Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!!!!!

Először is:

Anikó!!!!!!
Nagyon-nagyon drukkoltam Neked, és most gratulálok a Manócskádhoz!!! Vigyázz nagyon Magatokra!


Junko!
Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, ugyanakkor örülök, hogy megvan a probléma gyökere. Bízom benne, hogy minél előbb sikerül, ha inszemmel, akkor úgy, ha anélkül, akkor úgy! :wink:
Igen, a tesót minél hamarabb szeretnénk (és nem is csak egyet…), persze ez nem csak rajtunk múlik... :roll:

Jucmuc!
Nagyon jók a képek! :)

Anita!
Sajnálom az 1. cn-t... :cry:

Kati!
Nagyon édes a kislányod, a kisfiad meg egy szívtipró! :D

Duddu!
Meglestem a csajócáidat, gyönyörűségesek!!! :)

Kende babám fél kilenckor beájult :shock: és egyelőre alszik. Ma nem aludt túl sokat napközben, összesen talán másfél órát, úgyhogy a vacsi vége is már félálomban került a pociba... 8)
Vasárnap lesz Csöppöm keresztelője!!! Olyan édes keresztelőruhát kapott a keresztmamijáéktól, meg kell zabálni! Csinálunk képeket, és majd teszek fel! Ja, és képzeljétek, a sógornőm 8 hetes terhes! Úgyhogy most szaporodik a család rendesen... :P

No, megyek, mert még a zuhi hátravan. Jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Jucmuc! :D
Nagyon köszönöm!
A HSG-től ne félj biztos profin fogják csinálni!
Nekem sem fájt csak picit utána!
Csodaszép a kilátás az ablakotokbol!
Érződik a nyugalom az egész tájon!Gyönyörű! :D

Valér!
Kiskutyid?Gondolom már szépen megnött?!

Timika!
Köszönöm szépen!
Emlitetted Tündinek amit irtam neked a multkor?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok :)
Bocsi, hogy egy kicsit eltüntem, lelkileg nem voltam a toppon :( Még most sem, de igyekszem :)

Jucmuc :)
Petit biztosan viszem, Annamarit csak akkor ha nincs suli :)
Még mindig gyönyörű helyen laktok :)

Brill :)
Közhely azt mondani, hogy ne aggódj, met úgy is aggódni fogsz most már egész életedben :D
De azért nyugi nem lesz semmi baj a kis "mini brill"-el :D
Egyébként Peti 7 hetesen még csak 3,5 miliméter volt és láthattad szép nagyfiú lett :D

Nárcisz :)
Nem is akarok szabadulni, örülök, ha segíthetek : :D

Pankaa :)
Gratula az első mocorgáshoz :D Tényleg fantasztikus érzés :D

Anikó :)
Hatalmas gratula a kis dobogó szivecskéhez :D
Kép
Nagyon helyes a kis gyöngyszemetek :D

Junko :)
Egy cseppet sem vagyok elfogult mindkét gyerekem gyönyörű
Köszi, nagyon jól esik ám :D
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz eredményt kaptál a dokidtól :( Semmi tapasztalatom nincs etéren, remélem azért a csajok tudnak segíteni :)

Kati :)
Nagyon édesek a gyerkőcök :)

Duddu :)
Tüneményesek a lányok :D
Gratulálok még egyszer :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Norwell!

Köszönöm szepen! :D
Vasarnap a mise alatt gondolni fogok ratok, gondolom delelött lesz a keresztelö.
Gratula a sogornödnek! :D De jo neki! :D

Aniko!

Köszönöm annyira kedves vagy mindig! :D
Igen, itt tenyleg nyugi van. Elöször nagyon furcsa volt Fehervar utan de most mar nagyon jo, teljesen megszoktam. :)

Annacska!

Köszönöm szepen Neked is! :D Tenyleg nagyon szepek a gyerekeid, de mondjuk ilyen szep mamanak nem is lehetnenek nem szep csemetei :D

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lanyok! :D

Tudna nekem valaki segiteni, hogy mit kell csinalni ahhoz, hogy ne kelljen mindig beiri a nick-emet es a jelszavamat?

Köszönöm

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Brill!

Tudsz valamit Csibéről, hogy miért fogták benn?

Panka!

Grat. az első mocorgásérzéshez. Férjed is foja érezni kb. 2-3 hét múlva. Két hónap múlva meg a körülötted levőket fogod elkápráztatni :-)
Nekem azt hiszem az még egy picit jobb érzés volt, amikor siheder kölyköknek a metrón elakadt a mondókája, mert Kinga éppen kapuérázott a hasamban, és egy simulós felsőn keresztül azt lehetett látni, hogy egy pukli mozog ide-oda :-) Azt hiszem ezek azok az idők, amikor már nem parázik (annyira) az ember!!!

tjuca
 
 


Jó reggelt Lányok!

