Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok,

én ehhez a hízásos témához nem sokat tudok hozzászólni. Most Lidi nagyon kevés szilárdat eszik, de hát jön a foga és náthás is volt. Viszont szopizik. Ennyi.
Tegnap először bemutatta a lányom, hogy JÁR egyedül, kapaszkodás nélkül. 4-5 lépést tett meg. Az apjával jól meg is hatódtunk.

Csema,
nagyon szép Szófi baba. A fogacska miatt meg ne aggódj szerintem. Karácsonyra jó készülődést!
Medike,
szép az óra és jó a hintázós kép.
Eszti,
cuki lehet a kis focista.
Cory,
sajnálom.... Jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anita,
hogy vagytok???? Gratula a 10 hóhoz!!!!
angi79
 
 


Kép Így tetszett Lidinek a gyerekek táncos előadása.

Kép És így vettük át a csomagot.
angi79
 
 


Anita, húúú, ez nagyon nem hangzik jól. :( Remélem hamar túl lesz rajta Boti. És ti is. :) Jobbulást.

Boldog 10. hót Botusnak! :)

Angi :), ez szuper, nagyon aranyos lehet. :) És ez a kép, nagyon édi. Látszik, hogy milyen nyílt Lidi. :)

Most a legújabb, de már tuti, hogy tudatos: ha mondom, hogy nem, akkor Bence: de. Mondom, hogy nem, Bence DE! És ha elég neki a kaja, már rázza a fejét, hogy nem, és mondja, hogy nyem, nyem.
Felesel a fiam. :wink: Én meg csak nevetek, miközben ő kirámolja a ruhásfiókot, és mondogatja, hogy de, de. :)

Nekem most jött meg először, Mikulás napján ráadásul :lol: 8) , ez már rendes menzi. Kíváncsi vagyok, hogy fog beállni újra. :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok

Cory: Gyógyuljatok meg, együtt érzek veletek

Csema: Ne aggódj a fogacska miatt, nálunk pl. még egy sincs :)

Csajok: létezik olyan rácsos kiságy, ami szélesebb mint 70 cm? És ha van, hol lehet beszerezni? A Lili állandóan fennakad a rácsban éjszaka és van, hogy ezért fel is ébred

A másik kérdésem: Hány óránként és naponta hányszor lehet Dentinoxot használni? (elhagytam a betegtájékoztatót)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi,
a Dentinoxot 3* lehet használni egy nap (a gélt), de van oldat is ha jól tudom.
Eszti,
köszi. Ismerős a feleselés. Nálunk ha valamit elveszek tőle és mondom nem szbad, akkor mondja, hogy de-de-de. Cukik!
A mensit sajnálom... Nekem még nem volt. Ugye ez így normális???
angi79
 
 


Angi, egyelőre normális, főleg, ha ilyen sokat szoptatsz még. :)
Gyógyit szedsz? Az is tudja még tolni. Örülj, amíg nincs. Lassan meg úgyis kell menni nőgyógyihoz, mert 1 évesek a lurkók, kell a szokásos ellenőrzés. :)
El tudom képzelni Lidit, ő sem egy sarokban ülős típus.
:wink:
Vendég
 


És Lidinek is utólag boldog 10. hót.

Őrület, hogy megy az idő. Nemrég még pocakosak voltunk, és lassan itt lesz a topik első (illetve első kettő :wink:) egyévese. Azannya. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Meli: beteg gyereket nem szivesen hagynék senkire, akinek gyereke van, gyerektelen ismerősöm meg nincs, aki bevállalná a gyerekeimet :( Liza meg még mindig 1,5-2 óránként szopik.

Angi: vannak, akiknek egészen addig nem jön meg, míg a gyerkőc akár egyszer is szopizik, és ez tök normális :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ajaj, látom nem csak nálunk dúlnak a bacik! :(
Anita benneteket olvasva egyenesen egészségesnek érzem Pötyit. :( Szegény Boti! Remélem hamarosan meggyógyultok Ti is!

Minden beteg babónak gyógyulást!
Livi! Pötyi miatt nem tudom mikor mehetünk hozzátok, inkább nem vinnék a baciból magunkal. :(

Angi! Nagyon cuki Lidi rucija! H&M-es? Tényleg cipőt mikortól érdemes venni? Hanyas cipő van Lidin? Pötyire próbálgattunk cipőt de a legkisebb is olyan nagy volt rá, hogy nem tudott állni rajta. :(

Ami a hízást illeti, Pötyi szeptember 9 óta 7200 gramm. Én nem is izgatom már magam, mert azóta nem hízik, hogy két percet nem áll meg, ja és napi 3x kakil minimum.

Ja és ebből még fogyni is fogunk szerintem, mert megint nem eszik és tegnap este lázas is volt. Ma délután jön a doktornéni, megnézi. Nem tudom mi lehet a baj, mert nem kap levegőt, szürcsög, de a porszívó semmit nem hoz ki. Péntek este óta ez megy. Korábban már volt beteg, de akkor egyáltalán nem volt lázas se és nyűgös se. :( Csak folyt ezerrel az orra. :( A szívem szakad meg. Én sem alszok most éjjelente. :(

Gaby! Szerintem se sovány Eszter, úgyhogy hagyjuk is a témát. :D

Cory! Nektek is jobbulást. Rád jár a rúd rendesen most! :( Sajnálom Lizát! Így is megy a kölcsöngyerek?

Szép napot mindenkinek!

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Barti: nem jön ma kölcsöngyerek.
Liza is nagyjából ebben a súlyban van.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Egyszerűen nem érem utól magam itt a topicban.

Sziszi: mesélj!!

Cory: nagyon sajnállak és együttérzek!!! Kitartás!!!
erre szokták mondani, hogy most már csak jobb lehet!
Mondjuk nekem könnyű helyzetem van, mert Peti bármikor tud vigyázni a gyerkőkre, ha sűrgős dolgom akad.

Anita: Nektek is jobbulást!! Nehogy Te is lebetegedj, tessék immunerősítőt szedni, egyébként már a piciknek is lehet adni az Echinacea golyókat!!

Gyöngyi: mi is azt hittük régebben, hogy Dorinának kicsi a 70 széles ágy, ezért Peti csinált egy nagyobbat, de azt sem szerette. Végül kölcsönkaptunk egy hálós járókát és vagy fél évig abban aludt éjjel. Mondjuk nem volt benne kókuszmatrac meg egyéb extrák, de legalább aludt jó nagyokat. Az oldalának dőlt, ami ugye puha és úgy volt kényelmes.

