Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Meg tudná adni nekem valaki Dr. Pálmai Bálint elérhetőségét? Ugye még a Jánosban dolgozik? Sörgős lenne!!!

Köszi
schwarczi
 
 


hello. én nem ismerem...
lmkata
 
 


Mangó, nagyon jó helye lehet Benedeknek, hogy nem akar kibújni! :D
Hány nappal lépted rúl a terminust?
Drukkok továbbra is mennek, remélem megkapod őket :wink: !

Szia schwarczi! Sajna én sem ismerem Dr.Pálmai Bálintot, de jókat hallottam róla a kórházban.

puszi mindenkinek, Zsóka

KépKép
logi
 
 

 
 

én sem ismerem
kerekpocak
 
 


Szia Schwarczi!

Vera és Adler is hozzájárt, csak mindketten már rég nem írtak. Kereső most nem üzemel valamiért, akartam neked keresni a babaneten, hátha régebben írták a számát.
Nyugodtan hívd fel a kórház központi számát, szülészet irodát kérd, és ott bizti megmondják!

Üdv. M.
mircike
 
 


MANGÓ!!!!!!! ????????????
kerekpocak
 
 


Köszi csajok!

Megadták a számát a kórházban. Holnap találkozunk vele.
schwarczi
 
 


Sziasztok!!!!Ezer éve nem jártam itt...Mindenkinek Puszi :wink:
Schwarczi!
Én a Pálmai Dr.hoz járok és csak csupa csupa pozitivumot tudok mondani róla ...ha valami konkrét dologban tudok segiteni akkor irj privit vagy e.mailt...egy kicsit a hétvégén benézek még.
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Szia Vera!! :D
Hogy megy a meló?? Pasik??
Jó, hogy jelentkeztél!


MANGÓ???
MI VAN VELETEK??
:roll:

KépKép
logi
 
 


mangóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
kerekpocak
 
 


sziasztok!

még mindig semmi :)
köszönöm a drukkokat!

tegnap leültünk a dokival és újra számoltuk a dolgokat, és nagyon úgy néz ki, hogy egy héttel elszámoltuk, mert ugyan mindig pontos volt a ciklusom, de az utolsó az hosszabb lett, vagyis hivatalosan át lettem írva mára!

de holnap azért cuccal kell mennem, bár a Baltschik doki azt mondta, hogy nem valószínű, hogy bent tartanak, mert eddig a ctg, az uh, meg minden tökéletes, mondta, hogy nem látszik rajtam, hogy mindjárt szülők!

szóval nem tudom :)
holnap megyünk reggel, aztán hátha akkor kiderül valami.

Zsóka, ma pont egy héttel vagyok a terminus után.
Zsófi, bocsi a múltkor annyira figyelmetlen voltam, hogy nem is válaszoltam :oops:
Má összepakoltunk, és nagy izgalomban van Apa is meg én is, és most már az egész család is, barátok, ismerősők.
Eszembe jutott az amikor mondtad, hogy kikapcsoltad a telefonodat, fontolgatom én is :)

puszi Lányok!!!
és még egyszer köszönöm!!!!!!
mangó
 
 


sziasztok!

még mindig semmi :)
köszönöm a drukkokat!

tegnap leültünk a dokival és újra számoltuk a dolgokat, és nagyon úgy néz ki, hogy egy héttel elszámoltuk, mert ugyan mindig pontos volt a ciklusom, de az utolsó az hosszabb lett, vagyis hivatalosan át lettem írva mára!

de holnap azért cuccal kell mennem, bár a Baltschik doki azt mondta, hogy nem valószínű, hogy bent tartanak, mert eddig a ctg, az uh, meg minden tökéletes, mondta, hogy nem látszik rajtam, hogy mindjárt szülők!

szóval nem tudom :)
holnap megyünk reggel, aztán hátha akkor kiderül valami.

