Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Adriana!

Sajnálom, hogy ilyen időszakon mész át, de hidd el, túlleszel rajta, mégha most nem is hiszed! Talán tényleg jót tesz, ha kiírod magadból.

Unique!
Ugye neked van egy jó sampon koszmó ellen?

JUca!

Írtad, hogy az a védőnő bezsélt a koszmóról. Mi az tulajd.képp? Mit lehet ellene tenni? Mit javasolt a leszedéshez? Az én védőnőm olajos bekenést+ hajkefével leszedést javasolt.
Izánál is megjelent, bár nem olyan vészes.

Szép napot!
Bogi
dbogica
 
 


Norwell, ugye most mar minden ok a kicsi Kendevel...eleg ilyeszto erzes lehetett... Simi a kicsi fejere.

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Norwell!

Jaj szegény. Niztos nagyon megijedtél, remélem mmegnyugodott a kisfiú.

Adri!
Nagyon sajnálom, hogy így alakult nálatok. Kérlek valakivel beszélj ezekről a dolgokról, mert nem lehet ezt bírni egyedül.

Jucmuc!

Szuper!!!! Nem baj, hogy visongattál, túl vagy rajta.

Panka!
Gratula az AFP-hez. Holnap várjuk az UH élményeket!!!


Képzeljétek!
Elkallódott a csekkem (vagyis az ÁNTSZ-nek küldött faxom) amin befizettem a HIV szűrésre a pízt. Így még el sem kezdték a vizsgálatot. No és ha nem hívom most fel őket, akkor mi történik???
Na ezekről a dolgokról volna jó írni egy kis cikkecskét.
Na ezen már sírni sem tudok.

Hívtam a dokinőmet, de nem vette fel. Lehet éppen Csibe szül nála? :shock:
Vendég
 

 
 

Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok! De tényleg.

De ez a topik a reményekről, reménykedésről szól, nem pedig a reményvesztettségről.
Továbbra is olvasgatok majd, csak épp nem írok. Eddig sem írtam túl sokat, nem is fog feltűnni. :oops:

Arra törekedjetek, ha babátok lesz, nehogy úgy járjatok mint én.

Puszi

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!
Gyorsan, merta férjem viszi el a gépet!

Rolly!
Boldog születésnapot!!!

Norwell!
Sajnálom, ami Kendével történt. Próbáljátok oldalra fektetni.

Narco!
Köszi! Sikerült!

Panka!
Örülök, hogy jó lett az AFP eredményed!

Jucmuc!
Végre túl vagy a vizsgálatoné sszerencsére jó eredménnyel! A kiabálással meg ne foglalkozz, nyilván Te sem jókdvedben sikoltoztál.

Bogi!
A védőnőd jót mondott az olajozással. Fürdés előtt fél órával, fürdésnél lemosni, majd hajkefével, sűrrű fogú fésűvel fésülni és, amit tudsz leszedni. Ha nagyon makacs, akkor a Babénak van egy nagyon jó samponja. Nem túl olcsó (kb. 1300 Ft, ha jó emlékszem), de több anyukának is bevált már. Amúgy a koszmó egy felrakódás a fejbőrön, legtöbbször a kutacs felett.

Mennem kell, mert valamit kell csinálni a géppel. Remélem érthető voltam.
Sziasztok! :)
tina82
 
 


Panka!

Grat. az AFP-hez! Igen bejött a kocsi, de mivel én nem sok kocsit néztem, és nem láttam az újabb felhozatalt, nem tudom ezt venném-e, de meg vagyunk vele elégedve. A borsos ára ellenére itt Dunakeszin sokat látok. Egyébként én egy ABC Design kocsival versenyeztettem, végül Kofa mondta, hogy legyen ez 8)

Norwell!

:cry:

Bogi!

Igen azt mondta olajozzam, de nem. Egyrészt nem tudom ledörgölni a sörényről az olajat, másrészt nem mosunk sűrűn hajat. Igen a Babé koszmó elleni samponjával mossuk, de mivel Kingának nagy a lobonca, plusz a kutacson van, plusz amikor hűvös van nem mosom a haját, plusz nem dörgölgetem, ezért csak nagyon mértékkel jön le. Ez sztem elhalt fejbőr, olyan lehet, mint a korpa, csak nem gombás. Gondolom én, de lehet ez egy baromság. Ez nem viszket, csíp, szúr, úgyhogy én nem erőltetem az eltüntetését. :? Így mindig megjegyzik a védőnők, hogy koszmós, nekem meg egyik fülemen be, másikon ki. A kapirgálást meg nem sokáig tűrik, ami megintcsak érthető. Törölközővel való dörzsölésre nálunk meg sem kottyan.
Szopitrükk bevált?

Most egyik lábam itt a másik... :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Anikó :)

Úgy örülök, hogy minden ok, hogy talán már egy kicsit nyugodtabb vagy. Várva várt gyöngyszemről egy sztárfotó???
Ritkán jössz...... keveset írsz magadról...... :(

Brill :)

Nem olyan régóta írogatok, és kicsit ritkán is jövök, szóval nem csoda hogy "kimaradok" :lol:
Minibrill ( annyira tetszik ez a név - dícséret a keresztmaminak, bár nem tudom ki volt az :( ) nagyon édes, gratulálok, és már most különleges, máskor jelez a mamájának, hogy minden rendben van.
De gondolom bármikor is jönnek a rosszullétek örülsz nekik.... :D

Évi77 :)

Nagyon édi Dóri. Különben szereti a spenótot? Én csak nagyon nagyon sok fokhagymával bírom lenyomni. A múltkor meg valahol olvastam, hogy nincs is sok vas a spenótban, állítólag véletlenül elírta valaki a mért adatot, és innen ered a félreértés. Vajon ez igaz lehet ??

