Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt, szep napot mindenkinek! :D

Rolly! :D

GRATULALOK!!! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Duddu!

De jó itt, még ha csak keveset is! Kinga kezd a korához lassulni, de még nem az igazi. Ül, feláll, mászik, most ez a repertoár. Bővebben a blogban.
Nagyon cukik a lányok, olyan édi golyó fejük van :wink: de melyik melyik? Most hülye vagyok mi? Mert amúgy jól megkülönböztethetőek, mármint így képen. Örülök, hogy minden rendben. Még egy gyereknél is csak a 3. hónap után érzi úgy az ember, hogy nem volt elhibázott döntés, a 6. hónaptól meg már jön a "mikor repetázunk" fíling. Meglátod, elmúlik a hasfájás mérföldkövekkel előrébb leszel, és ahogy rohamosan elkezdenek fejlődni, beléjük szerelmesedsz, és nemhogy öngyi nem leszel, te leszel a világ legbüszkébb, meg legboldogabb embere.
Ja Kinga egy dolgot nem tanul meg, az pedig az éjjeli alvás. Ma is kb. 7-szer szambáztam át, etetni, itatni, óbégatást beszüntetni, és ez nálunk rendszeres. Már nem is hiszem, hogy volt időszak, mikor átaludtam az éjjeleket, akklimatizálódtam, és már nem vagyok mosott fos, ha tudpk szaggatottan aludni 6* 7* 45 percet 8)

Rolly!

Hú most akkor örülök!

Lépék, mert rí a ded. Kialudta magát (25 perc alatt) :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Hát, nekem nem nagyon jött be ez a főzzünkegykrumplitasóskajábamajdazjólmegjavítja :twisted: Ráadásul picit le is égettem a pörköltet :) Volt egy sajátos ízvilága, de megettük :)

Kacsa!

Jobbulást! De így legalább újra összecuccolhattok apjukkal :)

Panka!

Ügyin vásároltál Emilinek :) Én is imádok turizni :) Főleg a minicsajomnak :) Igazából bárhol és bármit szívesen veszek neki :)

Duddu!

De jó, hogy jöttél! Persze, hogy nem baj, ha nem tudsz válaszolni, majd beszélünk, és akkor kitárgyalunk mindent!
A csajokra nincs szó, annyira kis édik, és milyen nagyok már, és milyen dundikák! Nagyon aranyosak!!!
Azért ám tényleg csak nagyon lassan indul az a tesóproject, legkorábban május, de lehet, hogy még később :) Sok függ attól is, hogy hogy alakul a szopi, mert szoptatás mellett nem mernék babát tervezni, csak ha már elhagytuk.

Rolly!

Akkor kivételesen örülünk pirinek :)

Fleur!

Epedve várom, hogy bejelölj az iwiwen :twisted: :twisted: :twisted: Meg bárki, aki eddig nem jelölt volna :)

Juca!

Most kezdem biztonságban érezni magam először a lapátodtól :twisted: :twisted: :twisted:
Hú, akkor nem semmi az éjszakátok :( Hogy bírod? Mondjuk jó kérdés, ha nincs más választása az embernek, akkor muszáj bírni... Figyu, legkésőbb majd akkor alusszuk át az éjszakát, ha férjhez mennek a kölkök, és elköltöznek :) Nálunk azért nem ilyen vészes a helyzet, de egyszer tuti mi is kelünk 4 óra felé töltekezni, addig szundi van, meg utána is, úgy kb. 8-ig. Őszintén szólva én nem gondoltam volna régebben, hogy egy ekkora nagy kanca csajhoz még kelni kell éjjel. Hát ez van, erre szerződtünk :)

Megyek muffint sütni, mert délután vendégeink jönnek :) Egy barátnőm a férjével és a kisfiukkal :) Úgy várom őket, már rég találkoztunk.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok! :D

Hosszú hónapok után most ismét jelentkezem, vannak még akik emlékezhetnek rám, és kisfiamra Benedekre. Mától már rendszeresebben tudok közétek jönni, mivel már itthon is van netem.

Üdvözlöm a régieket és az újakat is!

Egyelőr ennyi, majd később visszaolvasok, hogy kivel mi történt, és írok bővebben magunkról!

Ja egy kérdés, Mátrával mi van? Tudtok róla valamit?

Pussz: Dina és Benedek :D
dinadin
 
 


Sziasztok! :D

Hosszú hónapok után most ismét jelentkezem, vannak még akik emlékezhetnek rám, és kisfiamra Benedekre. Mától már rendszeresebben tudok közétek jönni, mivel már itthon is van netem.

Üdvözlöm a régieket és az újakat is!

Egyelőr ennyi, majd később visszaolvasok, hogy kivel mi történt, és írok bővebben magunkról!

Ja egy kérdés, Mátrával mi van? Tudtok róla valamit?

Pussz: Dina és Benedek :D
dinadin
 
 


Sziasztok!

Timika, Jucmuc!
Be vagytok jelölve 8)

Évi!
Muffin:nyami-nyami!(Talán ez nem lesz sós :wink: :twisted: )
Mosással hogy állsz?

Duddu!
Nagyon nagyon aranyosak a lányok!Mindig örülünk ha jelentkezel, fotókat is dobhatsz még a csajokról!

