Új privát üzeneted érkezett!

Angie!
Persze. Mondta, hogy csak beíratkoznio megyek, az előadáson nem maradok ott. :)

Nomi!
Nagyon jó a vonalzód.

Elköszönök, mert lejár a fél órám.

Puszi
mátra
 
 


Mátra!
Az első mondatomat megismétlem: "Úgy-e nagyon fogsz igyekezni, hogy NE az utolsó két percre érj oda". Bocsi, de a lényeg kimaradt első nekifutásra. Még szerencsére észrevettem. :oops: :oops: :oops: Úgy-e nem bántottalak meg, hogy tegnap csak makogni tudtam a telefonban?

Bogárka!
Hát ez így teljesen másképp néz ki. Ügyes!

Na most lépek.................................................
Vendég
 


Juca :)
Igyekszem nem túlaggódni a dolgot...
Köszi a sört :)))

Nárcisz
Jó azért, hogy megnyugtattok kicsit :)
Köszönök mindent!!! :)

Nomi
Köszi a te görbéd is :)
Januárra terveztük a dokit, de sztem beszélek ma a párommal erről.
December végéig sajna hajtás van, viszont a január uborkaszezon,
és úgy néz ki, hogy akkor 3 hét szabi lesz, de valszeg
január utolsó hetében sem kell agyon dolgoznom magam...

Angie
Neked is köszönöm a nyugtatást, biztató szavakat és az
infókat :)

Lányok!
Annyira aranyosak vagytok! Köszi köszi köszi!!! :)

Most elbúcsúzom mára!

Puszi: Szisz
szisszka
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltam Pöttöm kukkoláson!!!

Végre-végre a saját dokibácsimnál!!!

Szépen végigbeszéltünk mindent, hogy hogy is van ez a körzetes dokizás, amin itt a múltkor rágódtunk és azt mondta, hogy itt Db-ben még működik a kötelező körzeti orvosi terhesgondozás is, bár a szürővizsgálatokat a saját dokim csinálja, de néha-néha a vén kecskéhez is el kell majd tolnom az alvázam.

Aztán megbeszéltük a szürővizsgálatokat is, mikor, mit, miért.

Utána levette a rákszűrést.

Majd hasi UH-val megnéztük a kismanót. Pont akkor ugrott egy hatalmasat, lehet, hgoy csuklott? Csuklanak már ilyenkor? Olyan kis drága volt!!! Aztán dokibácsi kihangosította a szívhangot. Na, az megint nagyon megható volt. Majd színes bigyóval megnéztük a véráramlást, szépen végig a köldökzsinór mentén.

27,4 mm már a kis drágám!!!

Apának is beszámoltam telefonon, hallottam a hangján, hogy tök irígy, hogy én már mozogni is láttam + hallottam a kis szívhangját!

Most nagyon hiper boldog vagyok! Talán egy kicsit megnyugsom már végre!!!

Anikó!

Táblicskuba beírnád, hogy "PöttömBaba 2007. április 06-ra várható". Köszi!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Nagyom örülök, hogy ilyen csodálatos élményekről tudsz beszámolni!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ott nálatok rutinszerűen megcsinálják mindenkinél ezt a váráramlás vizsgálatot és a hasi UH-ot, vagy Te külön kérted? Itt nálunk még a 12. héten is még hüvelyi UH-ot csinálnak. Legalábbis eddig csak azzal találkoztam.
tina82
 
 


Most csak azért voltam a dokinál, mert egész aug-ban szabin volt és csak a ateszt uán 2 nappal látott, akkor még nagyon képlékeny volt minden. És gondoltam, ideje megmutatni magunkat neki és átbeszélni a dolgokat.
Mondta, hogy most nem kéne UH, mert újat úgyse tudunk meg belőle, hisz tudjuk, hogy jó helyen van + hogy ver a szive, a nyaki rendőhöz meg még korán van, de említettem, hogy mániákus kokkolhatnékom van, úgyhgoy szerintem ezért is megszánt és megnéztük.
Gondolom azért nem akart hüvelyit, hogy ne matasson odabent, a rákszűrés szerintem elég sokk volt mára!
A köldökzsinórt meg szerintem csak érdekességből mutatta, nem diagnosztikus jelleggel.
Egyébként mindezt 5000 Ft-ért (csak az UH), szóval szerintem ez úgy működik, hogy Te fizetsz, aztán ha arra szottyan kedved, akkor akár a manduláidat is megUH-zzák ...