Juci :)

Örülök, hogy túl vagy a vizsgálaton, és hogy minden rendben van. Ez a lényeg !!!!
Ahogy írtam már neked, nekem pont így zajlott a vizsgálat.
Reménykedtem, hogy hátha te a "nem fájt" tábort erősíted majd.

Juca :)

Klassz lehet ez a Baba-Mama klubb. Milyen rendszerességgel van? Büszke lehetsz Kingára, már most egy kis egyéniség a lányzó :lol:

Junkó :)

Csekk : Ez nem lehet igaz :evil: Az eszem megáll, komolyan :evil:
Érik az a cikk nagyon......

Norwell :)

Gondolom mennyire megijedhettetek...... :(
Most már minden rendben van?

Pankaa :)

Grat a jó AFP-hez ! Szuper !

További szép estét mindenkinek,
Puszi
Borsó
borsó
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi: nagyon köszönöm a gratulációt! :D :D

Brill: drága Minibrilled már mekkorát nőtt!! Gratulálok hozzá! Egyébként hogy vagy? Tünetek?

Kacsa: küldhetnél egy kisebb rókacsaládot....

Anikó: gratulálok a szivecske dobihoz!!!!! Olyan jó, hogy Ti már láttátok a babácskát...

Angie: :D :D kíváncsi vagyok, hogy a "másik" megérzésed is fog-e majd stimmelni....Hogy vagy? Jó volt beszélgetni, megnyugtattál...Végül úgy döntöttem, hogy a Sote-ra megyek először. Ha nem szimpi a doki, akkor megyek máshova... Te kitaláltál már valamit?

Jucmuc:Te egy igazi hős vagy....Én sem bírom a fájdalmat...Nagyon-nagyon gratulálok az eredményhez!!!

Csibe: olyan izgalmasak ezek a napok!

Narco: de jó, hogy érzed mindkét kislánykádat!!! Milyen furcsa, hogy ikreket vársz....Le a kalappal...

Én jövőhét végén szeretnék menni uh-ra, de nem péntek 13-án! Remélem addig minden rendben lesz, és a dokinak is módjában áll csütörtökön megkukkolni....Egyenlőre furcsa érzések vannak a pocimban, de nem fáj és nem görcsöl...Semmi más tünet....

Millió puszi mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok! :D

Egész este nem lehetett belépni semmilyen irányból. Nem volt tegnap valami bőséges a termés... :(

Képzeljétek, Petra tegnap is 6-ig aludt reggel, de ma már 4-kor ettünk, mert este annyira álmos volt, hogy nem evett eleget. De aztán hamar visszaaludtunk, és 8-kor kukorékolt a bébi.

Ma megyünk egy kicsit csavarogni az Auchanba, kell egy kis kikapcsolódás! :lol:

Mindenkinek szép napot, itt ragyogóan süt a nap!
Vendég
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Voltunk az uh-n, és szépen látszódott a babuci, már egész nagy, 4.5 cm a fejszélessége(BPD), a combija meg 3 cm!És KISLÁNYnak látták, azt mondta a vizsgáló nő, hogy nagyon "lapos", 3 vonalka látszik, nagyon lányos!!!De szerintem ez még nem 100 %, majd később még nézhetik fiúnak is. :lol: De én nagyon örülnék egy Emíliának is!
Képet majd csak a jövőhéten teszek fel, mert be kell szkennelni, abban viszont nem vagyok profi, de nem is lett egy nagyon jó kép, az arca azért látszik, rajta a nagy orra, meg a szeme. :lol:
Hát most nagyon boldog vagyok, nagyon jó kedvem van!!! :lol:
Remélem ti is "elkapjátok"! :lol:
3D uh-ra majd később megyünk, a jövő7en szerintem nem lenne értelme még, majd a 20 vhanyadik héten.

Juca!
köszi az infót!

Szép napot Nektek, puszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy tegnap nem jelentkeztem, de sűrű napom volt, este pedig nem engedett be a babanet :twisted: ,egyfolytában hibát írt ki!

De most itt vagyok és jelentem még egyben!
Bár nagyon fáj a pocim, nem időközönként, hanem inkább folyamatosan!
A ctg nagyon jó lett, az uh-kor is azt mondta a doki, hogy minden oké, a baba jól van, a méhlepény sincs elöregedve, a méhszájam kezd alakulni, már nyitva van egy kicsit. A szülésznő azt mondta meglesz hétvégéig, a doki pedig konkrétumot nem mondott.Ha mégse lesz meg hétvégégig, akkor hétfőn ctg és uh.!

Angie!
Ha meglesz Gábor, biztos ritkábban jövök majd, de igyekezni fogok!

Jucmuc!
Örülök a jó hsg eredményhez! Látod nekem azt mondták, hogy mindkettő el van záródva, mégis lett baba! Ez adjon erőt!

Brill!
Na jó, nem ijedtem meg! :wink:
Ti hogy vagytok?

