Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Virág!
Örülök,h. Neked is tetszett a kis csokor. Remélem nektek is szép utó karácsonyi ajándékotok lesz. :wink: Sajnálom,h. anyósod ilyen, de az ünnepek kicsit érzékenyebbé teszik a felmenőinket. De örülök,h. végül is rendeződtek a dolgok. Párodnak jobbulást kívánok!

Jucmuc!
Köszönöm jobban vagyunk. Van új munkahelyem. :lol: Már a lányoknak írtam,h januártól egy reklámzászlós cégnél fogok dolgozni,mint ügyvezető asszisztens. Már voltam egy próbanapon és nagyon tetszik az egész. Viszonylag felelősségteljes a munka is,mert nekem kell majd az anyagok rendelésein kívül a cég pénzügyeit is intézni. Az egyetlen „gond”,h. a főnök úgy tudja,h. nem szeretnénk babát 1-2 éven belül. :oops: Ez volt az első kérdése ugyanis. De majd megmondom,h becsúszott. Párod hogy érzi magát? Január 8 már mindjárt itt, nagyon fogok szorítani!!! :D

Panka!
Lehet,h. hülye kérdés,de hogy tudtál elmenni munkanélküli? Nem táppénzen vagy? Kiokítanál egy kicsit.. :oops:

Junko!
Rég láttalak? Hogy teltek az Ünnepek?

Rolly!
Nagyon jó hallani Rólad. :lol: Bizony Tündi esete tényleg csodaértékű és meríts te is ebből, és ne keseredj el. Köszönöm szépen a jó kívánságokat, én is hasonló jókat és szépeket tudok Neked kívánni. :D

Tündi!
Köszönöm a dícséretet. :D Nem volt nagy gond, egy fél óra alatt megvolt, csak felrakni volt több idő,mert lassú volt a server. Nem baj,ha még nem írsz sokat, hamarosan megismersz megint mindenkit. Hogy érzed magad?

Jó Éjt!!!
Kép

Puszi!
Kép
Vendég
 


Tudom, hogy már nincsen karácsony, de ez is nagyon édes:
 http://www.icq.com/specials/christmas_2006/

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Jó reggelt!

Pupy!
Úgy sikerült, hogy szept. 30.-al megszűnt a munkaviszonyom, utánna 3 hónapig passzív táppénzen voltam, ami most járt le, és hogy biztosított maradjak, és kapjam majd a gyest, stb.-t, ahoz kell munkanélkülire menni, mert csak így van biztosításom.Ha nem mentem volna ilyenre, akkor nem kapnék pénzt, talán egy pár fillért, de így a fizetésem után átlagolnak, és azután kapom majd a segélyeket, mintha munkából mennék el szülni, szóval, azt mondták a munkahelyemen, hogy ez alapján jól járok, mert a max. összegeket fogom kapni.Hát majd meglátjuk, remélem igazuk lesz, mert akkor annyit fogok kapni, mint amennyi eddig volt a fizum.
Műkörmös tanfolyam?
Gratulálo az új munkahelyetekhez!
Nekem is feltették ezt a kérdést(akarunk-e babát?), és azt mondtam, hogy majd igen, most MÉG nem, dehát sose lehet tudni... :wink: Egyébként ilyet nem is kérdezhetnének, mert ez magánügy, és diszkrimináció, ha ezért elutasítanak vkit, dehát mint tudjuk ez már csdak így megy ebben az országban...

Bogi!
Jobbulást Izának!Puszi neki.Szépek vagytok a képen! :D

Nárcisz!
Hogy vagytok?Gondolom nincs egy perced sem a lányok mellett.Sok erőt kívánok!

Anikó!
Bírod még a fekvést?Mikor mész köv. uh-ra?Nagyon stramm csajk vagy, hogy ilyen jól bírod, dehát a cél érdekében mindent, igaz?
:wink:

Rolly!
Voltál a múltkor osztálykiránduláson?

Brill!
Hogy vagy?

Monyóka!
Mi újság?Van már újabb eredmény kivizsgálásokról?A tesztoszteront be tudják állítani, csak kérdés, hogy mitől magasabb?Pajzsmirígy funkció milyen volt?

Norwell!
Kende már mászik??Azért jó, hogy így beszámoltok, hogy melyik baba mikor mit csinál, legalább tudom, mire számíthatok. :D
De amilyen kis hiperaktív Emili, gondolom, idekint sem lesz ez másként. :D

Fleur!
Férjednek jobbulást kívánok!
Jót kirándultatok akkor ti is. 8)

Képzeljétek!
Tegnap előtt felmondott a tulaj, jan. végéig ki kell költöznünk a lakásból! :(
Ez most pont nem jókor jött, nyáron akartunk volna egy nagyobb, melegebb lakásba költözni, de most muszály lesz váltani.Csak az a gond, hogy ilyenkor alig vannak albérletek, itt vannak még az egyetemisták.Na meg én sem bírok úgy pakolászni, takarítgani már.
Úgyhogy most lakásokat nézegetünk.Remélem sikerül azért vmit találni.
Állítólag eladta atulaj ezt a lakást, dehát itt egy éve nem járt senki megnézni, még értékbecslő sem volt, vagy esetleg aki megvette zsebből kifizetett 13 milliót???Szóval egy kicsit sámtít ez a dolog, de ma találkozunk a tulajjal, és kifaggatjuk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Sziasztok!

Panka!

Köszönöm,h. leírtad nekem, de egy valamit még mindíg nem értek. :oops: Hogy szünt meg a munkaviszonyod szept. 30-al?? Hisz állapotosként nem szüntethetik meg a munkaviszonyod!!
Igen szerintem is magánügy ez a babakérdés, mégis nagyon sok helyen megkérdezik. A leendő főnőknőm 3x is megkérdezte, sőt amikor mondtam Neki,h. nem tudok 2-án reggel kezdeni, csak később,mert megyek erre a hormonvizsgálatra,akkor ismét rákérdezett,h. de ugye nem azért mész mert babát akartok? Hát mit tudtam volna erre mondani?? :oops: Azt,h. nem.
Sajnálom, a lakás dolgot, de nem értem a tulajotokat, nincs ennek lelke? Egy kismama a tél közepén költözzön? Nekem is furi ez az eladta a lakás dolgot?Hisz az ember látatlanul nem vesz lakást? :twisted:

Most megyek kicsit pakolok, de még jövök!

Pusz! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Már megint csak egy rövid bejelentkezés, mert készülnöm kell a szilveszteri bulira- ugyanis itt lesz megtartva nálunk.