Egyébként azt mondta, hogy a hivatalos protokollban még nincs benne, de csinál azt hiszem, hogy
a 23. héten egy méhlepény keringési vizsgálatot
és a 35. héten egy magzat keringési vizsgálatot.
Úgyhogy ez a két dolog lehet esetleg plusz az általános gyakorlathoz képest.

De mondom, a mai főleg csak a kíváncsi anyukának szóló vágykielégítés volt!

De hihetetlenül boldoggá tett vele!!!!!!!!!!!

kacsa14
 
 


Kacsa!
Ha ez az UH annyire boldoggá tett, mint amennyire csak úgy árad belőled :D ,akkor úgy gondolom, hogy ez minden pénzt megért! Szerencsés vagy, hogy egy ilyen dokit találtál!
tina82
 
 


Tina!

Igen, minden pénzt megért!!!

Csak azért írtam, hogy lásd, hogy magándoki volt, tehát kvázi úgy ugrál, ahogy én fütyülök ...

Egyébként ő 4 év alatt a 4. dokim. Nem volt egyszerű rátalálni, de a szorgos kutatás meghozta a gyümölcsét!!!

kacsa14
 
 


Valami történt ezzel a babanettel! Ezt csak azért küldöm, hogy lássam, működik-e még egyáltalán.
tina82
 
 


Tina!

Működik! :)

kacsa14
 
 


Kacsa!
Igen, most már én is úgy látom, hogy rendben van. :)
Tervezed, hogy majd mész 4 D UH-ra is? Nálunk a városban amennyire tudom még nincs, de tőlünk kb. 20 km-re Kulcson már van. Már alig várom, hogy kismama lehessek és elmehessek!

A többiek nagyon eltünedeztek. :(
tina82
 
 


Tina!

Mindenképpen! Annyira boldoggá teszi az ember lányát (+ Apát is), ahogy látja a kis manót ott ficánkolni!!!

Van is egy kuponom, amivel dec. 31-ig 10%-ot adnak, úgyhogy majd a 20. hét táján ellátogatunk, aztán lehet, hgoy a nagyik 1-1 fotót kapnak karácsonyra!

Szerencsére itt van jó pár 4D-s rendelő! A nagy város előnye!

Pedig D.újváros sem olyan pici!!! 3 évig jártam át "rajtatok", Szegedről-Győrbe! :)

Igen, a többiek megpattantak, lassan megyek én is, mert Apa hazajött. De azért majd még jövök!

kacsa14
 
 


Azt hiszem egy időre én is elköszönök, mert sajnos a holnapi ebéd nem pattan fel magától a tűzhelyre. Lehet, hogy még este visszanézek.
Sziasztok!
tina82
 
 


Kedves új zebrás kismamik! :D

Nagyon-nagy gratula mindkettőtöknek! :) Vigyázzatok Magatokra!!!

Puszi
Zsu
valér
 
 


Kaqcsa!
Nagyszerű, nagyon örülök a jó híreknek.A pesti beprotezsálós uh-on nekem is néztek színes keringési vizsgálatot, meg hallgattuk a szívhangot is.
De itt is sokáig néztek a klinikán, de talán csak azért, mert egy kezdő uh-s csinálta, de ott ült mellette egy tapasztalt is, az mondta, hogy mit hogyan csináljon, és Ő ütögette a hasamat is :twisted:
És az én szülinapomra vagy kiírva!!!!!Az nagyon jó nap lesz!!!

Hihetetlen, hogy 2 hét múlva már a 16. hetes vérvételre megyek!
Mivel a dokik szerint én már 14 hetes vagyok :lol: De ha ezzel a mércével számolünk, akkor nemsokára már érezhetem a mozgásait is!!! :D Nagyon várom már!
És most elkezdett nőni alul a pocakom, a szeméremdomb felett, már háton fekve is dudorodik :D Hason fekve meg mintha egy zsömle lenne odabennt :D
Na nem ömlengek tovább, megyek Apát etetni, most jött haza, és holnap angolul kell reprezentálni az eddigi munkáját a nagyfőnököknek :roll: Hát nem irígylem, így ma meglapulok :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!

Nekem most azt mondták, hogy totál a korának megfelelő az UH gép szerint, úgyhogy én majd bő 2 hét múlva megyek nyakiredő nézegetésre!

Uradnak egy nagy kalappal holnapra!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa: nagyon jó volt olvasgatni az élménybeszámlódat! Irígykedem:) Ezek szerint szuper orvosod van!

Pusza:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Hát egyelőre jónak tűnik, remélem a későbbiekben sem fogok csalódni benne!