Junko!
Annak idején nekem is a doktornőt ajánlotta!
A kolegám a dokinál kezdte, de átment a nőhöz, mert nem volt vele megelégedve.A doki csak egy petesejtet tudott neki levenni a nő 7-et!Azt mondja sokkal jobban megbízik benne!
Én "elvileg" ma nem megyek a kórházba! Aztán ki tudja! :wink:

Timi!
Kristófnak mielőbbi gyógyulást!

Norwell!
Remélem jobban van már Kende baba!

Nomi!
Hidegfront ide-oda, Gábor még nem bújt ki!
A szülésznő azt mondta a melegfrontot nem szeretik!
Köszi a drukkokat!

Heni!
Tényleg izgalmasak ezek a napok!Folyamatosan figyelem testem minden rezdülését!És már nagyon várom a végét!

Rolly!
BOLDOG SZÜLINAPOT!

Évi!
Dóri még mindig egy tünemény! :lol:

Lányok!
Gondoljatok rám továbbra is! Már nagyon izgulok!

Puszi!Szerintem még jövök! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Csibe!

Telihold lesz :twisted:

Lányok!

Én minden rekordot megdöntöttem. Ma éjjel kb. másfél órát aludtam ÖSSZESEN :cry:
Azt hiszem legközelebb csak kedden jövök. Addig puszi mindenkinek!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Még gyorsan benéztem, van-e hír Csibéről :) Meg a "szokásos" kérésem is lenne: esetleg valaki dobna egy sms-t, ha babázunk? Vagy ha zebrásunk van? Köszi előre is!!!

Panka!

Gratulálok a kislányodhoz! Nagyon szép nevet választottatok neki :)

Juca!

Szegény, jó kaki éjszaka lehetett! Napközben tudsz picit pihenni?

Borsó!

A spenótról én is úgy tudom, hogy a vastartalma messze elmarad attól, ami hírlik róla :)

Még a koszmó témához szólnék hozzá: na, én megpróbáltam az olajozást :evil: :evil: :evil: Bepacsmagoltam szegény pipi fejét, úgy nézett ki, mint egy mászkos kis kacsa, sapi ráad, majd fürcsinél próbáltam leszedni a trunyát. Se az olaj nem jött le, se a koszmó. Napokig ragadt a kis búrája, meg tiszta csatak volt csórikám... Így extra hálás voltam Unique-nak a sampon-tippért :)

Vigyázzatok magatokra, jövő vasárnap jövök újra!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lanyok!

Tegnap egesz este, meg ma reggel sem engedett be a babanet. :(

Brill!

Annyira jol esett, hogy gondoltal ram! :D Köszönöm szepen!

Juca!

Köszönöm Neked is, nagyon rendes vagy! Hat igen, a fogorvosnal sem egyszerü… :shock:
Sajnalom, hogy ilyen keveset aludtal, probald meg kipihenni magad, persze ha Kinga is engedi. :)

Narcisz!

Ngyon köszönöm Neked is! :D Orülök, hogy sikerült jo dokit talalni!

Kacsa!

Aranyos vagy, köszöm! :D Irigyellek, hogy ilyen jol birod a dolgokat, szerencses vagy! :wink:

Norwell!

Sajnalom, ami Kende babaval törtent elözö ejjel! :( Remelem most mar minden rendben!

Evi!

Tudom, hogy mar mondtam sokszor, de Dorika imadnivalo kiscsajszi! :D

Jo pihenest Nektek!

Adriana!

Nagyon sajnalom, hogy ilyen nehz idöket elsz meg, :cry: es kivanok minden jot Neked!

Panka!

Nagyon szepen köszönöm amit irtal! :D Remelem en is, hogy igy van!
Gratulalok az AFP-hez, es az UH-hoz is! Jo olvasni, hogy jo kedved van! :D

Nomi!

Köszönöm szepen, nagyon kedves vagy! :D Kivanom tiszta szivemböl, hogy meglegyen az a karacsonyi ajandek!


Junko!

Köszönöm! Ari vagy! :D
Tiszta ideg lettem ezen a csekk dolgon! Elkallodott? De hat ez nem a Te hibad!!! Remelem megoldodik!

Tina!

Köszönöm! Hat igen,jokedvem az nem nagyon volt! :D De most mar van!!! :D

Borso!

Neked is köszönö szepen! :D Hat igen, ugy zajlott minden…a dokinö meg mondta, hogy csak egy kicsit kellemetlen erzes lesz…

CsHeni!

Köszönöm, jol esik, nagyon rendes vagy! :D Drukkolok a jövö heti UH-hoz!

Csibe!

Ezer köszönet azert amit irtal! :D Es ad is eröt, de meg mennyit!
Gondolunk rad sokat, szerintem mindenki izgul ertetek!


Puszi mindenkinek! :D :D :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Aniko!

Meg Neked akartam irni, hogy köszönöm, ahogy mindig beirod a dolgokat a tablaba! Nagyon rendes vagy! :D Es a drukkokat is köszi!
Puszi

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Azért én sem bírok ám mindent ilyen jól! Csak sajna mindkettőhöz kénytleen voltam hozzászokni az utóbbi pár évben ...

Amúgy ha véletlen a szülésre gondolok, vagy szüléstörténetet olvasok, igencsak telik a gatyám és semmi erőt nem érzek magamban ahhoz, hgy végigi is tudjam csinálni ... Úgyhogy egyelőre ebbe még inkább nem is gondolok bele!

