Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Boldog szülinapot Szintinek és Timinek!
Vendég
 


Anitám, boldogságos gyönyörű február 11-ét ma nektek, és nagyon boldog szülinapot Botondnak!

Egy éve:

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 

 
 

Jajjj, lányok! Annyira gáz! Ugye nem fogom végigbőgni Hanan szülinapját, ha már most a ti szülinapotokon bőgök?????? Hátha addigra megedződöm...

Szóval:

Naaaaaaagyon boldog szülinapot kívánok Botinak, Hannának, Szintinek és Timinek!!!!!

Megyek tovább pityeregni. :D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Jó reggelt lányok :)

Botinak, Timinek és Szintinek nagyon boldog első szülinapot kívánunk!

Nancsika: válaszoltam :wink:

Nem akarom elkiabálni, de már a második estét aludta végig a lányom (kopp-kopp-kopp). Annyira szupi volt :) Úgy örülnék, ha tartós maradna, de még nem élem bele magam.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Nagyon boldog első szülinapot kívánunk az ünneplő nagylányoknak-nagyfiúknak! :) Dejó nézegetni az újszülött képeket! :)

faby
 
 


Nagyon boldog ELSŐ szülinapot kívánok Botinak, Timinek, Szintinek!!!!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Vali: :lol: Apa nem akar kimászni az ágyból :D De bevittem neki Alexet. Majd Ő talán fel tudja kelteni :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsika: Hehe :D Ez nálunk is egy jól bevált módszer :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT.

BOTOND, TIMI, SZINTIA,
Kép





Érints meg

Ha kisbabád vagyok –érints meg.
Szükségem van az érintésedre, úgy, ahogyan talán sosem képzeled.
Ne csak mosdass, pelenkázz és etess.
Ringass el. Puszild meg az arcomat és simogass.
Nyugtató, lágy érintésed biztonságot és szeretet ad.
Ha gyermeked vagyok –érints meg.
Akkor is, ha dacos vagyok és elutasítalak.
Ne add fel, keress új utakat, hogy közel kerülj hozzám.
Jóéjpuszid édes álmokat hoz.
Mindennapi érintésed elmeséli, mit érzel.
Ha kamasz fiad vagyok –érints meg.
Ne hidd, hogy nem kell éreznem, hogy törődsz velem
Csak azért, mert már majdnem felnőttem.
Szükségem van szerető karjaidra, szükségem van lágy hangodra.
Az élet viharában a bennem élő gyermek érted kiált.
Ha barátod vagyok –érints meg.
Semmi sem mutatja jobban szeretetedet, mint egy meleg ölelés.
Mikor szomorú vagyok, egy gyógyító érintés mondja el, hogy szeretsz.
Azt mondja el, hogy nem vagyok egyedül.
Lehet, hogy az érintésed minden, amit kapok.
Ha életed párja vagyok –érints meg.
Talán azt hiszed, hogy szenvedélyed elég nekem.
De csak karjaid tartják távol a félelmet.
Szükségem van lágy, vigasztaló érintésedre
Mely emlékeztet, hogy olyannak szeretsz, amilyen vagyok.
Ha felnőtt gyermeked vagyok –érints meg.
Ha van is saját családom, akiket megölelhetek,
Mégis szükségem van anyám vagy apám karjára, mikor gyenge vagyok.
Szülőként máshogy látlak.
Már jobban tudlak becsülni.
Ha idős szülőd vagyok –érints meg.
Ahogy én érintettelek, mikor kicsi voltál.
Fogd a kezem, ülj közelebb, adj erőt.
Melegítsd megfáradt tagjaimat közelségeddel.
Bár a bőröm ráncos, érintésre vágyik.
Ne félj. Érints meg!

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Botika,Szintike,Timike! :lol: :lol: :lol: Nagyon nagyon sok boldog szülinapot kívánunk nektek!Legyen nagyon szép,boldog,tartalmas életetek!!!!
Vendég
 


Boti, Szinti, Timi

Kép

Nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Hihetetlen, hogy így rohan az idő!

És Boldog születésnapot azoknak a manóknak is akikről a napokban lemaradtam....