Rolly!
Hát remélem is, hogy rendeződik ezzel az a fránya ciszta!

Ma megint voltam a munkaügyibe, de élelmes voltam, és mikor kinyillt az ajtó, én szépen bementem :lol:
Így 10 perc alatt végeztem.1 hónap múlva kell mennem megint, de addig 2 munkahelyről is kell igazolás, hogy voltam állást keresni, elvégre most álláskeresési támogatást kapok :roll: De a volt munkahelyemen majd intéznek nekem vmit állítólag, oda mehetek holnap be, csakhogy legyen megint járkálnivalóm.
De mostmár pihenek, és netezek 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia Dina!
Én emlékszem Rád!
Hogy vagytok?Nagyon jó, ha jössz gyakrabban!
Képeket kaphatunk Benedekről?
Hát a Mátra téma már kicsit régebbi sztori, egy kicsit bonyolult is, a lényeg, már nem írogat ide, volt több lánnyal is összezörrenése", nagy balhé volt.Ha akarják majd ők elmondják, mivel őket érinti közelebbről az ügy. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Dudu!
Jó itt látni.
A lányokra hirtelen azt hittem olyan Anna valaki-s képeslapok. :)
Nagyon édesek.

Dina!
Szia, persze hogy emlékszünk rád,. Írj majd mi a helyzet. Mátra személyisége kicsit összegubancolódott, így elhagyta a fórumunkat.

Rolly!
Na ez szuper, tűnjenek el azok a fránya ciszták!

Timika!
Bejelöltelek. És még nem feledtem el a találkát. Ha nem is a karácsonyi vásárban, de jövő hét után találkozzunk!! Már megnézném a pici fiad is!
Azért nem reagáltam mert már dec eleje óta vizsgázom a fősulin, de jövő héten vége!!!
Csibe! Eseteleg te is csatlakozol? Hol vagy? :shock:

Panka!
Köszi, :D a reflexteszt nem rajtam múlik egyenlőre. Mondjuk a varratokat kiszedték, és szép a sebe, úgyhogy...
Sok sikert a munkaügyis ügyintézéshez.
Vendég
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Junko!

Itt vagyok, csak sajnos nagyon ritkán tudok jönni!
Higgyétek el, minden elismerésem a tiétek, hogy lépést tudtok tartani a topikkal.
Szégyellem is magam emiatt! :oops:
A férjednek jobbulást, hétvégére pedig hajrá! :wink:
Találkában én is benne lennék szívesen!

Duddu!
Gyönyörű lánykáid vannak! :lol:
Majd Gáborbaba "udvarol" valamelyiküknek! :lol:

Juca!
Még régebben kérdezted, hogy beszéltem e a lánnyal.Váltottunk egymással egy levelet, megadtam neki az elérhetőségeket, de azóta nem tudok róla semmit!Te tudsz valami infót róla?

Nárcisz!
Hogy vagytok?
Megnéztem a képeket, nagyon szép család vagytok! :lol:

Anikó, Brill, Angie!
Hogy vagytok kismamák?

Tündi!
És te hogy vagy?

Rólunk:
megkaptuk a 3.hós oltást, már 6300 grammok és 63 centik vagyunk!
Továbbra is nagyon jó baba, eszik, alszik és átalussza az éjszakát!
Olyan édes, most már foglalkozni kell vele!Játszik, gőgicsél, nagyokat mosolyog! Zabálnivaló!
Voltunk babaúszáson is.Jól bírta, de ő egy fél óra múlva elfáradt!Gondolom, ahogy nő úgy bírja majd tovább. :lol:

És akkor két kép:
Kép
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok megérkeztem.Ma végre hazahoztuk a babaágyakat és berendeztük a szobájukat.Már csak egy ágyat kell bevinni hogy a szoptatás könnyebb legyen és ne keljen mindig átvinni őket a mi háloszobánkba.Mit tudtok a kokuszmatracrol?Azt hallottam nem jo a légzesfigyelöhöz.Ha ez igy van akkor jol ráfáztunk mert mi azt vettünk.
Látom megtaláltatok az iwiw-en.Én is visszaigazoltam.

Nem tudja valaki hogy tudnék képet felrakni a pocakrol meg szobárol?Ha valaki tudja irja meg.Köszi

Hogy lehet felkerülni a táblázatra?

Pankaa!
Szép nagy már a babád,gratulálok.Máe elfelejtettem mennyi van még vissza neked?Én hétfőn megyek dokihoz kiváncsi vagyok hogy mekkorák a lányok.

Kacsa14
jobbulást szeretnék kivánni,pihenj sokat és vigyázz magadra

Hangyolca77
Veled mi a helyzet?


Jucmuc
Sok sikert a februári nekifutáshoz.Én ilyenkor már mindig örültem,hogy végre van időpontom.Ilyenkor van hol aludnotok ha többször kell menni egymás után?Már nem emlékszem ez hányadik beavatkozásod?

Junko
Szia Én is üdvözöllek.Veled mi a helyzet?Tudod még eléggé kezdő vagyok a netezés terén de igyekszem.