Ma voltam belgyógyi-n EKG-n, a ketyegőm jól van.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Akartam jönni tegnap este, erre nem működött a babanet… grrrrrrrr…… :evil:
Nagyon-nagyon aranyosak vagytok, hogy izgultok értünk, szerencsére már minden oké. Csak hát ugye innentől kezdve minden szusszanásra fel fogunk ébredni, ahogy pl. ma éjjel is… :roll: De nem ismétlődött meg az eset, hála Istennek…

Narco!
Igen, nagyon megijedtünk, főként, hogy a szomszéd kisfiút tavasszal ugyanilyen miatt kórházba kellett vinni… :? de Kende szerencsére nem szívta tüdőre, mint az a kissrác.

Brill!
Igen, talán sikerül megnyugodni… :roll:

Adri!
Pedig nagyon drukkoltam… és igenis, tessék jönni akkor is, ha gond van. Ha mást nem, de megértő füleket biztosan találsz! :wink:

Rolly!
Utólag is nagyon boldog szülinapot! :)

Jucmuc!
Szuper, hogy átjárható vagy! :D Ja, és nekem soha nem volt gondom pl. a vérvétellel, de az utsó (32 hetes) annyira fájt, hogy az ájulás kerülgetett… azóta sem tudom, miért! :wink:

Nomi!
Köszi, átadtam a simit! :)

Junko!
Hát, nagyon nehéz volt megnyugtatni, kb. két és fél órás ringatásba került akkor reggel… :roll:

Borsó!
Igen, most is itt alszik a karomban… Nem merem egyedül hagyni. :roll:

Anikó!
Olyan jó olvasni a soraidat, és nagyon örülök, hogy rendben van Gyöngyszem!!! :D

Kati!
Hogy csinálod, hogy 6-ig alszik Petra??? :shock: Kende este fél nyolckor bezabál 180-at, éjfélkor meg már reklamál a kis bélpoklos! :D

Panka!
Gratulálok a babulid méreteihez! Egyébként azt mondják, hogy a fiút könnyebben eltalálják, mert egyértelműbb… :wink: A lényeg, hogy egészséges legyen!

Csibe!
Köszi, jobban vagyunk. Te pedig finiselsz ezerrel… fúúúúúúúú, tök izgi!! :D

Juca!
Nincs gond, ugye? :roll:

Évi!
Megint elutaztok? Hány zebra is lesz? :D

Most alszik a drágám a kiságyában, egy órája kábé, kíváncsi leszek, meddig... Szóval borzalmas volt látni, hogy nem tudok segíteni rajta, és sírt szegénykém, mert a levegő bántotta a pociját, de aztán szerencsére egy nagy büfivel távozott, mindezt félórás sírás után... Aztán meg mikor elaludt, azt figyeltem, hogy veszi-e rendesen a levegőt, meg hogy nem ment-e véletlenül a tüdejére... szerencsére nem.
De hogy ne csak rosszat írjak: megoldódott a szopi-gond, újra beállt a tejcsimennyiség, úgy tűnik, kellett hozzá néhány nap. Persze iszom a teát, szedem a bogyót, de van elég tejcsi újra. És képzeljétek, annyira ügyes már! Nyúl a dolgok felé, megfogja őket, és természetesen azon mozdulattal már gyömöszöli is a szájába... :D Mindegy, mi az, anya keze, vagy apa pólója, vagy a bohóc, amivel játszani szokott... Úgyhogy nálunk most minden Kende-nyálban úszik, ami a szájához közel kerül...

Most megyek, babalátogatóba jelentkezett apa egyik barátja.

Pussz mindenkinek, és köszönöm mégegyszer az aggódó szavakat!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok Lányok!
Itt vagyok, olvaslak benneteket, csak az a baj, hogy itt az új helyemen nem nagyon tudok úgy netezni, mert a korábbin. A kolléganőm rálát a monitoromra, és nem akarom, hogy azt lássa, hogy mással foglalkozom, mint a munkám.
De olvasok, és amint tudok, fogok jönni.
Hiányoztok!
Puszi,
Vendég
 


Képtelen vagyok nethez jutni :( Ne haragudjatok!

Bogica :)
BABÉ sampon koszmó ellen gyermekeknek. Megelőzésre, kezelésre, mindenre jó :) Nekünk is bevált nagyon, de eddig még mindenkinek, akinek ajánlottam :) Egy próbát talá megér :) Patikában kapható :)

Pusz

KépKép
unique
 
 


Sziasztok! :)

Csibe! :)
Már csak tényleg napok vagy esetleg órák kérdése és megérkezik a kis trónörökös... :lol: Nagyon szorítok Neked, hogy minden úgy alakuljon, ahogy tervezted! :D

Brill, Anikó! :)
Csodaszépek a sztárfotók!!!! :lol: :lol: :lol:

Norwell! :)
Sajnálom Kende babát, remélem többé nem fog előfordulni és már jól van a csöppség! :roll:

Jucmuc! :)
Nagyon jó hírt hoztál, és azt hiszem egyet értesz velem, ha azt mondom, a jó hír kárpótolta a fájdalmat!!! Igaz? A lényeg, hogy minden rendben van!!! És ez remek! :lol:

Adri! :)
Sajnálom, hogy most nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezted! De fel a fejjel, Levi Melletted van és ez a lényeg! Egyébként nagyon szép baba!! :lol:

Pankaa! :)
Gratula a kislányhoz! Nagyon szép nevet választottatok. És ha mégis fiú lesz, akkor mi lesz a neve? A barátnőm 2-3 héttel hamarabbra van kiírva, mint Te. Neki (is) kislánya lesz és ő a Csenge nevet kapja majd. Szerintem az is nagyon szép név!!! :)

Unique! :)
Laura továbbra is tünemény! Büszke lehetsz a lányodra! :lol:

Kedves többi anyuka!
Tényleg nagyon édesek a babák, nagyon jó látni a képeken, hogy mennyi kiegyensúlyozott baba van "körülöttem". :D Tényleg mindegyik egytől egyig nagyon aranyos és tünemény... Remélem egyszer én is mutogathatom majd az én csöppségemről a képeket... :roll:

Na most már befogom... Jó éjt mindenkinek!
Zsu
valér
 
 


Hát mit mondjak, nem volt ma túl nagy termés... :roll:
Jó hétvégét mindenkinek! :)
valér
 
 


Kacsa!

Szegenykem, akkor Ti is mar jo ideje probalkoztatok a babaval ugye?
Ami a szülest illeti, eddig minden baratnöm azt mondta, hogy ha elötte tartottak is a dologtol amikor oda kerültek mar semmilyen felelmet nem ereztek.

Tenyleg lanyok akik mar szültetek Ti, hogy voltatok ezzel a kerdessel? Erdekelne, hogy eltetek meg. :roll:

Orülök, hogy a ketyegö okes, Pöttöm babanak meg sokaig szüksege lesz a mamara! :D

Norwell!

Köszönöm, aranyos vagy! :D
El tudom kepzelni mennyire aggodhattatok/aggodtok! Orülök, hogy Kende jol van es tenyleg nem törtent semi komolyabb vele.

Erdekes ez a verveteles dolog, pont Kacsa irta, hogy aki utana ment be csajszi is nagyon szenvedett.
Hat igen, biztos sok mindentöl függ a fajdalomküszöb. Nekem azt mondta az asszisztens nö, hogy nagyon izgultam elötte + tiszta görcsbe voltam.

Angie!

Tudom milyen, amikor latjak az ember monitorat! 8) Remelem jol vagy, vigyazz magatokra! :D
Mikor mesz legközelebb uh-ra? Bocsi ha mar irtad! :roll:

Unique!

Termeszetes, hogy egy pici babaval az ember nem tud egy csomo mindent csinalni amit szeretne! :?
Az a lenyeg, hogy jol vagytok! Majd jössz amikor tudsz!

Addig is sok puszi a kis Lauranak! Meg persze Neked is! :D

Zsu!

Teljesen igazad van! :D Ennel sokkal nagyobb fajdalmat is elviselnek, csak babam legyen!

Pussz

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Valér!
Ha fiú lesz, András lesz a neve.

Csibe!
Hogy vagytok?Talán már meg is született a babucid?
Drukkolok, hogy minden az elképzelésed szerint alakuljon! :D

Angie!
Ajánlom a monitor oldalára az ellenzőket, ill. a kolléganő munkával történő lefoglalását! :lol:

Pupy???

Kellemes 7végét nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Nekünk is András lett vón vagy Anna, ha nem Péter vagy Kinga, na jó a többiek ismerik a sztorit, a publikus az A variáció volt a nem publikus a B :-) Aztán volt nagy elképedés :shock: 8)

Kacsa!

Én még a reggeli NST-n is azt hittem, hogy megúszom a szülést, mert annyian voltak. De sajna olyannyira prioritást élveztem, hogy 10 perc múlva már megrepesztett burokkal szaladgáltam, onnantól nem volt idő sem megijedni, sem lamentálni, kellett foglalni egy szülőszobát, aztán zuhany, előkészítés, és már az NST a hasamon is csüngött, és csak jöttek a fájások, aztán meg nemsokára jött az EDA, onnan meg pikkpakk jöttek a tolófájások, és ott már nem nagyon voltam jelen. Szóval ne félj az események sodorni fognak magukkal, és még vigyorogni, meg viccelődni is lesz kedved, igaz nem sokáig :twisted:
Persze én három bruttó óráról tudok beszámolni, nem 24-ről :-)

Pusza

tjuca
 
 


Jucmuc!

Sajna nem a baba miatt volt a gyakori nőgyogyi látogatás. Még 4 éve összeszedtem egy elég makacs nőgyogyi gyulladást és fél évbe került, mire kimásztam belőle, addig 2-4 hetente jártam dokihoz, végigszedtem az összes antibacit és gombaellenes cuccot, végül már laparral fenyegetett a dokim, mikor utolsó esélyként egy szuri kúra segített. De azóta is, valszeg az összenövések miatt egy 30 napos hónapból kb. 20-at fájt a hasam, itt szúrt, ott szúrt, itt feszíetett, ott feszített, úgyhogy emiatt is eleinte rendszeresen jártam dokihoz, mindig féltem a kiújjulástól, mikor végül mondta vki., hogy a hormonzavarom miatt a méhem is folyton görcsben van és ez is okozhatja a fájásokat, azóta már hozzájuk szoktam, megtanultam együtt élni velük.

