Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Egy váratlan fordulat kapcsán ma voltunk 4D-s UH-on.Tényleg nagyon hirtelen jött a dolog :D

Kis_Plutó!
Köszönöm :) Sokan mondták,hogy csúcsos a hasam,és hogy fiúknál szokott ilyen lenni,de mi rácáfoltunk :D Ugyanis Tünci kislány :D :D
Ezt a 18 hetet tényleg jól elszámolták :cry: Krisztikének jobbulást.

És íme Tünciről,ill.Gerdáról egy kép:
Kép

KépKép
takido
 
 


Szia Takido!
Tényleg nagyon szép kismama vagy, sajnos én akárhogy is vigyáztam megnőtt a popókám s a combom is. A baba is olyan formás pofija van.
Tünci kislány gratula!
Akkor most 2 fiú (Vikikie, Bea;) 1 kislány (Dóri)
A többiek még titkolják :)
Remélem 3.hét múlva én is megtudom.

Puszi
Edina

Kép
nika04
 
 


Nika!

Köszönöm.Ne aggódj a súlyod miatt,majd lemegy.Ezek alkati dolgok sajna.Mindegy,mennyire vigyázol.
Biztos 3 hét múlva már te is tudni fogod,hogy mi lesz :D

KépKép
takido
 
 

 
 

Dóri!Cuki a kis Gerda!!!!! :lol: :wink:
A hasadról meg csak annyit,hogy anyunak is aztmondták,hogy fiús a hasa!És 3 lánya van!
Nika!Akkor most te jössz a lányban!! :wink:
Meli!Mi lesz a Nikának??

Kép
bea27
 
 


Bea
én nem jöhetek kislánnyal? :oops: Hátha 3 hét múlva én is megtudom ki lakik a pocakomban :shock: :D Most megkérdezem, de ha most nem látszódik akkor majd kiderül a szülőszobán :wink:

Dóri
gratula a kiscsajszihoz :!: :!: Nagyon aranyos.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


helló Mindenkinek !

annyira klassz, hogy egyre többen babásodunk innen !
remélem, ez ragályos !!!! :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok, gratulálok a kislányhoz, Dóri, és te is szép kismami vagy :wink: Ja, írtam neked pü-t!

Bea, azt írja a vonalzód -nem tudom,írta-e már valaki, hogy Ádikának már nőnek a szempillái, és édi-bébi-háj kezdi takarni a testét!

Majd holnap jövök, csak még mindig nincs kész a számítógépem, mivel sz@r az akksija. Már több, mint 1 hete elvitték...

Puszi mindenkinek, a szülinaposoknak utólag is boldog szülinapot.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Plutó!Ne hülyéskedj már!!Tiéd miért ne lehetne KISLÁNY??? :wink:
Képzeljétek!A Barátnőm most 38 hetes terhes,és ma ment CTG-re (szivhangra),és bennt fogták,mert nem volt jó a szivhangja a babának (kislánynak!)Szegényke most bennt van!Holnap megyek hozzá látogatni!Ha megint rossz lesz a szivhangja,akkor meginditják a szülést!Bár neki császára lesz!!!!Pedig ÚÚÚGY szerette volna megszülni rendesen!!Na mindegy!Én azzal vigasztaltam,hogy szép lesz nagyon a baba,mert nem fog erőlködni!
Lányok!Akik még nem terhesek!!!Tessék belehúzni!!Mindenkiért ezerrel izgulok,és SZORITOK!!!!
Jó éjt mindenkinek! :)

Kép
bea27
 
 


igyekszünk, igyekszünk :lol:

nemsokára tesztelés !!!!!!

HAJRÁ MINDENKINEK !!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

TAkido, nagyon szép kismami vagy:))))))
Gratula Gerda babához!!!

Én is szeretném, ha ragályos lenne a babásodás, de sajna nekem tegnapelőtt megjött, szóval most szomorú vagyok...:(
De hátha ebben a hónapban összejön, majd ügyeskedünk apával:)

Egyébként ma voltunk MArcival 15 hós oltáson + mérésen. Szerintem kicsit duci, 11,9 kg és 83 cm. Aug. elején volt 11 kg, arra azt mondta a védőnő, hogy ez másfél éves súly, most a majdnem 12-re már nem mondott semmit (akkor ez két éves súly?)...
Az oltástól kis hőemelkedése volt, éjszakára adtam neki kúpot, remélem jól fog aludni...
Jó éjt nektek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Sziasztok!

Takido
Jajj nagyon édes pofikája van kicsi Gerdának :lol: Szép formás pocid van!

Bea
Azért még van esélye a barátnődnek, én drukkolok neki! Mikor Lilivel vajudtam egyszer lement a szivhangja 70 alá, minden olyan gyorsan történt, nagy rohangálás körülöttem, infuzió beköt, rohantak a dokimért, de szerencsére gyorsan helyreállt. Azt mondta, valószinü, h nekifeszitette magát a köldökzsinórnak (egyébként éreztem is, h éppen nyujtózkodik). Szerencsére utána minden ok volt.

Anna
Ne keseregj, a következő hónapban biztos összejön a kistesó :wink: Egyébként szoptatsz még? Azért Marci jó magas is a sulyához! Mennyi volt egy évesen? Dani 10,52 kg és 77 cm, holnap szeretném megint megméretni. Ja, sógornőm legnagyobb leánya egy évesen volt 13 kg, magasságot nem tudok pontosan, kb. 75 cm. Most 14 éves és majdnem piszkafa :wink: :lol:

Nika
Sztem ne izgulj a sulyod miatt, tényleg lehet alkati kérdés! Én pl. terhesség alatt nem hiztam sokat, szülés után az induló sulyommal jöttem ki a kórházból viszont szopi alatt meg jött fel 1-2 kg, pedig sokan fogyni szoktak szoptatás alatt :roll:

Köszönöm a szülinapi köszöntéseket :lol:

Jó éjszakát mindenkinek

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok a kilókra vonatkozó dolgokat.
Anyukámnak mindkettőnkkel olyan csúcsos hasa volt s kislányok lettünk, ezért is szeretnék a szívem mélyén egy kisfiút de kislánynak is örülni fogunk.