Anikó!!

Tiszta szívből gratulálok a pici kincsedhez!!!!! Annyira boldog vagyok, hogy Brill-el együtt ilyen szép képeket raktatok fel! Olyan megható:)

Angie: mi van veled? Tűnetek?

Brill: ne izgulj egy percet sem! Olyan változóak a méretek, ráadásul én tapasztalatból tudom, hogy nem mindig mérik jól a dokik! Tavaly a hülye bunkó Tétényis megpróbálta beadni nekem, hogy 9- hetesen 6 hetes vagyok! Utána rászóltam, hogy mérje meg mégegyszer és akkor csodák csodájára 9 hetes lettem egyből!
Szóval no para!!! Tudom, könnyű mondani...

Férjem tegnap hazajött, annyira jó, hogy megint van kihez bújnom esténként:) Ma lehet, hogy (ha nincs sok munka), akkor csavargós napot tartunk! Hétfőn lesz a 2. házassági évfordulónk és szeretnék valami meglepit venni neki. Van valami ötletetek?

Egy kérdés: a palástfű teát, lehet így a 20. naptól is elkezdneni, vagy teljesen értelmetlen?

Puszi Mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy nem tudok ma sem írni mindenkinek, de úgy néz ki, hogy felgyorsultak a dolgok a munkahelyemen, és már elég sok időt kell a másik helyemen töltenem. Ma is át kell mennem, mert egy nagyszabású céges rendezvényünk lesz, és a szervezésben kell segítnem. De még itt is van munka, amit gyorsan meg kell csinálnom, mielőtt átmegyek.

Nálam minden rendben, néha fájdogál a pocim, de nem görcsszerűen, hanem egyenletesen. Éjjel is felébredtem ilyen fájásra. De megbeszéltem magammal, hogy nem parázok. Már én is nagyon várom, hogy beállhassak az első UH-sok sokrába, de nekem még hátra van egy hét várakozás a dobogó szívecskéig.

Lépek is.
Puszi MINDENKINEK!
Vendég
 


Sziasztok!

Angie!
Szegény mennyit dolgozol. Ez így biztosan fárasztó lehet. Már én is nagyon kíváncsi vagyok az ultrahangos képedre :lol:

Heni!
De jó, már ti is a 2. évnél jártok. Ezen az éven sokan ünnepelték a 2. házasságit itt a topikban.

Jucmuc!
Amikor beírod a nick-et és a jelszót, az ablak alján van egy olyan, hogy jegyezze meg az azonosítódat, ott pipáld ki. Nem garantálja ez sem a teljes sikert, de lényegesen kevesebbet kell majd szórakoznod vele.

Annácska!
Remélem nincs semmi komoly baj. :(

Anikó!
Torkod meggyógyult már? Látom nagyon el avgy foglalva a topikon kívül. Még nem tértél magadhoz? :wink:

Norwell!
Gartula a keresztelőhöz. Azok jó bulik szoktak lenni. :lol:

Kép
narco
 
 


Évi!

Na mi volt a fogdokinál?

Móni!

Brillre konkrétan emlékszem, hogy érdeklődött utánad. Hogy halad a lombik???

tjuca
 
 


Szép napot!

Kismamik jól vagytok?

Ha PöttömBabám növeszt magának kukikát és Apát is meg tudom győzni, akkor 1 év múlva ilyenkor fogunk névnapozni!!! :) (Máté)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Sajnos ma megjött.

Anikó!

Légyszíves a táblában írjál át, nagyon köszönöm. :D

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!

Sajnál.Sajnál. :cry: :cry:

kacsa14
 
 


Pár kép. Csak úgy ...

Kép

Kép

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!

Nagyon édi vagy! Köszönöm. :D
Már komolyan azon kezdtem el gondolkodni, hogy bejelentkezem én is a Kaáliba. :D

zsúka
zsúka
 
 


Gyorsan még egy mondat:

Mátra hívott, hogy nem engedi be a BBnet. Nárcisznak üzeni, hogy nem kapta meg az e-mailjeit, Kacsáét viszont megkapta. Puszil mindenkit, ma megy Ózdra tanítani, és jön, amint lesz olyan szíves és beengedi a BBnet.

