Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Javítom előző önmagam. Egyáltalán nem értem mi folyik itt.
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Nem ismerek rátok... Most komolyan hagyni fogjuk, hogy egy ilyen utolsó, álnok kígyó miatt széthulljon a csapat??? Nagy csalódás volt mindenkinek, drága tanulópénz, nem lehet csak úgy napirendre térni felette, de b@sszus, ne hagyjuk magunkat! Hát én rögtön tökön szúrom magam, ha most itthagytok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Megdöbbenve olvasom vissza a leírtak. Igazából megmondom őszintén nem sok mindent értek belőle. Ha lehetőség van rá valaki, csak pár sorban leírná, hogy mi folyik itt. Ha még nagyon új vagyok itt és semmi közöm hozzá, akkor ne, de nehogy vége legyen ennek a topiknak!!!!!!!Nincs még egy ilyen összefogó társaság, mint ahogy itt olvasva mindig kap mindenki támogatást a többiektől. Nagyon kár lenne érte!
tina82
 
 

 
 

Évi!
Veled tartok! Védjük meg ezt a jól működő kis csapatot! É
ÉN NEM MEGYEK EL!!!!
Vendég
 


Csajok!

Szerintem se ködösítsünk... Mindenki tanulhat a sztoriból, le kellene írni :roll: Így legalább aki nem inge, nem veszi magára. Mit szóltok?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Csatlakoznék a többiekhez: mi van? Nem értek semmit! :oops:
Pedig mostanában nem felületesen olvasok!
Valaki elmagyarázná?

Juca!
Ne már!Ne menj el!

Angie!
Édes a picúrod!

Nárcisz!
Köszönöm kérdésed, jól vagyunk!
A hasam azért érzem rendesen!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak egy kicsit össze kell kaparnom magam, de jövök. Nem lesz itt vége semminek. :D :D

zsúka
zsúka
 
 


Tina!
Írtam privit!
Vendég
 


Évi!
Bár nem én vagyok a kapitány, de tudod utolsóként. persze lehet csak decemberig :lol: :lol: :lol:

Csibe!
Csak tűkön ülök miattad :lol:
Utánad kettővel már én vagyok :lol:

Kép
narco
 
 


Évi!

Pont most akartam feltenni a kérdést, hogy nem írjuk le?

Szerintem írd!
Vendég
 


Évi!
Tőlem le lehet írni, mert valóban nagy itt az értetlenség. De én megvárnám az érintettek egyetértését. Aki kérdezi, én szívesen megírom priviben.
Vendég
 


Zsúka! :D :D :D
Vendég
 


Angie!

Természetesen én is úgy gondoltam, hogy szigorúan az érintettek jóváhagyása után. Ne privizgessünk, játsszunk nyílt lapokkal!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angie!
Megkaptam. Le vagyok döbbenve! :o Ezt nem gondoltam volna.
Köszönöm a bizalmat, hogy leírtad!
tina82
 
 


De jó !!! :D

Nagyon örülök, hogy mégis így összetartotok :D

Kismamiknak különben nagyon-nagyon gratulálok, vigyázzatok magatokra, és a picúrokra!
A leendő kismamiknak pedig jó sok zebrát!!!!

Borsó
borsó
 
 


Mindjárt jövök vissza, csak a férjem gyorsan megír egy CD-t
tina82
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen ritkán jelentkezem, de mindig olvaslak titeket.
Ne hagyjuk, hogy szétmenjen ez a fantasztikus társaság.
Pontosan nem tudom mi történt pontosan.

Juca:
Sajnálom, hogy te is áldozatul estél, de maradj velünk, kellesz te is a csapatba.

Mindentkit sajnálok aki megjárta.

Elmesélné valaki mi is történt pontosan

Fel a fejjel lányok

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Legalább priviben megírná nekem valaki?

Köszi
szalai heni
 
 


Borsó!
Köszönjük a bíztatást. Úgy látom, most igazán ránk fér.
Látom, régen te is irogattál ebbe a topikba. Nem akarsz mesélni magadról egy kicsit bővebben, hogy mi történik veled? Van gyereked? stb.

Heni!
Szerintem lesz itt is egy pontos tájékoztató, hogy mi folyik itt. Még egy kis türelmet.