Anna majd a következő hónap.

Bea!
A barátnőd biztos a kórházban sok rémtörténetet is fog hallani, te ne hallgasd meg. Ugyanígy voltam a sógornőmmel őt is szívhang miatt befektették, aztán még 2 hétet bennt volt, s mikor lejárt az ideje megindították a szülést. Annyi rémtörténetet hallgattam tőle pedig csak ebédszünetbe mentem be. Akkormég nem volt terhes de így is felkavart inkább te ne is hallgasd meg.

Lehet,hogy én maradtam le, de Nektarinról tudtok valamit. Ő érte is szorítottunk.

Kis_plutó!
Akkor 3 hét múlva megtudjuk kit rejt a pocak.

Meli!
Szerinted kislányom lesz vagy kisfiam.?

Vikike párom megint eltűnt :(

Málna!
Várjuk a beszámolót.

Sziszi
Hogy vagy?

Candi?

Többiek régen jártatok már a topicban.

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt!Tegnap autót mostam,meg ablakot is pucoltam,és ez nagyon nemtetszett a méhemnek,és elkezdett szúrni a köldököm felett!!De mindtha szálka lenne ott bennt!Ma felhivtam az aszisztens nőt,és aztmondta,hogy egész nap maradjak vizszintbe,és sok-sok folyadék,és magneB6!Ha nem múlik fel kell hivnom a Dokimat,aki valszeg.befektet!! :x
Hát sajna ez van!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Először a képek:


Én merülés elött:

Kép

Merülés közben:

Kép

Lemerülve:

Kép

Hajócska :wink:

Kép

Hvar

Kép

Rengeteg apró sziget van:

Kép

Távolban egy fehér vitorla...

Kép

Red Rock a parton,és ugyanez van a víz alatt is

Kép

Több tonna követ dobált a starndon :lol:

Kép

Kép

Naplemente a teraszról I.

Kép

II.

Kép

H(vár)

Kép

Katona bácsi...Ő volt az isten

Kép

Hajón

Kép

Halacska

Kép

Hazafelé

Kép

Kapitány...

Kép

Kapitány II.

Kép

Energia levezetés a hajón I.Jövök

Kép

II.Megyek

Kép

Megbeszéltük Apával,hogy a nyugdíjas éveinket itt fogjuk eltölteni...

Kép

Jövök majd ,csak Máté reggelit kíván.... :wink:

málna2162
 
 


Jó nagyot!
Hű mennyi szép kép!
Öröm nézegetni őket, nyaralni szeretnék megint.
Málna: nagyon szép időtök voltés a hely is gönyörű lehetett élőben, így is csodaszép képekről!
Mesélj majd mi jót csináltatok még a tengeri kalandokon kívül,Máténak hog ízlett a nyaralás, otthagytátok remélem a kisördögi énjét valahol.
Dóri: csoda csinod kismami vagy, és Gerda... kis alvóbaba.
Ez a hirtelen jött meglepi Uh ... Gerda nem tudott felkészülni a rejtőzésre, ki lett cselezve :wink:
Nektarin: vége a szabinak már, tessék bejelentkezni, mi újság?
Meli: örülök, hog jól éreztétek magatokat. Annak még inkább, hogy eddig minden Ok a leletekkel, mással sem lesz baj, ésmindjárt itt van november tudod!
Musz: ezek a rókás történetek nem valami leányálmok, de remélem nem akarod követni Gabi példáját és előbb elhagyod őket! Jó, hogy nem férfi ruhát akartak rád sózni / bár ez kismama boltban ritkán található/ ilyen alapon lehetett volna.
Találtál akkor kényelmes gatyót?
Bea: várjuk a ruhás képeket.
Én meg azt, hogy legközelebb azt írod..ma egész nap pihentem, ahogy javasolták, bevettem a magnéziumot és nem is szúr a pocim....vigyázz magatokra te lány! Puszi
Plútó: azért te se kísértsd az ördögöt, nem sokat pihensz mostanság, szőnyegpucolás az nem kismama torna, vagy mégis?
Nika:tényleg ne izgasd magadat a kilók miatt, biztosan az ülőmunka miatt rakódnak egy helyre a párnácskák, de ezt tuti bőven le fogod dolgozni magadról majd. Lesz ki megdolgoztasson pár hónap múlva.
Mókuska: utólag én is boldog szülinapot kívánok neked. Hogy vagytok?
Anna: most már jöhet a jól megérdemelt pihenés, vagy kitaláltatok még alamit a kerítésen kívül? Marci tényleg nagyfiú, de magasságra is, és még csak most kezd el majd igazán nyúlni
Hirtelen kirepült a fejemből mit akartam még írni, de majd jövök még!

Andi
candi
 
 


Sziasztok,csak egy pill.ugrok be,aztán rohanok tovább....ma megyek a dokimhoz,majd holnap részletesen beszámolok!!!!


Nos:Dóri!!!!!!!!!!Én tudtam.....én tudtam,hogy Tüncike kiscsajszi!!!!!!!!Üdvözöljük mindannyian köztünk Gerda babát!!!!!Belegondoltatok már abba,kismamik,hogy a babáitok még meg sem születtek,de már sok szerető pót-keresztanya gondol rájuk???!!???

