Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Szülinaposoknak nagyon sok boldogságot!!!!!!!!!

Annácska
Peti hogy van? Te hogy bírod? Petinek jobbulást!

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Bettinek és Lidinek
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT
Kép

Annácska, Mamacka
Hogy vannak a fiúk, javult a helyzet? Jobban vannak már egy kicsit?

Eszti
nagyon ari Bence azzal a banánnal, az én Martinom ha a kezébe adom, először is be akarja tömni az egészet, majd édesen szét nyomkodja, paszírozza a kis kezével :) . Neki még nem megy ilyen szépen az evés.

Bosco
Nagyon édes Fannika, nagy gratula neki, :)

Anita
Boti jobban van már?
Nagyon szép amit csináltál, annyira megható.

Cory
nektek is jobbulást.

Meli
Miért nem írsz többett, mi van veled?

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok

Bettina, Lidike: Nagyon boldog szülinapot kívánunk nektek (sajna én nem tudok ilyen jópofa képeket felrakni hozzá, de hozzágondoltam :) )


Úgy el vagyok keseredve, egyszerűen nem látok a fáradságtól, félek, hogy ki fogok purcanni. Lili megint fél óránként fennt volt. Próbáltam visszaaltatni cici nélkűl, de abból meg iszonyú cirkuszt csinált. Vagy 100x megtettem a kiságy és a mi ágyunk közti távolságot, már kikopott nyomomban a szőnyeg. Nem tudom mit csináljak, riogatnak többen is, hogy megszokásból kell a gyerek és, hogy én rontottam el, meg, hogy ne vegyem fel ha sír mert majd visszaalszik, 2 éjszakát végig fog ordít utána aludni fog. Hát én nem tudom, de ez elég drasztikusnak hangzik, szóval asszem marad az éjszakázgatás

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 

 
 

Bettinának és Lidikének nagyon sok boldog születésnapot kívánunk mi is!!!
Basszus hogy megy az idő!!! Ezt is megértük... Anita annyira éde svagy, kedvet kaptam én is a visszaolvasásra. Ez a fórum arra is jó, hogy "naplót" vezessünk, vissza lehet olvasni, ki mikor milyen gondokkal, dolgokkal foglalkozott. :) Megyek is visszaolvasgatok!!! :)

Annácska! Jelentkezz! ANnyira aggódunk Petike miatt!

Gyöngyi! Kitartás! Nem lehet, hogy még a foga is most jön Lilinek?

Vas Ildi nem vagy semmi!!! Két lábon járó recepteskönyv? :lol:

Anita! Jobban van Botond?

Na, nekem már pakolászni kéne, holnap indulunk. Megvan az útlevele Pötyinek!!! Mégsem marad itthon! :lol:

Puszi mindenkinek:

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Gyöngyi
Ne keseredj el én is vagyok vele. Martin két nappal ezelőtt végig aludta az éjszakát, este 8-tól reggel 6-ig, egy év alatt talán ez volt a második eset. Nagyon örültem, hogy talán már így is marad. Erre tegnap este óránként ébredt, hogy ez miért van fogalmam sincs. De nálunk ez úgy zajlik, hogy fől sír, föl áll a kiságyba addig sír míg oda nem megyek, aztán fogom vissza fektetem és alszik tovább, ki érti ezt. :shock: ? Nem tudom miért nem tud lefeküdni saját maga mikor olyan szépen elalszik mindig magától, mikor leteszem. Nem tudom meddig fog ez még tartani de már én is nagyon fáradok a nemalvásoktól.

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok,

Annácskáék kórházban, az előbb hívott, nem tudják, mi baja Petinek, eddig semmit nem találtak, de tegnap este bent tartották, mert nem ment le a láza.
Sztorit majd Annácsak meséli, reméljük, hazamehetnek ma.

Jobbulást minél hamarabb.
Vendég
 


Sziasztok!

Annácska!
Tudom, hogy most nem olvasod, de megy a drukk ezerrel Petinek!!!
A szívem szakad meg!

LIDINEK és BETTINÁNAK nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT!!! :lol: :lol: :lol:

Beteg babáknak jobbulást!