Rolly!
Köszönöm. Jó volt olvasni Rólad. Veled mi újság?

Monyó!
Bízom benne, hogy tényleg "csak" ez a hormonprobléma volt a gond és ezt orvosolva, ahogy Tündi is írta, már nem áll semmi az utatokba. :)

Tündi!
Örömmel látom, hogy egyre többször írogatsz. Bekapcsolódni ebbe a topikba és felvenni a ritmust bizony tényleg nem könnyű, de meglátod 1-2 hónap és már képben leszel -ha nem is napra pontosan :) - hogy kivel mi történik. Anikó táblái nekem nagyon sokat segítettek. :)

Anikó!
Csak így tovább! Meglásd profi válik belőled! :lol: További kitartást az ágyban fekvéshez.
Szertnélek kérni, hogy javíts a táblában, a mai az 1. cn. :(

Pupy!
Nagyon jó volt az összeállítás. Köszönjük Neked, hogy időt és energiát nem kímélve összeállítottad nekünk!

Bogi!
Jobbulást Izának! Sajnos macerás az orrszívás, de célravezető. Csak az az a cél lebegjen a szemed előtt, hogy ezzel jót teszel a babádnak. (Csak zárójelben jegyzem meg, mert lehet, hogy Te is tudod: a Sterimar, Isomar... befújása után érdemes várni kb. 15 percet, hogy feloldódjon a váladék és könnyebben ki lehessen szívni.)

Panka!
Megdöbbentő ez a lakás dolog. Miért lett neki hirtelen ennyire sürgős?! Próbáljatok vele beszélni.

Nárcisz!
Jó, hogy otthon vagytok és a lányok is ilyen szépen gyarapodnak! Ha lesz egy kis időd várunk, hogy mesélj nekünk!

Most ennyi jutott eszembe. Bocsánat ha valakit kihagytam.
A vonalzómat mindjárt javítom.

Kép
Kép
tina82
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog, sikerekben gazdag új évet kívánunk mindenkinek!
Kívánom, hogy úgy váljon valóra mindenki álma 2007-ben, ahogy az enyém valóra vált 2005-ben :lol: És 2006-ban :lol:

1-2 kép Karácsonyról:

Kép

Kép

Kép

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok !

Egy kisse eltuntem de itt vagyok.

Mindenkinek is igy utolag BOLDOG KARACSONYT!


Masodszor pedig MINDENKINEK BOLDOG UJ EVET!



Narco : :D Gratulalok az ikrekhez nagyon szepek a kislanyok!

Lehet hogy nem fogsz nekem irni de en irok neked mert azert nem vagyok en gonosz csak felbosszantottal akkor .
De mar nem erdekel ,foloslegesen minek lennek haragtarto.
Sok tejet kivanok neked es nagyon sok turelmet az ikrekhez.
Es ha megteheted pihenj sokat .

Puppy: :D
Ovastam , hogy fonokodnek megmondtad a hormon vizsgalatot .Nem kellett volna!
Hazudhattal volna mast is !Fuleszetre mesz pl. mert nagyon faj a fuled stb. nem szabad ilyet mondani gondolkozz hazudjal az allasod erdekeben de nevess magadban es kesz mert ha nem teszed az eletben elnyomnak mint a belyeget.
Elso helyen te legyel es ne foglalkozz massal mert a fonokod sem fog foglalkozni veled sztem.Ez csak egy jo tanacs volt .
Barmit mondjal csak celzasokat ne tegyel.


Panka: :D
Az elozo hozzaszolohoz csatlakoznek sztem sem vette meg a lakast senki nagyon ritka az olyan aki latatlanba vesz lakast .
Ez valami hulye duma csak kifogas hogy megszuntethesse veletek a berleti szerzodest netan a gyerek miatt fel hogy osszekeni , osszefirkalja majd a lakast vagy valami ilyesmire gondolok vagy kitudja mi jar a fejeben.Valami kifogast ki kellett talalnia ha azt akarja hogy a berloknek felmondhasson.Ez abszolut jo indok a szerzodes felmondasara

Egyenlore ennyire tellett mert a tobbi vissza olvasas nem maradt meg bennem ugyhogy bocs a tobbiektol akinek nem irtam.


Rolam :

Jol erzem magam a hanyingereket eltekintve de meg kibirhato.
Hasam elkezdett nodogelni sztem eleg korai meg .Kismama ruhakat nem igazan vettem meg nem is akarok mert nem akarok elore venni dolgokat nehogy aztan ugy jarjak mint elotte.
Hormonjaimnka koszonhetoen eleg irritalhato vagyok es mindenbe belekotok ferjem szerint eleg elviselnie en meg eszre sem veszem magam , allitolag ez is el fog mulni.
9 hetes terhes multam voltunk UH vizsgalaton de az egyik baba nagyon kicsi es a koromnal fogva choriogoninbiopsziat javasoltak.
Jovore megyunk addigra mondta az orvos hogy jo ido lesz megcsinalni elotte nem meg.
Felek a vizsgalattol mert meg az orvos se volt szamomra szimpatikus aki majd csinalni fogja pedig az orvosom ajanlotta de valahogy megse.
Azt mondta vagy hason keresztul csinlaja vagy hulvelyen at hat egyik se hangzik abszolut tul jol , juuuj meg a hideg is kiraz brrrrr!

Lanyok errol valaki tud valamit ha igen irjatok meg legyszi hatha volt valakinek mar ilyen.


Ui: Kepet nem tom hogy kell feltenni de szivesen raknek ha tudnek ,aki tudja hogy kell mondja mar el .Koszi.



Moni

gracey
 
 


Sziasztok!

Tina!
Jó készülődést!És jó bulizást!(utánna pedig jó takarítást :twisted: :wink: )

Unique!
Laura még mindig gyönyörű, köszi a képeket!

Pupy!
Azért vagyok munkanélküli, mert határozott idejű volt a szerződésem, és az szept. 30ig szólt.De így nem hosszabbították meg.Ennyi.Nem rúgtak ki, csak nem kötöttek újabb szerződést.Ez jogilag teljesen legális, nem kirúgás, dehát az eredmény ugyanaz. :(
Szerintem se avasd be afőnöködet semmilyen Veled kapcsolatos magánéleti dologba.Főleg, hogy hormonvizsgálatra mész!Ebből szinte mindenki arra következtet, hogy babát akarsz.És így megint hazugságba vered magad.Ha nagyon nem akar elengedni, csak annyit mondj, hogy orvoshoz kell menned, de hogy milyenhez, az nem tartozik rá!

