Új privát üzeneted érkezett!

HAJRÁ LIZA, HAJRÁ KATA!!!!!!!!!!!!!
NAGYON SOKAT GONDOLOK RÁTOK!!!!!

(Apa irodájából írok, de majd otthonról is jelentkezem az Anyucis topikban már nagy lemaradásaim vannak! :roll: :)

KépKép
logi
 
 


[size=18]Hali ! én a Kata huga vagyok :) ma reggel 10:34 kor megszületett Liza baba . Jól vannak mindketten a picit megfigyelés alatt tartják az intenzíven. A pici súlya : 3560 és kb 52 cm :)
Kata helyett most én jelentkezem pár napig :)

Puszi Gréta
[/size]
lmkata
 
 


NAGYON NAGYON GRATULÁLOK ÉS ÖRÜLÖK HOGY MINDKETTEN A KÖRÜLMÉNYEKHEZ KÉPEST JÓL VANNAK.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gréta kösz az infókat kérlek még jelnetkezz

Na kismamák, anyukák ma megint eggyel többen vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi van Melbával?

Kép
kki
 
 

 
 

oké majd rakok fel képeket ha kapok :)
Puszi
lmkata
 
 


Kedves Lizababa, és Kata! :D

GRATULÁLUNK!!!!!!!!!! :lol:
Minden szépet, és jót kívánunk! Főleg sok sok finom tejcsit! Jó eredményeket a megfigyelés után, Anyának mihamarabbi felépülést a csasziból!
:P

Gréti, köszönjük Neked, hogy eljutattad számunkra is a híreket! :D

Kép
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Mi is gratulállunk Katának Liza babához!!!

Melba még csak fekvő és álló üzemmódban tud létezni, az ülés nem megy neki, de szépen javulgat. Amint rá tud ülni a popsijára jelentkezik. Mindenkit üdvözlünk és legjobbakat kívánjuk!

Doma, Melba és Doma Apu

KépKép
melba
 
 


várjuk melbát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



éljenéljenéljen LIZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratula!!!!!!!!!!!!!!! Kata reméljük jól vagy és minden rendben volt!
kerekpocak
 
 


Isten hozott Liza baba!

Kata remélem minden rendben van Veletek! Sok szeretettel gratulálok az ifjú szülőknek!

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Kata, hatalmas gratula a pici Lizababához !!
aki azért nem is olyan pici a méreteit nézve :lol:

remélem minden rendben ment, és a megfigyelés sem tart sokáig, és nemsokára egész nap veled lehet Liza !

Gréti köszi, h írtál nekünk is, és várjuk a további híreket, ha gépközelbe tudsz jönni.


Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Kata!: Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok!!! :)

Melba: Kitartás! Kb. két hétig én se nagyon tudtam ülni, csak féloldalasan. A fürdés se volt egy álom... Az első pár brutál hét után minden nap egyre könnyebb lesz. :)

M.
mircike
 
 


ISTEN ÉLTESSEN LIZABABA!

Kép

Sok boldogságot, s egészséget kívánunk nektek!
Mielőbbi lábadozást Anyucinak és remélem minél előbb hazaengednek majd titeket.

Gréta!
Köszönjük az információt, várjuk a képeket, s puszi a lányoknak!


Melba!
Jobbulást neked! Pihenj sokat, most az a legfontosabb a regenerálódáshoz és a tejcsitermelődéshez!

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sok boldogságot az új családnak!
Liza szép nagy baba lett!

Üdv!
Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


HURRÁ HURRÁ HURRÁ!!!!!!! ISTEN HOZOTT LIZA!!!!!!!!!!!
SZÍVBŐL GARTULÁLOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK A PICI LÁNY ÉRKEZÉSÉHEZ!
KATA, NEKED GYORS FELÉPÜLÉST ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK, LIZUSNAK MIELŐBBI ÁTÁLLÁST EHHEZ A SZÁMÁRA ÚJ VILÁGHOZ.
(Szép nagy lányka lett Lizus!!! :wink: )

Kép Kép

KépKép
logi
 
 


Ja, és köszi az infót Gréti! Várjuk a képeket!!!!
logi
 
 


...és ha lesz egy kis időd, írj légyszi, hogy vannak a lányok!!!

