Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Helló!!!

Nem vesztem el, köszi a hiányolást! :wink:

2 vizsgám van holnap (vagyis ma), meg kicsit én is le vagyok eresztve. :( Holnap este, vagy szombaton jövök.

Aki addig már nem jön: BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!

Betegeknek gyors gyógyulást! Szerencsére mi már túl vagyunk rajta.

Botond hétfő óta lépeget. Olyan 3-4 lépés sikerül, de kitartóan próbálkozik, csak picit még bátortalan! :D

Puszi Nektek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Mi is elutazunk és nem jövünk csak jövő héten vissza, de még ma jön hozzánk az Angyalka :D


Kép


Kép
Vendég
 


jÓ reggelt!!
Hát, Vali, ígérgetni azt tudok :lol: ,,de talán most nem zaklat senki, így remélem be is tudom fejezni, amit elkezdek :D

Lívi, Natinak is épp így jön a foga fönt, nem az első, hanem a bal kettes :lol:
Cukin fog kinézni :lol:

Boscó, ezek a kutyik nagyon cukik!!!!!
Elhiszem, hogy nagyon szeretitek őket, annyira aranyosak!!! :D :D

Vali, szegény Vininek elkellett kezdeni az antibigyót?
De talán most már rendbe jön :D
Alízka meg jó súlyban van, neki is boldog 9 hót :D :D

Tünde, igen, asszem kilábaltam a sz*r kedvből.Ebben az is segített, hogy szerdán apa szabin volt, és kicsit bementünk Pestre shoppingolni.Kaptam is karira egy swarovski gyűrűt, meg egy karperecet.
Hát igen, a nőket bármiylen csillogó-villogó akármivel kilehet hozni bármiylen gödörből :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy te is jobban vagy, meg Bettus is :D

Edit, a menü még nem tudom hoyg alakul.Lesz sajtkrém leves, francia hagymaleves, valamivel töltött pulykamell, lazac, meg pisztráng.
De ugye ezt 3 napra kell elosztani.Még nem tudom, melyik mikor lesz.
Asszem a lazac lesz szenteste, klasszik krumpisalátával :roll:
Sütiket nem nagyon akarok, hiszen szép lassan leadtam 4,5 kilót, nem kéne visszaszednem 2 nap alatt :roll:

Nancsi, én vasárnap este rendeltem meg a könyvet, kedd reggel hozta a postás, és tegnap délelőtt kaptam meg az emiles visszaigazolást, hogy megrendeltem. Furi :roll:
De az a lényeg, hogy itt van, és hamar. :D

Anita, jó vizsgázást, ne legyél leeresztve(pont én mondom ezt), de a karácsony majd visszazökkent biztos a norm. kerékvágásba :D
Gratu Botinak a lépésekhez!!! :D

Perta, Lívi nektek is jobbulást!!!! :D

puszkó
vas
 
 

 
 

Sziasztok!

Na, most jutottam ide... :( Ádám esténként nem megy át Lajoshoz, hanem bitorolja a gépet... Szabin van. :D:D

Szóval:

Vali!
Mi van Vincével???? Remélem jobban van már!!! Nagyon durva ez a vírus! :(:(:(:(

Boscó!
Naaaaagyon édik a törpék! Még egyszer gratu hozzá. Első alomra nagyon jó a számuk is! :D Már nem kell sokáig odafigyleni rájuk, gondlom csak az első 2 hétben kell őrködni, amgí csukva van a szemük?? Vagy tovább? Erről a részéről nem tudok sokat. És nagyon cukin szopiznak. :D:D

Anita!
Örülök, ohgy "csak" a vizsgák miatt nem jöttél! :)

Livi!
Jobbulást Tündinek! :) Mi is mindig kis náthából indulunk és legalább 1 hetes orrszívás lesz belőle. :(:(

Tünde!
:D Örülök, hogy kaptatok egy éjszakát! Gondolom mindenkire ráfért már! :D Orrszívás :(:(:(:(
Téééényleg. Rég láttam a lányokat! Dobsz róluk új képet? :D

Nancsi! Meli!Etterke!
Nagyon jó utat neketek és Boldog karácsonyt!!! Élvezzétek az első "igazit" :D:D

Megyek, mer nem hagy gépelni a csaj. :)

puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Lányok,

én is csatlakoznék az évvégi jókívánságokhoz, mert mi is elutazunk:

Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket és még boldogabb Új Évet kívánok
:

Betti

Kép

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok!