Eszti: nagyon gyorsan fejlődik Bence! :) cuki lehet!!! :D
Bettinával ha szembe leülök, akkor "dobja" a labdát. Hiába, apa 10 évig kézizett. :lol:

Angi: Bettina még fel sem állt, nagyon édi Angi ahogy örül a műsornak!!

Barti: gyógymanók Nektek is!!!!!

Csema: örülök, hogy jelentkeztél!! Nagyon szép Szófica!! Mikor jöttök erre??

Hízáson, fogakon és menzin ne tessék aggódni!!
Mindenkinél más és minden belefér!!
Bettina most 8,5 kg, utóljára 3 hónappal ezelőtt mértem, akkor 7,4 volt.

Nekem a karácsonnyal könnyű dolgom van, mert a családban csak a gyerekeknek veszünk ajándékot, abból meg a sajátunkon kívül csak egy van.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tündi :lol:
Valószínűleg dec 27-28.án ott leszünk a hugomnál, ha nem betegedik le senki Náluk, vagy Nálunk...ha ott leszek Gödön és Ti is vagytok akkor talizhatunk

KépKép
csema
 
 


A fene a sok hülye vírusba :evil: :evil:
Cory, Anita, Bartika : gyógy :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) hegyek a pöttömöknek!

Gergővel ma beszerzőkörúton voltunk :) De kész életveszély vele bevásárolni. A babakocsink batár, úgyhogy kendőzünk többnyire, akkor meg pakol és nyúlkál ezerrel :)

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok :)
Én még sosem írtam ebbe a topikba, de nagy ritkán bele-bele olvasgatok a hozzászólásaitokba.
Az én kisebbik manóm, Milán is 2006 tavaszi baba.
Most csak a hízáshoz szeretném figyelmetekbe ajánlani a következő linket és annyi adalék, hogy rényleg ne aggódjatok, ha hétről hétre nem hízik a törp súlyra, lehet hogy épp hosszra vagy mozgásra fejlődik akkor. Akkor van gond, ha csökken a súlya.

http://www.iboly.hu/faq_gain.htm

Nagyon szépek a babáitok, majd még jövök máskor is egy-egy rövid bekukkra, ha nem bánjátok, na és persze, ha a pöcsöseim engedik :lol:

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Anita!
Jujjj, ez csúnyán hangzik naaaagyon! :(:( mennek a gyógymanók Botinak!
És igenis naaagy baba. :D:D

Kaptunk anyóstól lentről bútort, amit beraktunk Hanna szobájába. Így sokkal több helyem van pakolni neki. Aztán ezzel jól elvoltam a 7végén. Egy csomó mindent átpakoltam az új/régi szekrénybe (mert ugye eddig anyósék használták) És még nincsen meg mindennek a helye, szóval rendeszkedek. :D

Barti!
Próbáljátok meg átmosni az orrát. (sterimar egyik oldalt befúj és nyomva tarta, a másik oldalt leszív, rövid ideig így, majd oldalcsere)
Sajnálom a lázat! Mennek hozzátok is a gyógymanók!!!!
Mit mondott a dokinéni???

Bortsa!
Elképzellek a "pöttöm" fiaddal. :D
És mit vettetek? Mit kap a család karácsonyra?

Tünde!
És egyébként hogy vagytok? Te? Csajok? Peti?

Annácska!
Hogy vagytok? Kiheverte Peti már a kórházat? Most voltatok ugye Annamarival dokinál, ha jól emlékszem. mit mondott?

Annna!
És veletek mi van???

Medike!
Jó hallani felőletek, de a karácsonyi készülődés nem kifogás az eltűnésért. :lol: :lol:

Eszti!
Én már nem tudom fokozni csodálatomat Bence rohanása végett. KÉsz vagyok a pasidtól. :D:D
Ha így halad, fél év múlva már barátnővel jön haza. :D:D:D:D:D

Lidinek és Bettinának boldog 10 hót!!!!!! És csatlakozom Esztihez a "mindjárt 1 évesek lesznek a topikban" feelinghez.

Erről jut eszembe BORKADORKA! Hogy vagytok???


Mindenkinek:
Ki mit főz karácsony estére?

Én Ádinak sült oldalast csinálok, így lövésem sincsen, hogy Hannának meg nekem mi legyen a fincsi menü. :D

Üdv az újaknak. :D Meséljetek egy kicsit magatokról. :D

Jó éjt mindenkinek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk a kiruccanásból, egész jó volt :) A hotel szuper, a gyerkőcök imádták a pancsit. Én sajna kevésbé, mert ahogy számítottam rá, indulás előtt megjött (szokás szerint elég brutál mennyiségben) :( :( :(
Holnap megpróbálok feltenni képeket.

Visszaolvastam mindent, a sok betegeskedő babucinak és anyucinak mielőbbi jobbulást kívánok!

Angi, Tünde: Kicsit megkésve, de boldog 10. hófordulót a lányoknak :)

Cory: Lizának pedig nagyon boldog 9 hós szülinapot :)

Az elveszettek vegyenek példát Csemáról, és tessék jelentkezni! (Szófi babának csodaszép szemei vannak! :) )

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Csema!
Látom nem unatkozol. Azért nehéz lehet, de biztosan tudnak már a nagyok sok mindenben segíteni.

Cory!
Nyugalom és kitartás! Sajnos ebben a helyzetben is Neked kell lenned a legerősebbnek. Jobbulást!

Gaby!
Az én Tündim kb pont így néz ki. Szerintem tök jó súlyban van, és a védőnénink és a gyerekorvosunk szerint is.

Medike!
Jó a karácsonyi ajándék. Mi fényképalbumot adunk.

Sziszi!
Gyere bátran!

Anita!
Tündi engedi, hogy törölgessük az orrát, de csak azzal a trükkel, hogy a nyelvét is kell törölgetni. Valamiért azt nagyon szereti. Jobbulást!

Borcsa!
Tündi a kocsiból is simán rámol. A múlkor lezúztunk egy üveges bébikaját a boltban.

Vok!
Mi valami csirkeszárnyas vagy csirkemelles kaját csinálunk karácsonyra. Meg addig megpróbálok beszerezni egy csomó tejmentes sütit, hogy hízhassak egy kicsit. Ugyanis amióta tejemntes diétára vagyok fogva, azóta fogytam két kilót.