KépKép
logi
 
 


Hali ! ma voltam a Katánál jól van apici is jól van :) de ti tudtok ami volt vele az az agy kamra közepesen tágult de ezt tudjátok nem ?? Na most ez még fenn áll ma vitték el MR vizsgálatra a picit még nem tudom mi az eredmény . itt van egy kép nem tudomh kell feltölteni de ha nem látjátok akkor bocsi még probálkozok :)

Na Pusza
MAJD MÉG IROK H MI VAN A CSAJOKKAL :) :P


GRÉTI
lmkata
 
 


Szia Gréti!De jó, hogy jelentkeztél, és szuper, hogy jól vannak a csajok!!! :D :) :P
Ha tudsz valamit a vizsgálat eredményéről, írj majd légyszi!!
Sajna a kép nem sikerült :cry: :cry: ,ha lesz egy kis időd, megpróbálod mégegyszer???? :roll: :wink: Szívesen segítek, ha elakadsz!!
szió,Zsóka
Millió puszi a csajsziknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mangó, hogy vagytok????

Melba és Doma apu gyönyörű a kislegény!!! Annyira édes kis pufi pofi!!! Legszívesebben össze-vissza puszilgatnám! Gratula mégegyszer, indulhat a sorozatgyártás!!!
Melba, hát igen, én is sokáig éreztem a sejhajom.....de megérte.
Gondolom Te is így vagy ezzel :wink: .

pusza Mindenkinek, szép hétvégét!!!!!

KépKép
logi
 
 


Probálom de mindig azt irja ki h hiba történt a csatolás közben:( de nem adom fel ha ma nem de holnap bizti fel rakom de még probálkozom :)
lmkata
 
 


Kedves Gréti, Kata!
remélem nem haragszotok- Kata férjétől kaptam emailben ezt a képet Lizáról. felteszem reélem nem gond.

gratulálunk! gyönyörű a kiscsaj!!!!

Kép
kerekpocak
 
 


ÍME KICSIT NAGYOBB KÉP:


Kép
kerekpocak
 
 


Sziasztok!


Kata
Gratulálunk Lizához, nagyon szép baba! Jó súlyban van!!!
Remélem mielőbb hazamehettek, és még több képet kapunk!

Melba
Gyors lábadozást!

Logi
Szerettem volna feltölteni a 4D képet, de azt írta ki, hogy csak 600*600 képet lehet! Ezen is tudsz segíteni?
Előre is köszi.

Puszi mindenkinek!

Kép
übi
 
 


Kedves KATA!

Gratulálok Liza babához!!!! Tényleg szép súllyal született ! És gyönyörű! :) :)

Gréti köszönjük az infókat!

Melba kitartás! Napról napra egyre jobban leszel, de gondolom ezt már te is érzed.

Hú én most megyek aludni,mert már alig látok....

Jó éjt mindenkinek, leendő mamáknak, mamáknak, babáknak, papáknak.

puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Sziasztok!

Liza baba gyönyörű! Már alig vártam a képet róla!

Gréti köszönjük a híreket! Kata és Liza papa sok szeretettel gratulálok a csöpp a lányhoz!

Melba - gyors felépülést, habár Doma baba mellett ez nem olyan nehéz, mert ezek a kis legények és leányok minden fájdalmat elfújnak.

Puszi mindenkinek

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Kedves Kata és Liza apu!
Gyönyörű a kislányotok, és milyen kis husi :wink: !
Mégegyszer szívből gratulálok!!!!!!!


Übi, írtam privit!!!

