Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sikerült megnyitni (hetek óta először)!

ma esti fürcsi
Kép
Kép

Kép
tildiko
 
 


Sziasztok,

Kezdem gyorsan a nagy hírrel: MA ALIZ TELJESEN EGYEDÜL FELÜLT!!! :lol: :lol: :lol: Többször is :)
Én ollllllyyyyaaaaaan büszke vagyok ám rá :lol: Pár hete még totál reménytelennek tűnt, hogy valaha is ülni fog :roll: Szóval most az egész család úszik a boldogságban :D

Petra: Hogy ízlett Anginak a gesztenye??? Vagy neked kellett megenned helyette? :lol:
Tesós képek a gyengéim, nagyon aranyos együtt a két lány :)

Ildi: Feketeerdő torta???? A kedvencem. El sem hiszem, hogy meg bírtad állni, hogy ne egyél belőle :shock: Miért nem raktál félre másnap délelőttre??? Akkor egy szeletet nyugodt szívvel letolhattál volna. Én tuti nem hagytam volna ki :)

Szupi járgánya lesz a csajszinak. Majd a bátyók tologathatják benne :D
Tyűha ... Nati is jó sokszor eszik egy nap, megnyugodtam :)

Cory: Jobbulást a manóknak!
Liza szája és a te cickód egyébként teljesen rendbejött már?

Zsu: Köszi a felhatalmazást a meghívóra! Azért szóltam, mert nem akartam bekavarni, ha már megbeszéltétek :wink:

Jajj az a babakocsis kép de édes! Benne a kis huncutkával :D

Bartika: Zenélő biliről még most hallottam először. :shock: Agyament egy ötlet. Szerintem nagy sikerrel pályázhatnátok vele a Fábry Show Dizájn Center rovatában :D Még ingyen VIP belépőt is kapnátok érte :lol:
Nekünk is csak sima billenő fedeles kukánk van, de én is csak olyankor tántorodok meg picit, mikor beledobok egy pelust, és megcsap a szag :shock: Egyébként nem igen érezni. Lehet, hogy a tiétek sz@rul zár. :?

Húúú ez a hajcsatos kérdés nagyon jó. Eddig nem is gondoltam ilyesmire :roll: Pedig én is már annyira várom, hogy mikor jön el az ideje. Remélem írnak a nagyobb lányos anyócák valami megnyugtatót ezzel kapcsolatosan.

Tünde: Merre is vagy ???

Dzsudzsi: Üdv köztünk :)

Bogie: A Hippes alma-őszabari kifejezetten fincsi, pedig én utálom a bébikajákat, de ezt simán meg tudnám enni. A többi azért lehet édesebb, mert a Hipp-től eltérően sokban van cukor :(

Gyöngyi: Lili olyan nagylány már! A hajcsatjára meg nagyon irígy vagyok :D

Meli: Édes a zöld bajszos Bogi :D
Sóska vagy spenót volt a menü? Hogy készítetted el neki?
Tényleg nagyon szép lett Bogi bőre, őszintén megmondom, én nem is látok pötyiket rajta egyáltalán, pedig többször tüzetesen megvizsgáltam :roll:

Nyúlanyó: Betegség :(
Nagyon drukkolok, hogy ne rosszabbodjon, és ne kelljen lemondani a kiruccanást.
Én is pont ettől félek, hogy jövő hétvégére valamelyik kölyök lebetegszik, és nem tudunk elutazni, pedig már annyira várjuk mindannyian :roll:

Tildikó: Pancsolós Fülike nagyon aranyos :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


sziasztok lányok!

Vali:

Tündér vagy, megjérkezett, köszike!

Naaaaagy Gratula Aliznak! :D Alkalomadtán megadhatnád az emil cimed, h beazonositsalak az iwiwen. Vagy nem akarod? :(

Zsu:
Neked is köszi szépen a felajánlást, de már kaptam Voktól, akinek ezúton is szeretném újra megköszönni!

Most megyek és visszaolvasok.... :D

Ja, és aki még iwiwes és nem szégyell engem, irhat priviben e-mailcimet, h bejelöljem....!

Cupp.

KépKép
gaby70
 
 

 
 

Jó reggelt,

Csak gyorsan, mert ébredezik a kiscsaj.

Gaby: Köszi a gratulációt :)

A címem: vwitch kukac freemail pont hu

Lányok, ti adtok a babáknak ebben a takony időben valamiféle vitamint??? Gondolkozom rajta, hogy veszek a gyógyszertárban Cebion cseppeket és elkezdem adni Aliznak.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, először is gartulálok Alíznak a felüléshez(úgylátszik már csak az én kiscsajom lustálkodik :lol:)
Igen, én adok Cebiont, napi 6 cseppet egy kis iszibe beletöltve, de volt már, hogy a kajájába raktam bele.

Képzeljétek, meg is jött az előbb a chicco járgány, tök örülök neki. :D
Alig bírtam eldugni a garázsban, olyan nagy dobozban van.

Most csak ennyit , majd ha tudok jövök, de az uram beszervezett vendégeket estére, meg még tescóznunk is kell, de Olivért ma is megcsípte a cecelégy, még mindig alszik.Napok óta nem mászik elő 10-nél előbb az ágyból, pedig este már 9-kor lefektettem.
Így , ha időm engedi, jövök.Meg még sütnöm is kéne valamit :roll:

Vali, volt még másnapra torta,(három kicsi szelet) de inkább elküldtem az urammal a munkartársának, hadd egyen, imádja a sütimet :wink:
vas
 
 


Sziasztok!

Vali,
gratula ennek az ügyi kislánynak!!!!!!!!
Vas,
szupi a járgány. Én nem tudom, hogy milyen lesz Lidié, mert anyuék vették neki Ausztriában, de chicco az is. Na majd karácsonykor kiderül! Most is jól aludt Natka? A tápit Lidi is kapja este, mégse aludja végig az éjszakát. Jó sütést és szórakozást este!
Bartika,
klassz járgányt vettél Te is. :) Nekünk a kuka nagyon bejött, mert gyerekkel én se mászkálok le a kukához állandóan. Így csak heti 2* kell üríteni a szagtalanítós kukát. A betétet bele érdemes a Baby Outletben venni.


Lidinek nagyon bejön a járássegítő, az egész lakásban mászkál vele. :)

Betegeknek továbbra is jobbulást!!!!!!!!