Dudu
CSodaszépek a babáid szeretnék gratulálni.Olvastam,hogy koraszülöttek voltak.Hány hétre születtek?Ja Bea vagyok

Csibe
Szép a babád igazán és jó nagy.Biztosan jo az étvágya ugye? Jól vagytok?Bea
kovacsné
 
 


Beus!
Mint már mondottam, a hozzászólásaim alatt van egy vonalzó, arról mindeig tudhatod, hogy hol tartok. :D
A táblázatban, amit Anikó kezel benne van, hogy ki hol tart, melyik baba mikor született, stb.Bekerülni úgy lehet, hogy Anikónak megadod az adataidat, azokat, amiket látsz a táblázatban.
Nekünk is kókuszmatracunk van, de mi nem veszünk légzésfigyelőt.
Képet úgy tudzs felrakni, hogy előbb lekicsinyíted(hogy a te gépeden milyen prigram van erre, azt nem tudom, a lényeg, hogy 600x600 pixeles legyen, ekkorát enged csak a net), majd az ablak alatt, ahová írsz, van egy kék felirat:melléklet feltöltése.Erre kattintasz, és a browse gombbal ki tudod választani a képet agépedről, amit fel akarsz tenni ide.Utánna katt a feltöltés gombra, ha elfogadta, utánna bezárés.Ha nem jó a méret, vagy a név(pl.baba.jpeg, a baba.jpg helyett>nekem legalábbis így nem fogadja el), akkor változtass azon, amit kiír hibának.
Sikeres képfeltöltést! :D Remélem érthető volt vmennyire, jobban nem tudok elmagyarázni.
Várom a képeket!

Csibe!
Nagyon jó a babaúszás, én is szeretném majd.Mikor kezdtétek?
Jó nagy már Gábor baba!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szép Jó Estét Kivánok Mindenkinek!! :D
Itt küldök nektek 2 képet az én nagyfiamról! :D
Aki 4620grammot nyom!! :shock: Kép Kép

Kép
bea27
 
 


Bea!

Ádi szép formás, mint volt. Kingát már nem lehet így mázsálni, mert elmász...

Beus!

Kókuszmatracra is jó a légzésfigyelő, bár nekünk sem a légzésfigyelő nem használatos, sem kókuszmatracunk nincs. Kókusz be tud fülledni, szóval arra vigyázni kell. Mi azért nem vettünk, mert a matracra szántam egy IKEA-ban kapható neylonlepedőt, ha baleset van ne ázzon minden. Ezért okafogyottnak tűnt a kókuszmatrac. Kipisilés pelusból volt, de nem extra, hányás sem sok, néha bukott is Kinga, szóval jó vétel volt a neylon. Igazi szükség a bilire való szoktatáskor van éjjel. Olyankor megy a legtöbb kókuszmatrac tönkre. :-( Lényeg, hogy kemény legyen, ami nem vetemedik.

Évi!

Sajnálom Zsuzsit, de ma már csak 5-6 éves élettartammal számolnak a mosógépszerelők :evil: Féltél a lapát rémtől? A belassulás csak Kende mellett látványos azért :twisted: Ti hogy állok éjjelügyileg? Van alagút végén fény? Nálunk még alagút vége sincs :-( na nem baj, a róka mellett megkapja pótjelként a kuvikot is :wink:

Csibe!

Semmit sem tudok róla, de ha nem jelentkezik, az az ő ügye. Azért egy köszit sem nyomott? Paréj... Ne foglalkozz vele, mi megtettük, amit megkövetelt a haza :-)

Lányok! VÉDŐNŐ kerestetik! Részletek a blogban :wink: Ez most komoly!!! Küldjetek!!! 8)

tjuca
 
 


Aniko! :D

Köszönöm a tortat! Nagyon rendi vagy!

Panka! :D

Lattam, visszigazoltam! Köszike! :D :D

Beus! :D

Ez lesz az elsö lombikom, nekem inszemem sem volt, egyböl bele csapunk a lecsoba. 8) Van egy ismerös csalad, naluk leszek majd. Szerencsere közel van az intezethez is.

Bea! :D

Gyönyörü kisfiu Adika! :)

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc, drága!! :P
Születésnapod alkalmából kívánok Neked nagyon-nagyon sok boldogságot!!!
Kép

Sok szeretettel: Kép Kép Kép Kép Kép :P
rolly
 
 


Jucmuc!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt lányok!

Jucmuc: nagyon boldog születésnapot kívánok!!

Kedd: végre azt mondhatom, hogy pozitívan csalódok egy orvosban.. Annyira rendes volt most is, nyugodtan lehetett vele beszélgetni. Csinált egy rákszűrést és megnézett, azt mondta minden rendben...Gynevacot ajánlotta, de mivel nem lehet kapni, ezért felírta a Gynatren nevűt, ami jó mert 2 ampullával kevesebb szuri :twisted: Az ő véleménye: ne hallgassak arra a hülye genetikusnak, mert szerinte 20% nagyon sok és abban sincs igaza, hogy nincs esélyem minden hónapban teherbe esni..A petesejt tud vándorolni valamilyen csatornán keresztül..A lombikon még ne gondolkozzak, mert szuperül teherbe tudok esni, bízzam rá magamat nyugodtan, majd összehozza a babát... A mostani mensi után kell viszont átjárhatóságit csinálni (nagyon -nagyon félek tőle), mert jelentősen csökkenti a méhen kívüli terhesség esélyét, valamint könnyebben teherbe lehet esni utána, mert a sűrű kontraszt anyaggal átmossa. Utána ad egy fél évet próbálkozni, és ha nem, akkor fog okoskodni.. Röviden ennyi, de ahogyan ő mondta, úgy teljesen megnyugtatott. Szóval valószínűleg jövőhét végén HSG.

