Új privát üzeneted érkezett!

Évi!
:lol: Köszi.
Ha gondolod elküldöm emailben a nagyobb változatot.
http://bluewoman3.kepeslap.com/gallery. ... 236&from=0

Juca!
Köszi a fogas tippeket! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Ez nem ér... :lol: Aszittem' te vagy a képen :lol:

Juca!

Jó lehet ez a klub, egy csomó hasznos dolgot tudtam most meg. Köszi a képeket neked is, nagyon jók. Normális az, hogy engem még mindig elkap a bőgés a szép babaképek láttán? Más is ilyen kis szentimentális maradt?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kéne indulnunk lassan a dokinénihez, de a nokedli még alszik. Szerintem nincs kedve menni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok Kedves Lányok! :)


Olvasgatom néha a topicot, és látom ám, hogy többen gondoltatok ránk, Rékákra a névnapunkon! Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen!! :)

Mindenkinek szorítok továbbra is a távolból, hogy mielőbb babásodjatok!

Monyó, nagyon sajnálom :( sok erőt kívánok a folytatáshoz!

Anikó! :)
Nagyon szorítok érted!

Jucmuc, Junko, Dido, és akiknek még sok kitartásra van szüksége: együttérzek veletek, de mindnyájunknak kell, hogy legyen babája, és akármi történik, megyünk előre az úton! :)

Sziasztok:
Réka
korek
 
 


Évi!
Én is elérzékenyülök, nyugi! :lol:
A kpen nem én vagyok, de nagyon hasonlít így rám, főleg a hajunk, csak már az enyém kicsit hosszabb. :wink:
Pipike had aludjon!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Az előző üzit még a multkor megírtam csak most sikerült elküldenem.

Narco!
Formás pocid van.

Juca!
igaz még rám nem vonatkozik de nagyon jó hogy feltetted a fogas tudnivalókat.Merthát nem lehet elég korán kezdeni és jó hogy minél többet tudjon meg az ember mikor odakerül.

Anikó!
Ha majd felépül és felrakja a táblát.nagyon szorítok neki és inkább feküdjön,pihenjen.

1cn.

nem baj ez csak már fárasztó és idegörlő.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Juca! :D

Köszike! Sajnos teljesen igazad van! Hat mi nem is adjuk fel! Sikerülnie kell, igy vagy ugy de sikerülni fog!

Norwell! :D

De aranyos vagy, hogy azt irod jo kezekben leszek! Nagyon remelem! Mar alig varom, hogy mehessünk a konzultaciora!

Sajnalom, hogy Kende baba nyügizik es keveset alszik mostanaban! Remelem nem sokaig tart mar!

Narcisz! :D

Gyönyörü szep a pocakod! Gratulalok! Alig varom mar, hogy lathassam a fotokat a kiscsajszikrol!

Junko! :D
Hat igen, remeljük a legjobbakat! En most nagyon bizom a lombikban!
Azert meg ha alacsony is a höd, en nagyon drukkolok Neked!

Gabi! :D

Nagyon sajnalom az egeszet, de azert annak örülök, hogy ha mar igy alakult legalabb megjött magatol!

Evi! :D

Juj de jo! Most komolyan mondom tele vagyok remennyel! Kis pipi mar sokkal jobban van igaz?

Anita! :D

Nagyon köszönöm, mostanra mar sokkal jobb! Sok sikert Neked is!

Reka! :D

Nagyon rendes Töled, köszönöm szepen!

En mar ezerrel pakolok, keszülödök, holnaputan indulunk.

Szep napot mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


[i

Sziasztok !


Latom velem nem foglalkozik senki............!!!!!!!!!!!! :shock:

A kerdsesem az volt addig seki nem erzett jeleket amig nem volt vervetel?

En nem igazan erzek meg semmit.
Mellem az faj de hat kapom a progeszteron szuit meg az osztogent.

Remelem lesz valami eredmenye mert mar 3 napja fekszem.

Hangyolca :D :
Kossz a drukkokat most ram fer.

Jucmuc :D :
Jo ,hogy gondoltal ram................bar mar oregebb lennek egy het-tel.


Narco :D :
Nagyon szep a pocid ,tudod mar , hogy ki lakik benn?



Moni









[/i]
gracey
 
 


Moni!

Ugyan nekem nem volt lombik, de amikor jeleket éreztem, már régen baj volt, mert már meg is jött, amikor nem kombináltam, akkor jött Kinga, akkor nem is vettem észre, hogy bármi másabb lenne. Szóval az első jel, hogy késett, addig a szokásos menstruáció előtti állapot. Feszülő mell, székrekedés, idegesség, alhasi húzó fájdalom, szóval minden, ami pirivel is van. Én nagyon sokat hánytam, de csak a teszt után egy-másfél héttel kezdtem. Szóval nyugi, nem feltétlenül vannak ilyen korán jelek, sőt.
Ha esetleg pár nap múlva ilyet tapasztalsz: nem lesz hasmenésed, vagy lágyabb székleted, hüvelyváladék bővebb, szurkálás méhednél, a kisajkak szederjes kékek lesznek, és vérbők, fáradt vagy, az első embernek, aki beszól leharapod a fülét, elbőgöd magad a TV reklámokon, éjjeli pisi(k), na akkor már úgyis túl leszel a vérvételen :wink:

Évi!