Rólunk: Ma betömték két fogam. A szurit meg se éreztem, a tömés így utólag kellemetlen, de sajnos én minden tömést érzek kb egy hétig. Tündike ezen ihletett percben pedig éppen felmászott az ágyra, ami kb 25 centi magas.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Még nagy szerencse, hogy nem volt jó a netünk, miután hazajöttünk a kórházból. Tök idegen jöttem haza.
Kiderült, hogy az ismerős dokinő nem akart előre sokkolni, de sanszos volt, hogy fülszúrásra vár ma minket vissza. (otthoni rendelőben voltunk, lehet csak ezért úsztuk meg :?)Igazság szerint külső fülkürthurut és arcüreggyuszi. A gennyes váladék sokat javult, na és a fülecskéje is, ezért "megúsztuk" végül gyógyszeres csíkkal. Pénteken kontroll. Addig a sterimar, orrszívás, orrcsepp, szuszpenzió, melegítő sapi. Szükség esetén kúp. Estére icipici láza volt, épp, hogy 38,1. Ez azért már szuper, bár jó lenne, ha egyáltalán nem lenne már! Viszont a közérzete egyre jobb, ma már rosszalkodott rendesen (pl. lecibálta a függönyt a nappaliban, pedig nagyon jól tudja, hogy azt nem szabad tépni :D). De így a jó, imádom!
Ami rettentő módon idegesít, hogy szerdán délelőtt elvittem leméretni Botit, de gondoltam, csak megnézetem a gyerekdokival, hisz ennyira erősen még sosem folyt az orra. Mondta,hogy a fogak miatt. Csütörtök este tudta, mi zajlik nálunk, mert hivogattuk, hogy vigasztalhatatlan...stb. javaslat: vigyük ki a levegőre, megnyugszik. Pénteken csak elvittem,hogy nézze már meg, magas a láza, iszonyat, ahogy kinéz az orra, és váladékozik... és mégiscsak hétvége jön. Válasz: nem kell ennyire idgeskedni, fogzás idején előfordul.... pedig már pénteken is a fül-orr-gégész ismerőshöz akartam vinni... akkora egy állat vagyok, hogy nem ott kezdtünk már szerdán. Talán megúszhattuk volna az antibigyót, meg ezt a sok szernvedést, amit átélt a Kicsim. Mindegy, most már jó kezekben van, és sokat javult.
Én pedig elgondolkozhatom, és sanszos egy orvosváltás... :( :wink:

Egyébként sajnos lehetséges, hogy vkitől benyalt egy náthát, és babaúszáson felülfertőződhetett (fényképezkedés volt, és elég sokat merült :oops:, ami ellen azonban nem ágáll, mert nagyon szereti, de ebből is tanultam sajnos...)
Most pici pihenőt tartunk az uszival, de azért vmelyik nap tényleg dobok már Nektek víz alatti felvételt! :wink:

Na, már megint csak magunkról írtam, de olyan jó kidühöngni magam!

Vok Eszter: Én sajtkérmlevest, vmi fini pulykamellet sütök (ilyen borban párolt, gyümölcsös - féle) és mákos guba. Igazi "ünnepi vacsit" azért nem, mert utána úgyis nagyszülő járás, ahol az lesz a menü. Halászlevet meg tuti csinál nekünk Apukám :wink:

Livi: Jobbulást a fogadnak!

Barti, Cory: HOgy vannak a manók?

Tünde: Attól, hogy nem éred magad utól, gyere és mesélj magatokról! Írj a csajokról, úgyis régen tetted, mert mindig csak reagálsz, ellentétben velem :oops:

Köszöntéseket köszi, hasonlóan minden hófordulós Szépségnek sok-sok boldogságot!

Na, megyek is! Ígérem, igyekszem redukálni ezt a fokú önzőséget :lol:

Jó éjt!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok :)
Így utólag is Boldog Mikit Mindenkinek :)
Kicsit vissza tudtam olvasni, így pótolok :D

Cory :)
Nagyon édesek a gyerkőcök. Tényleg olyanok mint az ikrek :lol:

Eszti :)
Köszi, aranyos vagy! Túl vagyunk a betegségen. Egyébként Annamarinak sokat használt a torna, Petinek csak annyira, hogy legalább tudom mit kell csinálni vele.
Köszi a könyvajánlást. Nagyon édesek a gyerkőcök :D
Klassz, hogy már így tudsz beszélgetni Bencével :lol:

Ildi :)
Nagyon kis ügyi Natika :D
Boldog névnapot a csajszinak, így utólag :)

Nyúlanyó :)
Nagyon klasszak az élményfürdő képek :) Hol voltatok?

Tünde :)
Jó, hogy nem idegeled magad az éjszakai kelések miatt :)
Annamari csinálgatja a tornát, de inkább csak szenved. De azt nagyon bírja mikor nekem mutogatja mit kellene csinálnom :D Így most próbálom rávenni, hogy együtt csináljuk :? persze ezt Peti mellett elég nehéz kivitelezni :D

Barti :)
Ha vígasztal Peti is a bébikajáért van oda :D Néha még a sima reszelt almát sem eszi meg :shock:

Angi :)
Nem semmi Lidi fejlődése :D Elhűlve olvasom, hogy már sétálgat egy kézét fogva, meg néhány lépést magától :shock:
Jó, hogy nem ijed meg a Mikulástól :) Nekünk sajnos idén betegség miatt kimaradt :( De jövőre duplán pótoljuk :D

Évi :)
Örülök, hogy Pipi is átalussza az éjszakát :)
Azt hiszem én is beszerzek ebből a csoda Sinlacból :D

Petra :)
Látom ti se úsztátok meg a betegséget :(
Örülök, hogy a nagylányok miatt dagadhatott a májad :) Ezekért a pillanatokért érdemes élni :)

Livi :)
Jó kis sztoriid vannak :) Én sem rajongok az idegenek általi tapizásnak :?
Ki tudja miben nyúlkált előtte. Annamarinak sem engedem, hogy pici gyerekeket tapizzon.

Csema :)
Nem semmi Szófika :D De így legalább nem lesz nehéz a pályaorientáció :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi :)
Mi az a Sinupret ?
Örülök, hogy nem kell antibiotikum Lilinek :) Az anyai megérzés csalhatatlan!

Gaby :)
Szerintem egyáltalán nem sovány Eszter, sőt nagyon kis helyes babóca :)
A kolbásztól még a nyál is összefutott a számban :D Disznóvágás volt?

