Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Narco!

Nem hamis= csak sokszínű :-)
köv. telihold 28 nap múlva keddhez képest .

Nomi!

Ez nagyon rossz hír :-(

Monyó!

A munkádnak viszont örülök. Ha kell segítség excel ügyben e-mailben megtalálsz.

Zsú!

Jó telelést/nyaralást!

Panka!

Kofa végül nem ment Ámerikába hála Istennek. Bár gyanítom, hogy a veszély nem múlt el, csak áttevődött jövőre. Ha hoz képeket onnan Japániból, rakj ide is! :-)

Évi!

Nekem is kellene takarítanom. Hozok egeret, hogy elbánjon a pormacsekokkal :-)

Brill!

Üdvözlöm Duddut! Ha két perc ideje van, egy képet dobjon már! Olyan kíváncsi vagyok!

Én is beszéltem Anikóval. Ez egy ilyen nap volt tegnap :-)

tjuca
 
 


Sziasztok lányok! :D
Bocsánat,hogy nem irok mindenkinek most csak kijöttem felrakni a táblát!
Köszönöm mindenkinek hogy gondoltok rám!
Jol vagyok,már egész jol hozzászoktam a fekvéshez!
Tegnap hivtam a dokim és mondta hogy az afp tökéletes!
Nagyon örülök neki!

A lombikos lányoknak üzenem hogy csak elöre a cél felé nem szabad megtorpanni mert ha majd tul lesznek rajta akkor látják majd hogy nem is olyan egetrengetö dolog ez a lombik!
Mindegyik talpraesett ügyes lány és a kisujjukbol fogják kirázni ezt az "akadályt"!!!És az hogy egy baba hogy fogan,ágyban párnákközt vagy lombikkal?!Higyjétek el nem számit csak legyen!
Én mind a két oldalt ismerem és most itt mocorog a kis lombik gyönyszemem és minden egyes mocorgásnál melegség önti el a szivem,hogy mennyire nagyon imádom!
Az icsi-töl meg nem kell félni mert sok embernél alkalmazzák többek között nálam is!Mivel a felét megszurják és a másik felét összeengedik hogy mind a két verzionak lehetöséget adjanak,ne menjen kárba még egy fél petesejt sem és a legszebb embrikéket kapjátok vissza!Nincs benne semmi rossz csak a fiuknak nem kell a burokkal megküzdeni!
Nagyon-nagyon szoritok mindenkinek!!!!

Nárcisz!
Köszönöm hogy irtál rolam!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

ha már ennyi szó esett nótázásról, meg, hogy a pasiknak is kedvezzek egy kicsit :twisted:
http://84.40.3.164/

tjuca
 
 


Nem bírok ma magammal...sokat olvasgatlak titeket:)



Monyó
Tök jó, hogy van munkád és hogy ennyire tetszik:)
Az a jó, ha hasznosan le tudod magad foglalni.

Junkó, Brill, Monyó
Köszi

Tjuca
Nem is tudom. Rettentő mód be vagyok tojva..talán hétvégén, hogy ha esetleg negatív legyen időm
kibőgni magam....

Évi
Drága, hát hogyne emlékeznénk rád, meg az örök vigyori-mert akkor sem hiszünk neked:):)- Dóri babára
Hát igen ez a név még régi chat-elés folyamán ragadt rám:) Tünet..hát tudod mindenféle csak az ember
tudná eldönteni mi az amit beképzel és mi az ami valós:
cici érzékenység, kicsit mintha nagyobb is lenne, puffadás-akkora a hasam,mintha már legalább 3
hónapos lennék, szurkálás, szétszórtság-én aki sosem voltam olyan.
Na hát ezek....de tudom ez nem jelent semmit, majd a teszt és az UH után..

Brill
De jó, hogy találkoztál Dudduékkal, kár, hogy képet nem csináltál:) Most megmutathatnád nekünk
is milyen szépek voltak.

Pankaa
Remélem:)

Anikó
Nagyon sokat gondolok rád! Kitartás!

Nárcisz
Na jól megjártad akkor. Talán jövő hétre mondok valamit...

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el. :) Olvaslak Titeket, csak kevés az időm és csak gyorsolvasás.

Nárcisz!
Kezd egyre izgalamasabbá válni a dolog :wink: Szorítok, hogy legalább vasárnapig maradjanak a lánykák, hogy a saját dokidnál szülhess. Mit érzel?

Fleur!
Annyira nagyon szorítok Neked! Olyan jó lenne ha sikerülne és teljesülne a vágyatok. Drukkolok!+++++++++

Monyó!
Jó, hogy sikerült munkát találnod! Az Excel miatt ne izgulj, majd belejössz, mint kiskutya az ugatásba! :D

Brill!
Látom kisfiatok lesz! Neveken gondolkodtok már?

Anikó!
Jó, hogy jelentkeztél. :) Pihengess nagyon sokat!
Nemsokára UH! :)

Kacsa!
Csudajó lett a szekrényetek! :)

Most egyelőre ennyi voltam!
Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Hát egyedül maradtam, így most időm mint a tenger, nem kell átadnom a gépet sem. :(

Tina!
Veled mi újság?

Fleur!
Nekem is ilyen tüneteim voltak :wink: És valósak, remélem a tieid is azok!

Juca!
Ez nagyon jó lehet, csak nem hallok belőle semmit, hang nincs hozzá :(
Akkor Te megúsztad , én férjecském még januárban is lehet hogy megy ancsiba, Ditroitba.Ma mondta neki a nagyfőnök, hogy mennyire meg van vele elégedve, és tetszik neki a hozzáállása a kiutazáshoz.Így sanszos a januári út is.Kellet ezért jókisfiúnak lenni? :wink:
Dehát nem is panasznak szánom, elvégre világot lát, tapasztalatot szerez, egyik helyen sem volt még soha.Csak én nem mehetek! :cry: (innen fúj a szél...)
Képekből biztos lesz pár száz, majd dobok belőle.