Nálam a szentimentalitás romantikával párosul, és máris pocakos szeretnék lenni. Persze Kofa "felöltözik", mert még korai lenne, a testem nincs kész, de akkor is, már repetáznék, holott Kingával sem egyszerű :-)
Most éppen itt lebzsel körülöttem, és mindent rág, ami kéznél van, én meg kapkodom, ha olyat rág, ami tiltott zónába esik :wink:
Ma már kivasaltam egy nagy kupacot, így csak lógok a neten... :twisted:

tjuca
 
 


Kedves Lányok!

Kicsit régen jártam, mert ezerrel pakoltunk. 4 nap folyamatos pakolás után kicsit elfáradtam, és meg is bántam, hogy ma bejöttem dolgozni. Inkább otthon kellett volna maradnom anyuéknál pihengetni, mert hiába, hogy nem emelgettem, mégiscsak hajladozni kellett, ki a szekrényből, be a dobozba, le a polcról, be a zsákba 4 napon keresztül. Hétfőn este meg is ijedtem, mert este apró pici nyílalásokat éreztem a hasam alatt. Nyomban le is ültem, és este szigorúan semmit sem csináltam. Reggel minden rendben volt, sőt, a 4 pakolási nap alatt hatalmasan nőt Manócska, mert szépen el kezdett látszani a hasam.

Sajnos nem volt időm rendesen visszaolvasni.

Anikó!
Remélem minden rendben! Sokat gondoltam rád, és majd még írok neked. Gondolom, Kati mindenről beszámol. Bocsi, hogy én nem írtam neked a lányokról, de én sem tudtam jönni.

Monyóka!
Rettenetesen sajnálom, viszont annak nagyon örülök, hogy nem törtél teljesen össze. Nagyon jó dolog, hogy teherbe tudsz esni, és ez adjon neked reményt, hogy a legközelebbivel minden rendben lesz.

Ági!
Örülök, hogy jöttél! Te jelöltél be az iwiw-en? Én rád tippeltem, mert mintha valahol már lattam volna a képedet.

Évi!
Szegény pipi. Lényeg, hogy már jobban van. Köszi, hogy hiányoltál, és eszedbe jutottam a pakolás közpedte. Már alig várom a talit.

Most sajnos nincs több időm írni, de még van egy fontos dolog:

TALI:
A táblázat alapján kedd, november 21-e lesz a nagy nap. Ekkor érünk rá többen. És akkor ha Juca megtud többet arról a hiper-szuper kávézóról, akkor mehetünk oda.


Jucmuc!
Téged hol érhetlek el? Tudsz nekem priviben küldeni egy telefonszámot, ahol értekezni tudunk, ha már itthon vagy? Én elküldöm neked az én számomat.

Puszi MINDENKINEK!!!
Vendég
 


Angie!

Nem emlékszem a helyre, csak, hogy ott avn a környéken, innen Dunakesziről meg nem tudok nyomozni, úgyhogy másra bízom a helyszín megjelölését. Már nagyon várom.
Fotó??? a pocidról?

tjuca
 
 


Juca!
Sajna, nincs időm visszakeresni az üzidet, amiben részleteket írtál. Nincs kedved még egyszer leírni, és megpróbálok nyomozni egy kicsit. Hátha.
Pocit majd inkább személyesen kevesebb mint egy hét múlva :)
Kinga igen mozgékony kislány. 5 hónaposan mászik ?!!?? Ez igen. Mi lesz, ha már járni is fog?!
Vendég
 


Lányok!
Köszönöm a pocak/ dumó dícséreteket :)
Csajok odavannak Enyáért. Az ATV-n hallottak először, és beindultak nagyon, mint eddig semmire. Na meg vannak fogva, azt hiszem, ha nyűgi lesz, legalább lesz mivel visszavágni. :lol:

Babás kávézó van a Brendonban, a Váci úton a Duna Pláza környékén, tehát az ötlet megvan, cska nincs jó helyen a babázó-kávézó.

Beparáztam csajok!!
A kútvölgyiben a calici miatt már nem engedik az apás szüléseket. Teljesen kész vagyok, hogy a férjem nem jöhet majd be velem, mert gondolom a többi kórház járványügyileg majd csak most következik. Nem szeretném az egyetlen szülésemet apa nélkül tölteni :shock:

Angie!
Vigyázz, nehogy nagyon megerőltetsd magadat. Kép rólad?
Bár biztosan én is be lennék lelekesedve a költözéstől :)

Jucmuc!
Fotók remélem lesznek. Bár még meglátjuk hogy alakul a dolog. :)

Monyo!
Nagyon sajnálom :cry: De van remény, és a hormonkivizsgálásos ötlet nem rossz.

