Új privát üzeneted érkezett!

Kacsa!
Régebben mintha többet jelentkeztél volna. :) Mi újság van veled?

Nomi!
Hogy vagy? Ha jól esik, írd ki magadból, amit szeretnél!

Mátra, Pupy, Norwell, Hangyi!
Mi van veletek? vagy valahol elmaradtam?
tina82
 
 


Anikó!
Én is nagyon kacsintgatok a Zalakerámia csempék felé. A gyár nem Zalaegerszegen van? Én eddig azt hittem. Pontosan emlékszel rá, hogy melyik kerületben vettétek?
A nátha miatt megbocsájtható, hogy nem jöttél el :) Én is így cselekedtem volna.
Hűha, neked már csak kettőt kell aludni, hogy megláthasd a picidet. Nekem még 9-et :( Hogy lehet kibírni ilyen hosszú időt?!?!?
Brillék a KFC-be mentek :D

Zsúka!
Kiraktam Aloe-t a konyhaasztalra, az ablak alá. Ott biztos jól fogja érezni magát. Na és mi az, hogy ez a hónap nem a tiéd? Ezt te ugyan honnan veszed? Szerintem óriásit tévedsz! Legyen nekem igazam!

Annácska!
A nagyárúházakban már nézelődtünk, és ott valóban szuper árak vannak, de azért megnézném máshol is a választékot. Végül az internetről levadásztam egy csomó címet. Meglátjuk, mennyihez lesz holnap energiám.

Tina!
Akkor Hajrá! Mindent bele! Kérem szépen egy hónap múlva ripoltolni, hogy albérlőd van :) A tali tényleg nagyon szuperül sikerült. Lehet irígykedni :)

Csibe!
Hú de izgis a dolog! Már ctg! Te hogy éled meg a finisht? Hiányoztál, és köszönjük szépen a ránkgondolást :)

Brill!
Én úgy örülök a 4,5 milis Minibrillnek. Ott bent egy igazi kis brill növekszik. És már én is érzem, hogy lány lesz ebből az ékes kőből. Én is pont 6+4 leszek az UH-n.

Puszó MINDENKINEK! Kép
Vendég
 


Bogárkám!
Hogy vagy drága? A hőmérősben sem láttalak! Féltelek!
Vendég
 

 
 

Évi!
Köszi a bíztatást! Mindent megteszünk az ügy érdekében! :D
tina82
 
 


Angie!
Neked is köszönöm a bíztatást, nagyon aranyos vagy! :D
Ne aggódj, hamar el fog tellni az a 9 nap (hát még utána többi)! :)
tina82
 
 


Angie!
Ez az üzlet a Jászberényi uton van!
Mi ott vettünk anyukáméknak mindent!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!


Brill!
Gratulálok!! :D Ime egy ici-pici élet! :D Örülök, hogy minden OK.! :D
Tök szupi, hogy a párod is látta.

Tina!
Sok sikert a baba projecthez! :D

Anikó!
Aranyos vagy, hogy hiányolsz. Nem tüntem el, azért olvasgattalak titeket. Csak nálam elég sok most a munka (túlóra).Meg kocsit is vettünk az után mászkáltunk+ mostanra gyógyultam ki a megfázásból.úgyhogy eléggé hulla voltam.
Kb.két hét múlva szüret anyósoméknál. Ez jó móka, összegyűlik az egész család és szó szerint ismerkedési napot tartunk, mert valakit csak ilyenkor látunk a rokonságból.
Nagyon drukkolok neked és Angienek. Ugye nemsokára ultrahang?



puszi: Hangyi

Kép
hangyolca77
 
 


Szia Tina!

Köszönöm, vagyogatok, csak aktív olvasó és passzív író üzemmódban. Nincs semmi oka, csak nincs mindig ihletem ...

Brill!

Gyönyörű a kis babszemetek!!


Az Uram holnap elutazik 4 napra Hollandiába, úgyhogy egyedül hagy bennünket ... :cry:
Holnap de. meg jön a védőnő. Úgyhogy most nagy vasalásban + rendrakásban vagyogatok.

kacsa14
 
 


Helló!