Ami a babát illeti, végülis azt mondhatom, hgoy szerencsések vagyunk, mert ha úgy nézem, az első ciklusban összejött, habár valójában ez már a 4. éles ciklusunk volt, de monofázisos, pé nélküli ciklus volt ebből 3, tehát ezekkel nem is számoltam. A győztes ciklus pedig stimulált volt. Szerencsére jókor voltam jó helyen és még bőven a baba kezdés előtt elkezdtem vizsgáltatni magam, mert mindig is rendszertelen volt a mensim, így tudtam, hogy ez most sem lesz máshogy, nem hagytam, hgoy 1 évnyi sikertelenség után kezdjünk vizsgálódni, már fél évvel a kezdés előtt elkezdtünk vizsgálódni, így rögtön Closty-val indultunk neki a dolgoknak, nem kínlódtunk a vak szerencsével!

Juca!

A 3 óra vajúdás azért szép teljesítmény!

Én igazándiból egyelőre még nem is a fájdalomtól tartok, hanem hogy nem lesz erőm a végére ...

Persze, azért még nem agyalok ezen, csak néha-néha eszembe jut. Most még mindig a soron következő UH-ra koncentrálok, az bőven lefoglalja az agyalási kapacitásom!

kacsa14
 
 


Ma egy ismi, már azelőtt kiszúrta Pöttöm jelenlétét, hogy megemlítettük volna! Dagadt a bögyöm rendesen! Ha a pocimra nézek, minden bánatom elfelejtem (már ami a hányások és egyéb vackok miatt keletkezik)!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki élvezi ezt a szép őszi időt, de ez így van rendjén!
Mi is ezt tettük eddig! :lol:

Köszönöm MINDENKINEK, hogy drukkol és gondol ránk!Nagyon jól esik! :lol:
Szóval még egyben vagyunk, jól vagyunk, a helyzet egyenlőre változatlan! :lol:

További szép hétvégét Mindenkinek! :lol:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Kacsa!

Huuu szegenykem tenyleg szörnyü lehetett ez az allando orvoshoz jaras es, hogy nem segitettek az antibiotikumok sem. Ugy emlekszem Kancinak is hasonlo problemai voltak.

Nagyon jol tetted, hogy idöben elkezdtetek a vizsgalatokat! Latod en ezert is vagyok merges magamra, mert en is akartam mar fel ev utan lepni valamerre, de a doki mindig lerazott minket mondvan, hogy meg probalkozzunk. Aztan egy ev utan is csak azert mert nagyon erösködtem csinaltattunk egy spermiogrammat es hat rögtön ertettük mi a bibi. :(

Megkerdezhetem pontosan milyen jellegü hormonproblemad volt? Mert az egyik itteni ismerösömek is most tervezgetik a babat de a csajszinak mindig gondok voltak a ciklusaval. (ezt csak a ferjemtöl tudom) Igazabol nem tudom pontosan mi mert nem akartam konkretan rakerdezni a lanynal. Mindenesetre szerintem nekik sem artana kivizsgaltatni magukat mar az elejen.

En is büszke lennek a pocimra! :)

Tenyleg, Nikiröl tudtok valamit? Mi lehet vele?
Niki????? Hogy vagy? es Buborek?



Csibe!

Jol ertettem, hogy Neked is volt H.S.G.-d es azt mondtak, hogy el van zarodva mind a kettö vezetö? Es utana mi törtent? Egyszer csak terhes lett kiscsibe? :D

Jo ejt csajocak, es szep vasarnapot!!!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jucmuc!

A hormongondok ott kezdődtek, hogy 14,5 éves voltam már, mikor megjött, tehát viszonylag későn. Aztán egészen addig, amíg elkezdtem szedni a fogit (21 évesen) 2-3 havonta jött meg, totál kiszámíthatatlanul, erős volt, 5-6 napig tartott + 4-5 nap barnázás. Aztán egyszerűbb volt akkor gyogyi szedni, mint kivizsgáltatni magam. Majd kb. 3 éve volt egy felfázásos problémám, ami miatt sizntén mindent végigjártam, majd az STD szakrendelésen (nemi betegséges) mondta a nő, hogyha gombám van, ne szedjek fogit, de mondtam, hogy kell, mert zagyva a ciklusom, azt mondta, akkor irány a hormonlabor, mert azért is lehet a hólyaghurut. Így és egy ismi segítségével jutottam be végül a körforgásba. Abbahagytam a gyogyit és már az első ciklusban csináltunk is egy teljes hormonpanelt (3., 14., 21. napi vérvétel), akkor még minden OK volt, meg is jött 38 napra, volt pé, mutatták is az értékek, bár a progi, ösztrogén alacsony, a prolaktin magas volt. Továbbkerültem egy endokrinológushoz, aki felírta a Duphastont, hogy pé-től kezdve szedjem, amíg vagy mensi vagy poz. teszt van. Az első 3 hónapban még minden tölkéletes volt, pé-kori hasfájás, nyák, stb., 2 38 napos és életemben először egy 28 napos ciklussal! Aztán jött a május, az esküvőnk, számolgattam, hgoy mikor jön majd meg, figyeltem a pé-t, de pé nem mutatott semmi jelet, beszarás, irány doki, felírt mensi hozó gyogyit és a Closty-t. Ezután még volt 3 gyógyszeres mensim és a 3.-ban kezdtem szedni a Closty-t.