Lakástéma:
beszéltünk ma a főbérlővel, és az van, hogy az ő öccse(aki a mi házunkba lakik, egy emelettel fentebb)adta el az ő lakását, és ő költözik ide, ezért nem látta senki ezt a lakást.A lényeg, hogy szükségük van erre a lakésra.De felajánlottak 2 lakést is helyette, mind 2 az ő tulajdonukban van, vamilyen formában.Szóval ilyen szempontból rendes.Most nézegetünk lakásokat is, hogy mi lenne ha vennénk inkább egyet, dehát ez is nehéz téma.
Szóval most van tennivalónk, nem unatkozunk.(méghogy nyugodt kismamaélet!
:twisted: ha-ha-ha :D )

Szép estét, jó készülődést akinek ez aktuális!

Puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Tina!
Nagyon sajnálom az 1. cn-t. :cry: Köszönöm a dícséretet, értetek csináltam. Remélem tényleg,h. jövőre már mirólunk is fog szólni. Jó bulit kívánok Nektek szilveszterre! :lol:

Bogi!
Iza jobban van már?

Unique!
Én is nagyon remélem,h. valóra válnak álmaink jövőre. Laura gyönyörű!!! :wink:

Gracey!
Örülök,h. jól érzed magad, a hangulatingadozás pedig természetes. Annak idején én is sokszor voltam ingerült. (Bár most is pedig nem várok babát) :evil:
Köszönöm a tanácsot, igazából muszáj voltam elmondani Neki, ugyanis ez lesz az első napom ezen a munkahelyen, és dec. 22-én voltam próbanapon. Tehát nem mondhattam azt,h. figyelj,majd jan. 2-án elmegyek a fülészetre, vagy vhova,mert azt mondta volna,h. menjek a 2 ünnep között. Így megmondtam Neki,h. muszáj mennem jan 2-án mert volt egy vetélésem pár hónapja, és felborult a hormonháztartásom, és a dokim rendbe akarja rakni. És majd ha megkérdezi, akkor megmondom,h nem jön meg,meg ilyenek. De ezek után semmit nem fogok már említeni Neki. Olyan szomorú,h. egy olyan világban kell élni, ahol egy nőnek el kell titkolnia ha bát akar, holott ez a világ legtermészetesebb dolga. :oops:
Képet úgy tudsz feltenni, hogy alul, ahol írod be a szöveget, ott van, egy olyan lehetőség,h. Melléklet feltöltése. Erre katt. Rá, majd kijön eg új ablak, ahol betallózod a saját gépedről a képet és már látni is fogjuk. Remélem sikerülni fog. :wink:

Panka!
Így már értem miért is vagy munkanélkülin. És értem a főbérlőd is. Valahol érthető, de azért szólhattak volna hamarabb is. Sok sikert kívánok a lakáskereséshez. Én annak idején az ingatlan.com-on nézelődtem és találtam meg a lakásunkat. :lol: Tudom ajánlani. Graceynek már leírtam miért is mondtam el a főnöknek a hormonvizsgálatot.

Sok puszi és jó éjt!!!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Pupy!

Köszönöm, Iza jobban van , adjuk neki a c-vitamint , meg a kalciumot, meg szívjuk továbbra is az orrát. Szegényke nyűgibb, mint szokott, főleg estére, de szerintem a nehezén már túl van.

Tina!
Igen, tudtam a Sterimar-ról, de azt nem, hogy mennyi ideig kell várni befújás után. Köszi az infót. Ha nem jön az orrából semmi, az lehet annak a jele is, hogy nem jól csináljuk? Lehet, buta kérdés, de nem szeretném, ha baja lenne csak azért, mert nem jól csináljuk.

Gracey!
Valószínű a képet neked is le kell kicsinyítened 600-as pixelre.(ezt a férjem mondta). Ekkora képet enged a szerver. Ezt Paint-ben, vagy Photoshop-ban, vagy más képszerkesztő programban meg lehet csinálni.

Jó éjt MIndenkinek!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasva az utolsó oldalt igyekszem mindenkinek írni.

Kacsa!

Hát ez fantasztikus, hogy már most dedikáltak Pöttöm babádnak. :D Örülök annak is, hogy most már megnyugodtál, hogy minden rendben van Vele. Jucához pedig csatlakoznék a vasalás nálam is beválik. :lol:

Juca!

Gratulálok a bloghoz és kívánok elég erőt és kitartást hozzá, nekem tuti nem menne. Ügyik vagytok. :D

Pupy!

Igazi meglepi és ajándék volt, amit készítettél. Nagyon nagyon köszönjök. Reméljük, hogy nincs semmi probléma azokkal a hormonokkal és már feleslegesen is csináljátok meg. :wink:

Anikó!

Köszönöm a tapasztalataidat, amit megosztottál velem. Szeretnék így utólag, de annál nagyobb szeretettel Boldog Szülinapot kívánni! :D Örülök, hogy minden rendben van Veletek. :D

Pankaa!

Kertpályázat eredményéről semmi hír, sőt annyira nincs, hogy senkié nem jelent meg az újságban. :( Nagyon mérges voltam, de hát ez van.
Látom nálatok is felgyorsultak az események és lassan minden meglesz, mire a kis Emili megérkezik. :D Ha kész a babaszoba várom a képet róla. Ezt a munkahelyi dolgot pedig sajnálom, de a lényeg, hogy jár a maximum Gyed. Most olvasom ezt a lakás dolgot, hát nagyon szívtelen a tulajotok. Legalább van időtök kényelmesen keresni másik lakást?

Nomibogár!

Örülök, hogy jelentkeztél és, hogy jól alakulnak a dolgok. Sok szerencsét a munkához és mielőbbi babásodást. :D

Virág!

Remélem mindkettőnknek összejött ez a karácsonyi hancúr. Látom Ti is utazgattok egyik helyről a másikra, nálunk is ugyanez a helyzet. Remélem párod meggyógyult azóta és azt is remélem, hogy nemsokára hang nélkül fogunk szülni. :wink:

Jucmuc!

Nagyon nagyon drukkolok Neked, most már sikerülni kell Neked is! :D

Rolly!

Annak is nagyon örülök ha havonta csak egyszer tudsz jönni. Mindig nézem, hogy a levél alján vagy tetején ott van-e a jó hír, nagyon szorítok! :wink:

Tündi!

Annyit hitet és reményt adtál szerintem itt sokunknak, hogy az csuda. :D Vedd fel a fonalat és írjál magadról is!

Tina!

Sajnálom, de most hajrá a szilveszteri bulira. Új év újabb lehetőségek! :D

Unique!