Kép




Mi ugyanis mostanság kezdünk magunkhoz térni... mindhárman dögrováson voltunk... elkaptuk Árontól!
Hű... én ilyen vacakul nemtudom mikor voltam utoljára....
Nembírtam abbahagyni a hányást... az előző hét is kijött belőlem... ki kellett hívni az ügyeletet... ment fel a lázam... rázott a hideg fájtak az izmaim... férjem úgyanúgy! no képzelhetitek... kaptam szurit... utánna talán jobb lett ...Közben Áront folyamatosan szoptatni kellett mert legalább tejciből pár kortyot elfogadott... azonkívül se enni, se inni... a ciciből is nagyon keveset... az elején fejnem is kellett úgy bedurrant... persze csak addig amíg el nem kezdtem én is hányni mert akkor meg teljesen leeresztettek... betojtam, hogy mi lesz ha elapad? de talán helyreáll majd...
... én már egy hete szinte semmit nem alszom... teljesen ki vagyok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Annácska
Örülök, hogy jobban vagytok!
Szegény Peti....
Hát most mi is sokkal rosszabbul voltunk mint elsőre de igyekeztünk nem kórházba kerülni... ugyanis ezt a második kört ott szedtük össze (nővérek két kórterem között nem mostak kezet, az ágyon ott volt az előző gyerek hányadéka... amit későn vettem észre Áron már lenyalta... :( )
Engem se engedtek, hogy szoptassam... tiszta hülyeség... persze mikor Áron már vagy egy órája ordított, bejött egy nővér, hogy "Szoptassa meg, ez így nem állapot!" :lol:
Most, hogy megint ki kellett hívni az ügyeletet kérdeztem a doktorbácsit (nagyon aranyos volt) azt mondta, hogy ő ezt nem érti... neki is vannak gyerekei és szerinte az anyatej a legjobb ami adható! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 



Sziasztok

Sajnos én se tudok képeket rakni. :cry: :cry: :cry: :cry:


De nagyon –nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk
Botondnak ,Timinek és Szintinek. :D




Annácska
De örülök ,hogy már jobban vagytok. :)

Mamacka
Nektek is jobbulást. :(

Vali
Nálunk sajna csak 2 napig volt csoda. :? Remélem nálatok tovább tart. :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Nagyon boldog szülinapot BOTINAK,SZINTINEK és TIMINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép


Annácska, örülök, hogy otthon vagytok végre!!!!! :D :D :D :D
vas
 
 


Vali, jó, hogy előkerültél végre, és drukk a további jó alváshoz :wink: :wink: :wink:


Mamacka, ti is javulgassatok szépen tovább :D :D
vas
 
 


Sziasztok!

Egy gyors kérdés. Sajtot hogyan adjátok a manóknak? Meg mennyit? Meg mivel? Alex még nem tud ugye rágni, így felkockázva kizárva....

Köszike!

ps:
Banzájos képek? ;)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi, ha már akarsz adni, akkor belereszelheted a főzibe, akkor elolvad, és pépes marad.
Akarsz már adni?
Mi a héten kezdtük a joghurtot, meg a sajtot, szerencsére nincs tőle baja, de azért még csak ritkán adok neki, heti 1x, 2x. Viszont nagyon szereti :)
Vendég
 


Ja, én nem reszeltem bele a főzibe, Benyó már eszik darabosat, mindkettőt kenyérrel ette, a sajtot kis darabban, simán megette. :)
Vendég
 


Sziasztok

Timi, Szinti, Boti: Mi is boldog szülinapot kívánunk :D

Vali, Vokeszti: köszi, köszi, köszike, remélem tudtok szerválni szilvát. Én néztem már nálunk a Tescóba, Corába meg a Brendonba de sehol se volt.....ez a vidék hátránya

Tünde: hát én se ülök Apa mögé egy ideig a motorra, főleg miután közölte mennyivel mentünk, ezt le se írom, mert elveszik a jogsiát :wink:

mamacka: Gyógyuljatok meg, még olvasni is rémes, nem, hogy átélni.... szegénykéim

Annácska: örülök, hogy jobban vagytok és, hogy haza tudtatok jönni

Babetta: Hát te se vagy zúl sűrűn mostanában. Levi is kel még éjszaka? Azt hittem már rég átdurmoljátok az éjszakákat

Na megyek, mert törik a mécses a jányomnál

puszi mindenkinek

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 



BOLDOG SZÜLINAPOT MINDEN SZÜLINAPOS KISBABÁNAK!!!!!!!!!!!!!
Puszi:
Csema és Szófi

KépKép
csema
 
 


Eszti!
Köszike, valami ilyesmire gondoltam én is.
Én ez alapján adom Alexnek a kajákat: http://otlettar.try.hu/articles/0/26/sz ... lek-1.html
Elvileg 10 hótól mehet a túró, sajt, joghurt...