Nárcisz!
Ftorokort???Már régen rájöttem, hogy én elég jó orvosokkal dolgoztam, ők ezt elsőre nem írnának fel, elég erős szer, és nem is nagyon használják már.Dehát aki felírta, biztos jobban ért hozzá...
Szóval akkor mégis lekezeltek a scabies elleni linimentummal???
Azt hittem az csak felvetés volt!(ne vedd tőlük zokon,látod még nekem is eszembe jutott, mivel ez olyan,hogy bárhol elkapható, még a kárpitos bkv járműveken is, ha hosszabban utazol, sajna ez van.Én is ezért nem szeretek leülni az ilyen székekre) Szegénykém, jól megjárod.
De nem is ragozom tovább, csak meglepődtem azon amiket írtál.Nemsokára vége lesz! :wink:

Anikó!
De jó, hogy jelentkeztél!
Olyan jókat írsz a többieknek a lombikról, remélem hatásos lesz!:wink:
Örülök, hogy Veletek is minden rendben.Akkor kisfiú lesz?Név?

Kellemes hétvégét, szép álmokat!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok, most ez csak rövid bekukk: :P
1. hogy leírhassam,

Narco :P
nagyon izgulok és nagyom várom, mikor jönnek a lányok!!!

2. hogy bemásoljam nektek, amit ma kaptam.
Szép hétvégét, ha tudok, jövök és írok többet! :P

A három öreg
Egy asszony kijött a házból, és három, hosszú,
fehér szakállú öregembert látott üldögélni az
udvaron. Nem ismerte őket. Így szólt: "Nem
hinném, hogy ismernélek benneteket, de éhesnek
látszotok. Kérlek, gyertek be és egyetek valamit.
"A ház ura itthon van?", kérdezték.
"Nem", válaszolta az asszony. "Nincs itthon."
"Akkor nem mehetünk be, felelték.
Amikor este a férje hazaért, az asszony elmondta neki mi
történt.
"Menj, mondd meg nekik, hogy itthon vagyok, és hívd be őket!"
Az asszony kiment, és újra behívta az öregeket"
"Együtt nem mehetünk be a házba," felelték.
"Miért nem?" kérdezte az asszony.
Az egyik öreg magyarázatba kezdett: "Az ő neve,
Jólét," mutatott egyik barátjára, majd a másikra
mutatva azt mondta," Ő a Siker és én vagyok a
Szeretet." Majd így folytatta, Most menj vissza
a házba, és beszéld meg a férjeddel, melyikünket akarjátok
behívni."
Az asszony bement a házba, és elmondta a
férjének, amit az öreg mondott. A férj megörült.
"Ez nagyszerű!!", mondta. "Ebben az esetben
hívjuk be Jólétet. Hadd jöjjön be, és töltse meg a
házunkat jóléttel!"
A felesége nem értett egyet. "Kedvesem, miért nem hívjuk be inkább a Sikert?"
A menyük eddig csak hallgatta őket, és most
előállt saját javaslatával. "Nem lenne jobb a
Szeretetet behívni? Az otthonunk megtelne szeretettel!"
"Hallgassunk a menyünkre," mondta a férj a feleségének .
"Menj, és hívd be Szeretetet, hogy legyen a vendégünk!"
Az asszony kiment, és megkérdezte a három
öreget, "Melyikőtök Szeretet? Kérlek, gyere be, és legyél a vendégünk."
Szeretet felállt, és elindult a ház felé. A
másik kettő szintén felállt, és követték
társukat. Az asszony meglepve kérdezte Jólétet
és Sikert, "Én csak a Szeretetet hívtam, ti miért jöttök?"
Az öregek egyszerre válaszoltak: "Ha jólétet
vagy Sikert hívtad volna be, a másik kettőnek
kint kellett volna maradnia. De mivel,
Szeretetet hívtad, ahova ő megy, oda mi is vele tartunk."
> >>Ahol Szeretet van, ott megtalálható a Jólét és a Siker is!!!!!!"
KÍVÁNOM NEKTEK...
Ahol fájdalom van, kívánok nektek békét, és könyörületet.
Ahol kétségek vannak, kívánok nektek megújult
önbizalmat képességeitekben, hogy megküzdhessetek.
Ahol félelem van, kívánok nektek szerelmet, és bátorságot.
Ahol fáradtság, kimerültség van, kívánok nektek
megértést, türelmet, és megújult erőt.
:P :P :P :P :P

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


http://www.honda.co.uk/civic/

itt megtalálható hanggal együtt + a werkfilm is

tjuca
 
 


Juca!
Köszi, de így sincs hang :( majd jön Tomi, és megbügyköli, én nem tudom ennél hangosabbra venni a gépet.

Rolly!
Köszönjük!
Hogy vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Vegre hetvege...
Kosz a koszorudicsereteket!

A munkammal az a helyzet, hogy az, amelyik megszunik, az a "biztositott" (tarsadalombiztositast, eu-bizt.) munkam, a masik az inkabb csak vallalkozas(biztositasokkal foglalkozom), tehat amig jobban beindulna, addig eleg bizonytalan...es ezutan nem kapok sem gyed-et sem gyes-t...Na, ezzel kb ez a helyzet, de majd csak lesz valami...

Aniko: csak ovatosan a tablakeszitessel, mi turelmesek vagyunk;) Mar mozgolodik Gyongyszemecsked? Ez nagyon jo erzes lehet:)

Monyoka: szoritok, hogy jo eredmenyeid legyenek, illetve, hogy ha baj van, akkor csak nagyon picurka es konnyen kezelheto baj legyen! Az uj munkahoz gratula, az Excel meg hamarosan a kisujjadban lesz:) en is a tavaly ilyenkor meg ugy neztem ra (magyartanarno gondolhatod mennyit erthet az ilyesmihez), mint borju az ujkapura, de mostanra (az "atszakosodas" utan) olyanokat tudok, hogy en is meglepodom:wink: reszemrol is ervenyes a segitsegnyujtas.

Brill: akkor kisfiu Minibrill? nevek??

Kacsa: ilyen pozzal akkor tenyleg kiscsaj? eljen-eljen!

Narco: drukkok-drukkok! eleg sokat jossz-mesz a nagy pociddal, igazan jo kondiban lehetsz :lol: Ferjed-urad ertesit majd a nagy napon? karacsonyra talan mar otthon is lehetnetek?