Csak felugrottunk egy röpevésre. Nomi gyógyítja a lelkét, mjad, ha jobban lesz, akkor jön. Ilyenkor nagyon nehéz egy babás projektbe írni. Idő, és itt lesz a régi kis vidám csajszi :-) Na már megyünk is tovább :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit én is eltűntem, ugyanis be kellett raknom a holnapi ebédet a sütőbe. Rögtön 2 tállal is, mert a férjem lehet, hogy "csak megkóstolom" címen megeszi az egyiknek a felét. :D

Kacsa!
Azért ne vidd túlzásba a rendrakást! :) Egy-egy porszem szerintem minden védőnő lakásában van- gondolom- mert nálunk van, az biztos. :( Na jó, azért szoktam takarítani. :D Az a 4 nap pedig meglátod hamar el fog telni! :)
tina82
 
 


Juca!
Örülök, hogy benéztetek!
tina82
 
 


Tina!

Ne aggódj nem vittem túlzásba! Tudod, csak ahol a papok táncolnak ... Ez most amúgy sem a nagy takarítások ideje! Már Anyummal egyeztettem, hogy jön egy kis őszi kis-nagy takarításra, a többi meg majd megvárja, amíg én is takarítás képes leszek! :)

kacsa14
 
 


Azt hiszem én elköszönök, mert csak ülök itt a gép előtt és bámulok magam elé.
Jó éjszakát mindenkinek!
tina82
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lehetett a tali, a képeket látva bizony irigy-irigy… :wink:

Narco!
Örülök, hogy rendben vagytok! Pont azon gondolkodtam, hogy nem lehet semmi, amit a két csajóca művel a pocidban… :shock: Nálam az egy is csinált olyan zizit sokszor, hogy csak lestem! :wink:

Anikó!
Jobban vagy már? :)

Brill!
Nagyon gratulálok a pulzáló szívecskéhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Évi77!
Nekem meg még nem jött meg egyszer sem… Érdekes… Augusztus végén egy napig volt piros pöttyözés, oszt annyi… :wink: Vagy addig örüljek, míg nem jön (a szopi miatt...)? De akkor mi lesz a tesóprojekttel? :wink:

Tina!
Akkor mindent bele!!! :D

Kacsa!
Azért csak óvatosan, Pöttömbabára tessék vigyázni! :)

Mi jól vagyunk, Kende babám kezd beállni a négyóránkénti evésre... Nagyon furi ez azok után, hogy volt, másfél-kétóránként evett... Persze anyának hiányzik egy kicsit, hogy nem lóg egész nap rajta... :twisted: Hiába, már három hónapos lesz jövő héten! :D

Most megyek, aludjatok jól, jó éjszakát mindenkinek (kinek-kinek mozgalmasat vagy nyugodalmast... :twisted: )!

Pusszantás!

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell :)

Nekem a doki bácsi felhívta a figyelmem a 6 hetes kontrollon, hogy attól hogy nincs menstruáció, attól még van peteérés!!! :lol: :lol: :lol:

Úgyhogyha nem is menstruálsz, még jöhet a tesó :P :P :P
Vendég
 


Norwell!

Ja, addig örülj, amíg nem jön piri :wink: Nálam túl sok köze nincs a szopihoz, mert amíg nem evett a Dóri éjjel, addig nem jött meg, de ahogy a fogzással elkezdtük az éjjelenkénti 2-szer, 3-szor kajálásokat, akkor jött meg :roll: Mondom én, hogy fordítva vagyok bekötve :lol:

Este megint fogorvos :( :( :( Ha ezt most még az egyszer megúszom gyökérkezelés nélkül, akkor én leszek a dokibácsi legrendesebb páciense, és félévenként önként és dalolva fogok jelentkezni ellenőrzésre. :) (Jó lenne, ha annyi ezresem lenne, ahányszor ezt már megfogadtam, de most véresen komolyan gondolom)
Állat módon be vagyok sz@rva...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Angie!

Szuper! Akkor novemberben talizunk :D

Brill!

Nagyon szep az UH kep! :D Iszonyu jo erzes lehet! Gratulalok!!!

Annacska :D :D :D Hozod majd magaddal a kis kincseidet is igaz?

Aniko!

Igazan nagyon rendesek vagytok! :D Remelem minel többen összejövünk :D

Evi!

Tünder vagy Te is köszönöm! Nagyon varom mar, hogy megismerjelek teged is! Megneztem az IKEA-s kepeket, nagyon jok! Nagyon jol neztel ki pocakkal! Nezegettem nezegettem, egyfolytaban a Dorika jutott eszembe, hogy akkor meg ott volt most meg itt feszit a kis kendöjevel a draga :D

Puszi mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Evi!

