokat csodálkozni :shock: . Halandzsázva beszél egész nap és ha pörölni támad kedve, akkor kiabál és ráncolja a szemöldökét. Ja! És reggeltől estig szirénázik, mint Marcipán: úgy döntöttem hamarosan beadom a cirkuszba... :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Jaj! :roll:

Fürcsiutáni Keve édesfalat, főleg a manófrizura! :)
Alex és Áron gyönyörűségesek!
A lánykák is nagyon szépek. de az ő copfjukat majd meghúzgálják a fiacskáink dícséretképpen. :wink:

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Annácska!
De jó,hogy a kis Peti már jól van és a szopirend is helyreállt!! :) Nehéz hetetek lehetett! Annamarinak jobbulást kívánok.
Igen,talira megyünk ha az időpont marad 24-e.

Nancsi,
Igen,szombatonként ki szoktunk menni apával. Ma nem voltam mert takarítanom kellett vendégeket vártunk. Egy gimnáziumi osztálytársnőm és a multicsiliárdos barátja jöttek hozzánk, a mi kis 29+10 m2-es kuckónkba. :lol:
Alex is mekkorát nőt!

Borcsa
Isten éltesse Gergőt utólag is! Almatora recept engem is érdekelne, Heni gyümölcsön,zöldségen,husin,natur joghurton és kölesgolyón kívűl mást nem evett még.

Nyúlanyó
Mindig elámulok ilyen nagy hajkorona láttán! :) Én Heni pihéihez vagyok szokva. :lol: Nagyon édes Tomdi. Hajvágás utáni képet is feltehetnél :)

Mamacka
Anyuméknál a kertben 15 cm-es a nárcisz szára,már megjelentek a bimbók is!! :roll:
Áron nagyon komolyan tanulmányozza a gépet :)

Angi
Pü-t úgy küldtem,hogy a te hozzászólásod alatti pü-be mentem bele.----nem jó így?
(pü lett volna: nagyobb volt a megkönnyebbülés mint a csalódottság.... azt hittem fordítva lesz)
Lidi nagyon cuki a képeken.

VokEszti
Jan óta hétfő,kedd délelőtt 8-ra megyek a kórházba és délre már otthon vagyok(az utcánk végén van a kórház,5 perc séta) Szerencsére Heni reggel 10-ig durmol néhányszor előfordult,hogy 11-ig.
+ szeptember óta péntek délután 3-6-ig járok rendelésre a közös dokink mellé. Nagyon szeretek bejárni. :) Heni addig bármi nyafi nélkül teljesen jól eljátszik a nagyijával.

Babcika! :)
Lilkó tüneményes!

Ildi!
Biztos jól fog elsülni Prága. :lol: Én is szeretem az ilyen meglepi utazásokat. Mi most édesapám 60.szülinapjára szervezkedünk.

Livi :)
Heni nappal pont úgy szopizik ahogy a Tünde szopit leírtad. Úgy viselkedik mintha attól félne valamiről lemarad míg cicizik. :) Este viszont teljesen rákoncentrál.

Faby
Szegény Domi! :( Heninek most bújt ki este a 8. és a 9. foga fél óra leforgása alatt. Akkor persze nagy a sírás, de lagalább nem küzd vele hosszan.

Esztiék, Alizka, Hanna gyógyuljatok.

Szép álmokat.
Olgo és Heni

Kép
olgo
 
 


nőt=nőtt

Kép
olgo
 
 


Sziasztok!

Tanácsokat köszönjük, én is úgy gondoltam, hogy megnézetem. Hétfőn egészséges rendelés elején hívom a doktor nénit, így ha kell beutáló, még odaérünk érte.
Vettünk ma olyan álló szárítót! Keve és Apuci már össze is rakták. Nagyon jó!

Eszti!
Jó, hogy megúsztátok a betegséget! Remélem, tényleg csak ennyi volt!
Keve nem annyira barna, bár jó színe van. Sokat mászkálunk, meg a combjai még nyár óta barnák egy picit. :shock: Csak a pocakja fehér.

Meli!
Örülök, hogy anyukáddal megoldódott a "haragszomrád"!

Vok!
Hannának jobbulást! Normaflort használtok? Mikor Kevének volt büdi hasmenése ő azt szedett.
Talira megyünk!

Angi!
Lidi szülinapi képei nagyon édik! A fotelos a kedvencem! Olyan nagylány, ahogy ott ül! :D :D :D

Annácska!
Peti jól számolom, hogy április 1-én született? :lol: Én is akkor akartam, de sajna nem jött össze!
A 190 fejés nem semmi! Hogy csináltad, hogy ennyi tejcid lett? Nekem mindig problémás volt, és mivel tervezünk következő babát, tényleg örülnék a tanácsnak!
Annamari ::cry: :cry: :cry: ! Remélem már azért jobban van!
A tali helyszínét én is kérem, plusz egy-két infót arról, hogy apuci jöhet-e, meg hogy mit vigyünk. Meg amit még érdemes tudnom róla. Köszi!

Borsts!
A torta recept engem is érdekel! Képeket is várjuk!