Puszi,
Vendég
 


Zsúka! Kép
26 napos ciklus?!?! Volt neked már ilyen? Szerintem is jelentkezz be, már sokunknak bejött. Viszont hinned kell benne, hogy az hoz majd megoldást, és elengeded a spontán teherbeesés esélyét :)
Vendég
 


Zsúka!
Ez szörnyű!
Már nagyon reméenykedtem, erre ilyen hírt olvasok Kép

Mátra!
Pedig anniyt próbálkoztam. :(
Azt hittem, hoyg sikerül átküldenem.
Bocsika..

Kép
narco
 
 


Angie!

27. napra jött meg. Igen, az elmúlt 8 hónapot végig nézve 27-32 között volt. Tudom, hogy az a baj, hogy nagyon akarom, de nem tudok túl lépni ezen a gondolaton. :(
Már az is eszembe jutott, hogy kivágok otthonról mindent, az Elevitet, az aloe verás bogyókat az LH tesztet a terhességi tesztet és a hőmérőt is eldugom és egy kicsit hanyagolom a babanetet. :oops:

zsúka
zsúka
 
 


Zsuka!
Borzasztoan sajnálom! Kép
De most tessék elmenni és megnézetni azt a felfázást!
És ha ugy gondolod akkor igen is jelentkezzetek be a Kaáliba mert ez is inszem amit most csinálnak veled de ott azért ez sokkal szakszerűbb és hatásosabb!

Nárcisz!
Ari vagy köszi!
De reggel nálunk zajlik az élet reggeli+készülődés és csak a táblát tudom sokszor sunyiba feldobni!

Annácska!
Remélem már kicsit jobb a lelked!

Norwell!
Köszönöm szépen!
Majd képeket váruk a keresztelőről!
Gyönyörű lesz biztos!Gratulálok a sogornődnek!

CsHeni!
Örülök,hogy megjött a párod!

Angie!
Most már nem sokat kell várnunk hogy megláthassuk a te babádat is!Nagyon várom!

Pupy!
Ez nem tul sűrű bejelentkezés!!! :shock:

Moni!
Nem kaptam mailt!

Bellanita!
Sajnálom a menzit! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm az érdeklődést mindenkinek, aranyosak vagytok! Kicsit elmaradtam az írással, bocsi. Tegnap elég kujtorgós napunk volt, előtte is barátnőztem, úgyhogy remélem elfogadjátok igazolt távollétnek, és nem kapok fekete pontot :lol:
Fogdokit túléltem, kicsit kellemetlen volt csak, mert ha hátsó fogamat birizgálják, akkor én mindig meg akarok fulladni :roll: De most rendben van a szám, fél évig most megnyugodhatok :)

Anikó!

Nem felejtettem ám el a drukkolást még csavargás közben sem! Nagyon-nagyon gratulálok a gyöngyszemhez, már most nagyon formás :) Megérzésre hallgatva tettél magadnak kék babát a táblába, vagy csak a sorminta miatt? Csak úgy érdekel :)

Nárcisz!

Gratula a babaruha-bevásárláshoz, ez aaaaannyira jó! Bár én most is ugyanolyan lekesedéssel veszem a göncöket a pipinek, mint mikor még sem született, úgyhogy ez az örömforrás azért megmarad ám :)
A szívhanghallgatás a Dórinak se volt a kedvenc játéka, konkrétan utálta.

Panka!

Igazi csoda a mozgást érezni, ezt el se lehet mondani. Meg amikor odasimul a tenyeredbe, esetleg odébb rúgja egy-két szervedet, mert úri kedve úgy diktálja... Ilyenkor nagyon szeretnék újra kismama lenni :)

Junkó!

Ha bármiben tudok segíteni, írj nyugaodtan. Akár privit vagy e-mailt is. A férjedet vizsgálták már? (bocsi, de nem emlékszem... :oops: )

Kati!

Petra nagyon komolyan néz a nagyvilágba, olyan drága! A bátyja huncut szemeitől meg kész vagyok :) Nagyon szép gyerekeid vannak, büszke lehetsz rájuk!

Norwell!

Gratula a keresztelőhöz! És kívánom, hogy a tesóproject úgy alakuljon, ahogy szeretnétek :)

Heni!

Előre is gartulálok a házassági évfordulótokhoz! Ünnepeljétek meg eredményesen :wink:

Zsúka!

Sajnálom :cry: :cry: :cry: Ti mióta próbálkoztok?

Pupy!

Hogy vagy? Mi újság felétek?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anikó!

Leírod, hogy kinél, hogyan kell bejelentkezni és minden hasznos információt? Előre is köszi. :D

Évi!

Köszönöm. :D
Február óta és rohadtul türelmetlen vagyok.