Mi hétvégére megyünk a szüleimhez, megyek is pakolni, csak benéztem, mert tegnap este nem engedett föl.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Annának, és Petinek nagyon szorítok!!!
És mielőbbi jobbulást!!!!!!
vas
 
 


Köszönjük MINDENKINEK a köszöntéseket!!!!


Anita: nagyon aranyos vagy!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Angi: Lidinek is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!

Kép


Annácska: Petikének nagyon gyors gyógyulást!!!!!

Mamacka: remélem Áron jobban van!!!

Bartika: Nektek jó kirándulást, síelést!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Annáéknak drukkolok, Petinek gyors jobbulást!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Petike, nagyon szorítunk mi is a Lilivel, gyógyulj meg minnél előbb

Zsu: köszi, kicsit megnyugtat, hogy nem csak mi küzdünk az alvásproblémával (bocsi :oops: )

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Istenem, Petikének mielőbbi gyógyulást!!! Szorítok értük! Borzasztó volt olvasni, hogy milyen magas a láza Petikének, sokat gondoltam rátok, hogy vajon sikerült-e már levinni a hőjét, és közben magamban imdákoztam, hogy Botondnak ne menjen 39,5 felé...

Mamac: Hogy van Áron?

Köszönjük az érdeklődéseket! :) Botondka még mindig lázas, a szeme is elég beesett és csillog, viszont most délben már volt étvágya, és a kedve is jobb. Már bébitaxizott és bolondozott is picit. Sokat követel engem, bújik... édes, biztos várja, hogy majd én elmulasztom a fájdalmát.
Egyébként biztos, hogy nem fáj neki annyira már, mert nem nagyon sírdogál (mondjuk a cataflam-tól nem is csodálom), viszont iszonyat, ahogy sípol :( Vasárnap megyünk vissza.

Angi, Tünde: Nincs mit! Éjszaka ráértem, míg vártam, hogy lejjebb menjen Boti láza :wink:
Mégegyszer szép első közös ünnepet Nektek a csajokkal, és jó ünneplést! A képeket meg nem elfeljteni feltölteni. :D

Benyó édespofa azzal a nagy banánnal a kezében :D
Boscó Fannikája pedig szokás szerint gyönyörűség, ahogy áll az ágyikójában! Gratula az álldogáláshoz! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok,

Gyors életjel rólunk: szerencsére velünk minden OK, eddig a betegségek elkerültek (kopp-kopp), csak egyszerűen nincs időm írni a csaj mellett :( Katasztrófális a helyzet, amint ellépek mellőle, rögtön ordít :roll: Főzni, mosogatni is csak úgy tudok, hogy kapaszkodik a lábamba és bömbizik. Nappali kiságyban alvás sem több napi 1-2x 20 percnél, ezért amikor csak tudunk sétálunk, mert szerencsére mostanra már tök jól elvan a babakocsiban, és képes 2-3 órát is szunyálni benne. Én meg csak nyomom a kilómétereket. Estére már totál KO vagyok, azért nem jövök, bocsi.
Múlt héten elkezdtem leszoktatni az éjszakai cicizésről, nem ment egyszerűen, de most ott tartunk, hogy már csak hajnali 4 körül ébred, akkor cumi és kis popórázás után alszik tovább kb. 8-ig.
Remélem hamarosan sikerül végre átaludnunk egy éjszakát.

Szörnyű volt olvasni a sok beteg babóról, remélem hamarosan mindenki makk egészséges lesz.

Menyasszonyoknak sok sok boldogságot, és jó készülődést a nagy napra! :D

Most megyünk megint babakocsizni, mert már sehogy se jó.
Ha tudok jövök, és próbálok mindig képben lenni :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jajjajj a legfontosabb meg lemaradt :oops: :roll: :oops: :roll:

Lidinek és Bettinának nagyon boldog szülinapot kívánok!

Szülinapi bulis képekre nagyon kíváncsi vagyok ám :wink:

Puszi,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Na még valami ... :oops:
Este megyünk Szentendrére és valszeg bemegyünk a budakalászi Corába. Mikor elsején voltunk, akkor nagyon sok minden volt még, pl az FP kutyusból is egy csomó. Nem tudom most mi a helyzet, de nézzek valakinek valamit???

Írjátok meg, előtte még bekukkolok :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


LIDI és BETTINA

BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!