Gyönyörű lányod van! Reméljük úgy lesz, mindenki álma valóra válik 2007. évben. :D

Moni!

Jó hallani Rólad. Bízzunk benne, hogy gyorsan túl leszel a vizsgálaton és semmi probléma nem adódik. :D

Monyó!

Le vagyok egy kicsit maradva, de mi a helyzet a hormoneredményeddel?

Brill, Angie?

Rólam annyit, hogy a fertilty 25-ére írta az ovulációm (17. napon) és a hőm fent van 37 fokon, remélem így is marad.:)

Ha addig nem tudnék jönni, kíánok Mindenkinek eredményekben és babákban gazdag Új Évet!

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok lányok!

Na van egy kicsi időm, illetve sikerült kipihennem a kórházi fáradalmakat :)

Csodálatos kismanókat kaptam :)
Képek vannak fönt a www.flogi.atw.hu oldalon.

Szóval 20-án bekerültem a kórházba, mert Angi vérkeringési értékei kezdtek elcsúszni. ennek nagyon örültem, mert már nagyon vártam a babákat. Még volt 2 CTG, ami jól sikerült, így minden követelménynek megfeleltünk. Csütörtök reggel mentünk a főorvoshoz konzíliumra, aki azt mondta, hogy a méhem, és a méhszájam még nincs kész a szülésre, de ha szeretném, akkor megpróbálhatjuk. De mivel túlhordani ikreket nem engednek, és itt van a karácsony, a adokim meg csütörtökön ügyelt, így kezdjünk bele aznap. Szóltama férjemnek, aki jött is, és felmentünka szülőszobára. Beöntés, előkészítés ilyesmi. Mondjuk számomra mindent elmondott az, hogy a szülésznők nem borotváltak meg, mert a császárhoz úgyis másképp kell. Bekötötték az oxitocint, és a dupla CTG is végig rajtam volt. Így nem mászkálhattam csak néha. Először csak keményedések jöttek, majd egyre erősebb lett a dolog, és én igen boldog voltam, hogy szülhetek :)
Este 10-ig kaptam haladékot arra, hogy eljussak a 3-4 ujjnyi méhszájig, viszont nem nagyon akartam tágulni. Az egyik vizsgálatnál elfolyt a magzatvíz, így továbbra kikötve, CTG-vel és vizesen ülve, fájdogáltam. Aztán megint emeltek a dózison és igen erős fájásaim voltak, viszont a tágulás még mindig nem ment. Aztán jött a váltás a két kedvenc szülésznőmmal, na ők végig ott voltak aztán velem. Felajánlották az EDÁ-t, mert attól szétesik a méhszáj, és a császárhoz is kiváló :) na 19.30-kor be is adták, amitől elkezdtem iszonyat jól érezni magamat. 10-ig várt a dokim, de még mindig csak 2 ujjnyi voltam. A babák viszont iszonyat jól teljesítettek, semmi bajuk nem volt. Ekkor a kimerültségtől elkezdtem remegni, és hányni, aminek mindenki örült, csak én nem, mert állítólag ekkor nyílik a méhszáj. Persze nem volt semmi. Így adokim 10-kor úgy döntött, hogy kiveszi a babákat. Elmélyítették az EDÁ-t, amitől teljesen bekábultam, hogy megszűnt a fájdalom teljesen. Remegtem, és kezdtem elaludni. Attól féltem, hogy nem leszek fent a babák érkezésekor. Amíg előkíszítettek addig félűlomban voltam. nem éreztem semmit, csak azt, hogy dolgoznak a dokik. A csapat előtt le a kalappal. A dokim osznyat rendes volt, az altatósok végig simogatták az arcomat, a szülésznők meg istápoltáka férjemet. Aztán megláttam először Noémit, ahogy kiemelték...... és elvitték fürdetni. Aztán jött Angelika, aki inkább hasonlított egy ázott pici cicára akkor. Bebugyolálták őket, és először megpuszilhattam Angit, akit egyből felvitt a gyerekgyógyász magával a NIC-re mert 2000 grammos volt, és nem volt rajta zsír. Elmondása szerint nem volt semmi baja, csak a protokoll miatt kellett felvinni egy inkubátorba. Apgarból 9/10-et kapott, a doki szerinte ennél életrevalóbb babát ritkán látni :) Aztán Nócit is odahozták egy picit több időre és mi összedörgöltük az arcunkat..... Aztán odadták Apának, aki a műtét végéig mutatta nekem az ablakon keresztül, és éktelenül vigyorgott :D
Amikor végre befejezték, és kitoltak, akkor Apa megkérte a szülésznőt, hogy még had láthassam Nócit, és még volt velünk 5 percet, és ránk mosolygott, ahogy beszéltünk neki.
Feltoltak az őrzőbe, ahol már ismerősök fogadtak, mert előző éjjel sikrült a többi kismamivel egy picit összeimerkednünk. Azt az éjszakát nem kívánom senkinek, iszonyat fájdalmaim voltak (nem részletezem) és moccanni sem tudtam. Azt hittem akkor ott meghalok......
Másnap egyedül kellett kikelnem az ágyból, amiért nagyon hálás vagyok, és segítettek megfürdeni, nagyon jól esett. Abban a négy napban nem tudtam felkelni, felülni csak nagy kínszenvedések árán. Minden legalább 10-15 perces procedúra volt. Reggel 6-7 körül kihozták Nócit szoptatni, és ő meg is ette azt, ami a bal mellemben volt, és megnyugodott, aztán még szeretgettük egyást egy kicsit úgy. 12-kor lejöttek szólni a NIc-ről, hogy Angi éhes, felmentem és őt megszoptattam a jobból. Úgy rácuppant a kicsi lány mindenféle segítség nélkül, hogy teljesen elhaltam. Kiszívott mindent, ami benne volt, és magamhoz öleltem. Majdnem elfért a tenyeremben, hozzábújt a mellkasomhoz, és aludt egy picit, és én simogattam. :)
A napjaim tovább már úgy teltek, hogy egyre "gyorsabb" voltam, felváltva jártam gondozni a két manót, rohangáltam a csecsemőszoba, a szobám, és az eggyel feljebbi NIC között.
24-én megleptek a NIC-esek, és lehozták nekem Angit, hogy ő is velünk legyen most már. Először szólni akartam, hogy dehát itt már van baba, eltévesztették a szobát, de mondták, hogy meglepetés jön :)
Egyébként mindenki nagyon szerette a lányaimat. A csecsemősök sokat segítettek, egyszer sem volt velem senki bunkó :) Szóval mindenkinek ajánlani tudom a MÁV kórháza, és a bandát.