Meli :)
Nem könnyű két törpével az biztos, de annak is meg van a maga szépsége. Gondolj csak azokra kiknek egyszerre kettő érkezik :)
Majd alakul úgy a dolog, ahogy rendeltetett :)

Vali :)
Sajnálom a kocsitokat :(
Örülök, hogy a pihi jó volt, a mensit sajnálom :( De majd legközelebb :D

Szia Sziszi :)
Üdv a csapatban :)

Eszter :)
Petike már szerintem kiheverte a kórházat, bár még mindig hűséges kiskutyaként követ minden hova :D
Annamarinak a kezére nem mondtak semmit, elfelejtette a doki, de nem is baj, mert úgy sem műttetem meg most :wink:

Anita :)
Szegény Boti :(
Tudom milyen tehetetlennek érzi ilyekor magát az ember. Én egy hete ettől majd meg őrültem!
Fülmelegítős sapit hol lehet beszerezni?
Nekünk sem vette észre a helyettesítő doki a fülgyuszit. Néha üvölteni tudnék a dokikkal!!!
Jó, hogy megúsztátok a fülszúrást. Próbáljatok meg infralámpázni. Nekünk két nap alatt teljesen rendbe hozta Petit, pedig nekünk azonnal fel akarták szúrni. A kezemben alva tudtunk a legjobban lámpázni, volt, hogy egy közel egy órát 20 perces ciklusokban, 5 perces megszakításokkal.
Jobbulást Botikának :)
Kép

Hízással kapcsolatban, hogy a hétvégén a nagyanyám közölte velem, hogy olyan kis nyanvattka a fiam. Adjak neki egy kis tejbegrízt, hogy valami fújja! Azt hittem felrobbanok! A betegsége miatt kicsit fogyott és most pont annyi mint 3 hete. Én egyáltalán nem aggódom, és a dokink sem. Peti izeg-mozog egész nap, gyakorlatilag tized másodpercekre áll csak meg :D Lemozogja amit megeszik :D

Fogmosós képek jók, úgy látom nekünk is be kell szereznünk egy fogkefét :D

Lányok hogy kell megcsinálni a gesztenyét?

Petike remekül van, pakol ezerrel és közben mosolyog. A vezetékes telefon most a kedvenc, az antennájánál fogva kalapácsként használja, az üzenetrögzítő kaziját meg vígan lehallgatja, pörgeti :D Kész vagyok tőle! Mindenhová felmászik, amire feltud, ma Annamari ágyát hódította meg nagy örömmel :D
Készülődünk a Karácsonyra, Petinek nagyon tetszenek a fények és a díszek :)

Jó éjt :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok, még nem olvastam vissza, csak azt látom, hogy szegény Botika nagyon beteg, jobbulást neki!!!!!!
Kép

Köszöni Natasa a névnapi köszöntéseket!!!!
Kép

majd jövök, kicsit sűrűek voltak az utólsó napok :wink:
vas
 
 


Szép jó egészséges napot Mindenkinek!

Anita!
Jobbulást Botinak! Borzasztó amiket leírsz, gondolom átélni ezerzer rosszabb. De a lényeg, hogy jó úton haladtok. Az egyik anyuka a játszótéren dokinak készül és azt mondta, hogy ha egy anyuka azt mondja a gyerekéről, hogy beteg, akkor az már egy fél diagnózis, mert az anyai ösztön a tévedhetetlen.
A fogam már egész jól van. Nekem minden tömés megérződik egy hétig, biztosan ahogy "belenő" a lukba :D .

Annácska!
Örülök, hogy használt a torna Annamarinak, biztosan Petinek is fog, csak idő kell hozzá. Tündi a múltkor a kenyérsütőn indított el egy komplett sütési programot, én már csak azt vettem észre, hogy de jó meleg jön onnan. Tejbegríz: :twisted:

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Ja, ma voltunk gyógytornásznál, és megint nem kell menni három hétig! :D

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!
Most csak annyit mesélek el,hogy a Fannika "vőlegényének" az anyukája most újságolta hogy milyen jóllakott Tomika marhahúsos rizsával,még egy kis sajtot is reszelt rá neki. :shock: :shock: Mindegy,az ő dolga mivel eteti a fiát!

Én meg azt szeretném kérdezni hogy az olyan gyümölcsrizs amiben mangó van mehet? :roll:
Este jövök bővebben! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy
megosszak veletek egy hirdetést, mert nagyon sürgős lenne!

Január végétől (esetleg közepétől) rövid távra (max. 6 hó) 2,5 szobás nemdohányzó lakásunk kiadó a XII. kerületben. Jó közlekedéssel (61-es villamos, 8, 105, 112, 40, 12, piros 4, 139-es buszok), frissen felújított fürdővel, wc-vel, házban belső kerttel, teljes berendezéssel.
Havi 80e + rezsi

Kérlek, ha bárkit tudtok, akit esetleg érdekel, jelentkezzetek!

Mail: scullyx@freemail.hu (mailben adok telefont is)

Amúgy nagyon jól vagyunk, Laura már rajtunk kapaszkodva feláll, de még magától nem ül fel. Fogacskák még nincsenek, de már nagyon küzdünk velük.

Teszek fel képeket is!
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Szelivi:Kenyérsütő :lol: :lol: :lol: Örülök hogy nem kell menjetek tornázni!

Anita:Jobbulást Botinak!Szegénykém!Borzasztó lehet neki,de neked is!Doki :evil: A víz alatti képeket várom!!!

Vali:várjuk a képeket!Miki :evil: :evil: De azért jól érezted magad igaz?

Angi:ügyi Lidi!Meghatódást nagyon megértem!Én már attól elkezdtem bőgni hogy Fannikának megéreztem a recéit! :lol:

Annácska:Fannika is nagyon élvezi a villogó díszeket!Visít neki és majd kirepül a kezemből!

Tünde:A mi családunk is úgy döntött az idén hogy csak a gyerekek kapnak ajándékot.Meg mindenki vesz ha akar a párjának.Én Albinak egy elektromos borotvát szeretnék,mert az én páromról tudni kell hogy állandóan borostás.Soha nem borotválta magát,csak szakállvágózta a szőrt.De most hogy Fannika mindig elfordítja a fejét amikor megakarja az apja puszilni,kénytelen lesz megszabadulni a szőrzettől ha azt akarja hogy a lánya hozzábújjon!!!!! :lol: :lol: :lol:

Reditke:gyere sűrűn Te is,hadd pörögjön a topik!