Mi ma elutazunk a nagyikhoz és már csak jövőre jövünk vissza, ezért gyorsan beugrottam, hogy mindenkinek Kellemes Karácsonyt és nagyon-nagyon boldog új évet kívánjak
!
Kép

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Betti, Meli, Medike, Etterke, Nancsika és AKI elutazik vagy nem ír:

Kép


Köszi Mindenkinek, most már csak óránként kell szívni az orrát!
Megint átaludta az éjszakát, most is fél 10-kor fürdettem, és mi Petivel kint aludtunk a nappaliban.
Úgy látszik kell építeni egy újabb szobát, hogy legyen hálónk :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Mindenkinek aki elutazik:BOLDOG KARÁCSONYT NEKTEK!!!!Vigyázzatok magatokra!

Eszter:igen,csak két hétig kell ezt csinálni.De már nagyon kivagyunk!Ráadásul tegnap este a kanoknak a szemén megjelent valami nyavaja,kezeljük,remélem nem lesz gond!

Gondolom mindenki készülget,csomagolás,takarítás,főzés,sütés.Nekem jó dolgom van,anyóséknál minden el lesz készítve.Nem is bírnék még sütni főzni is!Fát ma még remélem kap a párom,ez a része még elmaradt! :oops:

Vas:hát igen.Mi nők már csak ilyenek vagyunk!De így látatlanból is azt tudom neked mondani,tutira megérdemled!!!!!!!

Vanillka:10-en vannak a bébik,5 szuka,5 kani.Alig várom hogy 2 hetesek legyenek!!!!

Pussz mindenkinek.Mi nem megyünk sehova,úgyhogy ha időm engedi jövök olvasgatni!(ha lesz mit) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek!!!!!!!
Nekem most nem lesz az, totál kibuktam...be kell fejeznem a szoptatást ...reggel óta sírok..nem akartam de nincs más lehetőségem....Dopegyt mellett is sokszor magas a vérnyomim a héten kétszer is 177/122 volt, és más gyógyszert kell szedni...és nem szoptathatok...hogy fogjuk ezt Szófival megélni :cry:

KépKép
csema
 
 


Drága Csema!!
Ilyen esetben gondolj arra, hogy Szófikának egy egészséges anyukára van szüksége, ami most fontosabb, mint a szoptatás!!!
Biztos nem lesz könnyű, de a szeretetet úgyis ki fogod mutatni felé és ő érezni fogja!!!!!
Kitartást Nektek és gondolj arra, hogy egy csomó anyukának még ez sem adatott meg, hogy eddig szopizzon a babája!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kedves elutazó anyukák, apukák és babócák,
nagyon boldog első karácsonyt kívánok Nektek!!!!!!!!!


Tünde,
örülök, hogy jobban van Bettina. :)
Vas Ildi,
nem semmi ajándékot kapsz. :) Örülök, hogy a bánatod tűnőben van. Ja és gratula a leadott kilókhoz!!! Nekem is lement, ami volt még. Viszont egy kis torna nem ártana. Lazac lesz nálunk is 24-én.
Csema,
sajnálom... :( De tényleg nagyon szép, hogy ilyen sokáig ment a szopi és Tünde olyan okosakat írt. Szóval hallgass rá, bár tudom, hogy nehéz. És mikortól nem szabad?
angi79
 
 


Sziasztok,

Gyors leszek.

Mindenkinek aki már nem jön, Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok!

Mi még vasárnapig itthon vagyunk, csak hétfőn utazunk el, addig még tuti be-benézek :wink:

Betegeknek szurkolok, hogy az ünnepekig meggyógyuljanak!
Talán Vince is rendbe jön addigra, ma már egyáltalán nem volt láza, csak délután hőemelkedés (kopp-kopp). Úgy örülnék, ha estére se lenne rosszabb! Most már az antibigyó sem érdekel, csak végre lábaljon ki ebből a szörnyű nyavajából :roll:

Anita: Remélem mostanra már túl vagy a vizsgákon!
Ügyi Boti nagyon, ez az ő karácsonyi ajándéka nektek :D

Petra: Szupi, hogy megúsztátok a kórházat! :) Gyógyuljatok meg ti is minél hamarabb!