Zsóka, ma pont egy héttel vagyok a terminus után.
Zsófi, bocsi a múltkor annyira figyelmetlen voltam, hogy nem is válaszoltam :oops:
Má összepakoltunk, és nagy izgalomban van Apa is meg én is, és most már az egész család is, barátok, ismerősők.
Eszembe jutott az amikor mondtad, hogy kikapcsoltad a telefonodat, fontolgatom én is :)

puszi Lányok!!!
és még egyszer köszönöm!!!!!!
mangó
 
 


bocsi :oops: :oops:
mangó
 
 


no problem, legalább hallunk felőled / felőletek !!!!!!!!!
emlékszel amikor írtam egyszer régesrégen, hogy majd mi is ott fogunk nemsoká tartani hogy az uccsó napokat / órákat számoljuk???????
háááát hallod, azóta én már kettecskén, te meg nemsoká... szóval ez az IDŐ dolog furcsa egy találmány.... :roll:
puszi!!
lmkata
 
 


Sziasztok!

Nincs nagy forgalom!

Mangó
Gondolunk Rád!!! Megpróbálok holnap is benézni, ezért kérlek írj, hogy mit mondott az orvos!


Holnap megyünk a Dévaihoz! Kiváncsi vagyok mennyit híztam, mert az elmúlt két hétben szörnyű édesség iránti vágy fogott el! Rengeteget ettem!
A vizeletemben 3 volt a cukor, és az üledékben fehérjét mutattak ki. Na a tegnapi napot már végig izgultam emiatt, de holnap az orvos megmondja mi a teendő! Remélem nincs komoly gond, végig attól féltem, hogy befektetnek, de talán csak túl aggódom az egészet mint mindig! Roli aktív, sokat mocorog! Megvettük neki a kókuszmatracot, kádat, és egy-két apróságot, most ennyi fért bele! Jövő héten ismét fizu, akkor jöhet az én cuccom, mert még köntösöm sincs! Csak a melltartóbetétet vettem meg, mert az pont ott volt a polcon az üzletben amikor vásároltunk Rolinak! Na mindegy! Ezért sem lehet semmi gond! Sok dolgom van még, és a munkámat sem tudom a polcra tenni! Sajna mindent pontosan kiszámoltam (munka, pénz, stb.)

Bocsi a "siránkozásért", holnap remélem jelentekezünk!

Kati

Kép
übi
 
 


sziasztok lányok

Mangó nagyon drukkolok sokat gondolok rád és várom már hogy valaki jelentkezzen....

Kati : nálunk is ez van csomó minden kellene még de sajnos az anyagi lehetőségek miatt van olyan amit csak később veszünk majd meg. Mi is mindent kiszámoltunk hogyan és mennyi ideig tudunk majd el lenni. De ami a legborzasztóbb mi egy éve a párom fizetésének egy részét félre tettük épp a baba miatt ha én itthon leszek vele legyen miből fizetni a lakáskölcsönt úgyhogy együtt érzek veled

Lányok! Képzeljétek mártól már nem dolgozom milyen furi és milyen nagy dolog ez itthon vagyok és ráérek akarom mondani van egy csomó dolgom, de akkorm is azt csinálok amit akarok. Igaz a munkahelyemről már többen is hivtak és több kollega biztató levelet irt és ezek tök jól esnek. Ami szar és ezért az utóbbi két napban ki is voltam teljesen csak bőgtem hat éve ott vagyok a cégnél és a fönököm annyit nem mondott hogy kösz az elmúlt hat évet, bár még kedden bemegyek és lehet hogy akkor fog mondani valamit na mindegy most már túl vagyok ezen is.
Ja még valami bocs már csak öt hét körülbelül
Annyira jó máér annyiszor elképzeltem hogy nézhet ki..

na ennyi
sziasztok

Kép
kki
 
 


bocsi az elgépelésért de itt más a billenytűzet majd megszokom

Kép
kki
 
 


Sziasztok!

Voltunk dokinál, minden rendben! Súlygyarapodás 1,1kg három hét alatt! A vizeletre nem mondott semmit, tehát nincs gond.

Kki
Mi nem voltunk ennyire előrelátóak! A spórolás nem az erősségem több más dolog mellett.
A lakáshitelt mi is fizetjük, de örülök, hogy legalább van lakásunk!
Remélem minden rendben lesz, egészségileg és anyagilag is.
Biztos eltudod ütni otthon az időt. Szívem szerint csak Roland szobájával, ruháival foglalkoznék, de sajna az időm nem engedi. Eddig itthon dolgoztam, bevállaltam egy kis munka utáni pluszt! Apa nem tudja, leharapná a fejemet, hogy napi 10-12 óra munka után képes vagyok itthon is a gép előtt ülni.
Persze Ő még most is dolgozik reggel 5 óta. Amióta "előléptették" alig látom. Az idézőjel annak szól, hogy kapott egy felelőségteljes beosztást lassan egy hónapja, ahol reggeltől estig dolgozhat, minden nap 4-kor kelünk, de fizu emelésről szó sem esett! Ez jó mi?
Bocsi, hogy megint hosszú voltam.