Vok:még meg sem dícsértem Hannát a legutóbbi képein nagyon cuki volt!!!!!Néha felgumizom Fanni haját!Te is a Hannáét?Annyira más úgy a kis arca! :lol: Majd teszek képet róla.

Scullyx:A fogkefés pancsis kép nagyon édes!!!!!!Lakásügyben nem tudok segíteni!

Azt hiszem még a kis Mikulásokat meg sem dícsértem!Nagyon édesek voltak a babák!!!

Bocsi akinek nem írtam.Még mindig nem vagyok a régi,most pótolom amiket a vizsgák miatt elhanyagoltam!!!Sziasztok!
Vendég
 


Boscó!
Milyenek lettek a vizsgák? Nehezek voltak? Maradt még?
Én most kaptam emilt a konzulemsemtől, hogy jó a vázlatom, és a tegnap telefonon megbeszéltek szerint haladjak tovább. Csak már nem emlékszem, hogy miket beszéltem vele. Hiába, szita az agyam.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


sziasztok!

Livi, Annácska, Anita!

Kösz a vigasztalást Eszterrel kapcs.Szerintem se sovány....

Kolbászból küldök mindenkinek.... :lol: :lol:

Vok:

Nem találtál nekem szöveget?

Meli:

Persze h arany a karkötő, tesóméktól kapta még a keresztelőjére, dem ég az én csuklómra is felmegy. Nem látszik a képen, de van rajta egy lemezke, amibe bele van gravirozva a neve. Csak tippként emlitettem....


Tünde:

Még az idén megy egy kód!


Én is kiváncsian várom a karácsonyi menüiteket. Valakinek tipp / recept töltött pulykára? Aszalt szilva- gesztenye kizárva. Egyéb?

Pussz.

KépKép
gaby70
 
 


Gaby!
Nincsen elfelejtve, csak naaaagyon behavazódtam. Hanna alig alszik nappal és folyton trappon tart. aztán megint elkezdett kelni éjjel, így még nem hszoktam hozzá újra, hogy nem tudom kipihenni magam. :D Este 7re én is uygan olyan k.o. vagyok, mint a lányom. :D Csak ugye nekem még meg kell nézni néhány sorozatot, majd hajnali 6kor totál kómásan kelni és kezdeni a követjező napot. :D:D Lesz, ígérem. Jövőhéten már tuti, mert holnap elutazom és csak vasárnap jövünk haza. :D
Ne hari!!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Livi:Köszi kérdésed,meglett minden vizsgám.Egy UV-m volt.Már nincs több!!!!!!!!Majd február 5-én kezdődik az utolsó félévem,addig pihizek,mert most annyira belefáradtam hogy majdnem úgy döntöttem halasztok!De nem!!!!Közben csinálom a szakdogám,csak a konzulens tanárommal nem lehet soha találkozni.Úgyhogy most postán elküdtem az eddigi anyagom,és ha nem dobja vissza,azon az úton haladok tovább.Neked sok van még hátra?

Fannika direkt kacag.Göndören.És a pelenka ragasztócsíkját erőlködős arccal tépi le mikor pelenkázom.Tök édi!

Viszont elromlott az alvókánk nagyon.Tegnap este 8-kor már aludt,majd kelt 1/2 11-kor,1/2 2-kor.Ezután már csak 6:15-kor.Szerintem éhes,mert csak úgy tépi le rólam a hálóinget hogy adjam már.Egy nap 2-szer eszik szilárdat.Fürdés előtt lehet adnom kellene neki már valamit.Szerintetek adjak valai tápszert?Vagy inkább szilárdat?Most kaptunk Jó éjt papit,de hát abban teljes tej van.Most megint elbizonytalanodtam.A párom meg csak annyit mond:csináljam úgy ahogy én jónak látom.Aranyos tőle mert teljesen megbízik bennem,de ha ketten értenénk hozzá jobb lenne!Na nem is panaszkodom tovább.
Vendég
 


Anita :)
Jobbulást kiscsi fiadnak. Mi voltunk már középfültőgyulladással és arcüreggyuszival kórházban még a nagyobbik fiammal, amikor 14 hónapos volt. Akkor mondták nekem, hogy jegyezzem meg és asszerint járjak el, hogy tisztelet a nagyon ritka kivételnek, de a gyermekorvosok a fül-orr-gége problémákhoz nem értenek.
Azóta én ha taknyos-köhögős, sikítva felsírós és füléhez kapkodós báemelyik törpöm, a gyerekdoki normál kanyaron kívül egy fül-orr-gégészhez is mindig elbattyogunk, Dupla idő, dupla macera, de köszönöm egyszer elég volt a 2 hetes kórházi kezelés és majdnem agyhártyagyulladás félelem. Mindazért, mert "fogzik a gyerkőc és ilyenkor gyakori a nátha meg különben is az a piros folt a szeme alatt az nem az arcüreggyulladás eldurvult esete, hanem valami bogárcsípés" diagnózisa volt a gyerekorvosnak.

Boscó :)
Köszi az invitálást.
Ébredés-evés-tápszer???!!!
Mit írjak? Saját véleményt és tapasztalatot, amivel lehet egyetérteni és kipróbálni és lehet csípőből elutasítani. Tulajdonképpen férjednek igaza van, enyém se szólt bele ilyenekbe. Te tudod és érzed, hogy mit engedsz és engedhetsz meg magadnak.
1. babámnál semmi tápszer, csak anyatej, minden kaját az előírt hónapban bevezetni, ahogy sír rohanni stb...tipikus. Ébredtünk is 10 hónapig 2-2,5 óránként, majd a vége felé még durvábban.
2. törp: bár nagyon szopi párti vagyok, de 7,5 hónapos korában esténként elkezdtem neki tápot adni (HA) szopi helyett és este 8-tól reggel 6-ig kuss van.

Sokféle felfogás, sokféle érzés. Nekem ez jött be és nem érzem azt hogy rosszabb anya lennék, mert nem szeretnék 5-6x felkelni szoptatni egy éjszaka. Kipihentebb vagyok, amire egyértelműen szüksége van az egész családnak, mert se idegileg, se fizikailag nem bírnám máshogy.

Lépek, mert zúzás van. Azért dobok képet a fiaimról, kikről is beszélek.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Bálint:

Kép

Milán:

Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Reditke!