Fleur, Draga! Remelem megerzeseid nem "bekepzeltek", es Karacsonyra zebracska lesz a csomagban a fa alatt :roll: Ja, es koszonom, hogy felajanlottad a segitseged, de igy Erdelybol eleg nehez lenne...Minden esetre kosz!

Rolly: jo, hogy neha jelentkezel, es nagyon kedveseket es meghatoakat irsz!

Pankaa: parod Tokioban...akkor most nagyon szamolhatod a perceket :wink: na de csak eltelik valahogy. babucid hogy van?

Juca: nekem sem megy hang, a nema-mozi meg nem olyan hangulatos...na majd zuram biztos megmokolja...

Dido: hal'Istennek tul vagytok a muteten. Ezutan mar csak jo johet. Sok sikert nektek!

Latom babas-mamak tobbsege aktivan hetvegezik. Itt szep az ido, remelem kimozdulunk ma. Ha visszajon az Uram a templomtoronybol, ahol toronyorat javit...lancostol :lol:

Na, tovabbi kellemes idotoltest Nektek! Pusszantas!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Ja, Angie, Pupy!!! Ugye minden ok veletek?!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Junkó!
Igen túl van rajta. Hááát, az elején nehezen viselte. A múlt hét csütörtök reggel kellett bemenni a kórházba, és kb. 20-30 perc volt az egész műtét, amit helyi érzéstelenítéssel még aznap délelőtt meg is csináltak. A műtétet megelőző vizsgálatokat még a kórházba való befekvés előtt kellett megcsináltatni: labor, tüdőszűrés, hasi uh, ekg, azt hiszem ennyit. A vágást végül nem a zacsin csinálták, mint ahogy mi hittük, hanem kb vakbél műtét magasságában, a zárójelentés szerint ott kötötték el az eret, ami odalent a viszeret okozta. Összesen 3 öltésnyi a vágás, és nagyon szépen, hamar gyógyul. Azt mondta a Férjem, hogy maga a műtét összeségében nem vészes csak vannak benne fájdalmas pillanatok, amik az érzéstelenítő ellenére is fájnak. De a műtét után már abszolult nem fájt neki. Csütörtökön még nem nagyon kelhetett fel az ágyból, de pénteken már mászkálgatnia kellett, és szombaton reggel hozhattam haza. Csütörtökön és péntek délelőtt jegelték a műtét helyét neki, és utólagos fájdalomcsillapítót nem kellett bevennie, pedig hoztak, hogy hátha kell, de szerncsére nem volt rá szükség. Amin még meglepődtem, hogy felkelni csak passzos alsóban lehett, pedig mi pont ellenkezőleg bő nacikkal készültünk, úgyhogy volt még egy köröm a kórházba amikor ez kiderült.
Fürödni csak szombat este lehetett, és a kötést is akkor kellett magunknak leveni, és nem kellett helyette már másik kötést tenni.
Eleinte egy kicsit terpesztve mászkálgatott szegénykém, mert a zacsi meg a herék meg voltak duzzadva, de már ez is szépen apránként elmúlt. Varrat szedés egy héttel később most csütörtökön volt, a kiskatona számlálás pedig csak 6 hónap múlva lesz, de már lehet próbálkozni újra.
Hát ennyi, ha esetleg van még kérdésed, nyugodtan kérdezz. Jól emlékszem, hogy a Férjed is ilyen műtét előtt áll?

Kacsa!
Ugyan én le vagyok egy kicsit, maradva, és nem igazán tudom, hogy mi volt a probléma a pici lányoddal, de azt mindenesetre örömmel olvasom, hogy mostmár úgynéz ki, hogy minden rendben lesz :D

Panka!
Tokió?!?!?, ez igen, biztos nagy élmény lesz Neki. Nektek már kevésbé, de majd csak gyorsan elmegy ez az egy hét :D Utána meg már csak egy hét lesz karácsonyig :D !!!

Monyóka!
Remélem igazad lesz.
Gratulálok a munkádhoz, és jó olvasni, hogy így fel vagy dobodva :D

Virág!
Továbbra is nagyon drukkolok Nektek :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi!
De pontosan, már lehet próbálkozni, csak azért sokallom a 6 hónapot, mert ha tényleg olyan gyatra az eredményünk, és olyan nagyon jóra sem számíthatunk, akkor, miért húzzuk az időt? Januárban lesz 2 éve, hogy elkezdtük, és még mindig baba nélkül vagyunk. Már arra is gondoltunk, hogy ettől függetlenül elmegyünk valamilyen medősségi központba, hátha hamarabb is foglalkoznának velünk.
Nálatok az inszemet a műtét utá rögtön 3 hónap eltelte után csinálták, vagy a műtét sokkal az inszem előtt volt?

Nárcisz!
Jó lenne, ha igazad lenne.
Jó olvasni, hogy végre megtalálták a kiütéseid okát, és remélem, hogy ezzel már tényleg elmúlnak a pöttyeid.

Anikó!
Örülök, hogy jó az afp-tek. Nagyon vigyázz magatokra :D

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Újra én?!?!? :D

Nomi!
Köszi szépen :D
Nagyon sajnálom, hogy megszűnik a munkahelyed, és tényleg még ott van a gyes/gyed dolog is, amit maga után von... :( Remélem, hogy januárban hamar találsz helyette másikat!
A Férejd templomtoronyórát javít?!?! ez nagyon izgalmasan hangzik, nem szoktad elkísérni?

dido
dido
 
 


Kacsa!

Lehet, hogy uszo-vilagbajnok lesz Pöttömböl! :D
Orülök, hogy minden rendben a kis szivevel!

Juca!

Hu ez nagyon jol esett! Kép Muszaj erösnek lenni, valahogy a rossz dolgok megerösitenek bennünket!
Es valoban, az ICSI-nek sok elönye van es en mar csak ezekre gondolok.

Zsuka!

De jo hallani felöled, örülök! :D Varunk!

Narcisz!