Hát nagyjából ennyi a történet. Hormonértékekeket azért nem írok, mert a fogi utáni 1. ciklusba még a fogi belejátszik, ill. a fogi alatt félig érett tűszők, tehát ez annyira nem mérvadó.

Mindenesetre az ismiteknek azt javaslom, hogyha a közeljövőben babát szeretnének, akkor kezdjen el után járni a dolognak még idejében!

kacsa14
 
 


Magzatmozgásszakértők!

Éjszaka mintha jelzett volna Pöttöm! Olyan volt, mint mikor korog a gyomrom, csak sokkal-sokkal lágyabb és lent az alhasban. Aztán, ahogy forgolódtam, jobb oldalról balra, még 4-5-ször éreztem ugyanazt, ugyanott. Ez picit elbizonytalanított, mert gondolom, egy 10 cm-es baba még bőven elúszkál a lötyiben és nem marad ugyanott, ha én tengely körül forgok.

Mit gondoltok?

Egyébként ki mikor érezte először a pocaklakót?

kacsa14
 
 


Kép

Minden bent és kint lévő babának, érőben lévő petének vagy már randin túl lévő petének és gazdáiknak szép vasárnapot!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Még a végén Gábor pontosan "érkezik" majd! :wink: Frontok jönnek-mennek, telihold..., eddig minden az előírtak szerint
Gratula a jó eredményekhez! :)

Panka!
Neked az AFP-hez grat! :)

Borsó!
A "keresztmami" Angie volt... :lol: Sztem is telibetalált, mondtam is Neki! :D
Természetesen minden jelentkező tünetnek örülök... :wink:
Mostanában nem panaszkodom, hogy nincsenek! Kép

Aniko!
Látom a táblába írtakat!!! :D :wink: Ennyi májusi baba...
Semmit nem írsz mostanában Magatokról..., sőt egyáltalán nem írsz... :( Még a fotót sem láttuk... :(
Marci ezek szerint tudja már? :wink:

Zsu!
Köszi a sztárfotó dícséretet! :D
Lizának simi... Kép
Remélem "szépen haladtok"!

Jucmuc!
Szerintem próbálkozhattok HSG után... Úgyhogy hajrááá! :wink:

Szép napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Anikó!
Írtam privit!

Kacsa!
Én a 18. hét tájékán kezdtem érezni azt, amit Te írsz, de egészen konkrét csak a 20. hét körül lett.

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Brill! :D
Köszönöm a hiányolást ari vagy!
Kicsit összesürüsödtek a dolgok (anyukám szülinapja,gyerek szülinapi party,nagybevásárlás stb.....)és a maradék energiámba meg probálok pihenni!Fekve társasozunk meg kártyázunk meg ilyenek!Amikor meg apa levállt akkor alszom mert az tudok bárhol és bármikor! :lol:
De köszönöm jol vagyok!Hétfőn megyek az uj nögyogyászhoz akit végül választottam!Remélem jo lesz! :D

Adri! :D
Annyira szomoruan olvasom a soraid! :(
Én is azt javasolnám hogy gyere közénk és engedd hogy segitsünk!
Biztos vagyok benne hogy mindenkinek voltak hullámvölgyek a kapcsolataiban és hátha egy két jo tanáccsal praktikával eltudunk látni! :wink:

Jucmuc! :D
Büszke vagyok rád hogy tul vagy rajta!
És hogy minden ok ennek meg szivből gratulálok!!!!

Kacsa! :D
Amilyen kis vékonyka vagy több mint valoszinű hogy a babát érzed mert nincs kipárnázva a hasad! :wink:

Norwell! :D
Irtam választ!

Panka! :D
Gratulálok az afp-hez és a kislányhoz!
A táblában már javitottam is a babádat! :wink:

CsHeni! :D
Mikor mész orvoshoz?

Ági! :D
Hogy vagy?

Hangyi? :D

Nárcisz! :D
Hogy vagy?

Csibe! :D
Minden nap izgulok érted már nagyon-nagyon!!!

Timika! :D
Kristof hogy van?Meggyogyult szegénykém?

Évi! :D
Hogy telt a hétvége?

Valér! :D
Lizárol egy foto?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Anikó! :D
Köszi, hogy hiányolsz, aranyos vagy.Vagyok csak olvasó üzemmódban.3 napot késett, már kezdtem reménykedni, de aztán mégsem.Jelenleg 1 cn. Most pihenek, mert éjjel a görcsök miatt nem túl sokat tudtam aludni.
További szép vasárnapot mindekinek.

Hangyi

Kép
hangyolca77
 
 


Anikó!
Újabb privi ment! :D

Hangyi!
:cry: :cry: :cry:

Kacsa!
Szerintem is Pöttöm az, amilyen szupi vékony vagy, állítólag a vékony nők hamarabb érzik. Na, ebből lehet rám következutetni... :twisted:

Kép
Kép
norwell
 
 


Norvell! Anikó!

Köszönöm a véleményezést! Az igaz, hogy inkább csontos, mint husis vagyok, bár az utóbbi pár évben poci, derék és popó tájékra nekem is rakódott egy kis anyag ...

Bízom benne én is, hogy Pöttöm volt, mert tényleg ollyan érzés, amit még sosem éreztem, terhes meg ugye még sosem voltam ...