Eddig semmi bajunk semmitől, reméljük ettől sem lesz.

Cserébe viszont még nem akar darabosat enni. Megpároltam almát, és őszibarit. megmutattam a botmixernek egy kicsit. Apa betette a kanalat a szájába, és azzal a lendülettel vissza is jött.:( Holnap lesz mit egyek reggelire.... :roll:

Pusza

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok :D

Nagyon - nagyon szépen köszönjük mindenkinek a köszöntéseket, nagyon kedvesek vagytok! Zsu, ez a vers csodaszép! Köszönjük!
Esztikém, ezek a kedvenc képeim! Köszönöm Neked, drága vagy!

Orvosnál jártunk, gyógyulgat szépen Boti. Picit még köhécsel, ami még várható is akár egy hétig (én néha még majd megfulladok :?), de a lényeg, hogy a fülét sikerült megóvni, és a bronchitise is gyógyulóban.

Csodálatos volt ez a nap! Botond elég keveset aludt napközben, biztos izgatott volt, mi ez a nagy készülődés, tegnap is, ma is. A végére eléggé elfáradt, és sajnos a nagyszülők is alig akartak tudomást venni róla, hogy most már jó lenne nem énekelni, virnyogni a gyereknek, csak hagyni picit egyedül eljátszani, lenyugodni. De csak az utolsó 20-30 percben sokallt be picikét. Mikor már hármasban maradtunk, szépen megnyugodott, de tényleg nagyon elfáradt, gyorsan elaludt.

Na, látom, én kezdem a sort! :D Akkor jövök rögtön a képekkel! (Közben a National Geographic-on ÉLet az anyaméhben - ikrek!!!)


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


HANNA, TIMI, SZINTI ÉS BOTI! ISTEN ÉLTESSEN BENNETEKET!

Nancsika! A kiflit szerintem gond nélkül elnyammogja, a sajtot én is reszelném és úgy adnám neki. Köszi a püt, persze még nem volt rá időm...

Vok! Akkor majd együtt pityergünk, jó? :lol:

Tényleg lányok, akkor 24-én randizunk? Lehet tudni a pontos részleteket? Mert akkor megírnám Katának is...

Esztipeszti! Zazi ugyanúgy bebű-zik az ujjacskáival a száján, mint Bencus. Meg kell őket zabbantani!!! És mondja hogy pá-bá, mikozben integet. Olyan kis falatmanó! :lol:

Holnap valószínűleg én is megyek a Corába, így ha valaki szeretne valamit, akkor reggel ne habozzon szólni és a talira viszem.


Jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Hát ez a színezgetősdi mindig leéget.... :evil:

Mamacka! Jobbulást nektek, mennek a gyógymanók!!! Jaj, ez szörnyű lehet!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Picit sok lesz, bocsánat :lol:

1 éves lettem - ébredés :D
Kép

Háttérben az új dömpivel
Kép

Ajcsibontás
Kép

Torták (a Thomasos a "nagyoknak", a pici tojásmentes az ünnepeltnek :D)
Kép

Tüzijáték
Kép

Gyertyaelfújás
Kép

Tortaevés
Kép

Lufimmal :D
Kép

Szép éjszakát!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Kedves Boti, Timi, Szinti és Hanna,
nagyon boldog első szülinapot kívánok Nektek!!!

Nekünk is nagyon jól sikerült a mai ünneplés. Itt voltak a nagyszülők, öcsém, az unokatesóim barátnőkkel és Bubu kutya (mopsz).
Lidi sok mindent kapott. Nagyon élvezte hogy minden körülötte forgott. A túrótorta, amit én sütöttem kis szép lett. Tettem rá pár meggyet, marcipánkutyit és gyertyát. Olyan kis óvatosan nyúlt hozzá először, de aztán beletúrt rendesen. Teljesen túrós lett. :)

Nekem viszont behalt a gépem. Most Feri laptopjáról írok. Amíg nem javítják meg, addig nem nagyon tudok jönni. :(
Puszi Mindenkinek!
angi79
 
 


Anita,
nagyon jók a képek!! Milyen nagyfiú már Boti. A 2. kép a kedvencem, azon nagyon vagány. A lufi király és a torták is. Látom ízlet. :D
angi79
 
 


=ízlett.
angi79
 
 


Angi, köszönjük szépen mégegyszer! És a kedves sms-t is, nagyon drága vagy!
Örülök, hogy nálatok is minden szuper volt. Nekem is az a kedvenc képem :D, azért is tettem fel!
Sajnálom a gépet, remélem, hamar meggyógyul! Várunk!!!