Puszi. Kellemes 7végét!
angi79
 
 


Ildi, Angi: Köszi nektek is :) Anniyra belejött, hogy ma is már egy csomószor felült. Ezek szerint tegnap óta nem felejtette el :lol:

Ildi: Nati sincs elkésve semmiről, és ha felülteted, már ő is megül. Aliz is így kezdte, aztán rá egy hétre meg már magától produkálta. Lehet, hogy nálatok is így lesz :wink:

Cebiont veszek én is, és elkezdem adagolni neki. A 6 cseppet egyszerre adod be neki??

Tegnapelőtt az urad dolgozója felé mentünk, apa mutatta, hogy hol van. Kibővítik??? Integettünk neki a kocsiból :lol: :lol: :lol:

Jó kis vendégeskedést estére :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Vali, gratula az üléshez, nagyon ügyi a kiscsaj!

Mi borzasztó éjszakán vagyunk túl, kezdünk lebetegedni, viszont kibújt a másik fogacska is! Remélem most már javul a helyzet!

Mi is bébitaxit szeretnénk karira, de még nem tudom milyet. Nem korai még, hiszen Füli még se nem ül, se nem áll, csak hason kúszik?

Betegeknek gyógyulást!

Ildi + Fülike

Kép
tildiko
 
 


Sziasztok!

Megint jól lemaradtam, mint a borravaló :) Így csak az utolsó oldalra fussa :)

Vali!

Nahát, gratulálok Alizkának, nagyon kis ügyi!!! A Cebion csepp az tulajdonképpen C vitamin? Lehet kapni recept nélkül?

Ildikó!

Nem csak a te lányod lustálkodik, az enyém is csak a fenekét növeszti :) Bár talán mintha látnék erőfeszítéseket nála a feltérdeléshez, de nyújtott térddel próbálja drága, aztán csodálkozik, hogy jééé, így nem megy :) Ilyen öregapós derékszöges hajlást prudukál...

Gaby!

gyurcsicskukacfwponthu :)

Angi!

Most elgondolkoztam ezen a szagzárós kukán. Jó dolognak tűnik :)

Tildikó!

Fülike is nagyon kis tündér, és az összes többi apróság is!!!

Eszter!

Hoyg vagytok? Meggyógyultatok? Sok szerettel várunk ám benneteket :)

Pusszanat mindenkienk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tildikó: Lehet, hogy most még korai, de az is lehet, hogy mire megkapja karácsonykor, már vígan csücsül egyedül is.

Gratula a második fogacskához :)

Évi: Igen, a Cebion az C vitamin, most vettem a patikában recept nélkül, 786 Ft volt. Napi 6 cseppet adok majd neki valamelyik kajájában elrejtve :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Hali!!
Vali, én a 6-8 cseppet úgy adom, hogy elkészítek egy üveg iszit, abba teszem bele, azt eliszogatja egész nap.
Ha kajába teszem, azt persze egyszerre megeszi.
Évi, Vali már válaszolt, cebion = c vitamin. :D
1 éves kor alatt napi 6-8 csepp.

Angi, most éjjel is csak egyszer ébredt fél 3-kor, aztán fél 8-kor.
Nem hinném, hogy esetleg ez a tápi miatt lenne, mert iszonyú kicsi mennyiséget iszik meg.Szerintem 100ml-től nem lakik túlságosan jól.Lidike mennyiket iszik meg este?
Reggel is kap?
És hányszor cicizik emellett egy nap??

Tildiko, Natika se ül még magától fel, de ha leültetem, egész sokáig elvan ott. Ebbe a bébitaxiba meg belehet kötni, meg oldalt se esik ki belőle.
Szerintem karácsonyra, lehet, hogy Füli is lazán ül már. :D

Jó hétvégét mindnkinek, ha nem jönnék addig!!!

(mégse lett süti, inkább ajándékokat csomagoltam, az izgibb volt) :D
vas
 
 


PUSZI: :D :D

Kép

vas
 
 


Sziasztok :)

Tildikó
Nagyon édes Petike ahogy pancsol :) nem fél úgy fekve a kádban Martinom biztos üvöltene :) vedd meg neki a taxit nyugodtan, hátha meglátja és egy kis ösztönzés kap, hogy igyekezzen mászni felülni ..stb.

Vanilka
Hatalmas gratula Alíznak a felüléshez :) :)
Vali, hány gesztenyét lehet tenni egy adag kajába?

Gaby
Engem is jelölhetsz, címem: anzsu2kukacfreemail.hu :)

Ildi
nagyon szuper a járgány amit vettél, biztos nagyon fog tetszeni Natinak :)
Nagyon édes az a pusszancs :) Estére jó bulizást nektek :)

Nekünk meg, vagyis Martinnak kibújt egy fogacska alul, de épen hogy csak a recéjét érzem, de nagyon örülök :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Tildikó
Bocsika de nemtudom, hogy a fiadnak a Péter az a vezeték neve vagy az is keresztnév? De ha az előző, akkor bocsi amiért Petikét írtam :oops:

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Zsu69, a keresztneve, de mi inkább a Fülit használjuk. Persze egyáltalán nem baj, ha valaki Petikézi, csak nekünk kicsit furcsa, volt, hogy nem esett le, hogy a fiúnkról beszélnek. :)
Gratula a fogacskához!

Kép
tildiko
 
 


Sziasztok!

Cory: jobbulást nektek! Hogy telt a napotok?

Vanillka: A gesztenye sajnos nem jött be Anginak, kb 3-4 kanállal evett belőle. pedig szerintem nagyon fini lett. Ez van... Ma rizst csináltam almával, és ez aratot!:) Nekem Angi mindíg fürcsinél kapja a vitamínokat, nálunk az A+D 2 csepp, a Vas 6 csepp, és hogy beteg volt adtam a C-t is 6 cseppet. De van hogy elfelejtem, és csak 2 napra kapja. :oops:

Ildi: Nem semmi akaraterőd van sűti ügyben!!!!! Én tuti nem bírnám megállni...

Angi ma fél 8-kor elaludt! :shock: Kíváncsi vagyok, így meddig fogja bírni. Én bezzeg nem tudok lefeküdni, mert Viki megint beteg, most hasmenéses hányás. Én meg ülök,és várom, hogy rosszabb, vagy jobb lesz. Még a sima víz is kijött belőle. :(
Angi viszont már teljesen jól van, csak nyálkás a széklete. Én annak tudtam be, hogy sokat köhögött, és biztos így távok a trutyi, de ma azt hallottam, hogy fogzás miatt is lehet. Na majd kiderül...
Vettem Anginak egy rugit, meg egy melegítőt. Nagyon cukik! :)

Hajrá fogacskák!!!!!! :D

Petra, és Angi (2006/03/20)
vpetra
 
 


Sziasztok!