Szoritok, hogy meguszd az esti fogorvost gyökerkezeles nelkül!
Meglatod minden okes lesz! :)

Aniko!

Holnap ultrahang!!! Nagyon szoritok majd Neked! :)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jo reggelt mindenkinek! Kép

Norwell! :D
Köszönöm már kezdek kijönni belöle! :)

Évi! :D
Te nagyon bátor kislányka vagy,hogy ilyen sürün jársz a fogorvoshoz! :D

Holnap ultrahang! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Köszi a drukkokat, elteszem estére!

Anikó!

Neked pedig holnap drukkolok majd nagyon az UH-hoz, de nem lesz baj! Ott fog(nak) feszíteni a kicsicsaj(ok), majd meglátod :wink:
Nem vagyok ám bátor, mert ha az lennék, akkor nem lenne görcsben a gyomrom már most :twisted:

Tegnap hogy jártam! Délután gyönyörűen kitakarítottam a konyhát, felmostam, rendet raktam, jól nézett ki minden. Hazajött a párom, hogy kicsit rosszul van, fáj a feje is, meg nem százas a gyomra sem. Na mondom, igyál egy pálinkát szigorúan "gyógyászati célzattal", majd én töltök. Rosszul csavartam vissza az üvegre a kupakot, és fél üveg pálesz kifolyt a hűtőbe. Azt hittem a guta üt meg, mert ahogy kipakoltam a cuccokat a hűtőből, mindent végigcsöpögtettem pálinkával, meg még a savanyúságos üveget is kiborítottam, ami remekül végigfolyt a kövön. Ráadásul olyan cefreszag volt a lakásban, hogy kis híján hánytam tőle. Kibírtam röhögés nélkül mire mindent rendbetettem újra... :evil: Ügyi voltam :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Brill!

Hatalmas gratula! Innen már nem lehet nagy gond, tudom csak óvatosan. Újra átéltem ezt az érzést, és borsózott a hátam. A before és az after is megvolt :wink: Sármját az apjától, szépségét az anyjától örökölte :lol:

Anikó!

Ne izgulj nem lesz semmi baj. TUDOM!

Évi!

Fogorvos jaj... Páleszt ma kell meginnod a fogdoki előtt, jobb, mint a lidocain :twisted:

tjuca
 
 


Jó reggelet!

Anikó!
Örülök, hogy jobban vagy!Holnapra megy a drukk!

Évi!
Szorítok a fogdokihoz, de aki ilyen ügyesen járkál hozzá, azt a fogmanó megkíméli! :wink: Ja, vidd Dórit is, hátha ez rá is érvényes. :roll: :D
Pálesszel már én is jártam így :evil: , csak nem előtte takarítottam.

Pupy!
Nagyon dolgozol!Azért néha ide is bekukucskálhatsz!

Mátra!
Mi újság veled?

Rolly, Bellanita!
???Merre vagytok?

Mi jól vagyunk, növekszik már a pocak is :wink:
Visszanyertem terhességem előtti súlyomat is, már kezdtem aggódni, hogy elfogyok :roll: :D
Hétfőn megyek az AFP vizsgálatra, és 2 hét múlva pénteken a 18 hetes uh-ra!!!Nagyon megy az idő! 8)
Szép napot Mindenkinek! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tina!

Köszönöm a drukkokat! Kívánom, hogy mielőbb legyen egy albérlőd. :D

Anikó!

3 ampulla volt egy dobozban, ha jól emlékszem 5000-es és nekem egy felet kellett beadatnom.
Örülök, hogy jobban vagy. A holnapi ultrahangon pedig minden rendben lesz. :D

Angie!

Csatlakozom Anikóhoz, mi is a Jászberényi úton vettük a burkolóanyagokat. Szerintem szépek és jó áron is vannak.
Az igazság az Kata, hogy fáj a hasam alja, szerintem felfáztam valahol és ráadásul megint van ez a sárga folyásom. Ki vagyok borulva tőle teljesen, hogy nekem mindig van valami bajom, pedig annyira vigyázok. Megvárom, amíg megjön és után irány a doki, mert már rémeket látok, hogy biztos petefészekgyulladásom van, vagy endom vagy nem is tudom mi.