Azt hiszem ennyi, ha még esezmbe jut valami, akkor írok :)

Mindegyikőtöknek
BOLDOG, sikerekben, és babákban gazdag új évet kívánok :lol:
Kép
Kép

Kép
narco
 
 


Nárcisz!


Örülök. hogy minden rendben van Veletek. :)
Nagyon jó volt olvasni a szüléstörténetedet. :wink:

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Narco!

Nagyon szépek a lányok!!!

Legyetek nagyon boldogok, egészségesek, nőjjetek szép nagyra!!! És mindehhez sok-sok tejcsit!!!

Nagyon megható volt a szüléstörténet is!!!

Az egyik képen láttam, hgoy rendes fürdetőállvány volt bent a kórteremben. Itt, nálunk a kllinikán nincs ilyen flanc, nővérke jön, belógatja a gyereket a csap alá, aztán már szalad is tovább.


Boldog, egészséges, depi-, gond- és stressz-mentes új évet kíávánok

-minden kint lévő babának és családjának

- a fentiek mellett könnyű, problémamentes szülést és sok tejcsit a még bent lévő babáknak, anyukájuknak és családjuknak

- és mielőbbi pocakosodást, a még pocakra váróknak!!!

kacsa14
 
 


Kedves Lányok! :P
Kívánok Nektek és Szeretteiteknek szép ÓÉV-búcsúztatást
Kép
és kívánok nagyon-nagyon boldog szeretetteljes, áldott ÚJ ÉVET!!!
Kép

Sok puszit küldök:


Kép Kép Kép Kép Kép :P
rolly
 
 


Háppí nyú jír!

Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Köszönjük a szüléstörténetet, nagyon örülök, hogy a császár ellenére ilyen pozitívan élted meg a dolgokat, és hogy ilyen erős vagy!Még egyszer gratulálok!Továbbiakban is sok erőt, és jó egészséget kívánok Nektek!

Úgy döntöttünk, hogy megpróbálunk lakást venni, most nézelődünk.Majd látjuk mi sikerül 1 hónap alatt, de az tény, hogy ez a hercehurca pont most nem hiányzott!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, SIKEREKBEN, ÉS ZEBRÁKBAN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Elnézést kérek a tábla felsö részének a széle lemaradt tegnap! :oops:

Tina! :D
Jo készülödést és nagyon jo bulizást nektek a ma estére! Kép

Bea! :D
Abszolút megértem,hogy ez miatt nem akartál visszakerülni!
Azért nem is kérdeztem rá csak egyszer!
De utána ugy éreztem,hogy visszakell hogy tegyelek mert azért te közénk tartozol!!!!

Panka! :D
Sajnálom a lakás dolgot,föleg igy pocakkal!
De kivánom,hogy ez mind azért történjen,hogy a lehetö legjobban alakuljanak számotokra a dolgok(esetleg saját lakást sikerüljön vennetek)!
Igen,a cél érdekében mindent megteszek!
Hosszu volt az út amig sikerült a pindurka és ha rajtam mulik akkor gyertyába csinálom végig a hátralevö idöt!
Nem hösködöm mert nehéz de az vigasztal,hogy van kiért feküdnöm!

Rolly! :D
Remélem jol alakulnak a dolgok! :wink:
Majd hivjál,várom!

Moni! :D
Én nem tudok semmit erröl a vizsgálatrol de ugy tudom közel sem annyira veszéllyes mint az amniocentézis!
Jo hogy ezt javasolta az orvosod inkább!

Brill! :D
Remélem jol vagy!

Angie! :D
Gratulálok a 20-ik hét betöltéséhez! Kép

Pupy! :D
Örülök,hogy ilyen aktiv vagy!
Jo hogy megint sokat irsz!

Nomi! :D
Gondolom nálatok is lesz egy kis buli otthon!

Bogi! :D
Örülök,hogy a pindurkád jobban van!
Estleg probáld meg a Pulmimex babyt a mellkasára és a kis hátára vagy Johnsonnak van egy légzés könnyitö fürdetöje és könnyebbek lesznek az éjjszakák!

Virág! :D
Remélem a férjed már jobban van!

Jucmuc! :D
Már nem sokat kell aludni és beindul a gépezet!

Tündi! :D
Én köszönöm,hogy szoltál!
Remélem jol vagy!
Mikor mész a következö ultrahangra?

Unique! :D
Gyönyörü a kis Laura!
Látom sikerült a játékot beszerezni!
Van egy jo internet cimem ahonnan házhoz kihozzák!
Igy tudtam a kiskeresztlányomnak a tanuloszéket megrendelni karácsonyra!
Nagyon szuper,és magyarulbeszél!

Zsuka! :D
Örülök,hogy segithettem,és remélem már jol vagy!

Nárcisz! :D
Nagyon jok a képek!
Annyira édesek!
Jo volt olvasni a szüléstörténete!!
Köszönjük!

Kacsa!
Gratulálok a két számjegyhez!!! :D :D :D

MINDENKINEK KIVÁNOK NAGYON BOLDOG UJ ESZTENDÖT!!! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!
Először is B.U.É.K mindenkinek!

gracey
a chorionboholy mintavételtől ne félj. Túl leszel rajta meglátod probléma nélkül. Én is átestem rajta. Persze én is izgultam előtte, és az összes szobatársam, akiket aznap csinált a doki, ez teljesen normális. Furcsa érzés, de nem mondanám hogy fájdalmas lenne. Nálunk két doki csinálta, fel vannak készülve, tapasztaltak, nem lesz semmi gond meglátod. Csak fontos, hogy utána pár napot pihenj és kíméld magad.

narco
gratulálok a két kis leányzóhoz. És köszönjük a születéstörténetet, már ebben a pár sorban is benne volt minden anyai érzés és szeretet. jó volt olvasni.

A Húgom is megszült dec. 22-én. Nála nagyon gyorsan zajlottak az események, 21-én pont otthon aludtam, az itthoni lakásfelújítás, padlólakkozás miatt. (A Húgomék Anyuékkal laknak együtt.) Húgom hajnali 5 kor szólt hogy indulnak be a párjával szülni, mert elfolyt a magzatvíz. Mire beértek már 4 ujjnyira tág volt (így már beöntést se kapott). 7.15 kor született meg Krisztián 4100 gral és 54 cm-vel. (a gátmetszés ellenére sajnos repedt a Húgom és az aranyérrel is küszködött.) 10 körül már otthon volt az Apuka, és megmutatta a képeket, rövid pár perces videót a szülésről, úgyhogy olyan volt, mintha mi is jelen lettünk volna. Karácsonykor mentünk látogatni őket a kórházba. 26-án jöhettek haza (párom is jött, most látott először élőben pár napos újszülöttet, tetszett neki, még egy hónap és nekünk is ilyen lesz). A 3 és fél éves testvér nagy örömmel és kíváncsisággal fogadta a picit, betakargatja, simogatja.

syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Itt a nagy kapkodás közepette én is szeretnék nagyon boldog új évet kívánni mindenkinek!!!