Kívánom, hogy Te is és még minden babára váró topictárs mihamarabb átélhesse ezt a csodát!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Mai délután az én drága kicsi Kendém úgy gondolta, hogy kihagyja a „hagyom anyát babanetezni, és inkább alszom” című fejezetet. :twisted: Úgyhogy ennek következtében már hétkor fürdetni kellett, mert alig bírt magával. Evett, nyűglődött egy kicsit, de aztán bealtattam, most szunyál az ágyijában (egyelőre, hogy el ne kiabáljam…). :wink:

Bogi!
Nagyon szép a kicsi lányod, és gyönyörű nevet adtatok neki!!! :)

Anikó!!!
Nagyon-nagyon gratulálok, csak még azt nem tudom, hány babához is?!?! :D Puszillak, és vigyázz Magatokra!!!

Juca!
Sör? Az jó tejszaporító, és ha alkoholosat iszol, Csipisz garantáltan beszunyál tőle! :twisted:

Kacsa!
Nagyon jó volt olvasni, hogy minden oké! Amúgy az öt rugó még nem is sok érte, ha ennyi mindent csinál, és van saját! uh-ja. Az enyém anno hatot kért, és uh-ra külön a kórházba kellett bejárnom… :roll: Miért jártál Győrbe, ha szabad kérdeznem? Csak mert én is ott éltem le a fél életemet… Suliba jártam oda, no meg aztán terhesgondozásra, és ott is született Kende. :)

Éva!
Ne aggódj a cumi miatt, én is totál cumiellenes voltam. Aztán az első végigordított kórházi éjszaka után mondtam apának, hogy melyik szekrénybe is raktam azt a cumit... :lol: Nem fog cumival iskolába menni, ne aggódj! Amúgy ma este is azzal aludt el, de most néztem, már nincs a szájában. A nyugalomért bármit! :D

Mátra, drága! :)
Remélem, egy kicsit jobban vagy már, és valamennyire sikerült a gödörből kikapaszkodni. Puszi Neked és ölelés!

Jó éjszakát mindenkinek, és bocsánat, aki kimaradt!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok! Vagyok én is, csak az elmúlt 1-2 napban inkább csak olvasó üzemmódban voltam :)

Nomibogár :) Anikó :) Nagyon sok szeretettel gratulálok a zebrácskákhoz! Vigyázzatok magatokra! :lol:

Mátra! Szörnyen sajnálom a történteket :cry: :cry: Remélem a dokinak nem lesz igaza!

Bogi :) Nagyon szép Izabella, úgy szeretem az ilyen képeket nézegetni! :lol:

Annácska :) Peti nagyon szép kisfiú és a szeme engem továbbra is nagyon emlékeztet Annamariéra! :lol: :lol: :lol: Annamarinak hogy tetszik a suli?

Juca :) A játszóteres sztorin én is halálra nevettem magam :lol: :lol: :lol:

Narco :) Klassz, hogy jó lett a cukorterhelés eredménye! Akkor nem kell diétáznod, ugye?

Valaki kérdezett korábban Tündiről: szóval igazából rám bízta, hogy mennyit írok meg róla... :roll: Röviden: az endója sajnos nem múlt el a 3 hónapos kezelést követően :cry: Viszont új munkahelye van, aminek nagyon örül, de ez azzal is jár, hogy nem lesz ideje orvoshoz járogatni.

Rólunk: tegnap volt az én drágám 6 hónapos. Hihetetlen, milyen gyorsan eltelt ez a 6 hónap... :? Most 68 cm és 8550g. Dobok róla fel pár képet, ezek a nyaralás alatt készültek.

Jó éjt mindenkinek!

Timi

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jó estét!

Sikerült végre itthonról is. Volt egy nagy kiborulás, bár ebben nagy szerepe volt anyámnak, aki véleméynem szerint úgy gondolja, hogy most, hogy nincs baba, hazamegyek és élünk, mint eddig.
Ha megszámolnám, hogy itt hányan kérdeztétek ma, hogy hogy vagyok és hogy hányszor az anyám, akkor persze ti nyernétek. Me
mrt a 0-val nem lehet versenyezni.

Ép Pupy kérdezte, hogy hogy visselkedik. Mondtam normális. Hááááát korán örültem.

Kacsa!
Olyan jó volt olvasni a beszámolódat. Kicsit facsarta a szívem, de annak örülök, hogy minden rendben és jó doklira találtál.