Zsúka
zsúka
 
 


Jó reggelt Lányok!

Brill: nagyon -nagyon gratulálok a pici szivecske dobihoz! Olyan fantasztikus egy ilyen kis pöttyöt meglátnia az ultrahangon!Hogy érzed magad?

Anikó: köszönöm szépen, jól sikerült a kíséret és remekeltem:) Annyira izgultam, hogy még ezzel is álmodtam! Nagyon szorítok neked a holnapi uh-n! Mindenképpen beszámolni - minden részletről!!! Örülök, hogy jobban vagy....

Angie: köszi a privit! Te mindig megnyugtatsz:) Hogy vagy? A 27-ét már én is nagyon várom!

Mátra: mi újság van veled???

Évi: ne félj a fogdokitól, minden oké lesz!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Azt hiszem meghülyült a vonalzóm! Már a 18. napon vagyok! Még szerencse, hogy Anikó mindig felteszi a táblát, mert ott le tudtam ellenőrízni :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


? mi ez a pangás ?

tjuca
 
 


Nem jött be a net elég sokáig. :( Valami központi hibát írt. Neked jó volt Juca? Vagy nem próbáltál eddig írni???
Vendég
 


Kingáztam, mosogattam, vasaltam... csak az tűnt fel egy perce, hogy kihalt a topik

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nálunk se jött be a babanet sokáig, de most már működik. :D

Juca!

A mosgatást és a vasalást nem irigylem Tőled, de a Kingázást igen. :D Olyan jó volt a karomban tartani a kis csöppséget.

Évi!

Ahogy olvasom zajlik nálatok is az élet, nálunk tegnap este a kovászos uborka leve ömlött ki. :D Nagyon szorítok a fogorvoshoz.

Mátra, Nárcisz?????????????????

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem sikerült jönnöm :oops: (Apáztam... :lol: )
Ma meg eddig a pontig nem engedett be a rendszer... :evil:

Panka, Annácska, Csibe, Zsúka, Tina, Aniko, Évi, Angie, Hangyi, Kacsa, Jucmuc, Norwell, Juca, CsHeni, Mátra!
Nagyon köszönjük a gratulációkat! Kép Olyan aranyosak vagytok!!! :D

Csibe!
Szmatona doki nagyon örült és mégegyszer gratulált! :)
Kérdeztem tőle, hogy nem pici-e a baba..., de azt mondta, hogy a 6. héten 4-5 mm-nek kell lennie... Tegnap egész nap ezen agyaltam, hogy picike... :oops: De hát nem tudtam azt mondani, hogy nem aggódom, amikor aggódtam... Aztán estére Apa "megunta" és helyrerakott!!! :wink: Persze megint igaza van! 8) Hát ettől vagyok én ilyen erős, hogy ilyen férfi van mellettem! :wink: Most már oké vagyok! :D Negatív gondolatok kizárva! Abban hiszek, hogy úgyis eldőlt már a sorsa! :wink:
Délután gondolok Rátok a ctg miatt! :)

Zsúka!
Azért még ne add fel a hónapot! (vigyázz, a "helyrerakás" után én is könnyebben osztom az észt!!! :lol: )
Remélem, tényleg nem csúnya felfázás...

Angie!
Minibrill :lol: Hát tényleg az!!! :D
27-én Te is megláthatod a saját pocaklakódat! :wink:
Hogy vagy egyébként?

Nárcisz!
Remélem sokat pihensz!!! :)

Évi!
Fogorvoshoz drukk! És még mindig le a kalappal, hogy önként és dalolva... :D
Nálam is vannak ilyen összetöm, kiborítom stb napok! Ált akkor, ha hidegfront van.

Aniko!
Holnapra megadrukkok! Kép
Tippeljünk, hogy 1 v két baba??? :wink:

Panka!
Neked elődrukk hétfőre! :)

CsHeni!
Ugye kár volt izgulni a kísérgetés miatt! Ügyi vagy!!! :D

Mátra!
Várom az smst-t! :wink:

Pupy!
Vmi olyasmifélét ígértél, hogy mostantól írogatsz is majd... :lol: Na jó nem szekállak! :wink:

GraceyMóni!
Hol vagy???

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Brill!

Ezen az oldalon, magzati méretek vannak. Itt tudod nézni, hogy mekkora a babód!

http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Nekem eddig mindig 3 nappal kisebb, volt, mint amit a táblázat írt, de pl. a doki UH gépe meg azt mutatta, hogy napra akkora, amekkorának kell lennie.