Már nagy az izgalom nálunk, színházba megyünk délelőtt Borival.
Mióta Marcus megszületett, nem voltunk sehol kettesben, pedig előtte sokat jártunk színházba, koncertekre ..stb.
Borka alig aludt az éjjel, olyan izgatott. Annyira édes!!!!!!! :D
Azért picit izgulok, mi lesz Marcival, még nem hagytam itthon egy óránál több időre. De csak ellesznek Apával.

puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


jaaaaaaj, nagyon aranyos a kis Liza !! nagyon formás, és nagyon dönörűűűűűűű !!
gratula még 1x !!

Aloln

Marcsi

KépKép
alon
 
 


ááá köszi h felraktad a Lizuról a képet nekem nem sikerült :(

PUSZA
GRÉTA
lmkata
 
 


Ma megyek délután a Katához meg a Lizához :) majd irok h mi volt pusz
lmkata
 
 


Kép Lizu
Na sikerült:)
lmkata
 
 


Sziasztok Lányok!
egy free wifi helyen vagyok, otthon még nincs net a tcom nem foglalkozik a dologgal :(

Semmit nem tudtam elolvasni még de azt látom, hogy Domababa és Lizababa megérkeztek, ehhez nagy, nagy gratula!!!!!!! annyira örülök!!!!!!

Nekem egy héttel ezelőtt volt két jóslófájásom, azóta semmi, csütörtökön a doki azt mondta, hogy szépen simul el a méhnyak, de hogy még van idő a szülésig. A CTGn viszont voltak tíz perces fájásaim, amit én nem is éreztem :)
Nagyon jól vagyok, de nagyon várjuk már a Benedek babánkat!

Megpróbálok visszaolvasni, de mindjárt mennünk kell, csak nagyon hiányoztatok már!!!!!

Még egyszer mindenkinek sok sok puszi!!!!! és még egyszer gratulálok Melbának és Katának!!!!!!! Most akkor már mi jövünk?? :)

puszi
Mangó
mangó
 
 


Nagggyon édes a kiscsaj, és milyen szép a bőre!!! :wink: :)
A kis pisze orrocskája már a 4D-s képeken is ugyanilyen volt.

Mangó, látom Te vagy a következő!! Már hiányoltalak!
Vigyázz magatokra és írj, ha esemény van!!!! :wink:

KépKép
logi
 
 


hú és mangó után kifogytunk a kismamákból???????,

hajrá mangó!!!!!!!!!!

Liza gyönyörűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok Kata húga vagyok,Noémi....Gondoltam irok nektek Liza baba és Kata is jól vannak...Mi még nem láttuk a picit csak Katiék de jól van,szép nyugodt baba,sokat alszik,rendessen eszik,kapott már tápszert és anyatejet is :D .Holnap derül ki mikor jöhetnek haza...


Holnap Majd még irok vagy én vagy a Hugi
Puszi:Noémi
lmkata
 
 


Szia Noémi! :D Kép
De jó, hogy írtál!!!!!!!Köszi!
Hányan vagytok tesók??
Tudtok már valamit az MRI vizsgálat eredményéről?
De jó, hogy már szóba került a hazajövetel! Ez jó jel!!! :wink:
Nagyon várjuk már Őket, mondd meg légyszi Katának!
puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Szia Noémi!

Jó hogy jelentkeztél új hírekkel!

Kata, Liza nagyon várunk már titeket! Minél előbbi hazajövetelt!

Puszi

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!

Gréta, Noémi!
Köszönjük a híreket, meg a képeket Lizáról! Tündérek vagytok!
Liza is egy kis tündér! Milyen kis husis babó! :lol:
Kép
Mi lett az MRI eredménye?
Remélem minél hamarabb hazajöhetnek a lányok.
Kata hogy van? Sebe? Lelkileg?

Mangó!
De jó hallani felőletek!
Tényleg! MOst már Ti jöttök!
Izgulsz?