Mostanában csak olvasok, írok ha lesz időm.

VALI, BARTIKA: most csak Nektek!
Dorina elmúlt 3 éves és semmi áron nem akart bilizni.
A barátnőméknél a kislány zenélős bilibe pisilt. Dorina ott kipróbálta és kellett neki venni és 2 hete szobatiszta és büszke, hogy zenél a bilije.
Azóta már a sima bilibe és wc szűkítővel is pisil.

Én sem vettem volna meg magamtól, de nálunk bejött :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak jó húzós napok vannak mögöttem. Tegnap be bkv-ztunk a városba, (Gyál-Népstanion), majd onnan Nagyvárad tér, majd Blaha, aztán Orczy tér. Ott taliztam anyummal, ki Gyál. ma meg hajnalban tanítás, aztán anyuval mentünk Auchenozni. Hanna nagyon jól bírta, csak 2 óra után kezdett el nyügizni. :D Tök jól körbenéztem, mert Ádival nem lehet ilyen helyen nézelődni, csak célirányozottan várásolni. :D Aztán délután még sétáltunk egy nagyot Hannával és vettünk neki egy felfújhatós játékot. Van benne csörgő és tök jó nagy. :D

Évi!
Mindenki jól van. Jövő héten megyünk, csk még nem tudom mikor, de mindenképp hívlak. :D:D:D

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Szép jó estét,

Vége a Megatáncnak, gyorsan bekuksiztam még lefekvés előtt, hogy mi újság :lol:

Ildi: Mivel Aliz nem nagyon iszik tejcin kívül semmit (csak főzelék után szoktam megkínálni egy kis vízzel egy cumisüvegkupakból, de inkább elbohóckodja, mintsem szürcsölne belőle), én úgy gondoltam, hogy vagy egy kiskanálnyi lefejt lejbe teszem, vagy egy kanál főzelékre csepegtetem bele. Akkor nem gáz, ha egyszerre kapja ??

Nagyon aranyosak a tesók :) Csipogós csirke nálunk is nagy sláger :lol: Néha frászt kapok, mikor véletlenül rálépek a szobában :?

Zsu: 3-4 gesztenye elég egy adag kajába, de én mindig többet főztem meg, mert sajna sok volt a selejtes benne :evil:

Gratula Martin első fogához :D

Petra: Nálatok sem unalmas az élet :( Gyógymanók a nagylánynak! Azért próbálj meg kicsit te is pihenni.

Tünde: A csatos kérdésre is mondj valamit légysziiiii!!!!

Eszter: Szép kis túrátok volt tegnap :shock: Apával vásárlás ismerős, mi mindig úgy indulunk el, hogy előtte többször is megkér, hogy ígérjem meg, hogy gyorsan végzünk :?

Rólunk: Illetve rólam. Voltam szoliban. Úgy megégtem, hogy apa csak pecsenyekacsának hív :? Hiába, lassan másfél éve hipó vagyok. :(

Megyek is pihizni, és nyalogatom a sebeim :cry:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Bocsika, h nem olvastam, de kivagyok. :(
Kicsifiam úgy szívat, ahogy elő van írva. Ettől az esti altatástól kész vagyok.
8-kor kezdtem altatni cicivel, be is szunyált. Mondom király, végre egy nap, amikor elalukált. Erre betettem az ágyba, ráteszem a hálózsákot, erre mit csinál? Azt. Fél 11-kor bírtuk elaltatni. Közben persze vagy 3x elszenderedett. Szétmegy a háta, bedurrant a karom, apának dettó. Pedig nem aludta magát kockásra ma sem.
Kínomba elkezdtem olvasni azt a horror altatós könyvet. Brrr… hideg ráz tőle, de kénytelenek vagyunk azt is kipróbálni.
Tudom fogjam be, mert örüljek, h nem ébred éccaka, de azért az vicces, h 2,5 óra alatt nem lehet elaltatni. Már bebőgtem úgy sétálgattam vele, Ő meg csal nézett bele a fejembe, h mi a bajom. Aztán magyarázzam el neki mosolyogva, h bazira bejönne, ha mondjuk véletlenül elaludna….

Nah, jólvan. Megyek pancsizni, aztán szunya, mert reggel nagyon genya módon megpróbálom felkelteni.

Bocsesz, csak már kivagyunk. Előre fázunk az esti altatástól :(
(valakinek valami jó tipp?)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Vali: gratulálok Aliznak az üléshez :)
Én is Cebiont adok, de csak úgy simán magában. Úgy tudom, gyorsan bomlik, úgyhogy mire Liza mérhetőt megeszik valamiből, addigra már nyoma se lenne.

Tildi: olyan ajándékot szerintem nem érdemes venni, ami most pont jó neki, mert azt pikk-pakk kinövi. Ha tetszik a bébitaxi, vegyél, idővel belenő :)

Petra: szo-szo, csak rosszul viselem a bezártságot.

Tünde: ezekszerint csak az én gyerekem fog pelusban menni az érettségire? :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Annácska: hova tűntél?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


még alvás előtt én is benéztem

Vali: én csak akkor csattozom Bettina haját, ha állandóan figyelem. Dorinának kb. 1 éves korától volt már gumizva/csattozva a haja. Pici babáknál mivel olyan kis vékony a hajuk kicsúszik a csatt én is főleg a fényképek erejéig hagyom most még benne.
Majd ha megfigyeled, hogy már nem vesz mindent a szájába akkor lehet csattozni (addig is lehet néha szoktatni pár perceket)
egyébként gratula a felüléshez!! Látod kár volt izgulni!! :P

Cory: én is ezt hittem, de ez a hülye :lol: bili megoldotta

Nancsika: nálunk is ment pár napig, hogy fürcsi után szopi a sötét szobában majd kiságy-alvás helyett sírás.
Kivettük az ágyából, pár percig beszélgettünk hozzá és visszatettük a kiságyba, de nem csukjuk be az ajtót, hogy beszűrődjön a fény és némi suttogás. 2 perc múlva már aludt.
szerintem túl nagy nyüzsi ne legyen körülötte, inkább ha nem akar aludni, akkor ülj le vele valahova és simogatva ringasd vagy feküdj mellé a nagyágyra és hátha melletted elalszik aztán be lehet tenni az ágyába.
Én biztos nem bírnám hordozni órákon át.
Esetleg előtte tedd rá a hálózsákot, hogy ne kelljen megbolygatni ha a cicin elszenderedett

Persze lehet, hogy nem segítettem most semmit...