Most mar nagyon izgi a helyzet! Orülök, hogy azert jol vagy! Szegeny azert a kötötüszurasok nagyon fajhatnak…
Vegre kiderült, hogy mi volt a bibi! Legalabb most erre a börbetegsegre valo kremet adnak.
Köszönöm Neked is a biztatast! :D

Dido!

Nagyon rendes vagy, köszönöm! :D Remelem jobban van mar a ferjed! Azert hat honap az tenyleg sok, en azt gondoltam eleg harom honap is egy ujabb spermakepet csinaltatni.

Nomi!

Nagyon kedves vagy! Sajnalom a munkahely dolgot! Kép Remelem sikerül talalni valamit!

Monyo!

Gratulalok az uj munkahoz! Igazan ügyes vagy, hogy antennakat fogsz szerelni! :D

Fleur!

Aranyos vagy, köszi! Barcsak ugy lenne! Orülök, hogy anyos tema rendben. Ez mar csak igy van amiota vilag a vilag. Viszont ha valamilyen szinten van szeretet anyos es neje között, sok mindent le lehet küzdeni. En is megküzdöttem az enyemmel annak idejen. Es neha meg ma is. Kép

Nagyon szoritok neked, es nagyon tetszett az utolso mondatod!!! Kép

Brill!

Tünder vagy, köszi! :D A lemeztelenitest nem a Kaaliban mondtak, en olvasgatok ‘önszorgalombol’ minden ICSI-vel kapcsolatos dolgot a neten. A petesejtet az azt körülvevö sok-sok enzimtöl megtisztitjak, lemeztelenitik, es igy injektaljak bele a spermat.

A hatching-röl is olvastam, azt nem tudom csinalnak-e nekünk. Szerintem ez aznap reggel derül majd ki.

Aniko!

Annyira jo volt olvasni amit a lombikrol irtal! Nagyon szepen köszönjük!!! :D Jo ezeket a dolgokat olyan embertöl is hallani aki mar tul van rajta!

Rolly!

Köszönjük a szep törtenetet! :D Hogy vagytok? Minden rendben?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dido!
Köszi szépen. Felolvastam a férjemnek is, bár lehet rosszul tettem. :shock: Éppen nem nyugodott meg, de belevágunk, kedden már talán többet tudok. Az a doki akinél voltunk, nem mondott ennyi vizsgálatot, Azt mondta majd vmikor menjen vissza leegyeztetni a műtét időpontját. (ja hasi UH, hormon megvan)
Nekünk az mondták a Kaáliban 3 hónap mulva veszenk újra mintát. Sztem jó ötlet hogy elmentek egy meddőségibe. Senkitől nem hallottam ezt a hat hónapot. Nem is értem.
Vendég
 


Kedves Lányok!
Mivel már vasárnap van,
kívánok Nektek nagyon boldog 2. ADVENTET!
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Nomi! :D
Sajnálom a munkádat! :(
Tényleg nagyon szép az adventi koszorutok!!!

Jucmuc! :D
A AH-t nekem is csinálták a mostaninál!
Azt hiszem a második lombiknál már automatikusan elvégzik!
De ha kéred az elsönél akkor megkell hogy csinálják,csak akkor én még nem tudtam mi az!
Viszont én egy dologban hiszek de nagyon a progeszteron injekcioba!!!!Azt mond hogy te szeretnéd (persze csak ha szeretnéd)mert neked kell beszerezni!!!!

Dido! :D
Örülök,hogy tul vagytok a mütéten!
Szerintem is sok idö a fél év!A meddöségi központos ötleted meg csak támogatni tudom,legalább nem megy az idö üresjáratban!

Panka! :D
Szegény,hogy egyedül maradtál!
De hamar elmegy ez a pár nap!

Kacsa! :D
Örülök,hogy minden rendben a kis Pöttömmel!

Tina! :D
Köszönöm,aranyos vagy!

Fleur! :D
Nagyon szoritok!

Nárcisz! :D
Remélem jol vagy!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nem tudok jó hírrel szolgálni..negtaív teszt..padló, most gyakorlom a felállást és várom a menszeszt....
Nagyon szXXr érzés!
De túl kell élni és továbblépni.

Bocs, hogy ilyen rövid lettem, de talán megértitek. Összeszedem magam és aztán jövök újra.

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Nagyon sajnálom, de szerintem még ne add fel!Dokihoz mikor kell menni? :(

Rolly!
Köszi, neked is! :D

Lányok!
Hol vagytok?Gondolom 7végén :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Köszönöm mindenkinek a biztatást.Nagyon jól esik.Talpra kell állni, bár ez egy ideig még el fog tartani, főleg a páromnál.(eléggé szíven ütötte a dolog)Emészteni kell a dolgokat. :( Nem igazán erre számítottunk. :( Ez a hónap még valószínű ilyen lesz. :?
Aztán hajrá 2007!!!!!!!!!! Ez már a mi évünk kell, hogy legyen!!!!

Anikó!
Örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben veled.Tetszik amit a lombikról irtál.Olvasgatok erről is és az inszemről is szeretnék minél felkészültebb lenni, amikor odakerülünk. :shock:

Narco!
Örülök, hogy a pötteidre van megoldás, biztos el fog múlni hamar.
Lányok hogy vannak?Készülnek már kifelé?

Fleur!
Sajnálom. :(

Junko!
Szorítok a műtéthez.Nagyon bátor a párod!

Dido!
Bár még nem ismerjük egymást és még nem is irtam neked.De örülök, hogy sikerült a férjed műtétje.

Kacsa!
Örülök, hogy Pöttömbabával minden OK.! Nagyon szép szobája lesz!

Jucmuc!
Drukkolok, hogy sikerüljön minden a Kaáliban.Lehet, hogy még össze is futunk ott.

Rolly!
Szép történetet irtál.

Nomi!
Sajnálom az állásod!Remélem hamar találsz másikat.

Monyóka!
Sok sikert az új munkádhoz,remélem a vizsgálataid hamar meglesznek és jók lesznek az eredmények.


Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 


Virág!
Fene essen belé. Pedig mát ti is annyira megérdemeltétek.