Üdv köztünk!
Ha meg nem bántalak, nem cserélnéd ki a www-ben az oldalak címét ezekre, mert ami oda van másolva az az albumok kezdőlapját mutatja. Ugyan én megtaláltam a képeidet keresgélve, de másnak legyen direktbe.
http://babanet.hu/album/main.php?album=3911
http://babanet.hu/album/main.php?album=5979
http://babanet.hu/album/main.php?album=8995

Egyébként gyönyörű családod van!
És mégegyszer bocsi, h így elsőre már utasítottalak.
Vendég
 


Bosco!

Bartika vagyok, a Te jelszavaddal... :) Nem garázdálkodok, csak kipróbálom sikerült-e Fannika képét kicserélni.

Puszi:

Én

UI: Úgy tűnik sikerült. :lol: 8)
Vendég
 


Boscó! Na kész vagyok! Nálam nem volt gond, de szívesen segítettem. Puszi:
Barti

UI: Magadról nem akarsz avatar képet? :) Ha már így benne vagyok? :) A felhasználó neved alá kerülne a bal felső sarokban...
:wink:

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bosco: én inkább kelek ezerszer, mint tápszert kutyulgassak egy anyatejes babának. Főleg, hogy látom, ez életkori sajátosság. Mármint a kelés ebben a korban.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boscó!

Hanna is "elromlott". Ő 4 óránként kel most. Kap cicit, alszik vissza. Eszik rendesen minden egyes alkalommal. Kezdem magam zombinak érezni, de remélem,hogy "csak" állni akar megtanulni és ahhoz gyűjti az energiát. :D Ha nem és ezt huzamosabb ideig ohajtja csinálni, akkor meg visszaköltözöm hozzá, mert nem fogom bírni a folyton mászkálok részt. :D

Köszönjük a dícséretet. :D Hanna haját felcsattozni szoktam mini hajcsipesszel. :D És csak fürdésnél, mert már úúúgy untam minden este megszárítani a haját. :D

Most szörcsögi úr megint meglátogatott bennünket. Kap rá immunerősítőt, most oscillococcinumot, meg a náthára egy másikat, aminek nem tudom csak az elejét. :D Voltunk dokinál, mert nem akartam így elutazni vele. Mondta dokinéni, hogy nem piros a torka, tüdő tiszta, de azért lázcsillapítót rakjak be. :D Azzal nincsen baj. :D Beraktam egy nagyadag homeós szert, meg normál gyógyszert is, szóval próbálkozom tartani az iramot a szörcsivel. :D

Gondolok majd rátok sokat! :D És csinálok képeket. 4 nap múlva jövünk csak vissza Bécsből, ha mindenki úgy akarja. Szóval naaaagyon király hétvégém lesz. :D:D:D

Puszi mindenkinek!!! A betegeknek jobbulást!!!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Boscó!
Gratulálok a vizsgáidhoz! Ügyi vagy! Nekem is megvan az összes vizsgám. De nekem január 8-án kezdődik a következő félév. MÁr teljesen kiakasztanak, minden évben egyre korábban kezdik. Az én konzulensem is hasonló, egy nap háromszor mondta, hogy csak egy órával később hívjam fel. De emilben értekezünk, igaz kb egy nap csúszással olvassa el, amit írok neki.

Rólunk:
Tündike ma rájött, hogy fel tud állni a babakocsiban. Majdnem szívrohamot kaptam a boltban, amikor ezt produkálta. És tegnap óta egyszer se esett el és nem dőlt el! Hót büszke vagyok!
Apának végre felrakták az új koronát a fogára. Már tud rendesen enni.
Én meg majd megfagytam ma séta közben, álítólag nulla fok volt odakint.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok,

Betegeknek további jobbulást, vizsgázóknak kitartást!

Edit: Nagyon szépek a fiaid, biztos óriási szívtiprók lesznek :lol:

Eszter: Jó hétvégét nektek! Bécs ilyenkor gyönyörű.

Nálunk ma csoda történt, Aliz délután egyhuzamban közel 2 órát aludt :shock: Igaz úgy, hogy én is ott aludtam vele. A szokásos napi 2x20 perchez képest ez rekord :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


A beígért hétvégi képek (csak úgy ömlesztve :oops: )

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

"Röviden" ennyi :oops: :oops:

Holnap végre eljutunk a karácsonyi beszerző körutunkra. Már előre rosszul vagyok a tömegtől :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Boscó:
Én adok Bettinának fürdés előtt sinlacot (tudod rizspép :P ), fürdés után szopi, tehát jóllakva alszik el.
Ezek után 0-10-szer ébred :lol: Tegnapelőtt 5-ször, tegnap csak egyszer.
Próbáld ki, hogy megbizonyosdj, hogy éhezés miatt kel-e.
Én sem adok még tejet/tápszert neki.

Szelivi, Boscó, Anita: még mindig nagy-nagy elismerésem a tanulás miatt!!!! :)

Vali: már megint élményfürdőbe akarok menni!!!!!!!!! :D
Apa megy a jövő keddi talira???

Edit: nagyon jóképűek a kispasik!!!! :P

Gaby: köszi!!!
Esztike nagyon csinos, egyáltalán nem sovány, nem is értem hogy mondhattak ilyet :shock:

Vok: na szóval, jól vagyunk, bővebben nagyon jól! :)
Kellemes utazást Nektek!!!!

Bettina tegnap felállt, inog a kis lába, de kitartó. Most mindenre fel akar kapaszkodni, úgyhogy résen kell lennem.
Napközben sosem sír, állandóan követi Dorinát és Patríciát és sokáig eljátszik egyedül.

Dorina nagyon erős személyiség, elhatározta, hogy Görögországba akar menni repülővel, csak azt kérdezte hogy tud repülővel menni, ha nekünk csak autónk van?? :lol:
Olyan kérdései vannak, hogy minden terhesnek fáj-e a hasa és ha valakinek fáj a hasa az terhes-e?? :roll: :P

Patrícia megnyert egy helyesírási versenyt a suliban, tiszta ideg (velem ellentétben) ha 4-est kap, a suliban maximalista, itthon meg szétszórt és rendetlen.

Nekem meg világmegváltó terveim/ötleteim vannak csak elindulni nehéz...