Lányok: akiknek volt HSG, meséljetek, hogyan lehet túlélni? Az a baj, hogy én csak a laminláláshoz tudom hasonlítani, amibe azt hittem, hogy belehalok, de állítólag annál azért kevésbé fáj...

Fleur: nagyon kíváncsi vagyok Rád....Mikor tesztelsz?

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt lányok!

Rolly :) Na végre! Klassz, hogy végre megjött és nem kell idegeskedned!!! :lol:

Dina :) Üdv újra itt! Mesélj magatokról, hogy vagytok? Na meg képeket is tegyél fel légyszi! :D A Mátra sztorit inkább hagyjuk, a lényeg, hogy végre nem ír ide az a mániákus hazudozó!!! :evil: :evil: :evil:

Pankaa :) Junko :) Bea27 :) Köszi szépen a jelöléseket! :lol:

Junko :) Akkor várjuk, hogy jelentkezz! :lol: :wink:

Csibe :) Nagyon szépek vagytok! Hol voltatok végül babaúszáson? Az Anna fürdőben vagy a Forrásban? Eleinte Kristóf is csak félórát bírt, még pár hét és sokkal jobban fogja élvezni!

Juca :) Először azt hittem, megváltoztattad a vonalzódat, csak azon csodálkoztam, miért 5-ös van a végén :roll: Aztán látom, hogy az enyém is ugyanilyen lett :lol: :roll: :shock: :oops:
Nem tőlem kérdezted, de Kristóf sem alussza át az éjszakákat, de ma különösen nagyot alakított. Azt már kezdem megszokni, hogy napközben egyszer 45 percet alszik, de legalább reggel 8:30-9-ig aludt. Erre ma felébredt 7-kor, 8-kor sikerült visszaaltatnom, aludt kemény 5(!!) percet, azóta itt kukorékol :shock:

Csheni :) Örülök, hogy sikerült megnyugtatnia az orvosnak! Nagyon fontos, hogy megbízz benne! HSG-m nekem nem volt, de nem mindenki ugyanúgy éli meg! Mi az a laminlálás? :?: :oops:

Bea :) Nagyon formás a kis Ádi!

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jucmuc!
Isten éltessen sokáig!Kívánom, hogy váljanak valóra az álmaid!
Kép

CsHeni!
Nagyon örülök, hogy sikerült jó dokit találnod, és hogy sikerült megnyugtatnia!Vizsgálathoz nagyon szorítok, remélem nem lesz túl kellemtlen.

Bea!
Nagyon édes Ádika!"súlyos" egyéniség! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juci!

Kép

tjuca
 
 


Jucmuc!

Nagyon Kép kívánok!
Vendég
 


Csheni!

A hsg-nek viszonylag jó a túlélési aránya :twisted: :twisted: :twisted: Én is hallottam egy csomó rémisztőbbnél rémisztőbb sztorit, és úgy is indultam neki, hogy ha ezt túlélem, akkor mindent kibírok :twisted: De egyáltalán nem volt vészes. Feszített eléggé, amikor töltötték a kontrasztanyagot, de épp csak kellemetlen volt. Utána görcsölgettem kicsit (na jó, egész délután), de abszolút bírható volt :) Csak lazíts közben, és nem lesz baj! :) Tökös csaj vagy te, egy kis hsg nem fog ki rajtad!!!
Klassz, hogy sikerült jó dokit találnod, nagy kincs az ilyen!

Dina!

Benedekről kérünk szépen képet!

Csibe!

Gábor baba még mindig tiszta apukája :) Jók a babauszis képek!

Beus!

Hú, de izgi, készül a babaszoba!
Nekünk is kókuszmatrac van, de légzésfigyelőnk nincs, de én is úgy tudom, hogy az Angelcare működik kókuszmatracnál is!

Bea27!

Nagyon nagy már Ádika, jól megnőtt!

Juca!

Nem panaszkodom az éjszakákat illetően, egyszer kelünk szopizni, úgy 4 óra körül, ez nekem szuper :) Nekünk a max. az 4 ébredés volt, de az is csak egyszer, és nem is újszülött korában, hanem nemrég :) Na, mot újraelőkerül a lapátmumus :twisted: :twisted: :twisted:

Timika!

Kristóf hogy van? Folyik még a nózi?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Heni! :D
Ne félj tőle. Nekem abszolult, de nem fájt. Ahogy Évi is írta kicsit feszített, de kibírható. Vigyél magaddal betétet majd. És déluán pihenj. Másnap már semmit nem érezel belőle.
Teljességgel egyetértek a dokiddal. Sztem jól látja, hogy nem kell rögtön lombik.