Melitta!
Zaza édi lehet, hogy keveri a pá-pá-t a Papával! :lol: Keve az "Elég volt!"-ot (mikor a hisztire mondom neki) keveri azzal, mikor az ételre kérdezem. Ő a főzeléket rendszeresen fenyegeti a mutató ujjával! :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Köszönjük az együttérzéseket, jót tehettek, mert meggyógyultunk, JUHHHHÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! :)
Vendég
 


Húúú ezt a pár mondatot, már 1 hete elkezdtem írni.

Boscó
Gratulálok a felálláshoz! Kicsit késve.

Zsu
Nektek meg a menéshez. Nagyon látszik, hogy koncentrál.

Anita
Boti csuda aranyos ,és remélem, már tényleg láthatom jövő héten. :D

Tünde
Bettina is nagyon csini volt a képen. :) A tortáról meg inkább ne is beszéljünk. :lol:

Nancsi
Nagyon cuki Ala. :D Mintha már nem lenne olyan vörös. Jól látom?

Livi
Hogy halad Tündi a járással? :)

Anna
Szegény Annamari. :( Jobban van már?
Ugye nem akartok megint főzni a talin? Szerintem mindenki vigyen magának, és anyukádat nem terheljük ezzel. :)

Eszter
Hannának is jobbulást. Elég sűrűn beteg a csajszi. Hogy bírod? :(

Vali
Aliz hogy van? Lement már a láza?
Jársz még tornára?
Mi 4 éjszakáig eljutottunk :D utána egyszer kelt és aztán megint aludt, erre most ez a nátha betesz. :evil:

Cory
Mikor lesz a vizsgád, hogy szorítsunk? :D

Babcika
Olyan jó volt látni Lilit!!!!!! :shock: :D Nagyon édes a csaj. Gyere sűrűbben és írjál róla. :)
Tudom ez nem vigasztal: A nővéremet 3 hónapos gyerekkel hagyta ott a férje egy másik nő miatt. :twisted: Neki is kemény volt, de nem szomorkodott sokáig szerencsére, 10 éve új sógorom van.. :wink: Szerintem így kellett lennie.


Most kaptam szívrohamot. :cry: Levi kiment a szobából ,tudom, hogy nem tud semmi rosszat csinálni. Erre hallom, hogy felsír egyet, mint amikor ideges lesz, hogy nem sikerül valami, úgy ahogy ő szeretné. Sikerült kinyitnia a lépcsőnél a kiskaput és már fent volt a lépcső felénél. :shock: :x Király lett volna, ha hátra esik. Nem is akarok rá gondolni. :cry: Most itt van mögöttem a járókába, biztos, ami biztos. :wink:

Jaaa és tegnap óta Levi is beteg. :cry: Tiszta takony, láza nincs az étvágya is a régi szerencsére és a kedve is jó. :)

Eszti
Szerintem is jó az új képed. :lol:
Jó, hogy ilyen hamar túl vagytok a hasmarson. :)

Borcsa
Gergőnek Boldog Születésnapot kívánunk! :D

Lidke
Annyira helyes Keve! :D
Tényleg jöttök a talira?

Angi
Hát a te csajodról meg ne is beszéljünk. Milyen csajos már anyám! :shock: :D

Tegnap volt Laci szülinapja és csináltam neki tortát. :D
Nagyon tetszet neki és finom is lett. :D

Na mennem kell reggelit készíteni. :?

Remélem talira már nem lesz beteg Levi.
Szerintetek meggyógyul addig?



Kép







Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok

Remélem minden baba, Papa és Mama jobban van már

Nálunk a Lili szokás szerint óránként fennt volt, majd 4-től 6-ig aludt 2 órát egyhuzamban és ezzel úgy gondolta, hogy elég volt anya kényeztetése, ideje felkelni. Szóval megint jót aludtunk :?

Na megyek csak bekukkoltam

Scullyx: köszi a képeket, megkaptam csak már nem bírtam válaszolni a kiscsajtól. Nagyon jók lettek. Tegyél fel ide is, ha van időd, bizti mindenkit érdekel a Laura :D (mondom én, aki szintén 1000 éve nem rakott fel képet)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Reggelin túl vagyunk.

Ildi
Nati jól néz ki a keverékkel. :lol: :lol: :lol:
A fekete-eredőt csináltam egy kis változtatással.
Köszi a receptet, jó ötletet adtál a múltkor. :wink:
Ti már jól vagytok?
Én is kíváncsi leszek, hogy kiül e az arcára a D betű :shock: :D

Faby
12 fog !!!!! Szegény Dominik nem csoda, ha ki van már bukva. :shock: :)

Nyf
Ez a combos nagyon rosszul hangzott. :cry:
Akkor jól elhúzódik a költözés. :D
Most nagyon megijesztettél :lol: :lol:


Lányok képzeljétek most indul itt Szilason is ez a Helen Dorron angol. :)
Lehet hogy mégis lejárunk majd ide. Még gondolkodom. Vinném is meg nem is. :?




Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Én is utálok első lenni. :twisted:

Gyöngyi
Te se írsz ám túl sokat. :wink:
Sajnálom az éjszakáitokat. :cry: Ha sikerül menni a talira ,majd beszélek a csajszival. :lol: :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?