Pankaa!
A párodnak sok sikert holnapra. Angolul prezentálni........ :roll: angolul megszólalni :?

Tina!
Milyen finomság készül holnapra?

Kendemami!
Az a baj, hogy néha csúszik a gödör fala :cry: de alakulgat.

Timi!
Csodálatosak vagytok! Azok a mosolyok...
Tündinek millió puszi :)

Jó éjt mindenkinek
mátra
 
 


Azért van, mikor tudok helyesen is írni...
mátra
 
 


Sziasztok :)
Csak röviden mert hulla vagyok :)

Csibe :)
Ne foglalkozz a teára írt dolgokkal. Igyál most már napi 2 pohárral és meglátod lesz eredménye :)
A gátmasszírózó olaj weled
http://www.naturashop.hu/shop/catalog a várandóság és szoptatás kategóriában megtalálod :)
Ezt írják róla:
GÁT MASSZÍROZÓ OLAJ A legtöbb asszony szívesen elkerülné a szülés során a gátmetszést. A gát masszírozó olajával történő célzott gát lazítás javítja ennek esélyeit. A 34. terhességi héttől alkalmazható. Hetente 3-4 alkalommal 5-10 percig masszírozzuk finoman a gát területét. Így a gát kötőszövetei puhává, tágulékonnyá válnak. A tápláló mandula olaj, az E vitaminban gazdag búzacsíra olaj lazítja a gát szöveteit, növeli a tágulékonyságot. A masszázs keringés javító hatásával a szövet nyújthatósága fokozható. 50 ml

Kacsa :)
Gratulálok a Pöttöm kukkoláshoz :) A 20-hét környékére "hatalmasra" fog már nőni :D

Timi :)
Nagyon helyes a kispasid :) Látom ő is szereti a Lamaze-os játékokat :D
Petinek világosabb kék a szeme, de tényleg nagyon hasonlítanak egymásra :D
Ma esti olvasás :) Peti segített Annamarinak :D
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt Kedves Lányok!

Anikó!
Látom, egyre erősebb a karám fala :wink: És azt is látom, hogy befele azért hagytál szűk kis lyukakat, ahol be lehet jutni. Egyszer csak sikerül mindenkinek bejutni :D

Kacsa!
Már alig várom, hogy átélhessem, amit fentebb leírtál!!

Mátra!
Sajnálom, hogy ennyit kell gyötrődnöd anyukád miatt. Nem hiányzik neked most ilyen plusz lelki megterhelés. Jól esett, hogy tegnap gondoltál rám!

Brill!
Ennyire lefoglal Apa?

Pupy!
Megkaptam a mailt, válaszoltam is. Minden rendben? Ritkán jössz mostanában. Gondolom, nagyon elfáradsz délutánra az új munkától, fizikailag és szellemileg is. Remélem, hamarosan belelendülsz, és tudsz majd jönni többször.
Én megcéloztam a hétfőt.

Timike!
Nagyon édes a kisfiad. És már ő is elmúlt 6 hónapos!! Isten éltesse Kristófkát!!!

Majd még jövök. Most megyek kávézni a kolléganőkkel (kihasználom még ezt a pár hetet, amíg még itt lehetek).

Puszó Kép
Vendég
 


Jo reggelt mindenkinek! :D

Évi! :D
Még a multkor akartam irni neked amikor irtad mennyire büszke voltál a pipire hogy csak ugy dagadt a mellkasom itt a gép elött! :wink: Nagyon büszke voltam ám magamra hogy előre megmondtam meg persze a kisgyönyörűségre is,hogy nem hagyott cserben! :wink:

Norwell! :D
Köszönöm szépen!

Zsu! :D
Neked is köszönöm!

Timika! :D
Légyszives mond meg Tündinek hogy Ausztriába van egy Endo klinika ahol teljesen más eljárással végzik a beavatkozásokat!A férjem barátjának a feleségét kezelték ott és ha érdekli mindent megtudok neki pontosan!

Kacsa! :D
Örülök,hogy láttad a kicsikédet és hogy minden rendben!

Mátra! :D
Drága,téged meg szeretnélek megdorgálni! Kép Mert egy ilyen komoly műtét után igen is tessék picit otthon pihenni!Mert irgum-burgum lesz!!!!Tudom én hogy nem jo ilyenkor otthon sem mert csak zakatol az ember agya de azért ott gyogyulni kell a dolgoknak szépen!És nem biztos hogy jot teszel azzal,hogy ilyen sokat vezetsz és nem fekszel! Kép Tudod csak féltésből irom ezt neked!!!!!