Szóval 2-3 mm bőven belefér még ebben a korban. Az a lényeg, hogy nőljön!!!

Amúgy meg maximálisan megértem, hogy aggódsz, én is ezt teszem folyton.

kacsa14
 
 


Volt itt a védőnő. Megnyugtatott, hogy ne egyek húst, ha nem kívánom, azt egyem, ami jól esik.

Azt mondta, hogy ez a terhességre + majd a szopi alattra is vonatkozik. Csak azt együnk, ami jól esik, csak azért hogy vmi. tápanyagot bevigyünk ne tuszkoljunk le semmit.

Zsírt viszont kell bevinni, mert a zsírban oldódó vitaminoknak az kell. Tehát azt mondta, hogy vegyek nyugodtan zsíros tejet, tejfölt, stb.

Meg azt is mondta, hogy a Gravida azért jobb, mint az Elevit, mert van benne jód is. És Mo. vannak jódhiányos területei is. Pl. Debrecen.

Bocsika, ha vkinek nem mondtam újat, de azért remélem, van akinek mondtam azt is! Nekem pl. ez a zsírban oldódó vitamin eszembe sem jutott ...

Ja és a banán nagyon tuti kaja! Végre van jó is, abban, amit evés címén művelek!

kacsa14
 
 


Ezt most találtam:

Az omega3 szedése nagyon fontos a terhesség utolsó 3 hónapjában, kiváló hatással van a baba idegrendszeri fejlődésére, és elkerülhető vele a terhesség utáni depresszió.
Szakirodalmi adatok szerint a baba az anyaméhben szinte az összes omega3 készletet felhasználja, és emiatt alakulhat ki a szülés utáni depresszió.

A halevő nemzeteknél szinte ismeretlen ez a probléma, (pl. Norvégia) míg a Közép európai országokban - mint Magyarország - igen gyakori.

Az omega3 esszenciális zsírsav, ami csak a halban található, szervezetünk nem állitja elő. Viszont szív-és ér- valamint idegrendszerünk számára nélkülözhetetlen.

További probléma, hogy az olajos magvakban nagyon sok omega6 van, ami csak egyetlen (az utolsó) szénatommal különbözik az omega3-tól, ezért - miután omega6-ból a szükségesnél kb 25-ször többet veszünk magunkhoz a táplálékkal - elfoglalja az omega3 helyét a szervezetünkben.

Ezért nagyon fontos az omega3 pótlása kapszula formájában.

kacsa14
 
 


Kacsa!
Látom megeredt az ujjad! :wink:
Én ezt olvastam az omega 3-rol ezért kellett Katinak szednie! :lol: :lol: :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Brill! :D
Tudom,hogy mik kavarognak a fejedbe! :shock:
Én alapbol egy nagyon aggodalmaskodo tipus vagyok! :roll:
Én most akkor szálltam kicsit magamba amikor elkezdtem egyik este a hülyeségem és a férjem megjegyezte halkan"Ur Isten ez lesz még kilenc honapig"!Szoval én megváltozni nem tudok de kicsit lefékezek mert megöröl körülöttem mindenki!
Nagyon izgulok a holnap miatt! :shock: :D

Csheni! :D
Tudtam,hogy ügyes leszel!

Zsuka! :D
Miért kaptál csak felet?
Van ebből 1500-as kiszerelés is!

Nárcisz! :D
Minden rendben?

Ági! :D
Elutaztatok végül?

Mátra! :D
Merre vagy?

Bellanita! :D
Te is régen voltál!

Hangyi! :D
A szüret nagyon jo!
Jol fogjátok érezni ,magatokat nagyon!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Csibe most írt sms-t, idézem:

"... egy pár napig nem leszek. A ma reggeli ctg után nem engedtek haza, most egy kicsit megfigyelnek! Puszilok Mindenkit!"

Drukkokat küldünk ezerrel!!!