Nika,neked fiad lesz,szerintem.....Gabinak pedig kislánya....de azért fenntartom a jogot a tévedésre :oops: :oops:

Beácskám,pihi,pihi,pihi!!!Puszillak


Málna,nagyon jók a fotók,Máté nagyon élvezhette!!!!!Szép helyen voltatok!!!!Én is elmennék oda!!!!

Kata,várunk gyakrabban vissza!!!

Ági,sajnálom,hogy a kicsikéd ilyen sokszor zavar a WC-re rókázni....de nem tart már soká!!!!

Candi,mikor lesz a lap.??????Ne félj,utána együtt babázunk!!!!!!!

Esztike még mindig nem mensizik,MSN-ztem vele,ma este megy ő is a dokihoz!!!!Mindenkit puszil,de most nem volt kedve jönni,mert meghalt sajnos a nagynénje és ő intézi a temetés körüli dolgokat!!!

VVViki,te már megint a ciklusod végén jársz??!!!!!Milyen gyorsan telik az idő!!!

Anna sajnálom,hogy megjött!!!Ti mióta szeretnétek babát????

Azt hiszem mára ennyi,mindjárt indulnom kell,ne haragudjon,akit kihagytam!!!Puszilok mindenkit

Kép Kép
meli1118
 
 


Eszti: részvétem a Nénikéd miatt, érthető, ha nem akarsz most itt cseverészni. Remélem az orvosnál minden rendben lesz és mond valami okosságot!
Meli: nagyon kipihented magadat, rohansz minden felé :wink:
Írj majd, mit mondott a doki.
Nekem október 10.-én lesz a lapar., 9.-én reggel fekszem be, addig is rejtegetem a zabszemet :wink: :roll:
Hol van ma is mindenki? Ennyi a meló? :shock:

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Máté alszik, addig próbálok írni :wink:

Anyusziszi

Nagyon sajnálom a történteket… Igazából nem tudok semmi okosat mondani… :(
Pihenj amennyit csak tudsz, de ha úgy érzed,hogy most dolgoznod kell akkor tedd azt. Tudom sovány vigasz,de gondolj arra,hogy valami oka volt,hogy így történt…

Dóri

Gratulálok a kislányhoz!! :wink:

Bea

Nem hiszem, hogy has szurkálás miatt befektetnek,de próbálj meg pihenni!!Autómosás?!Nem hiszem,hogy kismamának való testmozgás…

Nektarin

Részvétem a nagynénéd miatt… :(

Meli

Szia!!!Nyaraltunk. Te aztán lelkes hiányoló voltál!Vagy csak Te nem tudtad,hogy nyaralunk?!

Üdv az újaknak!!

Vissza olvastam ám,de annyit írtatok,hogy nem sokra emlékszem…Bocsi


Szóval:

Máté végül nem jött velem a reptérre. Apa írt sms-t 8 óra után,hogy késni fognak. Szóval 10 óra helyett,3/4 1 kor szálltak le…Ugyan ,hova gondoltok egyáltalán nem voltam ideges :twisted:
½ 2 volt mire ki jöttek…
Nem sokat aludtunk,ráadásul reggel 9-kor már találkoztunk a vevővel a bankban. Eladtam a kocsit irány Eger .Aláírtuk a papírokat ,és este 6-ra már itthon is voltunk. Apa lefeküdt aludni,hiszen 11- kor már indulni akartunk Ho.-ba. Aludnia nem sikerült. Hulla fáradtan elindultunk ½ 12-kor…Nagykanizsán megálltunk egy órára pihenni,mert azt mondta hogy leragad a szeme.
Hajnali 4 –kor léptük át a határt. Ott szembesültünk a ténnyel meg az útjelző táblával…SPLIT 466 km…8 –kor indul a komp…
13 perccel a komp indulása előtt értünk oda. Ha anyumék nem vártak volna minket a kompnál,tuti nem száguldjuk végig az utat. Szakadt végig az eső és ráadásul köd is volt.
Mind1.Odaértünk.Máté nagyon jól viselkedett,anyuékkal…Az első merülő napon jöttek csak velünk a hajóra,a többin bent maradtak ,és strandoltak.
Máté kis szarházi módjára, mindenkit levett a lábáról…A katona bácsi volt az isten!
Nagyon jól elvolt anyuékkal,mi meg mindennap kitudtunk menni. Volt egy nőgyógyász is velünk. Rögtön kifaggattam a :Búvárkodás hatása a peteérésre,témában. Azt mondta,nem hallott még semmit ez ügyben. Annyit mondott,hogy a nagyon extrém estekben elképzelhető,hogy nincs petetérés .A ferty szerint nekem volt,és szerintem is!Ja és nem is tétlenkedtük!!
Szombaton este értünk haza. Vasárnap gyorsan elmentünk Jánoshalmára bikázni. Persze Apa nem lőtt semmit. :(
Voltunk Hajóson a borfaluban!Nagyon hangulatos ,ha valaki arra jár mindenképpen nézzen be!!
Máté itthon van velem. Holnap megyünk Egerbe a kocsiért!!Elvileg csütörtökön már megy bölcsibe,de lehet,hogy nem visszem. Elég csúnyán folyik az orra

Egy kis gondolat Horvátországról…
Már 4. éve,hogy Hvarra járunk ,és még mindig tud újat adni. Főleg az emberek!Bírom a magyarok le balkánozzák őket…Szerintem pont fordítva van …Sajnos.
Nem,hogy fényévekre de sehol nem vagyunk a Horvátokhoz képest. Pedig nem is Eu tagállam…És mégis. Csak egy példa…Csúcs szuper útjaik,autópályáik vannak.
Szóval mi már eldöntöttük :wink: Ott leszünk nyugdíjasok. A gyerekem vagy gyerekeim ha van egy kis eszük, akkor tanulnak és ( szomorú,hogy ezt mondom )valahol máshol fognak élni.