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


ja nem még kki és übi hátravannak!!!

várjuk az infókat Lizáról!!
valamint melbáról is tudni akarunk!!!!
kerekpocak
 
 


persze még van übi meg kki! meg mangó!!
várjuk a híreket lizáról meg melbáról!!!
kerekpocak
 
 


Zsófi, Marcinak is van ilyen macisapija!!!!!!! A H&M-ben vettétek, ugye? Naaaaaaaagyon édes benne Samu!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Húú mangó, már csak 6 nap!!! :roll: :wink: :D

puszi, Zsóka

KépKép
logi
 
 


sziasztok lányok

már csak hét hét a nagy napig, és még két hetet dolgozm,de már nem tudok semmire sem figyelni és tök idegesít, hogy mindenki tök kedves velem ide benn na mindegy ez biztos hülyeség. Képzeljétek már tök kevés ruhát kell kimosnom és már nem sok minden hiányzik csak ilyen gyógyszertári dolgok. Úgyhogy tök jól állunk, mostmár jöhet Beni baba.
Remélem Kata és Liza jól van, de Melba tök régen jelentkezett, legalábbis nem emlékszem rá, jó persze a gyerek mindenkit lefoglal..

na sziasztok
kki

Kép
kki
 
 


Kedves Gréti és Noémi! :D

Nagyon szépen köszönjük a tájékozatatást, nagyon jól esik, hogy gondoltok ránk is! :D

Én is nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Lizussal, és a pozitív (=jó hírekkel/mivel a +, nem mindig +.../) eredményekkel mihamarabb otthagyhatják a kórházat! :D

Lizus nagyon szép! Gyönyörű formás kiscsajszivá növekedett a pociban! :D :D :D

Várjuk Katát, és persze Melbát is, hogy meséljetek, mert már nagyon kíváncsiak vagyunk a részletekre!!! :D

Kivánunk nektek sok sok ++++++++++++energit a felépüléshez, és a finom anyatejcsihez!!! :lol:

Többi Pocakosnak kitartást, és mennek a drukkok, még jó, hogy vannak, akikért lehet izgulni!!!! Tök jó! :D

Ja igen Zsóka, ha jól emlékszem :oops: :roll: (most nem tudom megnézni, mert egy kézzel gépelek, másikban Zsombesz..), mintha a www-n úgy láttam volna, h Katáék 4 lányok tetvérek! Annyira klassz!!!! :mrgreen:
mazsolák
 
 


testvérek akart lenni, bocsi... :oops:
ezt még gyakorolnom kell! 8)
mazsolák
 
 


Sziasztok Lányok!

Visszaolvastam, meglestem a képeket, nagyon szépek a babák! Melba, Kata, egyszerűen észbontóan néznek ki :))

Netünk még nincs, lejöttem a kávézóba, mert hiányoztok, és örülök, hogy gondoltatok ránk :)

Szóval, izgulok!!! Kb. azok a parák vannak nekem is, hogy mikor folyik el a víz, észreveszem-e? vagy fájásokkal indul, tegnap torna közben volt egy pici fájásom, de aztán semmi, minden éjszaka a Babával almodok, hogy megszültem már, vagy már babázunk itthon, ilyenek :) Nagyon de nagyon várjuk már!

Kiderült, hogy nekem is pozitív lett a kenetes vizsgálatom, így én is próbálok nagyon figyelni arra, hogy a magzatvíz mikor folyik el. De most én is kényeztettem magam egy kis fürdővel :)

Zsófi, milyen masszázsra mentél szülés előtt?

Jaj lányok, tele vagyok izgalommal :) :?

Puszi, Mangó,
ha még mindig nem lesz netünk, Apa majd ír nektek, ha esemény van :)
mangó
 
 


Szia mangó! :)
De jó, hogy írtál! Nagyon drukkolok ám Nektek! :wink:
Teljesen normális érzések kavarognak benned, szerintem nincs olyan pocis anyuci, aki ne izgulna, pláne szülés előtt pár nappal.
HAJRÁ, HAJRÁ, és várjuk Apát a hírekkel!!!!!!!!!
puszi, Zsóka
(nincs friss képed a pocidról? Mekkora a babó az UH szerint?)