Kacsa!
Nem szabad táblázetot néznem, mert akkor agyalok!!! :roll: :lol:
Azért köszi! :)

Aniko!
Én nem voltam eddig aggódó..., de hát az előzmények tudatában... Nehéz. :roll:
Az én férjem nem ilyen finomkodó. :lol: Ő tényeket közöl, de nekem erre van szükségem! Jól meg kell rázni néha, és ilyenkor helyére kerülnek a dolgok! :wink: Én így működöm és Ő tudja ezt... Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Évi!
Minden elismerésem neked és le kalappal, hogy önként eljársz a fogorvoshoz. Én nagyon majrés vagyok és már csak akkor mentem el amikor fájt+ rendbetette ami még rossz volt.Hál istennek nem volt sok, de az is pont elég volt. Nagy megkönnyebbülés volt júniusban amikor az utolsó kezelésen azt mondta,hogy fél év múlva kontroll. Meg látod te is hamar túl leszel rajta eddig is nagyon ügyi voltál. Azért megy a drukk ezerrel.

Anikó!
Nagyon drukkolok neked a holnapi napra!



Hangyi


Kép
hangyolca77
 
 


Brill!

Nagyon aranyos vagy, azért titkon reménykedek benne, hátha mégis. :D Ha ma nem voltam 10-szer pisilni akkor egyetlnegyszer sem.
Úgy látszik a mi párjaink ebben is hasonlítanak egymásra. :wink: (helyrerakás)

Anikó!

Nem tudom miért ezt írta fel, de azt is mondta, hogy 1 van a dobozban pedig 3 volt. Az árán pedig majd seggre ültem.
Miért kérdezted, hogy mennyi maradt és mennyit kellett kiváltanom?

Kacsa!

Hogy mindig tanul az ember. A banán szerintem is tuti kaja. :D

zsúka
zsúka
 
 


Brill!

Gondoltam, megnyugtat, ha megnézed és látod,hgoy akkora, amekkorának kell lenni. De ahogy gondolod.

Én már sokszor bocsánatot kértem Pöttömtől, hogy ilyen hülye aggódós anyja van + mindig megígértem neki, hgoy nem aggódok annyit, de sosem sikerül ...

kacsa14
 
 


Zsúka!

Örülök, hogy akkor mégsem volt hiábavaló a fecsegésem és rajtam kívül más is tanult a hallottakból! :)

kacsa14
 
 


Most látom, hogy elvileg már kevesebb, mint 200 napunk van hátra 1 testben Pöttömmel!!! :)

kacsa14
 
 


Zsuka! :D
Mert nekem maradt és szivesen odaadnám neked ha kellene!
De várjuk ki a végét mert nem lesz szükséged az enyémre! :wink:

Brill! :D
Ne parázz a méreteken mert nekem a kisfiamnál semmi nem stimmelt ezekben a táblázatokban mert a 21-ik nap volt a peteérésem és kitudja mikor ágyazodott be?!Szoval jelentős csuszás volt nálam!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Nem is tudom mit mondjak, talán annyit, hogy nagyon KÖSZÖNÖM. :D

zsúka
zsúka
 
 


Brill! :lol:

Mondtam, hogy átéltem! Na akkor az after. Orvos mondta, hogy minden rendben, jött a poén, hogy még nem lehet tudni, hogy az apára hasonlít-e vagy rám, minden esetre Kofa benyögte, hogy jó esetben a férjre is :-) Majd orvos vette a körszámolóját, és elkezdett hümmögni. Ekkor jött, hogy és akkor az előző ciklusaim hossza, stb. Mire én helyből beparáztam. Utána hiába mondta nekem az orvos, hogy minden rendben :roll: Számításaim szerint október 6-án én 7+3 voltam, mamanet szerint 6+3 orvos meg közölte, hogy mintegy másfél egy héttel kisebb.
Utána hazafelé bementünk a Batyin a Palacsintázóba, tömtem a fejem, és csak számoltam. Boldog voltam, de számoltam, számoltam. Mire Kofa helyrerakott. Az orvos azt mondta rendben vagyok. Ő nem menne bele, hogy rendben, pláne, hogy egy vetélést végigcsináltunk. Amúgy meg a Jóisten kezében vagy, nektek amúgy is jó a kapcsolatotok, kérd meg, hogy segítsen. Nem mondom, hogy azután nem parrantottam, de utána is mindig pont egy héttel mérték kisebbnek. Ezt a sztorit már annyiszor leírtam, de annyiszor írom még le, ahányszor csak kell!
Nem lesz semmi baj, ha Szmatona doki azt mondta, hogy OK, akkor OK!!! ja és beszélek az Istennel, hátha még van nála sanszom 8)