KépKép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Sajna csak az ucsó oldalt bírtam olvasni. :( Meg ami előtte van :)

Annácska!
Remélem Petike jobban van! Soksok gyógymanót és gyógypuszikát küldünk!!!!
Írtam esemest, megkaptad?
Sajnálom nagyon a korházat!

Bea!
Jó olvasni benneteket!
Gratu a fogakhoz! Alexem Karácsonykor növesztett 3 fogat! :) Gondolta ezt nektek karácsonyra:)
Kilók miatt ne aggódj! Én is fogyok. Semmit nem csinálok pedig. Jó, nekem van is miből, mert még olyan 20 kila van rajtam pluszban, de az már itt marad sztem. ;)

Csillus!
Van, h Alex is nyíg a kocsiban, de ritka. Ha vinnyog, akkor álmos, és, ha nem vagyok elég gyors, h haza érjünk, akkor pikk-pakk el is alszik, és akkor róhatom a köröket vele..

Mamacka!
Sajnálom Áront, h megint rókacsalád volt :( Szegénykéim! Gyógyuljatok meg hamar!!!
Korház: No Comment! :(

Anita!
Szegénykéim! Jobbulást Botikának!!!

Eszti!
Huligán Benyó nagyon édes a banánnal! :)

Ági!
Nagyon ügyike Fanikka, és nagyon édes! Kész vagyok a hajától, még most is :)

Betti!
Drukk a lakáshoz!

Szülinapos Kiscsajoknak nagyon nagyon boldogot kívánok!!!

Kép

Cory!
Jobbulást nektek is!

Sajnálom az éccakázókat! :( Mi is kelünk éjjelente. :( De mi nem Alexre, hanem erre a csoffatt bébiőrre. Kezdte az egyik, helyette vettünk másikat, aztán 1-2 éjszaka jó volt, most az is elkezdte a hülyeségét. Szal király arra is felkelni, h zizeg a bébiőr :( Most apa vissza viszi a másodikat, és hoz valami digitálisat, vagy mit. Kíváncsi leszek!

Vali!
Sajnálom hisztiket! Alex sincs meg nélkülem. Mi hintát szereltünk a konyha ajtóba, és ha ott vagyok, és éppen nem hagymát pirítok, akkor ott csücsül a hintába, és szórakoztatja magát :)
Ha még olvasod. Mi járássegítőt vadászunk nagyon. Már a szüleim is rá vannak állítva a debreceni Corára, de semmi eredmény… :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Vali: írtam privit, de ide is írom, hogy nekünk mindenképpen kell az FPkutyus! köszi!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Bettus és Lidi! Isten éltessen benneteket!

Annácska, nagyon sokat gondolok rátok, gyógyuljatok meg mielőbb. Ha lesz egy perced, írj magatokról!

Anita! Botinak is mennek a gyógysütik, szegény pici manó! Tündériek voltak az idézetek, én is meghatódtam! :)

Betti, láttad tegnap este? :lol:

Melitta


Kép
nyf
 
 


Vali, nem tudom, mennyire kivitelezhető, én is nagyon szeretnék egy FP kutyust Botuskának, és felénk se nagyon lehet kapni. A talira úgy van, hogy megyünk, ha addig meg tudnád előlegezni. Vagy elintézhetjük postán. Feladom a kutyus árát és a postaköltséget rózsaszín csekken :wink: Persze, ha nem megy, nem gond, biztos beszerzek majd vhonnan egyet.
Azért köszönöm előre is!

Nancsi, Melitta: köszönjük! Most a hangulata egész jó, bár sokat nyíg. Nem tetszik viszont a jobb szeme, olyan piros körülötte körbe... jajjj, remélem, azzal nem lesz baj, és ez a hörgés....ááááá, szegényke. Náthás a hangja.... olyan kis édi!

Annácska, Mamac: ??????