Puszi!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok :)
Csak röviden :)
A szülinaposoknak nagyon boldog első születésnapot :)
Tünde Bettinájának, Angi Lidijének, Anita Botijának, Nicika Szintiájának, Petri Timijének :)
Kép

Rólunk:
Nem vagyunk valami jól :( Már éjjel hányingerem volt és napközben is állandóan émelyegtem. Lehet, hogy én is összeszedtem valamit :( Most is hőemelkedésem van :(
Petka tesét elborítja a csalánkiütés :( Abbahagytuk az antibiotikumot, mert valószínű, hogy a Penicillin származékot nem tolerálta :(
Sajnos tejem még mindig nagyon kevés, de ami még aggasztóbb, hogy lefejt tejet sem cumisüvegből, sem csőrösből, sem kanállal nem issza :(
Reggel megyünk vérvételre, remélem nem tartanak benn minket.
Ha tudok valamit jelentkezem :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Drukkolok, hogy ne tartasanak bent benneteket!!!!
Sajnálom, hogy Peti nem fogadja el a tejcsit. :( Hátha belejön még! A cicid meg remélem vissza tud állni a rendes termelésre! Eddig is olyan jól ment!!!
Mennek a gyógymanók neked is!!!

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

A kis betegeknek jobbulást és sok gyógymanót!

Annácska!
Így, utólag elolvasva is izgultam Petiért!
Remélem, minden rendben lesz holnap!!!!!!!

Lidi, Boti, Timi, Szinti, Hanna:
Kép

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Most olvastam vissza, gyorsan még néhány sor.

Szülinapos babáknak BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!! :D :D :D

Annácska!
Örülök, hogy Peti jobban van!
Szopi: Nekünk van egy SNS készülékünk, a lefejt tej elfogadtatásához szivesen kölcsönadom. Azzal egyidejűleg a melled is ingernek van kitéve, segíti a tejtermelést.
Neked is jobbulást!

Gyöngyi!
Én a DM-ben vettem szilvát, de abban rizs is van, Kevét picit megfogta.

Mamacka!
Mindhármótoknak jobbulást! Szörnyű, hogy most ti is beleestetek! :cry:

Nancsika!
Megnéztem a táblázatot. Eper 1 évesen :shock: . Én úgy tudom, hogy másfél éves kor előtt tilos, de jobb kivárni a két éves kort. Sajtit szerintem főzibe reszeld, úgy egy csapott evőkanálnyit.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt!

Babetta: A csoda sajnos nálunk is csak 2 napig tartott, pedig titkon annyira bíztam, hogy most már így marad :( Ma éjjel 2x kelt a drágám, plusz még 2x felsírt, de akkor visszaaludt magától. Második kelésnél majdnem egy órába telt mire sikerült visszaaltatnom :( Így jártam ...

Mamacka: Jajj remélem, hogy megússzátok a kórházat! Nagy nagy drukk a gyógyulásnak!

Nancsika: Ahogy már mondtam, mikor itt voltál, én is reszelve adom a sajtot Aliznak. Általában zsömi mellé szoktam adogatni a szájába, mert nálunk a főzelékbe kutyulás nem jött be :shock:

Hogy tetszett Alexnek a járgány?? Vagy mégis kibírjátok a nagy napig? :wink:

Gyöngyi: Mivel írta Eszter, hogy vesz neked, én már nem mertem venni :roll: Vagy nem baj, ha eláraszt benneteket az üveges szilva kaja? :D

Csema: De jó, hogy jelentkeztél :D Írhatnál bővebben magatokról kicsit. Hogy ment az elválasztás? Szófi hogy viselte? Te jól vagy?