Nomi! :D
Akkor javitalak a táblában ha nem baj amikor az orvos megmondja a pontos időpontot az ultrahangon és akkor mindenkit a helyére is teszek időrendben!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt!

[/i][/b]Norwell!

Győrbe fősulira jártam (SZIF). Nagyon szerettem! (Mármint Győrben lenni.) A város is gyönyörű + jó helyen van a suli + az albink is közel volt, úgyhogy jó kis 3 év volt ott, függetlenül, távol a szülőktől!!!

[i][b]Timika!


Kristóf gyönyörű!
Boldog feledik szülinapot Nei!

Annácska!

A csemeték közös olvasós képe is nagyszerű!

Anikó!

Tök jó ez a karám erősítés!!![/i][/b]

kacsa14
 
 


Na ezt jól össze zagyváltam a vastagításokkal + dőlésekkel, hiába, még korán reggel van ...

kacsa14
 
 


Évi 79 :)

Az evések között nem biztos hogy hisztike van, egy ilyen pici baba csak akkor sír, ha problemája van. Nekem Petra volt így, mert már megszűnt :lol: , Ricsi sose nyöszörgött evések között. Vagy aludt, vagy csak "nézelődött" úgy cél nélkül. Szóval Petránál most a hasfájás okozta a bajt evés után. Pedig odafigyeltem, hogy mit egyek, s mit nem. De a lányok ajánlottak többféle szirupot erre. Az INFACOL-t ittuk, segített. Próbáld a kis lábát felnyomni a hasához, persze finoman, mert kijön a tejci :lol: , meglátod, rögtön csendben lesz. Ha így lesz, akkor a hasika minden baj okozója!

Nekem bejött, remélem nektek is segít!

Puszi
Vendég
 


Megjelent Suri Cruise-ról az első fotó:

http://www.hirmagazin.hu/article.php?articleid=5749

Olyan kis furi baba! Írják is a cikkben, hogy mintha ázsiai arcvonásokkal rendelkezne. Hát tényleg elég érdekes szemvonása van ... Katie szépségéből egyelőre nem sokat örökölt ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
Nem mintha védeni akarnám őket, de szerintem legtöbb kisbaba úgy néz ki, mint egy kis kínai. Már minden mondtak róluk, és valóban nem lehet tudni, hogy mi az igazság, de én nem hiszem, hogy nem az övék a baba.
A barátnőm kisfia így néz ki:
Kép Pont mint egy kis kínai :D
Szerintem, ha ázsiai lenne, akkor az orrcsontja nem domborodna ki ennyire az arcából.
Vendég
 


sziasztok.

aniko Nomi gratulalok:)ez bizony nagyon jo hir.

matra.nem tudok semmi okosagot irni.sajnalom.

Kép
monyoka
 
 


Monyóka!

Nem írnál egy picit magatokról? Hogy áll a felújítás otthon?
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Szerintem is gyönyörű a Cruse baba, de nem mondhatnám, hogy a két szülőből lett összegyúrva.... A szeme tényleg ázsias-ra sikerült.

Mátra: sajnálom, hogy még otthon is ilyenek...:( Azért remélem, hogy megpróbálod a negatív dolgokat kiiktatni az agyadból és csak a szépeket meghallani. Én nagyon szorítok...

Én olyan türelmetlen vagyok... Most, hogy kell szednem ezt a Clostit, rettentő kíváncsi vagyok, hogy mik történnek bennem. Aki szedte /szedi, érzett valamit? Megmondom őszintén, hogy én teljesen érzem mindkét petefészkemet, de szerencsére nem fájnak..(kop-kop-kop). Egyébként 19-én megyek uh-ra, hogy megnézze, hogyan reagáltam rá. Szerintetek ez helyre fogja tenni a progi szintemet? Ez még csak a 7. nap, de mintha minden nagyon lassan telne. Még valami. Ha nekem a 11-12. napon volt idáig peteérésem (ovulációs teszttel néztem ), akkor ez meg fogja változtatni? Vagy ugyanúgy próbálkozzunk a kétnaponkénti nyuszi programmal? Ezt jól Rátok zúdítottam, de nem szeretnék átmenni a Clostis topikba...

Puszi

Mindjárt csinálok egy szép kis reménykeltő vonalzót!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Angie!

Nem is feltétlen azért írtam, hogy pálcát törjek felettük. Hanem egyrészt már kíváncsi voltam a kicsire. Másrészt meg tényleg érdekes, hogy a sajtó mennyi minden gondolatot el tud indítani az emberek fejében ...