Mi sajnos még mindig meg vagyunk fázva (mindhárman) :(

Narco :) Nagyon jó volt olvasni a szüléstörit, és külön örülök, hogy lelkileg nem viselt meg a császár! Megnéztem a linket is, nagyon jók a képek :lol:
Viszont mi volt első éjjel? Nekem szinte semmi fájdalmam nem volt :shock: Csak másnap a felkelés volt rossz. :roll:

Kacsa :) Jó a dedikálás! :lol: Én azt javasolnám, hogy kezdetben csak a férjed legyen veled és utána meglátod majd, mennyire kell még szülői segítség. Viszont ha úgy érzed, hogy stresszel a jelenléte, inkább köszönd meg a segítséget és annyi... Nálunk a párom volt velem 2,5 hétig és utána anyu pár napot és ez így pont jó is volt.

Panka :) Sajnálom a költözést, ez most nem hiányzott... :(

Syry :) Gratula a tesódnak! :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert nálunk is buli lesz.

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!!!!!!!!!!


Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 


Draga Lanyok!


NAGYON BOLDOG UJ EVET KIVANOK MINDEN EGYES TOPICTAGNAK!!! Kép

Jövöre jövök bövebben igerem, de most nagy itt a felhajtas. Mar ket napja sütünk-fözünk, a ferjem tesverevel es annak csaladjaval leszünk ma este. Kepzeljetek csinaltam virslis rolot is. Nagyon fini lett.

Nagyon szeretlek benneteket, es nagyon örülök, hogy ratok talaltam annak idejen!

Puszi mindenkinek es jo bulizast!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Ha nem jön Iza orrából semmi és nem is tortyog, akkor vsz-leg nincs benne, vagy csak nagyon minimális. Ha szívtátok már valaha és akkor jött belőle, akkor biztos jól csináljátok.

Hangyi, Jucmuc!
Fergetes bulizást kívánok!

Timi!
Jobbulást Nektek!

Anikó!
Köszi! A fénytechnika nagyon jó lett, ha sikerül, majd töltök fel képeket.
Neked pedig kitartás! :)

Zsúka!
Köszönöm. Szorítok :wink:

Nárcisz!
Köszönjük a szüléstörténetet, vigyázzatok magatokra és sok tejcsit! :)

Panka!
Úgy gondolom, talán nem véletlen, hogy így alakultak a dolgok a lakással. Ha már egyszer így hozta a sors. Talán ez kellett ahhoz, hogy rászánjátok magatokat egy lakásvásárlásra. Kitartást a kereséshez! Vigyázz magadra! :)

Hirtelen mot ennyi. Bocsánat, ha néhol nem voltam túl összeszedett, csak közben zenét válogatok még laszt minútban és a férjem is csinálja már a hangulatot! :lol:


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Kép

Kép
bea27
 
 


Mindenkinek B.U.É.K.!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

LÁnyok :)
Köszönöm laurám dícséretét mindenkinek! :)

Nárcisz :)
Gratulálok a babákhoz! Gyönyörű a szüléstörténeted, nagyon jó volt olvasni. Tudsz szoptatni? Mennyire vagy fáradt? mennyire más a napirendje a két kiscsajnak? :)

Anikó :)
Sikerült beszerezni a játékot, annyi félét kapott, hogy alig férünk el a lakásban a játékoktól :twisted: De azért megköszönném azt a címet... :) Jobban vagy már?

Juca :)
Jópofa ötlet ez a blog! Mennyi idő kell hozzá? (napi átlag)

Timika :)
Jobbulást nektek! Olvastam, hogy betegek vagytok. Kristófnak nagy puszit küldök, amiért ilyen kis hős, hogy elviseli az antibiotikum-kúrát... :(

Panka :)
Kitartást kívánok a lakás kereséshez! :)

Évi77 :)
Remélem, jól vagytok és minden rendben Veletek, jól teltek a karácsonyi ünnepek. Puszillak Benneteket!

Puszi mindenkinek, találkozunk az új évben!

KépKép
unique
 
 


Juca :)
Nagyon klassz a blogod! Jó volt olvasni! és gratulálok Kingának az első állva töltött perceihez.

Puszi

KépKép
unique
 
 


Kedves Lányok és Családotok!

Nagyon Boldog Istentől megáldott Új Évet kívánok mindannyiótoknak.
További sok-sok babát kívánok minden családba, ott is ahol tesót terveznek, és ott is, ahol az elsőt várják nagyon-nagyon!


Szeretettel,
Vendég
 


KEDVES LÁNYOK!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Kacsa!!!
Úúúúúúúúú, de irigy-irigy az aláírás miatt!!! Lawrence az egyik kedvencem!!! :D

Narco!
Köszönöm a szüléstörténetedet! A lányok nagyon-nagyon gyönyörűek, két kis angyalka… Puszi nekik!!!

Timika!
Küldöm a gyógysimiket Nektek, és mielőbbi jobbulást kívánok!

Zsúka!
Nagyon szorítok, a magas hő egyértelműen pozitív (remélem, a teszt is az lesz!!! :) )!

Juca!
Nagyon szép volt a blogban az utolsó napi írás, nagyon meghatódtam rajta...

Unique!
Laura baba még mindig gyönyörű!!!

Panka!
Bizony, már mászik a zsivány, és olyan sebességgel, hogy na… A pociban is aktív volt, és ha Emili is ilyen, jaj nektek (is)! :wink: Amúgy nagyon jó érzés látni, hogy ilyen ügyes… Szorítok, hogy minél előbb találjatok lakást!

Tina!
Érezzétek jól Magatokat!

Syry!
De jó, hogy jelenkeztél!!! Hogy vagytok??? Gratulálok a tesódéknak!