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Aniko!
Tegnap nagyon vártam a bejelentkezésed utáni UH fotót..., de csak nem akart felkerülni... :lol: De ma már láttam! :wink: Tényleg gyönyörű a gyöngyszemetek!!!
Táblába látom kék baba került... Hátha Ő most lány lesz, ha fiút vársz??? :wink: :lol:
Én köszönöm a rózsaszínt..., max cserélünk! :wink:
Király a vonalzó is! :)

Zsúka!
Sajnálom... :cry:
És támogatom a Kaális ötletet! :wink:

Junko!
Köszi. :D
Én is azt olvastam a PCT vizsgálatról, hogy hamis eredményt hozhat... 10-én meg úgyis Kaáli..., aztán meg minden beindul! :wink: Egyszer már elfogadtad a tényt, hogy segítség kell, sőt kértél is! Most ne torpanj meg! Lényeg, hogy van megoldás!!! :D :wink:

Mátra!
Gondoltam, ha megoldható lett volna a kedd, jelentkeztél volna... No problem.
Inkább azt mond, hogy mi volt a dokinál!!! Mert ugye elmentél...?!

Monyó!
Köszi. :)
Hogy haldtok?
A vonalzód engem mindig megtéveszt...

Nárcisz!
Tényleg sikerült letölteni az "Élet az anyaméhben"-t? Nagyon szeretném én is átvenni, ha van rá mód. Előre is köszi! :)
Mindig elfelejtem kérdezni, hogy méregeted a cukrod? És javult?

Jucmuc!
Gyönyörű helyen laktok! :D

Anita!
Üdv ismét itthon! Örülök, hogy jól telt a pihi!
A mensit viszont sajnálom... :(

Moni!
Sok sikert a melóhelycseréhez!
Mikor kezditek a lombikot? Remélem, már nem lesz semmilyen akadály! :)

ValérZsu!
Nagyon köszönöm!!! :D

Kati!
Időszerűek voltak az újabb képek! :) Szépek a gyerkőcök!

Dudu!
Gyönyörűek a lányok!!! :D (köszi Aniko az infót)
Még egyszer gratula! :D

Norwell!
Remélem szép idő lesz vasárnap a keresztelőn! Képeket várjuk! :D

Annácska!
Lelkednek simi! (ezt nem volt jó olvasni :( ) Kép
A nyugalom már megvan, de a megerősítés sosem árt! Úgyhogy köszi! :D Eddig senkinél nem stimmeltek a méretek... :lol: Minek ide táblázat? :lol:

Juca!
Aznap beszéltem Csibével, mert engem is érdekelt, miért tartották bent. ( ctg vizsgálathoz úgye még nem volt szerencsém...) Ő sem tudta pontosan, csak hogy nincs nagy baj, inkább elővigyázatosság! Ma érdeklődöm ismét! :)

CsHeni!
A csavargós napok jók! Kellenek is! :)
Meglepiötletem nincs. Én a telefonjához vettem 1 gigás kártyát..., de ezt tudtam, hogy szeretne... :wink:

Szép napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Zsóka!
Én az utolsó hónapban semmivel nem foglalkoztam. Igaz, azért, mert azt hittem, hogy nem volt peteérésem. Az LH tesztet addig halogattam, hogy megveszem, amíg kicsúsztam az időből, így végül maradt a remény, hogy majd a Kaáliban kiderítik, hogy mi a bajom, vagy hogy van-e bajom. Ez volt a totális elengedés. És hát meg is lett az eredménye. Igaz, nem magamnak köszönhetem, hogy el tudtam engedni, hanem csak így alakultak a körülmények. Magamtól.... ?!?!? Hááát... Én sem sokra lettem volna képes. Szerintem, egyszer mindenkinek eljön az idő, amikor besokal. Legyél azon, hogy a felfázást, gyulladást teljesen kikezeljék, és tiszta lappal lehet kezdeni/folytatni. (rengeteget kell innod, napi 3 liter, sok cickafark fű tea, plusz néha egy kis kamilla - a kamillával vigyázz, mert kiszárítja a bélbolyhokat. Ezzel már fél gyógyulást fogsz elérni. A doki pedig majd felír valami gyogyit is.)
Puszi!
(ahhoz képest, hogy el vagyok havazva, elég gyakran jövök :) )
Vendég
 


Zsúka!
Bocsi, elírtam a neved (egy emelettel feljebb nyúltam a billentyűn). :D
Vendég
 


Angie!
Hát igen. A besokallás szreintem mindenkinél elkövetkezik. Mondjuk én legalább 1,5 évig bírtam. Egész jó rekord nem??? :wink:
A Kaálinak már a gondolata is megtermékenyítő hatású :lol:

Brill!
Hogy vagy?
Az élet az anyaméhbennek a 2. fele már meg van. Az elsőre még mindig várnom kell 50 órát. Egy picit lett a második fele rosszabb minőségű, de nagyon jó :lol: Azért ahogy néztem, az NG-s allűrök benne vannak. Kavés infó sok időben :wink: De képeket nézegetni nagyon jó. Viszont van olyan része, amin meg sírtam. Ki érti ezt :roll:
A cukromat nem méregetem, mert az 1 hetes méregetés során, és a terhelés alapján nem merül fel diabetes. Szerintem az elsőnél az volt abaj, hogy folyamatosan zabáltam, de tényleg. Aztán az rendezősött a dinnye hatására :lol:

Anikó!
Csak az is érdekelne, hoyg a torkod rendben van-e. Remélem.