Évi77!
Örülök, hoyg Dóri jobban van. Dokinéni mit mondott?
A minden esti masszázst nagyon szeretik a csajok, Utána teljesen fel vannak spanolva, és így a bőrömnek is nagyon jó :)
De mint megtudtam akár még szét is repedhet.....
Most mr átléptük a 110 cm-t :)

Juca!
Most láttam az egyik patikai újságban újjra húzható babafogkefét, tök buli :)
Bár az unokaöcséim közül ez egyik cumizott, neki nagyon elromlottak a fogai, a másodiknak viszont a pohrazással nagyon gyönyörűek maradtak a fogacskák.
Tök jó, hogy ilyen sok mindent leírtál, ezt is mentem az Évié mellé :)

Anita!
Sajnálom az 1.cn-t :cry:

Zöld kaki! :lol:
Minden esetben az epétől van, ne ijedjetek meg. A babáknak még nincs mega bélflórájuk, hogy a zöld epéből a bacik kék kakit csináljanak :lol: , bocsi barnát :lol:
Az epe kiürül, ha valami zsírosabbat eszünk, legtöbbször reggelente. A sárga epe hígabb, a zöld sűrűbb, komolyabb epetermelésre utal.

Kép
narco
 
 


Panka!
Köszönöm a képet, amit nekem küldtél :)
Hogy vagy, pocaklakód?

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Ez tényleg nagyon rossz hír. Mondjuk, ha járvány van, akkor jobb az elővigyázatosság, na de hát 5-6 napon belül úgyis haza mész, és ott is elkaphatják a babák. Semmivel nem lesznek védettebbek 5 nappal a születésük után. Hátha addig még változnak a dolgok. Még akár egy hónapig is kihúzhatod a szülésig.
A kötözés tényleg nagyon izgis dolog. Megpróbálok végre feltenni képet a házról, csak tudnám, hogy kell ezzel a programmal lekicsinyíteni.
Vendég
 


Angie!
Én paintet használok, ha az neked jó.
megnyitod a képet a felső sor bal oldalán található file- megnyitással.Aztán ugyanebben a meüsorban felül van, hogy: kép -nyújtás/ döntés. Itt a kép most 100%-os, és úgy kell megadnod, hogy hány százaláéka legyen. Így vigyázz, mert 90%-nál csak 10%-ot fog kicsinyíteni. Nagyon turpis :lol:
Aztán mentés másként. Ki kell tapasztalni, hogy kb mekkora képet enged feltölteni a babanet. de az is fontos, hogy ne bmp, hanem jpeg legyen a file, mert a bmp sokkal többet foglal.
Remélem így sikerülni fog.

Kép
narco
 
 


Azt hiszem, megvan a kép kicsinyítése. Íme. Ez még egy héttel korábbi felvétel, azóta az ablakok körül is szépen meg lett csinálva a spaletta. Festve csak jövő tavasszal lesz. Addig szárad és szellőzik a ház. Járdát és kocsibeállót most öntik.
Ez a mi első bébink, azaz nem akarom Manócskát megbántani, a mínsz 1-edig :) :

Kép
Vendég
 


Nárcisz!
Nekem az öcsém mindig mondogatja, hogy reggelre egészséges egy kis állati zsiradékot tartalmazó élelmiszert fogyasztani, mert abban van egy olyan enzim, ami hatására ürül az epe. Szerinte, aki ezt betartja, annak nincs szüksége méregtelenítésre.
Vendég
 




Sziasztok!

Tjuca :D :
Kosz a valaszt de en mar olyan izgi vagyok , hogy mi vaaaan ?
Csak fekszem es mar faj mindenem ,jobb lenne ha mar maszkalhatnek.

Szal. lombikosok kozul ki erzett azaz nem erzett semmit ?

Emenyekre lennek kivancsi.



Moni
gracey
 
 


Csajok!

Távdiagnózis szuper volt, pipimnek télleg 3 napos láza volt. Kaptunk a kiütésekre Fenistil cseppeket, és kész. Most már csak azon kell dolgoznom, hogy visszanyerjem a kicsim bizalmát. Először az orrszívás, cseppentés miatt borult ki szegény, mert le kellett fogni, aztán lázmérés, kúpbeadás... Mostanra odáig jutottunk, hogy ha felveszem, és megyünk a szobája felé már visít :( Na, majd szépen lassan megnyugszik a drágám.

Anita!

Sajnálom ezt a fránya 1. cn-t :(

Juca!

Én is megint lennék pocakos, akár még ma. :twisted: De Dóri még olyan törpi, hogy még várunk, és "öltözködünk" :lol: :oops: :lol: :oops:

Angie!