A barátnőd kisfia tényleg kis kínai! :)

kacsa14
 
 


Kacsa!

Kinga első pillanatai, hát a szép gyerek kategóriájáról lecsúsztunk, de az ázsiaiba mi is beleférünk:
javascript:openLB(71116094,'Large','',800,600);

és most:
http://kofa.smugmug.com/gallery/1847368/2

Amúgy meg mindenkinek, így a gyerekeknek is vannak olyan pillanatai, amikor szépek, és vannak, amikor kevésbé. Sajátgyereknél is. Igyekszem objektíven nézni a lányom, olyan átlagos. A szemei igazán szépek, de nem szebbek, és nem csúnyábbak, mint bármelyik másik babának.

Suri sérója nekünk bejön ;-P

Évi!

Próbáld ki még az IFACOL mellett, amit Kati is írt, hogy felhúzod a lábait, vagy dörgölöd a hasát, óra járásával megegyezően, vagy dörgölöd a hátát. A meleg is jót szokott nekik tenni, értsd "nyuszifészek" vacok, lehetőleg a te roháidból, vagy pólya. Három hónapos korára kinövi :twisted: Mi most szokunk le az infacolról, és bizony vannak elvonási tüneteink!

tjuca
 
 


Heni!

Pont azért lenne fontos a 10-14. nap körüli UH, hogy arra kapj választ, hogy mikor legyetek együtt!!! És hogy hogy reagáltál a Closty-ra. Igazán az a mérv adó, hogy x. napon mekkora a tüsző.

Ha jól veszem ki, akkor kb. a 20. napon mész UH-ra, akkor már max. csak azt fogja látni, hogy megrepedt a tüsző és a petefészekben ottmaradt a tömlő, ami sárgatestet termel, de hogy a tüsző mekkora volt és mikor arról sok fogalma nem lesz.

Ami pedig a progit illeti, a Closty-nak elvileg semmi köze hozzá. Igazán annyi a kapcsolat, hgoyha volt rendes tüszőrepi, akkor a megrepedt tüsző szépen termeli utána a sárgatestet. Tehát repi=progi.

Nekem egyébként a 21. napon progi vérvételem volt. Igazán az ad képet a repiről, mert
- normál ciklusban 10-15 között illik lennie
- stimuláltban meg 15 fölött.

Szóval én továbbra is azt mondanám Neked, hogy a jövő hét közepén kéne megkukkolni azt a tüszőt és a 21. nap táján egy progi vérvétel!

Amúgy az LH figyelés az jó (én is csinálltam) és nekem is a 2. naponkénti szexet mondta a dokibácsi.

Kérdezz nyugodtan! Én igyekeztem eléggé körüljárni a témát és remélem, nem mondok hülyeségeket! Persze, ha tévedek, akkor nyugodtan javítsatok ki!

kacsa14
 
 


http://kofa.smugmug.com/gallery/1485670/1/71116094

valamit elszúrtam az előbb :evil:

Nem is a pálcatörés, ha nem az övék, az sem gáz. Ha nem lennének, csak a szomszéd Kata, meg Tomi, kutyának fel sem tűnne.

tjuca
 
 


Lányok!

Nem akartam én Tomiékat bántani!!! Ne tessék most engem bántani! :cry:
Csak a cikk alapján bennem is felmerült, hogy akár lehet vmi. sundi-bundi a dologban. De ettől persze felőlem azt csinálnak, amit akarnak!

Juca!

Kingáról az a kép nagyon csúcs!!! :)

Jól van, tudom, hogy nem lehet mindenki bébifotómodell, én pl. csak bébinek voltam szép, aztán oviban + suliban bőven hagynak kivetnivalói a fotóim (már az a pár db, ami készült).
Csak gondoltam, megosztom Veletek is a kis Surit, aztán mindenki gondol róla, amit akar!

kacsa14
 
 


Kacsa!

A szó szoros értelmében csúcs volt, mármint a feje 8) meg maszatos, meg hátracsapott homlokú... de kupálódik :wink:

tjuca
 
 


Juca!

Kis mázaska! :)

Igen, igazad van, ha csak a szomszéd lenne, akkor a kutyát sem érdekelné, de nem a szomszéd (és nem is olyan életet él, mint a szomszéd és főleg nem annyi havi jövedelemből, milnt a szomszéd), hanem egy világsztár és ezzel (legalábbis szerintem) bevállalta azt, hogy az élet címlapokra, pletykaújságokba kerül. És ha esetlegesen kellemetlen percei lesznek vmelyik cikk miatt, a sokszor cserébe kapott fizetség vagy kártérítés miatt annyira nem tudom őket sajnálni.