Cs.Heni!
Te hogy vagy! Egyfolytában a fejemben jársz. Úgy-e nem jött még meg?!?!?!?!!!!
Vendég
 


Lányok én támogatom hogy leirjunk ide mindent!
Csak nem szeretnék nyomdafesték nem tűrö hangnemben irni! :evil: :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!
Dobbenten latom ma itt ezt a valsaghelyzetet...irjatok mar meg, hogy mirol van szo! Tegnap mire vegigolvastam az aktualis termest, at kellett menni anyosekhoz, mar nem maradt idom irni:( De valami utalgatasok a tegnap is voltak...most mar tenyleg furja az oldalam a kivancsisag...

Juca! Az eg szerelmere, itt ne hagyj!

Angie: szep kis oriasbebi! mar szinte tul is nott egy rizsszemet! Vigyazz ra es simizgesd:) Es aranyos a vonalzod (a spargad:)).

Aniko: en is eszrevettem, hogy nem sokat irsz az allapotodrol, de mikor irtad az indokodat, talan igazat adtam neked. Most, hogy a szornyuseg velem megtortent, egy ujabb terhesseg eseten eseten valoszinuleg ovatosabban orulnek, es fejjel mennek a falnak, hogy ennyire orultem ennek is. Na de ne hallgasd ezt a sok hulyeseget, amit itt osszeirok, biztos minden rendben a babaddal, hamarosan lathatod es megnyugodhatsz. Csak semmi aggodas!

Most ennyit sikerult rohamban irni, egy oramba is beletelik, mire visszolvasok mindent:) Estefele meg vissza probalok jonni, mert nagyon szeretnem tudni, hogy mi tortent it...:roll:
A szivem megszakadna, ha szetmenne ez a fantasztikus csapat!!! Ti vagytok az egyik legnagyobb tamaszom!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Lányok!
Az igazság az,hogy Mátra egy szélhámos!
Sajnos amit itt nekünk elöadott a fél év alatt az mind szemen szedett hazugság!De ezt már többen is tudtuk sajnos!
És most az tette az ire a pontot hogy a rákra hivatkozva pénzt kért többünktől hogy nem tud elmenni az orvoshoz mert nem kapott rég fizetést!Mi egyből segitettünk és ő meg hálábol köddé vált! :evil: Szoval letagadja magát és kinyomja a telefont ha hivjuk!És a hétfői korházas sztori is hazugság biztos forrásbol tudjuk!
Ez az oka hogy nem jelentkezik mert egy hazug diszno!És azért is vettem ki a táblábol mert egy ilyen szemétnek nincs helye közöttünk!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Na, akkor mit szólnátok hozzá, ha megkérnénk Angiet, hogy tegye fel ide, amit priviben írt a helyzetről, és akkor mindenki képben lenne? Nem akarok erőszakoskodni, csak kérdezem... Ahogy jónak látjátok...
Aztán szót se róla többet...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szaisztok!
Kicsit továbbtartott a CD írás, mint gondoltam.

Évi szavait követve most egy kicsit átugrom ezta témát, mert csak 5- ig kaptam "engedélyt" a gépre a férjemtől :) és van pár dolog, amit jegyezeteltem.

Narco!
Vigyázz nagyon magatokra, nehogy lebetegedj, mert az most nagyon nem hiányozna! Tudod, sok vitamin! :)

Angie!
Köszi mégegyszer a tájékoztatást és jó lett a vonalzód!

Anikó!
Ne izgulj! Biztos nem lehet könnyű, amíg nincs "kézzelfogható" jele, hogy odabent lakik valaki, de ha idegeskedsz az sem tesz jót. A rókák felől Kacsánál szerintem érdeklődhetsz: Ő már biztosan szabadulna tőlük. :)

Unique!
Így távolból és nem ismerve az előzmények ne haragudj, ha már olyat írok, amit próbáltatok, de lehet, hogy le kéne fejni az anyatej első részér, ami nem annyira tápláló, inkább csak szomjoltásra van és a hátsó, sűrűbb, tápanyagban dús tejből kéne szopiznia. Ha már ezt is próbáltátok, akkor bocsi, csak kár lenne azért a sok jó tejciért, amiben annyi minden benne van.