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ok csajok, mindjárt indulunk, remélem szerencsével járunk.
Akkor 2 FP kutyus (állítólag még van :wink: ), plusz egy járássegítő rendel.
A mocskos anyagiakat majd lerendezzük később :lol: , csak legalább kapjak mindent.
Ha hazaértünk, jelentkezem.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem annácskával. Petinek nem sikerült még mindig 38 fok alá vinni a lázát. Diétára fogták, ami a Bethesdában cukros lötyi adását jelenti. Doki szerint nem szoptathat Annácska... Nem igazán értem ezt!!! :( Eddig 2x hányt Peti, ezért a dokik szerint a hányós vírust kapta el. (Én ha hányós virust kapok, akkor jó sokat szoktam hányi, bocsi)
Ha holnap már nem jön ki a tejcsi Petiből, akkor saját felelősségre hazamennek. Sajnos ott se sokkal jobbak a körülmények, mint a Lászlóban, de ahogy kihallottam Annácska szavaiból, itt a személyzet se épp 100-as. :( De majd ír, ha hazamentek!
Köszöni a drukkokat!

Megyek, mert Hanna épp apjával fürcsizik, aztán mindjárt jenésem van. :D

Utána jövök!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Jaj, Petikének jobbulást! :(

Ez a szopimegvonás úgylátszik nagyon módi..nálunk a kórázban a koraszülött osztályon van szopimegvonás mindenért. :roll: :(

faby
 
 


Micsoda marhaság! A világ legtermészetesebb dolga, ergo feltételezem, hogy a legjobb a babának, akkor is, amikor beteg. Képzelem a természetközelieket, akik megvonják a tejet és cukros lötyit adnak a gyereknek... :shock:

Peti baba, jobbulást! És titokban szopizz azért!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Tegnap késő este írt Annácska.
Akkor nem volt láza már Petinek és szopizott is este. Reméli, hogy ma már mehetnek haza.
Drukk Nekik!!

Áron, Boti,
hogy vagytok???

KÖSZI A SOK-SOK KÖSZÖNTÉST!!!
Tegnap is ünnepeltünk, de a nagy banzáj majd holnap lesz a nagyszülőkkel, rokonokkal. Szóval majd utána hozok képeket!!

Mindenkinek kellemes 7végét!!
Pussz.
angi79
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan, mert ezer dolgom van, tegnap este nem engedett fel a babanet :evil:

Anita, Tünde: MEGVETTEM A KUTYUSOKAT! :lol:

Nancsika: Neked meg a járássegítőt (vagyis Alexnek :wink: ). Remélem arra gondoltál, ami a katalógus 17. oldalán van felül, fehér színű, 6990-ért. Ha nem, akkor se gond, majd jó lesz Aliznak :wink:

Egyébként szinte minden volt, kivéve a Frutapurát, amit én akartam venni :evil:
Tök jó volt, majdnem minden bevásárlókocsiban utazott 1-2 FP kutyi :lol: Lehet, pont tegnap kaptak ismét árut.

Annácska: Remélem ma haza tudtok ma menni, nagyon drukkolok, hogy Peti jobban legyen! A szopimegvonást én sem értem, de sok olyan véleménnyel találkoztam mostanában én is, hogy 10 hó után már egyébként is tök felesleges a szopi, mert már úgysincs benne semmi értékes a gyerkőc számára :shock:

Nah rohanok főzni ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Ezt már tegnap este megírtam,csak nem engedett fel a babanet!

Bettinek és Lidinek NAGYON BOLDOG :SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pgyönygi:látod?ÉN sem tudok jópofa dolgokat berakni,de az a fontos,hogy nem felejtkezünk megköszönteni a kis szülinaposokat!Hú nagyon rosszul hangzik az éjszakátokról a történet!Nem tudok tanácsot adni,tuti én is kétségbe lennék esve,mert hát sírni én sem akarnám hagyni,de akkor mi a megoldás? :roll: Kitartást nektek!!!!!!

Anita:nagyon profi volt a megemlékezésed!Nagyon meghatódtam én is!

Annácska:nagyon szorítunk hogy minden rendben legyen a kicsikéddel!Jobbulást!!!!!!!!!!!

Vanillka:NA VÉGRE!!!!!!!!!Azt hittem már nem is hallok rólatok többet!Nem semmi hogy milyen "matricagyermekeitek"vannak!Na majd meg tudom én is! :lol: :lol: Ma reggel már megint állva várt a lányom,de már nagyon hamar elkezd sírni,eddig olyan szépen eljátszott a kiságyban ébredés után!Még csak mászik,de úgy kotor utánam ha nem lát hogy csak na! :lol: :lol: Ma már elpakoltunk bizonyos dolgokat a házban amik veszélyt jelentenek rá.Na,ezt is megértük! :lol: :lol:

Vok:akkor gyere is! :lol: :lol: Írj magatokról!