Manócskának jó növekedést kívánunk, te meg azért csak lájtosan pakolássz! Mikor lesz pocikép???

Nárcisz!

Drukkolok nagyon, hogy apa benn lehessen lányai születésénél! Mire ők ki szeretnének bújni, lehet, hogy híre-hamva se lesz járványnak! Csak vigyázzon, hogy ő se kapjon el semmi bacit, még egy náthát se, mert az is baj lehet. Apa nálunk tavaly télen még vitamint is hajlandó volt szedni, mert úgy félt attól, hogy lebetegszik, és nem jöhet velem. Meg én is ettől paráztam :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angie!

Nagyon csini a házatok, a kis -1-edik bébi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 





Anikorol ki tud valami ugy aggodom erte, o tartotta bennem a lelket mindig a beulti elott.


Tok jo fej csajszi!



Moni
gracey
 
 




Van mobilja Anikonak el lehetne erni szerintetek?



Moni
gracey
 
 


Angie!
Pihizzél!És kérünk pocakfotót!!! :Dn nem megyek a talira, hogy élőben láthassam:-(. De várom a házokós képet is!:-)
Zsúkáról tudsz vmit?

Móni!
Én momentán drukkoltam/drukkolok neked.Valószínűleg azért nem kaptál választ a kérdéseidre, mert nincsennek itt azok, akik tudnának segíteni neked.Légy türelmes!És pihengessél!
Hogy bírtad a nem fürdést?
Mikor lesz a vérvétel?

Anita!
:( Sajnálom pirit.
Ínyem még mindig fáj, most egy fertőtlenítővel öblögetem, talán holnap átmegyek a fogdokihoz, bár szerintem ő sem tud jobbat tanácsolni.

Csheni???

Nárcisz!
Nincs mit, csak megláttam, és Ti jutottatok eszembe. :D
Az én pocakom 94 cm :? Köldök fölött, most ott van a méh fundusa.Nem tudom egyébként mennyienk kéne lennie, de nincs sok különbség a tiédhez képest.Remélm nem fogsz csíkososdni, a zebrázás már megvolt! :wink:
Enyát én is szeretem,szoktam is hallgatni, jó hangosan, hogy odabent is meghallják! :wink:
Mire szülni fogsz lecseng ez a járványosdi, ne izgulj emiatt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 





Panka :D :
Kosz a drukkokat.
Lemostam magam , ma mar zuhanyozhattam ugy orultem neki mint valami csoda lenne......... :D
gracey
 
 


Pankaa!
Ilyen szép csini vagy te is, mint a lány a képen? Hmmm, azért én már deformálódtam, de nem bánom. Kép talán majd valamikor. Most nem igazán van rá lehetőségem, mert a fényképezőnket nem is tudom, melyik dogozba vágtam bele. A mobillal pedig nem lehet jó képet csinálni közelről. Ha majd szép nagyra megnő, lehet, hogy teszek fel teljes képet magamról.

Móni!
Válaszoltam a mailedre. Nyugi, ne siettesd az időt. Az nem jó, ha idegeskedsz, és stresszeled magad a türelmetlenséggel. Nehéz várni (ezt én is nagyon jól tudom), de meglátod, utólag emlékezni sem fogsz a sok várakozásra. Én úgy gondolom, hogy a lombikosoknál is hasonlóan működik a tünetrendszer, azaz legtöbbször nem lehet semmit sem érezni, legalábbis nem olyat, amibe bele lehetne kapaszkodni. 10-12 nap múlva minden kiderül. Kitartást!!! Én továbbra is drukkolok neked!!!

Wish!
Olyan jó látni, hogy minden rendben van nálatok. Szépen telik az idő, és növekszik a kis bébid. Jó, hogy mostanában sűrűbben belátogatsz ebbe a topikba. Végül is vannak itt még régi motorosok (mi meg máshonnan ismerjük egymást :wink: ). További sok egészséges növekedést kívánok nektek.

Valér!
Tök jó, hogy benéztél. Úgy érdekelne, hogy most mi van veled/veletek. Ha nem gond, írnál egy picit magadról. Remélem minden rendben van. Sokszor eszembe jutsz.

Húú, most látom mennyi az idő. Rohannom kell. Holnap még jövök.
Puszó!
Vendég
 


Monyóka :cry: :cry: :cry: :cry:
nagyon - nagyon sajnálom!!!! Kép

Rolly
rolly
 
 


Sziasztok!

Monyókám!
Sokat gondolok rád. Nem értem miért történt ez veled, de nagyon erős csaj vagy, erősebb mint gondoltam. Annyit minden esetre megtudtál, hogy a párod tényleg fantasztikus apa lesz. Így megerősödve biztosan hamar sikerülni fog.

Angi!
Legyen a ház a o. bébi. :) A nulla most úgyis nagyon megy.

Panka!
Én is azt hittem te vagy a képen!

Narco!
Na ne már, csak nem csinálnak veletek ilyet.