Csibe!
Jajj nekem a babámmal való úszkálás minden vágyam! Olyan jó lehet.
Akkor jövő hét után legyen a tali! Majd egyeztetünk!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Na végre sikerült nem elfelejtenem behozni a 4D uh-n készült képet Manócskáról.
Itt mutatom nektek:
Kép

Kisfiam folyton a köldökzsinórral játszadozott az uh alatt. Ezen a képen jól látszik.

Puszilok MINDENKIT. Egy kicsit most herótom van a gépeléstől, ezért inkább csak olvasgatlak Benneteket.

A babák gyönyörűek, szépen növekednek. Örülök az 'elveszett' topiklakók felbukkanásának. Zebrát szeretnék látni! Virág!!! Lassan zebraelvonási tüneteim vannak. Kérünk szépen zebraáldást az égiektől...
Vendég
 


Junko
Hát igen ez kicsit kezd izgalmassá válni. De nem nagyon tudok benne hinni...már annyiszor
csalódtam.
Működtek a reflexek??:)

Kacsa
De azért már jobban vagy ugye?

Hangyi
Köszi

Jucmuc
Húú ez nagyon izgi:)) Szoírtok ezerrel.

Pankaa
Nincs a turiban semmi. Én is szoktam magamnak nagyon szuper dolgokat találni. Engem anyukám
szokott néha elcsábítani.

Szia Duddu
De jó, hogy jelentkeztél:) Köszönöm:) Azért a fele is elég lenne.:) Bár kezdésnek nem volt
olyan szerencsénk, mint nektek, mert az első nem sikerült, de majd a második.:)
Nagyon édesek a picúrok:)

Rolly
Na ez szuper hír.:) De azért még majd doki is megnézni ugye?
Hát igen lassacskán. Hétvégén gondoltam...aztán, ha mégsem akkor meg felhívom a dokit, hogy
most mi legyen, mert kezdenénk a második inszemet.

Évi
Bocsi még nem tettem meg, de igyekezem. Azért ne legyél morci jóó??:)

Szia Dina
Jó hogy jössz megint

Bea
Háát nagyon éédes.

Jucmuc
Boldog, boldog, boldog születésnapot, kívánom, hogy legyen még sok ilyen szép napod.:)
Ezt most kénytelen leszel magadnak elénekelned.:)

Csheni
Ne félj az átjárhatóságitól, teljesen kibírható. Csak egy kicsit kellemetlen. Utánna azért,jó
ha pihengetsz, mert valószínű vérezni fogsz egy picit pár napig és pici görcsökre is számíthatsz.
Teszt: majd talán hétvégén.

Angie
Köszi. De jó..:)

Mondanom sem kell gondolom, hogy pirike jól szórakozik valahol...de még mindig igyekszem
a babára vonatkozó gondolatokat kizárni.
Amúgy minden ok, ma tök jór autókáztam és tárgyaltam. Tegnap itt volt a nagyfőnök és közölte a
szigorításokat, meg az elérendő tervszámainkat és kb azt vetítette előre, hogy ez minden
évben egyre több és több lesz.
Valahogy rámtört a menekülhetnék:) Mivel a baba miatt nem szeretnék céget váltani, így
gyorsan össze kell jönnie, mert jövőre inkább már nem dolgoznék:).
Még akkor se ha úgy járok mint Juca és lemondhatok az estékről..:).

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Milyen estékről?

tjuca
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.Holnap utazunk haza és készülnöm kell.

Jucmuc! :D
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!!!! :D


Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 


sziasztok!

nem sikerült visszaolvasnom és kevés az időn is csak gyorsan pár sor holnap megyek uh ra és akkor derül ki mikor csinálja meg a doki az inszemet .
mindenkinek köszönöm a bizatást

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Anitta!
Mennek a drukkok holnapra, hogy jó híreket kapjál!

Hangyi!
Jó készülődést, és jó 7végét!

Fleur!
Mi az, hogy nincs a turiban semmi?Én szinte mindig találok jó kis babaholmikat, de magamnak már nem.Mondjuk azokat annyira nem is nézem.Én csak itt kaptam rá a turizásra, Pesten nem voltam.
Kíváncsian várom a 7végét!!! :wink:

Angie!
Nagyon édes a kisfiad!Emili is szívesen bújkált az uh-okon a zsinór mögé :D Dehát nincs odabent más játékszer, be kell érniük ezzel. :lol:

Juca!
Nme értem a vonalzódat :oops:
Most mit mutat? Magától váltott át, mert láttam Timinek is ilyen lett?

Évi!
Mosással hogy állsz?

Jól beijjesztettek minket ezzel a nagy szélviharral, de itt csak simán fúj a szél, vihar nincs, és remélem nem is lesz, mert akkor tutira nem fogok tudni aludni(a szelet nagyon nem csípem) :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok megjöttem.Ma voltam védőnőnél hát kiakasztott. Ő kérdezett engem hogy befektetnek-e 36hetesen?rendesen szülök-e?Miért nem hiztam?stb... szerintem ezekre a dolgokra neki kellene tudni a választ.Vagy nem?Majd hétfőn megkérdezem a dokit.
Én nagyon rosszul aludtam az éjjel,Ti?