Meli:Én is nagyon hiányollak ám a fórumról!!!!Írok pü-t!Köszike!

Bartika:ha még olvasod!Vigyázzatok magatokra,és nagyon jó pihenést nektek!!!!!!

Petri:te miért nem írsz magatokról ?Olyan régen jártál itt!

Képzeljétek,itt a városban most nyílt meg a Lidl üzlet!Az a tömeg ami van!Én tuti be nem megyek 1 hétig a mai Tesco-s tömegnyomor után!Olyan tömegundorom lett!Na amitől még rosszul vagyok,hog yállandóan simiznék Fannit!Minden jöttment!
Na ennyyi voltam!Sziasztok!!!!!
Vendég
 


Annácska
Jó hír, hogy Peti láza már le ment, és nemsokára haza is mehettek. Kiváncsi vagyok mitől volt ez az egész. Petikének sok sok puszi, és gyógyúljon meg minél előbb.

A szülinaposoknak jó bulizást, és várjuk a képeket. :)

Petri
De jó hogy írtál, mi van veletek, ti is mindjárt egyévesek vagytok! :)

Ma jön anyukám és jelmezt készítünk a gyerekeknek, mert csütörtökön farsang lesz a suliba, és csak saját készítésű jelmezt vihetnek. Nem tudom még mit alkotunk de ha kész lesz akkor rakok fel képet.

Képzeljétek
Este Martin 8órátol reggek 1/2.9-ig aludt, na jó egyszer 6ó felébredt de vissza is aludt. Ugy hogy ma happy vagyok :lol:
De gondolom ma este akkor oránként fog ébredni, na mindegy majd meglátjuk, most annyira édes itt játszik Bencével és be nem áll a szája, és nagyokat kacag :lol:

szép hétvégét mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Vali!
Istennő vagy!!! Köszönöm! Piszkos anyagiakat meg beszéljük! Csak most Anyóséknál vagyunk, és nem took sokat írni.
Majd otthonról re!

Pusza! És még egyszer köszike!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok

Vali: hát lemaradtam a kutyi rendelésről, de már pótoltam, mert az uncsitesóval beszereztettem (na ez csak félig igaz, mert elfogyott a készlet, de jövőhéten meg lesz tutira a cuccos)

Csajok: Hol lehet Kecskeméti szilvát kapni, égen-földön nem találok. Ha valaki lát, vegyen már nekem 5 üveggel, a talin lebizniszeljük okszi???

Boscó: Kicsit jobban vagyok. Képzeld Apa meglepte magát karácsonyra egy 650-es Suzuki SV-vel, és ma elvitt motorozni. Hát én úgy feldobodtam tőle, hogy csak na. Mondjuk a nyakam kicsit meghúzodott a menetszéltől, és volt egy kis lelkiismeretfurim is, hogy mi lesz a Lilivel, ha netán taknyolunk, de még élek, viszont szerintem nem mostanában fogok felülni a párom mögé e-miatt.

Annácskáékkal miújság van?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok :)
Csak egy rövid életjel rólunk :)

Csajok nagyon köszi a sok drukkot, sms-t és telefont. Nagyon jól esett :) Köszi :)
Hazaengedtek minket eltávra. Petinek nincs láza, max hőemelkedése, de ez a dokinő szerint belefér. Nem örült, hogy haza akartam jönni, de erőszakos voltam :lol:
Petka szopizik, bár ez az egy nap szopimegvonást nagyon megsínylette a cicim :cry: Most küzdök a több tejcsiért. Iszom a szopiteát és szoptatok ezerrel. Remélem holnap már jobb lesz :)
Petka kap antibiot a "nem tudjuk milyen gyulladása van"-ra :( De ezt is csak ma délután óta.
Hétfőn vissza kell mennünk reggel vérvételre.

A sztorit majd később leírom, ha lesz gy kis időm.

Puszi Mindenkinek :) Köszi mégegyszer :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska, de jóóóó, hogy otthon vagytok! Drukkolok Nektek és gyors gyógyulást Petkának :)
És a gyulladás tuti egyáltalán... :? Cickóknak is nagy drukk!