Évi!
Hát igen. Ezért jók a csajok. Lehet majd nekik szépséges ruhácskákat venni, ahogy te is teszed Dórinak. de hát Dóri igencsak csini. Majd meglátjuk, hogy nálunk is így lesz-e. Bár mi nemveszünk még nekik kifejezetten rózsaszín ruhákat. Inkább zöld, kék, narancs, tenger, meg ilyen színeket. Aztán majd választanak később maguknak. egynlőre elég, ha az én ízlésem szerint öltözködnek. :wink:

Kép
narco
 
 


Heni!

Kofa szülinapjára fényképes bögrét csináltattam, azaz korsót, mert panaszkodott, hogy neki csak kicsi poharai vannak (3,5 dl!)
Ha van valami jó közös képetek, vagy rólad valami jobbféle, akkor pl. lehet csináltatni varázsbögrét, amin a minta csak forró ital hatására jön elő.
www.multiprint.hu
Én azt hiszem a fotomaxról rendeltem: http://www.fotomax.hu/ és a hugom a Mammutba ment érte. Hamar elkészül viszont lehet, hogy nem idejében :-(

Más ötletem momentán nekem sincs.
Ja de valami handmade, Pupynak csináltam fényképkeretet, aminek a szélére pingáltam üvegfestékkel. Na nem túl profi, de SK, meg ez volt az első ilyetén próbálkozásom :lol:

Brill!

Most megnyugodtam.

Annácska!

Ez nem hangzik túl jól :-(

Norwell!

Még cask gondolkodtok??? Azért amíg sokszor szopik Kende jobb vigyázni. Mi jövő nyártól szeretnénk a tettek mezejére lépni! Mégis a tevekben hány baba szerepel? Ez csak úgy érdekel, tudom, hogy mindenki fenntartja a változtatás jogát 8)

Na mennem kell, vége a laza időszaknak! :P

tjuca
 
 


Köszönjük a dícséreteket, aranyosak vagytok. :oops:

Profik! Ti milyen programmal kicsinyítetek? Mert ezeket is Juca csinálta nekem. Milyen lehetőségek vannak? Egyszer Uniquetól kaptam egy programot, de azon keresztül nem tudok megnyitni egyes képeket (mappákon belül) . Nem tudom mi az oka, pedig sok képem van, sűrűbben tennék fel belőlük.

Segítség!!!
Vendég
 


Kati!
Paintet használok. Egyszerűen csak megnyitás, majd az egyik menüpontban kicsinyítés kb 30-40 %-ra, elmentem más néven, és már fel is tölthető. Elvileg Paint van a microsoft office részben.

Kép
narco
 
 


Narco!

Első, azaz alapstafirung nálunk is uni volt, mert azt sem tudtuk mije van Stöpszlinek. Aztán egyre több rucit kaptunk, most meg már szinte csak atomrózsaszín cuccok vannak (ui. az egyik óvónéninek született babája, aki bizony fiú, és megkaptuk az összes narancs meg rózsaszín cuccot, amit az anyukáktól kapott :-)) Na meg ajándékba is hamisíthatatlanul lányos szajrét kapunk.
Elhatároztam, hogy én rózsaszínt nem... aztán, amikor almazöld spegettipántos cuccban http://kofa.smugmug.com/gallery/1579759/1/76463194
Katival közös házbéli ismerős megkérdzte, hogy hogy hívják a kisfiút, na akkortól bizony játszik az édibédi stílus
:twisted: pedig szerintem Kingán látszik, hogy kislány. Na jó, majd befonom a haját! :wink:

A járókás ürge jóindulatú, csak kicsit be van lassulva. Egyébként a helimexbabys ürge az :lol: Ma harmadjára telefonál, és egyszer sem engem keresett. Viszont megkérdeztem már tőle, hogy akkor mikor lesz járókánk, és megnyugtatott, hogy képben van! :twisted: Egyszer csak lesz már járókánk nekünk is, remélem, még mielőtt Kinga leérettségizik!!!