:(
Vendég
 


Aniko! :D

Huu nagyon jo, hogy irod ezeket! Köszi! Nagyon varom mar, hogy menjünk januarban, addig összeirom a kerdeseimet szepen.
Ha szerinted ilyen nagy jelentösege van a progi szurinak, akkor en is szeretnem nagyon kapni. Miert irod, hogy ‘nekem kell beszerezni’ ? Ez egy nehezen beszerezhetö injekcio?

Lanyok !

Meg egy nagyon fontos dolog: elfelejtettem megkerdezni a dokitol pontosan, hogy milyen hepatitis vizsgalat szükseges. Vagy abbol csak egyfele van? Ugy tudom több is. Mert akkor elmennek az itteni körzetihez, iratnek beutalot es annyival is elörebb lennek. Elöre is köszi!

Fleur! :D

A fenebe! Nagyon sajnalom! Annyira biztam ebben most! Erösösödj meg es gyere! Puszi!

Hangyi! :D

Köszönöm nagyon! Igen, lattam, hogy abbol a megyeböl valo vagy.:) Jo lenne egyszer összefutni ott.
Megertem az elkeseredest, minket is nagyon sziven ütött az egesz. De aztan valahogy sokkal erösebb a baba utani vagy, es holnap az is sokkal egyszerübbnek fog tünni ami ma a vilag vege volt.
Meglatod igy lesz! Kitartas Hangyi!

Igaz en meg csak egyszer voltam a Kaaliban, de nagyon kedves aranyos a szemelyzet es mindenki segitökesz. Az orvosrol nem is beszelve. Hajra Kaali, hajra lombik, hajra 2007, Hajra mindenki!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Virág!

Nem is tudom mit írjak. Annyira vártam a jó hírt.
Amúgy nekem is vegyes napom volt. Két éve ma volt a műtétem a vetélés után. Na meg ma köszöntöttünk egy két éves kislányt, aki pont aznap született. Mesit elnézve nekem is könnyebb lett a szívem. Jövőre ki tudja, lehet pont ezen a napon születik majd a kis Virág.

tjuca
 
 


Virág!
Nagyon-nagyon sajnálom. Pedig olyan biztos voltam benne, hogy most sikerült... :cry:

Judit!
Köszi, már szerintem teljesen jól van a Férjem.
Egy kicsit le vagyok maradva :oops: , mikor lesz a lombik Nálatok? A budapesti Kaáliba jártok? Beutalóval mentetek, vagy csak "besétáltatok"?

Junkó!
Igazán nincs mit. Nem akartam megrémíteni a Férjed, csk azért írtam ilyen részletesen, hogy tudjátok mire számítsatok. És még egy jó tanács, ha nem szeretne kellemetlen pillanatokat a Férjed borotválkozzon meg előtte odalent.
Nálatok a Kaáliban derült ki ez a vizér? Ott fogják megműteni?

Rolly!
öszönjük :D Neked is nagyon boldog 2. Adventot.

Anikó!
De jó, hogy írtál :D Lassan Nálatok is kiderül, hogy öcsikéje vagy hugija lesz-e Marcinak. Ő mit szeretne? Vagy még nem tudja, hogy lesz kistesója?

Hangyi!
Köszi szépen :D . Mostanában ritkán tudtam csak jönni, így bizony eléggé le vagyok maradva a történésekkel :oops: , de kívánom, hogy a 2007 a Te/Mi/Mindannyiunk éve legyen :D !

Juca!
Tudom, mire gondolsz. Ahogy közeledik a karácsony, nekem is mindig eszembe jut, hogy már ünnepelhetnénk az 1. éves szülinapot, vagy épp' készülődhetnék a kórházba.
Nagyon remélem, hogy jövőre már lesz aki elvonja erről a figyelmemet.

dido
dido
 
 


Dido!

Orülök, hogy jobban van a ferjed! :D
Azt meg sajna nem tudni mikor lesz a lombik pontosan, de valoszinüleg februarban kezdünk.
Jövö het csütörtökön kell telefonalnom egy januari idöpontert, akkor lesz megint egy megbeszeles. Telefonon csak annyit beszeltem az orvossal amikor mondta, hogy az eredmenyek alapjan lombik, hogy akkor minel elöbb kezdjük el.

Nem volt beutalom, csak felhivtam öket telefonon, mondtam, hogy külföldröl mennenk de en magyar vagyok stb. Aztan adtak idöpontot az elsö konzultaciora. Nagyon nagyon rendesek! Csak ajanlani tudom. Ez a györi Kaali. Azert ezt valasztottam, mert nekünk ez közelebb van mint a pesti ha innen megyünk.

Ha inszemezhetnenk biztos nem mennek azert haza, de a lombik az mas. Lehet, hogy mar csak azert is mert magyar környezetben voltam de sokkal jobban ereztem magam mint az itteni meddösegi központban. Csak biztatni tudlak, hogy keress fel egy Kaalit!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziaszok lányok!

Még mindig egyben.....
Fleur, borzalmas, hogy vagy?
Nem tudok többet írni sajnos, nagyon szomorú vagyok. nem tudom miért szombat éjjel óta bőgök :(
Nem sokára abbahagyom remélem, és ami Fleur veled történt az is nagyon szomorúan esett nekem.

Holnap írok nektek.Puszi: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Narcisz!

Sajnalom a hangulatingadozast! Ne sirj kerlek! A kis babocak biztos nem is ertik most mi van anyaval? Ezek a hormonok lehetnek a bünösök. Nyugi Narcisz gondolj minden szepre-jora!
A kislanyokra, a karacsonyra, a ferjedre stb...
Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Kicsit betörök hozzátok a szomszédból!
Sajnos nem tudom, hogy kell pirossal írni, de ez most úgy lenne:
Ma reggel 8.30.-kor megszületett Bea kisfia Ádám 55cm és 3150gr,
Mami és Ádi jól vannak, épp pihengetnek és ismerkednek innen kinntről is.
Legyen nektek is szép napotok!

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Bea! :D
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hangyi
hangyolca77
 
 


Bea!
GRATULÁLOK!Nagyon jó egészséget,sok boldogságot,és sok tejcsit kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bea!