Pankaa
Én is gondoltam rá hogy nem veszek légzésfigyelőt de szerinted ha külön szobába alszanak tőlem akkor sincs rá szükség. Na odaért a szélvihar?Ide már megjött.Majdnem lebontja a házat

Bea27
Nagyon cuki a nagyfiad.Gyönyörű.És jól érzitek magatokat?

Tjuca
A kókuszmatracra is rakhatok nylont?Vagy befülled?

Jucmuc
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED ÉN IS. Szerintem nem is baj hogy elsőnek mindjárt lombik lesz legalább nem kisérleteznek rajtad is ugy mint rajtam.Azért az nagyon jo hogy van hol aludnotok ha mennikell mert nekünk mindig haza kellett jönni és az nagyon fárasztó volt.Mégegyszer soksikert

csheni26
Légyszives ird le,hogy mit tudsz a GYNEVAC-ról.Mert van egy barátnőm akinek most lesz egy laporoszkópiája mert elvan záródva a baloldala de Ő ettől nem meddő és mielőtt elmenne lombikprogramra lehet hogy kiprobálná.Ezt csak orvos irhatja fel?

Évi77
Szerinted fontos a légzésfigyelő vagy jó anélkül is.Én külön szobában fogok aludni a babáktól.
kovacsné
 
 


Panka!

nincs a turiban semmi kivetnivaló dolog :wink: - Virág erre gondolt
vonalzó bedeglett

tjuca
 
 


Anita!

Drukk holnapra :)

Panka!

Köszi kérdésed, tegnapelőtt mostam egy barátnőmnél, holnap utazunk el anyuékhoz, náluk kimosom a maradékot :) És nem lett sós a muffinom :twisted: :twisted: :twisted:

Beus!

Azt csak te tudod eldönteni, hogy fontos-e nektek a légzésfigyelő, vagy nem. Mi úgy döntöttünk, hogy mivel egy hajlamosító tényező sem áll fent esetünkben a bölcsőhalálra, így nem vettünk. Mi is külön szobában aludtunk Dóritól 3 hetes kora óta. De ha te nyugodtabb vagy a légzésfigyelővel, akkor vegyetek. De úgy tudom, akár kölcsönözni is lehet.
Egyébként van itt valahol Gynevacos fórum, ott sokmindent meg lehet tudni erről a szuriról :)

A szél ide még nem ért el, akkorát sétáltunk kint, hogy csak na. Remélem holnap se lesz különösebb ítéletidő, mert már reggel indulnánk anyuékhoz.
Barátnőm hívott délután, hogy ők holnap jönnének haza Magyarországra Romániából repülővel, de el kell halasztani az utat, mert a repülő valószínűleg fel sem száll majd az idő miatt :roll:

Úgyhogy csók mindenkinek, majd hétfőn jövök (remélem jó hírek várnak majd)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Kovácsné Bea!
Köszönjük, jól vagyunk! :lol:
Babócának nagyon jó az étvégya és emelett nagyon jó baba is! :lol:

Timi!
A Forrásba mentünk,mert az akkori időpont valósítható meg számunkra!Egyenlőre! :lol:

Évi!
Pedig sokan azt mondják, hogy rám hasonlít!Még anyósom is! :lol:

Junko!
Várom a talit! :lol:

Juca Kedves!
Boldog szülinapot!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Megint köszönteni jöttem "csak"... :lol: Ezer bocsi érte... :oops:

Jucmuc!
Nagyon-nagyon sok szeretettel kívánok Neked boldog születésnapot!
Remélem kívántál! :wink: :D

Kép

Dudu, Csibe, Bea, Angie!
A fotókat azért meglestem. :lol:

Puszó Mindenkinek!Hamarosan(???) jövök! :D
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Csibe!

Köszi, de ha nem bánod továbbítom Jucmucnak :lol:

tjuca
 
 


Kedves Rolly, Evi, Cs.Heni, Panka, Juca, Angie, Fleur, Brill, Hangyi, Beus, Csibe, es mindenki! :D :D :D :D :D

Nagyon szepen köszönöm a köszönteseket nagyon jol esett!!!

Cs.Heni! :D

Nagyon örülök, hogy minden ilyen jol men az orvosnal! Tiszta szivemböl kivanok Neked egy spontan babat!!!

A laminalast en sem tudom mi, nekem olyan nem volt.
H.S.G.-m viszont nekem is volt. Ugy van, ahogy a lanyok mar irtak. Ki lehet birni. A legtöbb lany szinte semmit nem erez. Viszont itt is igaz, hogy nem vagyunk egyformak. Egy picit kellemetlen, nekem fajt is egy kicsit, de hamar tul voltam az egeszen, max. 10 perc mindennel együtt. Es amikor közlik a jo hirt az minden kellemetlenseget meger!


Angie! :D

Gyönyörü a picike!

Fleur! :D

Most mar nagyon kivancsiak vagyunk am! Nem erzel semmi furcsat? Hat en nagyon azt kivanom Neked, hogy minel elöbb le kelljen mondanod az estekröl!