Kinga most fordított, máskor ilyenkor van fenn, most meg beájult, úgyhogy ideje söprögetnem, meg felmosnom :(

tjuca
 
 


Juca!
A járókát a Helimextől rendeltétek?
Nekünk a pelenkázó jött onnan. De végülis nincs panasz, csak az egyik gomb nem jó, de arról nem tehetnek. Mondjuk valami figurásra úgyis le akartuk cserélni, így az indok is megvan.
Az enm nagyon érdekel, hoyg fiúnak nézik őket, mert ez ígyis-úgyis elkerülhetetlen. mindenen meg nem kaphatom fel a vizet....
Mi sem határoztuk el, hoyg rózsszínt, azt nem, csak még nem visz rá a lélek, hogy ilyesmit vegyek.

Kép
narco
 
 


Kati!

Gimp programunk van. Kofától futtában annyit sikerült kiszednem, hogy Windowsra is van WinGimp néven, ingyenes. Próbáld meg letölteni, de sztem ez túl nagy program, ha csak a kicsinyítéshez kell. Kár, hogy nem tudok segíteni :-( Bár őszintén szólva tök jó, hogy én előbb látom a képeidet mint a többiek :wink:
Meg én hagyom a "mestert", amikor fotót machinál, de nekünk van vagy három négy program, ami képszerkeszt, varázsol, van valami Ninja is, ami a zajt szűri pl. ebbe én nem ütöm az orrom, egyrészt mert nem köt le a machinálás, másrészt, meg ami felőlem már mehet, az tuti rosszul van komponálva, elfuseráltak a színei, rossz a fókusz... Remélem ti is látjátok a kilométernyi különbséget a Kofa által kreált, és az én általam lőtt képek között :twisted: Na most már kihoztam a patvist, csak meg kellene ragadnom... :evil:

tjuca
 
 


Narco!
A torkom már jobb!De nehezen gyogyulok gyogyszerek náélkül!De határozottan javulok!

Zsuka!
Hivd fel a Kaáli intézetet és mond meg,hogy szeretnél bejelentkezni Krizsa doktorhoz!Hozzá ment volna Angie is és egy nagyszerű és borzaszto nagytudásu ember!Nem kell beutalo és te választhatod meg hogy kihez akarsz menni!Ne értsd félre szeretem és bizom az én doktornőmbe is de Krizsa doktort nagyon megszerettem az évek alatt és őt ajánlom neked!
A Kaáli telefonszáma:061-20-22-802
061-20-22-388
Ja és picit tegyél hozzá a probálozásotok idejéhez hogy ne legyen kevés esetleg az idő nekik!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Brill!
Ha esetleg változik a felállás akkor cseréljük a babaszineket! :wink: De azt hiszem,hogy teljesen mindegy mi lesz!

Évi!
Ügyi vagy!A barátnőzés meg megbocsájtva mert az nagyon jo kis elfoglaltság! :wink: :lol:
Igazábol azért is raktam fiu babát mert valahogy igy érzem!De lehet csak a kisfiam miatt de mindegy nekem mert a fiuba már járatos vagyok :lol: ha kislány akkor meg beletanulok :lol: :wink: ! De a sorminta is benne volt a pakliba! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Nagyon köszönöm. :D


Mindenkinek köszönöm a segítségét és ne haragudjatok rám, hogy önző módon csak magammal foglalkoztam.


sziasztok
zsúka
zsúka
 
 


Juca!

Gimp nekem is van, Anyu nemrég rakta fel a gépemre. Aztán valami társítást csinált, innentől kezdve mindent urallt. Addig kínlódtam vele, mire sikerült annyira visszaállítanom, hogy legalább az ostyáimat meg tudjam csinálni...

Majd kipróbálom, köszi a tippet. :lol:
Vendég
 


Zsúka!
:( Nem erre számítottam. Ne hamarkodd el a Kaálit, még van időtök. Sok mindent egy sima nőgyógyásszal is megbeszélhetsz, megcsináltathatsz Amíg azok nincsenek meg, felesleges oda menni. És amíg nem érzed biztosan. Sztem.

Jucmuc!
A HSG-től igazán ne félj, egyáltalán nem vészes. Engem inkbb a kórházi hangulat tört le.
persze majd beszélek a dokimmal is az esetről, de most már megvárom a Kaálit, ott remélem meghallgatnak majd, Nekik mindent bevallok. :oops:
Akkor együtt inszemezünk. :)

Norwell!
Hát mi is többet szerenénk/szerettünk volna, de egyenlőre még nem úgy néz ki a dolog sajnos. Ti már most rááltok? Na akkor lehet egyszerre leszünk babások. :)

Anikó!
Mindent érzel amit írok.