Hatalmas gratula Ádihoz! Na ugye, rendre időre, és formás, nem óriás méretekkel!

8) :D Sok puszi, pihenjetek, és Ádi csinálj mindent olyan jól, mint eddig!

Lányok!

Kinga beteg. Szörcsög szívjuk az orrát, most voltunk dokinéninél. Nem kapott antibiotikumot hála az égnek, pedig valahogy azt gondoltam, hogy öreglány rögtön azzal indít. Viszont írt valami gyógynövényes orrsprayt is, ami papíron homeopata, de én maradnék a gyógynövényesnél. Kapott még köptető szirupot egy kicsit, meg Fenistil cseppet. Most alszik szegényke, de már az orrszívó látványától bőg :cry:

tjuca
 
 


Bea!

Hatalmas gratula Ádihoz! Na ugye, rendre időre, és formás, nem óriás méretekkel!

8) :D Sok puszi, pihenjetek, és Ádi csinálj mindent olyan jól, mint eddig!
Kép

Lányok!

Kinga beteg. Szörcsög szívjuk az orrát, most voltunk dokinéninél. Nem kapott antibiotikumot hála az égnek, pedig valahogy azt gondoltam, hogy öreglány rögtön azzal indít. Viszont írt valami gyógynövényes orrsprayt is, ami papíron homeopata, de én maradnék a gyógynövényesnél. Kapott még köptető szirupot egy kicsit, meg Fenistil cseppet. Most alszik szegényke, de már az orrszívó látványától bőg :cry:

tjuca
 
 


Hát ezt elbénáztam :evil:

tjuca
 
 


Juca!
Kingának jobbulást kívánok!Szegény benyelt vmi bacit, vagy megfázott?Remélem hamar kilábal belőle.Puszika neki.

Nárcisz!
Jobban van már a lelked?

Pupy!
Te nem azt mondtad, hogy otthon vagy, és van időd netezni?Mi van veled?

Tina!
Hogy vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bea!

Gratulalok! Isten hozta Adikat! Jo egeszseget es sok tejcsit kivanok Nektek!
Köszönjük Andi!

Juca!

Nagyon sajnalom, hogy beteg a kis Kinga!Annal rosszabb nincs is mint amikor a picik megbetegednek! Mert mi is tudunk szenvedni de mi csak jobban viseljük a nyavajakat. Mielöbbi gyogyulast neki!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok !

Szeretnék nektek egy oldalt ajánlani ami nem kifejezetten babákkal de velünk nőkkel foglalkozik fórum témában.

Ha van kedvetek regisztráljatok és beszélgessünk minden minket érintő dolgokról. :D

http://www.noivonal.hu
babe79
 
 


Gratula az újdonsült anyukának! :D
faul
 
 


Sziasztok!

Beának és Ádinak szívből gratulálunk!
Kép

Sajnos most sem sikerül visszaolvasnom, mert az én kicsi drágám valahogy megérzi, hogy netezek és egyből felkel!ez most is így történt!
Így önző módon rólunk:
képzeljétek tegnap este fél 9-kor evett, kb. 10-kor aludt el és ma reggek fél 8-kor kelt az én kicsi fiam!!!!
Viszont szombat dél óta nem volt kakis pelusa, de szerencsére nem fáj a hasa.felhívtam a dokit, azt mondta tornáztassam meg, ha nincs eredmény hívjam vissza.megtornáztattam, most elaludt,így várom a hatást!Valami ötlet lányok?
nekem pedig megjött szerdán, de szerencsére már vége.gondolom, amiért csak fejek és nem szoptatok, azért jött meg.
A gyógytornásszal alakulunk, azt mondta, ha nem is szokik vissza a cicicre, fontos lesz a későbbiekben a szilárd étel bevezetésénél, a fogzásnál és a beszédtanulásnál, hogy meglazítsuk az izmait.Most én fogom maszírozni januárig,mert akkor jön legközelebb.Kicsit félek tőle, de szerintem menni fog!

Puszi mindenkinek!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Latom jo es kevesbe jo hirek vegyesen...

Fleur! Gondoltam Rad sokat, most egy kicsit engem is elszomorit a hired. Tovabbra is melletted vagyok (szerintem meg nincs minden veszve, nem?)

Narco: mi ez a nekikeseredes utolso 100 meteren?? Gyerunk, ugyes kismami vagy Te!! Es a babaidat hamarosan karjaidban tarthatod :wink: Ne feledd, hogy most sok energiara van szukseged. Kuldok is egy kis pozitivat+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bea: nagy-nagy gratulacio az ujdonsult Anyukanak, Adamnak pedig uzenem, hogy legyen ugyes, szopizzon sokat es mutassa meg magat minel hamarabb!!! Szep meretei vannak!! Apuci is buszke lehet!

Csibe: ugyes vagy, kisfiad biztosan nagyra akar noni azert alszik ilyen sokat :wink: Remelem a masszazs is sikeres lesz, no meg a pelenkat is megtoltotte egy nagy csomaggal mostanara :lol:

Juca: Kinga babanak gyogysimi! fene vigye az orrvalladekot! azt mar en is lattam, hogy milyen mumus az orrszivo egy pici babanak :roll:

Eltunofelben levo lanyok (Angie, Pupy, ...) : ejnye-bejnye!

Na jok legyetek! Es szoritsatok, hogy osszejojjon ev vegeig az uj allas!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Csibe!

Szorulással nálunk most volt gond a nagylányos kakira való átálláskor. Igyál őszibaracklevet sokat, és egyél olyat, ami neked is ihletet ad. Spenót fokhagymával vagy valami hasonlót. Ha Gágornál mégsem indulna el a folyamat, akkor nekünk ajánlották: kamilla tea cukorral Ettől ódzkodtam, de a glicerines kúptól méginkább. Utóbbit gyógyszertárban recept nélkül lehet kapni, de nem árt védőnőt, orvost kérdezni, hátha tudnak jobbat. Nekem elég volt, hogy én ettem a hashajtó dolgokat. Ja és az alma az első hozzátáplálós kaja fog, talán kevésbé, ha párolod. Így mi rögtön váltottunk is körtére. Lehet, hogy nálunk valójában a körte segített, ami nálatok ugye még nem játszik. Remélem valami beválik!

tjuca
 
 


Sziasztok!
Van egy pár percem, amíg sül a holnapi ebéd a sütőben.