Anita: Szupi, hogy Boti ilyen szépen gyógyulgat :) Nagyon jó kis bulija lehetett, tetszenek a képek. És egyáltalán nem is tettél fel sokat :wink:
Iszonyú helyes kiskrapekod van :)

Angi: Sajnálom a gépet :( Remélem hamarosan helyrehozzák, és akkor te is tudsz feltenni képeket a csajszi szülinapjáról. A tortaevésre különösen kíváncsi vagyok :wink:

Annácska: Sajnálom, hogy nem nagyon javul a helyzet nálatok, de nagyon drukkolok, hogy ne kelljen bent maradnotok!
Sokat gondolok rátok, mindenképp üzenj valahogy, hogy mi újság veletek!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Tegnap KÉT FOGUAK lettünk. :D :D :D :D :D
Nem épp szabályosan nőnek, mert a bal alsó első metszőfog után most a felső első metszőfog bújt ki :roll:

Bocs, de Vok Hannácskáján kívül van még Hannácska, aki szülinapos, mert a táblázatban nincs benne???
Vendég
 


Meli: Gratula :D :D :D

Érdekesen nézhet ki így Bogi :lol: De majd csak jön a többi is szépen sorban :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jó reggelt!

Nagyon boldog névnapot a Lidiknek! :)

faby
 
 


Nah még eszembe jutott egy fontos dolog :wink:

Livi anyucinak és Lidi babucinak (aki már nem is babuci, hanem igazi nagylány :) ) nagyon boldog névnapot kívánok!

Puszi,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Meli: anno volt egy lány Trose néven, akinek a kislánya Hanna, de ő egyrészt ezer éve nem ír, másrészt töröltette is magát innen.

Viszont az jutott eszembe, mi lenne, ha aktualizálnák a táblázatot?
Egyrészt sokan nincsenek is benne, másrészt már más adatok izgalmasak. Arra gondoltam, hogy a születési méretek mellé most bekerülhetne az 1 éves méret. Ha tetszik az ötlet, jöhetnek az adatok, meg azoktól is minden, akik eddig nem szerepeltek.
Így néz ki most: http://terszt.fw.hu/babak.html

Annácska: jobbulást!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, szuper ötlet! :)

Boldog névnapot Lidinek és Livinek!
Vendég
 


Lidinek és Livinek boldog névnapot!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jó reggelt!!!!

Annácska, továbbra is izgulunk értetek, hogy jó legyen a vérvétel eredmény, és ne kelljen bennt maradnotok.
Te hogy vagy?

Cory, ez tényleg jó ötlet :D Tényleg sajnos már nagyon sokan nincsenek is közöttünk a táblából :(

Lidikének, Lívinek nagyon boldog névnapot!!!!
Kép


Hú, a mi éjszakánk is szörnyű volt!!!
Átérzem az éjszakázók sorsát.
Éjjel 1 órakor Olivér elkezdett kiabálni, hogy "Anya hol vagy?
Nem látlak!!"
Ez a mániája egy-két hete.
Felébred éjjel, éa ha nem lát ordibál. :D
Kicsit anyafüggő a csávó :lol:
Aztán ordibált egy csomót, Natikát felébresztette, visszaaludtak, nekem be volt dugulva az orrom, nem kaptam levegőt.
Aztán megint felébredtek, megint nyöszögtek össze-vissza.
Negyed 4-kor sikerült lenyugodni.
Lehoztam Nasit a nappaliba, aztán itt aludtunk ketten.
Persze tiszta fikásak vagyunk mind a hárman, köhögés, torokfájás.
:( :( :(
Emellett elekezdett fájni a fogam. Fáj a felső fogínyem,de szerintem az orrfújástól.Viszont egy hátsó fogam nem attól fáj :?

És álmos vagyok!!! :roll: :roll: :roll:
vas
 
 


Anita, nagyon jók a szülinapi képek!!!!! :D :D :D


Szülinapon túllevőkhöz kérdés:ettek is a csöppök a tortából?
Milyet is sütöttetek nekik??????
Mert emlékszem Leventét simán beleengedtem az oroszkrémbe 6 évvel ezelőtt. :roll: :?
Olivér két éve már csak messziről nézhette az első tortáit.Pedig sütöttem kettőt is, sárgarépa, meg mangós torta ia volt.De nem ehetett egyikből se :?