Tüntetés…
Egyik kutya ,másik eb…
Az egyik 19,a másik egy híján 20…
Szóval egyik oldal sem jobb a másiknál…
Apropó,tüntetők. Ennyire ráérnek tüntetni?Vagy ennyi szabadságuk van?Vagy nem dolgoznak?
A randalírozókat meg nem 3 napra kellett volna bezárni. Hanem 3 évre…Csak az anarchia, meg a rombolás,a legtöbb szerintem azt sem tudta miért csinálja,csak buliból. Ja jó buli. Barmok! :twisted:

Na megyek mert Máté ébredezik!Rendes gyerek,megvárta míg befejezem. Egyébként ugyanolyan ördög!!

Ma reggel készült:

Kép


Kép

málna2162
 
 


Sziasztok, csak sikerült elérnem hozzátok.
Tegnap délután recepcióst játszottam, mert az egyik lánykám lebetegedett, és ilyen gyorsan nem találtunk a helyére beugrót - persze semmit nem haladtam.
Ma reggel management meetingen ültem, a végén már teljes pánikban, ugyanis a krampusz jelzett, hogy éhes, de nem mertem kiosonni - délután 1ig :shock:
De nem bosszúálló a gyermek, nem küldte vissza a behabzsolt ebédemet :D

Dóri, gratulálok Tüncihez, aki Gréta :D Nagyon helyes pofija van :D

Málna, úgy látom, jól sikerült a nyaralás :D
Izé, majd nyugdíjas korotokban meglátogathatunk benneteket? (úgy pár röpke hónapra? :roll: :lol: )

Andi, a zabszemet ráérsz 10-én behelyezni, addig ne is gondolj rá!

Bea, az én elvem: a lustaság fél egészség! Eddig bejött :oops:
Vigyázz magatokra, kérlek!

Kata, egy hét alatt még én is megjavítom a gépedet :shock:
Főleg ha tényleg csak az akku rendetlenkedik - a régi megfog, kiszed, az új berak :shock:

Gabi, nem akarom elkiabálni, de mintha róka "barátom" ereje kezdene fogyni. A hétvégén kitombolta magát. Vagy a háztartási keksz üldözte el.
Lassan már engem is el lehet vele üldözni, a második zacsinál tartok, azt hiszem lassan a fülemen is keksz jön ki :shock:

Vvviki, igen, ez ragályos :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Málna!
Pedig elhiheted,hogy nem találtam ki amit mondtam!! :x
A többieknek meg köszi a biztatást! :lol: Ma már nagyjából kiméltem is magam!
Holnap már egy kicsit több időm lesz a lazsálásra,és úgy még jobb lesz! :lol:

Kép
bea27
 
 


helló Mindenkinek !

nagyon szorgalmasak voltatok ma !

gyönyörúek a Horvátországban készült képek !
mi is ott szeretnénk nyugdíjasok lenni !!!! :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a dícsérő szavakat Gerda nevében is :D

Hoppá!
Remélem minél előbb elkészül a géped.Küldtem pü-t. :D

Anna!
sajnálom,hogy ez a hónap nem jött össze,de a következő biztos sikeres lesz. :)

Candi!
Valóban ráérsz 10-én a babszemre.
És lehet,hogy valóban a gyors UH miatt nem tudott Gerda túljárni az eszünkön :D

Vvviki!
Hogy érzed? Sikeres hónapotok lesz? :)

Muszkuru!
A legközelebbi meetingre vigyél magaddal zugi rágcsálni valót :D
Kívánom neked,hogy rókakoma mostmár békénhagyjon.Biztos lesz a hónapban újabb kismamink akihez átküldheted,és ő még csak haragudni se fog rá :)

KIs_Plutó!
Szorítok,hogy nálatok is sikerüljön a kislány :)

Bea!
Remélem már jobban vagy.Varrónőnél voltál?Várjuk ám a képeket :D

Málna!
Nagyon szép helyen voltatok,és gondolom jó volt minden nap búvárkodni.Remélem a pé is megvolt merüléstől függetlenül.Azt nem kérdezted véletlenül a nőgyógyásztól,hogy szabad-e kismamiknak könnyűbúvárkodni?
Nagyon jó lett Mátéról a bilis kép.Ti vettétek neki ezt a felsőt?
Holnap mentek a Scenic-ért?Remélem elégedettek lesztek vele,és minden rendben lesz a vételkor.

KépKép
takido
 
 


Bea

Látom paprikás hangulatban vagy... :shock:
Én nem állítottam,hogy te találtad ki...Csak úgy modtam,hogy SZERINTEM...De ez persze nem jelent semmit,csak a véleményemet...
Na mind1

Takidó

Igen ,holnap megyünk!Én is bízom benne,hogy minden rendben lesz.

Muszkuru

Szeretettel várunk.És persze mindenkit.Jó kis ÖTYE partikat csinálink :lol:

Jó éjt mindenkinek!

málna2162
 
 


Sziasztok, Dóri, megkaptam az üzit, köszi.

Bea, pihi-pihi, semmi mással ne törődj! Ádika a legfontosabb!! Remélem már nincs "szálkád"!

Nektarin, részvétem. De ne felejtsd el, minden rossz után jön valami jó!!!

Musz, azért ne éheztesd a babát, szegény.. korgott a gyomra :lol: ?? Ja, a gépem céges laptop, garanciális, azért megy ilyen lassan. A rendszergizdánk vitte vissza a garis céghez, arra kell várni. Így csak apa gépét tudom használni, ha már nem dolgozik rajta.

Amúgy beindult a hokiszezon, úgyhogy a héten csüt és szombat kivételével minden nap megyünk meccsre. Úgyhogy emiatt sem leszek túl sokat.