Brill! :D

Hat gondolhatod, hogy kivantam de meg hogy.... :wink:

Puszi mindenkinek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Laminálás: méhszájtágítás. (ugye ez van a szülés előtt is, azaz az tágulás, csak ott a hormonok segítenek, itt teljesen nulláról indul az illető, és tényleg elég kellemetlen) Nekem nem volt laparoszkópia, tehát hála Istennek nincs összehasonlítási alapom :-)

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!

Hát újból van egy kis időm :) A lányok zenét hallgatnak :)

Beus!
Igen vettünk légzésfigyelőt. Szükség is volt rá, mert Anginak periodikus légzése volt, és állandóan ébreszteni kellett. Nem újraélesztésről írok, hanem csak meg kellett bökni. Így neked is ajánlom, mert ikreseknél sajnos gyakrabban van szükség rá. Kókuszmatrac alatt is lehet használni, nekünk is az van. Viszont fontos, hogy a matrac lazán járjon a kiságyban, nekünk be kellett szabni a kiságyhoz.
a védőnőn ne csodálkozz, mert az enyém sem tudott semmit. Hallgass a dokira, és a szívedre.
Viszont egyenek nagyon örülök, hogy nálunk az ágy lábánál vannak a csajok :wink:
Melyik kórházba jársz és kihez?

Jucmuc!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :)

Kép

Fleur!
Ez olyan jó, nagyon várom az eredményt. :)

Angie!
Nagyon szép a manókád. És meglátod a 4D UH alapján nagyon fog hasonlítani. A két baba nálunk is ilyen arcot mutatott. :)

CsHeni!
Látod mondtam, hogy nem fogja a doki javasolni a lombikot, szerintem nincs is szükség rá, és jó kezekben vagy, ha ilyen rendes volt :)
Nagyon drukkolok, és szerintem kicsi az esélye, hogy most baj legyen.


Juca!
Hát úgy látom mi is érintettek leszünk :wink: . Még szerencse, hogy mi BP-re visszük majd be óvodába a lányokat :wink:


Csibe!
Nagyon aranyos Gáborbaba, és tényleg nagy legény már.

Dibadin!
Szia :D

Rolly!
Akkor én is örülök :)

Duddusorstárs!
De jó, hogy itt vagy, gyere gyakrabban. Izzitsd be a nagyikat :)
Nagyon aranyosak a lányid, kis mosolygósak :)
A tejcsin sokat dolgoztam, de nekem szerencsém volt, mert jó volt akórház, és sokáig is hordtam őket. Remélem jól vagy, és bírod már a helyzetet. Remélem talin találkozunk majd :)
Az ágyfóbia nálunk is ismert fogalom, de szülői szigor van, mert nem merek velük aludni. Na megy ugye ez a légzésfigyelés is...
Viszont az Infacol nagyon bejött :)

Na mennem kell. hív a szülői kötelesség. Bocsi, akinek nem írtam, de tudjátok :)

Puszi: Nárcó

Kép
narco
 
 


Juca!
Köszi, közben rájöttem. 8) Én nem is szégyellem, ezeket a ruhákat olyan gyorsan kinövik, hogy sajnálnék az újakra annyi pénzt költeni.Persze azért van egy pár új darab is. :-)Ráadásul az egész olyan, mint egy kincsvadászat :D

Évi!
Biztos voltam benne, hogy finomat sütsz! :D Kellemes 7végét!

Beus!
Mi nem veszünk légzésfigyelőt, de ha téged megnyugtat hogy van, akkor szerezzetek be.Szerintem is a kölcsönzést próbáljátok meg, mivel kettő kell majd, és nem olcsó mulatság.
Én jól aludtam, itt még nem tombol a szél, csak simán fúj.Majd holnap... :twisted:

Sikerült ma is lemerítenem magam, mint egy laposelemet :evil:
Mindig van vmi intézni valóm, én ilyet még nem láttam!
Most oylan fáradt vagyok, hogy csak itt tespedek az ágyikóban.A mosatlan meg vár Tomira... :oops:

Szép estét Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szisztok!

Már megint rohanásban...

Jucmuc!
Nagyon boldog születésnapot!

Fleur!
Gondolok Rád (csak halkan) :wink:

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


sziasztok.

jucmuc.boldog szulinapot:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Évi, Timika, Junkó, Fleur, Tjuca, Narco: nagyon köszönöm a beszámlolókat! Nektek elhiszek mindent, de például a Sotés prof azt mondta a laminálásra, hogy olyan mint a rákszűrés. Ez hülye. Olyan mintha karóba húznák az embert....
Igen szülés előtt ez volt, ráadásul kétszer is + töltötték a méhemet folyamatosan.

Kovácsné: az én dokim azt mondta a Gynevacról, hogy nagyon jó. Nekem azért írta fel, mert erősíti a méhet, de állítólag levisz minden gyulladást. Viszont pillanatnyilag nem lehet kapni, mert egy aláírásra várnak már több mint egy hónapja. Ezt személyesen a Lázár doktornőtől tudom. A gyógyszereket már legyártották, elvileg pár héten belül a boltokban lehet, de ezt már mondták decemberben is. Ennek van egy német változata, ami több hatóanyagot tartalmaz: Gynatren néven fut és a pharmafutár segítségével lehet behozatni (3 ampulla= 1 doboz, ami 57 EUR) a szállítási költség 2.000 HUF... Heti egy ampullát kell beadatni.