Mostanában nincs forgalom! A többiek merre járnak?


Pusza mindenkinek, írjatok, mert már hiányoztok!

Kép
übi
 
 


MANGÓ HAJRÁ! BRILLIÓTRILLIÓMEGADRUKK NEKTEK a kupi tetejéről! Lehet, h bentfogtak??? :oops: :roll: :shock: :? Várjuk Apa jelentkezését! :wink:

KKi-Iza, Übi-Kata kitartást Nektek! 8)

na mennem kell, pusszok!! :lol:
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Lenne olyan kedves és leirná nekem valaki, hogy mi volt a tegnapi szülés felkészitőn?
Sajnos nem tudtam odaérni időben és már csak ez az egy óra hiányzik, amire legközelebb már nem tudok elmenni, mert ha minden jól megy, addigra babázunk.

Előre is nagyon szépen köszönöm!

Hajni
vorine
 
 


sziasztok!

még mindig én, és nem a férjem jelentkezik!
szóval ma is voltunk ctg-n, a következő lesz a menet, hacsak Benedek nem gondolja meg magát :)

holnap a fődoki is megnéz, és akkor vagy már este ott maradok, vagy pénteken hajnalba be kell mennem és kapok hüvelykupot, szerintem ua. mint Zsófi....

amúgy a Baba nagyon jól érzi magát, minden ok!

én már nagyon izgulok..... és nagyon jól esnek a drukkok! és hogy gondoltok rám csajok! :) köszönöm!

Kata, emlékszem, és olyan jó lesz tudom!!!!!

Remélem azért jól vagytok lányok!
Übi, Kki, kitartás!!!!!!!

ja képzeljétek lehet, hogy még mindig nem lesz netünk, a szolgáltató nagyon elizélt valamit :(

puszi mindenkinek és nagyon nagyon köszönöm!!!!!
Mangó
mangó
 
 


jól van mangó akkor ez már a cél. nagyon sokat fogok rád gondolni és drukkolok h Benedek magátó nekiveselkedjen. vigyél szőlőcukrot a szüléshez az segít. kívánok neked nagyon gyors könnyű szülést és hihetelen fantasztikus első találkozást a babóval. veled leszünk lélekben. jelentekzzetek majd ahogy tudtok h mi újság van és hogy hogy ment a szülés. DRUUUUUUUUUUKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Köszönöm Zsófi!!!!!!! :) :)

puszi!!
mangó
 
 


Mangó

nagyon sokat gondolok majd rád és drukkolok neked ls tuti minden rendben lesz. Nem csoda hogy Benedek nem akar jönni tök hideg van kinn....

Kép
kki
 
 


jujj mangó nagyon nagyon ügyik legyetek !
(azok lesztek tudom :wink: )

sok ezer megadrukk !!

na megyek mert kisoroszlán itt elkezdett kiabálni :?

PUSZI és HAJRÁ !!!!!!!
lmkata
 
 


Sziasztok!

Kérdés: A Jánosban, ha időpontot kapcs CTG-re, akkor az tuti pontos, vagy szokott csúszás lenni? És a flow a másodikon? fél kilenctől van tizenegyig. Abba belefér mindenki, vagy van olyan, amikor 11-ig nem végez az ember. Nekem fontos a munkahelyem miatt, hogy mit mondjak, mikorra érek be!! Légyszi válaszoljatok!!!
Hol lehet bárányszőrös bundazsákot kapni?