Többieknek is fogok írni, JÓ ÉJT!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Jó reggelt,

úgy látom, ma én nyitok.

Cebion: én gaz módjára belecsepegtetem egy kiskanálba, és zsupsz, be a szájba. Nincs belőle gond. :) A D-vitamint is dettó.

Nancsi, én ugyan nem vagyok tapasztalt, de amit Tünde írt, talán én is úgy csinálnám. Ez a cipelős dolog nagyon kész, órákon át azt nem lehet hosszú távon bírni. Én cici után már tuti nem öltöztetném, mondjuk nálunk nincs is hálózsák, csak body+rugi, de szerintem sem bolygasd már alva.
És ha nem cipelitek a senekét, akkor ordít? Remélem azt írod, hogy nem, és akkor ki lehetne próbálni a csak összebújás témát, félhomályban.

Mi ma elmegyünk a Van Gogh kiállításra, nagyon-nagyon várom, teljesen be vagyok izgulva. JUhhhééééé.

Ja, és Benyófi úgy belejött a járásba, hogy már nem lépeget, hanem fut :shock: - mondjuk nem vártam tőle mást - a szobát már simán keresztbe vágja. Nagyon durva, olyan picike még.

Puszi, szép hétvégét
Vendég
 


Sziasztok mamik!

Idén is árulom a képeslapjaimat..

Ha valaki szeretne belőlük vásárolni az kérem emailben jelezze.
drescher_marcsikukacfreemail.hu címen


Idén is lesz Karácsonyi vásár az Iparművészeti múzeumban december második hétvégéjén.
Mindenkit szeretettel várunk! :)
... a részleteknek még utánna nézek...

1
Kép

2
Kép

3
Kép

4
Kép

5

Kép

6

Kép

7
Kép

8
Kép

9
Kép

10
Kép

11
Kép

12
Kép

13
Kép

14
Kép

15
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én is adok Alexnek Cebiont, de kiskanállal, cic készenlátben :) Megeszi, semmi baja, csak néha megrázza a fejét, de egyből kapja a cicit, és már el is felejtette, h mit kapott kanálból eddig :)

Tünde, Eszti!
Köszike a tippeket.
Altatás úgy működik (működött), ha fürcsi, aztán apa öltöztette fel, kicsikét játszik vele, ott a pelenkázón. Aztán jövök én a cicivel. Fürcsi után már igyexünk nem kaja miatt adni neki a cicit, hanem altatás miatt. Ez meg is látszik rajta. Most csak nyammog rajta. Se nem eszik, se nem alszik. Aztán amikor én kudarcot vallok, jön apa és séta. Próbáltuk, h betesszük az ágyába, még éberen, de arénázik. Ha bealszik, és úgy tesszük be az ágyába, az ok. Előre ki van neki terítve a hálózyák, szal csak ráhajtjuk a másik felét, és zipzár, kivonulunk a szobából, és csend van reggelig. Csak mire le tudjuk tenni az ágya, az a horror. Pici lámpa világít a pelenkázó mögött, szal csak ilyen félhomály van neki, és olyan 11-ig úgy is van, magától lekapcsol, így azért nem kell bemennünk, h lekapcsoljuk. Leülni vele nem lehet, mert nem szerelték ki belőle a mozgásérzékelőt, és elkezd nyafizni, ha lemerészelünk vele ülni. :(
Szal ma elkezdjük a gyerekkínzást, aztán majd lesz valami. :( Szívem fog megszakadni sztem :(
De köszi mindenkinek.

Mamacka!
Édesek a lapok most is, meg szépek nagyon :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Halihó,

gondoltam, bejelentkezek, mivel megint lement egy... majd kiderül, hogy hogy, remélem, okés.... :wink:

Nancsi: Sajnálom, ez azért elég horror tortúra lehet. Okosat nem tudok, csak,hogy kitartás!

Meli: BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Vali: Nagy gratula Aliznak! Ügyes és gyönyörű maci (? uhhh, már elfelejtettem, nem - e mégis cica???) lány!f
Én is elkezdtem 2 hete szolizni, persze egész héten nem jutottam el , kezdhetem előről. Először fekvőbe mentem, hadd nem mondjam, hogy odasült a sejhajom :D

Cory: Együttérzésem! Nehéz lehet... Nancsihoz hasonlóan, kitartás! :D

Évi: Dóri majd behozza a többieket. Lehet később kezd majd el esetleg járni (de még az is lehet, hogy egyből járni fog, kihagy mindent :lol:), de lehet, sokkal stabilabban :wink: Édeske nagyon!


Vok Eszter: Nem semmit jártatok tegnap :shock: Ügyes a lányod, hogy így bírta. Igazi kis csaj :lol: Nem semmi , milyen szép haja van neki is. Nagyon csini csajszi!

Ildi: Kafa járgány! :wink: Az elmúlt időben B. is kapott pici tápi pótit, ha egész nap cicizett. Estére nem telt meg, hiába reggelente akár csöpögött is. Most 2-3 nagyobb szopi van naponta, meg egy-két bújás, és ha sikerül fürcsi utánra kitolnom, akkor nem kell semmi pótlás! Szóval átmeneti volt. Vagy ez az átmeneti??? Lehet ez a stressz, mini alvásmennyiség... stb. Már nem idegeskedem rajta, de örülök, hogy mostnem kell :wink:

Esztikém: Nem is vártam mást Benyótól. :wink: Azért ámulok ám még mindig. Főleg,hogy tényleg olyan miniemberke :D Telekkel hogy?

Tünde: Dorinának nagy gratula a szobatisztasághoz!!! Írj majd! Mesélj a lányokról, napjaitokról! Biztos mozgalmas... :wink:

Mamacka: Hogy álltok? Képeslapok szépek, mint mindig!


Porontyom este 7-től alszik, mert délután fél1-től ébren volt.... ráfizetés ez a vizsgázgatás, mert a felvigyázók (apa is :oops:) felborítják az alvási rendet. Mindig úgy időzítek, hogy kb alvásidő az útba essen, ha jönnek. Ma csak értem jöttek, mert maratoni előadáson is ültem, alvásidő után, mégsem aludt :roll: :?
Mostanság megint csak 40 perceket alszik délután, igaz délelőtt egy-másfél. Csak estére kettyó nagyon, ált. fél 8 körül szunya... na, majd csak visszaállunk...