Annácska!
Miért nem vagy toppon? Mi a gond?

Csheni!
A palástfűvel sztem sosem ártasz, idd csak nyugodtan. Bár az is igaz, hogy pé után kéne rögtön.

Panka!
Szupi lehet a mocorgás, És még most jön a java. :)

Évi!
Fogdoki ügyes. Akkor volt gyökérkezelés is?
A férjem rendben van. Köszönöm a segítséget lehet élni fogok vele

Brill
Nem hátrálok meg, de azért mégis eltörött a mécses. Ma is amikor levelet kaptam a postán. Holnap mentem volna a HIV, Hepa eredményekért, erre ma írt az ÁNTSZ, hogy azonnal fizessek be 6000 (hatezer) Ft/kopf csekken és küldjem el nekik, mert addig nem kezdik el a vizsgálatot. Még el sem kezdték!!! Pedig már egy hete levették a vért mindkettőnktől és akkor még azt mondták ingyenes. Ilyenkor úgy érzem valaki akadályoz....
Ám nem hátrálok meg, de nagy dolgokként élem én meg ezt az egészet.

Kati!
Fotót megnyitod.
Egér jobb gomb rákattint Társítás- Paint, Már a paintba is vagy. Ott Kép- Nyújtás-döntés. Vízszintes és Függőleges 100 %-ból leveszel, mondjuk 60-60 %-ra. Ok.
Utána Kép Attributomok, megnézed mennyi a szélesség és a magasság. 600 alatt kell lennie. Ha nem ennyi akkor a Nyújtás-döntésbe tovább kicsinyítesz. Ezután mentés másként és kész.
Vendég
 



Kép
narco
 
 


Nárcisz!

Ezen techno-csirkén rommá röhögtem magam :) Ilyeneket mi akkor csináltunk megboldogult lánykoromban, mikor nem voltunk szomjasak :)

Junkó!

De, igenis, ezek nagy dolgok...Érthető, hogy kicsit megtorpantál. Viszont én erre a pct vizsgálatra nem adok. Mivel a férjed eredménye rendben van, legalább egy-két kósza fickót kellett volna látni a kenetben. Ha élőt nem is, akkor holtat. Én nem tudom azt elfogadni, hogy varázsütésre mind egy szálig felszívódtak... :roll: Ááááá! Előbb hinném azt, hogy a dokibá' valamit elb@szarintott... Mindjárt itt a tizedike, és okosabbak leszünk!!!
Ja, gyökérkezelést megúsztam, kopp-kopp-kopp :)

Zsúka!

A Kaálival én elfogult vagyok, de tuti, hogy ott segítenek. Nyugodtan füllents hozzá pár próbálkozós hónapot, de nem hinném, hogy ne foglalkoznának veled. Én Kovács dokit ajánlom, mert rajtam ő segített :) :) :) :) :) Rossz kezekbe semmiképp se kerülsz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kati!

Ha a Gimp angol nyelvű, akkor image, ott a scale image, ott pedig beállítod, hogy egyik oldala, a nagyobb 600 pixel legyen, és akkor arányosan lekicsinyíti, és vagy save as más néven, vagy save csak úgy simán. Menni fog, ha meg nem, akkor addig is küldjed!!!

tjuca
 
 


Sziasztok! Most csak gyorsan bekukkantok. :D

Zsúka! Nagyon sajnálom, hogy megjött :( Csatlakozhatnék én is Angihoz, hogy nekünk is akkor fogant Kristóf, mikor teljesen leírtam a hónapot, de ezt tudatosan nagyon nehéz irányítani... :roll:

Évi :) Örülök, hogy rendben van a fogad, nekem is el kéne már mennem :roll: Pipi miket csinál mostanában? Hozzátápival hogy álltok?

Narco :) A vásárlást án is imádtam / imádom ám :lol: :wink: Apa nagy örömére :wink:

Juca :) Nekünk van vadiúj eladó járókánk. Kikás, még ki sem bontottam a csomagolást, mert közben a tesóméktól kaptunk egy nagyobbat... Szólj ha esetleg érdekel. Meg várom ám a privit is :D :wink:
Kistesó ügyben mi jövő ősz vége felé szeretnénk a tettek mezejére lépni. :D :wink:

Pusszantás

KépKép

KépKép
timika
 
 


Szórakozóhelyen csajszi odalibeg a pulthoz, mondja a pultos srácnak:
- Helósziókaaa, aggyá valami rostosat!
- Bútorlap jó lesz?