Vorine
Megnéztünk egy filmet, két szülést mutattak. Egyik sem volt sem véres, sem üvöltős stb. Sima szülés, semmi extra. Azt próbálta elmondani az előadó, hogy mikor kell elindulni, milyen jeleket tapasztalsz a szülés megindulásakor.
Próbálom vázolni a hallotakat:
Előjelek lehetnek feltételes módban:
-menstruáció szerű fájdalamak
-fáj a hátad derekad környékén
-sűrű wc inger (nagydolog, kisdolog)
-maszatolás (nem élénkpiros)
A fádalmak esetén belehet ülni egy kád langyos vízbe 15-20 percig, ha csak josló akkor elmúlik, ha nem akkor szülési

Fájások: jósló ( rendszertelen, és rövid ideig tart)
szülési (rendszeres, az öt perces fájások 20-30 másodpercig tartanak)
Ha 20perc alatt beérsz, ráérsz az 5perces fájásoknál elindulni.

Magzatvíz: amennyiben elfolyik, rögtön bekell menni.
csurdogálni is szokott, ha csak megreped a burok, azt úgy veszed észre, hogy ha reggel pl vizes a bugyid, akkor rakj be 6db pzs-t, és ha egy óra múlva teljesen elázott, valószínű, hogy szivárog a víz.

Tágulásra hasznos a málnalevél. Herbáriákban lehet kapni, a 36.héttől ajánlatos inni. Nálad ez már kicsit késő tanács!

Röviden ennyi, remélem érthető voltam! Biztos más is benéz aki volt előkészítőn, és elmondja amit én esetleg kihagytam! Van kérdésed, írj, válaszolok.

Pusza mindenkinek!

Kép
übi
 
 


Szia Übi a flowt nem tudom de a ctg kicsit csúszhat de ált. 15 percnél nem vártam tovább. nekem flowt sose csináltak. a bundazsákot sem tudom de engem is érdekelne esetleg.
kerekpocak
 
 


Sziasztok!


Mangó
, nagyon szorítok én is Neked!!!! én szülés előtt közvetlen megittam egy pohár kalcium sandoz pezsgőtablettát,és az orvos nagyon megdícsért,mert így nem görcsölt be a lábam.

Übi, nekünk van itthon bárány bundazsákunk de nem használom, mert én nagyon melegnek találom. Anyukám vette (9 éve) egy olyasmi cégnél mint az amway meg ilyenek.Most nagyon fáradt vagyok és nem jut eszembe a neve, de ha eszembe jut megírom illetve megkérdezem anyukámat hol vette.

A ctg-n nekem is általában kicsi csúszás volt, de volt hogy pontosan bejutottam A flow-t a másodikon pedig bevallom, hogy fogalmam sincs hogy mi . :?: :?:
Meddig dolgozol még? Pihenni kéne már....

Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!

Báránybőr kocsizsák-ot a www.kekpanda.hu találtok, de elég húzós az ára (21.390). Én itt vettem báránybőrt a babakocsihoz (nekünk van a babakocsihoz gyári lábzsák)
De nagy kínálat van lábzsákokból a www.labzsak.hu oldalon!
Remélem tudtam segíteni!

Mangó drukk, drukk!!!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Köszi az infot! A flow UH-val nézi a baba keringését, szerintem csak rutinból kérte a Dévai! Komoly probléma esetén már biztos észrevették volna, hiszen voltunk amnion, és kétszer UH-n a Baross-ba, egyszer a genetika miatt, egyszer pedig 4D-en, de ott is szonográfus Uh, mint a genetikán. Bocsi a szavak ismétléséért.

Nóri
Nov.30-ig dolgozok, Dec.12-re vagyunk kiírva! Nem érzem megterhelőnek a munkát, és a pénz is jó! Mostanában ezt a sok rohangálást viselem rosszul, mert hát egy seggel nem lehet két lovat megülni. A túlórákat próbálom elkerüni, de sajna van, hogy 10-12 órát is dolgozom, aztán itthon folyt-köv.

Reni
Köszi, megnézzük a honlapokat! Remélem találunk valamit!

Kerekpocak
A honlapokat böngézd át, én még annyit tudok, hogy a bergonnak van a babakocsiba való bárányszőrrel bélelt zsákja kb8000Ft-ért, de ezt nem tudod bekötni, meg semmi, csak a babakocsiba lehet betenni. Nekünk lehet ez lesz, ha nem találok jobbat, mert a végén mózessel felszerelt babakocsit vettünk. A kocsiba is beköthető, csak kell még hozzá a szett.

Pusza mindenkinek, majd jövök!