Csibe!
Remélem megoldódik ez a széklet dolog. Szelek jönnek? Azoknál a babáknál, akik csak anyatejet kapnak gyakran előfordul, hogy akár 5-6 napig nincs székleteük. Ha jó a közérzete, szelek vannak, jól eszik, akkor nem kell aggódni. Amiket Juca írt praktikák, első körben torna, masszír, majd cukros kamilla tea evés előtt 15 perccel, és ha szükséges glycerines kúp, beszoktak válni. Azért előtte beszélj gyerekorvossal, védőnőddel, nehogy hozzászokás alakuljon ki. Na, de remélem, hogy mire leírom ezeket a sorokat már telepakolta a pelust. :)

Nárcisz!
Egyre izgalmasabbak ezek a napok! Fel a fejjel! Nagyon jó anya leszel! Ezek a fránya hormonok, hogy miket tudnak művelni az emberrel! :)

Bea!
Gratulálok! Vigyázzatok nagyon magatokra!
Candi!
Köszönjük a tudosítást!

Juca!
Kingának mielőbbi gyógyulást kívánok! Gyógypuszi Neki!

Panka!
Köszönöm az érdeklődést. Igazából semmi különös nem történik velem, azért sem írtam eddig, csak olvasgatlak Titeket.
Nagyon gyorsan múlik az idő, már a 27. hetet töltötted! Készülődtök már Emili fogadására? Úgy értem a babakelengyével.

Röviden ennyi! Megyek is mert már nagyon jönnek az illatok!

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Bea!
Gratula! :D

Juca, Jucmuc!
Nem tudom, hogy most tartjatok e, de ha igen, akkor utolagos boldogot! Kép Kép

Virag!
Sajnalom... :cry:

Bocs lanyok, de ossze vissza ir a billenytuzetunk es ez a par sor is kin szenvedes volt, mire kitalaltam melyik betu melyiket irja... Aztan, hogy mi jelenik meg a bneten meg nem tudom... :roll: Majd Apa megnezi, mert en ugye...

Puszo
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

BEA!
ÓRIÁSI GRATULÁCIÓM ÁDIHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!!!


Csibe!
Aszongyák az okosok (a védőnőm… :D ), hogy egy kizárólag anyatejes babánál az is normális, ha 10 napig nem kakil, és az is, ha egy nap 10-szer. Nálunk is volt precedens mindkettőre, a „szorulásos” időszak olyan három hós kora körül, a rekord 6 nap volt. Most meg épp ellenkezőleg: ma pl. ötször kakilt (nem mindig tele a pelust, de a lényeg ugyanaz). Szóval ne aggódj, és ha nem fáj a hasa, az nagyon szuper!

Narco!
Hé, kismami, a baby blues egy kicsit korai még… :wink: Miért vagy szomorú? Egy kis pozitív energia megy a részemről is: ++++++++++++++++++++++++++

Juca!
Utólag nagyon boldog névnapot kívánok (ugye, most ünnepled? :wink: )!!!! És sajnálom szegény Kingát, iszonyú dolog, ha az ember gyereke beteg. Kende most kopott ki belőle (hogy el ne kajabáljam), de ő szedett antibigyót… És az orrszívást is utálta. Gyógypuszi megy Stöpszlinek!

Virág!
Nem erre a hírre számítottam… :cry: Tuti negatív??? Nem lehet, hogy korán teszteltél?

Dido!
Örülök, hogy a férjed túl van a műtéten, még olvasni is rossz volt. Mielőbbi gyógyulást kívánok neki! A dokit nem lehet esetleg „rábeszélni”, hogy előbb csináltasson spermavizsgálatot?

Monyó!
Hú, nem semmi, micsoda fába vágtad a fejszédet! A lényeg, hogy szeresd.

Anikó!
Pihizzél sokat és vigyázz Gyöngyszemre! Puszi!

Jucmuc!
Isten éltessen Téged is névnapod alkalmából!

Mi jól vagyunk, Kende egy kicsit nyűgibaba volt ma. Valszeg jön a foga felül, meg van erősen duzzadva, nyálzik ezerrel, és ma öt pelust pakolt tele… :shock: A megfázásból kikeveredett, de közben sikeresen megutálta a porszívót, ha bekapcsolom, már néz rám összehúzott szemekkel, hogy ugye nem megint szívatás lesz??? Feláll négykézlábra (teszek képet), és rohan mindenhova, mint az őrült. Szóval hihetetlen, miket művel, öt és fél hónaposan olyanokat csinál, mintha legalább másfél hónappal idősebb lenne… Mi lesz később???

És akkor a képek:

Szóval ilyenkor mondja nekem akárki, hogy egy kisbaba nem angyalka... :)
Kép


A híres négykézlábazás:
Kép


És egy másik szögből:
Kép


A mamitól kapta a szundikendőt, tök édes, nem?
Kép

Puszi mindenkinek (és bocs, akit kihagytam)!

Kép
Kép
norwell
 
 


BEA :P
Szívből gratulálok, nagyon jó egészséget kívánok Nektek!!!

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép :lol:
rolly
 
 


Sziasztok!

Hétvégén Pesten voltunk és csak ma este jöttünk haza, úgyhogy visszaolvasással hadilábon állok :oops: :oops:

Juca! Jobbulást kívánok Kingának!

Fleur! Én sem erre a hírre számítottam... :cry:

Babás anyukák! A ti babáitok átalusszák már az éjszakát?