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Beengedett ez a nyavajás, pont, mielőtt indulnom kell.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsúka!
Amit telefonban is mondtam. :)

Angie!
Köszönöm a híradózást

Nárcisz!
Nagyon jók a viccek :lol: Azért kiséretezel még, vagy feladod?
Küldök egy másik mail címet priviben.

Kacsa!
Köszönöm!!!!!!

Junko!
Sajnálom, de én is azt gondolom,a it Évi írt. És mi az, hogy fizetni kell? Ez nem Tb? Azért megérne egy telefont szerintem.

Anikó!
Elmetettem a képet :oops: (mondjuk a Brillét is :oops: ) Úgy örülök nektek. Mondtam a páromnak (:)) is.

Bocsánat, ha kimnaradt valaki, de lassan indulnom kell.
Sok puszi, este - remélem :twisted: - jövök.
mátra
 
 


Sziasztok!

Juca!
Ha a kezemet a hasamra teszem, akkor már most is nagyon lehet érezni a kis birkózót! :lol: Egész este ment odabent a buli, én nem tudom mit lehet annyit molyolni, én sem ugrálok folyamatosan :wink: :lol: De ez nem panasz! :wink: A hullámzó hasra már én is gondoltam, hogy milyen vicces, ha mások meglátják a teremfocit :lol:

Évi!
Gratula a fogdokihoz!

Zsúka!
:cry: Többet nem gyanakszom :( De a Kaális dolog jó ötletnek tűnik, mások is csak beteszik a lábukat, és... :wink:

Képzeljétek, életemben először átadták nekem a helyet a villamoson!Egy fiatal lány volt, aki észrevette, hogy kezdek elájulni az állástól, mivel előtte voltam tornán, de az állás mostanában nagyon nem megy, még a pénztári sorban is le kell ülnőm, ha csak 2-en vannak is előttem. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Mátra!
Próbálkozom, cska küldjed. Olyan cím kellene, ahol tudsz 3 mega fölött levelet fogadni. Valszeg ez volt bajom.

Kép
narco
 
 


Juca!
Fel nem foghatom, hogy lehet ezt a kisbabát fiúnak nézni.
Én bírom a rózsaszín cuccokat, aranyosak benne a babák nagyon.

Timika!
Láttalak ám egyszer én is öröm vásárolni. Bár akkor nagyon fáradt voltál. Tudod akkor láttam először a kisfiút. :)
Köszönöm egyébként a PCT-s tapasztalatokat.

Évi!
Én sem értem a mai napig sem ezt a vizsgálatot. Férjem szerint előző este már mindent felszippantottam és megtermékenyültem. Ezért nem tudtam több fickót befogadni. :) Örök optimista.
Ja ha gyökkezelést megúsztad, akkor járni fogsz a fogdokihoz mint a kisangyal. :twisted: Úgy emlékszem...

Zsúka!
Ne hülyéskedj, írj csak magadról én is azt teszem.
Vendég
 


Monyó????

Mátra!
Már több helyről halottam, hogy ez fizetős. :( Csak akkor nem ha anonim szűrsére mentünk volna. De abban nem tudom benne volt-e minden, meg az hogy van/hol van és most már a férjemet is macerás lenne újra beszervezni. De holnap fel fogom hívni őket.
Vendég
 


Mátra!
Azt mondja a férjem, hogy tőlem nem tud kimenni az e-mail. Bár most megint megpróbáltam, de megint nem megy. Szerintem nem nálad van a hiba, mert gondolom másoktól megkapod. Szóval szívok rendesen. Még egyszer bocsi. :(

Kép
narco
 
 


Timi!

Küldj egy mail címet, akár privát, mert nekem nincs elküld gombom a privát küldésnél, csak trükközök.
Járókát kifizettük, megrendeltük, fog jönni, mert becsületes a pasi, csak idő kérdése. Azért köszi. Csibét kérdezted???

Narco!

Igen tőlük rendeltük. Vagy az én telcsim rossz, vagy pasi nincs képben, tehát a szinkron még nem tökéletes, de nem is annak kell jónak lennie, hanem a járókának. Vasárnap megint kapunk egy adag rucit, és megint csak lányost, mert a többit egy fiú kapja. Már várom a "zsákmányt", igaz ezek is kölcsöncuccok, de azért jól jönnek!
Ja és, amit Évi rakott oldalt, onnan én is rendeltem TUTI. És még ajándék narancsos gömbrágót is küldött :wink:

Junko!

Hát, azért van a fülbevaló is, mert elég sokan nyomást gyakoroltak rám. Nem bánom, mert legalább nem később lövik ki a fülecskéjét. Egyébként, ha nem tudom eldönteni, nem tippelek. Ezen amúgy nem húzom fel magam, inkább röhögök.

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?