Na és itt a sztárfotó, amin a kívánt 12 mm helyett Stöpszli 7,5 mm :-)
http://www.babanet.hu/album/main.php?al ... age=168125

Anikó is ugyanezt írta, csak nem ilyen csapodár módon. NYUGI!

tjuca
 
 


Brill! :lol:

Mondtam, hogy átéltem! Na akkor az after. Orvos mondta, hogy minden rendben, jött a poén, hogy még nem lehet tudni, hogy az apára hasonlít-e vagy rám, minden esetre Kofa benyögte, hogy jó esetben a férjre is :-) Majd orvos vette a körszámolóját, és elkezdett hümmögni. Ekkor jött, hogy és akkor az előző ciklusaim hossza, stb. Mire én helyből beparáztam. Utána hiába mondta nekem az orvos, hogy minden rendben :roll: Számításaim szerint október 6-án én 7+3 voltam, mamanet szerint 6+3 orvos meg közölte, hogy mintegy másfél egy héttel kisebb.
Utána hazafelé bementünk a Batyin a Palacsintázóba, tömtem a fejem, és csak számoltam. Boldog voltam, de számoltam, számoltam. Mire Kofa helyrerakott. Az orvos azt mondta rendben vagyok. Ő nem menne bele, hogy rendben, pláne, hogy egy vetélést végigcsináltunk. Amúgy meg a Jóisten kezében vagy, nektek amúgy is jó a kapcsolatotok, kérd meg, hogy segítsen. Nem mondom, hogy azután nem parrantottam, de utána is mindig pont egy héttel mérték kisebbnek. Ezt a sztorit már annyiszor leírtam, de annyiszor írom még le, ahányszor csak kell!
Nem lesz semmi baj, ha Szmatona doki azt mondta, hogy OK, akkor OK!!! ja és beszélek az Istennel, hátha még van nála sanszom 8)

Na és itt a sztárfotó, amin a kívánt 12 mm helyett Stöpszli 7,5 mm :-)
http://www.babanet.hu/album/main.php?al ... age=168125

Anikó is ugyanezt írta, csak nem ilyen csapodár módon. NYUGI!

tjuca
 
 


Zsúka!
gyanús vagy nekem!nem tudom a folyásoddal jár vmi kellemtlen érzés?szúr, csíp, ég,stb?Mert nekem is így kezdődött az egész :wink: (sárgás folyás, kellemetlen érzés nélkül, pisilés).De nem akarlak felcsigázni, csak gyanakodom... :roll: De ha van is vmi kellemtlen kísérője, az még nem zár ki semmit!

Brill!
Volt főnöknőm mindig ezt mondta az aggódó anyukáknak:"az anyáknak ez a dolga". Vmiért mindig lehet aggódni, de akkor megbolondulsz.Valóban Isten kezében vagyunk, és nem tudunk mindent irányítani, így csak bizakodni lehet, és optimistán a jövőbe nézni, hogy minden rendben lesz!És punktum! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Aniko, Juca!
Köszönöm a felvilágosítás és a személyes tapasztalatokat! :D Azért ez így mégis csak más! Kép
Legalább van kézzelfogható magyarázat Csipi személyében! Marcihoz ugye még nem volt szerencsém... :wink:
Meg aztán azon is filóztam, hogy mitől lenne nagy baba, amikor én is pici vagyok!!! :lol: :lol: :lol: Majd megnől idekint!!! :wink:

Aniko!
Akkor ismétlem a kérdést...
Holnap hány órakor kell a megadrukk??? Plusz-minusz 1 óra simán belefér ha szorítani kell majd... :wink:

Puszó Mindenkinek!
Brill
Kép

Kép
brill
 
 


Panka!
Úgy legyen!!! :D :wink:

Brill

Kép
brill
 
 


Brill!

Ma csak reggel voltam netközelben, de most csatlakoznék a megnyugtató-kommandóhoz :)
Én is ezerszer írtam már, de ha megnyugtat, akkor mégegyszer leírom, Dóriból 6 hetesen CSAK a petezsák látszott. Sőt, ahogy megnéztem most Juca képét, ahol Kinga 25 mm 9 hetesen, a Dóri ennyi idősen 19 mm volt. Pedig tuti, hogy kereken 9 hetes volt :) És mégiscsak 57 centivel született, igaz, nem volt egész 3 kiló :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?