Lányok, Kendének kinn van a negyedik foga is!!! :shock: :D És felkapaszkodik rajtunk, meg bármin, amin fogást talál, úgyhogy nem tudom, hova siet, azt sejtettem, hogy jó kis mozgása lesz (apja is és én is kézilabdáztunk), de azért ezt nem gondoltam volna... :P Persze ülni nem tud még rendesen, fél kézzel megtartja magát, az erő megvan már, de az egyensúly még nem az igazi... De hamarosan az is meglesz, ahogy elnézem... :)

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek, és azt, hogy hozza meg az új év azt, amire vágytok!

Pusszantás!

Kép
Kép
norwell
 
 


És akkor néhány kép (csak hogy jól záruljon az óév... ;) ):


No, szerintetek hasonlítunk??? :D
Kép


Apa almás gesztenyével etet, nagyon ízlett (jobban, mint anya krumplija...)
Kép


Mami Jézuskája hozta ezt a csini hálózsákot (igaz, hogy még kétszer beleférek, de sebaj, jó lesz még egy darabig...)
Kép


Az a bizonyos feltérdelés (ennyit sikerült anyának elkapni a felállásból, de az ezután szokott következni - persze akkor pont nem akartam felállni, elég volt a térdelés...)
Kép


Ezt a képet fogom berakni a phd-m mellékletébe, "így kezdődött" címmel... :D
Kép


Ez egészen friss kép, ma este készült, mostanában punkban nyomulok... :D
Kép

Kép
Kép
norwell
 
 


És akkor néhány kép (csak hogy jól záruljon az óév... ;) ):


No, szerintetek hasonlítunk??? :D
Kép


Apa almás gesztenyével etet, nagyon ízlett (jobban, mint anya krumplija...)
Kép


Mami Jézuskája hozta ezt a csini hálózsákot (igaz, hogy még kétszer beleférek, de sebaj, jó lesz még egy darabig...)
Kép


Az a bizonyos feltérdelés (ennyit sikerült anyának elkapni a felállásból, de az ezután szokott következni - persze akkor pont nem akartam felállni, elég volt a térdelés...)
Kép


Ezt a képet fogom berakni a phd-m mellékletébe, "így kezdődött" címmel... :D
Kép


Ez egészen friss kép, ma este készült, mostanában punkban nyomulok... :D
Kép

Kép
Kép
norwell
 
 


Jujj, bocsi... :oops:

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok :)
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Esztendőt!


Kép
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Üdv az új esztendőben!!!

A már lassan totyogó babáknak sok sikert az első lépésekhez!
A pindurkáknak, gyors gyarapodást!
A még magzati állapotúaknak és szüleiknek izgalmas, új élményekkel teli új évet!
A tábla alsó szekciójában lévő tagoknak pedig mihamarabbi feljebblépést kívánok a középső blokkba!

Anikó!

Köszike, én is nagyon vártam már a 2 számjegyet!!! Juhéjj!!!
És ezzel lassan bekocogunk a 3. harmadba is!!! Még nagyobb juhéjj!!!

Norwell!

Gratula kende 4. fogacskájához és a kapaszkodáshoz! Az ülés is majd csak menni fog előbb-utóbb!

Nagyon édesek a fotók!

kacsa14
 
 


Norwell!

Kende természetesen nagy K!!!! :oops:

Leslie-től van már másik aláírásom is! Bi-b-bí!!! :lol:

Egyébként én i snagyon szeretem, csak most picit el vagyok maradva az olvasással. Mert a felakasztott indián és társai nem éppen a legjobb várandós olvasmány ... :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép


Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek! És azt, hogy teljesüljön minden vágyatok!

Mostanában többet jtuok már gépközelbe, csak fórumozni nincs időm, mert a Jézuska hozott nekünk webkamerát, hogy a messzinagyiék többször láthassák az unokát, azóta ha jókedve van Zazinak, kamerázunk. :)

Pár kép:
A mi kis karácsonyi manónk
Kép
Az új cumit a Jézuska hozta
Kép
Fürdés után jólfésülten
Kép

Puszzantás mindenkinek!

Ja majdnem elflejtettem:
PUPY DRÁGA! Szupi volt az összefoglaló, könnycsepp szökött tőle a szemembe! Pusszantás

kancellárka
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Mi csendesen szilvesztereztünk, Iza még a kinti tűzijátékra sem ébredt fel.:)

Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok! :D

8.cn-en vagyok

Új év, új remények. Mindenkitől, aki még gondol néha rám elnézést kérek, hogy ezer éve nem jelentkeztem. DE! Karácsony előtt 2 héttel végre beköltöztünk az új házunkba és ez mindenféle szempontból nagyon lefárasztott. Holnaptól újra 8 h-ban dolgozom GYES mellett. Annyira izgulok. Mostmár jöhetne a kistesó nagyon.
:(

Nagyon édesek a topik gyermekei. Az új babásoknak gratulálok!! :D

Kép
Kép
sosi
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnénk Mindenkinek nagyon Boldog és babákban gazdag Új Évet kívánni!!!! :lol: Kép

Zsúka!
Örülök,h. tetszett az összefoglaló. :D Én is bízom azért benne,h. rendben lesznek a hormonok, de hamarosan úgy is kiderül. Holnap reggel 8-ra beszéltük meg a dokimmal. Nagyon megörültem ám annak,amit írtál, én is nagyon remélem,h. fent marad a hőd még legalább 8 és fél hónapig. :lol:

Nárcisz!
Csodás volt a szüléstörténeted, még1x gratulálok a lányokhoz. Nagyon örülök,h. ilyen szépen gyarapodnak. :D

Juca!
Olvasom folyamatosan a blogot és nagyon tetszik!:D

Panka!
Nagyon sok erőt és kitartást a lakásmizériához!! Mi tavaly ilyenkor csináltuk ezt végig és nem volt könnyű. :roll:

Anikó!
Én is örülök,h. újra itt lehetek Veletek többet. :D Ugyan holnaptól újra dolgozni fogok, de ígérem legalább 1 nap 1x írni fogok. Örülök,h. jól vagytok! :D Marci várja már a kistesót?

Angie!
Hogy érzed magad? Hogy álltok a kipakolással?

Brill!
Jól vagytok?

Syry!
Örülök,h. jelentkeztél, és,h. jól vagytok! :D Gratulálok a hugodnak és jó egészséget és sok tejcit kívánok nekik!

Timi!
Sajnálom,h. még mindig betegek vagytok! Gyógyuljatok meg mihamarabb!

Jucmuc!
Mi is nagyon szeretünk Téged (én legalábbis) és már alig várom,h. minél hamarabb babánk legyen. :lol:

Norwell!
Szívből gratulálok Kende 4. fogacskájához! Gyönyörűek a képek Kendéről!