Kép
übi
 
 


MANGÓ! GONDOLUNK RÁD! ÜGYESEK LESZTEK! VÁRJUK MAJD AZ INFOKAT AZ ÚJDONSÜLT APUKÁTÓL! ÉS PERSZE TOVÁBBRA IS:DDDDDRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKK-OK! KÖNNYŰ SZÜLÉST!!!!!!! :P
mazsolák
 
 


MELBA, jobban vagytok már? Régen hallottunk felőletek! Jobbulást a gátnak, meg a többinek..... :wink:
mazsolák
 
 


MELBA, jobban vagytok már? Régen hallottunk felőletek! Jobbulást a gátnak, meg a többinek..... :wink:
mazsolák
 
 


bocsi, nem akartam 2x :oops: , vmi hibaüzenetet írt ki a gép, és ez lett belőle :oops: , na most már :| :wink:
mazsolák
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk, megvagyunk... :oops: Egy kissé pocifájósan napközben. :cry: Én meg még mindig nem tudok ülni. :cry: De azért már javulófélben érzemmagam. Köszönöm mindsenkinek a tippeket! :wink: Sajnos Logi (azt hiszem, Te írtad), nekem a kamilla nem jön be, mert allergiás vagyok rá. :cry: De azért javulgatok, csak lassan. :wink: Bárholnap már 4 hetesek leszünk, szóval már igazán tök jól kéne lennem... :roll: Szüléstörit sem felejtettem el, csak ez a pocifájás ne lenne! :roll: Na ennyit a nyavajgásról.

Képzeljétek, ma megkaptuk az első három mosolyt!!! :wink: :lol: :D A párommal ketten dumcsiztunk Domának, és ránk mosolygott!!! :D Az elsőnél még nem gondoltam, hogy tudatos, de utána nyomott még két mosolyt, hogy tutira menjünk!!! :D

Egyébként, látom szó volt róla a másiok topikban, a mi babánk csak hason hajlandó aludni. :roll: Háton és oldaltfekve csak nézelődés van.


Mangó, nagyon szurkolok Nektek, hogy minden ok legyen!!!

Übi, a flow a terhességvégén kell, főleg ha túlhordás van, azt nézik, hogy a köldökzsinóron keresztül még jó-e a baba ellátottsága. Sorba kell ülni fenn az uh-nál. 11 körül már senki sincs, 8 körül meg tuti elsők között vagy. Nincs előzetes bejelentkezés.
Azt nem értem Zsófi, hogy hogyhogy Nálad nem volt flow? Hiszen túlhordtad Samut. :roll: Amikor befektettek a kórházba, ismét felzavart az ügyeletes flowra, hogyn tudják, ok-s-e még a baba. Már éppen csak jó volt a helye...

Mindannyiótok babái gyönyörűek!!! Mindig megcsodálom a képeket!

Csak egyelőre nincs már erőm reagálni, mire a dolgok végéree érek. :oops: Bocs érte, remélem hamarosan újra formában leszek!!!

Mindenkinek sok pusz!
Melba

KépKép
melba
 
 


szia Melba!

jó hallani felőletek is :wink:
Doma már mosolyog??? de jó!!!! :wink:

és hogy derült ki ez a hasfájás? konkrétan egyfolytában sír olyankor??

Liza hason fekve ordít mint akit nyúznak :?
pedig a kórházban láttam, még alukált is úgy az inkubátorban!!
:wink:

óóó mennem kell.. puszik
lmkata
 
 


melba: no comment...
kerekpocak
 
 


De jó, hogy vagy Melba! Akkor további javulgatást! :wink: Sajna Zsig is hasfájós volt. :oops: :roll: :cry: Ki kell tapasztalni, mi jó Domababának... :? Nálunk pl nem vált be a csodaszernek titulált édesköménytea, csak még jobban puffasztotta :oops: :roll: :shock: :cry: . Hasonfekvés.., sajna Lizushoz hasonlóan ordított, amint hasra fektettem... :evil:

Kata, milyen hihetetlen, h Lizu is lassan 1 hónapos lesz! :P


érdekes dologról írtál Melba! Nekem ill. 4 másik barátnőmnek is volt flowja, mert "túlhordásosak" voltak. Mivel nekem rossz volt a flowm, így nem vártak volna, hanem amikről ti is írtatok, befekvés...stb. De Istennek hála beindult magától! :P :D Többiekkel meg megvárták a 42. hetet is, mert minden érték jó volt!
mazsolák
 
 


SZiasztok!