Holnap megyünk hasi UH-ra, mert még mindig elég sokat bukik B. Szerintem közel 10 hósan nem normális igazán... család szerint csak én látom soknak, meg sokat eszik, felrázza magát, mert nem bír megülni még 2 percre sem. Nem tudom, inkább mondják azt, hgoy semm baj! Azért aggódom....

Kicsit lelkifurdalásom van, mert közel 10 hó után ma már vártam,hogy menjek suliba, és még jól is éreztem magam picit távol miniúrtól. Nagyon nyafi volt egész héten, meg kicsit fáradok... de azért kitartok :wink: Hiányzott nagyon, és jó érzés volt újból találkozni! És egész jól elvoltak Apájával, csak az alvás...:roll:

Puszi Mindenkinek, mégha nem is reagáltam.

Boszkó, Livi: vizsgák???

EDIT, ANNÁCSKA: Tessék írni!
Annácska: Mi újság veletek? Gyerekek? Torna???

Mariann???

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Uhhhh, mennyi hiba :shock:

Bocsesz :oops: :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


FP zenélő tanuló székről van benyomásotok? Mi a véleményetek, nagy hülyeség????
Elgondolkodtam rajta, mert Botond imádja a zenélő, beszélő "izéket" :D pl. sütifalót is :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Nagyon szupik a képek a gyerkőcökről!És milyen ügyesek!

Livi:sajnálom bukfencet!Én már befejeztem a vizsgákat!2 tantárgyam nem lesz meg amit felvettem,de nem bukta miatt,hanem mert nem voltam konzultáción!Most még a szakdogámon dolgozom!De azt hiszem a következő félévet behalaszom! :roll:

Vali:nagyon irigy vagyok ám!Szoli,aerobik,igazi fitt nő vagy!Na és gratula a lánykádhoz!A kis cicumicuka!

Cory:látom nem unatkozol!De azért a depis korszak elmúlt már remélem!!!!Ajánlhatnál valamit karácsonyra Fanninak is,mert semmi ötletem!

Mamacka:nagyon szépek a képeslapok!Én nem tudtam hogy ilyeneket is készítessz!Pihenni szoktál valamikor? :lol: :lol:

Eszter:Hannának is nagyon nő a haja!Cuki!Na a pasival történő vásárlásról nekem is lenne mit mesélni!Aztán meg mikor egyedül szeretnék menni,akkor meg jön a kérdés:-de hát miért akarsz Te egyedül menni vásárolni? :roll: :roll: :roll:

Esztipeszti:vigyél magaddal a zsebedben a kiállításra? :lol: :lol:


Zsu:nekünk is kibujt alul a kis fogacska recéje.Kettő is lesz hamarosan!Jól viseli Fannika,hőemelkedésen kívül semmi más nem volt!
Lányok ti a Chamomilla mellett adtatok valamit az erősen fogzó babáknak?(Dentinox,v.Panadol)csak kérdezem,eszem ágában sincs még semmit adni ha nem látom rajta hogy fáj neki!

Nancsika:Kitartás!

Vas:nagyon szép a járgány!Biztos lesz nagy visongás! :lol:

Bocsi akinek nem írtam!Remélem mostmár azért többet tudok jönni.Még magunkról csak annyit,hogy jövőhéten megyünk méretkezni,eszik Fannika sok mindent amit lehet,na de a hazai koszt amit még mindig szeret!Mellékelek néhány képet ami a napokban készült!Sziasztok! Kép Kép


Ébredés: Kép


Akt: Kép Kép

Segítsetek már légyszi!Hogy kell kicserélni a képet a vonalzón?
Vendég
 


color=indigo][/color]Sziasztok!

Már nagyon régen nem voltam,de remélem azért még emlékeztek ránk!!!

Belehúztunk a lakásfelújításba,úgyhogy valószínűleg a szentestét már az új otthonunkban töltjük!Nagyon el leszek kenődve ha nem így fog történni,de azért reménykedek!
Emmus végre méltóztatott megmozdulni a múlthéten!Még mindig nem viszi túlzásba a dolgot,csak és kizárólag erős motiváció hatására hajlandó kúszni,és eléggé nyögvenyelősen.Nem baj ez is valami.Viszont már fel tud ülni!Úgy gondolom majd belejön a többibe is!

Vali
Gratula Aliznak az üléshez!Nagyon aranyos a képeken!Már én is járok tornázni hetente kétszer,nagyon jól esik testnek és léleknek egyaránt!

Mamacka
Nagyon jók a képeslapok!Kitartás a felújításhoz!Mi szerencsére már a célegyenesben vagyunk,de nagyon hosszú volt idáig az út!

Nancsika
Együttérzésem az altatás miatt!Nálunk is kb.ugyanígy zajlanak az esték mostanában,megspékelve egy pár éjszakai keléssel is!Szerencsére akkor általában rögtön visszaalszik cicizés után.

Tünde
Gratulálok Dorinának a szobatisztasághoz!

Boscó
Jó,hogy végre befejeződtek a vizsgák!
Fannika nagyon aranyos a képeken!Úgy látszik mi vagyunk az egyetlenek akiknek még mindig nincsen egyetlen foguk sem!

Zsu
Ha nem vagyok túlzottan indiszkrét melyik Luna fivér volt a férjed?

Teszek fel egy pár mostanság készült képet Emmusról!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Kép Kép Kép

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Meli

Boldog névnapot kívánok!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Sziasztok!

Már mindkét fiam lázas, úgyhogy a miki-bulira csak Lizával mentem. Ez van :( Balu már antibiot szed, Zsomával nem tudom, mi lesz.

Bosco: Liza babát és babakocsit kap karácsonyra, de szerintem beszerzek még egy ilyet is:

Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Nem vagyok elveszve, csak itt vannak a szüleim.

Rónay György:
Advent első vasárnapja

Amikor a fák gyümölcsöt teremnek,
tudhatjátok, hogy közel van a nyár.
Tűzre dobhatsz, Kertész, mert nem terem meg
korcs ágaimon más, mint a halál?
Amikor jelek lepik el a mennyet,
álmunkból kelni itt az óra már.
De ha hozzám jössz, pedig megüzented,
angyalod mégis álomban talál.
Meg akartál rajtam teremni, rossz fán;
Nem voltál rest naponta jönni hozzám.
Ajtóm bezártam. Ágam levetett.
Éjszakámból feléd fordítom orcám:
boríts be, Bőség! Irgalom, hajolj rám!
Szüless meg a szívemben, Szeretet!