Málna, irigylésre méltó képeid vannak, mi itt dolgozunk, te meg... lógatod a lábad :wink: (a tengerben...)

Jó éjt, puszi,
Bea, feküdj sokat, vigyázz Ádikára!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja és Meli, várjuk az eredményt, mi újság a virgonc-hormonjaiddal.

Vvviki, remélem pozitívan jössz pár nap múlva :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Dóri, még egy utolsó privi, aztán békénhagylak :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Málna, gyönyörű helyen voltatok, jó lehetett ott pihenni! ÉS a búvárkodásért külön irigyellek:)
Én is bejelentkezek látogatónak a "nyugdíjas klubba":)))

Bea, pihenj sokat, vigyázz nagyon magatokra!

Musz, ne éheztesd a kis pocaklakót, anno nekem is sokszor lementr a vércukrom, volt hogy el is ájultam, mert nem ettemannyit, amennyit a baba megkívánt.

Candi, veled vagyunk, lélekben támogatunk! No para!
Jó éjt mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Jó reggelt!!!Rendkívül derűlátó lettem a dokim vizsgálata óta,többek között azért szeretem ezt a doikt,mert azon túl,hogy megvizsgált,fél órát beszélgetett velem,meghallgatta,hogy szerintem volt pé-m ebben a hónapban,mert hőmérőzök és ott a billings is....szóval tök jó fej volt,egy csomót vihogtam....teljesen váratlanul kijelentette,hogy hüvelyi ultrahangozunk is,mert az szinte 100%-osan kimutatja,hogy a petefészkekből kiszabadult-e egy(vagy több :roll: )pete....tehát:a méhem tökéletes állapotban van,egészséges felhám és 9,99mm-es méhnyálkahártya....21.napon....tehát ha megtermékenyültem,akkor ott meg tudott tapadni a kis édes....

A petefészkeim jó helyen vannak,nincs megcsavarodott petevezeték,az egyik 3,a másik 2,9mm-es....teljesen jó.És valszeg volt kiszabadult petesejt,mert a folyadékréteg szétpukkant,ami a ciklus elején körülveszi a petefészkeket.....Mostmár csak az a kérdés,hogy a tüsző burka megrepedt-e,apának jók-e a kicsikéi.....meg még jónéhány tényező....

Viszont a méhem hátrahajló,ezért jó,hogy a szeretkezésünk után a múltkor hason maradtam....Azt hiszem ez minden....ha most is megjön,akkor a köv.ciklus 13-14.napján megyek hozzá és megultrahangoz,hogy hogy állunk peteügyben :oops:

Addig apának remélem meglesz az eredménye,a jövő héten elmegyünk egy urulógushoz....ha van egy jó tippetek,hogy hová menjünk,szívesen várom!

És az erdményeim(amik egyébként jók)2006.09.12.cn6

prolaktin:9.8 referencia tartomány:1.2-29.9

FT4:11.38 ref.tart.9.01-19.05

TSHsupers:2.37 r.t.:0.35-4.94

FT3:3.72 r.t.:2.63-5.7

LH:4.9

FSH:6.5

tesztoszteron:0.77 r.t.:0.09-1,3

progeszteron:0.1

ösztradiol: 28.0



És itt a vége!!!!


Mindenkinek szép napot mára!!!!Puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Málna!
nagyon szép helyen voltatok.
Mi is bár egy szigettel odébb a Brac-on voltunk 1 éve nászúton. szept.10-18ig. Mintha tegnap lett volna.
Tünemény a kis zsivány.
Jól bírta az utat? Gyes után nyugdíjas szeretnék lenni a Bracon s akkor majd lesz egy hajónk s meglátogatunk titeket

Bea!
Pihizz sokat!
Nyugi nyugi. Majd kitakarítanak a családtagok.
A hétvégén én is ablakpuccolást tervezek + a párom szőnyegtisztítást
Aztán pakolunk egy kicsit. S a szülés elött fertőtlenítő takarítást meghagyom a húgira+anyura.

Meli!
Ezek nagyon jó hírek. jó lenne ha jóslatod beteljesülne :)

Candi!
Drukkolunk, hogy minden oké legyen.

Hoppá!
Nagyon szerettem a hokimecseket mikor még Dunaújvárosban tanultam a főiskolán mi is mentünk. Hol kézire hol hoki mecsre. Imádok korcsolyázni is.
Zegen is nyílt már jégcsarnok, s hokicsapatot is nevelnek.

Tegnap csörgött a telóm s kiderült okt.9-én megyünk babanézőbe 4D-re, mert a doki külföldre utazik, úgyhogy másfél hét múlva kiderül fiú vagy lán.y

Musz!
örülök, hogy elment a rókakoma s aháztartási keksz neked is segített.

VVViki!
Lassan tesztelhetsz megint.

Nektarin!
öszinte részvétem. Tudom ez nagyon nehéz időszak, de az idő segít.