Na jó sok(k) voltam, Jó Éjt Mindenkinek!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok! :D

Nagyon régen nem írtam már.. :oops:
Megpróbálok most már néha jelentkezni és képben lenni.
Nem tudom mennyire fog ez sikerülni, mert most sikerült elköltöznünk és még lenne mit pakolni. Lassan haladok, mert Timi is segít. :x Én beteszem a szekrénybe a ruhát, ő kiveszi.
A csajom már 10kg körül van -a héten megyünk mázsálni- a magasságát ezer éve mértem.
Mászik ezerrel, kapaszkodva feláll mindenbe, próbál elengedett kézzel állni, ami még csak pár másodpercig megy. Mondja hogy ana=anya hinte=hinta és egy csomó mindent babanyelven amit még nem sikerült lefordítanom. 8)
Egy pár napja elég nyűgös. Azt hiszem még keresi a helyét az új lakásba és talán a foga is jön. (Eddig még csak 2 van)
Az étvágya változó, ma ha meglátta a kanalat sírva fakadt. Még mindig szopik.
Az éjszakáink visszafejlődtek. Míg régebben átaludta mostmár nem. Amióta magától fel tud ülni azóta ha felébred felül, feláll a kiságyba és szólít. A cumi 1000x kiesik a szájából és felkölt hogy tegyem vissza. De van hogy a cumitól nem tud visszaaludni akkor jön a szopi (2-3x éjszakánként) Mint újszülött korában. Nem tudom hogy ilyenkor éhes vagy csak vigasztalódik. Próbálnám este "megtömni" jobban de nem lehet.
Röviden ennyi.

Nagyon hiányoztatok ám!
Rögtön lenne is egy kérdésem. Lassan be szeretném Timinél vezetni a sajtot, túrót, joghurtot. (A családban nincs allergiás.) Tudtok pár receptet hogyan adjam?

és egy pár kép
Kép Kép
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Voltunk mérekezni és immáron megvan az 1 kiló (4 hónap alatt)! Most már 7500 g és 69 cm.

Toncsi kb. 4 és fél hónapos korától kap tápszert. Akkor beállt nála a cicifóbia vagy szopisztrájk, és akkor sajnos már nem volt elég tejcsi. Csak éjszaka tudtam szoptatni meg hát fejtem, de fejéskor a tejcsi leadó reflex csak ritkán indította a tejcsit, így egyre kevesebb volt a tej. Elfogyott a mélyhűtőből, így maradt a tápszer. Mivel a doki, védőnő, család ijesztgetett, hogy ejnye-bejnye nem hízik ez a gyerek, így nem mertem erőltetni a "csak azért is" szopit :cry: . Szóval most kb. 2x szopizik, kap 2x tápszert, ezenkívül zöldséget, gyümölcsöt.
Mivel nem volt elég a tej, nem volt más választásom, mint a tápszer. De nem gondolom, hogy rosszul tettem! Ahhoz képest, hogy majd 4 hétig nem szopizott, szuper, hogy egyáltalán megtanultuk a szoptatás-szopást.
Szóval nekem nincs lelkiismeretfurdalásom e miatt, pedig a csapból is az folyik, hogy szoptatni, szoptatni!

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok csajócák.

Szuper képeket láttam megint, Vali nagyon aranyosak a tesók együtt, meg az apukás, nagypapás is jó, meg hát a csajos is. :)

Jó volt olvasni minden régit és persze újat is.

Az én tapasztalatom az esti megtömés, és a felkeléssel kapcsolatban.
Bence ugye már négyszer eszik szilárdat egy nap, és szopizik 4-5x legalább napközben. Utoljára este eszik főzit 7 körül, 200-300 milit, mikor mennyit, ez viszonylag sok. Aztán fürdés, és negyed kilenckor fullra szopizza magát, nem mérem, de érzem, hogy sokat.
Ehhez képest van, hogy reggelig fel sem kel, és van, hogy felébred 1x, 2x. Teljesen változó, már nem keresek rendszert benne, mint ahogy én is van, hogy reggelig alszom, és van, hogy egész éjszaka fent vagyok, és alig alszom. Emberek ők is, csak picik. :wink:
Ha fent van, akkor van, hogy elég, ha csak magamra teszem, és visszaalszik, de van, hogy csak a szopi altatja vissza.

Én csak azért, hogy tele legyen, nem adnék tápszert, ha már idáig nem kellett, inkább mást, Synlacot, vagy gyümölcsöt, vagy főzit.

Petri, nagyon aranyos a kiscsajod. Ha tejterméket akarsz adni, én a joghurttal kezdeném, adj neki tízóraira, vagy uzsira. A sajtot belereszelheted a főzibe. A túrót is, bár nekem még elképzelni is furcsa, hogy túrót teszek a főzelékbe. :roll: De ez lehet, hogy csak egyéni dolog. Ha neked bejön, csináld. :)

Pááá
Vendég
 


És egy pár kép. Apa bolondozott a fiával. :)

Kép Kép
Vendég
 


Helló Pircsi!

Nekünk is megvan ám már az etetőszékünk!
Még egyszer köszi!

Betti

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok!!
Vali, nagyon jól a képek, végülis melyik szállodában voltatok??? :D

Én most január-februárra tervezek egy utat, vagy Sopron Hotel Fagus, vagy debreceni Aquaticum.

De majd meglátjuk mi sül ki belőle.

Csema, nagyon csajos Szófi baba, aranyos. :D
Angi, Lidike is nagyon feszít a Télapó előtt :D
Benyónak meg fantasztikus a szemüvege, a kis vicces :D
Perti, jó hallani rólatok, nagyon megnőtt Timi baba. :D
Reditke, üdv. itt, szépek a fiaid :D
Scully, én sajni nem tudok segíteni albérlő ügyben, ti is jól megnőttetek :D


Natika sajnos lázas volt az éjjel, kihívtam hozzá a dokit, de semmi komolyat nem talált nála(bár nála nem lehet tudni, mármint a dokinál :? )
A biztonság kedvéért fümlelegítés, és infrázás van.
Meg orrszívás egész nap.


Tündi, nagyon jó a dumája Dorinának :lol:

Nem hízásról, nem szopásról, nem evésről....stb én is tudnék mesélni bőven, de nem akarok. :? Nálunk ami most van, az tragikus, szopi nem kell, reggel ,este mini tápi, kajában irtó válogatós, zöldségek nem kellenek, csak oylan husis kaját eszik meg, amiben gyümölccsel van keverve a husi.
Zöldéges, krumplis, sárgarépás kaja nem kell.Max. úgy eszi meg, ha tök hígra kikeverem vízzel, emg egy kis sinlaccal dúsítom.
Hétfőn megyünk súlymérésre.
Nov. eleje óta nem voltunk, de szerintem már elhagyta a 7 kilót.
Bár tegnap nem nagyon volt étvágya, remálem nem fog fogyni.