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este fél 8-kor pancsi, majd cici. Nem alukált. Kijöttünk, még a nappaliba játszani egy kicsit, aztán kezdett bekómázni. Apa felvette, és sétált vele egy kicsit és el is alukált. :) 9-kor már szundizott, úgyhogy „megúszta” a kínzást :) Lehet csak rá kellett ijeszteni. :) Mondjuk egész nap alig alukált. Délelőtt szinte semmit, aztán 1,5 órát. Meg mikor jöttünk haza a korházból, akkor ájult el az autóba. (jah, tegnap történ velem egy kis konyhai baleset, ezért kellett bemenni a korházba)
Szal most nem tudom, h attól alukált, mert egész nap 2 órát alukált, vagy mert bejött ez a „játékos” altatás…

Anita!
Sajnálom a bukásokat, de bizti nincs semmi baja Botinak! ;)
FP Székről fogam sincs, de Alex a kutyust nagyon imádja. Képes órákig nyomkorászni, mi meg már idegbajt kapunk tőle :D

Boscó!
Naaaagyon édes Fannika :)

Annnna!
Sajnálom, h Ti is ebben a cipőben jártok, mint mi. :( Ne aggódj, majd rendbe jön minden, én is ezzel vigasztalom magam :)
Alexnak sincs még 1 foga sem. Pedig állítólag 6 jön egyszerre. :?
Emma nagyon édes :) Mekkora haja van neki is :)

Cory!
Jobbulást a srácoknak! :(

Mi meg ma vagyunk 1 éves házasok, és nem tudok apának valami finit főzni a kezem miatt :(

Szép hétvégét még mindenkinek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok,

Aliz alszik, Vince a szobájában bömbizik, mert gyakorolnia kellett számokat írni, mert sokszor baromi ocsmányul sikerül neki :?
Én meg ebéd előtt gyorsan bekukkoltam, hogy írjak pár sort.

Nancsika: Szupi, hogy tegnap este ilyen frankón sikerült az altatás :D Megsúgom viszont, hogy valszeg a mi álommanónk ment át hozzátok, mert most meg Alizzal kellett lefutni azokat a köröket, amiket előzőleg ti játszottatok el Alex-szel :shock: Szörnyű volt, sosem szokott ilyen lenni este :roll:
Kezeddel mi történt??? Csak nem elvágtad?

Cory: Szegény fiúk :( Jobbulást! Csak nehogy Liza is elkapja!

Tünde: Köszi a csatos infókat. Akkor ha már megáll a hajában, először csak szoktatom majd hozzá, mikor épp szem előtt lesz :)

Eszti: Milen volt a kiállítás??? Biztos nem csalódtatok :wink:
Ez a Benyó gyerek bizti az olimpia valamelyik futószámára edz. Úgy gondolja, sosem lehet elég korán kezdeni :shock:

Mamacka: Szupik a képeslapok :)

Anita: Gratula a vizsgához! Tuti sikerült :wink:
Nagy drukk az UH-hoz! Majd írd meg mi volt.

Boscó: Fürtös Fanni nagyon cuki béjbi :D Az a popsi .... :shock: :lol:

Annnna: Szuper, hogy karácsonyra be tudtok költözni :)
Emma nagyon nagy lány. Gyönyörű szemei vannak.

Meli: Utólag én is boldog névnapot kívánok!
Bogi élvezi a nagyszülőzést? :)

Megyek, mert Vini éhen akar halni :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali!
Hűűű, akkor küldjem vissza hozzátok az álommanót? Ne mááár! Úgy örültünk neki. Férjecském szeretné, h maradjon a manócska. :lol: Vininek drukk a gyöngyszámokhoz! ;)

Kezemet nem vágtam el, vagyis de. Beleszaladt a kés hegye a hüvelykujjam tövébe, elég mélyen. Kívülről egy olyan 6-7 mm-es vágás látszik, szal elég mélyen bele ment. Nem fájt egyáltalán, meg most sem, csak, ha mozgatom. Az volt a gáz, h nagyon vérzett. Rendesen spriccelt belőle a vér, és az istenért nem akart elállni. Pánik volt rendesen. :( Apa gyorsan bekötötte azzal az egy szem gézzel, ami itthon volt, meg tekertem rá egy konyhakutyát, de pikk-pakk átvérzett. Alex alukált közben, úgyhogy nem tudtuk, h mit csináljunk. Inkább mentőt hívtunk, kijöttek, átkötöztek, és bevittek a váci korházba. Apa meg jött utánunk Alexel. Korházban megint átkötözték, meg kaptam tetanuszt. Most egy bazi nagy kötésem van. Baromi kényelmetlen. Alexet sem tudom rendesen ellátni. Apa csinál szinte mindent. Főzni kellene, de azt sem tudom mit, meg ugye Apának kell,én meg dirigálok. :) Hétfőn megyünk az SZTK-ba, ott megnézi a doki, h mi van. Remélem, leveszik ezt a bazi nagy kötést, és nem fog annyira fájni, mert Alát ki sem tudom venni az ágyból, csak úgy, h közben besz@rok úgy fáj. :(

Nah, megyek, mert Alának adni kell enni.

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok Anyucik és Babucik!

A heti tanulási stressz után most próbálom utolérni magam a háztartásban. Elmondhatom, hogy el van mosogatva. :D

A pénzügytanom hármas lett. A tanárnő 18 emberkéből 15-öt újra megbuktatott. A vizsga előtti éjszaka összesen két órát aludtam. Részben a tanulás miatt, részben mert a lánykámnak ordíthatnékja volt. Még egy vizsgám van, de lehet, hogy én is halasztok, de nekem csak tantárgyat kell görgetni félévet nem tudok halasztani, csak egész évet, és azt ne nem akarok. Ja, és úgynevezett mérnöki munkát kéne írnom, jövő vasárnapig, de még nem is beszéltem a konzulenssel se.