Vali, húúúú, de kafa! Nagyon köszönjük, nagyon aranyos vagy! Priviben lebeszélhetjük, hogy történjen a kutyus Nyíregyra utazása, illetve a tartozás kiegyenlítése :wink:

Na, ma lement a "birthday-party" első része, majd szerintem a holnapival együtt töltök fel képeket. Jól sikerült, bár látszik Botin, hogy még picit beteg, kicsit besokallt a végére. Öcsém segített még elpakolászni, aztán hazavittük, hogy legalább Boti kicsit kikapcsolódjon kocsikázás közben.
Amúgy csak azért tartottuk meg most, mert tegnap óta sokat javult az állapota. De még mindig sípol rendesen... :? , ami aggaszt picit, de holnap reggel visszavisszük az igazi buli előtt.

Én egyébként már ma éjszaka "átéltem" újra a születés előtti órákat, hiszen tavaly csak szombat volt :wink: Furi... olyan távoli már, de mégis olyan, mintha még most történt volna minden. Na, és megnéztük a DVD-t is, ami Botond születésekor illetve az azt megelőző napokon készült. Jesssszus, mekkora pocim volt :shock: :D

Szép éjszakát!

Egy izgatott, 12 óra és 23 perc híjján egy éves nagyfiú anyukája :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anna, ez a gyulladás kérdés akart lenni :oops: Tuti, hogy az???

A hsz elküldésekor már csak 21 perc, nem 23 :D:D:D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt lehetőségem belépni, így most pótolok! :D


Tünde!
Naaaaaaaaaaagyon boldog szülinapot tegnapra Bettusnak!!!! :D:D:D
Volt buli?
Hogy állsz a tornával? Csinálod még?

Annácska!
De jó!!! Örülök!! Hajrá tejcsi visszanövelés!!!!!!!

Anita!
:D:D:D Én már a héten megnéztem Hanna "régi" képeit, pedig hol van még az árpilis??? :oops: :lol: Szóval átérzem az izgatottságodat! :D:D:D:D:D
Továbbra is jobbulást a majdnem egy éves óriás fiadnak!!! Azért remélem ma többet fogsz tudni aludni! :D

Gyöngyi!
Oké. Nézek. Szokott az itteni Auchenban lenni.
Jó lehetett a motorozás! :D:D:D Jó idő is volt hozzá. :D

Boscó!
Még nem is gratuláltam Fanni felállásához!!! :D Nem fog már sírni, ha megtanul leülni. :D Hanánál is ez volt a kulcsszó. :D:D

Megyek, mert kedvenc fehér jószágom játszani óhajt. :D:D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Annácska! Jaj, de jó! Gyulladás! hess!!! Azért drukkolok a szopihoz! És gyógyuljatok mielőbb!!!

Anita! Az egyéves nagyfiú jobban van már?

Vali! Nem láttad a Corában hogy van-e még 120 db-os "big box" libero pelus?

Jó éjt!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Boscó: Nagy gratula az álláshoz :) Kis ügyes Fannika :) A képeket meg nem is dícsértem még meg, pedig annyira édes pofa mindegyiken :)

Én a Lidl közelébe sem megyek, pedig van erre egy pár, de valahogy nagyon idegenkedem tőle :roll:

Zsu: Nagyon átérzem az örömöd, én ugyanígy voltam vele ma reggel, hinni sem akartam a szememnek, mikor Aliz ébredésekor fél 7-et mutatott a vekker :shock: Ráadásul ciczés után még visszaaludt, és csak 10-kor kelt :shock: Annyira jó volt ennyit aludni, hogy nem is voltam magamnál egész délelőtt :D Húúúú ma tuti nem lesz ilyen jó éjszakánk :(

Nancsika: Akkor ezek szerint jót vettem. Huhh ... Majd írd meg, hogy hogyan jutassam el hozzád.
Apa még nem tudja, de el szeretnék menni a Buy way-be körülnézni, esetleg akkor megejthetnénk a business-t. De ez nagggggyon bizonytalan, még rá kell vennem, hogy elvigyen :roll:

Gyöngyi: Ma már nem volt a Corában ??? :( Hát tényleg nagyon vitték ...
A szilvát merre nézted? Itt a közelben Interspar és Interfruct van, de holnap megyünk Auchanba, ott nagyon sokféle bébikaja kapható, megnézem neked.