Livi: Tündi is jó kis helyeken mászkál :? A ruhaszárítót mi még megúsztuk, de a bárszékkel Aliz is már esett egy nagyott :(

Ildi: Natikából is vámpírka lesz? :lol:
Megkuksiztam a másik topikban a képeket. :oops: :wink: Melyiket kaptad meg?? Iszonyú jól néznek ki, nem csodálom, hogy jobb kedvre derítettek :D :wink:

Tünde: De jó lenne, ha Bettus beállna erre a jó kis alvásra! Drukk hozzá! :)
Megvolt az apuka tali? :D

Boscó: Bocsi, de a képeken csak ennyit számoltam össze :oops:
Jó anyósozást :) Csak Fannikára vigyázz, nehogy megtömjék töltött káposztával! :lol:

Csema: Tündének igaza van, az a legfontosabb, hogy te egészséges legyél! Az egész családnak arra van szüksége.
Nyugodj meg, ez nem a világ vége, 10 hónapig cicizett a csaj, és ez nagyon szuper!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok csajócák,

Ildi, én is megkuksiztam a Swarowskit, bár nekem nem stílusom, de rajtad biztosan jól áll. Végül melyik lett? :)
Örülök, hogy a hangulatod jobb már, csak így tovább. :)

Csema, ne szomorkodj, Szófinak tényleg egy egészséges anyucira van szüksége, ez a legfontosabb! Ne ostorozd magad, főleg ne karácsonyra! :lol:

Tünde, örülök, hogy jobban vagytok. :)

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok, aki már nem fog később olvasni! :)

Képzeljétek, Bence most már szinte semmit sem mászik. Ha lehuppan a fenekére, már feláll, és úgy folytatja tovább. Néha elkezd mászni, aztán megáll, feláll, és megy tovább. Hááááááát, nem gondoltam volna még tavaly karácsonykor, hogy egy év múlva ekkora fiam lesz. :wink:
Vendég
 


b n BQ Q 0 xdf O3L.ÍÍÁÁÁÁÁÁÁ_17:59 2006.12.22. N212N 22 0 3333333333CVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ0XYC 00000001111111111111111 01 000000000000008888000000000 nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 07888888


Ezt a Tündi írta nektek. A dátumot ne kérdezzétek, nem tudom, hogy csinálta...

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Livi, köszönjük Tündikének, és viszont. :wink:
Vendég
 


Petra!
Hú ez nagyon komolynak hangzik! Jobbulást!

Anita!
Remélem jól sikerültek a vizsgáid ma! Megértelek, én is utálok utolsó percben vizsgázni. Gratulálok Botondnak a járkáláshoz! Egy-két hét és szaladhatsz utána!

Meli!
Boldog Karácsonyt!

Ildi!
Lehet, hogy kíváncsinak tartasz, de kérek képet a csillogó mütyürökről! Vagy hol lehet megnézni? Nekem is minden tetszik, ami csillog. Van egy swarowski macskám is.

Vok!
Nekünk is el szokott tartani egy hétig, de csak víz jön az orrából, se láz, se semmi, úgyhogy szívjuk az orrát, és ennyi.

Bettiflame!
Boldog Karácsonyt!

Medike!
Boldog Karácsonyt!

Tünde!
A másodikon lakó barátosném elutazott debrecenbe. Mi őrizzük a lakásukat. Épp most beszéltük apával, hogy ki aludjon náluk.

Csema!
Nagyon sajnálom! Hidd el, a szopi nékül is éppen olyan jó anyukája leszel Szófinak, mint szopival. És legalább egészséges leszel.

Vanillka!
Tündié az egész lakás, oda megy, ahová akar. Mondjuk a fürdőszobába nem engedem.

Esztipeszti!
Lassan szaladgálhatsz Bence után! Most már semmi se akadály!

Mi elvagyunk, mint a befőtt. Apa ma kocsmázott a kollégáival tizenegytől háromig. Most meg álmos. Én is az vagyok. Csak a Tündi nem akar aludni. Vagyis egyikőnk se fog aludni. :D

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Köszönöm a lányok a kedves soraitok...tudom jól az eszemmel hogy igazatok van...de olyan nehéz így hogy miattam nem mehet a dolog...és már tudja hol találja..és nagyon rossz lesz nem hagyni.
az ünnepekig van időm hogy átálljunk 28.án már nem szophat.
ebben is tanácstalan vagyok fokozatosan jobb-e vagy egyik napról a másikra átállni...

KépKép
csema
 
 


Sziasztok!