Megmutattuk a leányzót dokinéninek, úgy néz ki négy foga van indulóban. Kaptunk telefonszámokat meg beutalót bőrgyógyászatra az ekcéma miatt. Csinálnak majd valamilyen allergiavizsgálatot is állítólag. Vettünk hidegpárásítót, mert állítólag a száraz levegő is súlyosbítja az ekcémát. És sajnos a Tündi rájött, hogy a nyakát tudja vakarni, ezért ott állandóan piros. Viszont a bőrgyógyász játszótéri ismerősöm szerint van egy új kencefice, az a neve, hogy Protopic, és a Heim Pálban tesztelték. Majd rákérdezek.

Bocsi, hogy csak magunkról, holnaptól már telljes mellszélességgel szólok bele mindenbe, ha kell, ha nem! :D

A babák egyébként nagyon szépek, és persze Mamcka képeslapjai is!

Pussz!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok mamik!

képeslapok köszönik a bókokat... :)

...annyira elfáradtam, hogy esek szét...
...egész délelött ajtókról vakartam a kék festéket... remeg a lábam...


KARÁCSONYI VÁSÁR:
...ígértem még egy-két infót...
http://www.budapestinfo.hu/hu/esemenyna ... nyi_vasara

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


nancsika,
miért nem hálózsákban szoptatod meg? Miért utólag adod rá, arra persze, hogy felébred.

nálunk mind2 fiú újszülöttkra óta zsákban alszik és ha már látják a zsákot, tudják, hogy alvás van, dörgölik a szemüket
Vendég
 


Sziasztok!

Boscó: Bocsika, tegnap te voltál az egyik áldozatom :oops: CSak gondoltam rád, és nem is figyeltem, hogy nem jól írom a nickedet...
Fanni gyönyörűség még mindig. Nagyon ügyi vagy a vizsgákkal, grautula!

Livi: Nem semmi,hogy kismamaként benne vagy a háromban! Gratula! Előző félévről én is átgörgettem egy tárgyat, de azt már meg is csináltam :wink:
Engem érdekelne ez a krém, ha tudsz róla vmit, mert szegény fiamnak megint lángol a két arca, meg a combija is kiömlött. (a popsija begyógyult éppen)

Annna: Emma nagyon édi! Utólag is boldog névnapot neki!

Nancsi: Hátha marad.... Drukk! :D

Vali: Aliz meg remélem, csak átmenetileg tanulta el Alextól az elalvási procedúrát :shock:

Nancsi, Vali: köszi a drukkokat!
Tudtam, hogy nem teljesen alaptalan a félelmem. :? Picit refluxos...de igen enyhe. A 10 perces vizsgálat alatt 2x nyílt meg a záróizom. Állítólag kinövi... Mérges vagyok, mert a dokinőnknek már többször panaszkodtam, de mindig mondja, hogy túlaggódok mindent, Botondnak nagyon szép a súlygyarapodása...stb. Meg azért is, amiért itt hiába mondtam, nem néztek hasi és koponya UH-t még újszülött korban, mondván teljesen felesleges, egészséges baba. Jajaa, de minden olyan dolog, ami még záródhat....stb,nekünk még nem záródott (pl. a foramen ovale, ami miatt még mindig szívzöreje van - a bőrgyógyász is kérdezte a héten, hogy tudok - e róla...). Tudom, hogy ezek nem igazán betegségek, de akkor is annyira sajnálom szegénykét, mert kis virgonc, jól fejlődőt baba, de mégsem teljesen 100-as egészségileg. De tényleg, ez legyen a legnagyobb baja :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Nancsika: Jó helyen van az az álommanó nálatok, ne küldd vissza, majd szerzünk valahonnan máshonnan :lol:
Ma hogy ment az altatás???

Nekünk most sem ment simán, de nem volt olyan brutál mint tegnap. Előre sejtettem, hogy balhézni fog, mert már a cicin is visongatott, meg morgott, mikor meg felvettem büfizni vigyorgott, meg nézelődött ezerrel :shock:
Egyébként olyan cuki volt, az arcához húzta a kezem, azt szorongatta, úgy aludt be :lol: Csak nekem majd leszakadt a derekam azalatt a 10 perc alatt, mert ma a kiságyat már a legalsó szintre kellett tennünk.

Húúúú ... ez a késes story nagyon horrorul hangzik, mégha nem is lett nagy baj belőle :shock: Hátha kicserélik kisebbre azt a kötést.

Livi: Nagyon ügyi vagy azzal a vizsgával :D Tényleg nagyon szép eredmény, hogy egy baba mellett benne tudtál lenni a 3-ban.

Mamacka: Kék ajtók???? Elképzelni sem tudom .... :roll:
Áron még mindig jól viseli, hogy sokat van távol tőletek???

Anita: Sajnálom, hogy nincs minden rendben Botival, de ahogy írtad, tényleg nem lehet túl nagy baj. Kell majd mennetek valamikor vissza kontrollra?? Mikorra növi ki ezeket???

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok :)
Cory, Angi :)
Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok :)

Sajnos visszaolvasni nem volt idő és egyenlőre belátható időn belül nem hiszem, hogy lesz, de majd csak felveszem a fonalat.

Eltünésem okai:
A kórház katasztrófális volt :cry: Azon túl, hogy kegyetlenül lefáradtam az egy hét alatt, sajnos Petit nagyon megviselte. E sem tudtam menni mellőle egy pillanatra sem. Sőt a kezemből sem tehettem le, mert azonnal keserves zokogásba kezdett. Még a wc-re is csak vele lehett menni... Szegénykém hospitalizálódott egy kicsit. :cry: Szerdán volt először, hogy végre elmaradt egyedül is egy rövid ideig. Végre kezdtem fellélegezni, hogy kezdünk visszarázódni, erre jött a következő nagy zuhany. Csütörtökről péntekre virradó éjjelt szó szerint végig üvöltötte :cry: Belázasodott és csak hajnali 5-kor zuhant álomba, szerintem már a kifáradástól, na meg egy kis Nurofentől. Így telt az egész péntekünk, üvöltött még a kezemben is. Láza csak hűtőfürdőre ment le. Délután a házidokinkat helyettesítették és nem talált magyarázatot a lázra és sírásra. Tüdeje tiszta, torka rendben... Péntek éjjelünk sem telt sokkal könnyebben, bár aludni már tudtunk egy keveset közös ágyban a mellkasomon. Szombaton az ügyelenten töltött 3 óra után végre eljutottunk egy fülészetre, ahol kiderült, hogy középfülgyulladása van Petinek. Egyből szúrni akarták, de nem hagytam.
Azóta kapja az antibiotikumot és lámpázunk. Ma már tudott mosolyogni, nevetni és játszani is. Kezd visszatérni az élet Petibe :D