Gracey!
Ne haragudj, de te sem írsz sok embernek. :shock: Ez kicsit ilyen adok-kapok dolog. Azért természetesen szurkolok, csak nem tudok hozzászólni.

Anita!
Csináld végig a hat inszemet. Sztem.

Korek-Réka!
De jó, hogy jelentkeztél. Veled mi a helyzet?
Vendég
 


Sziasztok!

Juca, Panka, Narco!
Nagyon köszönöm a kakival kapcsolatos válaszokat! Úgy tűnik, talán rendeződött a helyzet, ma már nem volt zöldes a kakija. Remélem, nem is lesz… :roll: Egyébként lehet, hogy Pankának igaza van, és a tejtől van, pedig nem iszom sokat: reggel egy csésze, meg este is (de ezt nem mindig). A bőre tegnap a hasán pirosas volt, de aztán elmúlt neki. Szerencsére a kakkantás szaga ugyanolyan, mint volt… :wink: Úgyhogy egyelőre nem aggódom, és ha esetleg újra jelentkezik, akkor viszem a doktor nénihez (köszi az ajánlatot, de szerintem van Győrben is gyerek-gasztroenterológus – bár nem fix, mert eddig nem volt rá szükség – ne is legyen… :wink: ).

Juca!
Tehát amíg csak szopi van, ne turkáljak a gyerek szájában? :twisted:

Narco!
Nagyon csini házikójuk van a csajoknak! :D

Junko!
Azért azt ne felejtsd el, hogy a remény hal meg utoljára… Én mindenesetre drukkolok, attól függetlenül, hogy Te nem reménykedsz. Elhiszem, hogy eleged van és tele a púpod, DE… A többit tudod… :wink:

Monyó!
Hihetetlenül erős csaj vagy!!! Meglátod, meg is lesz az eredménye!!! És legalább elindul a hormonvizsgálat is… :wink:

Anita!
Nagyon sajnálom… :cry: Megértelek a sógornőd miatt… Nálunk hasonló a helyzet: van két nagyfia a sógornőmnek. Én terhes lettem a Kendével, persze mindenki odavolt, hogy „jaj, csak kislány legyen”. Én éreztem, hogy fiú lesz, és így is lett (jó, mondjuk ettől függetlenül imádja mindenki). Most a sógornőm (aki 36 éves, és mondom, van már két fia: 11 és 12 évesek) „megőrült”, és babát vár áprilisra. Persze mindenki odavan, főleg anyósom, hogy „jaj, csak kislány legyen”… És ha az lesz, akkor Kende kiesik a kosárból (anyósom a múltkor azt mondta, hogy akkor biztos ő lesz a kedvenc, na, ne tudd meg, milyen qrva szarul esett… :evil: Hogy lehet ilyet mondani??? :? ).

Jucmuc!
Szerencsére nem olyan nyűgös, csak a fogmanó, tudod… :wink: És még hátravan 18… :?

Móni!
Kitartás, az idő most Neked dolgozik, és a várakozáson kívül úgysem tudsz mit tenni. Pihenjél és vigyázz Magadra!

Ma voltunk babamasszázson, Kende tök élvezte, hát még én, hogy majdnem másznom kellett utána… :twisted: Aztán sétáltunk vagy két órát, az alatt aludt kétszer fél órát… Hiába, nem alszik többet, és nem csaphatom agyon, hogy aluggyá mán… :twisted:

Megyek zuhizni, pussz mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 




Junko :D :
Ja , lehet , hogy igazad van de mire en uto olvasok addigra nem tudok visszalapozni es nem tom mar ki irt nekem .Meg valaki nem is beszelget velem :cry:

Monyoka :D :
Nagyon sajnalom ami tortent ,pedig te meg engem is biztattal.
Fel a fejjel valamiert biztos megtortent lehet , hogy nem volt eletkepes ...............esetleg erre gondoljal akkor meg jobb ha most megy el mint kesobb.Nekem ez a velemenyem .Nekem is volt mar ilyenem engem is megviselt de engem is ezzel probaltak vigasztalni.
Valami mindig tortenik valamiert!
Szegenykem! En meg parazok , hogy mi lesz az eredmeny csak fekszek itt faj ott faj szal mar unom a fekvest.


Moni



gracey
 
 




Norwell :D :
Kossz a drukkokat remelem hatasos lesz!
gracey
 
 


Angie! :D

Vigyazz magadra, ne dolgozz es pakolj ilyen sokat! Nemsokara latom azt a nagy pocit!
Ment valasz a privire! Nagyon tuti a haz!

Narcisz! :D

Remelem, hogy meg lehet oldani majd az apas szülest! Addigra biztos elmulik ez a jarvany!

Anita! :D

Sajnalom az 1 cn-t! :(

Rolly! :D

Remelem jol vagytok! Kicsi fiad meggyogyult mar teljesen?

Jo ejt lanyok!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jó reggelt!