Csema: nagyon sajnálom, de Szófinak egészséges anyukára sokkal de sokkal nagyobb szüksége van, mint a szopira. Biztos kemény lesz, de annyi kemény dolgot megoldottál már azóta is, hogy ismerlek! A szeretet meg úgyis megkapja tőletek :)

Elutazóknak Boldog karácsonyt!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Köszönöm Cory :D
És mégegyszer mindenkinek!
Egy kis vidámság
http://home.att.net/~hideaway_today/t041/xmas_santa.swf
hangszóró kell hozzá és a rublikába mindenki saját nevét írja:)))
Boldog karácsonyt!!!!!

KépKép
csema
 
 


Eszti: Boldog hófordulót a futóbajnok Benyónak :D

Livi: A fürdőszoba miért tiltott terület?? Aliz nagyon szeret ott ücsörögni, főleg mikor megy a mosógép. Percekig elnézegeti, ahogy forog benne a ruha.

Csema: Drukkolok nagyon, hogy minél kisebb trauma legyen ez mindkettőtöknek! Sajnos én sem tudom, hogy melyik lenne a jobb megoldás :(

1 órája végre végeztem a karácsonyi bevásárlással :D Illetve nálunk ez kicsit bonyolultabb, mert apának holnap lesz a szülinapja, szal arra is készülnöm kell :roll: Míg fürdeti Alizt, gyorsan be is csomagolom :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Csak bekukk !!!

Hozok pár képet. Nálunk már járt az Angyalka: Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Csak nosztalgiaképp

Kép
Vendég
 


Évi!

Neked meg NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!
Vendég
 


Vanillka!
Mivel a füdőszobában a földön tartom az öblítőt és hasonlókat. Ja és ha bemegy és véletlenül vizes maradt a padló akkor csúszik a keze és sír, mert nem tetszik neki.

Meli!
Nagyon jó ez a nosztalgia! Én majd csak jövőre tudok így nosztalgiázni, mert rólam alig készült pocis kép.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!

Új vagyok, de már vagy két hete olvaslak titeket, és nagyon tetszik ez a topik. Az én fiam április 5-én született, így ő is tavaszi baba. Elég pörgősek vagytok, remélem, tudom majd tartani a ritmust!

Csema!
Igaz, hogy most karácsony jön, de a két ünnep között szerintem próbáljatok meg elmenni egy szoptatási ambulanciára, hátha ott tudnak tanácsot adni, hogy hogy lehet ez kíméletesebb. Én is jártam egy ilyenen, mikor gondok voltak a szopival, és nagyon kedvesek, tájékozottak voltak!

Mindenki!
Áldott, békés karácsonyt nektek, az elutazóknak pedig jó pihenést!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kép

Karácsony készül, emberek....
Szépek és tiszták legyetek!
Súroljátok föl lelketek, csillogtassátok kedvetek.
Legyetek újra gyermekek, hogy emberek lehessetek....


Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
becsi
Iklad
 
 



Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

És persze nagyon sok ajándékot !!!!Én már nagyon várom a Jézuskát. :lol: :lol: :lol:

Remélem mindenkinek sikerült elkészülnie mindennel. :)

Levi ma nagyon jó fiú volt ,hagyta, hogy mindent megcsináljak. :P
Megyek ,mert még ajándékot kell csomagolnom. :wink:

Puszi mindenkinek.


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!
Era és Martin


Kép [/b]

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Eszti, Bence és Peti
Vendég
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindnekinek!!!!!

Az egész Vas família :lol:


Kép
vas
 
 


És mégegy ráadás, csak tőlem:
http://www.elfyourself.com/?userid=85bd ... bG06122204

Hanggal nézzétek, ha nem jön be rögtön, akkor érdemes többször próbálkozni :wink:

Boldog karit mégegyszer!!!
vas
 
 


Boldog, békés karácsonyt mindenkinek!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szeretetben és békességben gazdag karácsonyt kíván a Pataki család

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Békés, boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Meli! Köszönöm a névnapi üdvözlést :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Boldog Karácsonyt kívánunk minden családnak!!!!

Angi, Lidi és Feri


Kép
angi79
 
 


Évi,
boldog névnapot Neked!
angi79
 
 


Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk!

Évi: Neked pluszban boldog névnapot is! :lol:

Puszi,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek!

Lívia Zoli és Tündi

Kép

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!!


SZERETETBEN,BÉKESSÉGBEN GAZDAG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!LEGYEN SZÉP ÜNNEPETEK!
Vendég
 


ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDEN CSALÁDNAK!!!