Hát idővel majd konkretizálódik, hogy tényleg odabentről rugdosnak-e. Addig is igyekszek felvenni fele a kapcsolatot, amikor kis nyugi, pihi van!

Anikó!

Alvással kapcsolatban megértelek, én tegnap a szüleimtől egy mormota mamás hűtőmágnest kaptam,. Azt hiszem, nem is kell kommentálni.

Az új nőgyogyihoz sok sikert! Remélem, beválik és mindenben az elvárásaid szerint teljesít majd!

kacsa14
 
 


Hangyi! :D
Sajnálom az 1cn-t Kép

Kacsa! :D
Izgulok picit én is a nögyogyi miatt!
De egy barátnöm juliusban szült nála és áradozott rola!
Remélem nekem is bejön! :D

Norwell! :D
Válasz ment! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kacsa!

Nagyon tanulsagos amit leirtal, es sajnos kisertetiesen hasonlit az ismink törtenetehez!
Azert felelmetes, hogy a hormonok mennyi mindenre hatassal vannak. Es ha nem jo aranyban vannak mennyi galibat tudnak okozni.
Ennel a lanynal is honapok teltek el mensi nelkül aztan gyogyikat szedett, hogy megjöjjön neki.
Most nem tudom hol tartanak, de majd megprobalunk beszelni velük.
Köszi, hogy leirtad! :)

Brill!

Köszike!:) Bele is huzunk most! Mar a 16. napon vagyok, es meg mindig nem repedt meg de mar nagyon erzem. A gepem ma reggel mutatta az LH csucsot, ugyhogy holnap valszeg repedek. :wink:

Aniko!

Jol is teszed, hogy pihensz, drukk a holnapi nögyogyihoz! :)
Jol esik, hogy büszke vagy ram, tenyleg annyira jo erzes tul lenni rajta, es föleg igy, hogy minden rendben!

Ö az en kis Lillam! :D
Kép Kép Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Nagyon édi-bédi a kutyusod!

Ezek meg mi vagyunk: Kép

Bőven elég ekkora kép belőlem :roll: Ma készült :oops:
Vendég
 


sziasztok!!

Már csak 3 oldal lemaradásom van, amit holnap be is fogok hozni és írok nektek egy hosszú novellát. :lol:
A viccet félretéve holnaptól újra itt leszek (tudom ezt már sokszor mondtam az utóbbi hetekben) de most tényleg.

Magamról: A 19.cn-en tartok a 13. napon volt a PÉ-m, azt hittem kiugrik a szemem úgy fájt a jobb petefészkem, este viszont hancúroztunk Apával ennek örömére. :D Mérem a reggeli hőmet is, fáj egy picit a cicim és iszonyatos hittel reménykedem...hogy újra bekövetkezik a csoda!! (csak nehogy fejre essek :oops: )

Jó éjt!!!!!!! és millió puszi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csibe! :) Továbbra is egyben??? :lol:

Brill! :)
Igyekszünk... De nem akarom elkiabálni... :oops:

Anikó! :)
Remélem sikerül csatolni Lizuról egy sztárfotót... :D
Valamiért nem akarja az igazságot a gép, azt írja ki, hogy hiba történt. :( Lehet, hogy túl nagy a kép. Sebaj, majd legközelebb megpróbálom egy kicsinyített képpel! :)
Most viszont rohanok dolgozni! :roll:

Puszi Nektek!
Szép napot mindenkinek! 8)

Zsu
valér
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Napsütéses szép reggelt Mindenkinek!

Itt gyönyörű őszi reggel van, bár a hőmérő csak 5 fokot mutat :evil:

Anikó!
Köszi a javítást!
Sok sikert az új dokihoz!

Jucmuc!
Nagyon aranyos a kutyid!!!Jól gyömöyzköld meg helyettem! :lol:

Pupy!
Várom a novellát!És drukkolok!!!

Kati!
Helyesek vagytok Petrával!Nyugodtan lehet nagyobb fotó is! :wink:

Képzeljétek!
Este éreztem ahogy csuklik Emili(vagy Andris? :roll: )Fura volt, ugrált a hasam is :lol: Erre Tomi azt mondta, igyak vizet, majd elmúlik tőle :lol: ,de mondom nem én csuklok! :D
Estére talán lesz sztárfotó is Emiliről.

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


proba

Kép
monyoka
 
 


Jó reggelt Lányok!

Bocsánat, de most egy kicsit önző módon csak magamról fogok beszélni, mert el vagyok keseredve. Este nagyon fájt a hasam, és mostanság egyfolytában szúr, feszít, nyom, stb..Viszont nem görcsölök és nem vérzek (kop-kop-kop)...Ez normális? A fenti panaszokon kívül semmit nem érzek, csak azt látom, hogy már most akkora a hasam, mint az előző terhességem 5. hónapjában...

Kérlek nyugtassatok meg, hogy ezek normálisak!!!

Egyébként jövőhét kedden megyek uh-ra, 15 órára. Rettentően várom. Ezen a héten akartam menni, de legközelebb csak pénteken lenne a doki, és péntek 13-án nem megyek első uh-ra!!!

Elnézést mégegyszer önzésemért és rohanásomért!

Mindenkinek millió puszi!!!!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok.

hat ujra itt,vegre vege az almaszedesnek,vagyis a nagyreszenek.Mostmar nyugisabb napok kovetkeznek.
egy picit sikerult visszaolvasnom.

Kép
monyoka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?