Mangó!
Már lehet hogy babáztok?
Annyit gondoltam rátok, hogy nem voltam netközelben. Végig drukkoltam, hátha "pont most" szültök. S ez mostanra is igaz. :lol: HAJRÁ!!!

Übi!
Pihiznetek kéne már! Már csak 40 nap a pocakos lét!
A végén úgy jársz, hogy a szülésed pihinek fog minősülni ennyi munka mellett (kívánom, hogy tényleg így éld majd meg :lol: ).
Volt csoporttársam szült így: Ő is az utolsó pillanatig dolgozott (volna), míg a baba 4 héttel előbb kopogtatott. EGy tárgyalás közepén elment wc-re, s elment a magzatvize. Visszament a tárgyalásra, s közölte, hogy "Elnézést, de nekem most el kell mennem szülni."
A flowmetriára nekem volt, hogy nagyon sokat kellett várnom :evil: . Rossz időben mentem fel (akkor már bent kellett lennem), de az igaz, hogy 11 körül már simább a bejutás.
A ctg-n viszont nekem is max 10-15 percert kellett csak várnom.

Kki!
De jó, hogy otthon lehetsz már! Először tényleg fura, de aztán hamar belejön az ember, s később "visszasírod" majd ezt a nyugalmat. :lol:

Vorine!
Üdv közöttünk!
Mikorra vagytok kiírva?

Zsófi!
Ez nekem is fura, hogy nektek nem volt flowmetria.
A tulhordás idején, amikor ctg-re mentünk, akkor fel kellett mennünk flow-ra is. Az utolsó napokban meg volt hogy kétszer néztek rá Balázsra, annak ellenére, hogy mindent rendben találtak (elvileg). Ennek ellenére így utólag nem értem, hogy ennyi nézelődéssel sem vették észre, hogy Bala nyaka köré volt tekeredve duplán a köldökzsinór. :? :shock:

Lábzsák, bárányszőr: Lábzsákunk van, de béleletlen.
Én vettem jó meleg termovelúr anyagokat, s azt szoktam BAla alá teríteni (több rétegben) a babakocsiban is, meg a lábzsákot is ezzel bélelem. Szerintem ez is elég. Mindig jó meleg volt Bala keze, lába, háta.

Puszi mindenkinek, s kitartást a pocakokkal!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Melba!

Olyan jó hallani rólatok!
Ez a lassú javulásod elég rosszul hangzik. :?
Korrigáló plasztikázós műtéted is lesz?
Édes lehet Doma mosolya! Kezdődik nálatok is az "Anya elolvad" időszak :) :) :) S ez egyre inkább így lesz! :lol: Annyir a édesek!
HA lesz energiád, kérünk majd képeket is Domáról!

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Köszönöm Übi!

Mindenkinek kivánok szép babavárást, ill. örömteli babázást!
vorine
 
 


Sziasztok!

Melba, jó, hogy jelentkeztél! Sajnos a fiúk hasfájósak. :( De "csak" három hónapig tart! Nekünk a gyerekorvos mondott egy módszert, ha nagyon görcsöl: be kell dugni a lázmérőjét a fenekébe, kicsit megforgatni, és az kihajtja a pukit. Horrornak hangzik, de nem az. Ja, és a puki nem rögtön jön, hanem pár perc múlva.

Bárányszőr: múltkor azt írtam, hogy én nem használom mert túl meleg, na én ezt éjszakára gondoltam! mert nekünk van ujjatlan hálózsákunk is és kapucnis sétálós is. Elő is szedtem őket, már mosom. na mindegy. megnéztem a címkéjét és Get-nél vette anyukám. Nem tudom ez mond e @<it (jaj, eztmost Farkas írta Nektek :) ) nektek vmit.

na megyek, Mangó, lehet, hogy már tényleg babáztok? :)

puszi, nóri

Kép
nóri8
 
 