Kis_plutó, Zsizsik, Icu + többiek üdv

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt!
Meli: örülök, hogy ilyen jók lettek az eredményeidés hogy ilyen pozitív vagy ma is mint mindig, töltődöm belőle.
Hasonfekvést akkor gyakorold szorgalmasan ezután is, tuti módszer!
Ugye ma leszel kicsit többet?
Anna: köszi a bíztatást :)
Dóri: pénztárcát készítitek már? :wink:
Bea: hogy vagy ma? Elmúlt a szurkálás? Magnézium megy?
Musz: micsoda újabb szakmákat gyakorolsz :shock: Ez a folyamatos háztartási kekszezés nem lehet valami ínycsiklandozó, valószínűleg egy életre elmegy a kedved tőle, de remélem a rókától is megundorodsz most már! Milyen az új ruhában? Nem hiányzik a szellős viselet :wink: Gölyödsz már?
Hoppá: Te korongozol, vagy Apa, vagy nézitek? Jó szórakozást hozzá! Hogy vagy a munkahelyeden, nyugisabb lett már a helyzet?
Málna: és mit láttatok a víz alatt? Engem az is érdekelne képileg, nem fényképeztetetk véletlenül? Máté remélem hamar kilábal a nyavajákból,biztosan hiányoznak neki a kis barátai.
Jó munkát mindenkinek mára

Andi
candi
 
 


Sziasztok!!!!!Nika,ez nagyon jó,akkor nemsokára ti is láthattok mindent!!!!!Kérünk majd képet!!!

Candi,igen,ma leszek egy kicsit többet,mert itthon vagyok egész nap,de ez a takarítós napom,meg főzök is....úgyhogy azért csak néha belesek!!!!!!A kertben is kéne ügyhödni,de hűvös van,lehet,hogy eső lesz....ennek köszönhetően felére csökkent az energiám és azon gondolkozom,hogy visszafekszek :roll: Puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Málna!
Nagyon szép helyen voltatok, irigykedem is:)
Melikém!
Örülök, hogy minden rendben, hajrááááá

Többieknek is köszönöm, hogy gondoltatok rám!

Rólam:
A múlt hét eleje, főleg, hogy szabin voltam, nagyon jó volt, pihentem, dvd-t néztem, kertészkedtem, pakolgattam, tornáztam, szóval jó volt.
Aztán szerdán a nagynéném felkerült az intenzív osztályra az érsebészeten volt, értágításon, hát két nap után sajnos elment.
Furcsa dolog, igazából 80 éves volt, sosem volt kórházban, tehát, jobb ez így mintha hónapokig lett volna magatehetetlen, merthogy 90 %-os érelmeszesedése volt, aminek most jöttek ki a tűnetei. Tudom, hogy jobb mintha szenvedett volna, de azért ez a pár nap is nagyon gyors volt. Lelkiismeretfurdalásom volt, egyrészt, hogy későn értünk oda Anyával, mire befutottunk a kórházba egy órája meghalt, tudom, hogy butaság, de hát ez van, előző nap voltunk bent nála, és sajnos már akkor is nagyon rosszul volt, nem is tudta, hogy ott vagyunk. Másrészt pedig, furcsa, de hirtelen nem éreztem azt amit azt hittem kell éreznem. Hétvégén nagyon rossz volt, nem aludtam, hánytam, de most már kezdek jobban lenni. Apa testvére volt és az elmúlt 5 évben, nagyon a családhoz nőtt, sajnos neki nem volt senkije. De most már azért sokkal jobban vagyok, bár a temetés és az öröklés miatti tennivalók nem egyszerűek, de remélem hamar sikerül mindent elrendezni.
A másik rossz, hogy a férjem Anyukáját hétfőn műtötték, de már jól van hála istennek (sajnos mellrákot találtak nála), de biztató az orvos és úgy néz ki sehol, semmi áttét, de azért a szövettan után többet tudunk.
Hát ennyi volt a rossz múlt hétre, remélem jó jön ezek után.

Ja, és még mindig nem jött meg, de tegnap voltam orvosnál, nincsen baba, megvizsgált, azt mondta minden rendben, de most október 10-ig ha nem jön meg vissza kell menjek, ha megjön, megyek hormonvizsgáltara, már megkaptam a beutalót a ciklus 3., 16. és 28. napján kell mennem vérvételre, utánna konzultálunk, remélem megjön és mehetek a vérvételekre.
ja és hát kérdezte mennyi idő alatt híztam ezt a 15-20:( kilót, mondtam, hogy kb. másfél év alatt, úgyhogy mondta diéta, diéta, muszáj, mert a zsírsejtek (hiába nem vagyok 100 kg, magamhoz képest sok a zsír)elnyelhetik a dolgokat. Persze azért nem biztos, hogy ezért nem este eddig teherbe, de nem túl jó a sok túlsúly, úgyhogy most tényleg fogyás, muszáj, mert én kismami szeretnék lenni.:)
Kíváncsi leszek majd a vérvételre is, úgyhogy remélem mostmár tényleg megjön.
Hát ennyi, mindenkit puszillok és jövök majd, csak rohangálok sokat, tegnap pl. a patólógián voltam, jaj de rossz volt.

Kép
Kép
nektarin
 
 


Nika: de jó 4D, várjuk a képeket majd. Köszi a drukkot!
Meli: feküdj vissza, ha megteheted, Musz alapelveit kell követni én is tenném, ha lehetne,itt is hideg van.
Mi ez a takarítási láz mindenkinél? Vagy csak én vagyok lusti?
Valszeg ez utóbbi.
Tegnap este bejelentkezett egy barátnőnk beszélgetni, úgy elbeszélgettünk, hogy ott is aludt nálunk, ma reggel mint a mosott...ébredtünk. De jó lenne egyet hunyni.

Andi
candi
 
 


Én is olyan vagyok,pedig én viszonylag korán elaludtam....nincs viszont kedvem semmit sem csinálni,azt hiszem főzök gyorsan aztán majd meglátjuk,talán belemelegszem....lehet,hogy bejáratós vagyok :shock: :shock:

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :)
Ma már jobb a pocikám! :) Úgylátszik hatott a magneb6,meg a rengeteg vitamin.Meg persze,hogy nem takaritottam.De ebbe a tétlenségbe bele lehet őrülni!Ezt nem nekem találták ki!Na mindegy!Majd lesz valahogy!
Dóri!Hol vagy?
:roll:
Még a héten jó idő lesz!Ezt igyexünk kihasználni! :)
Holnap meg mehetek UH-ra!
Mindjárt jövök..............!