Norwell!
Bocsi, elfelejtettem, hogy te nem Pesten laksz, nincs kiírvva a neved alá, ezért. :oops:
Vannak babák, akik nem allergiásak a tejre, csak intoleranciájuk van, vagyis, a kevéstől nincs bajuk, de a soktól már megcsömörlenek.Lehet Kendének az a napi 1-2 pohár tej(+ gondolom van tejtermék, sajt, tejföl,stb.)már lehet, hogy sok.De amíg szépen fejlődik, és nem jelentkeznek a bőrén kiütések, ekzema, vagy hányás, hasmenés, esetleg szorulás, addig szerintem nem kell lemondanod a tejről.
Szóval no para! :wink:
Babamaszázst tanítják vhol, vagy csak eljársz a foglalkozásokra?Úgy tudom a védőnők szoktak szervezni tanfolyamokat.Majd én is akarok ilyet, ha már ott tartunk! :wink: Addig is kívülről maszírozom :lol: Csakhogy szokja...

Junkó!
Sajna nem én vagyok a képen :P Bár nem lenne rossz egy ilyen művészi sorozat, hónapról hónapra pocakosan címmel :lol:
De majd a következőnél, erről már lekéstem. :lol:

Angie!
Várom a képet! :wink:

Brill!
Hogy vagytok?

Pupy!
Úgy látom végleg elvesztél! :(

Évi!
Hogy vagtok?Kis Virág?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


sziasztok.

korek.hu de reg jartal erre.meselj mar veled mi van?

bellanita.sajnalom az 1 cn-t:(

gresy.ne turelmetlenkedj.ilyen koran meg nem eszlelhetsz tuneteket.hamar kidderul hogy van/vannak-e pocaklako.

angi.csucs a hazatok.nagyon vigyazz a babadra,ne eroltesd meg magad:)

narco.remeljuk hogy addigra elmulik a jarvany es a ferjed is benlehet a szulesnel.

junko.ha te fel is adtad en azert nagyon drukolok erted:)

Kép
monyoka
 
 


lanyok tudom hogy azt mondtam hogy nem irok,de megvallom bediliznek egyedul.inkabb irogatok nektek:)

akivel mar ilyen tortent.normalis az hogy ugyanolyan a menzim mint szokott?valahogy erosebbre gopndoltam,gorcsokkel meg miegymast ehhez kepest meg eleg normalis.sok van de nekem mindig sok van.9,6 mm volt a nyalkahartyam.
kicsit beparaztam tegnap hogy nem jon ki mind :?

Kép
monyoka
 
 


klímaváltozás:
Kép

tjuca
 
 


Monyó!

Szerintem normális, de a dokit kellene megkérdezni, vagy Narcot!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Monyoka!
Jó, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá.

Bellanita!
Sajnálom az 1 cn-t.

Angie!
Nagyon jó a házatok.És nagyon vigyázz magatokra.

Narco!
Remélem elmúlik a járvány mire odáig érsz, és papás szülés lesz.

Gracey Móni!
Nyugodj meg és ne türelmetlenkedj.Ilyenkor a várakozás a legrosszabb.De már csak egy kis idő és kiderül.Én drukkolok neked.

Norwell!
Én egy kicsit elvagyok maradva. :oops: :oops: :oops: :oops: Nagyon jók a képek Kendéről.Az apa simis a legjobb.

Hangyi
hangyolca77
 
 


Sziasztok Lanyok!

Otthonrol majd hivni fogom valamelyikötöket, hogy tudjam hol lesz majd a tali amit nagyon varok mar!
Addig is sok puszi mindenkinek, vigyazzatok magatokra!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 




Monyoka :D :
Nekem is a szokaksos verzes volt veteles utan en nem paraztam azert .........a miertekert viszont igen.Szal szerintem normalis.
Nyugi ,de ,hogy megnyugodjal menj el az orvoshoz .


Hangyolca :D :
Koszi a drukkokat a feltamadas napja pentek lesz szal meg 2 nap es szabad leszek.


Moni
gracey
 
 


Sziasztok!

Angie!
Nagyon szuper a házatok! Szabad tudni, hogy hol van?

Gracey!
Szorítik Neked! Pihengess és ne idegeskedj, ahogy a többiek is írták most ez a legtöbb, amit tudsz tenni.

Narco!
Próbáld még "húzni" egy kicsit, hátha addig ez a fránya vírus is eltűnik innen!

Panka!
Köszön kérdésed, megvagyok. A sok munkán kívül igazából semmi különös nem történik velem, ezért sem írtam nagyon.
A babamasszázs szerintem is egy nagyon jó dolog. Nálunk az egyik kolléganőm tartja, aki elvégezte a tanfolyamot. Ha megkérdezed majd a védőnődet biztos tud segíteni.