Amúgy úgy gondolom, hogy pl. Palikék csinlták jól, megmutatták a kis Vilit, mindneki kiujjongta magát, aki akarta, elmúlt az újdonság és azóta is élnek szépen békében és növögetnek ...

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!

A napi felvidulásra, remélem nem bánt meg senki vallásos érzelműt:

"Egy katolikus pap, egy protestáns lelkész és egy rabbi vitatkoznak,
hogy melyikük a jobb hittérítő. Mindegyik meséli a csodásnál csodásabb sztorikat, míg végül elhatározzák, hogy egy döntő próbát tesznek: az győz, aki egy medvét meg tud tériteni a saját vallására.
Két nap múlva a katolikus pap felhívja a másik kettőt, hogy jöjjenek el
hozzá. A templomkertben mutat nekik egy medvét, és büszken meséli:
- Elmentem az erdőbe, és addig mentem amíg rá nem tálaltam a
medvére. Mikor észrevett morogva elindult felém, de én elkezdtem felolvasni neki a Bibliából, mire nem bántott, csak körűlszimatolt. Ekkor behintettem szentelt vízzel és olyan kezes lett, mint a bárány - haza is hoztam a hívek épülésére!
A másik két pap nagyon elgondolkodik a hallottakon. Három nap múlva a protestáns lelkész hívja fel a többieket, hogy látogassák meg. Amikor belépnek az imaházba, földbe gyökerezik a lábuk: azt látják, hogy egy hatalmas medve ücsörög a padban és ájtatos keppel hallgatja a zsoltárokat. A lelkész hozzáfog a történetéhez:
- Én is kerestem egy medvét az erdőben. Mikor meglátott, bömbölve
rohant rám. Én nem mozdultam, hanem tekintetemet az égre függesztve énekelni kezdtem Dávid zsoltárait. Erre a fenevad leheveredett a lábam éle és úgy hallgatta a szent énekeket, majd hazáig követett és azóta itt el az imaházban!
Csodálkozik a másik kettő, aztán csöndesen elmennek. Eltelik egy hét,
mikor a katolikus és a protestáns papok telefonhívást kapnak a helyi
kórházból,
hogy látogassak meg a rabbit. Bemennek és elhűlve látják, hogy
szegény tetőtől talpig be van kötözve, keze-lába gipszben és több infúzió csöpög a karjába. Csöndesen topognak az ágya mellett, mikor a rabbi kinyitja a szemet és azt suttogja:
- Hát igen, a medve... Nos, így utólag magam is rájöttem, hogy nem volt jó ötlet a megtérítését a körűlmetéléssel kezdeni... "

Kép
narco
 
 


Egyébként meg tudom, hogy minden igazi anyának + apának + nagyszülnek a saját kis porontya a legszebb! Legalábbis jó esetben és persze normális keretek között.

Nekem sajna volt abban részem, hogy vékonyka volt a lábam és kb. 14-23 éves koromig Anyu hatására nem hordtam szoknyát és a nőiességem valszeg itt örökre hatalmas csorbát szenvedett ... Persze nem azt akarom ezzel mondani, hogy inkább hagyta volna Anya, hogy szoknyában járjak és kiröhögjenek, hanem talán meg kellett volna találni azt a stílust, amivel nem érzem magam bénának és jól is nézek ki. Mert ezzel nekem csak a föld alá tiporta az önbizalmamat, ami még a mai napig is a a béka nyakmagasságában kullog ...

kacsa14
 
 


Narco!

:twisted:

tjuca
 
 


Kacsa,

Köszi az infókat! Akkor ezek szerint mégiscsak meg vagyok áldva ezekkel a dokikkal? Már nem merem felhívni, mert tiszta hülyének nézhet. A Sote-n voltam, egy docensnél, aki idáig nagyon szupernek bizonyult. Most a tüneteim alapján felírta a Clostit, de egy szóval sem említette azokat, amiket Te fent leírtál. Annyit mondott, hogy akkor menjek vissza, ha rosszul érzem magamat, vagy ha letelik a 3 hónap. Lehet, hogy azért, mert ő "csak" azt várja a gyógyitól, hogy nem lesz barna folyásom? És majd, ha letelik a 3 hónap, akkor fog ilyen peteérést nézni?