Timika!
Gratulálok az ügyes kisfiadhoz! Biztosan fantasztikus élmény lehetett látni. Még egy pár hónap és már szaladhattok utána.
:D
tina82
 
 


Sziasztok!És ez az a MÁTRA aki innen engem kiutált!!!Muszály volt ezt leirnom!!Nekem igaziból sosem volt szimpi!!!!Hálátlan.............!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Döbbenten olvastam, mi derült ki Mátráról. Nem gondoltam volna...
Sajna, most közhely lesz, amit mondok, de , mindenhol felbukkannak ilyen emberek, kihasználva a jó emberek bizalmát és szeretetét. Ám nem szabad hagyni, hogy ez szétszakítson közösségeket, kapcsolatokat.
Különben én, talán naívan, mindig ledöbbenek, hogy vannak ilyen emberek, akik kihasználnak másokat, talán mert nekem eszembe sem jutna ilyet tenni. Gondolom, Nektek sem.
Szóval, maradjunk együtt, mert sok támogatást, szeretetet kapunk egymástól, és adunk egymásnak, és ez a legfontosabb.

Bogi
dbogica
 
 


Lányok!

Tudom nagy a károtok... főleg lelkileg.
Azt el kell higgyétek, hogy nagyszerűek és emberek vagytok. Szerencsés vagyok hogy "ismerhetlek" titeket.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!
Le vagyok döbbenve!
De ne hagyjuk a topikot kihalni! Pliiiiiiiiz!Már annyi mindenre kaptam itt választ még ha nem is kérdeztem.és a csapat is nagyon jó.


Hangyi

Kép
hangyolca77
 
 


Angie! :D
Gratulálok a kis rizsszemhez.Vigyázzatok magatokra.

Anikó!
Csatlakoznék az elöttem szólokhoz.Ne idegeskedj.
A jövő heti UH-on biztos rendben lesz minden.

Duddu!
Aranyosak a lányok!

Timika! :D
Gratulálok a kisfiadnak.Nagyon ügyes kis srác.


Hangyi


Kép
hangyolca77
 
 


Olyan jó olvasni, hogy mindenki így támogatja ezt a topikot! :)
tina82
 
 


Lányok!
Ma totál behavaztam a mh-men. Ma léptem ki, és holnap már nem biztos, hogy tudok jönni. Hétvégén pedig nem megyek a szüleimhez, így nem tudok írni nektek. Pont most!!!
Hétfőn viszon tutira leszek.
Tartsatok ki!!! A tisztátalanságok mindig kibuknak. Éljen az igazságosság!!!

Juca!
El ne tűnj! Plíííííííííííííííííííííííízzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!

Köszönök még egyszer minden dícséretet a kis Manócskámmal kapcsolatban.

Puszó!
Hiányozni fogtok!
Vendég
 


Hangyi!
Mi újság van veled?

Juca!
El ne tűnj!

Lassan megyek mert csere lesz a gép előtt. Azt még gyorsan leírom, hogy ma tartottuk az Anyatejes Világnap alkalmából szervezett ünnepségünket. Kevesebben jöttek, mint amennyire számítottunk, de jó volt a hangulat. Vidám zene, üdítő, torta, rajta tüzijáték, amitől még a szájuk is tátva maradt a kis csöppségeknek, jajj nagyon édesek voltak! :lol:
tina82
 
 


Angie!
Kellemes hétvégét, hétfőn várunk!
tina82
 
 


Jézusom......... :(

Teljesen le vagyok döbbenve, és súlytva, hogy ilyen emberek vannak, léteznek, és ilyen dolgokkal visszaélnek.
:(

Anikó és Juca, nagyon sajnálom ami történt, de Junkó nagyon jól megfogalmazta, hogy milyen fantasztikus EMBEREK vagytok.

Angie :)

Köszönöm a kérdésedet, régen tényleg aktívabb résztvevője voltam a topiknak......
Sajnos még mindig nincs babánk. Időközben volt egy picurkánk, de úgy döntött, hogy nem marad velünk. :(
De nem adjuk fel, és bízok benne, hogy egyszer nekünk is lesz majd egy édes és egészséges babánk.

Puszi Borsó
borsó
 
 


LESZAKAD A POFAM!!!
En azt hittem, hogy ilyen helyre es ilyen temaban nem fer bele az ilyen fajta galardsag. Itt kitartuk a lelkunket egymasnak, vigasztaltunk es egyutt orultunk...
Remelem azert nem megy tonkre az a sok szep dolog ami itt osszejott. Kar lenne...

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Csak csatlakozni tudok Nomihoz, aki nagyon jól megfogta ennek a topiknak a lényegét!
tina82
 
 


Sziasztok!