Timi ismerős az "Anya elolvad".! :D Emlékszem egy két zavaros, fogzásos, lázas-beteges éjszaka után, amikor alig aludtunk..., mindig tesznek vmit, h elfeledd, a fáradtságot, kialvatlanságot! Ez benne a szép! :) Én most már csak Zsomboron tudok élvezkedni, mert Zsiga nem akkor engedi a puszit, ölelést, gyömöszkölést, amikor én szeretném, már nagyfiú!!!!!! :oops: :roll: :wink:
Ja a jó múltkor, mondta nekem, amikor a főzés takarítás káoszában gyorsan lecsekkoltam, mert gyanúsan nagy volt a csend, h mit csinál. :roll: :oops: :shock: a szobájában játszott az ágyában az összes kedvenc kisállattal: "Anya, te most menjél ki főzni, Zsiga játszik itt bent egyedül!" És akkor még nem is volt 3 éves??!! :shock: Mi lesz itt még??!!! :roll: 8) Rokkerkorszak és társai, ereszd el a hajam??!! Logi, Timi, Zsófi, Nóri...,sztem felköthetjük a gatyát. :shock: Bár Mirkó is elég rafkós kölöknek látszik! :oops: 8) ( Panni sztem a Te Márkod most még olyan nyugodtságot áraszt! Aztán lehet, h belőle is előjön a kisördög?! A csajokat nem sorolom, mert ők Angyalkák lesznek! Na majd kiderül tavasszal... :oops: :shock: :roll: :wink:
mazsolák
 
 


Vorine-Hajni, Üdv közöttünk! Mesélj Magatokról, majd ha tudsz, és gyere gyakrabban, várunk az anyukás topikban! 8) Addig is drrrukkokkk a szüléshez, :P ,h minden okés legyen! (Kinél szülsz/szültél?) Lehet, h Mangóval majd összefuttok??!!! 8)

Melba, ha a beveted a hőmérőzést..., vigyázz, mert nemcsak puki jöhet, készíts oda mindent..... :oops: :? /nekem volt 1x így meglepi, pedig csak lázat szerettem volna mérni :roll: :shock: /
mazsolák
 
 


MANGÓ talán már babáztok?!! :roll: :shock: Várjuk a híreket!+a képeket! :P 8) Drukkok mennek+gondolathegyek, h minden klappoljon!!!!!!!! Egy Babóval több! :D
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Mango
Várjuk a híreket, és a képeket!!!!

Melba
Lassacskán teljesen jól leszel, és akkor többször is benézhetsz hozzánk egy-egy sor erejéig! Elképzeltem Domát ahogy mosolyog! Istenem annyira édes! A párod otthon dolgozik, vagy csak szerencsések voltatok, hogy a mind a ketten pont ott voltatok Doma mellett?
A Dévai rutin szerűen csináltat flow-t? Kétszer kell majd mennem, eddig legalább is ennyiről tudok!!!

Vorine
Nincs mit, de cserébe remélem küldöd a képeket a jövevényről??? Ez persze csak vicc (cserébe), de a képeket szeretjük nézegetni, hiszen mind annyira szépek és édik!!!!

Timi
Kicsit bánom, hogy nem használom ki legalább azt a 28 napot, de hát vmit valamiért! Ezt inkább nem ecsetelném, mert már biztos írtam. Remélem azért Rolandnak nem ártok a sok munkavál!!!! Mindenki (a kollégámon és főnöknőmön kívül) lelkiismeret furdalást akar okozni, hogy ártok a babónak, mert már csak körülötte kéne, hogy forogjon a világ. Ezért ha nem tudunk még zenét sem hallgatni két-három napig, akkor komoly lelkiismeretfurdalásom van.

Edus
Szép!!! Azt hiszem komoly lelkierőt igényel, hogy majd ha kicsit nagyobbak akkor már nem anyuci szoknyáját fogják, hanem egyre inkább önnállóvá válnak. Remélem mi is zökkenőmentesen fogjuk venni ezeket az akadályokat!!!

Pusza mindenkinek!!!

Kati

Kép
übi
 
 


gondolunk mangóóóóraaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! drukk hegyek!!!
kerekpocak
 
 


HAJRÁ MANGÓÉK!!!

Kép

Kép
timtom
 
 


MANGÓ, nagy a csend körülöttetek..., bizti már babáztok! :lol: :P :wink:
mazsolák
 
 


hajrá Mangóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó !!

Marcsi

KépKép
alon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?