Mellesleg a régi dokimhoz megyek uh-ra (szintén nagyon rendes), mert ő közelebb is van, és nem kell rá órákat várni. De Ő is csak azt mondta, hogy havi 1 kontroll uh.....

Most mit csináljak? Mindig ez az orvos dilemma...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Narco!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

kacsa14
 
 


kati koszi kerdesed mostmar jol vagyok.
szerdan volt egy kis kiborulasom,nem tudtam visszatartani a sirast,ferjem meg is lepodott rendesen hogy mi van,de azota most jobb a lelkemnek.
tegnapelott bejelzett az lh tesztem raerositettunk most jon a ket het varakozas:)
a felujitasokkal haladunk szepen.mostmar a ram eso melo(lamperiazas csempezes)megvan.mar csak meszelni kell.aztan venni nehany dolgot es bepakolhatok az ebedlobe,konyhabutor meg csak telire lesz.
ma meg totat fejezem be.tegnap 9 ig azt sutottem mert tegnap 7!kor tudtam meg hogy kell.
na mindegy a lenyeg hogy jol vagyunk aprobb nezetelteresek vannak de hol nincs:)
a ferjem kicsit furan viselkedik.megkerdezte mikor lesz pe-m?meg hogy hogy csinaljuk hogy bent maradjon a cuc?ez fura eddig nem erdekelte igazan.

Kép
monyoka
 
 


Kacsa!
Hát én emlékszem a menyasszonyi képedre, és igencsak szép lány vagy. Nem értek egyet azzal, hogy csak bébinek voltál szép :D
Bocsi, nem állt szándékomban bántani téged. Isten őrizz!! Csak arra akartam kilyukadni, hogy a bulvársajtó képes bevetni minden szennyet, hogy hír legyen belőle. Szerintem hasonlít Cruise bácsira :? Arra is kíváncsi vagyok, hogy az exe valóban terhes-e vagy kamu?

Juca!
Tévedsz! Kinga nem átlagos baba, Kinga egy csúcs baba! Elég csak ezt az utólsó hasonfekvős punkos képeit megnézni, és hamar rájön erre az ember :D :D :D
Vendég
 


Heni!

Én a Closty-t úgy kezdtem, hogy jártam egy magán dokihoz és mutattam neki a korábbi hormon eredményeimet + hőgörbéimet, erre felírt 1 havi Closty-t, azt mondta, menjek vissza, ha megjön, felír újat. Na azóta is megyek hozzá ...

Aztán voltam egy endokrinológusnál a DOTE-n, aki állítólag a témában a csúcs, azt mondta nekem egy hormonlabor vezető doki, hogyha neki hasonló problémája lenne, ő csak hozzá menne. Ez a doki 2 havi Closty-t írt fel. Menjek vissza, ha megjön, vagy gyerek van. Na hozzá is azóta megyek.

Aztán elmentem egy magándokihoz, felírt 1 havit és visszahívott 7. napi, majd 12. napi UH-ra ... Azóta is hozzá járok!

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem a titulus a lényeg!!

Én pl. nem is mertem volna elkezdeni szedni ellenőrzés nélkül, csúszott is a kezdés, mert pont mentünk nászútra és nem akartam, hogy ott jöjjön ki, ha vmi. nem OK!

A barnázás progi hiány miatt van, arra nem feltétlen a Closty a megoldás, bár lehet, hogy a legegyszerűbb.

És végül!!! A Closty-t egy lelkiismeretes orvos ált. 3 hónapig, de max. 6 hónapig adja folyamatosan, utána negyedév szünet!!! Tehát próbálkozásdiból Closty-t felírni elég nagy felelőtlenségnek tartom!!!

Ezt a ciklust mostmár csináld végig, próbálj azért elmenni hamarabb UH-ra, ha a magándokidhoz nem, akkor esetleg keress egy másik dokit, aki megnéz UH-val (megmondod, hogy téged idegesít a dolog, nézze meg, fizetsz érte)! És utána verj ki vkiből egy teljes havi (3., 14., 21. napi hormonpanelt), amit végigelemzve talán kiderül vmi. ha mégse és marad a Closty, akkor pedig
csak és kizárólag 10-12. napi körüli UH követés mellett!!!

kacsa14
 
 


Monyóka!
Néha mindenki kiborul, és ez normális.
A férjed pedig szép lassan meg fog változni. Az én férjem is az elején nem tudott még lelkesedni, aztán most már jobban akarja mint én. Lehet, hogy a te férjednek több idő kell. Türelem!
Megnyitottad az új topikot?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?