Annácska: Húúúúúú de szupi, hogy otthon lehettek! Remélem most már minden rendben lesz! Drukk a tejcsinek!

Vincével egyébként ugyanezt csinálták karácsony előtt, mikor már 6. napja volt 39 és 40 közötti láza, akkor ő is antibigyót kapott végül, de szerencsére tényleg jobban is lett tőle.

Anita: Tali előtt jöttök még Bp felé??? Mennyire sürgős? Dobj egy pü-t, hogy hogy legyen :wink:

Tök jó, hogy Boti jobban van, remélem holnap is csak jókat mond majd a doki :)

Én is mindig elképedek, hogy milyen minimanó volt Aliz mikor meglátom a 2 hetes videón :shock: Iszonyú gyorsan elrepült az idő :(

Eszter: Neked meg gyűlnek a kódok, mikor küldjem őket???

Melitta: Sajna a pelusokat nem néztem, de ahogy elrobogtam arrafelé, láttam, hogy Pampersből jó sok volt, talán Liberó is volt még, de egyáltalán nem vagyok biztos benne, úgyhogy inkább nem is mondtam semmit :oops: :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Anita: Megkaptam a pü-t, válasz is ment :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, azért köszi! :)

Melitta


Kép
nyf
 
 


Ezt tegnapELŐTT írtam:

Sziasztok!

Annácska!
Nem is tudom mit mondjak, nagyon komolynak hangzik. Jobbulást!

Gyöngyi!
Nálunk Tünci akkor nem volt hajlandó enni, amikor beteg volt. De a cicit még önállóan nem találja meg. Csak a melltartón lévő virágok érdeklik.

Titati!
Ezt a szondás dolgot hol hallottad? Nekem nagyon hihetetlennek tűnik. De úgyis kell bemennem a "céghez", és majd hozok haza szondát és kipróbálom.

Mamacka!
Jobbulást Áron babának!

Anita!
Nektek is jobbulást! Szörnyű, hogy mennyi beteg baba van.

Babetta!
Jöhettek bármikor. Technikailag bármikor fogadóképesek vagyunk vendég-ügyben. Csak előtte minimum két órával kéretik szólni és rendet rakok. (A lánykám nagyon pakol, lépni nem lehet tőle.)

Boscó!
Kitartást a sulihoz! Gratulálok Fanninak! Innen már csak pár nap és szaladhatsz utána!

Rólunk: Semmi újdonság.

Mai (ugyanis csütörtök este óta, amikor el akartam küldeni, nálunk nem volt babanet):

Lidikének és Bettinának Boldog első szülinapot!

Anita!
Nagyon szép versike! Le is mentettem rögtön!

Esztipeszti!
Nálunk is van bújós korszak, de nem ennyire. Csak zuhizni és vécézni nem tudok. Ezért olyankor a gyerek áll mellettem és sír. Mosogatáskor csak kapaszkodik.

Gyöngyi!
Pár napja Tündi is óránként ébred, keserves sírással. Én a fogait okolom miatta. Nem szoktam hagyni ordítani. Ha sír, valószínűleg baja van, hát pont én, az anyja hagyjam szenvedni?

Annácska!
Drukkolok Petikének! A nem-tudom-milyen gyulladásra hogy lehet gyógyszert adni?

Rólunk: tegnap Tünci kapott piros motort. Határozottan tetszik neki.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Vali!
PÜ ment

Melitta!
PÜ ment

:D
Bocsi, de ennyire futotta most nekem. Esek össze, olyan álmos vagyok.
Egész délután a konyhában b@sztam a rezet :(
Sütöttem kenyérsütő géppel kalácsot. Sztem holnap landol a kukába.
Plusz, meg anyukám féle kiskiflit, amiből csak a sót felejtettem ki, így se íze, se bűze. De apa már elég sokat megcsócsált... Ha Alex tudna darabosat enni, tuti kapott volna már. :)
Szal pont megérte konyhatündérkednem. Jól leamortizáltam magam, a kaja meg pocsék lett. Megyek és beledőlök a paxtollamba. Jó éjt!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Annácska: nagyon örülök, hogy hazamentetek!!! :)
További gyógyulást Peti babának!!!!! :!:

Boscó: olyan jó látni a babáinkat ahogy egyre több dolgot tudnak, édes ahogy ácsorog az ágyban!