Kacsa!
Nagyon örülök,h. ilyen boldog vagy, és kívánom,h. a várandósságod minden további pillanata is ilyen boldogan teljen. :DKép

Niki!
Csodásak a képek Zaziról! És nagyon örülök,h. örömet szerezhettem! :D

Ildi!
Örülök,h. jelentkeztél és sok sikert a munkához! :D

Lányok, szorítsatok holnap, reggel 8-ra megyek az endokrinológiai vizsgálatra, utánna pedig kezdem az első napom az új munkahelyemen. :shock: :oops:

Jó Éjt!
Kép

Puszi! holnap jövök! :wink: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy!
Szorítok Neked, biztos ügyi leszel az első napon! :D Majd gyere mesélj, hogy milyen a melóhely!
Műkörmös tanfolyam?

Ildi!
Neked is mennek a drukkok!
Gratulálok az új lakáshoz, jó nektek, hogy már itt tartatok, ránk most vár ez a feladat.Mielőbbi pocakosodást kívánok!

Niki!
Nagyon cuki Zalán, köszi a képeket!

Syry!
De jó, hogy jelentkeztél, gyere gyakrabban!Hogy vagy?Már neked sem sok van hátra!
:wink:
Tesódnak gratulálok!!!

Norwell!
Nagyon édes Kende, igazi nagyfiú már! :D Csini a hálózsák is! :wink:

Ági!
Mi van veled?Hogy teltek az ünnepek?

Zsúka!
nagyon szorítok!!

Angie!
Hogy álltok a költözéssel?

Nárcisz!
Hogy vagytok?Megnéztem a képeket, nagyon jók!Milyen típusú a babakocsitok?Tetszik a hordozó, gondolom a kocsira is rá lehet rakni.Szopizás megy?Van elég tejed?Nagyon csini ababa szoba is, nelem is pont olyan mintás szopipárnám van:-)

Évi!
Miylen volt a kiruccanás?

Most csak ennyire volt időm viszaolvasni, bocsi.Megyek ma bankokba, meg ingatlanirodákba, hogy milyen lehetőségeink vannak, este meg megyünk lakást nézni, de szerintem biztos nem sikerül egy hónap alatt lakést venni, így mehetünk albiba. :(
De talán tényleg ez adja meg a kezdő lökést, hogy rászánjuk magunkat egy lakásvásárlásra, csakhát nem most akartunk ezzel foglalkozni, szülés előtt 2 hónappal.Szegény férjemet eléggé megviseli, engem érdekes módon nem aggaszt vmiért, pedig én is idegeskedni szoktam ilyen helyzetben, de most szerencsére nem.

Szép napot Mindenkinek!
Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek! Köszönöm szépen a sok névnapos köszöntést, aranyosak vagytok!

Most önző módon csak magunkról tudok írni. Visszaolvastam, de csak átfutni tudtam a termést. Azért igyekszem innentől képben maradni :) Pupy, ez a karácsonyi összefoglaló-meglepi nagyon meghatott :) Jó sok munkád lehetett vele, köszi!

Nárcisz!

A lányok képeit megnéztem, nagyon-nagyon tündériek. Legyen sok örömötök a szülőségben :) És köszi a szüléstörténetet is, jó volt olvasni!

A Dóri még mindig beteg :( Egyszerűen nem fogy el a takony a kis fejéből :( Az orrszívás egyre iszonyúbb :cry: :cry: :cry: Ha az élete lenne a tét, akkor sem tudna derekasabban küzdeni, szerintem orrszíváskor még hat kezet növeszt, és úgy tiltakozik, hogy ilyet én még nem láttam... Tépi a hajam, az arcom, szedi ki az orrából a szívócsövet, és közben rúg a lábaival, dobálja magát jobbra-balra, és rángatja a fejét. Ketten kellünk hozzá, hogy lefogjuk, és ezt naponta többször. És emellett úgy ordít, mint akit nyúznak, szívet tépő hallgatni. Ha viszem a pelenkázó felé, már kapaszkodik a ruhámba, és szabályosan belém bújik, hogy ne tegyem le, mert már tudja, hogy mi következik :cry: :cry: :cry: És nekem mégis le kell tennem, és mégis "meg kell kínoznom" :( Kész vagyok már ettől...
Azért a karácsony jól telt, rengeteg ajándékot kapott a kis nokedlim. A fa különösebben nem érdekelte, az ajándékok csomagolópapírja már annál jobban, de a sláger a játékok doboza volt. Nem is dobtuk ki őket, mert imád felmászni rájuk :) Egyre ügyesebb, már nem rogyadozik a lába, ha feláll, nagyon stabil, és vagánykodik is, hogy csak egy kézzel kapaszkodik. Ennek általában borulás a vége, és éktelen bömbi. Már a fürdőkádban is feláll, meg a kiságyban is, még hálózsákban is :) Nincs előtte akadály. És modja, hogy anya. Zenére táncol, tudja, hogy ki az apa, anya, papa, ha mondjuk neki, akkor ránéz az illetőre, olyan kis okos a feje :) Ja, és a kutyákat nagyon szereti, mondja is, hogy vuvuvuvu. Szopizni már alig akar, leginkább csak éjszaka. A nagylányos kaják érdeklik jobban. Nem örülök neki, de ez van, tudomásul veszem.
Na, jó sok lettem, bocsi...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Képet is szerettem volna feltenni, de nem enged a babanet. Majd később újra próbálom :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Anikó!

A csajszi, aki fent volt Nálad Closty-ért, hétvégén zebrát pisilt!!!
Igaz, nem a Closty hatására, mert pont dec-ben kezdte el szedni a Metmorfint vagy mi a szöszt PCO-ra. Úgyhogy most készül majd az 1. vizsgálatra! :)

kacsa14
 
 


Évi!

Jobbulást a kis taknyos nokedlidnek!!! Előbb-utóbb majd csak elfogy a takony a fejéből!!! Addig meg kitartást a polipcsápokhoz!!!

Jó olvasni, hogy már ilyen nagylányos dolgokat művel!!! Biztosan nagyon tüneményes!!!

Kár, hogy videót nem lehet csatolni, mondjuk a táncijáról! :)

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kacsa!

Majd megpróbálom lencsevégre kapni a kis fredasztert, csak hangot nem tudok rögzíteni, és úgy nem az igazi.
Közben rájöttem, hogy miért nem tudok képet feltenni, orvosltam a bajt, és íme:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Nagyon csini a leányzó!

És látom, csodaszép ajikat kapott + játszótárs is volt bőven!!!

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?