Hát én is hozzászólok, bár nem vagyok érintett az ügyben. Anikóval aug. eleje óta tudjuk biztosan, hogy ki is az a Mátra! Előbb is sejtettük, mert már ott elcsúszott a dolog, amikor előadta a Hattyú halálát, hogy a 6 hetes babája a kezébe csúszott... ugyan már! Egy kórházban??? Aztán mikor enyhült iránta az érdeklődés, jött az újabb terhesség, vagy minek nevezzem. Majd 3!!!hét kórház, hogy megállapítsák terhes, vagy sem! Ugye, mint tudjuk, ahhoz 3 hét kórház kell. Ja, közben van egy pár héttel kisebb terhesség, merthogy az ő hcg-je szórakozik az orvosokkal. Emelkedik, csökken, majd láss csodát, megint emelkedik! Méhnyálkahártya nő, vékonyodik, f...om tudja mit csinál!
Az a baj az egészben, hogy szép kis ködöt csinált itt, mert nagyon jól fogalmaz, és a hivatásából adódóan pontosan tudja, hogy mikor, kihez hogyan kell szólni, bújni a seggébe.
Csúnya dolog, ne haragudjatok, de az orrunknál fogva vezetett minket. Mi már régen röhögünk az egészen, nekem párszor volt is már szúrkáló megjegyzésem, de a köd eltakarta a lényeget!
Ja, a doki gépe! Ott már nagyon sántított ez a dolog! Elég bután hazudott akkor. Dehát ezt is bekajáltuk.
Amikor egy kicsit is kezdte elveszíteni a középponti státuszát, mindig előállt valamivel. Most éppen a rossz lelettel...
Erre csak annyit tudok reagálni, hogy kihívta maga ellen a sorsot, de mint tudjuk, előbb-utóbb a jó elnyeri jutalmát, a rossz méltó büntetését. Hát Ő ez utóbbi, és a JÓ ISTEN utól fogja érni. Csak nehogy beigazolódjon egy sok rossz, amit kitalált magának. Mert akkor csak magát okolhatja!

Tegnap előtt fent volt reggel az iwiw-en, előtte az msn-en. De mire valaki megszólította volna, ő angolosan távozott. Ilyen egyébként a második "terhességénél"is volt, már akkor biztosak voltunk a hazugságaiban.
Azóta tudom, hogy a suliban nem jelentett beteget, de ugye ha kórházba van, akkor nem tud tanítani...

CSak azt kívánom neki---ha engeditek--- többünk nevében, hogy a JÓ ISTEN törlesszen neki egy keveset. Vagy így, vagy úgy. Mindenki gondoljon arra, amire akar!

Ennyi voltam, bocsi ha valakit megbántottam. Ja, és jelzem, hogyha tegnap írtam volna, egy pár részt ki kellett volna fütyülni...

Mindenki vegyen egy nagy levegőt, és lépjünk, többet ne is említsük , mert annyit se érdemel!
Köszi, hogy elolvastatok.

A teljesség igénye nélkül......
Vendég
 


Lányok,

Én is itt vagyok és maradok is Veletek! Szóval, akkor fogjunk össze, ez a topic kibírt már ennél ilyenebbeket is. Kérlek, maradjatok velünk! (érintettek)

Tina :)
Köszi, próbáltuk :P Mit nem... Igazából eszik Őfelsége kanállal, csak rengeteg idő és türelem kell hozzá. Azért még nem adom ám fel, engem nem olyanból faragtak! :)

Jucmuc :)
Édi vagy, köszönöm, jól esik! :)

Mindenhol vannak szélhámosok, ez tény. Ne haggyjuk magunkat! Akinek segíthetek bármiben, szóljon!

pusz

KépKép
unique
 
 


Angie! :D
Gyönyörü a kisbabád! :D
A Kaáliba kell visszamenned a következő ultrahangra vagy már a saját orvosodhoz?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kati :)

köszi, h leírtad.

puszi

KépKép
unique
 
 



Sziasztok:)

Bocsi,hogy megint itt tolakodok, a babás topicból irok!!!
Megdöbbentem MÁTRÁN!!!
Ugye én nemrég írtam neki emailt, hogy még csak most láttam meg hogy a "szomszédból" ir!!!(Persze nem válaszolt)
Mármint ha jól olvastam akkor ő Szécsényi!!!(Nógrád megye)
Én a mellette lévő Őrhalomból irok!!
Kíváncsi lennék, hogy ki az mármint, hogy nézz ki mert az sem kizárt hogy ismerem őt!!!
Nem tudtok róla képet feltenni!!!
Vagy ő megtalálható vhol!!!
Pl: Iwiwen??