Köszi Edus a segítséget! :wink: pussssz Kép

KépKép
logi
 
 


A pozitív kenet miatt meg ne aggódj, tudod, voltunk így egy páran innen a topikból, és senkinél nem okozott problémát. Ha bementek szólj mindenképpen a dokidnak, vagy a szülésznőnek!!!

Mi lehet Katáékkal? Lehet, hogy már otthon vannak? :roll:

KépKép
logi
 
 


Fúúúú, tiszta babaeső a topikunkon itt ősszel...
hajrá Mangó !!

Morzsa rég jelentkezett, ő mikorra volt kiírva? nem emlékszem.. :oops:

Iza, szerintem tök jó, h. így fogod fel a várandósságot.. én sem szerettem, ha vki ezért máshogy beszélt velem, főleg ha mézes-mázosan a m.helyemen. persze azért nem lehet mindent u.úgy csinálni, mint pocak nélkül, de végülis nem betegség, h. gügyézzenek az emberrel. (természetesen más kérdés, ha pl. BKV-n ignorálják a nagy pocakot stb... az eléggé :twisted: :twisted: )

lehet ma Kata harmadik húga ír nekünk !! de jó lenne, nagyon kíváncsi vagyok mi van vele és Lizával !!

Melba is remélhetőleg egyszer gépközelbe kerül.

Üdv

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


MANGÓ MENNEK A DRUKKOK! GONDOLUNK RÁTOK! ÉS VÁRJUK A BESZÁMOLÓT!MEG AHÍREKET APÁTÓL! :D

Amit Zsóka írt, teljesen természetesek az érzések benned! Jó, hogy jelentkeztél! Kitartás, már hamarosan babázhatsz, és a Te születéstörténetedet is olvashatjuk! :D

Minden jót és szépet kívánunk Neked, és nagyon jól teszed, h kényezteted magad, és pihenj sokat, amig tudsz! :D
mazsolák
 
 


HÚÚÚÚ MANGÓ MENNEK A DRUKKOK EZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON NAGYON RÖVID KÖNNYŰ SZÜLÉST NEKED!!!!!!!!!


én maori masszázson voltam, elvileg szülésindító szerepe van és feszültségoldó- para eloszlató. nagyon sokat segített , ha emlékszel aznap este mielőtt befeküdtem volna mentem. jézus mennyire paráztam!!!!!!
megértem h te is izgulsz!

minden ok lesz!
hajráhajráhajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


sziasztok lányok

Mangó tök jó, hogy már csak hat nap belegondoltam, hogy mi lesz ha majd odáig eljutunk én is biztos így fogok parázni.....
Melba olyan rég nem írt kiváncsi vagyok a történetére, de vajon Liza eredményei jók lettek, annyira édes aranyos kis manó és valaki írta, hogy a kis orra olyan mint a 4d -s képeken volt és tényleg olyan..... milyen furi
ja valakinek valami jó tanács szeretnék már egy jót aludni, de annyira fáj minden este a hátam.....
alig bírok megmozdulni úgy ég meg ilyenek pedig az oldalamon alszom..

kki

Kép
kki
 
 


Sziasztok!

HAJRÁ MANGÓ!!!Megy a drukk nektek is ezerrel!
Hidd el Melba és Kata sem hitte el egy pár héttel ezelőtt még, hogy valahogy túl lesz rajta.
Sőt én sem, lassan 1 1/2 évvel ezelőtt. (Hú milyen gyorsan megy az idő :shock: )

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Sajna melbáról nincs semmi hír, Liza babának meg nem tudjok az eredményét :( .Remélem ez a helyzet hamarosan változik!

Mango
Gondolunk Rátok, ügyesek legyetek!

KKi
7 hét, és már elkezdtél mosni, meg ilyenek? Húúúú Én még sehol sem tartok. A bébinek még a szobája sincs kész teljesen, és van amit még nem vettünk meg. Nekem hiányzik az x váltás hálóing meg egy-két (3-4...) dolog! Irigyellek! Én szeretnék nov.30-ig dolgozni, legalább leköt!

Pusza
Mennem kell, megjött Apa!!!

Kép
übi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?