Évinek boldog névnapot! :)

Anita, Tibi és Botond

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!!!!!!!!!!!
Csernyánszky család

KépKép
csema
 
 


Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk mindenkinek, kicsiknek, és nagyoknak egyaránt! :)

Petra, és Angi (2006/03/20)
vpetra
 
 


Sziasztok!

Hoztam nektek friss meleg képeket a ma estéről:

Kép
Kép
Kép
Kép
[img]

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Mamik!

Áldott békés Karácsonyt minden családnak! :)







Mi egy kicsit elcsúsztunk tegnap szegény gyerek már nagyon nyűgös volt.... de azért készítettünk egy-két képet... ma még fotózunk családit is mert az elmaradt!

Fát nem vettünk (kétezret akartak kérni egy 50 centisért :shock: ) a kertben vágtunk egy-két ágat és összetákoltuk azért olyan furi... a férjem karácsonyi bokornak hívja :lol: de azért szeretjük! :)
Áront olyan nagyon nem izgatta mint vártam... lehet be kellene szerezni egy égősort. :) :D :lol:



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


puszi nektek

marcsiádámáronbaba

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


nosztalgia! :) mintha csak most lett volna... :)

Karácsony 2005


KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Látom mindenki csendben ünnepel odahaza... akkor én teszek fel még egy-két képet a mai napról


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt a karácsonyunk. :D Semmi idegeskedés (leszámítva azt a 2 percet,a míg páromat hallgattam a fa beigazítása miatt, dehát pasi, mit vártam. :D) Feldíszítettük a fát, tv-t néztünk, aztán lementünk anyóshos. (ott persze állt a bál, mert anyós minen karácsonykor összeveszik valakivel. Most a sógornőm volt a soros, mert ő volt kéznél) Hanna nagyon élvezte az ajándékokat. :D Kapott egy FP vizi játékot, meg egy kukacot, amit húni lehet, és formaegyeztetős a háta. Na, most ez a favorit. :D
Másnap anyumnál is jó volt. Ő 23án szétvégta a kezét 2 helyen is (persze felhívott és részletesen elmesélt midnent :D) A bátyám vett egy babytaxit Hannának. Rózsaszín és nagyon édes. :D Egyenlőre nem izgatja. Anyu meg annyi ajándékot vett már Hannának karácsony címén, hogy nem akartam már, hogy többet vegyen. Azért csak vett egy zenélős, rezgős állatot. :D:D

Összegezve én kaptaM. nadrágot,fölsőt, pulcsit, kardigánt,tűzre rakható "fritőz"-t, telefont :D:D:D,homeópátiás és egy szakács könyvet. És még ma érkezik apám, szóval lesz még valami. :D
Hannától meg már 2 éjszakát kaptam eddig ajánékba. :D:D

Évi!
Utólag is nagyon boldog névanpot kívánok neked!!!!! :D

Kimit csinál szilveszterkor???

Puszi nektek! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Kedves Anyócák és Babócák!

Utólag mi is Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk! Mi már 21-én eljöttünk otthonról, ingáztunk eddig hol Debrecen, hol Kenderes és Szolnok között. Most már remélem kicsit lassítunk a tempón.

Nagyon szépek a képek! Remélem minden baba meggyógyult!

Szeretettel:

Barti és Pötyike

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telik az ünnep!Mi csak a rohangálásból álltunk ki,általában két szoptatás :lol: /kutyik/között mentünk el a családhoz.Nekem csak az anyukám,és a naygszüleim azok akikkel ilyenkor ünnepelek,a páromnak viszont együtt az egész család.Nehéz napok ezek a lelkemnek.Soha nem heverem ki hogy szüleim elváltak. :cry:
Ajándékot csak a gyerekek kaptak,az idei Jézuska nálunk nagyon szegényes volt!De akkor is ez volt életem eddig legszebb karácsonya,hisz már köztünk van Fannika! :lol:
Sokat ettünk,jól éreztük magunkat anyósék.És Vali,megúsztam a töltöttkáposztaetetést is!
Várom az élménybeszámolókat!

Akinek kedve és ideje engedi majd,írjátok már le az autósülések közül melyek azok amelyeket érdemes átnézzek!Köszi!Olyan nagy a választék,és tudom már a múltkor volt ez téma,de nekem most lett aktuális a dolog!Help! :lol:

Sziasztok!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?