Én nem is taklálkoztam még ilyen emberrel aki ilyen undoritó dolgokra képes mint ő!!!
És biztosan tudjátok ezeket a dolgokat róla!!!
Hogy nem rákos, meg hogy a hétvégen nem is feküdt bent itt a Balassagyarmati kórházban!!!
Szerintem jó korház, jó vannak hiányoságok de sztem mindenhol vannak!!!

Szió mindenkinek

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!

Valaki majd tesz fel neked elérhetőséget, mert szept 16-án ott volt a topictalin. Ott kérte a pénzt, és adtak sajnos...

Telefonon sok mindent ki lehet deríteni, de az iwiw-en fent van Koós Rita néven, mint Bátonyterenye! Azt, meg hogy honnan ír, csak a JÓ ISTEN tudja. Ugyanis mindig máshol lakik. Egyszer a doki gépéről a kórházból............

A kórháznak is van telefonszáma! Csak egy kérdés, és ennyi.

De az igazságszolgáltatás majd utoléri. Ugye Mátra??? Tudod, Police...
Vendég
 


Sziasztok!

Du. kicsit shoppingoltunk Pankával. Megvannak Pöttöm első turizott body-jai! :D

Ami az ügyet illeti, nagyon sajnálom, hogy van olyan NŐ (?), aki pont egy ilyen témájú topicból képes gúnyt űzni és kihasználni azokat, akik nap, mint nap az élet legnagyobb csodájára készülnek, élik azt át! És én is csak azt tudom mondani, hogy előbb utóbb mindenkit elér a maga büntetése, talán akkor majd egy picit elgondolkozik az életéről ...

Viszont a többiekhez csatlakozva én is csak azt szeretném, hoyg lépjünk túl a sokkon és azok, akik tényleg érintettjei voltak az ügynek is találjanak megnyugvásra és tudjanak újra bízni az emberekben, az emberek tisztaságában és abban, hogy vannak még igaz barátok, akár személyes ismeretség, akár a modern kor vívmánya útján jutottunk is el hozzájuk!!! Szóval ne tűnjön el senki, mert minednki, aki napi részese volt a topicnak már benne van az életünkben és hiányozni fog, ha nem hallunk róla többet!!!

Holnap új nap virrad, kezdjünk új lappal, új reményekkel, új bizalommal ...

kacsa14
 
 


Sziasztok Lányok!

Borzasztó ami itt történik :cry: :cry: :cry:

Ne hagyjuk el egymást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Később lehet, hogy írok, de most a fejem olyan mint egy méh kas :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Edinka!

Küldtem neked mailt, fényképpel :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Egy kép a kutyásoknak.

Ő Bora:

Kép

Hogy jobb kedvre derüljünk!!!
Vendég
 


Hát én ismerem személyesen a kis gyönyörűséget!!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kati!

Nagyon szép kutyusod van :)
borsó
 
 


Kati!

Édi a kutyus :lol: Szerintem símán lenyelné a "keresztlányom" kutyusát!
Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 




Ismerősnek tűnik Mátra,de most így nem tudom hova tenni,mert
összezavart, hogy most Szécsényi vagy Bátonyterenyei????????
Egyébként ő tanárnő??
És még miket mesélt magáról??

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!
Remélem nem veszitek rossz néven,ha ehhez a balhéhoz hozzá szólok!
Egy másik topikba irok,de sűrűn átnézek hozzátok,+igazából mindenkihez,,de ez sztem kölcsönös!
Iszonyatos módon ledöbbentem Mátrán...hogy a fenébe tud ilyen szent dolgokról gúnyt űzni,szörnyű.
Egy elmebeteg állat,sztem férje sincs,ki viselne el egy ilyen nőt????
(Kati)Biztos lehetsz benne h elfgoja nyerni méltó büntetését,kő keményen a falra festette az ördögöt...ne lepődjön meg ha semmi jó nem fog vele történi!!!!

Annyira jó csapat vagytok,maradjatok is meg...szét ne ugraszon benneteket egy kigyó!

Sok puszi Nektek!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?