Szóval milyet kell sütnöm???????? :D :D
vas
 
 


Anita, szuper jók a képek, nagyon aranyos a nagyfiad! :)

Annácska, uhhh, ez nagyon durva, remélem, hogy lassan azért minden helyreáll. Írj majd, drukkolok nektek továbbra is! :)

Ildikém, ez kemény éjszaka, kitartást a mai naphoz, és sok szerencsét a mai éjszakához! Fog......brrrrrrrrrrr. :(
Vendég
 


Na, akkor a táblához kérek: aki még nincs benne, attól adatokat. Születési dátum, súly, hossz. Akinek meg már betöltötte az 1 évet a gyerkőce, attól meg 1 éves adatot :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szép napot :)

Gyereket ki tettem a teraszra aludni annyira jó idő van.

Mamacka
Jobbulást az egész családnak, borzasztó lehet most neked de talán nem tart sokáig ez a fránya betegség.

Anita
Nagyon jók a képek, az ajándék kicsomagolosdi a kendvencem, én annyira szeretem mikor olyan kis kiváncsiak és nagyon tudnak örülni az ajándéknak.

Annácska
Te szegény, nem könnyű most neked, jobbulást kívánok és drukkk, hogy a vér vétel negatív legyen. Nekem is volt egy ilyen sztorim Bencémmel mikor nem találtak semmit nála és a végén a gerincéből vettek liquvort/ fejvíz vagy mit/ abbol tudták megálapitani hogy mi baja így célzott antibiotikumot kapott és hamar meggyógyult/ Mondjuk ez nem itthon történt hanem kint ecuadorban.

Vali
Pedig drukkoltam hátha nektek legalább be áll már az éjszakai alvás, normál menetbe. De úgy látom ez még sokáig így fog menni. Este mi is 2x ébredtünk.

Meli
Gratula a fogacskákhoz :)

Cory
Nagyon jó az ötlet, ügyi vagy, mint mindig. :)

Ildi
Sajnálom az éjszakátokat, -ugye milyen borzasztó mikor az ember nem tudja magát kialudni-?
Fogad ..meg jaaaaj :twisted: utálom a fog fájást.
Mikor én beteg vagyok állandóan afta jön a számba most is volt kettö majd meg örűltem, annyira fájt.

A névnaposoknak SOK SOK BOLDOGSÁGOT :) :) :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Cory: Tényleg jó az ötlet :) Milyen adatokra gondoltál? Súly, magasság, esetleg fogak száma?

Ildi: Oli és Natika egy szobában alszanak?
Sajnálom az estéteket meg a betegséget. :( Jobbulást nektek is!
Levente nem szokott felébredni mikor éjszaka áll a bál? Vince annyira jó alvó, hogy hiába van nyitva félig a szobája ajtaja, Aliz bármennyire is ordít, max annyi reakciót vált ki nála, hogy átfordul a másik oldalára :shock: Sajna ALiz feleennyire sem alszik mélyen :(

Zsu: Itt is nagyon szép az idő, úgyhogy megyünk is sétálni, mert a csajszi már nem bír magával :(
Jó neked, hogy Martint ki tudod tenni a teraszra és nem kell vele a köröket rónod. Mondjuk fogyókúrának megteszi :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok

Vali: nem gond, hogy nem vettél, de lehet, hogy az Eszti is pont ezért nem vett...ördögi kör :) :)

Vokeszti: benned van minden reményem :) szilva ügyben

Lidi, Livi: Boldog névnapot :P

cory: mi ez a Trose sztori? Ha nem publikus írd meg priviben, iszonyú kiváncsi a természetem :wink:

Annácska: Remélem jobban vagytok, szopival kitartás, ha erőd bírja, tedd minnél többször cicire

mamacka: hát ez a fogyi nekem nem megy, túl édességfüggő vagyok :wink: . Ti jöttök a talira?

Vasildi:Nálunk én vagyok ilyen kiabálós, csak nálam fulladásos roham szokott előjönni a sötétben. Felriadok, hogy nem kapok levegőt és addig sikitozok, amig Apa nem kapcsolja a villanyt jó nagy hülye vagyok mi? Szerencsére mióta Lili megszületett nem volt ilyen

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: annyit tudok, hogy kérte a törlését, és mivel akihez befutott a kérdés, ismer engem, és rákeresett Trose-ra, látta, hogy egy topicba is irogatunk, gondolta, biztos ismerem, és felhívott, hogy mit tudok erről az egészről. De nem tudtam neki segíteni, mert engem is meglepett a dolog. Nem egy nagy sztori :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?