Kép
bea27
 
 


Meli: ebéd után a legjobb a szieszta, akkor már bejáratódtál éppen, de kell egy kis pihentetés. Mit főzöl? Melegebb van már felétek? Itt végre kisütött a nap.
Bea: örülök, hogy jobban vagy. Pihenj és közben a kezeidet foglald le valamivel, akkor meg van az elfoglaltság, no tétlenség. az meg, hogy mivel foglald le...találd ki.
Holnapi Uh.-on kiváncsi vagyok befér még Ádi a képbe? Mekkora lehet már?

Andi
candi
 
 


Nos, akkor leendő kismamik: róka kiadó 8) :lol:

Kata, izé - van már egyáltalán gyomra, ami koroghat a krampusznak? :D

Málna, köszönjük szépen a (kierőszakolt :wink: ) meghívást! :lol:
Már csak kb 30 éva nyugdíjig, és csomagolhatok :D

Nika, te hogy érzed? Mit fogsz látni 9-én? Nagyon izgalmas :D

Meli, már nem emlékszem a saját eredményeimre, de hozzád hasonlóan határértékeken belül mozogtak, úgyhogy ezek szerint nemsokára nálad is kopogtat a róka :D

Eszti, részvétem, biztosan sikerül mindent elrendezned, ami pedig az érzéseket illeti, szerintem nincs olyan, hogy konkrétan ott és akkor valamit kell érezned. Van, akire később törnek rá az érzések.
Amikor a nagypapám meghalt, csak ültem, miután letettem a telefont. És aztán dolgoztam tovább.
De este, hazaindulás előtt valami rámtört, és be kellett rohannom a WC-be zokogni. Szerintem akkor búcsúztam el tőle.

Andi, hát igen, lassan már olyan sokoldalú vagyok, hogy az már gömb :oops: :lol:

Bea, remélem ma már jobban vagy! És hogy neeem nyúúúlsz semmihez, ami munkaaaa! :wink:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Málna
Nagyon szép helyen voltatok! Én is egy lakatlan szigetre vágyom...

Nektarin
Részvétem

Meli
Klassz, h mindent rendben talált a doki! Hajrá :wink:

Na igazából most nem is tudok miről irni :roll: Tegnapi napom rohanással telt most meg nincs kedvem semmihez :oops: Leginkább aludnék, de Tücsibogárnak muszáj ebédet főznöm :lol:
Megyek is, hasznossá teszem magam...

Ja, egy kis humor...
1159352650.23.doc

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

NAgy a forgalom ma:)

Nektarin, nagyon sajnálom, nyugodtan sírd ki magad, próbáld elengedni a nagynénit, el kell fogadni, hogy neki lejárt a földi ideje:(

Meli, örülünk a jó leleteknek, mostmár biztos hamar összejön a baba!

Kismamik, pihenjetek sokat!
Én sorban állnék a kiadó rókára:)
Mi most jöttünk haza baba-mama klubból, nagyon jó volt, csak a végén már nyűglődött Marci, hazafelé be is aludt. Nálunk most esett egy kicsit az eső, de már kisütött a nap:)

Mindenkinek szép napot!

Anna és Marci
KépKép
Kép
anna78
 
 


Helló!!!Mókuska,köszi...nagyon rég nem voltál!!!!Jól vannak a kicsik???Puszillak!!!

Candi,ma többfélét is főzök!!!!Ebédre már megvolt a spenót sült párizsival,aztán nekem már holnapra kész a piszkeszósz(EGRES :roll: )apa pedig holnap csak főtt krumplit kíván enni ,azt is megcsinálom ma,mert holnap egész nap az üzletben vagyok!!!És csinálni akarok mogyorós-mézes muffint,már megpirítottam a mogyorót....megyek mindjárt megtöröm...aztán porszívózok és aztán mára kész is vagyok....ja bocs,még kell vasalnom is.....Gabiiiiiii nem jössz át?????????

Beácskám,igaza van a társaságnak,el kell fogadnod,hogy ez már egy másállapot és ha nem bírsz többet,akkor igenis lassíts!!!!!!!!!!!

Ági,örülök,hogy vége a rókalátogatásnak,én átvállalom tőled!!!!!!

Na pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Anna, Meli, küldöm a rókát :D

Jelen pillanatban a róka ellensége a sajtos kétszersült.
De alattomos módon nem írták rá a csomagolásra a kalóriaértéket...rosszat sejtek... :?

Meli, ha még tart a főzési lázad, hozzánk is beugorhatnál! :roll:
Én tegnap hatalmas erőfesztések közepette a mélyhűtőből előrángatott már elkészített sóskát melegítettem meg apának :oops:
Tudtam, hogy egyszer jól fog jönni, amikor egy egész álló nap kuporogtam a kissámlin az anyuéknál, és sóskát szedtem meg pucoltam, aztán hazavittem, pároltam, és néhány adagot véglegesre meg is csináltam kis edénykékbe porciózva. És éjfélre meg is voltam vele...
De azért az nagy szemétség a sóskától, hogy leszedsz kb. 5 lavórnyit, és abból majd végeredményként kijön egy bő láboska sóskafőzelék :evil:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Meli!Ugye mondtam,hogy a hasra fordulós dolog bevállik! :wink:
Szerintem Ádi is igy jött össze!Viszont nekem nem hátrahajló a méhem.
Nagyon-nagyon szoritok neked,hogy minnél előbb összejöjjön a baba!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Mik ezek a reklámok ma???? :shock:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok,midjárt készen vagyok mindennel,kivéve a vasalást,úgy gondoltam kibírnak a ruhahalmok még egy-két napot :oops: :oops: :oops: Lemegyek segítek apának megmérni a kerítéshez a rönkfákat(leválasztjuk a hátsó udvart,az lesz Johny kutyu rezidenciája,nekem meg lesz végre szép kertem)
Ezt a reklámosdit én sem értem :shock:
Jól vagytok,Bea?????Ádika nem bököd már,amiért megerőltetted magatokat????