És végül: voltam olyan szerencsés, hogy láthattam Beát és Ádi babát (Bea, mégegyszer hatalmas gratula :lol: :lol: :lol: ), dobok fel nektek pár képet róluk.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok :)
Bea :)
Hatalmas gratula Ádámhoz :D
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit :)
Kép

Narco :)
Ne legyél elkeseredve :) Minden rendben! Nem sokára a kezedben tarthatod a lányaidat :) Tudom, hogy a vége már nem könnyű, de kitartás :)
Neked már bizosan ilyen csomagok lesznek a Karácsonyfád alatt :D
Kép Kép

Visszaolvasni nem tudtam, de nem is igérem :oops: Önző módon megint csak magunkról :oops:
Peti non-stop program :lol:
A kórház megviselte, de most már jobb a helyzet. Készülünk a Karácsonyra. Élvezi a fényeket, díszeket. Pakol ezerrel és mindenre megpróbál felmászni több kevesebb sikerrel. Ma meghódította Annamari ágyát és ettől nagyon boldog volt :lol:

Jó készülődést :)
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Juca :)
Jobbulást a Kingának.
Neked meg kitartás!

Bea :)
Nagyon édes a kicsi fia :)
Hatalmas gratula Nektek!

Timi :)
Köszi a képeket :)
Peti az első fog megjelenése óta nem alussza át az éjszakát :? Lassan már én is tanácsra szorulok.

Szép álmokat!

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok lányok!

Na sikerült valamenniyre összeszednem magamat. Köszönöm, hogy mgeértettetek. Puszi érte. :)

Bea!
Nagy, nagy gratula. Nagyon szép a kisfiad. :lol:
Remélem lesz majd élménybeszámoló.

Fleur!
Szinte minden percben gondolok rád. :cry: Egyszerre kellett volna jelzőt váltanunk. Hogy vagy? Merre vagy?

Annácska!
Örülök, hogy Peti baba kikerült a kórházból, és hogy meggyógyult.
Köszönöm neked a kedvességet. Ez a két kép fantasztikus. Nem is igazá a végével van a baj. :shock:

Norwell!
Isteniek a képek :)
Kende igan ügyes, és igazi sármos pasi :)
A pozitív energiák elértek, köszönöm. Bár azt hiszem másnak most nagyobb szüksége van a vígasztalásra.

Jucmuc! Juca!
Vasárnap volt Judit nap, és én még éppen benne vagyok :lol:
Sok-sok boldog Névnapot!!!!
Kép

Nomi!
Mire jutottatok állás ügyben? Nem gondoltam, hoyg ilyen nehéz a helyzet. Drukkolok, hogy megoldódjon ez az ügy. Akkor most mi lesz a babaprojekttel?
köszönöm a bíztatást, nagyon jól esett, és segített is :lol:

Csibe!
Hát őszintén szólva én csak azt tudom mondani, amit olvastam. Itt a Patika újságban azt írták, hogy semmi baj nincs 5 napig, ha nincs a babának széklete, mert az egészet hasznosítja. Ha nincs más tünet, vagy nem érzi rosszul magát a baba, akkor nincs teendő. Azt nem tudom, hogy Gábor kap- e anyatejen kívül mást, de az anyatejjel biztosan így áll a helyzet. Sajna töbet én sem tudok, de a tapasztalt anyukák itt biztosan írnak valamit.

Pankaa!
Hát még apöttyeim :) Kezdenek szépen leszáradni, ha jön aktív góc, akkor egy picit bekenem, és szépen helyreáll a dolog :) Hogy mi lesz később nem tudom.
Veled mi újság? Babóca?

Juca!
Szegény pici Kinga! Gondolom hogy félhet az orrszívótól. Gyógyulást kívánok neki.

Jucmuc!
Köszönöm neked is, nagyon jól esett :) Bár nekem kellene bíztatnom, vígasztalnom téged, ez egy picit bánt is.
Ösrülök, hogy meg vagy elégedve a győri Kaálival. :) Hogy lesz akkora program? Akkor januárban drukkhegyek?
Ja: hepatitisből kétfélét kérhetnek - B-t vagy C-t. A C súlyosabb, a B benne van a terhesgondozási protokollban is. A dokit kellene megkérdezni, de látatlanban B-re tippelnék. Bár ha HIV teszt is kell, akkor inkább C. Szóval segítettem, igaz.... :wink:
És karácsonyig csak két hét. :wink:

Hangyi!
A vizsgálat eredményeit majd még sokszor megbeszélitek, és akkor megnyugodaok. A lényeg, hoyga zért nincs minden veszve, mert a ombik még megoldást jelenthat. Nagyon drukk!!!! Igen, 2007 legyen a ti évetek :D
Hát pöttyeim múogatóban, a csajócák meg nem nagyon készülnek szerintem kifelé. Nem tudom mi lesz.

Anikó!
Igen, és veled mi újság? :wink: Remélem fekszel szorgalmasan, és szeded a magnéziumot. :wink:

Angie?
Merre vagy? Mi újság magnézium ügyben?

Pupy?
Rég olvastalak, pedig azt ígérted, hoyg most többet jösz.

CsHeni?
Mi újság? Hogy döntöttetek kivizsgálás ügyileg?


Rólunk!
Kötötűzés egész hétvégén ment, és nagyon brutális volt. :shock: Csajócáknak mindig jár al ábuk. Két napota járunk CTG-re ez volt a feltétele annak, hogy ne kelljen kórházba feküdnöm.

Akkor leírom, hogy mi volt a baj: csütörtökön voltam a dokinál, aki megvizsgált. Viszont azt mondta, hogy megy Egerbe bulizni, azt hiszem az egész osztállyal. Azt mondta, hogy szombaton, vasárnap nem elérhető, ha megondulna a szülés, illetve nem biztos, hogy itt tudna lenni. Azt ígérte, hoyg szól a szombati kollégának, hogy megyünk majd CTG-re, és figyeljen ránk. Persze a szülőszobán szombat reggel nem tudtak semmit, kedélyesen kávéztak, plusz a doki is itt hagyott árván. Na ezen annyira kibuktam, hogyha rám jött volna bármi is képes lettem volna nem bemenni a kórházba. Szombat délután elkezdtek csorogni a könnyeim egészen vsaárnapig, mert mindaz, amiért harcolok már 4 hónapja az kártyavárként omlott össze. Hát ennyi volt. Csak nagyon megviselt.

Kép
narco
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?