Faul!
Ezek szerint sikerült döntened, hogy melyik orvos legyen. Ki mellett döntöttél, ha szabad kérdeznem? (azért is érdekelne, mert Te is újvárosi vagy és még én is hadilábon állok ezzel a kérdéssel)

Kacsa!
Mi újság van veled? Régen írtál.
tina82
 
 


Ja! Zöld kaki ügyre visszatérve (egy kicsit el vagyok maradva) Tapasztalataim szerint okozhatja az is ha túleszi magát egy baba, vagy ha náthás, ill. az is ha szopizásnál mindig csak a tejci első részét szopizza ki és már vált is az anyuka a másik mellre (mert a tej első része laktózban dús) na és persze a többi is, amit írtatok (bocsi ha már ezek is szóba kerültek, csak lehet, hogy egy kicsit felületesen olvastam :oops: )
tina82
 
 


Találtam egy oldalt. Felüdülésként ajánlom figyelmetekbe! Elég poénos oldalról közelíti meg a gyermeknevelést. :)

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=156221
tina82
 
 


[/i]

Tina82 :D :

Haaaat hallod szet rohogtem a fejem rajta , potyogtak a konnyeim mikozben olvastam. :D :D :D :D Nemely resznel telleg igazak a megallapitasok.
Jo hogy feltetted ide legalabb masoknak is szerzel par feledhetetlen percet.


Moni
gracey
 
 


Sziasztok!

Monyoka: sajnalom, hogy igy tortent, de orvendek, hogy ilyen pozitivan allsz a dolgokhoz, ez nem is lehet maskent, csak igy lehet elore nezni. A verzes nalam sem volt veszesebb egy normalis mensinel...talan az elso nap... De aztan mindenkeppen menj dokihoz, en is voltam 3. napon, megneztek, ha minden kijott-e rendesen. Ne hanyagold a dolgokat, most tisztan kell latnod, hogy aztan uj erovel, egeszseges testtel es lelekkel lathassatok neki ujra.

Angie: gyonyorul lett a hazatok, mar latom is tavasszal-nyaron a sok viragot, zoldfelet a kertben! De aztan most mar tessek vigyazni magatokra! Ja, akartam toled kerdezni, hogy vannak mar otleteitek nevekre?

Megprobalok meg olvasgatni, aztan meg irok! Legyetek jok!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


NA meg egy par sor:

Narco: akkora nagy a pocid! Ugyesek a leanykak, hogy igy megnottek :lol: Drukkolok, hogy a parod is melletted lehessen a szulesnel. Biztos mar nagyon varod, kitartast!

Valer: lattam ujra jelentkeztel. Tehat akkor megiscsak helyrealltak a dolgok? Probalj meg a sok melo kozott meg irogatni nekunk is!

Gracey: kitartas, turelem... A sikerert neha aldozatokat is kell hozni, de megeri, nem? Foleg egy kisbabaert :wink: Szoritok neked!!!

Tina: jot szorakoztam en is, de mindezek ellenere fel lehetne sorolni ugyanennyi pozitivumot a gyereknevelessel kapcs. :lol: Babamasszazsrol en is olvastam a napokban (valami regi Nok lapja kerult a kezembe), nagyon jot tesz a baba novekedesenek, egeszseges testi-lelki fejlodesenek.

Aniko, hogy vagy draga! Sokat gondolok ratok nagyon!!

Kacsa, Pupy, Cs.Heni? Mi ujsag veletek???

Rolam csak 2 szo: hat ugy nez ki, hogy kozeleg piri, megvan minden elojel, gondolom szamithatok ra kov. napokban. Ugyes kicsi menzi!

Nagy puszi MINDENKINEK!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi Mindenkitől, de lakásfelújítás van nálunk, ezért nem tudok jönni Hozzátok... Hírtelen jött a dolog (mint nálunk minden :lol: ), ezért nem tudtam jelezni Nektek...Az utólagosan felállított tervben az is szerepelt, hogy a másik szobában összerakjuk a gépet..., aztán mégsem, mert így is alig férünk el...
Nagyon hiányoztatok már! De most is "csak" néhány rövidke hozzászólás. :oops:

Monyóka!
Nagyon sajnálom a történteket. :cry:
Úgy emlékszem, régen írtad, hogy volt tejcsorgásod stb... A prolaktin dolgot nézték Nálad és ha volt gond, redberakták??? (nem emlékszem ne haragúdj :oops: )

GraceyMoni!
Gondoltam ám Rád is! :wink:
Két 5 napos blaszto embrió??? Húú, az nagyon ígéretes! :wink: Drukkolok nagyon!
Egy dolog, amin viszont megakadt a szemem..., (bár lehet, az USÁ-ban ez a javaslat) a fekvés..., ha folyamatosan fekszel, akkor a méh vérellátása nem kielégítő és így nehezebb a megtapadás! A rövid ideig tartó mozgás szerintem kifejezetten jó! A beülti utáni 3. naptól számíthatsz a megtapadásra...
Tüneteket ne keress, mert nem mindenkinek van. Sőt, mint tudjuk képes a női szervezet bármelyiket produkálni... Pozitív gondolatok!!! :wink:

Junko!
Téged sem felejtettelek el! :wink: :wink: :wink:

Wish!
Gratula a kukishoz! :D
Örülök, hogy gyakrabban írsz mostanában nekünk! :D Persze most meg én nem vagyok... :lol:
Köszi, hogy nem hagytál cserben és kimerítő választ adtál Jucmucnak. :D

Angie!
Bár most beszéltünk telefonon, ide is leírom, hogy megmaradjon :lol: : Hív légyszi, ha van már pontos helyszín 21-re! :D

Nárcisz!
Nagyon szép a pocid! :D

Csibe!
Olyan jó, hogy Gáborka ilyen rendes baba! Szerencsések vagytok! :D

Panka!
Köszi a kérést! :D Kicsit zűrösen, de jól vagyunk... :lol:
Te szépen növeszted a pocid?

Jucmuc!
Remélem, hamarosan személyesen talizunk! :D
Vigyázzatok az úton!

Évi!
Itt is köszönöm szépen az SMS-t! :D

Lenne még mondanivalóm, de már így szemtelenül sokáig foglaltam el a gépet... :oops:

Puszó Mindenkinek!
Egyszer csak jövök majd... :wink: :lol:
Brill (integet)

Kép
brill
 
 


Faul!
Ezek szerint sikerült döntened, hogy melyik orvos legyen. Ki mellett döntöttél, ha szabad kérdeznem? (azért is érdekelne, mert Te is újvárosi vagy és még én is hadilábon állok ezzel a kérdéssel)

Tina!
Végülis a fehérvári doktornő mellett döntöttem. Remélem jó döntés volt... :?
faul
 
 


Sziasztok! :)

Nagyon aranyosak vagytok! Higgyétek el, nagyon jól esik, hogy így érdeklődtök irántam! :oops:
Őszintén szólva van még min csiszolni, de hát biztosnak kell lennie a kapcsolatnak ahhoz, hogy gyerekről beszéljünk. (Nem is az érzelmi, kötődési dolgokról van szó - a "régiek" valószínű értik, mire utalok ezzel.) De hát igyekszik ugyebár az ember... :wink:
Sajnos tényleg kevés időm van netezni és Hozzátok benézni, de időnként megteszem, mert őszintén szólva hiányoztok és igen kíváncsi vagyok, hogy hogyan is áll a tábla! :D

Monyó!
Nagyon sajnálom, de a hozzáállásod nagyon pozitív! Fel a fejjel, csak előre szabad nézni! :) Legközelebb összejön az!!! :D Drukkolni fogok!

Anikó!
Hiperszuper drukkjaim mennek, nagyon szorítok, hogy a következő 25 hét (ugye kb. annyi... :oops: ) simán, problémamentesen teljen... :)

Nagyon drukkolok mindannyiótoknak a zebrákhoz, remélem beindul a nagy zebra-üzem!!!!! :lol:
Vigyázzatok Magatokra!

Puszi

Zsu
valér
 
 


Sziasztok!

Nomi!
De jó, hogy jelentkeztél!!! Drukkolok, hogy minden oké legyen. Ha megjön, hogyan tovább?

Zsu!
Szia!!! Remélem, nemsokára Te is a "nagy hírrel" jössz hozzánk! :)

Panka!
A védőnő tartotta az ötalkalmas tanfolyást. Nagyon jó volt, ha Kende engedi, minden nap megmasszírozom a hurkácskáit. Általában engedi… :D

Juca!
Ez a kép nagyon jó volt! Kölcsönkenyér visszajár: :D
Kép

Hangyi!
Köszi!

Tina!
Köszi az infót, én is hallottam már erről is, hogy az első, laktózdúsabb tej okozhat zöldes kakit. Ma pl. nem is kakilt Kende, nemhogy zöldeset, de semmilyet sem… :P No, nem is baj, már úgyis piros lett a kis feneke a sok kakitól. :?

Angie!
Nagyon szépen alakulgat a házatok!

Brill!
Jó hallani Felőletek! Minibrill mocorgását érzed már?

Éva!
Virág továbbra is gyönyörű leányzó!!! Van már férjjelölt? :lol: :lol: :lol:

Ma bejártuk Győrt, Kende nagyon élvezte. Reggel 8-kor evett és utána csak fél kettőkor! :shock: Aludni sem aludt sokat, de hát kocsiban nem is lehet, csak addig, míg megy... :wink:

Végül néhány kép (most, hogy van új kamcsi, nem ússzátok meg :twisted: )

Reggeli ébredés:
Kép


Anya belerakott a kiságyba, és én jó képet vágok a dologhoz:
Kép


Most meg hülyéskedik nekem, és hát muszáj vigyorogni...
Kép


Leszedtem a mami naptárját a helyéről...
Kép

Puszi!

Kép
Kép
norwell
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?