Anita, hogy vagytok????

Angi, még baromi régen kérdezted az almás süti receptjét, amit Eszti is megcsinált otthon,(ég is a pofám, hogy most jutott eszembe), de annyira elvagyok havazva mostanába.Tegnap pl. oylan fáradt voltam , hogy este csak bőgtem, lefektettem a gyerekeket 8-kor, Natkát fél 9-kor, és élveztem a csendet (egészen 1-ig, amyg natika lázas nem lett, és nyöszögött össze-vissza)
Szóval itt a süti:

Fahéjas-almás süti


Hozzávalók:

6 tojás

2 bögre kristálycukor

1 bögre étolaj

3 bögre liszt

1 púpos evőkanál fahéj

2 mokkáskanál szódabikarbóna

1 tányérnyi /kb. 70-80 dkg/ kockára vágott alma



Elkészítés: Az egész tojásokat a cukorral jó habosra keverjük. Az étolajat belecsorgatjuk, a szódabikarbónátt a fahéjjal és liszttel elkeverve beleszitáljuk, óvatosan egyneművé keverjük, majd lazán beleforgatjuk az almadarabokat is. Sütőpapírral bélelt nagy gáztepsibe öntjük, előmelegített sütőben közepes lángon sütjük kb. 40-45 percig.




Szombaton Mikulás-túrán voltam a Leventével a suliból, ez történt velünk(bocsi, csak bemásolom)

Szombaton jól megszívtam,(lehet, azóta vagyok fáradt)
Elmentünk reggel Mikulás-túrára.
Ugye ahova sütit is ütöttem(ez volt az utólsó, hogy ettek a sütimből ) :roll:
Reggel 9-kor indultunk az Erzsébet-parkból(vagyis 1/4 10 volt, mire elindult az első csoport.
3 csoport ment, különböző állomásoknál kellett megállni.
Na, elindultunk.Levente jól elöl ment, én utána babakocsival + Olival mellettem(apa persze dolgozott Pesten), egyszercsak kezdtük nem látni a csoportunk elejét.
Olivér is meghülyült(elég hamar), , beleültettem Natika ölébe, úgy toltam a kocsit. :shock:
Na, kiértünk az Erzsébet parkból, jött az erdő. :shock: Csak mentünk,mentünk, bokrok, szántások, szar földút, gider-gödör, Olit továbbra is a kocsi elején ültetve toltam, kabát már nem volt rajtam, csak egy vékony hosszú újjú, meg egy póló fölötte.Folyt rólam a víz :roll:
Kicsit kezdtem kiakadni, kétszer hívtam fel az uram, már bőgés határán voltam, Olivért majdnem kiborítottam a kocsiból egy csomószor, a csapanyomokba feldőlve (még szerencse, hogy baromi nagy kerekei vannak a kocsinak),
Egyszercsak kiesett a kabátomból a telefonom, meg a kocsikulcs, még szerencse, hogy észrevettem, jól néztünk volna ki. :x
Bár jöttek utánunk, csak megtalálta volna valaki.
Aztán csak mentünk-mentünk, bőgtem megint majdnem, anyáztam, káromkodtam, kiabálta, senki se hallotta.
Elmondom, hogy 10.50 percre értünk oda a végállomáshoz.
Annyira kivoltam, hogy csak na. :?
Állítólag volt egy rövidebb út is, de azért kellett arra jönni, hogy minél messzebb legyen.
Na, akkor én rendeltem egy taxit hazafele, tényleg volt egy rövidebb út is, egész jó minőségű(már ami egy erdőben jó minőségnek számít)

Azért voltam rohadt ideges, mert amikor elindultunk senki se közölte, hogy ne induljak el babakocsival, két kicsivel, mert nem fogjuk bírni. :roll:
Hát kapják be, ezek után nem megyek semmi ilyenre, meg még sütöttem is nekik.
Ja, mikor odaértünk, már csak 3-4 muffin volt a 25-ből

Szerncsére egy kis talpfájáson kívül semmi bajom nem lett.

Hát ennyit a szombati túrámról


Ja, csak annyi, hogy a Télapó el se jött, műszaki problémák miatt :evil:





Vok, jó pihit, kirándulást Bécsben!!!! :D :D


vas
 
 


Bocsi a rengeteg hibáért!!!! :wink:
vas
 
 


SZiasztok!

Bocsika, csak egy gyors kérdés.
Alex estétére belázasodott. 38,5, 1x keltünk éjjel, éjfélkor. Reggel 8-ig alukált. Reggel óta mértem mindent már. A 37,6-tól a 38,5-ig. Kapott Panadolt, de attól magasabb lett a láza :shock: . Amikor meg magas volt, nem adtam semmit, mert apa ölében közben elszunyált. 1 órát alukált, akkor meg 37,6 volt. Nem köhög, nem taknyizik. Szal nem vágom, h mitől lázas... Dokihoz délután megyünk.
A háromnapos láz milyen? Ilyet akár a foga is tud produkálni? Hasa nem megy, még ma nem is kakilt, cserébe sokat pukizik.

Majd jövök valamikor... Most egy kicsit tréé, mert soha nem volt még lázas :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Ildi
Hát én is jól kiakadtam volna.. a télapónak milyen műszaki gondja lehet? Nem indultak a rénszarvasok? :lol:

Én olyan vidám csajnak képzellek, tele energiával akinél sose borul ki a bili. Csodálkozva olvasom h bőgtél.

ÁÁÁÁÁ nem hiszem el. Timi sose hagy netezni. :evil: :evil: :evil:
mindíg nyafog

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Az elveszett bárányka (én) megjöttem és kihal a topik?

Nancsika
Jobban van már Alex?

Bettiflame
Marcinak bejön az etetőszék? Timi manó nagyon szereti. Imád hintázni.

Eszti
köszi a receptet. Még nem tudom mikor adok neki egy kis tejterméket. Egy kicsit félek tőle nehogy baja legyen.
A védőnőnk szerint már ehetne mindent :shock: A mikulás bulin mézeskaláccsal akarta kínálni. :evil: Még jó h résen voltam.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?