Próbálok jönni amikor csak jut időm :D

Szép álmokat Mindenkinek :) (remélem már alszotok)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kész vagyok. Fiúk lázasak voltak este, Zsoma most hányt az előbb, karácsonnyal nem állok sehogy, és így a héten sem jutok előrébb. Persze pasim meg segít nagyon szívesen, csak adjak listát. Hát köszi.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Húúh, Cory, nem is írom, hogy kitartás, olyan ...sehogy se hangzik. Totál meg tudlak érteni, én is kibukok, ha betegek, főleg mostanában elég sokat. A lányom utál oviba járni és lelki-idegből hányni is szokott :( Én is sokszor a falnak megyek az idegtől és a depitől, de Cory nekünk muszáj talpon maradni, tudom nehéz, de basszus sokszor csak saját magadba tudod önteni az erőt. Jobbulást a gyerkőknek, majdcsak túl lesztek már ezen a szarságon.

Anita, Tomdinak is van szívzöreje még mindig, nekünk azt mondták évekig is megmaradhat. Nagyon jó anyci vagy, megérzéseid sose csalnak, puszi nektek.

Annácska, nektek is kijutott mostanában, Petinek jobbulást, egyem a szívét. Előtte taknyos is volt Peti, kapkodott a füléhez sírva, vagy hogy alakult ki ez?

Nancsi, olyan jó téged olvasni, mindig megmosolyogtatsz. Tudom nem vidám dolgokról írtál, sajnálom a kezedet, meg a nem alvást, de annyira lazán és a gondok ellenére derűsen írsz, hogy komolyan mondom nagyon klassz olvasni téged :D

Mi voltunk élményfürdőzni a hétvégén, nagyon klassz volt. Igaz Toppi beteg volt, elkezdett köhögni szombat reggel, de másnapra ez el is múlt :shock: Imádott mind a két gyerkőc pancsolni, Tomdi még aludt is egyet a fürdőbe, lehet a párás melegtől múlt el a köhögője. Éjjel csak egyszer kelt! Annyira jól esett aludni, már előtte 5 éjjel szinte semmit se aludtam, a nem alvás a legjobb fogyokúra, tudtátok? Legalább is nekem....

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Livi, gratula a vizsgához :D

Annnna, Gyönyörű az Emma leány :D Tomdinak sincs még foga, bár mindig azt mondják, a dokinéni is, hogy jön neki, de már vagy 2 hónapja és még mindig nincs sehol se :roll: Lányomnak is 10 hósan jött az első, úgyhogy én nem csodálkozom.

Mamacka, szépek a képeslapok, nagyon durva, hogy eltelt egy év, szinte még emlékszem a tavalyi képeslapjaidra is :D

Boscó, Fanni nem semmi, ahogy az akton belenéz a fényképezőbe..., mint egy modell :D

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


...és még valami, aztán eldugulok...csak egy kép Kép

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Anita!
Hát én azután, hogy ismerős említette, momentán rákerestem a gugliban (google), aztán csak jókat írnak róla. Viszont csak kétéves kortól használható.
Botit sajnálom. Szerintem a kicsi baj is baj, úgyhogy tessék rádörögni a dokinőre!

Vanillka!
Téged a kék ajtó zavar? Láttad volna a mi mostani lakhelyünket, mielőtt lemázoltuk az egészet. A konyhában citromsárga ajtó lila fogantyúkkal, a csempe sárgára festve és kék mésszel (de az is lehet, hogy gombfestékkel) közérajzolva a fuga. A falak mindehol zöldek és koszosak. Az ajtók pirosak, fekete keretben. És mindez a legrosszabb minőségű festékkel. Ha ráfestettünk, akkor olvadt le az egész. Úgyhogy a konyhában tapétáztunk, a bejárati ajtót pedig kromofággal személyesen martam le.

Annácska!
Jobbulást Petikének! Egyébként a kórházi benntartózkodás eredményes volt?

Cory!
Jobbulást a fiúknak! Kitartás! Mi se állunk még sehogy a karácsonnyal. Tervek már vannak, idő nincs.

Mindenkinek köszi, hogy gratulált a vizsgámhoz, de azért annyira nem komoly ám. Most így a vége felé vannak olyan tantárgyak, hogy tanulni kell, de egyébként négy évet végigcsináltam úgy, hogy alig tanultam. :oops:

Tündike ma délelőtt megevett majdnem egy deci gyümis kaját, és most délután egy egész üveg brokkolis csirkehusit. Szerintetek mikor lehet elhagyni egy szopit? És melyiket?

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Hűűű csajok, itt tényleg valami döglő kór sepert végig? Hol vagytok??? Azt hittem ma legalább két oldal vár majd, a kimaradt hétvége után... nagyszülőzni voltunk Szolnokon.

Annácska! Annyira sajnálom Peti babát! Remélhetőleg otthon minden visszaáll a régi kerékvágásba! Ezek után rémálmomban jön majd csak elő a kórház... :(

Cory! Mi történt, hogy olyan sokat betegek a fiúk? Az oviból szedik össze? Vagy ez normális így ősszel? Sajnálom, de azért csak elmúlik Karácsonyig!!!!!! :shock:

Livi!!! MOst akkor kell halasztanod vagy sem? Elugorhatunk csütörtökön hozzátok? Érdekes kérdés ez a szopi elhagyás, nálunk nem volt kérdéses, mert amikor láttam, hogy nem éhes, vagyis nem eszik, nem kérte a kaját, akkor azt kihagytam. De még most is változik... most kellett átállni 3 óránkénti kajára, mert állandóan éhes volt a csaj és rájöttem, hogy ez az oka az éjszakázásnak. MOst főzit kap este is, uzsira meg Sinlacot teszek a gyümibe is... és plusz egyet szopizik délelőtt... :roll: No azóta alszunk újra. :lol:

Esztipeszti! Te írtad, ugye, hogy Bencus is főzit kap este? Kevesebbet, mint délben? Kb. mennyit kap?

Nyúlanyó! Hol voltatok élményfürdőzni?

Nancsika! Hogy megy az altatás? Van valami előrelépés?

Az én egyfogú lányom még nem tud felülni, de már most hétvégén felállt. Nem is értem... :roll:

Jó éjt mindenkinek!
Kép
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?