Egyébként mindkettőt sima körzetis is felírathatja, nem kell hozzá nőgyógyász. Ha többet szeretnél róla tudni, akkor mindent megtalálsz a www.gynevac.hu oldalon. A némettel kapcsolatban holnap többet tudok mondani, mert már a kezemben lesz...

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Még annyi, hogy végre rátaláltam. Digitális ovulációs teszt (Clearblue), esküszik rá mindenki és anno nekem is rögtön bevállt. 28 EUR szintén pharmafutáron keresztül.

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Évi!

Akár itt, akár levélben... Milyen volt Alsópájok? Na meg úgy általában :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok Lanyok! :D
Most ertünk haza, szerelmem elvitt ma vacsizni. Nagyon finom spaghetti allo scoglio-t ettünk, vagyis spagettit tenger gyümölcseivel. Degeszre ettük magunkat, jol telt az este.


Monyo, Tina, Narcisz :D ! Nagyon köszönöm Nektek is! :D :D :D

Narcisz!

Puszika a kis dragaidnak!

Jo ejt mindenkinek es puszi!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :)
Fleur :)
Még mindig nem törte át az ínyét a fog De szerintem Peti már megszokta, hogy fáj :D
Kívánom, hogy a cégtől való menekülést a baba hozza meg :)

Judit :)
Hű, de beindultak a dolgok :) Drukk neked február elejére :)
Boldog szülinapot :)
Kép

Dudu :)
Örülök, hogy sikerült benézned :)
A csajok nagyon szépek :)

Csibe :)
Gratula a szép méretekhez :)
Nagyon édes Gáborka :)

Beus :)
Nálunk is kókuszmatrac van Peti alatt és a légzésfigyelőt még soha nem zavarta, nem volt soha téves riasztásunk :)

Rolly :)
Örülök, hogy örülsz a mensinek :) Remélem tényleg elmúlik a cisztád :)

CsHeni :)
Örülök, hogy pozitívan csalódtál a dokiban :)
Előre, csak előre és pozitívan :)
A HSG-ről nem tudok :( , pont megúsztam :D

Bea :)
Nagyon kis édeske Ádi :)

Évi :)
Már többször is akartam kérdezni, hogy tudtál képet tenni a vonalzódba? Nekem sehogy sem fogadja el a Babafalva :(

Angie :)
Nagyon kis édeske a kicsi fiad :)

Anita :)
Drukkolok ezerrel holnapra :)

Rólunk:
Petike változatlanul áll, pakol és ezerrel mászik :) Tegnapi produkciója volt, hogy felállt egy kisszékre és onnan pakolta a konyhaasztalt :lol: Majdnem megállt az ütő bennem :shock: Egy percre sem lehet levenni róla a szemem :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annacska! :D

Nagyon szepen köszönöm! :D
Jo sok munkat adhat a mamajanak ez a kis zsivany Petike! :wink: :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Úgy látszik, ma én nyitom a sort!

Képzeljétek, hétfőn voltam asztrológusnál.... Nekem ez új dolog, mert még nem jártam csak jósnőnél 1 x. Rettentő érdekes volt. Azt a legizgalmasabb benne, hogy mindent eltalált. Azt mondta, hogy 2004-2006-ig esélyem sem volt a babára, eziért nem sikerültek a terhességek. Mindenkinek a saját szülinapján fordul az éve, szóval én már kezdtem az újat, amire sok jót ígér, még babát is. Nem akarlak Titeket úntatni, de hónapra pontosan megmondja mi lesz...Baromi jó...Ezt csak úgy mellékesen írtam nektek.

A másik jó dolog, hogy valahogy el tudom foglalni az agyamat másfajta gondolatokkal is:) Sőt még terveim is vannak a babukán kívül:)) Ez nálam nagy haladást jelent. Lehet azért, mert teljesen megbízom az orvosomban, és úgy érzem nekem nem kell végre külön tanulámányokat folytatni, hogy saját magamat megmentsem?

Azt hiszem ma extra beszélhetnékem van... Csak kár hoy egymagam vagyok:))

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!
Én is itt vagyok! :D
Engem viszont érdekel az asztorólugus téma.Megmondta akkor azt is, hogy melyik hónapan jön a baba??? :roll:
Nagyon örülök a jókedvednek, és legyenek is terveid!!!Sok sikert a megvalósításukhoz!Lehet erről többet is tudni?

Annácska!
Akkor Peti biztosít elég programot Neked! :wink: Gyógytornára kell még járni?

Jucmuc!
Húú, de megenném én is azt a pizzát! 8) Én ma bolognais lassagnet csinálok! :D Imádjuk az olasz kajákat.

Nárcisz!
Mizújs felétek?Van még segítséged?Vagy már édes hármasban?
:wink:

Virág!
Holnap teszt???Júj, nagyon kíváncsi vagyok már! :oops:

Dina!
Várjuk a beszámolót! :wink:

Vihar itt nem volt, fúj a szél, ahogy szokott, 7ágra süt a nap, 10 fok van! 8)
Ahol nem ilyen szép az idő, oda küldöm a napsugarakat! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?