Vali: még egyszer köszi! Ahogy számítottam rá, már a kocsiban ment a harc a kutyusért, aztán középre raktuk, hogy mndketten elérjék valamelyik részét :lol: itthon aztán Dorina kipróbálta az összes funkciót rajta :D

Zsu69: lehet, hogy ezután jobban fog aludni, talán ő is rájön, hogy sokkal jobb aludni mint szenvedni :)

Gyöngyi: azért vigyázzatok Magatokra azon a mocin!!
Mi soha nem ültünk még, de sztem nem is fogunk, én félek tőle :oops:

Vok: köszi!
Holnap bulizunk anyósnál!
Igyekszem tornázni, egy héten 4-szer csinálom, főleg hétköznap.
Most Petinek sok a munkája, de ha csendesedik, akkor esténként el akarok menni közös tornára Dunakeszire. :P

Már csak 2 hét a tali!
Remélem addigra mindenki meggyógyul!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Lidl (és a többi):
én végigjártam mindet és van mindenhol kedvenc cuccom, amit ott veszek.
Lidl pl: szárnyaskrém amiben nincs semmilyen adalék (hiszek a mesékben... :) ), mosógél, wc tisztító, magos sütnivaló bagett, 69,-os tölcséres csokifagyi( belül folyékony rumos csokikrémmel), gyümölcstea...

Viszont ilyen helyekre kizárólag hétköznap délelőtt vagyok hajlandó menni

Most nagyon ráérek, mert Peti lelépett a tescóba :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde: várunk sok szeretettel Benneteket. :lol:

BOLDOG SZÜLINAPOT az ünneplő babáknak!

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Akkor folytassuk a "hagyományt"!!! :D :


[quote="esztipeszti"]L írta:esztipesztiányok!

8:47-kor megszületett Anita kisfia, Botond, 4,05 kg-mal és 52 cm-rel! JUHHHHÉÉÉÉÉ!
Sajnos csaszi lett a vége, de mindannyian jól vannak, és ismét csak ez a lényeg!!! Kép

Gratulálunk az újdonsült családnak!



NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNOK BOTINAK!!!!

Kép
tünde_szõd
 
 


Timi baba, Szintike és Hanna: Nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!!


(Éééés, ha már a célom ilyen jól elértem :D ....)
[quote="csema"]L írta:csemaányokKép
9.05-kor megszületett Nicika kislánya Szintia!!!!
2500gr 46 cm-rel. A vége vákum volt de Nici jól van nagyon boldog, puszil mindenkit!!!
Kép Kép Kép Kép
Gratula az ujdonsűlt családnak!!!!

Kép
[quote="Lettymama2"] írta:Lettymama2
Petri kislánya, Tímea is megszületett ma... 3100g és 52 cm...
Nagy-nagy gratula nekik...KépKép


[quote="petri"]S írta:petriziasztok!
Február 11.-én 10 óra 15perckor megszületett Timi.

Kép

[quote="indianyo"][ írta:indianyocolor=#aa00aa]TROSE "kicsi" leánya megszületett! Neve Varga Hanna, 4220 grammal és 56 cm-rel látta meg ezt a világot!



[/color]

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tündeeee, olyan aranyos vagy, hogy elkészítetted nekünk!!!

KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!!!!!!! :D:D:D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


[quote="csema"]L írta:csemaányokKép
9.05-kor megszületett Nicika kislánya Szintia!!!!
2500gr 46 cm-rel. A vége vákum volt de Nici jól van nagyon boldog, puszil mindenkit!!!
Kép Kép Kép Kép
Gratula az ujdonsűlt családnak!!!!
Jaj most látom Anitáéknál is megvan a baba
Anita Gratulálok, sok tejcsit, kitartást!!!!
Kép Kép Kép


Szintikének is boldog szülinapot!!


Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Petri: Timikét is Isten éltesse!

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boldog szülinapot Botinak, Timinek és Szintiának (ha még olvas Nicika)!!!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?