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!
Csak sikerült valami nyavaját összeszednem :cry:
Már este is elég sz@r volt a gyomrom, aztán reggel hasmenéssel indítottam, és nagyon nehezen tudtam enni is, úgy kellett győzködnöm a gyomromat :(
Most már jobb. karfiolt ettem ma karfiollal :shock: Levesnek azt főztem tegnap, ma meg rántottunk ki, ja és én főve is csemegéztem belőle. Imádom, de nyersen is :D sőt savanyítva is.

Meli
örülök, hogy jók lettek az eredményeid :D
Szerintem sem lehet a hasonfekvés hülyeség, Bütyike is ilyen pózban volt a legügyesebb :oops: :oops:

Musz
sajtos kétszersültet még nem is ettem. Szerintem nem sok kalória lehet benne.
Én a sós pattogatott kukoricát kívánom mostanában :D
Én úgy tudom a pici nem éhezik, ő elveszi azt a Te tartalékaidból amire szüksége van. "csak" a Te gyomrod éhes. Gondolj bele a hátrányos helyzetű országokban milyen sovány nőknek születnek egészséges gyerekeik, normál súllyal és még szoptatni is tudják őket. Picinek milyen szép kerekek, viszont sajnos utána már nem :cry:

Nektarin
remélem akkor most már minnél előbb bekopog az a fránya p.... és utána sikerül összehozni a pocaklakót. :wink:

Málna
a "KIS ZSIVÁNYOD" zabálnivaló :oops: :D

Na mára ennyi voltam, annyira vonz az ágyikó :oops:

Puszi:Gabi 17+0

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi, a pattogatott kukorica nekem is bejön. Valahogy úgy érzem, annyira semleges, hogy nem bántja gyomromat.

És a karfiol is fincsi, otthon a hűtő mélyén lapul még egy kis leves, tök jó, hogy eszembe juttattad :D

Reklámok: lehet, hogy Kicsijuci olvasta a sóskáról írt esszémet, és azért rakta be :shock: . Amúgy én is azt hallottam a darabról, hogy jó. (De még nem láttam)
Az én kedvencem a Talizmán - ha jól emlékszem, a Katonában. Nagy Ervin játssza benne a főszerepet. Nyamnyam :oops:

Megyek haza, ma reggel 8-ra jöttem a szokásos 9 helyett,
11-kor már ebédelni akartam, és 4-kor már nagyon mehetnékem volt. Hehe, egy óra időeltolódásom van :lol:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


helló Mindenkinek !

ma még szorgalmasabbak voltatok !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,kint serénykedtem kicsit a kertben,most fürödtem!!!!!Megyek megcsinálom az ágyikót és ledőlök,ma is jól elfáradtam!!!!Viki,holnap kell tesztelned :shock: :shock: Érzel valamit?????Van valamilyen jeled?????A múlt hónapban nem késett neked egy kicsit,én úgy emlékszem,hogy nem 28 napra jött meg....persze valszeg tévedek,nem lehet mindent fejben tartani :oops:

Gabi,sajnálom,hogy rosszul érezted magad,remélem már jobban vagy!!!Pihenjetek sokat!!!Puszi


Mindenkinek szép estét és jó éjszakát kívánok!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


helló megint itt vagyok !

jól bevacsiztunk a párommal, sonkás pizzát faltunk be és utána a túró rudi nevü sütit ettünk !
Meli
legutóbb szeptember 6-án jött meg, a tickerem szerint holnap tesztelnem kellene, de még várok egy hetet, mert legutóbb később jött meg egy héttel

még legalább egy hétig ilyen szuper időjárás lesz !!!!nagyon élvezem ! pedig délután négyig csak az irodaablakból láthatom

ja, el is felejtettem megírni, hogy szombat éjjel és vasárnap reggel meglátogatott a róka, hasmenéssel variálva
na, ilyen az én szerencsém, minden vírus megtalál,
vasárnap délelőtt már teljesen jól voltam, de megint lesoványodtam :cry:

Nektarin
tudom, hogy közhely, de az idő sok mindent megold !
kitartás !!

Málna
a zsivány a bilin nagyon jó kép !!!!!

vigyázzatok magatokra !!

MINDENKINEK SZURKOLOK !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok,

tudjátok, én folyamatos olvasó üzemmódban, de azért vagyok ám !!
Látom, mindenki szépen lassan növöget (kismamik és babáik ) és azért csak lesz még új kismami ebben a ciklusban is ! Hajrá, akit érint !!

Kisplutó: remélem, lassan azért javulgatsz, Bütyike azért megkínoz rendesen.... :?

Meli: örülök, hogy rendben vannak a hormonjaid, ez azt jelenti, hogy hamarosan biztos, hogy kisbabás leszel !

Málna: szia, rég beszéltünk....! Láttam a képeket, szuper gyönyörű helyen voltatok, biztos jó volt ! Jó lenne még a tél előtt rendezni egy kis kerti murit.... pusz

Velem minden oké, sajnos a letiltás még tart, várom, hogy mikor jön meg, és akkor megyek vérvételre, aminek az eredményei alapján mondja meg a doki, hogy próbálkozhatunk-e ismét.... addig is diétázom, már fogytam ám !! Meg most amúgyi s rengeteg a munka, nem is érek rá foglalkozni magammal. Jobb is így.

Mindnekit puszilok !!
zsizsik
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?